Page 1

ASYANIN’nın YENİ YÜZÜ Koreci Gençliğin Yeni Aylık Dergisi

BİRİNCİ SAYI OCAK 2013


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

SUNUM Bu dergiyi hazırlayıp hazırlamamak konusunda çok kararsız kalmıştım. Öncelikle derginin hazırlanmasında ki amaç ay boyunca Kore ile ilgili müzik, magazin ve Kore dramaları hakkında yayınlanmış olan haberlerin bir derlemesi yapılarak sizlere sunmak… Öncelikle , ay boyunca en çok göz önünde olan haberleri bir araya getirerek dergiyi hazırlamak ve sizlerinde daha iyi bir bilgi ağına sahip olmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız… Bu benim ilk dergi denemem ve gerçekten oldukça gergin bir durumdayım. Umarım sizlerde bu dergiden memnun kalırsınız…!!! Böyle bir çalışma yapmaktan son derece heyecanlı ve sizlerin karşısına çıkabileceğim için çok mutluyum…

Mermarid


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

bir araya geliyor.

Buluşmalarından bir tanesi sonunda kameralara

Rain ve Kim Tae Hee

yakalandı. Askeriyeden izinli olarak ayrılan Rain ve Kim Tae Hee birlikte yemek yedikten sonra Kim Tae arabası ile oradan ayrılırken Rain bir taksiye binip evinin yolunu tuttu, Rain ve Tae Hee'nin maske

Sevgili mi?

takmaları dikkat çekti. Rain ve Tae Hee çifti Noel'i birlikte geçirdi çünkü ordu Noel molası vermişti.

Şüphe yok ki Kore medyasına 2013’ün ilk günlerinde damgasını vuran haberlerden

Ordudan bir temsilci ''Ünlülerin bir çok izni var.

biri Rain ile oyuncu Kim Tae Hee’nin

Onlar pek çok defa izin alabiliyorlar.Rain'in

sevgili olduğu haberinin yayınlanması

radyosu var bu yüzden sık sık dışarı çıkması

olmuştur. Haberlerin yayınlanmasından

için izin veriyoruz'' dedi.

sonra Kim Tae’nin ajansı haberleri

Rain ve Kim Tae Hee çiftinin çıktığı

doğrulamış ama Rain’in ajansı bu konuda

onaylandıktan sonra bir çok kişi onların nasıl

bir bilgilerinin olmadığını açıklamıştı. İlgili bazı haberlerde şu şekilde lahse edilmişti.

aşık olduklarını merak etti. Onlar ilk kez Ekim 2011 tarihinde '' Coupang'' reklamı için bir araya geldi. Bir Rain ve Kim Tae Hee'nin ajansı,her şeye rağmen inkar ediyorlar. ''Biz bu konuda birşey duymadık'' Her iki ajansta şuan için pek bir şey söylememenin akıllıca olduğuna karar verdi. Bu Temmuz ayında Rain'in askerden dönmesi ve Kim Tae Hee ise Mart ayında SBS kanalında bir dizide rol alacağı söyleniyor.

Haber: Salyangouz ve YBtaeyangYB Sonuç olarak Rain ve Kim Tae ilişkilerini kabul etmiştir ve bu ilişkinin açığa çıkması ile Rain’in

Bir makaleye göre: Bi Rain ve Kim Tae Hee ÇIKIYOR! İkili 3 aydır birlikte, 2 yıl önce birlikte yer aldıkları reklam çekiminde tanışan ikilinin arkadaş olarak başlayan ilişkileri 3 ay önce aşka dönüştü ve Rain askeriyeden izinli olarak her dışarı çıktığında çift gizli gizli buluşuyor. Onlar en az haftada bir kez ve genellikle Pazar günü

orduda ki görevini kötüye kullandığı konusunda askeri soruşturmaya alınmıştır…


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

Bir süprizde Electroboyz 's üyesi Chakun ve K.Will " “Even If I Play“! adlı yeni bir single için bir araya gelmesi oldu. Şarkı yayınlandığından beri en çok dinlenenler arasına girdi. 22 Ocak'ta yayınlanan djitan single başta Bugs olmak üzere Melon ve Soribada gibi büyük müzik listelerinde üst sıralarda yer aldı. Şarkı Brave Brothers ve Ddol-I Park tarafından yazılan orta tempolu bir ayrılık şarkısı. Bu şarkıda Chakun ilk kez rap yaparak büyük ilgi topladı. Shinhwa'nın maknaesi Andy önceden 100%'den Minwoo ve Rokhyun ile düet yaptığı solo parçası "You & Me"yi tanıtmıştı ve sonrasında da şarkının MV'sini yayınlamıştı!

KARA Gyuri ve MBLAQ Thunder aynı dramada oynayacak! KARA Gyuri ve MBLAQ Thunder yeni bir dizide birlikte rol alacak! İkili MBC'nin ‘Nail Salon Paris‘ isimli yeni dizisinde başrol oyuncuları olarak yer alacak. Gyuri daha önce bir müzikalde rol almıştı ve ‘What Is Mom‘ sitcomuna konuk oyuncu olarak katılmıştı. Thunder ise aynı şekilde ‘Padam Padam‘ dizisine konuk olarak katılmıştı. Dizi Mart ayında yayına başlayacak.

Bu ay bir çok ünlü isim yeni Single yayınladı! Bunlardan en önemlileri hip-hop gruplarından Lessang’ın yayınladığı Single’dır. Grup başarılı bir şekilde çıkış geri dönüş yaparken şarkıları günlerce liste başlarından inmedi. Lessang’ın ‘Tears’ şarkısı Melon, Mnet, Olleh Music ve Monkey3 gibi müzik listelerinde 1. sırada yer alıyor. Grubun geri dönüş sıngılına The Seeya'dan Eugene eşlik ediyor. Video da NS Yoon-G ve DMTN (eski Dalmatian olarak da bilinir) 'ın Daniel yıldız olarak oynadı.

Ayrıca yine çıkış yapan ünlülerden biri de Ali oldu. ALii'nin geri dönüş sıngılı Eraser Melon, Mnet, Bugs ve Soribada gibi müzik listelerinde zirveye yerleşti, ayrıca portal sitelerinde en çok aranan terim oldu.

SISTAR alt grubu Sistar19’un çıkarmış olduğu 'SISTAR19 ve Gone Not Around Any Longer' albümünü yayınladı!

"You & Me" soğuk geçen kış mevsimi için mükemmel, yumuşak orta tempoda bir şarkı. Yüzlere gülümseme bırakacağından emin olunan tatlı bir aşk şarkısı.

Aktör Lee Jun Ki ‘CSC’ albümü ile ikinci albümünü çıkarmış oldu! 'CBC' açılımı 'case by case' aktörün 2012 başlarında 'Deucer' beri Kore'de yayımlanan ilk sürümüdür. Lee Jun Ki 'CBC' için, Mad Soul Child, Lee Sang Yeol, Seo Taiji Band ve Lee Shin Ho çalıştı. Proje, şarkı başlığı "Lost Frame" dahil olmak üzere, beş parça daha içeriyor.


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

Oh Yeon Seo-Lee Joon We Got Married Programından Ayrılıyor!

CN BLUE ilk çıkışlarından bu yana ilk kez Yonghwa'nın bestelediği bir şarkı ile çıkış yapmıştır. Şarkı albümün ana şarkısı olmuştur. Onun ajansı FNC Entertainment şarkıcının yeteneğini kabul ederek 14 Ocak'ta çıkan yeni albümleri "Re: Blue" ana parça olarak yonghwa'nın bestelediği "I'm Sorry" parçasını seçmiştir. Onun şarkısı çeşitli online müzik listelerinde ilk beş sıralaması yaparak değerini kanıtlıyor.

2013’ün başlarından beri We Got Married programının ünlü çiftlerinden biri olan Oh Yeon Seo-Lee Joon programdan ayrılacağı haberleri yayınlanıyordu. Bu haber başlarda doğrulanmasa da sonradan ünlü çiftin ajansları tarafından

Yong Hwa daha önce de AOA ve Juniel için şarkılar yazdı. Jung Yong Hwa, geçen yıl yaptığı promosyonlar ile müzik bestelemeye odaklanmıştı. "Ben ilk kez yazmanın zorluğunu hissettim" diye itirafta bulundu.

doğrulanmış bir haberdir. İkilinin programdan ayrılma nedeni

Şimdi herkes tarafından söz yazarı olarak kabul edilen Yonghwa, kendisinden şarkı isteyenlerin sayısının arttığını söylüyor. Hatta kendisinden şarkı isteyenler arasında ileri yaşta [Kendisininden büyük, tecrübeli sanatçılar] olduğunu açıkladı.

Şarkıcı İRİS 2 dramasında rol alırken aynı zamanda Japon

ise MBLQ grubundan Lee Joon’un yoğun olan programında zamanlamanın yapılamamasıdır.

albüm tanıtım konserleri çalışmaları yapılıyor. Ayrıca Grubun Kore’de de yeni bir albüm çıkarma çalışmaları sürmektedir. Oh Yeon Seo ise oynadığı drama kadrosu ile zamanlama sorunları yaşadığı ve drama üreticileri ile sürekli tartışma

Yongwha'nın bir ödül töreninde şarkı isteyen kişilere örnek verilmesi istendiğinde şarkıcı "Geçen seneki bir ödül töreninde TVXQ’dan Yunho ile tanıştım ve o bana TVXQ’nun 10.yıl dönümü albümleri için şarkı yazıp yazamayacağımı sordu. Ayrıca ZE:A’dan Hwang Kwang Hee’de benden şarkı istedi." diye açıkladı. Kendisinden şarkı isteyenlerin sayısının arttığını söyleyen Yonghwa bundan mutlu olduğunu ama kendisinin şarkılarını CNBLEU'den başkasına verip vermemekte tereddütlü olduğunu açıkladı. Jong Hwa "Benden diğerlerinin şarkı istemeleri harika hissettiriyor. Ama şarkılarımın başka sanatçıların albümlerine katılması hakkında rahat hissetmiyorum." dedi."Ukalalık bence..." Yong Hwa , küçükleri Juniel ve AOA için solo parçalar ve dans öğretimi çalışmalarına katıldı. O, yeni türlerde şarkılar yazmaktan zevk alıyor. Yong Hwa "Küçüklerim için şarkı yazmak eğlenceliydi. Çünkü bu şekilde farklı türlerle uğraştım. Şarkılar yazmaya devam etmek istiyorum.” dedi.

yaşadığı açıklandı. Bu yüzden ikili We Got Married üreticileri ile dostani bir şekilde ayrılma kararı almıştır. Üreticiler son olarak resmi bir duyuru yaparak ikilinin programdan ayrılmasına karar verildiği ve son programın 2 Şubat’ta yayınlanacağını söyledi.


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

IU ve Jo Jung Suk İle Birlikte dramada Oynayacak!!

INFINITE'in Hoya ve Dongwoo üyesinden oluşan alt grubu INFINITE H'in çıkış şarkısı Fly High 11 Ocak'ta yayınlandı. Ocak ayı boyunca grup büyük ilgi gördü. Fly High şarkısının yanı sıra Special Girl klibini de yayınlayan İnfinite alt grubu, üyelerin kendi aralarında da ne kadar başarılı olabileceklerini gösterdi!

IU’nun Jo Jung Suk ile birlikte KBS’nin yeni hafta sonu dizisi “The Best Lee Soon Shin”de rol alacağı kesinleşti.

f(x) Sulli ve Krystal ‘Etude House‘ markasının yeni reklam modelleri olarak seçildi. İkili marka tanıtımında SHINee'ye eşlik edecek.

“The Best Lee Soon Shin” babasının vefatından sonra küçük bir kasabadan büyük şehir Seoul’e taşınan neşeli kız Lee Soon Shin hakkında bir dizi. Loo Soon Shin sevecan karakteri ile henüz düşmanca bir şehir olan Seoul’e içtenlik ve iyilik getirecek. “The Best Lee Soon Shin” Martta yayınlanmaya başlayacak.

TVXQ’nun 2012 sonlarına doğru çıkardığı “Catch Me” albümü bir çok listede büyük başarı sağladı!

İNFİNİTE ALT GRUBU ÇIKIŞ YAPTI!

Infinite'den Dongwoo ve Hoya "Infinite H" Adı Altında İnfinite alt grubu oluşturdu. Yedi üyeli idol grup Infinite, yeni yılda ilk alt grubu ile kendilerinin yepyeni bir tarafını ortaya çıkaracak. Hiphop konseptli Infinite H Hoya ve Dongwoo'dan oluşuyor ve Infinite'nin alt grubu olan Infinite H Ocak ayında ilk kez görünecek. Dongwoo ve Hoya grubun rapçileri ve bu yeni iş için uzun süre hazırlanmışlardı. Zaten ikili Infinite konserlerinde kendi yeteneklerini gösteriyorlardı. Infinite için bir gazeteci, "Biz Infinite'nin müziğe olan yönlerini genişletmek için eşsiz bir hip-hop konseptli Infinite H'yi planlıyoruz." dedi. H, hip-hop anlamına geliyor ve yetenekli hip-hop müziği yapımcısı Primary onlara katıldı. Primary daha önce Dynamic Duo için “See Though” ve “?” şarkılarını yazmıştı. Primary Jay Park, Mblaq ve G.O gibi Dong Woo ve Hoya'nın müziğinin yapımını yönetecek. Infinite'nin vokalisti ve lideri olan Sungkyu geçtiğimiz günlerde Rock türü solo çalışması yapmıştı. Bu yeni alt grup Infinite'nin hip-hop'a bakış açısını gösterecek. Infinite "The Chaser" ile zirveye ulaşmıştı. Kore ve Japonya'da solo konserler vererek K-Pop dalgasının ilerlemesinde katkıda bulundular. [Haber:Beyza]

Son olarak grubun Catch Me şarkısı yabancı listelerin zirvelerinde yer aldı! TVXQ'nun 'Catch Me' albümü Peru'da 2012'nin en iyi k-pop albümü seçildi! RPP News'in listesinde 37,340 puan alan TVXQ 1. sırada yer alırken onu 2. sırada 'Alive' albümü ile BIGBANG 27,690 puan alarak takip etti. 3. sırada ise 'Sexy, Free & Single' albümüyle 20,880 puan alan Super Junior yer aldı. 4. sırada Stop Girl albümüyle U-KISS, 5. sırada ise Sherlock albümüyle SHINee var.


