Issuu on Google+

15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

АНОНСИ

Боротися з ямами на дорогах допомагає інтернет «Менщина» знайшла сайт, який допомагає водіям впливати на швидкість та якість ремонту проїжджої частини

Ірина Гетьман: «Виховую чисте сумління, називаю цей процес «школою любові»

СТОР. 2

СТОР. 3

ОПИТУВАННЯ

Як зробити стосунки більш романтичними? Дмитро Михайленко. Фото автора

До свята всіх закоханих "Менщина" дізналася у жителів району про те, як вони розвивають романтику у своєму житті, які методи застосовують для того, щоб стосунки набули нових та чуттєвих відтінків та що вони думають про романтику взагалі.

ТЕТЯНА КИЯШКО - ЕКОНОМІСТ ВІДДІЛУ СТАТИСТИКИ:

СЕРГІЙ ГЕТЬМАН - ПСИХОЛОГ ШКОЛИ ІМЕНІ ШЕВЧЕНКА:

ТЕТЯНА ТРОЦИК - СПІВВЛАСНИЦЯ САЛОНУ «МАРАФЕТ»:

- Для мене особисто романтика це квіти, цукерки, вечеря при свічках. Вважаю проблемою нашого суспільства те, що в житті багато рутини, а яскравих чуттєвих моментів мало. Якби я була президентом, я б підняла заробітну плату, щоб у сильної статі були кошти для того, щоб балувати нас, жінок. У наш час вислів, що з милим і в шалаші рай, застарів. Його автор сьогодні відмовився б від своїх слів.

- Романтика може стосуватися лише однієї особи, вона базується на вірності. Ніжність, турбота, довіра - це прояви романтики. Кожен повинен мати другу половинку, іноді навіть ризикувати, щоб здобути прихильність. У молодшому віці люди більш схильні до романтичних проявів. А для багатьох романтика є зайвою, для них матеріальні цінності є важливішими, адже на голодний шлунок не до почуттів.

- Романтику в нашій сім’ї робить чоловік - масаж, подарунки, квіти, кава в ліжко. Люблю сюрпризи, спонтанні прояви почуттів. День Святого Валентина святкуємо усією сім’єю, з дитиною, адже вона - плід нашого кохання. Якщо я хочу проявити почуття, то можу подарувати листівку із власним віршем про кохання. На недостачу романтики я не скаржуся, але, звісно, хотілося б більше. Потрібно цінувати кожну мить спільного життя і не чекати якогось особливого дня для прояву своїх почуттів.

ОЛЕГ МАЛИШЕНКО - ТОРГОВИЙ АГЕНТ:

ІННА АВРАМЕНКО - МАМА У ДЕКРЕТНІЙ ВІДПУСЦІ:

ПАНТЕЛЕІМОН - ІЄРОМОНАХ З МАКСАКІВ:

- Я взагалі не розумію цього свята, навіть можна сказати не визнаю його. Сам намагаюся протягом року слідкувати за стосунками і дарувати дружині подарунки. Квіти люблю дарувати у горщиках - так і гарніше, і довше простоять. Іноді влаштовуємо сімейні перегляди фільмів, таких, щоб обом подобалися. Я сам не романтичний, але слідкую за потребами дружини і намагаюся вчасно створювати романтику.

- День Святого Валентина - це чудове свято! Ми його дуже любимо і завжди відмічаємо у колі родини. Відсилаємо привітання своїм друзям. Самі ж отримуємо «валентинки» від старшого сина Владислава, зроблені власноруч. Романтичний настрій намагаємося підтримувати щодня цілуючись та говорячи ніжні слова один одному. Своїм близьким на свято спечу тортик, рецепт якого, до речі, прочитала у «Менщині».

- Я сам монах, жінки не маю, але вважаю, що кохання, насамперед, це вибачати одне одного, терпіти слабкості своєї другої половини. Щоб пізнати ближнього потрібно не пуд солі з’їсти, а цілий обоз. Бог парує людей і сила християнської сім’ї у вірі, яка заключається не у формальному підході, а у більш глибшому, духовному. Такі речі як вінчання, вірність вважаю обов’язковими.


