Page 1

№ 23 (61) ВІД 6 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ

МЕНСЬКА РАЙОННА ГАЗЕТА

Як отримати у Мені ділянку для будівництва?

РЕКОМЕНДОВАНА ЦІНА 1,50 ГРН

У Мені почастішали випадки викрадення велосипедів

Стор. 2

Стор. 3

ОПИТУВАННЯ

Від чого у наш час потрібно захищати дітей? Дмитро Михайленко День захисту дітей у багатьох асоціюється з безкоштовними атракціонами та розвагами у міському парку. Ми вирішили подивитися у суть цього свята і запитати менян про те, від чого сьогодні потрібно захищати наших дітей.

Віра Слабченко - завідувач дитсадка ім. Гагаріна:

Юлія Верік - завідувач дитсадка ім. Щорса:

Наталія Шевель - завідувач дитсадка «Сонечко»:

- Від отих злих мультиків і фільмів по телебаченню. Це найголовніше, що потрібно заборонити, адже це пряма пропаганда насильства, чаклунства і тому подібне. Зараз у дітей гра найпопулярніша - побитися та постріляти одне в одного. Ми наполегливо не рекомендуємо такі ігри ні в садку з дітьми, ні вдома з сім’єю. Від батьків багато чого залежить, адже саме вони купують іграшки своїм дітям, які лише підігрівають схильність до насилля. Натомість потрібно читати добрі книжки та гратися на свіжому повітрі у рухливі ігри.

- Дитина відчуває себе захищеною тоді, коли батьки проводять з нею достатню кількість часу, спільно роблять щось: рибалять, гуляють у лісі, купаються у річці, їздять кудись. У наш час існує великий дефіцит спілкування, особливо у дітей дошкільного віку. Мене, як завідуючу, «чіпляє» також те, що батьки, забираючи дитину з садочка, насамперед питають про те, що вона їла, а не про те, чим вона займалася протягом дня, чого нового навчилася. Сьогодні, на жаль, матеріальне ставиться вище за духовне, так не має бути.

- Безпека дитини залежить від педагогічної обізнаності батьків. Якщо дитину виховує телевізор чи комп’ютер, то така дитина зазвичай має викривлене сприйняття дійсності, збуджена, агресивна. Потрібно, щоб у засобах масової інформації було більше корисних матеріалів для батьків щодо того, як виховувати дитину, як цікаво та корисно проводити з нею час. Найбільше, чого потребує дитина сьогодні, окрім батьківської уваги - це мати обізнаність не лише у своїх правах, але й обов’язках перед родиною та суспільством.

Олена Кишик - приватний підприємець з Мени:

Юрій та Наталія Поповичі - родина з Мени:

Сергій Коток - тимчасово безробітний з Мени:

- Захищати дітей потрібно скрізь: на дорозі - від машин, у магазині - від неякісних продуктів, на природі - від комарів та мошок. Також я своїй дитині забороняю знайомитися з чужими і брати чуже. Пильнувати за дитиною, на мою думку, найголовніше, що батьки повинні робити. Я працюю на базарі і іноді бачу, як діти губляться. Ось, нещодавно дівчинка загубилася, так коли її тато знайшов, то вимкнув свій телефон і каже: «Хай тепер мама нас пошукає». Я у шоці від таких відносин у сім’ї - просто нема слів.

- Ми велику увагу приділяємо здоровому харчуванню. Намагаємося не їсти магазинного, а тільки натуральне - і м’ясо, і рибу, і овочі з фруктами. Дитині лише цукерки іноді дозволяємо, сам він їх не просить, а хитро так натякає, щоб купили. Також не дозволяємо гратися без нагляду, навіть у власному дворі. Був випадок, коли син водою у розетку подовжувача бризькав, добре, що той не підключений був - злякалися тоді дуже і з того часу стали більш пильно стежити за тим, щоб хтось із дорослих завжди був поруч.

- Від усього потрібно захищати. Коли на природі гуляємо, від комарів та мошок пшикаю. На вулиці забороняю людям біля моєї дитини матюкатися і підходити до неї п’яними. Слідкую також за тим, щоб син цукерок та морозива багато не їв. Займаюся всебічним розвитком - ходимо в зоопарк, нещодавно ходили в цирк на воді. Цирк, на мою думку, видався так собі, але це все ж таки краще, ніж вдома перед телевізором сидіти.


2

№ 23 (61) ВІД 6 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

МЕНЩИНА

ДАЙДЖЕСТ

Безкоштовні земельні ділянки під будівництво в Мені - міф чи реальність? Огляд найважливіших подій тижня Дмитро Михайленко

Телеканал новин «24»

Нещодавно на території колишнього менського АТП, за магазином “Злагода”, зняли частину асфальту. Його використали для ремонту міських доріг. А Меною поширилися чутки про те, що цю землю роздадуть під будівництво приватних будинків. Рішення приймає земельна комісія - Чутки правдиві, але найближчим часом роздавати цю землю не будемо. У майбутньому, коли буде виготовлений новий міський генеральний план, на місці колишнього автотранспортного підприємства менянам плануємо безоплатно видати 8-10 земельних ділянок під забудову, – розповів Ігор Білогуб, землевпорядник міської ради. - Для того, щоб безоплатно отримати земельну ділянку необхідно звернутись до міської ради з відповідною заявою. Земельна комісія, яка складається з восьми депутатів, має прийняти рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, або прийняти рішення про відмову. Відповідь нададуть протягом місяця. За весь час, поки я тут працюю, ще жодного разу дозволу нікому не надавали. Якщо ж земельна комісія надасть дозвіл на розробку проектної документації, потрібно її розробити і на сесії місьради отримати затвердження. Після цього можна будуватися.

Відмовляють, бо нема нового генплану Рішення про відмову у наданні дозволу на роз-

Небезпечна служба У Дніпропетровській області двоє солдатів постраждали внаслідок вибуху на полігоні. Старі боєприпаси здетонували під час гасіння трави, яка зайнялась на території Новомосковського полігону. Постраждалих військовослужбовців госпіталізували.

Розкрили злочин Трьох гірників у Красноармійську застрелили заради машини. За словами правоохоронців, злочинці відстежували автомобіль Toyota Avensis і застосували зброю проти його власника. Двоє друзів загиблого стали свідками нападу, за що теж поплатилися життям. Одним з убивць виявився 24-річний гірник, його спільника шукають.

Знімок з супутника земельної ділянки колишнього менського АТП, яку в майбутньому планують віддати під забудову. Карта Google роблення проекту землеустрою має бути вмотивоване. Однією з причин відмови може бути невідповідність земельної ділянки вимогам генерального плану, який у Мені, до речі, діє з 1980 року і вже в наступному році взвгалі втратить чинність. - Наприклад, земля на місці колишнього АТП, - повідомив Андрій Ющенко, завідуючий сектором містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації, відповідно до старого генплану має бути використана під багатоквартирну забудову, тому теоретично, до затвердження нового генплану, люди отримають відмову на своє бажання побудувати на цьому місці приватний будинок.

На новий генплан витратять 800 тисяч гривень - У місті є незайняті земельні ділянки, які можуть бути використані під будівництво приватних будинків. Основна частина з них знаходиться на периферії міста. Але сьогодні жодна ділянка не може бути виділена більшістю міськрад в Україні через складнощі в законі, - розповідає Юрій

Стальниченко, заступник міського голови, - проте 14 травня цього року Верховна Рада прийняла новий закон і тепер усі чекають підпису Президента і опублікування закону. Тоді, до кінця наступного року, можна буде земельні ділянки виділяти за тих умов, які у нас склалися зараз.

На новий генплан потрібно 800 тисяч гривень - До кінця 2014 року ми плануємо мати новий генплан, - продовжує Юрій Валерійович. - Зараз ведуться підготовчі роботи, найближчим часом замовимо топографічну зйомку, коштуватиме вона місту близько 350 тис грн. Генплан розраховується за такою формулою - за кожен квадратний кілометр міської території потрібно заплатити близько 40 тисяч грн. На старому плані Мена займає 15,68 кв км, фактично ж - 20 кв км. Отож, генплан обійдеться місту приблизно у 800 тис. грн. Це великі гроші для міського бюджету, у якому прибуткова частина цьогоріч становить 6,2 млн грн, а видаткова - 6,8 млн, і це при тому, що для усіх потреб потрібно 7,4 млн.

Довідка Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної чи комунальної власності у таких розмірах: - для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство, - для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара; - для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара; - для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара; - для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара; - для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

Рішення незмінне Миколаївський апеляційний суд погодився з рішенням першої інстанції у справі про зґвалтування і вбивство Оксани Макар. Відтак, вирок, за яким Євгенові Краснощоку присудили довічне ув’язнення, Максимові Присяжнюку - 15 років, а Артемові Погосяну - 14 років позбавлення волі, - залишається незмінним. Захисники як потерпілої сторони, так і засуджених, хочуть подавати касацію.

Автопротест Автомобілісти Києва провели акцію з вимогою до чиновників не красти гроші, виділені на ремонт доріг. Водночас водії виступили проти планів уряду підвищити акцизи на нафтопродукти. На їхню думку, це зумовить суттєве подорожчання пального, тоді як дороги кращими не стануть. Урядовцям мітингувальники презентували золоте колесо Як не мітингами - то судом. Більше двох десятків автомобілістів подали до Печерського райсуду столиці позов проти “Укравтодору”. Водії вимагають відшкодування за поламані через розбиті дороги машини.

