Page 100

Robert Bryndza Koud bloed Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een. Al ruim 85.000 exemplaren van de boeken van Robert Bryndza verkocht in Nederland en Vlaanderen Het vijfde boek met inspecteur Erika Foster in de hoofdrol Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs

De koffer was zwaar verroest. Erika Foster hield stug vol en uiteindelijk gaf hij mee. Maar de inhoud van de koffer overtrof haar ergste nachtmerries.

W

anneer een gehavende koffer met het verminkte ­lichaam van een jonge man aan de oever van de ­Theems aanspoelt, is zelfs rechercheur Erika Foster geschokt. Ze heeft al heel wat gruwelen voorbij zien komen in haar leven, maar dit heeft ze nooit eerder gezien. Terwijl Erika en haar team de zaak voorbereiden leggen ze de link met een ander slachtoffer, een jonge vrouw die twee weken eerder in een vergelijkbaar type koffer werd gevonden.

OVER DE EERDERE BOEKEN VAN ROBERT BRYNDZA: ‘Intrigerend… de Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.’ De Telegraaf ‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’ Zin

‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet ‘IJzingwekkend.’ Libelle

Erika realiseert zich dat ze op het spoor is van een seriemoor­ denaar, die klaar is om opnieuw toe te slaan. Nog voordat ze een volgende stap kan zetten, wordt zij zelf slachtoffer van een brute aanval. Maar Erika is een doorzetter, en niets zal haar tegenhouden. Dan blijkt het leven van twee kinderen van haar collega in gevaar, en wordt de situatie nog nijpender. En in die race tegen de klok doet Erika een nieuwe schokkende ontdek­ king: er is meer dan één moordenaar.

‘Het meisje in het ijs is een thriller zoals een thriller hoort te zijn… scherp, strak en fascinerend.’ Vrouwenthrillers.nl ‘Een spectaculaire en bloedstollende thril­ ler die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com

‘Zo behoren thrillers te zijn: ongelooflijk spannend, steeds op het verkeerde been gezet worden, een stel logische verdachten, een spetterend einde, een lekkere schrijf­ stijl en goede personages.’ Thrillerlezers.nl

EERDER VERSCHENEN

Het meisje in het ijs

ISBN 978-90-225-8202-2

De stalker in de nacht

ISBN 978-90-225-8644-0

Donker water

ISBN 978-90-225-8511-5

Laatste adem

ISBN 978-90-225-8532-0

Profile for Meulenhoff Boekerij

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Boekerij zomeraanbieding 2019  

De gehele fictie aanbieding van Boekerij inclusief informatie over de nieuwste boeken voor het zomer van 2019.

Advertisement