2

15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

ІНФРАСТРУКТУРА

Боротися з ямами на дорогах допомагає інтернет Дмитро Михайленко. Фото автора

Ями, люки, нечищена дорога - все це приносить великого клопоту водіям. “Менщина” знайшла в інтернеті сайт “УкрЯма”, який допомагає водіям впливати на швидкість та якість ремонту проїжджої частини, і розібралися, як він працює. 1. ЗНАЙДІТЬ ЯМУ Для початку давайте розберемося з нормативами доріг, які діють на території України. Згідно з держстандартом, пошкодженнями дорожнього покриття є: Яма - 0,5 м ² (навесні і восени - 3 м ²); Глибина осідання або ви-

боїни - від 6 см; Висота напливу - від 4 см; Відхилення висотної позначки кришки люка відносно рівня покриття проїзної частини - 1 см, а дощоприймального колодязя - 2 см. По закону, усі ями, які більше хоча б по одному параметру, повинні бути усунуті протягом 10-денного терміну (максимум). Якщо проблема існує довше цього терміну, переходьте до наступного кроку.

2. СФОТОГРАФУЙТЕ ЯМУ Сфотографуйте дефект дорожнього покриття, який ви знайшли. Це може бути яма, сніговий наплив, випираюча кришка люку чи просто розбита вщент дорога. Фото має бути чітким, зроблене вдень. Також по-

трібно, щоб на ньому було видно щось з оточення: стовп, перехрестя, будівлю... По цим ознакам можна буде ідентифікувати місце виявленого дефекту.

3. ПОВІДОМТЕ ПРО ЯМУ Зайдіть в інтернет на сайт ukryama.com. Пройдіть нескладну реєстрацію. Після чого завантажте зроблене фото на сайт. Додайте також свій коментар, у якому опишіть дефект та зазначте, де саме він знаходиться. Натисніть кнопку “Відправити”. За кілька секунд сайт створить заяву на ім’я керівництва ДАІ, у якій пропише суть проблеми, норми закону та інші юридичні нюанси. Цю заяву можна зберегти на комп’ютері та роздрукувати на принтері. Потім її необхідно перевірити, підписати і відправити за вказаною у заяві адресою. Відправляти листа краще «замовним» листом з повідо-

мленням відправника. Тоді ви точно будете знати, що вашу заяву отримали і зареєстрували. До речі, сайт генерує заяву поки що лише російською мовою, але його розробники обіцяють скоро перейти на українську. Заяви російською також можна подавати, тому проблеми в цьому немає.

4. ЧЕКАЙТЕ Все, роботу зроблено. Залишається лише чекати офіційної відповіді та ремонту. Відповідь ви маєте отримати не пізніше, ніж через місяць. У разі, якщо дефект дорожнього покриття не буде виправлено, потрібно знову зайти на сайт і згенерувати заяву в прокуратуру. Процедура майже така ж сама. Ми відправили листа з заявою у ДАІ і через деякий час повідомимо вас, шановні читачі, про результат нашого експерименту.

Фото «нашої» ями (вулиця Червоноармійська)

Творці «УкрЯми»: «Ми хочемо, щоб у нашій країні було менше ям, проблемних ділянок доріг і як наслідок - менше жертв. Якщо вас цікавлять законність, то ст. 13 Закону України «Про дорожній рух» говорить: «Об’єднання громадян і громадяни мають сприяти державним органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху».

У США шукатимуть ями на дорогах не виходячи з дому, завдяки інтерету. Урядовці підтримують цю ініціативу В США пішли ще далі. Там ями на дорогах шукають не виходячи з дому. Є сайт Google Street View, на якому зберігаються фото панорами вулиць. Як повдомляє Ольга Карпенко з AIN.UA, команда з університету Меріленда розробила програму, яка пов'язала інтернет і комунальні роботи. Вона дозволяє користувачам за допомогою сервісу панорами вулиць Google Street View шукати і відзначати на карті ті ділянки доріг і тротуарів, які потребують ремонту: вибоїни, побиті бордюри та інше. Зазначені на карті порушення можна зібрати в подобу звіту, який стане в нагоді місцевій владі. В американському міністерстві транспорту вже звернули увагу на проект, зауваживши, що такий підхід може заощадити місцевій владі час і людські ресурси. Ремонтні бригади будуть точно знати місце розташування проблеми, її суть і кількість необхідного матеріалу для ремонту.

САМОВРЯДУВАННЯ

102

Про крадіжки та інші злочини і пригоди, які сталися на території району

Хто в місті головний? Сергій Трегубенко

• не знаю – 2

Вирішив підготувати ряд публікацій по з’ясуванню того, хто відповідальний за все, що відбувається в нашому місті і, головне, як зробити місто придатним для висококультурного та матеріально заможного життя.