Помаранчеві опади У чотирьох районах Закарпаття вночі випав «помаранчевий» дощ. Незвичного кольору плями побачили на своїх автівках жителі Ужгородського, Мукачівського, Берегівського та частково Іршавського районів.

Смертельний вірус Унаслідок атипової пневмонії у світі загинуло вже близько 30 людей. Лабораторно підтверджені півсотні випадків захворювання у 8-ми країнах. ВООЗ рекомендує брати аналізи на новий коронавірус у всіх людей, що прибули з Близького Сходу та мають симптоми гострих респіраторних інфекцій.

Турбота про нащадків Сейм Латвії прирівняв куріння в присутності дітей до насильства над ними. Таким чином законодавці підтримали ініціативу лікарів ввести кримінальну відповідальність щодо батьків, які курять поруч з дітьми.

102

Медалі для олімпійців

Злочини та пригоди, які сталися на території району

У Росії представили медалі Олімпійських та Паралімпійських ігор у Сочі. Вага нагород - від 460 до 531 грама. На лицьовому боці зображені олімпійські кільця, на зворотному - назва виду спорту та емблеми Олімпіади в Сочі.

Райвідділ міліції 28.05.2013 працівниками міліції був виявлений факт збуту наркотичного засобу «марихуана» з боку жителя м. Мена. Дану речовину вилучено та направлено на експертизу. 29.05.2013 року надійшло повідомлення від голови Величківської сільської ради про те, що з моста через р. Мена в с. Величківка зникла металева огорожа. В ході проведення розшукових заходів було встановлено, що дану крадіжку скоїли двоє жителів с. Киселівка. В ніч на 29.05.2013 року з подвір’я господарства жительки м. Мена зник велосипед «Оскар» червоно-чорного кольору. 30.05.2013 року покінчив життя самогубством через повішання житель с. Жовтневе. 30.05.2013 року на території колишньої лісоторгової бази в м. Мена під час проведення земляних робіт виявлено чотири артилерійські снаряди часів ВВВ. 31.05.2013 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель м. Мена з діагнозом різані рани спини. Як пояснив останній, тілесні ушкодження спричинив невідомий.

01.06.2013 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель с. Киселівка з діагнозом: закрита черепномозкова травма, струс головного мозку, забій та синці на обличчі, алкогольне сп’яніння. 02.06.2013 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель м. Мена з діагнозом: забійна рана лівого верхнього повіка. 02.06.2013 року з заявою звернувся житель смт Березна про те, що він близько 02 години ночі в смт Березна отримав тілесні ушкодження. 02.06.2013 року до дитячої обласної лікарні на лікування поступив житель смт Березна з діагнозом: отруєння чадним газом. Отруївся вдома під час загорання будинку. 03.06.2013 року до Менської ЦРЛ на лікування до реанімаційного відділення поступила неповнолітня жителька с. Киселівка з діагнозом: отруєння алкоголем. 03.06.2013 року до Менської ЦРЛ на лікування поступила жителька с. Стольне з діагнозом: госте отруєння, інтоксикація, алкогольне сп’яніння.

Інтернет - усім! Кубинці отримають ширший доступ до Інтернету. 4 червня на всій території Острова Свободи відкриють 118 державних інтернет-кафе. Година користування Інтернетом коштуватиме 4,5 долари, при середній зарплаті у 20 доларів на місяць.

Підкорити Еверест У Непалі відсвяткували 60-ту річницю підкорення Евересту. 29 травня 1953 року альпініст з Непалу Тенцинг Норгей та новозеландець Едмунд Гілларі першими піднялися на гору, заввишки 8848 метрів. У рамках відзначення знаменної дати з Евересту стрибнув росіянин Валерій Розов. У вільному польоті він провів хвилину, швидкість сягала 200 км/год.


МЕНЩИНА

3

№ 23 (61) ВІД 6 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ

ОСВІТА

Випускний-2013 У суботу, 1 червня, в районі пройшли випускні вечори. 298 одинадцятикласників із 14 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів отримали атестати. 18 із них нагороджено золотими, 3 - срібними медалями. Свята для випускників міських шкіл пройшли у районному Будинку культури. У школі ім. Т. Г. Шевченка 4-х випускників нагороджено золотими медалями, у районній гімназії - 4-х золотою та 1-го срібною медалями. Загалом у місті отримали атестати 99 школярів. У святі взяли участь народний депутат України Олег Ляшко та представники місцевих органів влади.

Уже 3 червня на випускників чекав початок Зовнішнього незалежного оцінювання. Триватиме ЗНО по 27 липня. Приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 1 липня.

Фото з випускних вечорів міських шкіл можна переглянути на сайті “Менщина” mena.org.ua

Медалісти районної гімназії. ПОЛІТИКА

Медалісти школи імені Шевченка КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Голова Верховної Ради нагородив жителів Менщини: Графік відключення електроенергії Вероніку Бур та Олексія Бутенка Менський РЕМ пові­дом­ляє, що у зв’язку з плановими роботами в період Райдержадміністрація У п’ятницю, 31 травня, Голова Верховної Ради України Володимир Рибак зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування та керівництвом місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій Чернігівщини. На зустрічі Володимир Рибак вручив кращим представникам Чернігівщини державні нагороди та відзнаки Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у соціальноекономічний та культурно-освітній розвиток області. Серед нагороджених є і жителі Менщини. Почесне звання «Заслужений працівник культури» отримала Вероніка Бур – керівник зразкового дитячого спортивно-циркового колективу «Юність» смт Макошине. Голова фермерського господарства «Бутенко», депутат обласної ради Олексій Бутенко отримав від голови парламенту подарунок.

6 – 25 червня з 9.00 до 17.00 електроенергії не буде в наступних населених пунктах району: 6, 7 червня – Блистова (вул. Колгоспна); 7 червня – Киселівка, Комарівка, Прогрес (повністю), Величківка (в’їзд в Киселівку); 10 червня – Блистова; 11 червня – Величківка (вул. Леніна, млин); 12 червня – Семенівка (виїзд на Чорногорці), Залогівка, Подин, Дмитрівка, Курдюківка, Стольне (побут, виїзд на Семенівку); 14 червня – Стольне (побут, біля МТФ); 17 червня – Стольне (побут, в’їзд в село), Ленінівка (в’їзд в село), Лугове; 18 червня – Бігач (млин сільради); 21 червня – Бігач, Климентинівка; 25 червня – Миколаївка, Гребля, Домниця, виправний центр. Можливі також відключення електроенергії без попередження в зв’язку з ліквідацією пошкоджень в електромережах, а також для відключення та підключення споживачів. РЕМ просить вибачення та розуміння за тимчасові незручності.

НОВАЦІЇ

102

Про купівлю квитків через Інтернет та інші нововведення Менської автостанції

У Мені почастішали випадки викрадення велосипедів

ПАТ «Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій 17499» З травня 2013 року на автостанції “Мена” введена в експлуатацію система продажу квитків ІТС АП. Тепер на зазначеній станції можна: - Забронювати (придбати) квиток на автобус, який відправляється з будь автостанції області (як в день відправки, так і заздалегідь). - Придбати квиток на автобус з інших областей України (наприклад, Одеська, Київська, Крим...). - Забронювати залізничні квитки. - Забронювати квиток по телефону (вам дається код замовлення та за кодом він викуповується в будь-якій касі). Для здійснення поїздки з зазначеної станції можна: - Придбати квиток через Інтернет (наприклад на сайті http://dprc.gov.ua/, виберіть “автобус”). - Придбати квиток у відділеннях «Укропшти» або «ПриватБанку». - Придбати квиток через систему «Приват-24» того ж «Приватбанку» самостійно. Автоматизовані станції: Чернігів-1, 2-Чернігів, Чернігів-3, Мена, Ніжин, Ніжин-2, Прилуки, Остер, Десна, Козелець, Городня, Березна.

Старший інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями СДІМ Менського РВ УМВС Лариса Кулич Останнім часом на території Мени крадіжки велосипедів значно почастішали. Міліція дає поради, як уберегтися від злодіїв. Власники велосипедів часто залишають їх без нагляду біля будинків чи магазинів. Злодії цим користуються. Велосипед така річ, що тягти його не треба, просто сів та й їдь собі, не привертаючи зайвої уваги. Разом з тим велосипед - річ цінна, якщо навіть продати його задешево, все одно вийде чимала сума. В іншому випадку, на ньому просто можна поїхати за місто і там кататися скільки завгодно, знайти такого викрадача нелегко. Судячи з проведеного правоохоронцями аналізу, час викрадення «залізних коней» різний. Якщо автівки викрадають, здебільшого, під прикриттям ночі, то велосипеди, залишені хоча б на нетривалий час на самоті, можуть зникати цілодобово: вранці, вдень і увечері. Аби не втрапити в халепу та не стати жертвою злочину, дотримуйтесь елементарних правил безпеки: - не залишайте свої велосипеди не замкненими та без нагляду тривалий час; - на ніч ставте свої транспортні засоби в гараж, чи інше приміщення, обладнане надійними засувами, або на стоянку, яка охороняється. Менський районний відділ внутрішніх справ звертається до жителів Менського району з проханням, якщо хтось з вас випадково стане свідком викрадення велосипеду, негайно повідомте до міліції по телефону: 102, 2-15-60, 2-15-63. Будемо дуже вдячні за допомогу.


