Page 90

Giles Kristian Lancelot Een fantastische hervertelling van de legende van koning Arthur: avontuur, actie, romantiek, dit verhaal heeft het allemaal Deze historische roman kwam in Engeland op #4 binnen in de bestsellerlijst De aandacht van serieuze media als The Times laat zien dat dit boek geschikt is voor een breed publiek Kristians eerdere boek God of Vengeance werd door The Times uitgeroepen tot Boek van het Jaar Voor de fans van George R.R. Martin, Conn Iggulden en Diana Gabaldon ‘Een prachtige, rijke hervertelling van de legende van koning Arthur.’ The Times

Geliefd en gehaat. Bewonderd en gevreesd. Verlaten, maar niet vergeten. Hij is Lancelot.

K

oning Uther Pendragon is stervende, en zijn vijanden naderen de Engelse grens met rasse schreden. In dit land vol onzekerheid vlucht de jonge Lancelot weg van alle vuur, moord en verraad. Met als gezelschap enkel een norse havik en zijn herinneringen, begint hij aan een lange reis. Onderweg ontmoet hij de wilde, trotse en betoverend mooie Guinevere, en Arthur, krijger, leider en een baken van hoop voor de bevolking. Het zijn duistere tijden. Tijden van strijd en bloed, waarin zelfs vriendschap en liefde gedoemd lijken te falen. Tijden waarin verraad en jaloezie de harten van de mensen beheer­ sen, en het lot van Engeland op het spel staat. Maar de ­jongen die zijn huis verliet met niets dan een vogel en een verlangen naar wraak, wordt met de dag krachtiger…

AUTEURS EN PERS OVER ­LANCELOT ‘Ik ben Lancelot aan het lezen en ik vind het fantastisch. Ik wou dat ik het geschreven had. Ik heb al jaren niet meer zo van een boek genoten. Het is een meesterwerk – en dat bedoel ik letterlijk.’ Conn Iggulden, auteur van De Rozenoorlogen

‘De term “omvergeblazen” komt in me op. Dit is zonder twijfel Giles’ beste boek tot dusver. Het is geweldig. Ik heb de laatste vijf pagina’s in tranen uitgelezen. Glori­ eus, tragisch, lyrisch en totaal verslavend.’ Ben Kane, auteur van Jacht op de Adelaars

‘Giles Kristians briljante hervertelling van de welbekende Arthur-liefdes­ driehoek is opvallend fris en origineel. Kristians taal­gebruik is adembenemend mooi, poëtisch en treffend. Een ­betoverende roman.’ Angus Donald, auteur van Vogelvrij

‘Intens en krachtig... met heel veel gevoel en zeggingskracht geschreven. Een geweldig, historisch avontuur.’ Sunday Express

Profile for Meulenhoff Boekerij

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Advertisement