Немає такого, як треба - 4 • незадовільно ті, що є – 4

Розпочав з опитування. Обдзвонив 24 міські сім’ї. Обирав людей з різних вулиць, закріплених за різними депутатами міськради. Просив до слухавки главу сімейства і задавав питання. Результати опитування виглядають так: 1. Скажіть будь ласка, хто, на Вашу думку, головний в місті? Чи задовільно він (вона) виконує свої керівні обов’язки? Голова міськради Федір Фесюн - 9 чоловік • незадовільно – 6 • задовільно – 2 • не знаю - 1 Не знаю – 6 • задовільно – 2 • незадовільно – 2

Громада – 2 • задовільно – 1 • незадовільно – 1 Голова райдержадміністрації Анатолій Соломко - 2 • незадовільно – 2 Голова райради Володимир Невжинський - 1 • добре – 1 У цілому ж керування справами в місті оцінили незадовільно – 15, задовільно – 5, не знаю – 3, добре – 1. На такі ж питання деякі з місцевих керівників відповіли так: Голова райради Володимир Невжинський: Громада • задовільно Голова райдержадміністрації Анатолій Соломко: Громада • незадовільно

Голова міськради Федір Фесюн:

Вами депутат виконує свої депутатські обов’язки?

Питання поставлено невірно в зв’язку з тим, що кожна організація виконує свої функції, якісь сесія міськради, якісь райвідділ управління внутрішніх справ, якісь будівельники…

Не знаю – 22

Після того, як Федір Іванович почув друге питання, в телефоні пролунало: «Ти мене хочеш підставити...» і зв’язок обірвався. Повторно зв’язатися не вдалося. Заступник голови міськради Юрій Стальниченко: Громада • середньо між задо��ільно і добре Секретар міськради Валентина Новик: Громада • незадовільно На наступні два питання меняни відповіли так: 2. Чи знаєте Ви свого депутата міськради і чи можете його назвати? Наскільки добре названий

Питати, як виконують свої депутатські обов’язки ті, кого люди не знають, сенсу не було. Так, Ігор Білогуб – 1 • задовільно Так, Людмила Молько – 1 • не знаю Опитані пояснили, що знають їх тому, що до них доводилося звертатися, як до депутатів. Метою цього матеріалу не є знаходження та оприлюднення правильних відповідей на поставлені питання, це поступово робитиметься в наступних публікаціях. Даний матеріал швидше є “фотографією” існуючого стану справ. Розпочавши з цього опитування ми спробуємо спільними зусиллями спочатку розібратися, що й від кого залежить в нашому місті, а потім вже визначитися з тим, як можна покращити Мену та наше життя в ній.

Райвідділ міліції 6 лютого через замикання електропроводки сталося загорання веранди в господарстві с. Ушня, у результаті чого вогнем пошкоджено стелю та стіни. 7 лютого в період часу з 12:30 год. до 15:00 год. невідома особа прибула до господарства жительки м. Мена, виламала металопластикове вікно, проникла до будинку і здійснила крадіжку грошей, які знаходилися в жіночій сумочці. 9 лютого співробітниками міліції в будинку жителя м. Мена було виявлено пристрій для вживання сухого листя коноплі, а також паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження, яка ззовні схожа на рослини роду коноплі. Дану речовину та пристрій вилучено та направлено на дослідження. 11 лютого працівниками міліції було зупинено автомобіль “ГАЗ-3307”, який перевозив в кузові свого автомобіля брухт чорних металів без відповідних документів. 11 лютого в ході відпрацювання с. Бірківка працівниками міліції було виявлено латентний злочин, а саме крадіжку бензопили «БП 4500» в жителя с. Бірківка, яке мало місце 9 лютого 2013 року. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що дану крадіжку скоїв раніше судимий житель с. Бірківка.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН КЕРІВНИЦТВОМ УПРАВЛІННЯ МВС УКРАЇНИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Заступник начальника Управління – начальник кримінальної міліції Литвишко Олексій Вікторович: 15.02.2013 року з 15:00 години в смт Березна Начальник відділу кримінальної міліції в справах дітей Управління Пилипенко В’ячеслав Володимирович: 16.02.2013 року з 15:00 години в смт Макошино 22.02.2013 року з 15:00 години в с. Данилівка 01.03.2013 року з 15:00 години в с. Ленінівка


15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

3

ВЧИТЕЛІ МЕНЩИНИ

Ірина Гетьман: «Виховую чисте сумління, називаю цей процес «школою любові» Дмитро Михайленко. Фото автора