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 TVXQ Changmin SBS’nin yeni eğlence programı ‘Moonlight Prince‘de sunuculuk yapmaya başladı!

SNDS 4.Full albümünü "I Got a Boy" parçası ile 1 Ocakta çıkış yaptı. İlk olarak MBC özel yayın "Romantic Fantasy" sırasında yeni albümlerinden birkaç şarkı seslendirdi. Grubun albümü büyük ilgi gördü.

Super Junior'ın altbirimi Super Junior-M Çıkardıkları yeni Çince albümü ile bir çok listenin zirvesine yerleşmeyi başardı.

“Moonlight Prince”nin ilk bölümü 22 Ocak günü yayınlandı. Ana sunucular Kang Ho Dong, Tak Jae Hoon, Brave Brothers, Jung Jae Hyung, ve Changmin. Bu programda , her hafta konuşmak üzere bir kitap seçerek yorumlar yapılıyor ve konuk ağırlanıyor. İlk programda Changmin’e ilk öpücüğü sorulmuş o da kendisinden büyük bir kız arkadaşı ile ünlü olduktan sonra gerçekleştirdiğini açıklamıştı. Ayrıca ikini bölümünde yapmış olduğu +19’luk yorumu ile de hem dikkatleri üzerine çekmiş hem de programda büyük bir kahkaha kopmasına neden olarak diğer sunucuların şaka konusu olmuştu. Changmin ayrıca TVXQ’nun yeni Japon albümleri Catch Me ile Japonya da listeleri alt üst etti. En çok listede zirveye kalan yabancı grup olarak rekor kırdı.

Super Junior-M, ikinci stüdyo albümü 'Break Down' un piyasaya çıkışını kutlamak için Pekin'de başarılı bir basın toplantısı düzenledi. Etkinlik 7 Ocak günü Pekin'in CVG Sinemasında gerçekleşti ve erken gelen yerini alır esasına göre 200 fan katıldı. Soğuk havaya rağmen hayranları grubun üyelerini yakalamak için tiyatronun önünün yanı sıra havaalanında da bütün gece bekledi. Dahasın da MTV, Hunan Uydu, Sina, Sohu ve benzeri birçok medya basın toplantısında kapsayacak şekilde yapıldı.

TVXQ Catch Me albümü en çok satan albüm olarakta şuanda listelerin başında. Günlerce zirvedeki yerini korumayı başardı!

T-ara Eunjung ve F(X) Amber MBC’nin ‘Show Champion’ Programının yeni sunucuları seçildi!

SuJu-M üyeleri toplantı sırasında akıcı Çincesini ve

yeteneklerini gösterdi. Ayrıca 'Break Down ' için müzik video çekimi ve gelen bazı sahnelerden hikayeler paylaşıldı. Bu arada, Super Junior-M üyeleri şu anda son albümü tanıtmak için Çin'de kalıyor. Albüm çıkışından sonra da şarkının Kore versiyonu da yayınlandı. Ocak ayında Super Junıor M yeni albümleri ile bir çok listede üst sıralarda yer aldı. Super Junior-M'in 2. Çince stüdyo albümü ‘Break Down‘ Billboard'un "dünya albümleri listesinde" zirveye yerleşti!

Önceki sezonun sunuculuğunu Shindong and Kim Shin Young yaptığı programın bu sezon sunuculuğu Eunjung ve Amber tarafından yapılacak. EungJung daha önce We Got Married ve MBC Gayo Daejaejeon programında sunuculuk yapmıştı. Program canlı olduğu için Eunjung heyecanını ve streste olduğunu belirtmişti.

JYJ geçen yıl SM Entertainment ile olan uzlaşmanın ardından, Japon yönetimi


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 Avex'ten açtığı davayı kazanarak kurtuldu!

Missing You dramasnın bitimi ile

Yoochun ve Yoon Eun drama ekibine sürpriz yaparak onları tatile gönderdi.

C-Jes Entertainment, ”18 Ocaktaki davanın kararı AVEX, JYJ’in Japonya’daki aktivitelerine karışamaz” diye yorumlayarak haberleri doğruladı. Ajans; "Onların kesin karar belgeleri geldikten sonra bir basın toplantısı düzenleyecek" dedi. JYJ grubu 2011′de depren mağdurları için yaptığı konserde AVEX’in JYJ’in aktivitelerine müdahele ettiğini ileri sürerek bir dava açmıştı. Bu karar ile, Japonya’da hiç bir engel olmadan JYJ’in aktivitelerine başlaması bekleniyor.

JYJ’in Avex’e karşı zaferinin ilk açıklamalarından sonra, C-Jes Entertainment karar hakkındaki detayları açıkladı!

C-Jes’e göre Japon mahkemesi Avex’in JYJ’in

Soğuk havalarda şikayet etmeden dramanın çekimleri için uğraşan ekip arkadaşlarını tatile göndermek isteyen üreticiler, ekibin masraflarının çoğunu Yoon Eun Hye ve Yoochun’un üstlenmesi Missing You draması ekibine büyük sürpriz oldu! Drama aldığı büyük ilgi ile üreticileri tarafından bölüm sayısı uzatılarak 21. bölümünde final yapmıştır…

Japonya’daki yönetim şirketi olduğunu iddia edemeyeceğini ve JYJ ‘in ajansı C-Jes’e 660 milyon yen (7.3 milyon USD) ödemesi gerektiğine, ayrıca C-Jes CEO’sunun adını karalamaktan da CEO’ya 1 milyon yen (11.000 USD) ödemsi gerektiğine karar verdi. Özetlemek gerekirse, JYJ ve Avex 2010′da aralarındaki kontratı askıya alınmıştıı ve Japonya’da çalışma konusu aralarında çatışmalarına neden oldu. Avex bir basın açıklaması ile C-Jes CEO’sunu mafya bağlantısı ile suçladı ve Japonya'daki aktivitelerini durdurdu. Ayrıca Japonya’daki menajerlerinin hala kendilerine ait olduğunu iddia ederek grubun 2011′deki yardım konserine müdahale etti ve grubun bu müdahaleye karşı dava açmasına vesile oldu.

Mahkemenin bugün (18 Ocak) verdiği karara karşı olduklarını ve Avex yönetimi olarak itiraz ederek, temyize başvuracaklarını açıkladı.

Haber: mermarid

Eski başarılı gruplardan H.O.T K-pop'un gelmiş geçmiş en iyi grubu olarak görülmektedir. H.O.T grubu üyelerinden Moon Hee Jun'un I'm Not OK şarkısının yayınlayarak ileride H.O.T grubunun yeniden müzik dünyasına döneceği sinyallerini verdi. Bazı söylentilere göre de grubun Eylül ayında yeni bir albüm yapacağı yöndedir…


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 2PM Mart Ayında Asya Turnesine Çıkacak!

2PM en kısa zamanda Asya turuna devam edecek. 2 Mart tarihinde Manila [Filipinler] da başlayacak olan konser turu 30 Mart'ta Guangzhou [Çin] ve 8 Nisan'da Bangkok[Tayland] da devam edecek. Onlar geçen yıl yoğun programları nedeniyle konsere vakit ayıramadıkları için 2PM hayranlarının isteği üzerine 3 ülkede konser vermeye karar verdiler. 2PM Filipinler'de ilk kez konser verecekler ve Tayland konserinde ise Nichkhun kendi ülkesini ziyaret etmiş olacak. 2PM konser için bilet rezervasyonları ne zaman mı? Manila [Filipinler] 26 Ocak'ta başlayacak... Haber:

ayseminho

Shinhwa Mart Ayında Bİr Konser Verecek Ve Nisan Ayında Yeni Bir Albüm Yayınlayacak!

CN Blue yeni Albümü Re: Blue adında ki albümünü çıkardıu. Albümün çıkış parçası I’m Sorry grup üyelerinden YoungHwa tarafından bestelendi. Bu grubun müzik dünyasına ilk adım attıklarından beri ilk kez olarak grup üyelerinden birinin yazdığı parça ile albüm çıkışları oldu. Bu şekilde ajansının Younghwa’nın besteci kimliğini kabul etmiş oldu!

Shinhwa 15. yıl dönümü kutlaması için Mart ayında bir konser düzenleyecektir. 30 Ocak'ta Shinhwa ajansının bildirdiğine göre, "Shinhwa yakında Seul'de yapılacak yeni bir konser ile ortaya çıkacak. Bilet rezervasyonları başlayacak ve grubun resmi web sitesinde konser için bir teaser videosu yayınlanacak, 2013 Shinhwa 15. Yıldönümü Konseri zamanını biz duyuracağız. " 1998 yılında, Shinhwa alışılmadık bir idol grubu olarak Kore'de çok dikkat çekti. Onlar Dönüş başlığı altında 14. yıldönümü kutlamaları, geçen yıl düzenlenirken hayranlarıyla birlik sağlamak amacıyla, şu anda yaklaşan konser için çabalarını ortaya koyuyor. Shinhwa sözcüsü ''Konser ile birlikte Shinhwa, Nisan sonunda çıkacak onbirinci albümü üzerinde çalışıyoruz "dedi. ''Hayranlarına verdikleri sözü tutmak amacıyla, üyeler şu anda çok çalışıyor. " Shinhwa 16 ve 17 Mart Olimpiyat Parkı Jimnastik Stadı'nda bir konser düzenleyecek.

Haber: koreagizem123-GizemBoA'nın kapak resminde Teamin'in olması klipte oynayacağını açıklaması ile hayranları arasında

Shinhwa Dongwan 2. Dünya Savaşı sırasında fuhuş yapmaya zorlanan yaşlı kadınlar için 28.000 dolar bağışta bulundu! Dongwan şirketine haber vermeden sürekli bağışlarda bulunuyor.


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

Ailee 55. Geleneksel Grammy Ödülleri Törenine Katılacak!!

Yılın en başarılı çaylağı olarak görülen Ailee'den büyük başarı! Sanatçı 55. Geleneksel Grammy Ödülleri'nin kırmızı halısında yürüyecek! Grammy müzik dünyasının en büyük ödül törenidir.

22. Seul Müzik Ödülleri Kazananları Açıklandı!!

▲ Daesang ( En Büyük Ödül) - PSY ▲Bongsang (Büyük Ödül)

Ailee ödül törenine VIP (özel) konuk olarak katılacak ve kırmızı halıda daha önce Beyonce, Lady Gaga, Black Eyed Peas, Mariah Carey ve Alicia Keys gibi süper starlarla çalışmış prodüktör Tony Maserati ile birlikteyürüyecek! Grammy Ödül Töreni 10 Şubat'ta düzenlenecek.

Super Junior | Epik High | f(x) | 2NE1 | Huh Gak | SHINee | miss A | Psy | SISTAR | Big Bang | Lee Seung Gi | SECRET

Ayrıca Ailee Mnet America'nın 'Grammy öncesi partisi'ne katılacak ve performans sergileyecek. Ardından da ‘Mnet America Yükselen Yıldız Ödülü‘nü alacak.

▲ High1/Telefon Popüleri Lee Seung Gi | SHINee

▲ En İyi Yeni Sanatçı EXO-K | Ailee | B.A.P | Lee Hi

▲ Performans Kültür Ödülü Kim Jang Hoon ▲ Yılın Kaydı G-Dragon – ‘One of a Kind‘ ▲ Yılın Kaydı (Dijital) SISTAR - 'Alone' ▲ Hallyu Özel Ödül Super Junior ▲ R&B/ Ballad Ödülü K.Will ▲ Hip Hop/ Rap Ödülü Double K ▲ En İyi OST Ödülü CNBLUE Jonghyun

Kazananları tebrik ederiz. Bu geceki ödüllerle birlikte Super Junior Seul Müzik Ödülleri'nde totalde 11 ödül kazanarak SNSD ile birlikte Seul Müzik Ödülleri'nde en çok ödül kazanan sanatçı ünvanını paylaşmaya başladı. 2. sırada 8 ödülle BIGBANG ve TVXQ yer alıyor.


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

Yoochun'un noona hayranları onun adına hayır kurumlarına büyük miktarda bağış yaptığı ortaya çıktı!

22 Ocak'ta, şarkıcının plak şirketi C-Jes Entertainment, yeni yıl için Yoochun'un fansitesi 'Blessing Yoochun' da gerçekleştirilen anlamlı bir topluluğa hizmet etti. Fanclub da bağış yapanların çoğunluğunu 30 yaşın üzerinde olan hayranları oluşturduğunu yorumladı.

Miss A Suzy reklam çekiminde!

Miaa A Suzy ‘Vita 500′ markasının reklam çekimlerinde görüntülendi. Öyle gözüküyorki miss A Suzy markanın yeni reklam modelliğini yapıyor. ‘Vita 500′ markası daha önce de reklam modeli olarak Wonder Girls, After School UEE ve Girls’ Generation'la çalışmıştı. JYJ Jaejoong İlk Solo Albümünü Çıkardı!