4

№ 23 (61) ВІД 6 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ

МЕНЩИНА

ДІТИ

ФУТБОЛ

Міжнародний день захисту дітей у Мені та Березні

Результати ігор районної першості з футболу

У суботу, 1 червня, у районі відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Вища ліга

Перша ліга

«Авангард» - «Десна» (Макошине) 7:1 «Торнадо» (Стольне) - «Синявка» 2:1 «Березна» - «Кооператор» (Мена) 6:3 «Кудрівка» - «Панвітек» (Березна) 5:1 СК «Мена» - «Темп» (Мена) 8:2

«Панвітек-2» (Березна) - «Шанс» (Величківка) 3:5 «Дягова» - «Ювента» (Феськівка) 1:1 «Ніка» (Киселівка) - «Фаворит» (Семенівка) 2:1 «Фортуна» (Слобідка) - вихідний

Вища ліга районної першості з футболу

Лідирує СК «Мена» Юлія Перебинос Ще не встигли команди «ожити» від емоцій другого туру, як вже треба було готуватися до взяття 3-х очок у третьому. Деякі команди зуміли зробити це в черговий раз, а інші поверталися додому ні з чим.

Спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували та провели екскурсію до Менського зоопарку для дітей з функціональними обмеженнями та дітей із сімей в складних життєвих обставинах. Кожен маленький учасник екскурсії отримав свій подарунок. Всі ці подарунки та знайомство з мешканцями зоопарку доставили малечі чимало радості. Тим більше, що сама екскурсія, дякуючи директору зоопарку Зінаїді Максименко була безкоштовною, а завдяки чудовому екскурсоводу, працівниці зоопарку Оксані Леонідівні, цікавою та змістовною.

Матч туру “Кудрівка” і “Панвітек”. Команди, які до цього не зустрічалися між собою. Команди, які мали по дві яскравих перемоги в попередніх турах. Всіх цікавило питання: новачок, чи досвідчений гравець Вишки? Але досвід взяв своє! Команда з «Мальовничого Містечка», Кудрівка, робить рахунок у матчі 5:1 і тим самим пригальмовує переможний старт новачків Вищої Ліги. Маючи 3 перемоги в трьох турах, Кудрівка впевнено крокує вперед на другому місці в турнірці. І, по ходу, не збирається зменшувати обороти.

Розгром туру

У районній дитячій бібліотеці зібралися найактивніші читачі. Біля бібліотеки працівники розгорнули дитячий майданчик. Дівчатка і хлопчики розділились на три команди - і закипіла весела гра-змагання. Юні учасники дарували один одному компліменти, співали пісні, виступали в ролі юних модельєрів, складали казки. Свою любов до бібліотеки проявили в малюнках на асфальті. На закінчення діти залюбки ласували морозивом та солодощами, якими їх пригостили бібліотекарі.

Вже втретє вболівальників футболу приголомшує гра другого новачка ПЛ СК “Мена”. Три гри поспіль вони просто «ховають» своїх суперників на полі. Цього разу не пощастило менській

команді “Темп”. Фінальний рахунок їхньої зустрічі 8:2 приносить СК впевнену перемогу і перше місце в турнірній таблиці. Озброївшись сильними гравцями, і скрасивши наш чемпіонат грою, СК “Мена” буде тримати чіткий шлях до медалей. Але “Темпу” теж потрібно віддати належне - в минулому турі він зумів вирвати перемогу в “Авангарда”!

Знову поразка Вже вкотре вболівальники з Макошине не впізнають свою команду. Раніше, завжди лідируюча “Десна”, все не може потрапити в свою «течію». Минуло три тури - і жодного очка в активі. Цього разу хлопців з Макошине засмутили нинішні чемпіони - команда “Авангард”. До гри обидва суперники підходили однаково: мали по програшу у попередньому турі. Але ось “Авангард” показав, як треба збиратися на гру. Вже після першого тайму Мена вбила всі надії макошинців на перемогу - рахунок 5:0 на користь “Авангарду”. А підсумок зустрічі - 7:1, і “Десна” опиняється на незвичному для них останньому місці в турнірці.

Матч двох «С» Георгафічний сусіди Стольне і Синявка зустрілися в нелегкому матчі звітного туру. Ігри команд цих сіл завжди привертали до себе

увагу. Ця стала не менш цікавою. Обігравши Березну в минулому турі, Синявці трохи розслабилися, і на початку гри пропустили один за одним два м’ячі. Але ще в першому таймі встигли забити один гол з пенальті. Рахунок після першого тайму 2:1 на користь “Торнадо” так і залишився фінальним, хоча “Синявка” мала безліч моментів, щоб його змінити на свою користь. Але спроби залишилися не реалізованими і “Торнадо” заробляє 3 очки у свій актив.

Перша перемога Перший раз в нинішньому сезоні фортуна посміхнулася команді з Березни. Зустрічали вони у себе вдома менян, команду “Кооператор”. Зголоднівши за перемогами, березнянці, вже після першого тайму вели в рахунку 3:0. А в другому зуміли забити ще стільки ж. Тільки КООП теж не здаватися приїхав - зумів відповісти супернику трьома м’ячами. Але на більше їх не вистачило. Підсумковий рахунок 6:3 і «Березна» святкує свою першу перемогу. Таким ось видався третій тур. Таблиця справедливо розставила команди по своїх місцях, але вони вже готуються до боротьби за очки у черговому турі. Слідкуйте за своїми улюбленцями, переживайте разом з ними і відвідуйте стадіони.

Перша ліга районної першості з футболу

Лідирує «Дягова» Григорій Степанюк Минуло лише три тури футбольної першості, а пристрасті вже киплять на повну. Звітний тур, не ставши виключенням, приніс безліч цікавого. Проте далеко не всі командиучасниці задоволені його результатами.

У Березні фахівці із соціальної роботи Інна Заіко та Ірина Корж за підтримки Березнянського будинку дитячої та юнацької творчості провели святкову акцію присвячену Дню захисту дітей. У святі брали участь всі бажаючі. Присутніх дітей та дорослих розважали веселі клоуни. У програмі були мильні бульбашки, аквагрим, конкурс малюнків на асфальті, колективний малюнок на ватмані, веселі конкурси. Діти мали змогу розкрити свій творчий потенціал та виразити свої ідеї. Всіх учасників акції нагородили призами. Було багато позитивних емоцій та радості в дитячих очах.

Так, березнянська юніорська команда “Панвітек-2” другий матч поспіль програла. На цей раз кривдниками «школярів» виступили величківські футболісти, які програючи по ходу зустрічі 0-2, змогли знайти в собі сили не лише на те, щоб відігратися, а й вийти вперед і утримати переможний рахунок. Варто

відмітити, що «Шанс» догравав поєдинок в меншості, оскільки їх гравець був вилучений і саме вдесятьох синьо-жовті здобували перемогу. І так, “тихою сапою” команда з Величківки піднялася на третє місце. Більш позитивні емоції мали б вирувати у Дягові, де місцеві улюбленці приймали гостей із Феськівки. Цей матч носив особливий характер, оскільки зустрічалися лідери 1-ї ліги. У запеклій боротьбі на футбольному полі команди не змогли виявити кращого. Більше гольових моментів мала синя дружина, та вразити ворота суперників обом командам вдалося лише по одному разу. Підсумком гри невдоволені обидві команди, хоча вони продовжують очолю-

вати турнірну таблицю. Ще одне дуже цікаве протистояння відбулося у Киселівці, де претендент на підвищення у класі місцева “Ніка” зустрілася з непоступливим семенівським “Фаворитом”. До цього усі поєдинки між даними колективами закінчувались перемогою Киселівки, при чому більшість з них з рахунком 3-1. Та все ж таки гості змогли нав’язати боротьбу на полі. Пропустивши двічі, гості змогли скоротити відставання і навіть могли зрівняти рахунок на останніх хвилинах, але нападникові забракло влучності. Заради справедливості, слід зауважити, що і “Ніка” мала шанси для більш вагомої перемоги, але голкіпер “Фавориту” був на висоті (відбив 11-ти метровий удар).


МЕНЩИНА

5

№ 23 (61) ВІД 6 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ

КУЛЬТУРА

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Літстудійці школи імені Шевченка влаштували мистецьке свято

На вихідних у районі буде дощ

Сергій Лавський

Субота, 8 червня

Неділя, 9 червня

Ранок: від +13°С до +22°С. Без опадів. Вітер 1-3 м/с.

Ранок: від +14°С до +21°С. Без опадів. Вітер 3-5 м/с.

Вечір: від +24°С до +19°С. Дощ. Вітер 3-4 м/с.

Вечір: від +25°С до +20°С. Дощ. Вітер 5-6 м/с.

Фаза місяця: молодик

Фаза місяця: зростаючий серп

У четвер, 30 червня, учасники літературної студії “Муза”, яка діє при школі імені Шевченка, влаштували мистецьке свято. Запросили у гості учнів, батьків та вчителів.

Діти розповідали гостям про українські традиції, загадували загадки, робили театральні постановки і, звісно, танцювали та співали. Проходив захід у світлиці-музеї школи. На святі була добродушна та весела атмосфера. На завершення гостей пригостили домашнім узваром, млинцями та печивом.

КАЛЕНДАР ПОДІЙ День журналіста України Дата: 6 червня

Комедія «Фортуна Вегаса» (США, 2012) Дата: 7, 8, 14, 15, 21, 22 червня 2013 р. Час: 20:00 Місце: ЦКДМ (кінотеатр) Ціна квитка: 5 грн.

Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна Дата: 8 червня

Літстудійці частували гостей домашнім узваром, млинцями та печивом. Більше фото - на сайті «Менщина» mena.org.ua ЗДОРОВ’Я

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

У Мені провели акцію «Міняю цигарку на цукерку»

Декларація принципів поведінки журналістів

Райдержадміністрація, соціальний працівник МРЦСССДМ Тетяна Ющенко • На нашій планеті палять приблизно 1,3 мільярди людей • За 1 секунду на Землі викурюється 300 000 цигарок • Щорічно від паління вмирає 3 мільйони людей • Загальна маса недопалків на планеті за 1 рік становить 2 520 000 тонн • За офіційною статистикою в Україні щороку від хвороб пов’язаних з курінням помирає 120 тисяч чоловік. Такі факти не можуть не турбувати соціально активну молодь усього світу, не стати приводом до дії. Тож волонтери Менського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відзначили Міжнародний День боротьби з тютюнопалінням акцією «Міняю цигарку на цукерку». В громадських місцях міста Мени зустрічали курців та пропонували їм обміняти цигарку на яскраву цукерку. Не всі охоче розлучалися, намагались зробити «останню затяжку», але все ж таки банка з цукерками опустіла, а з цигарками наповнилася. Цікаво, що найзатятіші курці – старше покоління, з великою неохотою розлучалися з улюбленою забавкою. Молодь робила це охоче і з гумором. Важливо відзначити, що волонтери не відразу знайшли курців, що свідчить що заборона куріння в громадських місцях все ж таки «зі скрипом» діє. В селищі Березне фахівці з соціальної роботи Ірина Корж та Інна Заїко також міняли цигарки на цукерки, ще й давали відчути курцям «приємний» запах окурків. Учням Березнянської ЗОШ 1-3 ст. найбільше сподобалось голосування «За чи проти здорового способу життя?», за здоровий спосіб життя висловились більшість школярів. Всі бажаючі отримали соціальну рекламу центру – календарики, розроблені одним з постійних волонтерів центру Олександром Олещенком, «Пасивне куріння також вбиває».

Декларація принципів поведінки журналістів прийнята на ІІ всесвітньому Конгресі Міжнародної федерації журналістів (Бордо, 25-28 квітня 1954 р.), зі змінами на 18-му всесвітньому Конгресі МФЖ (Хельсингьор, 2-6 червня 1986 р.) Ця міжнародна Декларація проголошена як стандарт професійної поведінки журналістів, які займаються збиранням, передачею, розповсюдженням і коментуванням новин та інформації, висвітленням подій. Повага до істини та права громадськості на правду – перший обов’язок журналіста. Виконуючи цей обов’язок, журналіст має завжди захищати принципи свободи під час чесного збирання і публікації новин та право на правдивий коментар і критику. Журналіст зобов’язаний подавати інформацію, посилаючись на факти, походження яких він (вона) знає. Журналіст не має ігнорувати суттєву інформацію чи фальсифікувати документи. Журналіст має використовувати лише чесні методи для отримання новин, фотографій та документів. Журналіст має робити все можливе, щоб виправити будь-яку опубліковану інформацію, що виявилася згубно неточною. Журналіст зобов’язаний зберігати професійну таємницю щодо джерела інформації, отриманої конфіденційно. Журналіст має усвідомлювати небезпеку дискримінації, якій сприяють засоби масової інформації, та повинен робити все можливе, аби уникнути поширення такої дискримінації, що базується, крім усього іншого, на расових, статевих, сексуально-орієнтаційних, мовних, релігіозних, політичних чи інших поглядах, на національному або соціальному походженні. Журналіст має розцінювати як серйозні порушення: - плагіат; - зловмисне введення в оману; - наклеп, злослів’я, диффамацію, безпідставні звинувачення; - отримання хабаря у будь-якій формі, враховуючи публікацію чи приховування інформації. Журналісти, які гідні так називатися, мають вважати своїм обов’язком чесно дотримуватися вищезазначених принципів. У межах основного закону кожної країни журналіст має визначати в професійних питаннях сферу компетенції колег, за винятком кожного виду втручання урядами тощо.

День працівників текстильної і легкої промисловості Дата: 9 червня

Міжнародний день друзів Дата: 9 червня

Дитячий сеанс «Риф 2: Приплив»

«Тато в павутинні» (фарс-мажор на дві дії за п’єсою Рея Куні) Дата: 19 червня 2013 р. Час: 19:00 Місце: Чернігівський драмтеатр Час виїзду: 17:15 Ціна квитка: 20-40 грн.

Троїцький ярмарок Дата: 23 червня Місце: Менський тральний парк

цен-

«Тур вихідного дня» Міжнародний молодіжний фестиваль «Дружба-2013» Дата: 29 червня 2013 р. Місце проведення: с. Сеньківка, Городнянський район. Виїзд: від приміщення ЦКДМ (кінотеатр) Час виїзду: 7.00 Ціна: 70 грн. Довідки та попередній запис в ЦКДМ та за тел. 3-1848.

Дата: 11 червня 2013 р. Час: 10:00 Місце: ЦКДМ (кінотеатр) Ціна квитка: 4 грн.

ІСТОРІЯ МЕНЩИНИ

Менянин написав книгу про Дягову Нещодавна вийшла з друку книга про Дягову “Село Дягова в матеріалах “Генерального опису Лівобережної України 1765-1769 рр.”. Написав її менянин, кандидат історичних наук Дмитро Казіміров. У виданні здійснено публікацію перепису Дягови, укладеного під час проведення у 1765-1769 рр. Генерального опису Лівобережної України. Книга містить 93 документи (оригінали, копії, чернетки), що включать відомості про козацьке та посполите (піддане) населення Дягови, угоди купівлі-продажу маєтностей. В них міститься інформація про кількість дворів у Дягові, їхню забудову та населеність. Джерело дає уявлення про чисельність мешканців села, їх походження, соціальний статус, вік, стан здоров’я, структуру та розміри сімей, господарську діяльність. Книга призначена для істориків, краєзнавців, студентів та широкого кола читачів. Придбати її можна у Дягові (звертатися за телефоном 050-28-22-075).

СМС-ЧАТ «Газета «Менщина» запрошує усіх бажаючих писати СМСповідомлення на різноманітну тематику в рубрику «СМС-чат». Номер 094-990–31–52.


6 ГУМОР Підготувала Ольга Болва

- Чим закінчилася твоя вчорашня сварка з дружиною? Запитують друзі свого приятеля. - Вона приповзла до мене на колінах, - гордо відповідає той. - І що вона тобі сказала? - Вилазь з-під ліжка, я заспокоїлася. Мені подарували талісман, який притягує гроші. Повісив його перед лобовим склом. Наступного дня в мене в'їхала інкасаторська машина.

№ 23 (61) ВІД 6 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

МЕНЩИНА

РЕДАКЦІЙНІ ОГОЛОШЕННЯ

10-16 червня ОВЕН (21.03-20.04). Постарайтеся уникати неясних ситуацій. Скористайтеся допомогою друзів, близьких родичів, колег по роботі. Ви з легкістю зможете налагодити контакти, розташовувати до себе потрібних і цікавих людей. У вихідні може відбутися цікава подія, що позитивним образом змінить вашу подальшу долю. Друзі порадують вас своєчасною допомогою. Сприятливий день - середа, несприятливий день - субота. ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви зможете вирішити досить значні проблеми у найнеформальнішій обстановці. Перед вами розгорнуть перспективи нових можливостей. Не варто багато базікати і тим більше - брати участь в інтригах. Дійте таємно і удача виявиться на вашій стороні. У вихідні не варто зайво захоплюватися роздачею коштовних вказівок, щоб не одержати у відповідь від близьких людей шквал негативних емоцій. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Не упустіть шанс, що надасть вам доля, скористайтеся ним, і вам обов’язково повезе в справах. Ваші плани почнуть здійснюватися, якщо ви вже почали діяти. Мобілізуйте свою волю і доведіть початі справи до кінця. Вихідні краще провести вдалині від шуму і суєти. Сприятливий день - середа, несприятливий день - четвер.

Помер старий єврей. Розкрили його заповіт, читають: "Доньці моїй, Сарочці, залишаю 100 тисяч доларів і будинок. Внучці моїй, Рівочке, залишаю 200 тисяч доларів і дачу. Зятю моєму, Шмулику, який просив згадати його в заповіті, згадую: Привіт тобі, Шмулику!" Дружина чоловікові: - Любий, сьогодні, в обідню перерву я забігла до тебе на роботу і взяла з кишені твого піджака 300$. - Добре, я вже два тижні, як там не працюю.

РАК (22.06-23.07). Найважливішими для вас стануть відносини з начальством і колегами. Нові знайомства можуть перерости в міцну і надійну дружбу. Ви зможете остаточно позбутися від ілюзій і оман. У вихідні сміливо збувайтеся від усього і від усіх, хто заважає вашому розвитку. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

Як передплатити «Менщину»?

ЛЕВ (24.07-23.08). Будьте обережні, не піддавайтеся спокусі піддати жорстокій критиці все і усіх. Особливо небезпечно буде нападати на колег по роботі. Можливий новий успішний ривок до наміченої мети. Вихідні - сприятливий період для рішення важливих питань. Ви можете значно просунутися на шляху до наміченої мети. Сприятливий день - неділя, несприятливий день - п’ятниця.

Вартість передплати (з послугами пошти):

Щоб передплатити газету «Менщина», потрібно звернутися до листоноші, поштового відділення або завітати до редакції.

на місяць – 6,52 грн,

на півроку – 36,27 грн,

на три місяці – 18,96 грн,

на рік – 71,34 грн.

ДІВА (24.08-23.09). Ваш успіх на роботі буде багато в чому залежати від прикладених зусиль. Постарайтеся бути особливо уважним у словах і вчинках, помилки в даній ситуації будуть неприпустимі. Постарайтеся зберігати рівновагу і ретельно контролювати свої емоції. У вихідні діти порадують вас своїми досягненнями. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - вівторок.