Ми вирішили познайомити вас, шановні читачі, з людиною, яка викликає до себе неоднозначну реакцію оточуючих її людей. Одні її хвалять і допомагають, інші радять їй вести більш спокійний спосіб життя. У будь-якому разі діти в школі у захваті від самобутності цього педагога і сприймають її за свою. Знайомтеся - Ірина Федорівна Гетьман, вчитель української мови та літератури менської школи імені Шевченка. СЕЛО, ОТОЧЕНЕ ВОДОЮ Народилася Ірина Федорівна на Сумщині, в Конотопському районі у селі Кошари. - Це село цікаве тим, що з усіх сторін оточене водою, розповідає пані Ірина, - круг села тече річка Ромен, а ще є багато ставків. Село заснували турки, обгородили частоколом навкруги, а у середині вирощували різну худобу. Звідси й назва.

ХОКЕЙ, ТЕАТР ТА МУЗИЧНИЙ АНСАМБЛЬ - Навчалася в місцевій школі у якій на той час було

860 дітей. У школі любила історію, українську мову та літературу. Займалася різними видами спорту, в тому числі й хокеєм. Також дуже любила драматургію, при будинку культури була художня самодіяльність і мене з самого малечку брали на дитячі ролі. Разом з однокласниками організували ансамбль, співали зі сцени тогочасні хіти - Дан Спотару, Марію Радович...

НА РІЧКУ ПО ЧОЛОВІКА - Закінчила десять класів і вступила до Ніжинського училища культури і мистецтв на спеціальність бібліотекар. Після закінчення по направленню приїхала працювати бібліотекарем у менську бібліотеку. Коли ходили з дівчатами купатися на річку, познайомилася з майбутнім чоловіком, від якого народила двох чудових донечок.

СВЕКРУХА ПІДШТОВХНУЛА ДО ВЧИТЕЛЮВАННЯ - Після бібліотеки працювала інспектором райвідділу культури при адміністрації, була секретарем. А одного разу свекруха сказала, що її син має неодмінно бути вчителем, на що я відповіла: "Так що, і я також маю бути вчителькою?". На що вона дала позитивну відповідь. Так я вступила на заочне відділення Ніжинського педагогічного інституту імені Гоголя

ЗАКОН

(нині університет - авт.) Після закінчення вишу вчителювала в Осьмаках, потім у менській школі імені Леніна, а з 1989 року в школі імені Шевченка.

ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ - Із 1989 року започаткувала літературну студію при школі імені Шевченка. Мета студії - розвивати творчі здібності дітей і направляти їх у подальшій професійній діяльності. Подібні студії були започатковані і в Осьмаках, і в школі імені Леніна. Вихідці студії - журналісти, письменники, учителі української мови та літератури, екскурсоводи, коректори. У студії виховую чисте сумління, називаю цей процес "школою любові". У роботі керуюся в першу чергу любов'ю до дітей, яку мені дав Творець. Участь дітей у діяльності студії завжди була безкоштовною - у вирішенні фінансових проблем допомагають місцеві підприємці, політики та громадські діячі.

ШКІЛЬНЕ РАДІО ТА СВІТЛИЦЯ-МУЗЕЙ Від літературної студії відкрили шкільне радіо та світлицю-музей, в якій зібрані зразки народної української культури - вишиванки, предмети побуту, посуд і таке інше. Бачу користь із такої діяльності насамперед у тому,

Ірина Гетьман з літстудійцями що вона виховує патріотизм і любов до рідного краю. Експонати для музею збирала по селах району, звозила велосипедом, також небайдужі люди допомагали. Досі триває ця робота, якщо в кого є щось, що буде цікавим нащадкам, приносьте, будемо вдячні. Наша радіорубка заслуговує на особливу увагу, бо створювали її "всім миром". Підсилювач дав “Укртелеком”, Ляшко подарував ноутбук та принтер, бувший учень, а нині підприємець, дав грошей на придбання акустичних колонок.

ЕКСКУРСІЯ НА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЮ

ПРО ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ

Студією завжди кудись їздимо, шукаємо нових вражень, розширюємо світогляд. Їздимо по усій Україні. Дуже вразила поїздка на обласну телерадіокомпанію "Сівер-центр". Побачили, як працюють професіонали, були приємно здивовані тим, що інтуїтивно робили роботу в радіорубці за правильною програмою. Зараз плануємо поїздку до Київської юнацької академії мистецтв, де представлені всі види творчості.