2010 yılında, onlar çocuk Park Hyun Bin'in yanıkla ilgili cerrahi ameliyatı için 10 milyon KRW (yaklaşık $ 9,500 USD) bağışladı. O zamandan beri, çeşitli hayır kurumlarına 80 milyon KRW (yaklaşık 76.000 $ USD) bağışladılar. Onlar, kanserli çocuklara, sudan zarar görmüş, maruz muhtaç çocuklar için çalışma odası kurmak ve çocuk merkezlerinde ücretsiz yiyecek sağlamak için bağış yaptı. Fanclup zaten sürekli bağış alıyordu. Onlar Park Hyun Bin'in, ikinci ameliyat için daha fazla paraya ihtiyacı olduğunu duyunca, hayranlar yaptıkları bağışa bir ek 7 milyon KRW (yaklaşık $ 6,600 USD) bağışladı.

C-Jes Entertainment solo albüm için 17 ocak tarihinde çıkacağını doğrulamış ve bunun yanı sıra stüdyoda çekilen bir teaserı yayınlamıştı. Konser tarihini 26,27 Ocak’ta yapıldı... Konser öncesi biletler Online bilet sitesi Interpark "Jaejoong'un konseri için biletler “Your, My, and Mine” başlığıyla 7 Ocak'ta satışa sunulmuştu. Jaejoong ilk solo albümü konserini başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Konser hayran buluşması ve mini konser formunda düzenlendi ve toplamda 16000 hayran katıldı. Medya yasağı yüzünden Japonya da faaliyet gösteremeyen grubu JYJ’nin artık rahat bir şekilde Japon piyasasına girebilmektedir. Japon müzik piyasasının solo albümüne büyük ilgi göstermesi, medya yasağına rağmen grubun hala popüleritesini koruduğunun bir göstergesi olmuştur… Jaejoong şarkısı Mine ile bir çok listede üst sıralarda yer almaktadır…


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

Se7en askere gitmeden önce bir sıngle yayınlayacak!

Solo sanatçısı Se7en "Arigato" başlıklı bir final Japon albümü, Japon hayranları için güzel bir haber olmuştu. Resmi Japon web sitesine göre, onun yeni single'ı Japon hayranlarına teşekkür amacıyla ve sözleri Se7en'ın kendisi tarafından yazılmıştır.Yayınlanması için 20 Mart tarihi planlanıyor. Yeni bir sürüme ek olarak, askerliğe başvurmadan önce single'ın yayınlanması planlanıyor. Haber: ''feyza_hye''

Yeni bir aktör olan Lee Seung Ho 4men yeni şarkısı için müzik video oyunculuk yaptı ve güzel tepkiler aldı. Onun oyunculuğu onun güçlü ve duygusal oyunculuk becerilerini gösterdi. 1991 doğumlu oyuncu klipte yalnız bir adamı canlandırıyor.İzleyiciler onun performansı hakkında söylenecek olumlu şeyler söyledi. ' 'The Color of K-Pop'' projesi olan Dazzling Red ''SBS Gayo Daejun'' için yeni parça yayınlandı.

Solbi yepyeni single "Gone" ile geri döndü.

Solbi herhangi bir son veriş olmadan biten bir ilişki sonrasındaki hislerini ifade ediyor.

Dazzling Red 4minute'den HyunA, After School'dan Nana, Sistar'dan Hyorin, Secret'ten Hyosung ve Kara'dan Nicole'den oluşuyor. Onlar , Brave Brothers tarafından yapılan ''This Person'' şarkısını söylemek için bir araya geldiler. Şarkıların tüm gelirleri, ''Dream Orchestra'' yoluyla düşük gelirli ailelerde yaşayan çocuklara bağışlanacak.

Haber : whitelotus

Heavy ft Yoon Hyung Bin “Know That” Yayınlandı

SS501 Kim Hyun Joong, Ailee, Baechigi ve Ongals Brezilya'da düzenlenecek olan ‘2K13 FEEL KOREA‘ etkinliğine katılacak. Sanatçılar etkinlik kapsamında 24 Şubat'ta São Paulo'da düzenlenecek konserde performans sergileyecek.

Üçlü şarkıcı grubu yetenekleri ve iyimser melodisi ile güzel bir uyum sergiliyor.


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 Lee Jung Bong ve Heo Young Saeng Düeti 'Goodbye My Love' Yayınlandı.

Lee Jung Bong ile SS501 grubu üyesi Heo Young Saeng'in düeti "Goodbye My Love" yayınlandı. Bu şarkı Lee Jung Bong'un yeni mini albümünde yer alıyor. Lee Jung Bong; "Heo Young Saeng'in çalışmalarını dikkatle takip edip, keyifle dinliyordum. Onunla görüşüp, düet yapmayı teklif ettiğimde bunu memnuniyetle kabul etti." dedi. Heo Young Saeng ile müzikte 17. yılını doldurmuş Lee Jung Bong'un düetindeki eşsiz uyum dikkat çekici. Lee Jung Bong; "Heo Young Saeng'in oldukça nazik bir sesi var. İkimizinde aynı tona yakın seslere sahip olduğumuzu düşünüyorum. Şarkıdaki kimi kısımlar kesinlikle ince vokaller tarafından söylenmesi gereken kısımlardı. 1. ve 2. kısımları düette ayrı söyledik, bunu kasten yaptık" dedi.

Ajansı ile anlaşamayarak ayrılan Dalmation yeni ajansından ilk albümünü yayınlayarak geri döndü!

Adını DMTN' olarak değiştiren grup Dalmation yeni adı ve yeni adı ve ajansı ile yepyeni bir albüm çıkardı. Grubun şarkısı eski stiline göre oldukça slow ritme sahip olması grubun kulvarını değiştirdiği konusunda söylentilere neden oldu. DMTN yeni albümünün çıkış şarkısı '' Safety Zone '' yayınlandı! Miss A Suzy'nin ‘Gu Family Book’ dramasında

oynayacağı kesinleşti!

Lee Jung Bong kendisinden yaşça olduça küçük Heo Young Saeng için; "Albüm yapım aşamasında gördüm ki o düşündüğümden çok daha yakışıklı. İyi huylu ve sevimli biri. Kayıtlar 3 saat sürdü, hiçbir sorun olmadan bu süreci atlattık" dedi. SS501 grubu üyesi Heo Young Saeng ile yaptığı "Goodbye My Love" düeti sonrası Lee Jung Bong; "Bu Young Saeng ile yaptığım ilk şarkı. Bunun zor olacağını düşünüyordum ama sonunda başardık" dedi. Türkçe Çeviri: Ice Queen # 34

B1A4 'Love Beat' için CF ve oyun yayımladı.

JYP Entertainment sonunda miss A Suzy'nin ‘Gu Family Book’ adlı yeni MBC dizisinde rol alacağını onayladı! Suzy'ye ünlü şarkıcı ve aktör Lee Seung Gi eşlik edecek. Lee Seung Gi yarı insan yarı canavar bir karakteri canlandıracak. Lee Seung Gi'nin karakteri Choi Kang Chi Jiri Dağı'nın koruyucu ruhu ve yarı insan-yarı canavar olduğunu öğrendikten sonra insan olmak için birçok maceraya atılıyor.

Love Beat yeni popüler şarkıları ve son moda dansları sağlayan rahat bir oyundur. Kullanıcılar oyunda doğru dansı yaparak seviyeyi yükseltiyor. Röportajda Baro, ''Daha iyi olsun istedim, ama oyunu oynarken iyi değildim sadece seviye 3'e ulaşmayı başardım çünkü o oyunu oynarken aklımda bütün gece geçirdiğim Sandeul görüşmeleri vardı. Haber: 'feyza_hye'

Suzy ise dövüş sanatlarında ve okçulukta usta olan Dam Yeo Wool karakterini canlandıracak. Yeo Wool genç yaşta bir dövüş sanatları merkezinde eğitmenlik yapıyor. Bu ikilinin ilk tarihi dizisi olacak ve Nisan ayında gösterime başlayacak.

Haber: Kpop


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 2013 İdol Star Athletich Sunucuları Seçildi!

G-Dragon İspanya ve Polonya'da En Popüler Koreli İdol Oldu

Tüm dünyada Asya ülkelerindeki en popüler idoller için anketler düzenlendi. B2ST üyesi Yoseob, 2AM üyesi Jo Kwon, Jeon Hyun Moo ve Lee Hwi Jae ''2013 Idol Star Athletics'' için MC seçildi. ‘2013 Idol Star Athletics‘ İdollerin atletizm ve okçuluk ile birbirlerine rekaber ettikleri bir programdır. Programa katılanlar; MBLAQ,SHINee, INFINITE,2AM,ZE:A,TEEN TOP,CN BLUE, FT ISLAND, KARA, TARA , SISTAR,4Minute,Miss A, SECRET, A Pink , After School ve çaylak idoller olmak üzere yaklaşık 150 yarışmacı birbirleriyle rekabet edecek. ‘2013 Idol Star Athletics‘ de, 70m koşu, yüksek atlama, zor yürüyüş,400m bayrak, okçuluk ve ilk defa yapılacak olan 400m karma geçiş olacak. ‘2013 Idol Star Athletics‘ Gyeonggi'da bulunan Goyang Kapalı Spor Salonu'nda 28 Ocak 13:00'da çekilecek. CNBLUE’dan Yonghwa SBS’nin “Star King” programının “Idol Star King” bölümünde kazanan ikinci idol oldu.

Sevdikleri idollere insanlar, 11-18 Aralık tarihinde oy verebilmek için birbirleriyle yarıştı.Anket Japonya, Rusya, Tayvan, Çin, Hong Kong, Avustralya, Tayland, Suudi Arabistan, Brezilya, Fransa, İngiltere, Almanya, İspanya, Polonya, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika, Arjantin olmak üzere 18 farklı ülkeden 920.000 toplam oy aldı. Japonya'da TVXQ %40 oy alarak en popüler grup seçildi.Rusya'dada en popüler grup TVXQ oldu. Çin'de, F.T Island % 4.7 oy, INFINITE % 26.5 oy, Sunggyu % 15,3 oy, f(x) % 10.5 oy aldı. Çin'de TVXQ'nun ardından birinciliği %30 ile Super Junior aldı. Super Junior ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'ndede %26 oy ile birinci oldu.Onu % 11.5 oy ile f(x) ile izledi. F.T. Island % 10,9 oy aldı.Ayrıca; Super Junior, f(x) , F.T Island; Avustralya, Tayland, Suudi Arabistan, İngiltere, Fransa, Almanya, Kanada, Meksika, Brezilya ve Arjantin dahil olmak üzere 10 diğer ülke içerisinde 1. sırada yer aldı.Super Junior böylece yüksek popülerliğini kanıtlanmış oldu. Big Bang'den G-Dragon, İspanya ve Polanya'daki tüm diğer grupları eleyerek 1. oldu.

19 Ocak’daki bölümde, grup üyeleri “Chopstiklerin kılıç ustası” kısmında metal yemek çubuklarıyla bira kutularını isabet ettirmeye çalıştılar. Daegu bölgesinden kılıç ustası bir diğer konuk olan Kim Moon Soo’ya karşı yarıştılar. Ustalar hareketli biira kutularına atış yaparken, CNBLUE üyeleri sabit bira kutularına atış yaptı ve maçın sonunda Yonghwa galip geldi ve “Ağlamak üzereyim” diyerek rahatlamasını ve sevincini

.

gösterdi

Haber: koreandream

Haber: ^^beyza won^^


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 Aktör Go Soo bir baba oldu.

Go Soo'nun karısı Kim Hye Yeon Seul Asan Tıp Merkezi'nde 27 Ocak'ta bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Bebek vadesinden önce doğmuş olmasına rağmen, hem anne hem çocuk sağlıktır. O yeni filmi için çekimlerde iken karısının doğumu, kendisine haber verildi. Başlangıçta, o karısının erken doğum yapmasından endişeliydi. Son zamanlarda, Go Soo 2.6 milyon izleyici ile, büyük bir başarı elde etti. Aynı zamanda Hye Yeon eşinin filmde olan başarısı ve doğumu ile bugünün en iyi haberlerini almış oldu. Bir başka not: Go Soo şu anda yeni filmi 'The Way Home' çekimlerinde.

Aktör Won Bin ve Aktris Kim Min Hee Seoul’s Nonhyun-dong stüdyosunda ünlü moda markası "Chris.Christy" 2013 baharfotoğraf çekimleri için bir araya geldi!

Won Bin ve Kim Min Hee daha önce bir iletişim markası ticareti için 1999 yılında bir araya gelerek çalışmıştı. "Chris.Christy" fotoğraf çekimleri sırasında Won Bin ve Kim Min Hee'nin başlangıçta değişik bir birleşim [Stres] oluşturduğu, ancak daha sonra çekimlere başlanması ile ikilinin rahatlayarak poz verdiği söylendi. Onlardan birbirine yakın bir çift olarak görüntülenmek istendi. Kim Minetrafına gülücük atarken Won Bin kolunu ona sararak sıcak bir atmosfer oluşturdu. Çekimler uzun sürmesine rağmen Kim Mİn Hee parlak gülümsemesini muhafaza etmeyi başardı ve çeşitli pozlar vererek profesyoneliğini gösterdi. Won Bin ve Kim Min Hee resimleri "Chris.Christy" Şubat sayısında yayınlanacaktır.,

Haber: ''feyza_hye'' Lee Min Ho Çin'de Asya'nın En Popüler Aktör Ödülünü Aldı.

