Page 1

Yelda Butik Kurabiye Pasta Sipariş üzerine

dilediğiniz lezzetler...

Özel günlerinizde bizi mutlaka arayın...


Yelda Butik Kurabiye ve Pasta Pasta ve kurabiye yapımlarında yaygın olan uygulama, yapay malzemeler ve tatlandırıcılar kullananarak seri işler çıkarmaktır. Butik pastacılığın farkı buradan gelir. Lezzet farkı yaratan tasarımlı çalışmalarımızda herhangi bir katkı maddesi kullanmadan tamamen organik ürünler ortaya çıkarıyoruz. Kurabiye, pasta ve diğer lezzetlerde kullandığımız bütün ürünler en seçkin markalardan seçilerek ev ortamında hijyenik bir şekilde hazırlanır ve size sunulur. Pasta ve kurabiyeleri kişinin arzusu doğrultusunda daha renkli yapabilmek için kullanılan gıda boyalarının tamamı da sağlık bakanlığı onaylı tüketilmesinde herhangi bir sakınca bulunmayan ürünlerdir. Sipapiş üzerine çalıştığımız için bütün ürünlerimiz sizin arzunuza özel taze olarak sunulur.


Aşk Kurabiyeleri

Çay Saati İkramları

Özel Gün Kurabiyeleri

Bebek Kurabiyeleri

Özel Gün Pastaları

Sevgilinize, eşinize özel günlerinde her seferinde alışılagelmiş sıradan hediyelerden vermekten sıkıldıysanız ona aşkınızı anlatacak özel bir hediye sunmak istiyorsanız, birde bu hediyeyi lezzetle buluşturalım diyorsanız gelin beraber aşkınıza özel farklı konseptlerde kurabiyeler verelim, aşkınıza değer katalım. Kurabiyelerin üzerine arzuya göre yazı yazılır.

Özel konuklarınız gelecek ve sizin ikramlıkları hazırlamaya vaktiniz yok. Bizi arayın birlikte neler yapabilieceğimizi konuşalım.

Doğumgünleri, sevgililer günü, yeni yıl, bayram tebriklerinde, hasta ziyaretlerinde, nişan, kına, düğün vb. kutlamalarda kısacası her özel anınızda kurabiyelerimiz sizlerle.

Hoşgeldin bebek... Bebeğinizi beklerken yapacağınız babyshower larda, yeni doğan bebeğinizi ziyarete gelenlere ya da yapacağınız bebek ziyaretlerinde lezzetli kurabiyeler...

Doğum günlerinde, nişanlarda, özel günlerde şeker hamuru ile süslenmiş dilediğiniz lezzette pastalar.

Çeşitli börekler, sütlü tatlılar, kısır, köfte, çeşitli mezeler, ev yapımı kekler ve poğaçalar...

Şeker görünümlü kurabiyeler sevdiklerinize ve konuklarınıza farklı bir hediye olabilir.

Hayatınızın bu mucizevi anını kurabiyelerle lezzetlendirin.

Pasta seçimlerini sizin arzunuza göre lezzetlendirip üzerinin süslemesine beraber karar veriyoruz.


Size Bir Telefon Kadar Yakınız

adresimiz Avrupa Konutları TEM Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul

iletisim T. (0212) 609 9071 C. 0536 248 0894 E. info@yeldabutikkurabiye.com W. www.yeldabutikkurabiye.com

pasta  

pasta hakkında

Advertisement