Підходить мужик до дpyгого мyжика і говорить: - Безкоштовно гpанатy треба? - Треба. - Тримайте... А за чекy 100 баксів!

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ваші мети і задуми варто маскувати від навколишніх, тоді все складеться щонайкраще. Вам необхідно бути готовим до розумних компромісів. У вас вдало вийде сполучати роботу з відпочинком. Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий день - середа.

- Бабусю, дай 5 гривень. - А? - Дай 5 гривень! - А? - Дай 10 гривень! - Ти ж, казав, п'ять!?

СКОРПІОН (24.10-22.11). Не намагайтеся переконати навколишніх зрозуміти вас і ввійти у ваше положення. Вирішувати свої проблеми вам доведеться самостійно. Не варто афішувати свої плани на майбутнє. У вихідні вдалими виявляться справи, пов’язані з дітьми. Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий день - вівторок. СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Начальство буде настроєне до вас прихильно, варто скористатися цим моментом для залучення уваги до своєї персони. Вам можуть запропонувати нову, досить перспективну посаду. Виявіть прихильність до близьких. Будьте стриманіше у вихідні, цей час треба присвятити дрібним побутовим турботам. Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий день - неділя.

Промочиш ноги - відмовить горло. Промочиш горло - відмовлять ноги - Кохана, ти навіщо на бокс записалася? - Потім дізнаєшся. Шукаю хлопця, міцної статури, приємної зовнішності, з хорошою силою волі і завзятістю, для спільного копання картоплі... Хочу домашній, безлімітний... банкомат! Розмова найкращих подруг: - Хто це? - А, ну це ж цей... - Ааа, точняк.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам представиться можливість знайомства з впливовими людьми, здатними внести приємні зміни у ваше життя. Робота може поглинути більшу частину вашого часу і уваги. Не поспішайте пропонувати нову ідею начальству, переконайтеся, що її втілення не ущільнить ваш і без того напружений графік. У вихідні можлива певна непогодженість у ваших поглядах і думках оточуючих вас людей. Сприятливий день - середа, несприятливий день - четвер. ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Зробіть що-небудь для себе і свого майбутнього. Вас може порадувати цікава інформація, що відкриває перед вами нові можливості. На очі начальству краще не попадатися, можливий конфлікт, якщо ви будете упиратися у своїх оманах. У вихідні не сидіть вдома, вибирайтеся в гості і ви не пошкодуєте про це. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - п’ятниця. РИБИ (20.02-20.03). Бажано тримати в таємниці свої найближчі плани. Вам прийдеться нелегко, але знайте, що за невдалою смугою на вас чекає поліпшення стану. У вас спалахне творчий потенціал, зросте інтуїція, і ви почнете фонтанувати ідеями. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - середа.

Увага! Передплатники «Менщини» зможуть взяти участь у розіграші призів, який відбудеться 23 червня, у Мені на Троїцькому ярмарку.

Як купити газету? Газету «Менщина» можна купити у таких торгових точках міста: – редакція газети «Менщина» (вул. Червоноармійська);

– фотостудія «Фото-цифра» (вул. Червона Площа); – Троїцький базар; – магазин №2 (вул. Воровського); – магазин №6 (вул. Сидоренка); – магазин №8 (вул. Леніна); – магазин «У Миколи» (вул. Шевченка); – магазин «Лотос» (вул. Червоноармійська); – магазин «Ніагара» (вул. Жовтнева); – магазин «Маркет» (вул. Червона Площа); – магазин «Продукти» (вул. Жовтнева); – магазин «Орхідея» (вул. Шевченка); – магазин «Злагода» (вул. Радянська); – магазин «Світ» (вул. Жовтнева); – магазин «Ваш Майстер» (вул. Червона Площа); – магазин «Хуторок (вул. Урицького); – магазин «Авангард» (вул. Жовтнева); – магазин «Каскад» (вул. Леніна); – магазин «Вишуканий смак» (вул. Леніна); - магазин «Віктан» (вул. Шевченка); - магазин «Промінь» (вул. Гоголя); - магазин «Продукти» (вул. 40 років Жовтня); - магазин «Продукти» (вул. 1 Травня); - аптека ім. В. І. Смирнова (вул. Суворова); - магазин «Ірина» (вул. Кабула); - магазин «Продукти» (вул. Жовтнева, біля міського пляжу); - магазин «Вишуканий смак» (вул. Суворова).

Також газету можна придбати у кожному поштовому відділенні району. Рекомендована ціна - 1,50 грн.


МЕНЩИНА ПОНЕДІЛОК, 10 ЧЕРВНЯ

УТ-1

9.10 Підсумки тижня 9.50 Без цензури 10.20 Т/с «Роксолана» 11, 12 с. 12.20, 18.40, 21.25 Діловий світ 12.25 Право на захист 12.50 Т/с «Ставка більша за життя» 9, 10 с. 14.40 Вікно в Америку 15.15, 5.50 Діловий світ. Агросектор 15.40 Життя на рівних 15.55 Т/с «Сімнадцять миттєвостей весни» 1, 2 с. 18.55 Агро-News 19.05 Сільрада 19.25 Останнє попередження 19.45 «Про життя» з А.Пальчевським 20.55 Офіційна хроніка 21.00, 5.25 Підсумки дня 21.35 Фестиваль пісні «Коблево»

1+1

6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 19.30, 23.35 ТСН 6.45, 7.15, 8.15, 9.10 «Сніданок з 1+1» 7.10 «Особистий рахунок» 8.05 «Економічні події» 10.00 «Бернард» (1) 10.35 «Секретні матеріали шоу-бізнесу» 11.45, 12.50, 1.40 «Не бреши мені-4» 13.55, 14.50 «Красуня за дванадцять годин» 15.45 «100 000 за правду» 16.45 «ТСН. Особливе» 17.15, 3.30 Х/ф «Моя старша сестра» (1) 20.15 Т/с «Величне століття. Роксолана-3» (1) 22.30, 5.00 «Гроші»

Iнтер

7.00, 7.30, 8.00, 8.30, 9.00, 12.00, 18.00 Новини 7.10, 7.35, 8.10, 8.35 «Ранок з ІНТЕРом» 9.10, 12.20, 20.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів 13» 13.10 «Судові справи» 14.50 «Сімейний суд» 15.40 «Жди меня» 18.10 Т/с «Жіночий лікар 2» (1) 20.00, 1.20 «Подробиці»

СТБ

7.00, 15.55 «Все буде добре!» 8.55, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 10.20 «Зіркове життя. Перше кохання зірок» 11.15 «Зіркове життя. Не відступати і не здаватися» 12.10 «Один за всіх» 14.05 «Правила життя. Напівфабрикати: у пошуках м’яса» 15.00 «Правила життя. Самогубство швидкого приготування» 18.00, 22.00 Новини 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 Т/с «Закляті друзі» (1) 22.25 «Детектор брехні»

ICTV

8.45 Факти. Ранок 9.15, 19.20, 0.55 Надзвичайні новини 10.10 Х/ф «Охоронець» 12.25, 13.00 Анекдоти поукраїнськи 12.45 Факти. День 13.10 Х/ф «Людина президента-2» 15.00 Х/ф «Снайпер-2» 16.50 Х/ф «Снайпер-4: Перезавантаження» 18.45 Факти. Вечір 20.05 Т/с «Чужий район-2» 21.55 Т/с «Прокурорська перевірка»

ТРК «Україна»

7.00, 9.00, 17.00, 19.00, 3.30 Події 7.10 Т/с «Глухар» (1) 9.20, 12.50, 17.20, 21.50 Т/с «Слід» (1) 10.00 Х/ф «Нічний гість» (1) 11.50, 4.25 Ток-шоу «Нехай говорять» 15.30 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (1) 19.20, 3.50 Ток-шоу «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Ковбої» (1)

Новий канал

7.30, 8.30, 19.00, 23.55 Репортер 9.00 Х/ф «Весільний переполох» 11.10, 18.00, 19.55 Т/с «Вороніни» 13.25, 14.30 Kids Time 13.30 М/с «Качині історії» 14.55 Т/с «Друзі» 15.55 Т/с «Кадетство» 21.00 Ревізор-2

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ

№ 23 (61) ВІД 6 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ

ВІВТОРОК, 11 ЧЕРВНЯ

УТ-1

9.10, 21.00, 5.40 Підсумки дня 9.40 Шеф-кухар країни 10.45 Т/с «Роксолана» 2 ф. 12.35, 18.55, 21.10 Діловий світ 12.55 Т/с «Ставка більша за життя» 11, 12 с. 15.10, 5.50 Діловий світ. Агросектор 15.25 Д/ф «Контингент. Ефіопія або смерть» 1 ф. 15.50 Т/с «Сімнадцять миттєвостей весни» 3, 4 с. 18.45 Світ спорту 19.10, 1.45 Про головне 19.45 «Про життя» з А.Пальчевським 20.55 Офіційна хроніка 21.15 Соціальне шоу «Адреналін»

1+1

6.05, 7.00, 8.00, 9.00, 19.30, 23.40 ТСН 6.45, 7.15, 8.15, 9.10 «Сніданок з 1+1» 7.10 «Особистий рахунок» 8.05 «Економічні події» 10.00 «Бернард» (1) 10.40 «Секретні матеріали шоу-бізнесу» 11.50, 12.50, 1.50, 2.40 «Не бреши мені-4» 13.55, 14.45 «Красуня за дванадцять годин» 15.45 «100 000 за правду» 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10, 20.15 Т/с «Величне століття. Роксолана-3» (1) 22.30, 4.35 «Міняю жінку-7» 23.55 Х/ф «У ліжку з ворогом» (2)