18 Ocak'da, 12. Çin Moda Ödüllerinde, Lee en popüler Asya'lı Aktör ödülünü aldı. Lee Min Ho, ödülü kazanan ilk Koreli aktör. Çin Moda Ödülleri her sene SMG tarafından yapılır. (Şangay Medya Grubu tarafından, Çin'de 13 TV kanalına sahip olan şirket.) Müzik, film, spor, moda ve kamu hizmeti gib alanlarda en populer ünlüler arasından kazananlar seçilir. Çin'de ki en çok dikkate alınan ödüllerden biridir. Ödül töreninin olduğu gün , Lee Min Ho ve "the Xing Shang Awards- Şangay Moda Ödülleri" Weibo ve Çinli arama motorlarında en çok aranan kelimelerden biri haline geldi. Lee Min Ho, Boys Over Flower, City Hunter ve Faith dizileri sayesinde uzun süredir Çin'de oldukça popüler. Lee 20 Ocak günü Kore'ye geri döndü. Ödül töreni 26 Ocak günü Çin'de yayınlandı!.

NİCKHUN KAZADAN SONRA YENİDEN ÇALIŞMALARA BAŞLADI! 2PM’den Nickhun geçen Temmuz’daki kazadan sonra ilk resmi tanıtım etkinliğinde yer aldı. Şarkıcı kendini dinlemek için bir süre ara vermişti. Hayranlarıyla birkaç etkinliğe katılsada, bu onun kazadan sonra Kore’de katıldığı ilk sosyal etkinlik oldu.“Nepa History Show & 2013 Iseberg Launching Fashion Show” için yapılan etkinlikler Seul’de COEX’de yapıldı. Kim Go Eun,Seo In Guk ve SISTAR etkinliğe desteklerini göstermek için katılan diğer ünlülerdendi.


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

D-Unit Big Bang Seul Konserine Katıldı!

D-Unit geçtiğimiz günlerde 'Final Big Bang Alive Galaxy Tour' a katılarak Big Bang Grubuna verdikleri desteği gösterdiler. D-Unit 26 Ocak'ta kendi resmi me2day hesabından "Biz konserdeyiz.Bugün Big Bang'in konserine gittik! Böyle bir konsere gitmeyeli uzun zaman olmuştu.VIP'lerin çığlıkları eşliğinde şarkı şöleni ile çok keyif aldık.Ve öğrendiğimiz bir çok şeyin olduğunu düşünüyorum. Bizde D-Unit hayranlarına UNIQUE [fan club adı] ismini koymak istiyoruz. Big Bang'in verdiği gibi eşsiz bir konseri, bir gün bizde vereceğiz.'' yazarak iki grubun birlikte olan bir resmini paylaştı. Ayrıca, Big Bang Seoul Olympic Jimnastik Arena tesisindeki 'Big Bang Alive Galaxy Tour 2012' finali bugün ve yarın devam edecek.

HABER:^^beyza won^^

Big Bang 13 Şubat'ta 2. Gaon K-Pop Ödülleri'ne Katılacak!

"Gaon K-Pop Ödülleri" nin konuk hattı orataya çıktı. 2. Gaon K-Pop Ödülleri'nin 13 Şubat tarihinde Seul Olimpiyat Salonu'nda yapılacağı bugün ortaya çıktı. Big Bang, Super Junior, 2NE1, Wonder Girls ve daha fazla yıldız bu ödül törenine katılacak. Bu ödül törenine, Joo Young Hoon ve Brown Eyed Girls üyesi Ga-in ev sahipliği yapacak. Bu ödül töreninde, ödüller; geçtiğimiz yılın tüm verileri toplanacak ve yıl boyunca en çok ilgi ve sevgi alan sanatçı ve şarkılara verilecek. 2012 yılının her ayı için de ödül olarak verilen 16 ödül olacaktır."Yılın Sanatçısı" olası örtüşmeleri ile yılda 16 olası ödül olmak üzere toplam her ay için bir ödül verilecektir. Bu yılki törende üreticileri, bestecileri, koreografları, stilistler ve personelleri ödüllendirme yönüyle, tanımak mümkün olacaktır. Bu ödül töreni KBS'nin tüm kanalında yayınlanacak. Kırmızı halı olayı ise 17.30 sıralarında başlayacak.

K-Pop Star 2'nin yarışmacılarından Akdong Musician daha yarışma bitmeden ilk reklam filminde oynadı! Grubun yayınladığı “Don’t Cross Your Legs” ve “You’re Attractive“ şarkıları birçok ünlü k-pop idolünü geçerek listelerde zirveye yerleşmişti. Park Jimin, Baek Ah Yeon ve Lee Hi'nin Daha rol aldığı reklam filmi yok ama bu ikili yarışma henüz bitmediği halde şimdiden çok ilgi görüyor.

Çeviri:^^beyza won^^


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 Aktör Uhm Tae Woong ve Balerin Yoon Hye Jin Evlendi!

Gaon Chart Güney Kore'nin ulusal rekor grafiğidir.Billboard ve Oricon Listelerine benzer. [ 20 Ocak 2013 - 26 Ocak 2013 Oylama Haftası ] Haftalık Şarkı listesi 1. Baechigi Feat. Ailee : “Shower Of Tears” 2. CNBLUE : “I’m Sorry” 3. Huh Gak ft. Yoo Seung Woo : “Monodrama” 4. LeeSSang ft. The SEEYA’s Eugene : “Tears”

Aktör ve televizyoncu Uhm Tae Woong (38) ve balerin Yoon Hye Jin (32) Yeouido bölgesindeki Conrad Seoul Hotel de 9 Ocakta evlendi! TVChosun'un CEO'su Oh Ji Chul ise törende ev sahipliği yaparken yine töreni SIM Entertainment CEO'su Shim Jung Woon yönetti. Çiftin kutlama şarkılarını ise Sung Shi Kyung ve Yoo Hee Yeol söyledi. Uhm Tae Wong geçtiğimiz Haziran ayında eşini, şarkıcı ve oyuncu olan kardeşi Uhm Jung Hwa ile tanıştırmıştı ve çift şu anda ilk çocuklarını bekliyor. Yoğun programlarına rağmen düğüne bir çok ünlü katıldı. Aşağıda bazı ünlülerin fotoğraflarını görebilirsiniz...

5. Girls’ Generation : “I Got A Boy” Çifti tebrik ediyoruz.... 6. Jung Hyung Don : “Gangbuk Dandy” 7. Baek Ji Young : “I Hate It” 8. 2YOON : “24/7” 9. Kim Bo Kyung : “Don’t Think You’re Alone” 10. INFINITE H ft. Bumkey : “Special Girl” Haftalık Albüm Listesi 1. Girls’ Generation : “I” [4th Album] 2. CNBLUE : “Re:Blue” [4th Mini Album] 3. INFINITE-H : “Fly High” [1st Mini Album] 4. TVXQ : “Humanoids” [Repackaged Album] 5. Various Artists : “I Miss You” [OST] 6. Various Artists : “Les Miserables” [OST] 7. So Ji Sub : “6PM… Ground” [EP] 8. Moon Hee Jun : “Begins” [Single] 9. Nine Muses : “Dolls” 10. Various Artists : “School 2013” [OST]


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

MBLAQ Lee Joon, Lizzy ile ''Yeniden'' Mi Evlenecek?

Çocuk Orkestrası Belgeseline Yoon Shi Yoon Sesi İle Hayat Verecek! Yakışıklı aktör Yoon Shi Yoon'un tatlı sesi ile duygusal bir belgeselde kullanılacak. Yoon Shi Yoon, KBS 1 Kanalında yayınlanacak "Fanfare of the Little Band" isimli belgeselinde seslendirme yapacak. Bu belgesel küçük bir adada yaşayan çocuklardan oluşturulan orkestranın onlarda ve çevrelerinde yarattığı değişimi konu alıyor. Yoon Shi Yoon'un ajansı Taxi Entertainment; "Yoon Shi Yoon bu program için özel bir çaba sarf ediyor. Tek kuruş ücret talep etmeksizin hayallerine ulaşmaya çalışan çocuklara destek ve umut oluyor" dedi. "The Little Band" isimli orkestra 4 yıl önce ilkokul öğrencisi 70 çocuktan oluşturuldu. Kasım ayında ulusal orkestra yarışmasına katılmak için pratik yapıyorlar ve bu belgesel ile çocukların çalışma tarzları, çektikleri güçlükler anlatılacak. Belgeselin yapımcıları; "Yoon Shi Yoon'un eşsiz sesi izleyicileri etkileyecek. Flower Boy Next Door dizisi çekimleriyle çok meşgul olsa da gülümsemesini yüzünden eksik etmeyip, uzun zaman bizlerle çalışıp destek veriyor. Onun samimiyeti bizi gerçekten etkiliyor" açıklamasını yaptı. Yoon Shi Yoon 'un yeni dizisi "Flower Boy Next Door" un ilk bölümü 7 Ocak 2013 te tvN ekranlarında yayınlandı. Türkçe Çeviri: Ice Queen # 34

We Got Married'de Lee Joon'un eşi olan Oh Yeon Seo'nun gerçekte Lee Jang Woo ile sevgili olduğu ortaya çıkınca, Oh Yeon Seo We Got Married programından diskalife edildi. Peki Lee Joon ne yapacak? Belki bu kez After School üyesi Lizzy ile evlenir. Geçen yıl Ekim ayında ''Idol Manager'' programının bir bölümünde Lizzy'e ''MBLAQ üyelerinden kimi,kız kardeşim ile tanıştırmak istersin?'' sorulduğunda o ''Lee Joon!'' diye yanıtlamıştı. Lee Joon'da ''Diyelim ki evli değilim. We Got Married'de buluşalım'' dedi. Konuştukları şaka olabilir ama belki şimdi Lee Joon'un karısı olabilir. Lee Joon'un ajansından skandal konusuna hiç bir şekilde açıklama gelmemiştir.

MBLAQ'tan Mir bildiğimiz gibi Güney Amerika'da 2.Sezonu Olan 'Laws of Jungle''da çok tehlikeli bir kaza basına geldi.Sarkıcı Mir boğulmaktan son anda kurtuldu halbuki sadece Nehir'in ne kadar derin olduğuna Kim Byung Man ile bakmak istemişti. Son anda adada bulunan kurtarıcı botlar tarafından kurtarıldı. Mir kameraya olanları anlatırken hala sok altındaydı « Ben gittiğimde sadece dizlerime kadar su geliyordu.Ama geri dönüşte su benim boyumu bile aşmıştı.Yüzmeyi biliyordum ama o halde hiç bir şey yapamıyordum.» dedi. Haber: Mumu


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

KARA'dan Goo Hara Apandisit Ameliyatı Sonrası İyi Olduğunu Onayladı!

Geçen Yıl Kasım ayında evlenen Haha ve şarkıcı Byul'un bebekleri olacak!

KARA'dan Goo Hara 31 Ocak'ta apandisiti yüzünden ameliyat edildi. Aynı gün KARA grubunun ajansı DSP Media, "Hara'ya akut apandisit tanısı konuldu ve bugün apandisiti yüzünden ameliyat edilecek." açıklamasında bulundu. Bir yetkiliye göre Hara sabahın erken saatlerinde akut karın ağrısı sorunu yaşayarak Seul'de bir hastanede odaya yatırıldı. "Ameliyat uzun vadeli dinlenmeyi gerektirmediği için kısa sürede kendini iyi hissedip performans yıldızı olmaya devam edecek." açıklamasında bulunuldu. Hara daha iyi olduğunda bireysel çalışmaları ile meşgul olacak. Şarkıcı 3 Şubat'ta sabah erken saatlerde Twitter hesabından yukarıdaki resmi yayınladı ve, "Ben iyiyim Kamilia. İlginiz için teşekkürler. Sadece elim biraz şişti." tweetini attı. Fanlarının çok endişelenmesini istemediği için böyle bir tweet attığı görünüyor. Resimde Goo Hara'nın hasta kıyafeti içinde yatakta dinlendiği görülüyor. Fanlarına iyi olduğunu göstermek için kameraya doğru 'okay' işareti yapıyor. KARA'nın ajansı DSP Media 31 Ocak'ta Starnews'e, "Ameliyat iyi geçti. Ameliyatı çok riskli olmadığından Hara'nın nasıl olduğunu kontrol edip kendisine daha fazla program ayarlayacağız." açıklamasını yapmıştı. Haber: Beyza

Haha karısı Byul'un üç aylık hamile olduğunu açıkladı. O Twitterdan haberi yayınladı: "Herkes! Bizi tebrik etsin! Ben bir baba olacağım! [Ben de bir bir adamım sanırım]! Bizimle birlikte olalı üç ay oldu! [Bebek] Görünüşe göre çok sağlıklı da! Aigoo! Utanıyorum .. hehehe. Ben gerçekten arkadaşlarım olan üyelere, ajansa ve herkese böbürlenmek istedim [Hava atmak] ve bunun için sabırsızlanıyorum".

O sonrasında şu şekilde devam etti. "Biz onlara karşı çenemizi kapalı tuttuk çünkü bebeğin sağlıklı olması ve gerçekten varlığını hissetmeyi bekledik" dedi. "Kutlayın!" "Hepiniz bizi kutlayın!" "Teşekkürler! Hehehe... Şimdide küçük bir tatile çıkıyorum..." dedi.

Haha ve Byul 30 Kasım'da düğün töreni düzenledi, ancak çiftin evlilik için başvuruda bulunduklarını önceden duyurmuştu ve düğünden önce birlikte yaşamaya başlamıştılar. Çifti Tebrikler!


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 Park Si Hoo Japonya'da Popüler Bir Hallyu Starı Olduğunu Kanıtladı

Aktör Park Si Hoo geçtiğimiz günlerde TV draması olan Princess Man'i tanıtmak için Japonya'yı ziyaret etti. Bir online topluluk sitesinin, Park Si Hoo'nun etrafında birçok hayranın resim çekmesini gösteren yukarıdaki resmi yayınlaması büyük ilgi gördü. Resme göre: Japonya Havalimanı'nda Park Si Hoo'nun etrafı hayranları tarafından çevrili. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen hayranları Park Shi Hoo'nun gelmesini bekledi. Park Si Hoo göründüğünde hayranları onu coşkuyla karşıladı. Park Si Hoo, oynadığı Princess Man dramasının Tokyo'da iki gün içinde tamamen satılması sayesinde Japonya'daki popülerliğini kanıtladı.

