Page 30

Leona Deakin Mind games

‘Het spel is je cadeau. Durf Eén verkeerde zet in dit spel kan het einde van je leven betekenen… Mind games is een bloedspannend debuut Een psychologische thriller met een sterke vrouwelijke hoofdpersoon Voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza

V

ier vreemden worden vermist en er is maar één ­aanwijzing over hun verblijfplaats. Op de plaats waar ze voor het laatst zijn gezien, ligt een ­verjaardagskaart met een korte tekst: ‘Het spel is je ­cadeau. Durf je te spelen?’ De politie neemt de zaak in eerste instantie niet serieus: het heeft er alle schijn van dat het om een grap gaat. Maar de ­families zijn ervan overtuigd dat er iets anders aan de hand is. De dochter van een van de slachtoffers haalt dokter Augusta Bloom, psycholoog en privédetective, over om zich in de ver­ dwijningen te verdiepen. Naarmate Augusta zich steviger in de zaak vastbijt en het gedrag, de beweegredenen en de per­ soonlijkheden van de vermisten onder de loep neemt, komt ze tot een angstaanjagende ontdekking. Er is één heel duidelijke verbindende factor, een overeenkomende karaktertrek, en die karaktertrek maakt hen heel erg gevaarlijk. Terwijl het spel steeds meer spelers verzamelt en meer fami­ lies hun geliefden verliezen, bindt dr. Bloom de strijd aan met de tijd om de slachtoffers te vinden. Maar speelt ze op deze manier niet gewoon mee met het spel?

LEZERSREACTIES ‘Razendsnel, verslavend en vol twists. Deze thriller overtrof al mijn verwachtingen.’ Lizzie Goudsmit, redacteur Transworld

‘FANTASTISCH. De meest verslavende thriller die ik dit jaar heb gelezen.’ Liz, Goodreads-gebruiker

‘Ik sloeg de pagina’s koortsachtig om en moest het boek soms zelfs even wegleggen voor een adempauze. Niet normaal zo spannend!’ Elaine, Goodreads-gebruiker ‘Wauw! Mind games is slim, verfrissend en origineel. Ik vond het helemaal geweldig.’ Sam, Goodreads-gebruiker

‘Ik kon niet wachten om dit boek te lezen en het voldeed compleet aan mijn verwach­ tingen. Goed geschreven, met levensechte personages die van de pagina’s af lijken te springen. Absoluut een aanrader!’ Laura, Goodreads-gebruiker

Profile for Meulenhoff Boekerij

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Advertisement