Iнтер

7.00, 7.30, 8.00, 8.30, 9.00, 12.00, 18.00 Новини 7.10, 7.35, 8.10, 8.35 «Ранок з ІНТЕРом» 9.10, 20.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів 13» 12.30 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.20 «Судові справи» 15.10 «Сімейний суд» 16.00 Т/с «Анюта» (1) 20.00, 1.20 «Подробиці» 23.30 Т/с «Одного разу в Ростові» (1)

СТБ

6.25, 15.55 «Все буде добре!» 8.10, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 9.55 «Зіркове життя. Зіркові весілля» 11.00 «Зіркове життя. Дітизлочинці» 12.05 Х/ф «П»ять років та один день» (1) 13.55 «Правила життя. Молочні ріки» 15.00 «Правила життя. Рибний день» 18.00, 22.00 Новини 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 Т/с «Закляті друзі» (1) 22.25 «Детектор брехні» 23.20 «Куб»

ICTV

8.45 Факти. Ранок 9.15, 19.20 Надзвичайні новини 10.10, 16.40 Т/с «Далекобійники» 12.25, 13.00, 21.55 Т/с «Прокурорська перевірка» 12.45 Факти. День 14.45, 20.05 Т/с «Чужий район-2» 18.45 Факти. Вечір 23.05 Х/ф «Бумер» (2)

ТРК «Україна»

7.00, 9.00, 17.00, 19.00, 3.35 Події 7.10, 23.20 Т/с «Глухар» (1) 9.20, 13.00, 17.20, 21.50 Т/с «Слід» (1) 10.00 Т/с «Вікторія» (1) 12.00, 4.30 Ток-шоу «Нехай говорять» 15.35 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (1) 19.20, 3.55 Ток-шоу «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Ковбої» (1)

Новий канал

7.30, 8.30, 19.00, 0.10 Репортер 9.00 Т/с «Щасливі разом» 11.05, 17.55, 19.55 Т/с «Вороніни» 13.30, 14.35 Kids Time 13.35 М/с «Качині історії» 14.50 Т/с «Друзі» 15.50 Т/с «Кадетство» 21.00 Т/с «Кухня 2» 22.00 Т/с «Світлофор» 0.30 Т/с «Милі брехунки» (2) 1.25 Т/с «Дружна сімейка» 3.00, 4.00 Зона ночі 3.05 Українці Надія

СЕРЕДА, 12 ЧЕРВНЯ

УТ-1

9.05, 21.00, 5.30 Підсумки дня 9.15, 20.55 Офіційна хроніка 9.20 Кордон держави 9.35 Уряд на зв’язку з громадянами 10.30 Т/с «Роксолана» 2 ф. 12.35, 18.55, 21.20 Діловий світ 12.40 Темний силует 12.50 Т/с «Ставка більша за життя» 13, 14 с. 14.55, 5.50 Діловий світ. Агросектор 15.00 ПАРЛАМЕНТСЬКІ СЛУХАННЯ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ на тему:Стан дотримання прав людини в Україні 18.00, 1.45 Про головне 18.45 Світ спорту 19.10, 21.30 Фестиваль пісні «Коблево» 19.45 «Про життя» з А.Пальчевським 20.50 Мегалот

1+1

6.05, 7.00, 8.00, 9.00, 19.30, 23.35 ТСН 6.45, 7.15, 8.15, 9.10 «Сніданок з 1+1» 7.10 «Особистий рахунок» 8.05 «Економічні події» 10.00 «Бернард» (1) 10.35 «Секретні матеріали шоу-бізнесу» 11.45, 12.50, 2.20 «Не бреши мені-4» 13.55, 14.55 «Красуня за дванадцять годин» 15.45 «100 000 за правду» 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10, 20.15 Т/с «Величне століття. Роксолана-3» (1) 22.30, 5.00 «Територія обману -2» 23.50, 4.10 «Секс-місія-2»

Iнтер

7.00, 7.30, 8.00, 8.30, 9.00, 12.00, 18.00 Новини 7.10, 7.35, 8.10, 8.35 «Ранок з ІНТЕРом» 9.10, 20.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів 13» 13.20 «Судові справи» 15.10 «Сімейний суд» 16.00 Т/с «Анюта» (1) 20.00, 1.20 «Подробиці» 23.30 Т/с «Одного разу в Ростові» (1)

СТБ

5.55, 15.55 «Все буде добре!» 7.45, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 9.10 «Зіркове життя. Битва за дітей» 10.20 «Зіркове життя. Випробування бездітністю» 11.20 Х/ф «Жіноча робота з ризиком для життя» (1) 13.55 «Правила життя. Ковбасні обрізки» 14.50 «Правила життя. М’ясний вирок» 18.00, 22.00 Новини 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 Т/с «Закляті друзі» (1) 22.25 «Детектор брехні» 23.20 «Куб»

ICTV

8.45 Факти. Ранок 9.15, 19.20 Надзвичайні новини 10.10, 16.40 Т/с «Далекобійники» 12.20, 13.00, 21.55 Т/с «Прокурорська перевірка» 12.45 Факти. День 14.45, 20.05 Т/с «Чужий район-2» 18.45 Факти. Вечір 23.05 Х/ф «Антибумер» (2)

ТРК «Україна»

7.00, 9.00, 17.00, 19.00, 3.20 Події 7.10, 23.20 Т/с «Глухар» (1) 9.20, 13.00, 17.20, 21.50 Т/с «Слід» (1) 10.00 Т/с «Вікторія» (1) 12.00, 4.15 Ток-шоу «Нехай говорять» 15.35 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (1) 19.20, 3.40 Ток-шоу «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Ковбої» (1)

Новий канал

7.30, 8.30, 19.00, 0.10 Репортер 9.00 Т/с «Щасливі разом» 11.05, 17.55, 19.55 Т/с «Вороніни» 13.30, 14.35 Kids Time 13.35 М/с «Качині історії» 14.50 Т/с «Друзі» 15.55 Т/с «Кадетство» 21.00 Т/с «Кухня 2» 22.00 Т/с «Світлофор» 0.35 Т/с «Милі брехунки» (2)

ЧЕТВЕР, 13 ЧЕРВНЯ

УТ-1

9.10, 21.00, 5.25 Підсумки дня 9.30, 4.10 Книга.ua 9.55 Т/с «Роксолана» 2 ф. 12.30, 18.45, 21.25 Діловий світ 12.50 Українська пісня 13.30 Перша Міжнародна бізнес-конференція «Україна та партнери» 14.35 Д/ф «Контингент. Ефіопія або смерть» 2 ф. 15.10, 5.50 Діловий світ. Агросектор 15.25 Д/ф «Контингент. Ефіопія або смерть» 3 ф. 15.55 Т/с «Сімнадцять миттєвостей весни» 5, 6 с. 19.00, 1.45 Про головне 19.25 Останнє попередження 19.45 «Про життя» з А.Пальчевським 20.55 Офіційна хроніка 21.35 Фольк-music

1+1

6.05, 7.00, 8.00, 9.00, 19.30, 0.15 ТСН 6.45, 7.15, 8.15, 9.10 «Сніданок з 1+1» 7.10 «Особистий рахунок» 8.05 «Економічні події» 10.00 «Бернард» (1) 10.35 «Секретні матеріали шоу-бізнесу» 11.45, 12.50, 2.10, 3.00, 4.55 «Не бреши мені-4» 13.55, 14.50 «Красуня за дванадцять годин» 15.45 «100 000 за правду» 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10, 20.15 Т/с «Величне століття. Роксолана-3» (1) 22.30 «Пекельна кухня-3»

Iнтер

7.00, 7.30, 8.00, 8.30, 9.00, 12.00, 18.00 Новини 7.10, 7.35, 8.10, 8.35 «Ранок з ІНТЕРом» 9.10, 20.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів 13» 13.20 «Судові справи» 15.10 «Сімейний суд» 16.00 Т/с «Анюта» (1) 20.00, 1.20 «Подробиці» 23.30 Т/с «Одного разу в Ростові» (1)

СТБ

6.15, 15.55 «Все буде добре!» 8.00, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 9.45 «Зіркове життя. Зіркові зради» 10.45 «Зіркове життя. Мамині синочки» 11.50 Х/ф «Кохання на сіні» (1) 13.55 «Правила життя. Смачно до смерті» 14.55 «Правила життя. Вулична отрута» 18.00, 22.00 Новини 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 Т/с «Закляті друзі» (1) 22.25 «Детектор брехні» 23.20 «Куб»

ICTV

8.45 Факти. Ранок 9.15, 19.20 Надзвичайні новини 10.10, 16.40 Т/с «Далекобійники» 12.20, 13.00, 21.55 Т/с «Прокурорська перевірка» 12.45 Факти. День 14.45, 20.05 Т/с «Чужий район-2» 18.45 Факти. Вечір 23.05 Х/ф «Бумер-2» (2)

ТРК «Україна»

7.00, 9.00, 17.00, 19.00, 3.20 Події 7.10, 23.20 Т/с «Глухар» (1) 9.20, 13.00, 17.20, 21.50 Т/с «Слід» (1) 10.00 Т/с «Вікторія» (1) 12.00, 4.15 Ток-шоу «Нехай говорять» 15.35 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (1) 19.20, 3.40 Ток-шоу «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Ковбої» (1)