2NE1'den Park Bom '22. Seul Müzik Ödülleri' sırasında sahnede ayakkabısın çıkması üzerine hayranlarının yorumları. Park Bom tweet "Kekekekeke Bugün gerçekten özel bir gün ㅠ ㅠ! Ben çok, çok şaşırdım kekekeke! Ayakkabım aniden çıkınca kendimi özgür hissetim keke. Bunun aynı zamanda bir hatıra olacağını düşünüyorum. Diğer üyelerin yüzleri bu olaydan sonra hafif gülümsemeliydi. Ben de allak bullak olmuştum kekeke. " Lider Chae Rin (CL) "Bana bakıyorsun tamam mı .. Hadi eğlenelim diyerek bana güç veriyordu sanki...'' Ödül töreninde, 2NE1 kendi hit şarkısı "I Love You" ile her zamanki gibi sahneyi coşturdu. Ancak, Park Bom'un ayakkabısı düştü ama o buna hiç aldırış etmeden ve performansın yarısında diğer ayakkabısını da çıkararak olayı çözdü. Park Bom'un hiçbir şey olmamış gibi devam etmesi hayranları tarafından çok övüldü. Çeviri:''feyza_hye''

Azatix Grammy Partisine Davet Edildi!! Park Si Hoo konsere katıldı. Hayranları ve aktris Hong Soo Hyun, aktör Song Jong Ho, yapımcı Choi Ji Young ve yönetmen Kim Jung Min ile harika bir zaman geçirdi. Çeviri:Beyza

Yapılan açıklamaya göre Aziatix 10 Şubat'ta Cash Money tarafından düzenlenen bir Grammy öncesi partisine davet edildi! Partiye Lil Wayne, Nicki Minaj ve Drake gibi ünlü hip hop sanatçıları da katılacak. Parti Grammy'den bir gün önce düzenlenecek. Ayrıca Aziatix 2013'ün ilk yarısında yeni albümünü yayınlamaya hazırlanıyor.


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 Moon Geun Young Ve Park Si Hoo Dizilerini Tamamladı.

Moon Geun Young ve Park Si Hoo geçtiğimiz günlerde dizilerinin tamamlanması ile ilgili duygularını dile getirdi. Sbs Cheongdamdong dizisi 27 ocakta final yaptı ve final sahnesi 28 ocakta SBS Good morning'de gösterildi. Moon "Yarından itibaren işsiz olacağımı düşünüyorum. Ve aynı zamanda yarın da dizi çekimlerim var gibi hissediyorum."dedi. Park da şunları söyledi,"Geceleri çalışmak zorunda kaldığımda dizi çekimlerinin bitmesini istedim fakat şimdi üzgünüm.Dizide oynadığım karakteri sevdiğiniz için teşekkür ederim.Lütfen beni sevin ve beni umutlarınıza yerleştirin." Dizinin son bölümünde,Cha Seung Jo (Park tarafından canlandırılıyor) Han Se Kyung'a (Moon tarafından canlandılıyor) aşık oldu ve dizi mutlu sonla bitti. ÇEVİRİ : ParkJeSub

U Kiss Yeni Single Alone Yayınladı!

10. Geleneksel Kore Müzik Ödülleri'nin adayları açıklandı!

10. Geleneksel Kore Müzik Ödülleri'nin adayları açıklandı. Diğer müzik ödüllerine kıyasla Kore Müzik Ödülleri satışları dikkate almıyor. Kazananlar müzik eleştirmenleri ve uzmanları tarafından oluşturulan bir panel tarafından seçiliyor. Yani bu ödül törenine Kore'nin Grammy'si diyebilirsiniz. Ödül töreni 28 Şubat'ta gerçekleşecek. Kategoriler ve adaylar şu şekilde: ✪ YILIN ALBÜMÜ 3rd Line Butterfly - Dreamtalk 9 and the Numbers - 유예 Lowdown 30 - 1 Jung Cha Shik - 격동하는 현재사 Primary - Primary and the Messengers LP ✪ YILIN ŞARKISI 3rd Line Butterfly – “헤어지는 날 바로 오늘” Kim Dae Joong - “300/30″ Busker Busker - “Cherry Blossom Ending” Psy - “Gangnam Style” G-Dragon - “One of a Kind” ✪ YILIN SANATÇISI 3rd Line Butterfly Busker Busker Psy Jung Cha Shik Choi Baek Ho ✪ EN İYİ YENİ SANATÇI 404 Glen Check Mukimukimanmansu Busker Busker The Electric Eels

Geçen ay bildirildiği gibi U Kiss Şubat 13'te yeni bir Japon single yayınlayacaktı. Single yayınlamadan önce ön sürüm olan "Alone" singlenı yayınladı! Grubun resmi sitesine göre dört parçadan oluşacak ve albümde sonradan ek bir şarkı eklenecek. Ekteki parça şu anda isimsiz bir şarkı ve isimsiz şarkının enstrümantal versiyonu da dahil edilecek.

✪ EN İYİ ROCK ALBÜMÜ 404 - 1 Lowdown 30 - 1 Method - The Constant Jung Cha Shik - 격동하는 현재사 ✪ EN İYİ ROCK ŞARKISI 404 – “숲속에서” Gate Flowers - “잘자라” Kim Dae Joong – “300/30″ Yellow Monsters - “K.O” Jung Cha Shik – “풍각쟁이 ✪ EN İYİ MODERN ROCK ALBÜMÜ 3rd Line Butterfly - Dreamtalk


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 9 and the Numbers - 유예 Noisecat - Sunday Sunset Airlines Mukimukimanmansu - 2012 Hwang Bo Ryung=Smacksoft - Follow Your Heart

Ytst)” Kumapark – “Close Eyes” Primary – “See-Through (feat. Zion.T, Gaeko of Dynamic Duo)

✪ EN İYİ MODERN ROCK ŞARKISI 3rd Line Butterfly – “헤어지는 날 바로 오늘” 9 and the Numbers – “눈물바람” 9 and the Numbers – “유예” E Lang - “잘 알지도 못하면서” The Electric Eels – “송곳니”

✪ EN İYİ JAZZ Kang Tae Hwan - 소래화 Kim Ji Hoon Trio - On Early Style Lee Sun Ji - Soar Lee Won Sool - Point of Contact Han Ji Yeon - Ascetic

✪ EN İYİ POP ALBÜMÜ Go Chan Yong - Look Back Busker Busker - Busker Busker Yoon Young Bae - 좀 웃긴 Jung Tae Choon, Park Eun Ok - 바다로 가는 시내버스 Choi Baek Ho - 다시 길 위에서 ✪ EN İYİ POP ŞARKISI Gain - “Bloom” Busker Busker – “Cherry Blossom Ending” Busker Busker – “Yeosu Night Sea” Yoon Young Bae – “좀 웃긴” Younha - “Run” Choi Baek Ho – “길 위에서” ✪ EN İYİ DANS & ELEKTRONİK ALBÜMÜ f(x) - Electric Shock Glen Check - Haute Couture eAeon - Guilt-Free G-Dragon - One of a Kind Cassette Schwarzenegger - Gym with You ✪ EN İYİ DANS & ELEKTRONİK ŞARKISI f(x) – “Electric Shock” f(x) – “Jet” Psy – “Gangnam Style” Sistar - “Alone” Cassette Schwarzenegger – “Super Hi-Fi” ✪ EN İYİ RAP & HIP HOP ALBÜMÜ Jerry.K - True Self Noisemob - M.O.B Beenzino - 2 4 : 2 6 Soriheda - Soriheda 2 Primary - Primary and the Messengers LP ✪ EN İYİ RAP & HİP HOP ŞARKISI Noisemob – “MOB 맘이야” Beenzino – “Aqua Man” Soriheda – “설흔 (with Soulman & Minos, Soulfish)” G-Dragon – “One of a Kind” Primary – “Poison (feat. E-Sens of Supreme Team)” ✪ EN İYİ R&B VE SOUL ALBÜMÜ Naul - Principle of My Soul Jay Park - New Breed Park Jung Hyun - Parallax Urban Zakapa - 02 Junggigo - Pathfinder EN İYİ R&B VE SOUL ŞARKISI Naul – “바람기억” Lee Hi - “1,2,3,4″ Junggigo – “DLMN (Don’t Leave Me Now!) (feat. DJ

✪ EN İYİ CROSSOVER Bard - Road to Road Park Jong Hoon - Piano Paradiso Jambinai - Differance Jung Jae Il - Incendies Timirho - 동화 EN İYİ JAZZ & CROSSOVER ENSTRÜMANSEL Kang Tae Hwan – 소래화 Kim Chang Hyun – Reverberation Kim Chaek & Oh Jung Soo - ‘나’의 발견 Jambinai - Differance Han Ji Yeon - Ascetic ✪ EN İYİ OST Duresori (musical director Ham Hyun Sang) Nameless Gangsters: Rules of Time (musical director Jo Young Wook) The Heaven is Only Open to Singles (musical director Lee Neung Ryong) Forest of Time (musical director Jung Joong Han) Adayları tebrik ederiz! Daha önce de söylendiği gibi bu ödül töreni Kore'nin Grammy'si olarak görülüyor. Yani MNET, Gaon, Altın Disk gibi idollere yaranmak amacıyla düzenlenen ödül törenleri gibi değil. Adaylık bile büyük başarı.

Allkpop’tan İlginç 2013'ün 10 k-pop kehaneti 1. U-KISS sonunda bir müzik programında 1. olacak. (Grup 2008 yılında çıkış yaptı ama henüz ödül kazanamadı) 2. Potansiyel grup ayrılıkları. (T-ara'dan ve Block B'den bahsedilmiş) 3. Daha çok alt grup ve solo aktiviteler. 4. Canlı müzik MR performansların yerini alacak. (Mr müziği çıkartılmış performans oluyor. Grupların performansları esnasında cdden çalınıyor müzikler, ama Cnblue bir ilk yaparak müzik aletlerini canlı çaldı geçtiğimiz hafta.) 5. Bu sene hangi ünlüler askere gidecek? (JYJ Jaejoong, Yoochun, TVXQ Changmin ve Yunho, Super Junior Yesung, Shindong ve Sungmin, Bigbang T.O.P, 2AM Changmin ve Seulong gibi idollerden bahsedilmiş) 6. Amber'ın yeni imajı. (Amber tomboy imajını bırakıp kadınsı bir imajla geri döneceğini söylemişti)


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 7. Yıldızı parlayan ünlüler. (ZE:A Siwan, SISTAR, B1A4, Boyfriend gibi isimlerden bahsedilmiş)

City Conquest Meselesi Üzerine KBS ve Yapımcıların Çatışması!

8. Yeni güçlü şirketler. (Cube ve Pledis Entertainment'tan bahsedilmiş) 9. MOGEF bu sefer kimi banlayacak? (Şarkıların saçma sebeplerden ötürü yasaklanmasından bahsetmiş) 10. 2013'ün trendleri. (İlişkilerin halka açıklanması, eşcinsellik, müzik türlerindeki değişim, alt gruplar, yeni grupların çoğalması vb.)

Haber: K-Pop Turkey

Boyfriend ‘Detective Conan‘ isimli Japon animesinin kapanış şarkısını söyleyecek! Grup anime için şarkı söyleyecek ilk yabancı sanatçı olacak. “Hitomi no Melody“ isimli şarkı grubun 3. single albümünün çıkış şarkısı olacak ve 27 Mart'ta yayınlanacak.

Daesung "D-Lite D'scover" Albumü:

'City Conquest' dünyanın dört bir yerinde yapılan çekimleri nedeniyle ve Kim Hyun Joong'dan dolayı çok daha önem kazanmıştır.Dramanın KBS kanalında yayınlanması bekleniyordu ama KBS ani bir dönüş yaparak 'kaliteden yoksun' deyip dramayı yayınlamayı reddetme kararı aldı... KBS ve City Conquest dizisi yapım şirketi Medya Back, kanalın dramaya bir zaman dilimi vermemesi nedeniyle çatışmalara girdi. KBS şiddetle iddiaları yalanlarken Medya Back siyasi nedenlerden dolayı kanalın gevşek davranmadığını söylemektedir... 31 Ocak günü KBS kendi ağı üzerinden TV dizisi City Conquest'i yayınlamama kararının nedenleri ile ilgili resmi bir duyuru yaptı.

Big Bang hayranları için harika bir haber! D-Lite olarak bilinen Big Bang'den Daesung, 27 Şubat tarihinde yaptığı ilk Japon solo albümü "D'scover" ı yayınlayacak. 30 Ocak'ta resmi facebook hesabından albüm kapakları ve tracklist yayınlandı. YG'den yetkili biririsi, rock-ballad şarkısının hüzünlü bir şarkı olacağını ima etti.Albüm Japon şarkıları ve birçok kapakları içerecektir. Buna ek olarak, solo şarkıları "Wings" ve "Baby Don't cry" ın Japon versiyonları albüme dahil edilecektir. Haber:^^beyza won^^

KBS kanalının açıklaması: "KBS Drama merkezinin yöneticileri dramanın içerik ve iş değeri kalitesi değil; yüksek olsa bile yayınlayamayız çünkü bunun nedeni, dizinin şiddet içerikli olduğu ve Kore'nin yeni hükümetinin lansman ruhuna uymuyor."


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 şeklindeydi... ve bu açıklama City Conquest yapım şirketini çileden çıkardı...

Kanal Media Back açıklamaları yönünde de sert tedbirler alacağını açıkladı...