Зараз діти дуже перенавантажені у навчанні і я вважаю, що навчальну програму потрібно зробити профільною, не обтяжувати мозок дитини тим, що по життю ніколи не згодиться. Потрібно змалечку розвивати творчих дітей і сприяти їх подальшому професійному зростанню. Кожна дитина - в першу чергу унікальна особистість, яку Бог обдарував талантами, які ми, дорослі, просто не маємо права закопувати в землю.

ЗДОРОВ'Я

Нові Правила дорожнього руху набудуть чинності 15 квітня

У минулому році був 121 новий випадкок захворювання на рак

Gazeta.ua

Рівень захворюваності на рак у менському районі залишається на рівні минулих років. "Менщина" поцікавилася в районній лікарні про особливості цього недугу, причини виникнення раку та методи його виявлення та лікування.

Кабінет міністрів на своєму засіданні 11 лютого прийняв зміни до Правил дорожнього руху. Як повідомила прес-служба уряду, ці зміни передбачають низку нововведень: введення в дію нових термінів, обов’язковість руху транспортних засобів з увімкненим ближнім світлом фар у світлу пору доби, а також посилення вимог до проїзду повз транспортні засоби з розпізнавальним знаком «Діти». Начальник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем ДАІ Сергій Будник зазначив, що у постанові враховані положення, які діють у цій сфері в державах-членах Європейського Союзу. Це, перш за все, посилення вимог до застосування технічних засобів регулювання дорожнього руху, запровадження європейських зразків дорожніх знаків та дорожньої розмітки, а також введення нових термінів - таких, як «газон», «острівець безпеки», «денні ходові вогні», «маневрування», «регулювальник», «удосконалене покриття». Також для зменшення ризику виникнення дорожньотранспортних пригод на позаміських дорогах Правила дорожнього руху доповнено вимогою, згідно з якою в період з 1 жовтня по 1 травня транспортні засоби зобов’язані рухатися за межами населеного пункту у світлу пору доби із увімкненими денними ходовими вогнями чи ближнім світлом фар. Крім того, передбачено також посилення вимог до проїзду повз транспортні засоби з розпізнавальним знаком «Діти». У проекті змін до Правил дорожнього руху передбачено обов’язковість зниження водіями, що рухаються по суміжній смузі, швидкості, а у разі необхідності – здійснення ними зупинки для уникнення наїзду на дітей, що виходять з автобусу. Нововведення набудуть чинності з 15 квітня цього року.

Дмитро Михайленко

СТАТИСТИКА ПО РАЙОНУ За минулий рік у районі вперше виявлено 121 хворих на злоякісні новоутворення, - розповідає головний лікар району Петро Хомрач. Із них майже половину виявили при профілактичних оглядах.

Найбільше виялено хворих із раком: - шкіри - 18 - легенів - 14 - молочної залози - 11 - прямої кишки - 9 - шлунку - 9 Найвища захворюваність на злоякісні новоутворення виявлені по Киселівській, Макошинській та Менській дільницям.

ТРИ ВИДИ ЛІКУВАННЯ - Усі хворі направляються в Чернігівський обласний онкодиспансер. За державний кошт хворим виділяються знеболюючі та деякі препарати для проведення хіміотерапії.

Чим раніше відбувається виявлення раку, тим ефективніше його лікування, якого є три види - хірургічне, у випадку не запущеної форми, у всіх запущених випадках потрібна хімічна та променева терапія. Лікування, якщо рак щойно утворився, може дозволити собі будь-яка людина, а великі гроші, які збираються через ЗМІ, потрібні у дуже складних випадках, або при запущеній формі.

ТЕОРІЇ ВИНИКНЕННЯ РАКУ - Теорій маса, а найбільш поширені пояснюють виникнення раку через вірус та як наслідок спадковості. На практиці можна констатувати багато передраків - гастри-

ти, виразки, ерозії і т.п. Отож, якщо захворіли на що-небудь - не затягуйте з візитом до лікаря і не запускайте хворобу, бо є деякі види раку, які не лікуються зовсім і закінчуються летально.

ЩОБ НЕ ЗАХВОРІТИ НА РАК - Профілактикою завжди буде здоровий спосіб життя. Адже у курців ризик захворіти на рак легенів чи ротової порожнини у рази більший від некурящих. А згубний вплив алкоголю може закінчитися раком стравоходу, шлунку або печінки. Сидячий спосіб життя та нераціональне харчування також провокують багато захворювань, які можуть призвести до раку.