Новий канал

7.30, 8.30, 19.00, 0.10 Репортер 9.00 Т/с «Щасливі разом» 11.05, 17.55, 19.55 Т/с «Вороніни» 13.30, 14.35 Kids Time 13.35 М/с «Качині історії» 14.50 Т/с «Друзі» 15.50 Т/с «Кадетство» 21.00 Т/с «Кухня 2» 22.00 Т/с «Світлофор» 0.35 Т/с «Милі брехунки» (2) 1.25 Т/с «Дружна сімейка» 3.00 Служба розшуку дітей 3.05, 3.50 Зона ночі 3.10 Під знаком біди

П’ЯТНИЦЯ, 14 ЧЕРВНЯ

УТ-1

9.10, 20.45, 5.35 Підсумки дня 9.35 Офіційна хроніка 9.40, 4.00 Ток-шоу «Віра. Надія. Любов» 10.30 Контрольна робота 10.50 Т/с «Роксолана» 2 ф. 12.35, 18.45, 20.35 Діловий світ 12.55 Т/с «Ставка більша за життя» 15, 16 с. 14.55, 5.50 Діловий світ. Агросектор 15.00 Перша Міжнародна бізнес-конференція «Україна та партнери» 17.05 Т/с «Сімнадцять миттєвостей весни» 7 с. 19.05 Фестиваль пісні «Коблево» 19.35 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 21.00 Фінал Міжнародного конкурсу молодих танцюристів Євробачення 2013 г. 22.30 Світло

1+1

6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 19.30, 4.50 ТСН 6.45, 7.15, 8.15, 9.10 «Сніданок з 1+1» 7.10 «Особистий рахунок» 8.05 «Економічні події» 10.00 «Бернард» (1) 10.30 «Секретні матеріали шоу-бізнесу» 11.40, 12.45, 4.05 «Не бреши мені-4» 13.45, 14.45 «Красуня за дванадцять годин» 15.45 «100 000 за правду» 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 Т/с «Величне століття. Роксолана-3» (1) 20.15 «Вечірній Київ 2013» 22.05 Х/ф «На гачку» (1)

Iнтер

7.00, 7.30, 8.00, 8.30, 9.00, 12.00, 18.00 Новини 7.10, 7.35, 8.10, 8.35 «Ранок з ІНТЕРом» 9.10 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів 13» 12.30 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським 2» 13.20 «Судові справи» 15.10 «Сімейний суд» 16.00 «Давай одружимося!» 20.00 «Подробиці» 20.30 «Шустер Live»

СТБ

8.15, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 9.55 Х/ф «Під Великою Ведмедицею» (1) 18.00, 22.00 Новини 20.00 Моя правда. Бони М. Шахрайство в стилі «диско» 20.55 «Моя правда. Світлана Пермякова. Був би милий поруч» 22.25 «Зіркове життя. Жорстокий роман» 23.20 «Зіркове життя. Зіркигеї»

ICTV

8.45 Факти. Ранок 9.15, 19.20 Надзвичайні новини 10.10, 16.40 Т/с «Далекобійники» 12.20, 13.00, 21.55 Т/с «Прокурорська перевірка» 12.45 Факти. День 14.45, 20.05 Т/с «Чужий район-2» 18.45 Факти. Вечір 23.05 Х/ф «Піжмурки» (2)

ТРК «Україна»

7.00, 9.00, 17.00, 19.00, 3.30 Події 7.10 Т/с «Глухар» (1) 9.20, 13.00, 17.20, 20.00 Т/с «Слід» (1) 10.00 Т/с «Вікторія» (1) 12.00 Ток-шоу «Нехай говорять» 15.35 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (1) 19.20 Ток-шоу «Говорить Україна» 22.15 Т/с «Охоронець-2» (2)

Новий канал

7.30, 8.30, 19.00, 0.10 Репортер 9.00 Т/с «Щасливі разом» 11.05, 17.55, 19.55 Т/с «Вороніни» 13.30, 14.35 Kids Time 13.35 М/с «Качині історії» 14.50 Т/с «Друзі» 15.50 Т/с «Кадетство» 21.00 Т/с «Кухня 2» 22.05 Т/с «Світлофор» 0.30 Т/с «Милі брехунки» (2) 1.25 Т/с «Дружна сімейка» 3.00 Зона ночі 3.05 Семеренки 3.55, 4.45 Зона ночі Культура 4.00 Микола Лисенко

СУБОТА, 15 ЧЕРВНЯ

УТ-1

8.05 Олімпійський виклик 8.20 Панянка і кулінар 9.05 Життя на рівних 9.20 Армія 9.35 Православний вісник 10.05 «Секрети успіху» з Н.Городенською 10.40 Х/ф «Кортик» 14.20 Театральні сезони 15.15 В гостях у Д.Гордона 16.10 Золотий гусак 16.45 Бенефіс М.Поплавського «Любовь без границ» 18.45 Фестиваль пісні «Коблево» 19.50 Українська пісня 20.40, 1.45 Кабмін: подія тижня 20.50 Мегалот 20.55 Служба розшуку дітей 21.00, 1.25 Підсумки дня 21.20 Без цензури 21.55 Футбол. Кубок Конфедерацій. Бразилія -Японія 23.50 Ток-шоу «Дружина»

1+1

6.00, 0.15 Х/ф «Людина із золотим пістолетом» (1) 8.00 «Світське життя» 9.00 «Хто там?» 10.15 М/ф «Енгрі Бердс» 10.20, 10.45 М/с «Людина-павук. Щоденник супергероя» (1) 11.05, 4.00 «Світ навиворіт-4: В’єтнам» 12.05 «Тачки» 12.40 «Пекельна кухня-3» 14.50 «Шість кадрів» 16.30 «Вечірній Київ 2013» 18.30 «Розсміши коміка» 19.30, 5.35 ТСН 20.00 «Великі перегони» 21.30 Х/ф «Король Артур» (1)

Iнтер

10.00 «Городок» 11.00 Т/с «Сімейний детектив» 12.50 Х/ф «Службовий роман» (1) 16.10 Х/ф «Доля Марії» 18.10, 20.30 Т/с «Кожен за себе» 20.00, 2.10 «Подробиці»

СТБ

6.00 Х/ф «В зоні особливої уваги» (1) 7.20 «Караоке на Майдані» 8.15 «Їмо вдома» 9.30, 23.50 Х/ф «Приборкання норовливого» (1) 11.40 Х/ф «Закоханий до безтями» (1) 13.45 «Зіркове життя. Жорстокий роман» 14.45 «Зіркове життя. Зіркигеї» 15.55 «Моя правда. Бони М. Шахрайство в стилі «диско» 16.55 «Моя правда. Світлана Пермякова. Був би милий поруч» 18.00 Х/ф «Лжесвідок» (1) 21.55 «Україна має талант!-5. Невідома версія»

ICTV

6.40 Козирне життя 7.10, 2.55 Х/ф «Космічний джем» 8.50 Зірка YouTube 10.00 Дача 11.10 Квартирне питання 12.05 За кермом 12.35 Дивитися усім! 14.15 Несекретні файли 15.15 Х/ф «Антикілер» 18.45 Факти. Вечір 19.00 Навчіть нас жити 20.50 Х/ф «Путь» 23.05 Х/ф «Антикілер Д.К. Кохання без тями» (2)

ТРК «Україна»

6.00, 3.50 Т/с «Ковбої» (1) 7.00, 19.00, 3.30 Події 7.10, 9.00 Т/с «Інтерни» (1) 10.10 Таємниці зірок 11.10 Т/с «Дорожній патруль-11» (1) 15.00 Х/ф «Руда» (1) 17.00, 19.20 Т/с «Випробування вірністю» (1) 21.15 Х/ф «Продається кицька» (1) 23.25 Х/ф «Мовчун» (2)

Новий канал

6.10 КабріоЛіто 8.10, 10.00 Ревізор 2 11.55 Уральські пельмені 13.40 Люди ХЕ 14.00 Нереальна історія 14.40 Файна Юкрайна 15.10 Т/с «Щасливі разом» 16.55 Х/ф «Теорія змови» 19.45 Х/ф «Погоня» 22.00 Хто зверху?- 2 23.50 Х/ф «Залізне небо» (2) 1.55 Т/с «Дружна сімейка» 2.40, 3.40 Зона ночі 2.45 Українці Любов

7

НЕДІЛЯ, 16 ЧЕРВНЯТ-1

УТ-1

9.15 Подорожуй світом з Ю.Акуніною 9.40 Околиця 10.10 Крок до зірок 10.50 Маю честь запросити 11.35 Шеф-кухар країни 12.25 Рояль в кущах 12.55 Хто в домі хазяїн? 13.15 Ближче до народу 13.45 Золотий гусак 14.20 Кумири і кумирчики 14.50 Караоке для дорослих 15.50 Не вір худому кухарю 16.20 Діловий світ. Тиждень 16.50 Слов’янський базар2012 г. 20.40 Головний аргумент 20.50 Офіційна хроніка 21.00, 3.05 Підсумки тижня 21.55 Футбол. Кубок Конфедерацій. Мексика-Італія 23.50 Ера бізнесу. Підсумки

1+1

6.20 «Великі перегони» 7.50 Мультфільм (1) 8.10 «Ремонт +» 9.00 Лотерея «Лото-забава» 10.15, 10.40 М/с «Людина-павук. Щоденник супергероя» (1) 11.00 «Неділя з Кварталом» 12.00 «Смакуємо» 12.35 «Красуня за дванадцять годин» 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 «Сімейні мелодрами-3» 17.30 Х/ф «На гачку» (1) 19.30 ТСН «Тсн-тиждень» 20.15 Х/ф «Квиток на Веґас» 22.10 «Світське життя» 23.10 «Що? Де? Коли? Зіркові війни»