Media Back 31 Ocak tarhinde: "Bu konuda bir anlaşmaya varmak için çalışırken, biz yöneticilerin görüşlerini dinledi ve bizim üretim maliyetlerinde kayba uğramamıza rağmen senaryo ve aktörler değiştirilmiştir. Kısa bir süre sonra KBS, yeni başkanı bahane ederek gayri resmi bir şekilde dizi için yayınlanacak bir zaman dilimi veremeyeceklerini açıkladı.

Kim Hyun Joong'un rol aldığı draması 'City Conquest' başlangıçta KBS kanalında yayınlanması planlanıyordu ancak son zamanlarda yapım şirketi "devlet müdahalesi" iddiaları ile yayınlamayı reddetti. Bir basın açıklamasında reddetmedeki kararlarının tüm detaylarını açıkladılar.

Sonra [Geçen yıl başkanlık seçimleri öncesinde kanalda gösterilen ve çok tatrışma yaratan drama İron King'in yayınlandığı zaman dilimini yeniden gündeme getirerek] yeni hükümete bağlılığını göstermek için çok katı çalışıyor. Bir zaman dilimi almak için City Conquest'in süresi 2013 yılına kadar sürecekti, ama yeni yöneticileri ile yapılan ilk toplantıda alınan ani yeni kararlar KBS'nin zorba olduğunu göstermektedir. Ayrıca tiyatro merkezinin yeni yöneticilerinin bir kamu yayıncılık sistemi olması gerekiyordu , aslında KBS ile çalışmanın nitelikli olup olmadığını sorgulamak gerekir ." diyerek ekledi... Drama İron King ,eski Cumhurbaşkanı Park Chung Hee ve mevcut Cumhurbaşkanı Park Geun Hye, babası olarak onun hikayesini anlattığından yüceltiyor gibi görünüyordu... Daha önce onun konusu ile ilgili büyük bir tartışma olmuştu.

Sonunda, KBS yüksek maliyetli ve şiddet içerikli dediği diziyi yayınlamaktan vazgeçti. KBS yetkilileri "üstün içerik ve iş potansiyeline rağmen, şiddet tasviri, yeni hükümetin politik planlarına uygun değil , bu nedenle bu diziyi yayınlamayacağız." dediler. KBS iddiaların asılsız olduğunu söyleyerek, kendi deyimi ile ortaya çıktı. "Dram çok şiddet ve intikam temalarına sahiptir ve polis ile alay ediliyor. Biz böyle bir dizinin yayın için uygunsuz olduğunu düşünüyoruz. " dedi... ~~KORELİ İZLEYİCİLERİN DÜŞÜNCELERİ~~ 1. [+122, -23] Son zamanlarda, sadece SBS kanalının normal bir kanal olduğunu düşünmeye başladım .... 2.[+109, -12] Onların nedeni şiddet yüzünden ise, daha sonra Iris dizisini yayınlamamaları gerekir. 3. [+91, -11] Katılıyorum onların gerçekten şiddet konusunda endişeleri varsa, Iris dizisinin çekimlerini kesmeleri gerekir ... drama silah ve kavgalar ile dolu. 4. [+83, -13] Bu Dramalar King of Dramas'ın gerçek hayat versiyonu gibi. Drama endüstrisi o kadar bozuk. 5. [+80, -13] of Dramas abartılacak kadar değil ki ... 6. [+70, -12] Onlar SBS kanalına gitmeliydi ...SBS kanalında City Conquest'e benzer çizgi roman dramalardan bir sürü var. 7. [+70, -12] MBC ve KBS küçük kuklalar gibi hükumet için dizlerin üzerine politika yapıyorlar.

KBS yakında zamanda resmi web sayfasında kendi başına bir haber ile basın açıklaması yaptı. Kanal: "Çok üzgünüz. Yapım şirketi bizim kararımızın haksız olduğunu iddia ediyor. Hatta yeni hükumete karşı bağlılığımızı göstermek için yaptığımızı düşünüyor.Biz City Conquest konusunda dört toplantı yaptık, ve ince ince düşündük. Biz sürekli bir zaman dilimi vermeden önce bekleyip kalite ve içerik açısından bize geri bildirim yapmalarını istedik. Bu son senaryo ve içeriğe baktıktan sonra, çok rekabetçi olmadığına ve çok fazla şiddet içerdiği için bir kamu yayın kanalında yayınlanmaya elverişsiz olduğuna karar verdik. Bir zaman dilimi vermeme kararı almamızın nedeni budur. " diyerek ekledi....

8. [+61, -8] Bu aslında King of Dramas'tan daha kötüdür 9. [+38, -10] Bu tam bir komedi ... Ne zamandan beri yeni bir hükumet seçildiği zaman dramalar hakkında kanallar hükumeti umursuyor. 10. [+29, -8] Artık dramadan vazgeçmeli ve aktörler kendi yollarına gitmeli ... Onlar bu konuda kendi zamanını boşa harcıyorlar ... Bu dizi için beklerken başka bir şey yapıyorlar. ~~KBS'NİN İTİRAZ NOKTALARI~~ 'City Conquest' dizisinin KBS tarafından reddedilmesine ve tartışmalara neden olan kararlar ise şöyledir.


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 ▶ Medya Baek aslında KBS'den bir niyet mektubu aldı ve Ocak 2013'e kadar yazarların senaryoyu değiştirmesi için mühlet verildi.

T-ara Soyeon bir kez daha eleştiri oklarının T-ara'ya yönelmesine sebep oldu!

▶ KBS dramanın şiddet içerikli ve uygunsuz olarak kabul edildiğini söyledi. ▶ Dram yazarları KBS'nin dizi bölümünün üst düzey yetkilileri tarafından senaryo, oyuncular ve büyük üretim maliyetini değiştirmek için bir danışma süreci organize etmelerini talep ettiler. ▶ KBS yeni hükumet yönetiminin altında olduğunu bu kez dikkatli olmaya çalışıyor. ▶ City Conquest konusu toplumdan intikam alma olduğu için KBS değiştirilmesini istedi. ▶ Drama içeriği ve fizibilitesi onların yeni hizmet yönetimine uygunsuz dendi. ▶ Ama Media Baek'e göre City Conquest'in konusu sadece kurgu. (Yani endişelenecek bir şey yok, aslında Kore için büyüme ve gelişimi artırmak için yardımcı olacaktır) ▶ Baek Medya Kim Hyun Joong nedeniyle yabancı ülkelere olan satışları şaşırtıcı derecede yüksek dedi...

İdolün KakaoTalk Story muhabbet uygulamasında arkadaşlarıyla yaptığı konuşmalar büyük eleştirilere sebep oldu. Olaylar çok uzun olduğundan kısaltarak yazacağım. Bu konuşma 3 kişi arasında geçiyor: Soyeon, D-Day'den Sua ve aktris Yoon Ee Na. Konuşma Soyeon'un Sua'yı Kenza marka bir tişört giyerken görmesiyle başladı. Soyeon ona aynı tişörtün kendisinde de olduğunu yazdı. Bunun üzerine Sua tişörtü sahiplenmenin zor olduğunu söyledi.

▶Bekleyen hayranları için Baek Medya umutsuz bir çaba olsa da bunu yapacaklarına ve Kore Dramaları için kültürel ihracatı ön planda tutacaklarına söz verdi. Yani temelde, Ciyt Conquest Kore'nin yeni hükümet politikası nedeniyle reddedildi. KBS muhtemelen şimdi şiddet ve intikam dramalarını yayınladığı için hükümet tarafından cezalandırılmamak adına çok dikkatli olmalıdır. Kim Hyun Joong City Conquest dramasında yer alacağı kesinleştikten sonra, dramaya olan ilgide bir yükselme ortaya çıktı. KBS2TV geçtiğimiz aylarda bir toplantı yaptı ve 'Scool 2013' yerine 'City Conquest' dizisini değil , 'Genius Lee Tae Baek' dizisini resmen yayınlamaya karar verdiğini açıkladı. KBS resmi bir açıklama yaptı: " 'City Conquest' ile ilgili uzun bir süre toplantılar yapılmış ve bu toplantılar sonucunda bir karara varılmıştır. Biz bu diziyi yayınlamama kararı aldık." 'City Conquest' dizisinin geçen Temmuz ayının başından itibaren Japonya'da bazı sahneleri çekilmişti. Senaryoda değişiklik yapılmış ama drama hala zorlu bir üretim maliyeti ve içeriğe sahipti.

Haber: Kim Jong

Konuşmalarda: OSoyeon: “Bu günlerde unni hep Kenza giydiğinden… Onu giyemem, onu giymeyeceğim.” OSua: “Şu unni mi? O zaman bunu çıkartmalı mıyım?” OArdından aktris Yoon Ee Na konuşmaya katıldı: “Stitch'ten mi bahsediyorsunuz? Keke” OSua: “Sinirli Stitch?” OYoon Ee Na: “Yaşlı Stitch”. OSua: “Kekekekekeke bir de yaşlı mı???” OYoon Ee Na: “Kekeke Bir sürü kırışıklık görebilirsin..” OSoyeon: “Harika Stitch kekekeke”. OYoon Ee Na: “Ama biliyorsunuz, Stitch'in dişlerini fırçaladığını düşünmüyorum.” Konuşmadan da anlaşılacağı gibi "Stitch" derken birinden bahsediyorlar, takma isim kullanmışlar. Konuşmayı gören herkes "Stitch"in aktris Yoon Eun


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 Hye olabileceğini söylüyor. Çünkü Yoon Eun Hye'nin lakabı Stitch ve kendisi Kenza markasına olan sevgisiyle tanınıyor. Konuşmalar internette yayınlanır yayınlanmaz en çok konuşulanlar listesinde zirveye yerleşti. Herkes bu üçlüyü birinin arkasından böyle ulu orta bir şekilde dedikodu yaptığı için eleştiriyor. Core Contest Media Stitch'in aktris A olmadığını, bir karakter olduğunu söyledi. Bahsedilen karakter: Kore'nin Billboard'a ve Oricon'a eşdeğer ulusal müzik listesi Gaon 2012'nin yıllık müzik listelerini yayınladı! İşte 2012'nin en iyileri: <Gaon Listesi Ulusal Dijital Single Sıralaması 2012 >

Bu karakterin adı Stitch. Kızlar bu karakterden bahsediyorlarmış. T-ARA'NIN ŞİRKETİNİN AÇIKLAMASI (kısaltılmıştır) "Soyeon ve arkadaşları belli bir ünlü hakkında konuşmuyorlardı. Bu tarz bir kaza gerçekleştiği için özür dileriz ve gelecekte daha dikkatli olacağız. Stitch muhabbetinin çıkış sebebi tişörtteki kaplan çiziminin çizgi karakter Stitch'i andırması. Ayrıca Soyeon'un tanıtığı bir unni ne zaman buluşsalar aynı markanın kıyafetlerini giydiğinden, konuştukları şey bu. Stitchin %1 oranında bile biriyle alakası yok. Soyeon ve arkadaşları kötü amaçları olmadan kaplan çizimini gördükleri için ondan bahsettiler ve onun hakkında şaka yaptılar. Evlenme kısmında da aynı kişiden değil, yakında evlenecek olan başka bir arkadaşlarından bahsediyorlar." Başka bir açıklama yapıldı: "Soyeon bir halk figürü olarak düşüncesiz bir hata yaptı. O bu olayda tamamen yanlış. Netizenler konuşulan kişinin bilinen bir ünlü olduğunu düşünse de, o bir ünlü değil. Bu doğru değil. Sizlerden özür dileriz. Soyeon'a öğreteceğiz, böylece böyle bir şey yeniden tekrarlanmayacak." Yoon Ee Na'nın şirketi de CCM'in açıklamasını onayladı ama Sua konuşmadaki üç kişiden biri olduğu halde o konuşmada yer aldığını twitter adresi aracılığıyla yalanladı. Kaynak: K-Pop Turkey/터키

1. Psy – “Gangnam Style” – 422,421,666 puan 2. Busker Busker – “Cherry Blossom Ending” – 345,286,318 puan 3. SISTAR – “Alone” – 328,241,151 puan 4. SISTAR – “Loving U” – 319,781,095 puan 5. Big Bang – “Fantastic Baby” – 289,919,209 puan 6. 2NE1 – “I Love You” – 286,364,520 puan 7. T-ara – “Lovey Dovey” – 273,723,497 puan 8. Seo In Guk, A Pink’s Eunji – “All For You” – 269,049,917 puan 9. Ailee – “Heaven” – 265,436,439 puan 10. Big Bang – “Blue” – 262,850,290 puan 11. SNSD TaeTiSeo – “Twinkle” 12. Busker Busker – “If You Really Love Me” 13. IU – “Every End of the Day” 14. Big Bang – “Monster” 15. CNBLUE’s Jonghyun – “My Love” 16. Naul – “Wind Memory” 17. Busker Busker – “Yeosu Night Sea” 18. Wonder Girls – “Like This” 19. T-ara – “Day by Day” 20. Lyn – “Back in Time” 21. Busker Busker – “First Love” 22. Huh Gak, Zia – “I Need You” 23. Lee Hi – “1, 2, 3, 4″ 24. K.Will – “Please Don’t…” 25. Psy feat. Sung Si Kyung – “Hot Goodbye” 26. Baek Ji Young feat. Leessang’s Gary – “Voice” 27. Juniel – “Illa Illa” 28. 10cm – “Sorrow” 29. f(x) – “Electric Shock” 30. 8eight’s Lee Hyun – “The Way My Heart Hurts” 31. Psy feat. Lena Park – “How Would It Have Been” 32. Ailee – “I’ll Show You” 33. BoA – “Only One” 34. Huh Gak – “The One Who Loved Me” 35. miss A – “Touch” 36. Roy Kim, Jung Joon Young – “Turn To Dust” 37. Lee Seung Gi – “Looking Back” 38. Dynamic Duo – “Without You” 39. B2ST – “Beautiful Night” 40. 2AM – “I Wonder If You Hurt Like Me” 41. Verbal Jint – “Pretty Enough” 42. Ga In – “Bloom” 43. G-Dragon feat. Jaurim’s Kim Yuna – “Missing You” 44. G-Dragon – “Crayon” 45. G-Dragon – “That XX” 46. 4minute – “Volume Up”


