Page 96

Cathy Kelly Het begin van de rest van je leven Warme feelgoodroman voor de liefhebbers van Marian Keyes en Maeve Binchy Cathy Kelly heeft een grote, trouwe fanbasis: van haar boeken werden al ruim 400.000 exemplaren verkocht in Nederland en Vlaanderen. ‘Heel herkenbaar, romantisch en heerlijk om de harde werkelijkheid even op afstand te houden.’ Sunday Mirror

D

rie vrouwen vieren hun verjaardag op dezelfde dag, en dit jaar zijn het extra bijzondere dagen: ze worden ­dertig, veertig en vijftig. Maar de gebeurtenissen op de feestelijke dag luiden voor alle drie de vrouwen een wel heel bijzonder jaar in… Ginger brengt haar dertigste verjaardag niet door zoals ze van tevoren zo nauwkeurig had gepland. Als dit de eerste dag van haar nieuwe en vernieuwde leven moet zijn, waarom heeft ze dan het akelige idee dat ze afstevent op een totale ramp? Sam is eindelijk zwanger na jaren van proberen. Wanneer haar vruchtwater breekt op de ochtend van haar veertigste verjaardag, raakt ze in paniek: vergeet die bevalling, hoe wordt ze in godsnaam een goede moeder? Callie viert haar vijftigste verjaardag door een groot feest te organiseren bij haar thuis in Dublin. Halverwege het feest staat er iemand voor de deur die haar perfecte leven binnen stapt en het volkomen op zijn kop zet.

DE PERS OVER DE BOEKEN VAN CATHY KELLY ‘Liefdevol, grappig en uit het leven ­gegrepen.’ Marian Keyes ‘Door dit soort boeken blijf ik een zwak houden voor Ierland en Ierse schrijf­ sters.’ Hebban.nl ‘Warm, geloofwaardig en intelligent: dit is fictie op zijn best.’ Heat Magazine ‘Intelligent en vol humor met een grote dosis goede raad. Dit is een heerlijk boek om mee op de bank te kruipen en in te verdwalen.’ Onemorepage.co.uk ‘Alle personages zijn goed uitgewerkt, het drama is goed gedoseerd en de verrassing tegen het eind is hartverwarmend en ont­ zettend knap gedaan. Een van de beste Cathy Kellys in jaren. Een enorm fijn boek dat ik zeker kan aanraden.’ Chicklitchloe.blogspot.nl

‘Een heerlijk verhaal over het leven en de veranderingen van het ouder worden.’ Prima

‘Hartverwarmend en liefdevol, iedereen kan hiermee heerlijk wegdromen.’ The Lady

‘Met elk boek overtreft Cathy zichzelf. Een topper!’ Woman’s Way

Profile for Meulenhoff Boekerij

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Advertisement