Page 1

Marta Grabowska

PORTFOLIO


Marta Grabowska dane osobowe: data ur. 13 11 1992 telefon (+48) 501 425 014 email mgrabowska10@gmail.com Warszawa

wykształcenie: 2008-2011 XXXIV Liceum Ogólnokształcące Im. Miguela de Cervantesa w Warszawie klasa plastyczna 2011. XI Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych wydział Sztuka Nowych Mediów, Warszawa 2013

Stypednium Naukowe Erasmus w Glyndwr University wydział Illustracji i Publikacji Dziecięcej, Wrexham, Walia

języki obce: język angielski-biegle (dzieciństwo spędziłam w Anglii) język hiszpański-podstawa język niemiecki-podstawa

zainteresowania:


CV

umiejętności techniczne: InDesign Illustator

Photoshop

Grafika Urzytkowa Maya (w trakcie nauki 3D)

After Effect

Animacja

Premier Pro

Typografia

skład tekstu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)


Skład artykułu dwujęzycznego oraz projekt layoutu. Artykuł jest oryginalnie wydany przez magazyn 2+3D. Zdjęcia pożyczone z magazynu 2+3D lub z internetu. Projekt realizowany na uczelni PJWSTK. Całość zaprojektowana oraz złożona w programie InDesign.


Skład Magazynu


Picture Book

W lutym 2013 roku wyjechałam na stypendium Erasmus do Walii. Tam uczyłam się co to jest Picture Book czyli jak tworzyć obraz, który wraz z tekstem współtworzy opowiadaną historię. Uczyłam się również grafiki warsztatowej. Poniższy projekt przedstawia osiem stron własnej interpretacji fragmentu rosyjskiej baśni “The Tsarevna Frog”. Ilustracje wykonane są komputerowo w Photoshopie.


Na uczelni PJWSTK uczyłam się projektowania graficznego oraz typografii. Do logo chińskich restauracji Yumo Ume stworzyłam własny font, który fakturą przypomina ryż. Font wykonany jest wektorowo w Illustratorze.


Projektowanie Graficzne

Plakat przedstawiający fonty typografa Phillippa Apeloiga, gdzie poszczególne litery zostały wycięte z ziemniaków w formie stępli oraz sfotografowane. Zdjęcie edytowałam w Photoshopie. Prosty pomysł zaoszczędził mi wiele pieniędzy ( nie musiałam kupowac fontu).


Kampania Reklamowa

Projekt kampanii społecznej poruszającej problem poprawnego pisania po polsku.


DZIK


Logo

WORK OUT

Lajkonik


Rysunek i ilustracja


Dziękuję za poświęcony czas.

Marta Grabowska


Portfolio  
Portfolio  
Advertisement