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 47. Epik High feat. Lee Hi – “It’s Cold” 48. Maroon 5 feat. Wiz Khalifa – “Payphone” 49. Ulala Session – “Beautiful Night” 50. Orange Caramel – “Lipstick” 51. Busker Busker – “Hard To See You” 52. Girls’ Generation’s Taeyeon – “Crazily Missing You” 53. Busker Busker – “Flower Bud” 54. Troublemaker – “Troublemaker” 55. Maroon 5 feat. Christina Aguilera – “Moves Like Jagger” 56. Geeks, Soyu – “Officially Missing You, Too” 57. IU – “You and I” 58. Verbal Jint ft. 10cm’s Kwon Jung Yeol – “Good Morning” 59. Big Bang – “Bad Boy” 60. T-ara – “Sexy Love” 61. Huh Gak – “One Person” 62. Da Vichi – “I’ll Remember” 63. Se7en – “Even If I Can’t Sing” 64. miss A – “I Don’t Need A Man” 65. F.T. Island – “Severely” 66. B2ST – “Midnight” 67. Busker Busker – “Ideal Type” 68. K.Will – “I Need You” 69. G.Na – “2Hot” 70. Baek Ji Young ft. B2ST’s Junhyung – “Good Boy” 71. INFINITE – “The Chaser” 72. Sunny Hill – “The Grasshopper Song” 73. B2ST’s Yoseob, A Pink’s Eunji – “Love Day” 74. John Park – “Falling” 75. KARA – “Pandora” 76. J.Y. Park – “You’re The One” 77. December – “She’s Gone” 78. Da Vichi – “Do Men Cry” 79. SISTAR’s Hyorin – “I’ll Love You” 80. Da Vichi, T-ara – “We Were In Love” 81. SHINee – “Sherlock (Clue + Note)” 82. Hyung Dong and Dae Joon – “A Song That’s Worse When You Listen At A Bad Time” 83. Brave Brother feat. PD Seo Soo Min – “I Don’t Care” 84. Lyn feat. Hae Geum – “Teddy Bear” 85. Noel – “Words I Couldn’t Say” 86. Adele – “Rolling In The Deep” 87. Busker Busker – “Loneliness Amplification Machine (One rest for Brad’s Drums)” 88. B2ST – “I Knew This Would Happen” 89. Mighty Mouth feat. Soya – “Bad Guy” 90. Teen Top – “Crazy” 91. Lee Seung Chul – “Did You Forget” 92. Byul – “Cute” 93. Primary feat. Dynamic Duo’s Choiza, Zion. T – “?” 94. Seo In Guk, A Pink’s Eunji – “Our Love Just Like This” 95. SECRET – “Poison” 96. Maroon 5 – “One More Night” 97. Block B – “Nanrina” 98. Big Bang – “Still Alive” 99. Kim Soo Hyun – “Only You” 100. 4minute’s HyunA – “Ice Cream”

Gaon Listesi Ulusal Albüm Satışları Sıralaması 2012 1. Super Junior – ‘Sexy, Free & Single’ – 356,431 adet 2. Big Bang – ‘Alive’ – 266,848 adet 3. TVXQ – ‘Catch Me’ – 256,447 adet 4. G-Dragon – ‘One Of A Kind’ – 204,326 adet 5. SHINee – ‘Sherlock’ – 181,415 adet 6. Big Bang – ‘Special Edition Still ALIVE’ – 148,030 adet 7. EXO-K – ‘MAMA The 1st Mini Album’ – 145,925 adet 8. TaeTiSeo – ‘Twinkle’ – 144,222 adet 9. B2ST – ‘Midnight Sun’ – 144,175 adet 10. INFINITE – ‘Infinitize’ – 140,277 adet 11. Busker Busker – ‘Busker Busker’ – 136,234 adet 12. XIA Junsu – ‘Uncommitted’ – 127,620 adet 13. Super Junior – ‘SPY Repackage’ – 124,191 adet 14. CNBLUE – ‘Ear Fun’ – 122,515 adet 15. Psy – ‘Psy 6th album Part 1′ – 106,594 adet 16. EXO-M – ‘MAMA The 1st Mini Album’ – 87,553 adet 17. Shinhwa – ‘The Return’ – 83,058 adet 18. TVXQ – ‘Humanoids Repackage’ – 80,386 adet 19. Jay Park – ‘New Breed’ – 76,829 adet 20. T-ara – ‘Funky Town’ – 76,749 adet 21. f(x) – ‘Electric Shock’ – 74,694 adet 22. Kim Sunggyu – ‘Another Me’ – 70,552 adet 23. KARA – ‘Pandora’ – 70,425 adet 24. Jang Wooyoung – ’23, Male, Single’ – 68,462 adet 25. Teen Top – ‘It’s’ – 65,269 adet 26. B1A4 – ‘In The Wind – 63,664 adet 27. F.T. Island – ‘Grown-Up’ – 60,891 adet 28. XIA Junsu – ‘Tarantallegra’ – 60,000 adet 29. MBLAQ – ‘MBLAQ 100%Ver.’ – 58,175 adet 30. 4minute – ‘Volume Up’ – 56,174 adet < 2012'nin En Çok İndirilenleri > 1. Psy – “Gangnam Style” – 3,842,109 indirme 2. T-ara – “Lovey-Dovey” – 3,758,864 indirme 3. Busker Busker – “Cherry Blossom Ending” – 3,399,202 indirme 4. Big Bang – “BLUE” – 3,365,275 indirme 5. Big Bang – “FANTASTIC BABY” – 3,339,871 indirme 6. Ailee – “Heaven” – 3,227,917 indirme 7. SISTAR – “Alone” – 3,203,685 indirme 8. Lyn – “Back In Time” – 3,025,492 indirme 9. SISTAR – “Loving U” – 3,017,035 indirme 10. 10cm – “Sorrow” – 2,830,335 indirme 11. 2NE1 – “I Love You” – 2,777,520 indirme 12. miss A – “Touch” – 2,666,595 indirme 13. Dynamic Duo – “Without You” – 2,587,845 indirme 14. Busker Busker – “If You Really Love Me” – 2,552,704 indirme 15. IU – “Every End Of The Day” – 2,527,530 indirme 16. TaeTiSeo – “Twinkle” – 2,520,485 indirme 17. Seo In Guk & Eunji – “All For You” – 2,499,273 indirme 18. Busker Busker – “Yesou Night Sea” – 2,479,605 indirme 19. Se7en – “When I Can’t Sing” – 2,394,257


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 indirme 20. Big Bang – “MONSTER” – 2,363,148 indirme 21. Busker Busker – “First Love” – 2,323,841 indirme 22. Wonder Girls – “Like This” – 2,319,967 indirme 23. 2AM – “I Wonder If You Hurt Like Me” – 2,306,398 indirme 24. FT Island – “Severely” – 2,291,448 indirme 25. Hyuna & Hyunseung (Trouble Maker) – “Trouble Maker” – 2,273,800 indirme 26. Davichi – “Will Think Of You” – 2,269,557 indirme 27. IU – “You & I” – 2,267,397 indirme 28. Maroon 5 ft. Christina Aguilera – “Moves Like Jagger” – 2,229,057 indirme 29. K.Will – “I Need You” – 2,217,313 indirme 30. Big Bang – “BAD BOY” – 2,216,784 indirme

Wonder Girls Lideri Sunye Evlendi! Wonder Girls Sunye düğününden önce yaptığı basın toplantısında düşüncelerini açıkladı!

Allkpop

Kısa Haberler!! 2PM Junho ve Taecyeon'un ‘7th Grade Civil Servant‘ dizisi için seslendirdiği OST “Path Towards You” yayınlandı! TVXQ Changmin 36. Japon Akademi Ödülleri'nde "en iyi çaylak" ödülünün sahibi oldu, Changmin ‘Fly With the Gold‘ isimli bir Japon filminde Kuzey Koreli bir bomba uzmanı olan Momo'yu canlandırmıştı. Brown Eyed Girls Gain çıkışından beri (7 yıl oldu) ilk defa bir ödül töreninin sunuculuğunu yaptı! Yapılan açıklamaya göre Gain 2. Gaon Listesi KPop Ödülleri'nin kadın sunucusu oldu. Ödül töreni 13 Ocak'ta yayınlandı. JYJ Jaejoong'un çıkış şarkısı Mine'ın klibi Çin'de 1. sıraya yerleşti! Mine Çin'in en büyük video sitesi Yinyuetai'nin "Kore V-Listesi"nde zirvede yer alıyor. Bu listede hayranların oylarına göre şekilleniyor, bu da idollerin Çin'deki popülaritesini sergiliyor. MBLAQ Mir'in ablası aktris Go Eun Ah ‘Talk Club Actors‘ programında Infinite Woohyun'la We Got Married programına katılmak istediğini söyledi. Go Eun Ah: “INFINITE Woohyun ile We Got Married'a katılmak istiyorum. Ondan büyük olduğum için olabilir, ama son zamanlarda benden küçük biriyle çıkmak istiyorum.” Mir ile Woohyun yakın arkadaşlar. ‘The Romantic & Idol‘ programındaki yakınlıklarından ötürü 4Minute Jihyun ile ZE:A Hyungsik'in gerçek hayatta sevgili olduğuna dair dedikodular yayılmaya başlamıştı. Hyungsik bir röportajında bu dedikoduları yalanladı. PSY Twitterda 2 milyon takipçiyi geçti! Sanatçı dün 2 milyonu geçerek YG Entertainment'ın en çok takip edilen sanatçısı ünvanını sürdürdü. YG sanatçıları arasında onu 1.2 milyon takipçiyle GDragon takip ediyor.

26 Ocak Kore de Wonder Girls Sunye'nin en özel günüydü! Herkesin bildiği gibi Wonder Girls Sunye nişanlısı James Park ile evlenmek için grubundan ayrıldığını açıklamıştı. Sunye'nin düğünü 26 Ocak [Bugün] Seoul Lotte Hotel de gerçekleşmeden önce güzel gelin bir basın toplantısı düzenledi ve yeni evli olarak törenini, evlilik hayatında ki düşüncelerini açıklayarak heyecanın paylaştı. Sun; "Evlilik hayatı yeni bir başlangıcın dönüm noktasıdır. Küçüklüğümden beri ben sahnede olmak için çok çalıştım ve buna ulaştım. Bunun için çalışmayı çok sevdim.[Sahnede olmak için] Ancak zaman geçtikçe hayatımın sonraki döneminin ne yönde olacağını merak etmeye başladım. Bunu düşünürken doğal olarak aklıma evlilik geldi ve ben bunun bir dönüm noktası olarak yeni bir başlangıç olduğunu düşünüyorum." yorumunu yaptı. O hayranlarını teselli amaçlı bazı olayları açıkladı; "Üyelerin beni içtenlikle tebrik ettiği ve benim için mutlu olduklarını söyledikleri için çok mutluyum. Onlar beni desteklediği için evlilik hayatına hazırlanırken daha da güçlendiğimi hissettim... Bir çok kişi onlara üzüntülerini ve pişmanlıklarını dile getirdi ama onlar sizinle birlikte olmaya devam edecektir. " dedi. O ayrıca kendisi dışında diğer Wonder Girls üyelerinin kendisinden sonra kimin evlilik için


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 hazır olduğu hakkında düşüncelerini belirterek "Üyelerin hepsinin aile kurma konusunda hayalleri var. Ve Lim'in genç olmasına rağmen, ben şahsen diğer üyelerden önce evleneceğini hissediyorum. Ben Lim'in harika bir eş ve anne olacağını düşünüyorum. " dedi. Onun balayını nerede geçireceği konusu sorulduğunda, O bilindiği gibi balayını rahatça geçirmek için Maldivlere gideceğini söyledi. Ayrıca bu evliliğin zoraki olduğu konusunda ki söylentileri yalanlayarak "Benim şuanda karnımda bebek yok. Kısaca hamile değilim" dedi. Ancak o "Bir kızım veya oğlum olmasını istiyorum" diyerek itirafta bulundu. "James gerçekten çocukları seviyor. Küçüklüğümden beri hep mutlu bir aile hayal ettim, bu yüzden aklımda bunu tutarak göz önünde tutmayı ve James'in iyi bir baba olacağını düşünüyorum" dedi. Sun ayrıca ona belirtildiği gibi törenine nezaret etmek [Konuşmacı olmak] isteyen Jo Kwon tepkisini açıkladı, "İlk başta Jo Kwon'a sordum, o anda ağlamayı düşündüm, çünkü o bu fikrinden rahatsızlık hissettiğini söyledi. O mikrofonu eline almakta iyidir. Ben onun iyi olduğunu düşündüğüm için endişeli değilim." dedi. Idol daha fazla detay açıkladı: "Ben düğün şarkısını Yenny'nin söylemesini istedim. Ben bunun için JYP şarkıcılarının iyi olacağını düşündüm ve JY Park bunu yapmayı kabul etti. Ben bunun için garip hissediyorum ve onlara bunun için minnettar olduğumu hissediyorum." O alyansının alınması arkasında ki hikayeyi açıklayarak merakları giderdi. "Benim büyük annem kocama göre bir yüzük almaya çalışıyordu ama onun ailesi gizlice yüzük işini halletmiş çıktı. Ben yasalar önünde yüzüğün ne kadar olduğunu öğrendim ve aynı yüzükle devam etmenin önemini. Bu onları neredeyse ağlatmıştı. Dedim kendime, ben de bu gün gibi hukuki bir anne olmak isterdim. " [Nişanlısının annesine duygulanmış] Son olarak, o kısa ama hoş sözler ile kamu ve onun hayranları için bir mesaj gönderdi; "Biz mutlu ve iyi yaşayacağız" Düğüne katılan bazı sanatçılar; JJ Project, San E, J.Y. Park, Wonder Girls, Younha, Girls’ Generation, Bada, Noel, Ahn Hye Won, Park Kyung Lim, 2AM ve daha fazlası!

