Page 1


witamy ciÄ™ bardzo serdecznie

Witamy CiÄ™ bardzo serdecznie.


Blanka i Filip to takie dobre duszki w firmie Wajnert, więc będą pełnić rolę przewodnika po naszej marce. Chcemy żeby nasi klienci, żebyś Ty poznał nas jeszcze lepiej, więc zdradzimy Ci swoje sekrety. Wiesz, tak jak robią to przyjaciele.

3


kim jesteśmy


jak wiesz, produkujemy meble

7


wyrażają nasze wartości


Dla nas MEBLE nie są zwykłymi przedmiotami. Są „pomocnikami” (często bardzo bliskimi) stale obecnymi w domach naszych klientów - oprócz funkcjonalnej wygody muszą tez nieść im radość i satysfakcję emocjonalną.


oddają naszą osobowość


12


pozwalają odpocząć

13


14


PRZYWODZĄ

WSPOMNIENIA BUDZĄ RADOŚĆ

15


Nasze produkty są sygnowane naszym nazwiskiem, nie pozwalamy więc sobie na najmniejsze uchybienia.


JESTEŚMY RODZINNĄ FIRMĄ, KTÓRA POWSTAŁA W MIĘDZYBORZU W 1985 ROKU

Jednak każdy z nas ma wiele do zrobienia, przecież co roku produkujemy 120 tysięcy mebli. Nasza załoga liczy blisko 1000 osób. Sporo prawda?

Co roku nowe linie designerskie, nowe koncepcje, wszystko po to aby za Tobą nadążyć


18


Naszym atutem jest największa na rynku paleta tkanin, która zawiera ponad 1000 wzorów i kolorów. Dużo uwagi poświęcamy jakości stosowanych materiałów, w tym skór z najlepszych włoskich garbarni, tkanin pochodzących od renomowanych producentów hiszpańskich, włoskich i tureckich, wysokogatunkowych płyt laminowanych i akcesoriów meblowych. Duży nacisk kładziemy na to, aby zastosowane technologie i materiały były bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Nie mniej ważna jest także staranność wykonania weryfikowana przez wewnętrzną kontrolę jakości.

19


RADOSNY FUNKCJO


Y JONALIZM


LEKKOŚĆ PRZYJAZNOŚĆ nowoczesność


RADOSNY FUNKCJONALIZM to niewymuszona i radosna stylistyka naszych mebli. Wajnert projektuje meble designerskie, ciekawe i jednocześnie funkcjonalne, łatwe w użyciu, gdy ktoś prowadzi tak aktywny tryb życia jak Ty. Idea przewodnia Wajnerta, czyli radosny funkcjonalizm, zawiera się w naszym sloganie...


...MIESZKAJ

Z POMYSŁEM Chcemy aby nasze meble dawały Tobie poczucie nieskrępowania, pełnej swobody i luzu, dającej radość z posiadania ciekawych przedmiotów pasujących do Twojego stylu życia. Chcemy inspirować Cię do kreatywności – w mieszkaniu, jedzeniu, pracy. W życiu.


Chcemy pomóc Ci w pomysłowym życiu, a taką inspiracją z pewnością jest mieszkanie w pomysłowym domu. To właśnie w naszych czterech kątach rodzą się wielkie idee, powoli kiełkują i nareszcie są celebrowane. Dlatego przygotowujemy dla was kreatywne, radosne meble, które będą Cię inspirować. Pamiętamy także o naszych polskich realiach, więc na pewno odnajdziesz coś do swojego mieszkania na Śródmieściu. Nie tworzymy mebli tylko do trzystumetrowych apartamentów z marmurowymi parapetami. Nie tworzymy takich mebli wcale.


OBSŁUGUJEMY Z PASJĄ


CAFE WAJNERT


RADOŚĆ KREATYWNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ Takie są główne cechy Wajnerta. Takie są główne cechy naszych pracowników. Marka Wajnert to bezpośredniość międzyludzkich kontaktów i radosne emocje! Jeśli chcesz znaleźć meble idealne dla siebie, zapraszamy Cię na kawę do Cafe Wajnert. Opowiesz nam o swoim stylu życia, wartościach, mieszkaniu. Opowiesz nam swój ulubiony kawał. Później dasz nam chwilę a my z pewnością wybierzemy coś specjalnie dopasowanego do Ciebie.


Wiemy, że pomysły mogą przytłaczać, dlatego, gdy czujesz się przesycony powiedz. Pamiętaj, zawsze możesz przyjść do nas parę razy zanim podejmiesz decyzję. Tak jak do przyjaciela z problemem, możesz do nas dzwonić, pisać, możesz nas odwiedzać bez zapowiedzi. Obiecujemy, że Ci pomożemy.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś!


Księga marki meble Wajnert  

Księga marki meble Wajnert dla klientów

Księga marki meble Wajnert  

Księga marki meble Wajnert dla klientów

Advertisement