Page 72

Veronica Henry Een recept voor geluk Het perfecte zomerboek over familie, vrienden en lekker eten Heerlijke feelgood voor de lezers van Jill Mansell en Nicholas Sparks Veronica Henry in een nieuwe, onweerstaanbare vormgeving! ‘Een aangrijpend familiedrama, maar ook met de nodige humor… plezier gegarandeerd.’ Woman & Home

N

u haar kinderen het ouderlijk huis hebben ver­laten, bereidt Laura Griffin zich voor op het legenest­syndroom. Het idee dat het in Lark Hill nummer 11 stil zal zijn waar het normaal gesproken bubbelt en bruist van het geluid, waar altijd wel vrienden binnen komen vallen en waar de ge­ zellige keuken altijd naar heerlijke gerechten geurt, is bijna ondenkbaar. Toch hoopt Laura dat ze daardoor meer tijd voor zichzelf en voor haar relatie met haar man Dom heeft.

DE PERS OVER EEN RECEPT VOOR GELUK

Maar wanneer een oud geheim het huwelijk van Laura en Dom op zijn grondvesten doet schudden, heeft Laura het ­gevoel dat niet alleen haar heden, maar ook haar verleden op losse schroeven staat. Ze richt zich, totaal verloren, op haar grootste troost: het receptenkistje van haar grootmoeder, dat ze tijdens de Tweede Wereldoorlog vulde met recepten zodat haar gezin ook in moeilijke en angstige tijden samen kon ­genieten van lekker eten. Laura wordt geïnspireerd door het lef dat haar grootmoeder in de oorlog toonde en krijgt een idee dat haar een nieuw doel geeft. Ze begint vastberaden met het volgen van haar eigen weg. Maar zelfs de dapperste vrouw heeft mensen nodig die van haar houden, en zij hebben haar net zo hard nodig.

‘Een feelgood verhaal met de perfecte mix van familie, vrienden en heel veel lekker eten.’ North Devon Gazette

‘Een roerend mooi feelgood boek, perféct voor de zomer.’ ★ ★ ★ ★ ★ Daily Express ‘Een sfeervol en knus boek. Boeiend tot de laatste bladzijde.’ Sunday Express ‘Warm en hartveroverend, een mooie geheugensteun dat de kracht van liefde en de veerkracht van de mens alle tegenslag kan overwinnen.’ Big Issue in the North

Profile for Meulenhoff Boekerij

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Advertisement