Page 1

Видання 1 28. 01. 20102

Луцький центр професійно-технічної освіти

Вісник методичної комісії педагогічних працівників перукарського профілю

Основне: 

Декада методичної комісії

Інформаційний день

Відкриті уроки

Профорієнтаційна робота

Виховна робота

Наша Перемога

Декада методичної комісії педагогічних працівників перукарського профілю Конкурс учнівських робіт. “ Виконання вечірньої зачіски з елементами плетіння “.

Інформаційний день Огляд виставки навчальної та методичної літератури перукарсь-

Print to PDF without this message by purchasing novaPDF (http://www.novapdf.com/)


СТО Р.2

Бінарний урок 30 листопада 2012 року відбувся відкритий бінарний урок з предметів «Перукарська справа» і «Основи професійної етики і культури спілкування» у групі № 14-11 з професії перукар(перукар-модельєр), манікюрниця на тему: «Теорія кольорів. Значення хроматичного кола, глибини і тону. Колір як психологічний аспект в житті людини». Методична мета уроку : «Ефективне використання матеріально-технічного забезпечення та елементів колективної навчальної діяльності учнів у підвищенні результативності їх знань та вмінь з професії». Викладачами Розтокою О. С. і Павук І. В. був використаний відеоролик замальовки хроматичного кола за Іттеном. Викладачем Розтокою О. С. було дано визначення таких понять як первинні , вторинні та третинні кольори, які впливають на попередження небажаного відтінку, що може з’явитися в процесі фарбування волосся. Процес виконання замальовок супроводжувався коментарем Павук І. В., яка акцентувала увагу на вплив кольору на психіку та душевний стан людини. Наприкінці уроку учням було запропоновано психологічний тест Люшера для визначення їх психоемоційного стану. Урок пройшов на високому методичному та професійному рівні, його мета була досягнута.

Відкритий інтегрований урок 12 жовтня 2011 року на базі Луцького центру професійно-технічної освіти відбулася обласна секція педагогічних працівників сфери побуту на тему: «Компетентнісно спрямований педагогічний процес як засіб підвищення ефективності навчання». На високому методичному та професійному рівні пройшов відкритий інтегрований урок з предметів «Конструювання одягу» та «Спеціальне малювання», який підготували та

Фоторепортаж з відкритого уроку в майстра виробничого навчання Красильникової О.О.

Print to PDF without this message by purchasing novaPDF (http://www.novapdf.com/)


В ИДА ННЯ 1

СТО Р.3

Краса врятує світ (профорієнтаційна робота ( Бурштин—2011 )

Print to PDF without this message by purchasing novaPDF (http://www.novapdf.com/)


Наша перемога — І місце у конкурсі на кращу учнівську перукарню

Виховна робота (участь в конкурсі “ Осінні барви “)

Print to PDF without this message by purchasing novaPDF (http://www.novapdf.com/)

Вісник3  

Вісник методичної комісії викладачів перукарського профілю