Page 1

Випуск №1, січень 2012

ДАЙДЖЕСТ Вісник методичної комісії викладачів предметів загально-професійної підготовки, фізичної культури, вихователів гуртожитку Методична проблема: «Використання розвиваючих методів навчання на уроках загально-технічної підготовки, фізичної культури та виховній роботі» Місячник психологічної служби

В світі прекрасного

В Луцькому центрі професій-

Вихователь гуртожитку Виноградова

но-технічної освіти у вересні 2011

Г. І. провела відкриту виховну годину на

року пройшов місячник психологі-

тему: «Все починається з любові» на ба-

чної служби. Практичний психолог

зі Теремнівського будинку культури.

закладу Павук І. В. разом з майстрами в/н, кураторами і класними керівниками учнівських груп вивчали соціальний портрет учнівських груп, проводили години спілкування для виявлення лідерських якостей. Учні взяли участь в обласному

с е м іна р і - пра кти кум і

«Насильству в сім’ї – ні!»

Print to PDF without this message by purchasing novaPDF (http://www.novapdf.com/)


Дружимо з законом В жовтні в нашому закладі був проведений тиждень правових знань з метою поглиблення обізнаності учнів з юридичними нормами різних галузей права України, попередженням і профілактикою протиправної поведінки. Ділимось педагогічним досвідом В рамках проведення обласної методичної секції вихователів гуртожитку вихователі нашого гуртожитку Козакевич В. І. та Адамчук С. В. провели відкрите засідання ради гуртожитку, засідання вечірньої гімназії для дівчат «Берегиня» на тему «Краса врятує світ»

Print to PDF without this message by purchasing novaPDF (http://www.novapdf.com/)


До Дня рідної мови З нагоди Дня рідної мови, 15 листопада 2011 року відбулась зустріч

учнівського

колективу

Луцького центру професійно технічної освіти з волинською поетесою Марією Іванівною Пишук на базі Міської бібліотеки - філіалу № 5. Марія Іванівна познайомили присутніх з першою поетичною збіркою «Нерозділений рай», яка зачаровує щирістю і добротою. В ній вміщені вірші-мандри у дитинство, замальовки про рідно краю, спогади про близьких людей, присвяти друзям. Багато інтимного з юності і старших літ. Зустріч пройшла у тихій розмові з роздумами та переосмисленням своїх вчинків.

Спорт для всіх Весело і гамірно, з спортивним азартом пройшов день веселих стартів серед учнівських груп «Повітря, вода і рух – наші друзі» (викладачі фізичного виховання Колесник Н. А., Оніщук М. А.)

Print to PDF without this message by purchasing novaPDF (http://www.novapdf.com/)


Методичні напрацювання - Василь Мельник, Сергій Чеб Характеристика деяких закономірностей впливу соціальних мереж Інтернет на особистісний розвиток студентів. Журнал “Молодь і ринок”. - Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка. - 2011. - с. 98-102 - Успішно завершилось навчання за програмою “Intel. Навчання для майбутнього”. Навчання пройшов член методичної комісії Чеб С. С. Тема проекту “Історія розвитку електронно-обчислювальної техніки (ЕОМ)”

Куточок привітань Вітаємо!!! Кудрик Ганну Анатоліївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Професійна освіта інвалідів, осіб з особливими потребами у професійно-технічних навчальних закладах»

Print to PDF without this message by purchasing novaPDF (http://www.novapdf.com/)

visnuk2  

Вісник методичної комісії викладачів предметів загально-професійної підготовки, фізичної культури, вихователів гуртожитку

Advertisement