Kaynak: Allkpop Haber: mermarid


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

2PM'den Taecyeon MBC'nin 'We Got Married' Programına Katılacak haberleri Sunye düğün alanından ayrıldığı gelin arabasının plakasının üzerini kapatan örtü yüzünden özür diledi! 26 Ocakta evlenen Wonder Girls lideri Sunye düğünden sonra gelin arabası olarak kullanılan araba ile alandan ayrılırken, arabanın plakasının üzerine ‘James♥Seonye Blessings & Love in Jesus‘ yazısı ile kapatıldığı için özür diledi.

şüphe yokki Ocak ayının en çok konuşulan haberlerinden biri oldu! Çıkan haberlerin bir kaçını paylaşmak gerekirse ilk olarak çıkan habererde….

2PM’den Taecyeon, Lee Joon ve Oh Yeon Seo'un Ayrıldığı "We Got Married" Programına Katılacak!

Görünüşte büyük bir olay gibi görünmese de kanunlara göre herhangi bir nedenden dolayı plakanın kapatılmasının cezası 1 yıl hapis veya 3,000,000 KRW (approximately 2,700 USD) yani yaklaşık 2,700 dolardır. Sunye yayınlanan bu görüntüler karşısında özür diledi.

2PM'den Taecyeon MBC'nin 'We Got Married' Programına Katılacak! Yayın istasyonuna göre Lee Joon ve Yeon Seo ‘We Got Married’ programından ayrıldıktan sonra programa Taecyeon'un yeni üye olarak katılacağı onaylandı.

Sunye: “Düğün arabasına bindiğimde karanlıktı ve oldukça karışık bir ortam vardı ve ben o yüzden plakanın kapatıldığını fark etmedim.. Bilinçli olarak yapılmadı, ama daha dikkatli kontrol etmediğim için gerçekten üzgünüm! Düğün arabası yalnızca düğün günü içindi! Birisinden ödünç aldık". dedi.

Lee Joon'un ajansı "Lee Jong fan cafede yazılan mesajlara yönelik "We Got Married" üreticileri onun yoğun olan programına etki ettiği göz önünde bulundurularak dostane bir ayrılış [showdan] üreticilerden talep edildi doğrudur." dedi. Oh Yeon Seo ajansı da itiraf etmişti, "Şu anda bu [gösteriden Oh Yeon Seo dileğiyle] görüşmelere devam ettiğimiz doğrudur" dedi.


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 JYP Şirketi Taecyeon'un 'We Got Married' in Yeni Çifti Olacağı Söylentisini Yalanladı!

2PM'den Taecyeonun 'We Got Married'programının yeni çiftinin bir parçası olacağı söylentilerinin yayılmasından sonra idolün ajansı bu iddiaları çürütmek için öne çıktı. Taecyeon programda görüneceği söylentilerine karşı ajans temsilcisi "Taecyeonun'We Got Married'programında Lee Joon - Oh Yeon Seo çifti için yedek olacağı doğru değildir."O 'We Got Married'programında olmayacak."açıklamasını yaptı. Daha önce bir medya ajansına yayın sektöründe içeriden gelen bir habere göre sahte evlilik programında tartışmadolu çiftin yerine bir 2PM üyesinin yerini alacağı söylenmişti. [Güncelleme]:JYP Entertainment şimdi idolün 'We Got Married'ın 'dünya versiyonu' için görüşmelerde olduğunu onaylamıştır.

2PM'den Taecyoon Ve KARA'dan Nicole We Got Married-World Versiona Katılmayı Düşünüyor

2PM'den Taecyeon ve KARA Nicole'ün sorumlu ajanslarına göre yıldız iki idol grubun üyesi popüler sahte evlilik programı'We Got Married'in 'dünya versiyonu'için görüşmelerde bulunmaktadır. Taecyeonun potansiyel çift Lee Joon-Oh Yeon Seo ayrılması nedeniyle'We Got Married'e katılacağı bildirilmişti. JYP Entertainment sonra haberleri yalanlamıştı. Ancak onların sonra normal gösteride deilde 'dünya versiyonu'nda olacağı ortaya konuldu. JYP Entertainment ve DSP Medya iki idolün MBC'den teklif aldığını doğruladı.JYP Entertainment"Bize 'We Got Married'in dünya versiyonu için ekibe katılma teklifi geldiği doğrudur.Ama Taecyeonun ekibe katılacağı teyit edilmemiştir. Biz üreticileri ile görüşmeler içindeyiz"dedi. DSP de'We Got Married'in dünya sürümü için düşünüldüğü doğrudur. Ancak hiçbir şey teyit edilmiştir "diyerek müzakereleri doğruladı ve"Biz üreticiler ile görüşüyoruz"dedi. JYP Entertainment duyurusunu doğrulayarak"Yakında bir cast duyurusu olacak gibi görünüyor"dedi. Gösterinin 'dünya versiyonu'için geçen yıldan bu yana görüşmeler olmuştur ve bir kez tamamlanmıştır. Program 41 ülkede yayınlanacak ve farklı kültürlerden gelen iki çifti içerecektir. Çiftlerin bir üyesi Kore'den ve diğer üyeside yurt dışından biri olacak.


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1 Taecyeon'un'WGM World Version'da Tayvanlı Şarkıcı Wu Ying Jie'le Eşleştiği Söyleniyor

görüneceği teyit edilmiştir. Sanatçı sözleşmesini zaten tamamlanmış ve o filminin tarihini bekliyor. Wu Ying Jie aynı zamanda Gui Gui olarak bilinen idol grubu'Hey Girl' bir üyesi olarak sunulan Tayvanlı şarkıcı ve aktris. O zamandan beri o eğlence sektöründe rollerin yanı sıra MC rolleri ve oyunculuk yaparak aktif olmuştur. O anadilinin yanı sıra Japonca ve İngilizce olmak üzere üç dilde konuşuyor.

Rapor ile ilgili olarak JYP Entertainment medyaya"Taecyeon hala 'We Got Married World Version'için teyit edilmemiştir. Halen teklifi değerlendiriyor. MBC bize herhangi bir bilgi açıklamamıştır. Bu yüzden bir şey bilmiyoruz [onun ortağı söylentisi ile ilgili].Şu an itibariyle Taecyeon hala teklifi inceliyor"açıklamasını yaptı.

Daha önce bildirdiği üzere 2PM'denTaecyeonun popüler sahte evlilik programın 'We Got Married'in 'dünya versiyonu' için görüşmelerde olduğu söyleniyor ve şimdi idolün gerçekten gösterinin yıldızı olursa onun ortağınin kim olacağı konuşuluyor. Bir rapora göre Tayvan eğlence sektöründen Wu Ying Jie [sahne adı: Gui Gui]nin Taecyeon'un'We Got Married-Wold Version'da ekran eşi olarak

Ayın Grubu!! İlk grup olarak U Kiss grubunun tanıtımı yapılacaktır!!

Üyeler:

Başka bir kaynak"Birkaç yıldız Taecyeon'un ortağı olmak için göz önünde bulundurulmaktadır. Wu Ying Jie bunlardan biridir. Ama hiçbir şey kesin değil. Herşey büyük olasılıkla önümüzdeki hafta teyit edilecektir"yorumunu yaptı.

Haber :Princess Yumi

Poppin Dansı Piyano çalmak ve Japonca konuşmak Bilgi : SS501 üyesi Kim Kyun Joong'un küçük kardeşidir.Eski bir XING üyesidir. Japonca konuşabilir.

Shin So Hyun

Kim Ki Bum

Adı : Kim Ki Bum D.Tarihi : 29 Aralık 1990 Boy : 1.80 Kilo : 53 Kan Grubu : 0 Pozisyon : Ana Vokal /Lider Ailesi : Ebeveynleri ve bir abisi var Hobileri : Müzik dinlemek , yüzmek , kitap okumak Bildiği Diller : Japonca Dini : Hristiyan Yetenekleri : Şarkı sözü yazmak ve beste yapmak,

Adı : So Hyun D.Tarihi : 11 Mart 1989 Boy : 1.81 Kilo : 67 Kan Grubu : A Pozisyon : Ana Vokal Ailesi : Ebeveynleri ve iki kız kardeşi var Hobileri : Müzik dinlemek, bilgisayar oyunu oynamak,piyano çalmakDini : Hristiyan

Alexander


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

Adı :Alexander D.Tarihi :20 Temmuz 1989 Boy : 1.81 Kilo :63 Kan Grubu : 0 Ailesi : Ebeveynleri ve bir ablası var Hobileri : Müzik dinlemek,film izlemek Bildiği Diller : İngilizce, Çince, Japonca, Portekizc, İspanyolca,Fransızca Dini : Hristiyan

Shin Dong Ho

Adı : Shin Dong Ho D.Tarihi : 29 Haziran 1994 Boy : 1.78 Kilo : 65 Kan Grubu : B Ailesi : Ebeveynleri ve bir abisi var Hobileri : Müzik dinlemek , golf oynamak , kitap okumak Bildiği Diller : Çince Dini : Hristiyan Yetenekleri : Golf oynamank,davul çalmak, futbol oynamak Piyano çalmak ve Japonca konuşmak Bilgi : Pekin'de okuduğu için Çince konuşabiliyor.Grubun en genç üyesidir Boy : 1.80 Kilo : 60[/color] Kan Grubu : 0 Pozisyon : Rapçi Ailesi : Ebeveynleri ve iki kız kardeşi var Hobileri : Müzik dinlemek , film izlemek, internette sörf yapmak Bildiği Diller : Çince ,İngilizce Dini : Hristiyan Yetenekleri : Taekwondo, Kung Fu,İngilizce,Rap,Çince Bilgi : Los Angeles'te doğmuş ve Washington DC'de yaşamıştır.Daha sonra okulu için Pekin'e gitmiştir.Bu nedenle Çince'yi konuşabilmektedir.12 yıl boyunca Kung Fu ve Taekwondo öğrenmiştir.Akıcı derecede İngilizce konuşmaktadır.

Lee Ki Seop

Kim Kyoung Jae

Adı : Lee Ki Seop Boy : 1.80 Kilo : 60 Kan Grubu : A Pozisyon : Vokal Ailesi : Ebeveynleri ve bir ablası var Hobileri : Şarkı söylemek,fotoğraf çekmek,piyano çalmak Dini : Budist Yetenekleri : Taekwando, dans etmek,oyunculuk Adı : Eli / Kim Kyoung Jae D.Tarihi : 13 Mart 1991


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

U-Kiss, toplam 6 üyeden oluşmaktadır. Bunlardan ikisi daha önce Xing adındaki bir grubun üyesiydi.( Kevin ve KiBum) Grup üyeleri; Korece, İngilizce, Fransızca, Çince, Japonca, Portekizce ve İspanyolca olarak hayranları ile iletişim kurabilirler. U - Kiss'in anlamı şudur: U-Ubiquitous K-Koreli I-International (Idol) S-Süper S-Star Adı : Woo Sung Hyun D.Tarihi : 25 Kasım 1991 Boy : 1.81 Kilo : 50 Kan Grubu : 0 Pozisyon : Ana Vokal Ailesi : Ebeveynleri ve bir ablası var Hobileri : Müzik dinlemek film izlemek, kitap okumak Dini : Hristiyan Yetenekleri : Gitar ve piyano çalmak Bildiği Diller : İngilizce Bilgi : California San Francisco'da yaşamış.Bu nedenle akıcı şekilde İngilizce konuşabiliyor. Ki Bum ile birlikte eski bir XINg üyesidir.

Grubun bu ismi seçmesinin nedeni, farklı dilleri konuşabilen grup üyelerinin uluslararası bir grup olma onların niyeti gösterir. Alexander yedi dilde (İspanyolca, Portekizce, Japonca, Cantonese, Çince, Korece ve İngilizce)sohbet edebilir. Dil konusunda çok yeteneklidir. Eli İngilizce, Korece ve Çince ve DongHo de Çince olarak kendilerini ifade edebilirler. Kevin akıcı derecede İngilizce ve KiBum Japonca konuşabilir.

U-Kiss Hakkında : U-Kiss, NH Medya şirketine bağlı, 6 üyeden oluşan Koreli bir Boy-Band'dir. İlk çıkışlarını, 2008 yılında "어리지 않아" (Not Young) Albümüyle yapmışlardır. İlk single'ları Brave Brothers tarafından yazılmıştır ve tarz olarak, tipik kpop ve "dirty south" olarak adlandırılan iki tarzın kaynaşmasıyla oluşturulmuştur.

Ocak 2013 başlarından beri en çok konuşulan haberleri bir araya toplamaya çalıştım. Bu benim ilk denemem olduğu için acemiliğimi mazur görün…


Asya’nın Yeni Yüzü Dergi Sayı 1

Umarım bundan sonra destekleriniz ile her ay yeni bir sayı oluşturarak, geçen ay boyunca yayınlanan haberleri toplu bir şekilde sizlere sunmuş olacağız! Kaynak olarak bu sayıda başta KOREANTÜRK.COM adresi ve başka kaynaklardan da yararlanılarak hazırlanmıştır..!!

Mermarid OCAK 2013 BİRİNCİ SAYI SONU!!!

Asya'nın Yeni Yüzü!  

Kore ve Diğer Asya ülkeleri ile alakalı magazin, müzik, ve dizi haberleri