Iнтер

6.30 Х/ф «Службовий роман» (1) 9.30 «Школа доктора Комаровського» 10.10 «Орел і Решка. Курортний сезон» 14.00 Т/с «Опівдні, на пристані» (1) 18.00, 21.00 Т/с «Не жалкую, не кличу, не плачу» 20.00 «Подробиці тижня» 23.00 Х/ф «Золоті небеса»

СТБ

7.20 Х/ф «Хід у відповідь» (1) 9.00 «Їмо вдома» 10.10 «Караоке на Майдані» 11.05 Т/с «Закляті друзі» (1) 15.00 Х/ф «Лжесвідок» (1) 19.00 «Битва екстрасенсів» 20.00 «Один за всіх» 21.55 Х/ф «Zolushka. ru» (1)

ICTV

6.20 Анекдоти по-українськи 6.40 Дача 7.15 Х/ф «Антикілер» 10.30 Легкі гроші 11.00 Козирне життя 11.40 Мульт особистості 12.10 Навчіть нас жити 14.05 Х/ф «Стрітрейсери» 16.35 Х/ф «Путь» 18.45 Факти тижня 19.30 Замочені 20.35 Х/ф «Хотабич» 22.50 Х/ф «Піжмурки» (2)

ТРК «Україна»

6.00 Т/с «Ковбої» (1) 6.50 Події 7.10 Найрозумніший 9.00 Ласкаво просимо 10.00 Герої екранів 11.00 Т/с «Подружжя» (1) 13.50 Х/ф «Продається кицька» (1) 16.00, 20.00 Т/с «У річки два береги» (1) 19.00, 3.50 Події тижня 21.00, 22.00 Т/с «Інтерни» (1) 23.00 Comedy Woman 0.00 Comedy Club 1.00 Х/ф «Стій! Або моя мама буде стрілятиме» (1)

Новий канал

6.45 КабріоЛіто 7.45 Церква Христова 8.00 Уральські пельмені 9.35 М/ф «Фінеас і Ферб у другому вимірі» 11.05 Педан-Притула Шоу 12.55 Хто зверху?- 2 14.45 Х/ф «Теорія змови» 17.25 Х/ф «Погоня» 19.50 Х/ф «Стирач» (2) 22.00 Х/ф «Закони привабливості» 0.00 Х/ф «Інформатор» 2.05 Т/с «Дружна сімейка» 2.50, 3.55 Зона ночі 2.55 Запоріжська Січ. Витоки 3.10 Зоряний час козатства 3.25 Козаччина руїна 3.40 Там на горі січ іде 4.00 Козацький флот 4.10 Гартуючи юнацтво 4.25, 5.05 Зона ночі Культура 4.30 Життя в обіймах квітів 4.45 Жар-птиця


8

№ 23 (61) ВІД 6 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ

МЕНЩИНА

ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ Тварини Продам робочого коня. Тел. 096-121-01-16. Продам червонорябу тільну корову. Тел.: 3-10-41, 093-496-90-93.

Нерухомість Продам півбудинку в Мені, 1 Травня, газ, вода, 0,17 га.Тел. 093-593-21-73, 066-344-91-09

Продам 2-х місячного козлика гарної породи, вирощений на молоці. Ціна - 100 грн. Тел. 063-60344-60

Продається земельна ділянка в Мені, 31 сотка по вул. Щорса. Є старий будинок, сарай, погріб, газ поряд. Тел. 4-41-32. Ціна: 10 тис. у. о.

Продам бройлерів, комбікорм. Доставка. Тел. 067-260-91-20.

Терміново! Продам хату у Макошине (вул. Щорса, 7). Літня кухня, погріб, сарай, 0,16 га, приват., Десна. Недорого! Тел. 068-107-09-06. Продам півбудинку в центрі Мени. Газ, телефон, гараж, 0,08 га (приватизовано). Тел. 099-418-78-45. Продам квартиру у Мені (вул. Шевченка, 71). Без зручностей, з надвірними будівлями. Тел. 097-300-99-43. Продам хату у Мені. Газ у хаті, вода поряд. Тел.: 3-32-05, 099-941-68-28. Солярій - Парафінотерапія Цукрова та воскова депіляція - Нарощення нігтів Проколювання вух - Манікюр - Педікюр - Перукар Візажист - Стиліст - Професійний косметолог Професійні консультації по солярію безкоштовно Вул. Червоноармійська, 1 (2-й поверх побуткомбінату) 8:30-18:00, щодня. Тел.: 3-32-81, 093-085-11-05, 095-465-54-36

Продам будинок (161 кв. м, жилої площі – 104 кв. м) у центрі Мени. Газ, вода, погріб, літня кухня, надвірні будівлі. Тел. 3-10-02. Продам ділянку 0,15 га у Мені. Приватизовано. Тел.: 066-797-20-76, 063-959-33-53.

Виконаємо внутрішні будівельні роботи (гіпсокартон, стяжка, шпаклівка, електрика та інше). Тел. 063-792-19-80 Піца на замовлення з доставкою по Мені з 9.00 до 21.00. Тел. 099-352-89-92, 2-13-29.

Робота (вакансії Інтернет-порталу «Труд») Підсобний робітник - ФГ «Бутенко» - 1200 грн. Помічник вихователя - Дитячий заклад санаторного типу «Остреч» - 1240 грн.

Підсобний робітник - ТОВ «Нептун» - 1147 грн.

Продам шлакоблок (б/в) 400 шт., ціна – 7 грн./шт. Тел.: 2-37-22 (Мена), 066-776-10-38.

магазин модного одягу

Продам бочки (200 л, на колесах, 1 т), ємність під пальне (1,5 т), дошки (50, 70 мм), дошки обрізні (35 мм), шалівку (25 мм), дрова (соснові, пиляні). Тел. 050- 072-24-51. Продам щебінь фракції 20 – 40 мм, відсів 00-05 мм, вугілля марки АМ. Тел. 066-995-97-37. Продам стінку (б/в) в залу. Дешево! Тел. 066-875-27-21. Транспорт Куплю скутер. Недорого! Тел.: 063-611-56-56, 050170-27-12. Куплю «Москвич», ВАЗ, ЗАЗ, ГАЗ, мотоцикли МТ, у будь-якому стані, аварійні, проблемні. Тел.: 050-170-27-12, 063-611-56-56. Продам комбайни, косарки, копачки, гребки, преси. Виробництво Польща. Доставка. Тел. 098-351-41-21.

Менська районна газета «Менщина» Реєстраційне свідоцтво: серія ЧГ № 513-162 ПР від 05.04.2012 р. Засновник Лавський С.В.. Видавець ФОП Скиба А.О. Редактор Сергій Лавський День виходу – четвер

Спиляю непотрібні дерева у господарстві. Попиляю дрова. Тел.: 2-22-16, 066-560-50-91.

Продам стіл керівника з місцем для переговорів, б/в., в ідеальному стані. Тел. 093-628-96-57

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО МАГАЗИНУ

Адреса: вул. Червоноармійська,1. Будинок побуту, 2-й пов.

Професійні послуги перукаря-візажиста. Тел. 066-525-02-73

Прибиральник територій - Менська міська рада -

Продам будівельні матеріали, брус, дошки, шалівку та дрова. Тел. 095-710-56-20.

• жіночий та дитячий одяг • постійне оновлення колекції • накопичувальна система знижок • лише якісний одяг виробництва Італія, Німеччина, Турція, Польща

Послуги

Господарство, одяг

Куплю самовари (дров’яні), радянські фотоапарати, об’єктиви, значки, медалі, монети, статуетки (фарфорові, звичайні), механічні годинники (робочі, неробочі). Тел.: 067-605-14-42, 066-345-64-95.

Ф р и с т а й л

Продам в’єтнамських поросят. Тел.: 093-059-11-44, (066) 988-43-55.

Адреса: 15600, Україна, Чернігівська обл., м. Мена, вул. Червоноармійська, 23. Телефони: (04644) 5-01-52, (094) 990-31-52. Факс: (04644) 3-15-55. Емейл: admin@mena.org.ua Сайт: mena.org.ua

1152 грн.

Бухгалтер (з дипломом спеціаліста) - Березнянська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат І-ІІ ступенів Чернігівської обласної ради - 1397 грн.

Пекар - Дорошенко В.П. - 1181 грн.

РЕДАКЦІЙНІ ОГОЛОШЕННЯ

«Менщина» відкриває рубрику «Товари та послуги» Мета рубрики - публікувати найповнішу інформацію про місцевий ринок товарів та послуг. Інформація буде публікуватися, як на платній, так і на безоплатній основі. Вартість реклами: Мінімальний рекламний блок (8х2 см) - 20 грн Стандартний рекламний блок (8х5 см) - 40 грн Рекламне оголошення (до 20 слів) - 20 грн При періодичному розміщенні 4-х і більше рекламних блоків або оголошень - знижка 10% Безкоштовні рекламні оголошення публікуються за наявності вільного місця та, якщо вони видаються нам корисними і цікавими для читачів. Подати оголошення можна по телефону, через інтернет, листом, або в інший спосіб. Також ми самостійно шукаємо і публікуємо інформацію про товари та послуги, які видаються нам корисними і цікавими для читачів.

Газета набрана і зверстана в редакції газети «Менщина», віддруковано на поліграфічній базі ПАТ «ПВК «Десна», м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62. Друк офсетний. Обсяг – 2 друковані аркуші. Тираж 912 примірників. Індекс – 68016.

«Менщина» № 23 (61) від 06.06.2013  

Менська районна газета

Advertisement