Лише за один місяць півтори сотні людей отримали переломи та вивихи Дмитро Михайленко

За повідомленням Менської ЦРЛ, лише за січень цього року через ожеледь за медичною допомогою звернулося 149 жителів нашого району. Переважна більшість травмованих мали переломи передпліччя, переломи гомілки, переломи ребер, вивихи та розтягнення гомілково - ступеневого суглобу. Зима ще не закінчилась, отож будьте пильними та обережними на слизьких дорогах та тротуарах.


4

15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

ЗА КОРДОНОМ МЕНЩИНИ

ЖИВА ІСТОРІЯ

Діана Ларченко: «В Індонезії не вживають алкоголю» Олена Шевченко. Фото з архіву Діани Ларченко

співають пісні, грають в ігри. - Що мене ще там дивувало, так це їхня повільність, - додає Діана. – Я не могла збагнути, як можна так повільно ходити?! Усе, що вони роблять, виконують не поспішаючи. Можуть годинами сидіти й мовчати, або вести розмову на якусь тему. А ще індонезійці ліниві, вони цього навіть не приховують.

20-річна коропчанка Діана Ларченко рік прожила у далекій острівній країні – Індонезії… Поїхала туди торік за програмою посольства Індонезії, взявши академічну відпустку у своєму університеті (Діана навчається у Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка, вивчає японську мову). Наприкінці літа дівчина повернулася на батьківщину і розповіла нам про далеку і дивну країну Океанії та її мешканців.

ІНДОНЕЗІЙСЬКА МОВА ШТУЧНА Ще одна особливість тамтешнього устрою життя – низька якість освіти. Індонезійці про це знають, тому й запрошують іноземців, таких як Діана, щоб підтягнули місцеве населення в англомовній практиці. - Доводилось мені бувати в їхній школі, навчаються там незрозуміло як, у декого з дітей навіть зошитівкнижок не було. В університеті ситуація не краща. Але індонезійську мову, каже дівчина, вона освоїла швидко, тим більше, що вона була створена штучно, зручна у користуванні. Індонезія складається з багатьох островів, жителі яких мали до двох тисяч мов та діалектів. От і об’єднали в індонезійську мову як слова, відомі місцевим мешканцям, так і слова європейський та арабських мов, навіть російські. - Що ще мене здивувало, що там мало хто знає англійську. Хоча при їхніх умовах, вивчити цю мову можна було б запросто. По телевізору всі передачі на англійській, внизу екрану індонезійською йдуть субтитри, так само й в кінотеатрах. Що вже казати про рекламні вивіски.

Діана з індонезійськими дівчатами

ОСЕЛИЛАСЯ НА ОСТРОВІ ЯВА Індонезія зацікавила Діану ще на першому курсі університету, коли вона випадково опинилась на концерті від посольства цієї країни. А вже на другому курсі, «копаючись» в інтернеті, дівчина натрапила на програму індонезійського посольства, за якою можна було поїхати туди на навчання. - Я сходила в посольство, все там розпитала, - розповідає наша співрозмовниця. – Здала тест на знання англійської мови. Через кілька місяців мені надійшло повідомлення, що я зарахована. Вдома цю новину сприйняли неоднозначно: батько був обома руками за, мама, звісно ж, хвилювалася. Але врешті я зважилась поїхати. Оселилася Діана в місті Маланг, яке знаходиться на острові Ява. Університет, в якому, до речі, дівчина на філологічному факультеті почала вивчати індонезійську мову, надав їй гуртожиток. Посольство виплачувало стипендію. - Спочатку мені було дуже важко звикнути. Нові люди, нова країна, дуже сумувала за рідними, писала їм величезні листи в інтернеті. Але згодом обзавелася друзями, вивчила мову, почала подорожувати і… закохалася в цю країну!

В ІНДОНЕЗІЇ ЦІНУЄТЬСЯ ВНУТРІШНІЙ СВІТ В Індонезії суспільство має зовсім інші цінності, які для європейців трішки дивні, але… Як тільки приємно опинитися в такому середовищі, де нема дволикості, заздрості, жадності та прихованих мотивів! - Люди там дуже добрі, відкриті та щирі, - каже Діана. - Якщо у нас так склалося, що більшість живе лише для себе, думаючи тільки про свої вигоди, можуть обдурити чи щось украсти, то в Індонезії такого немає. Там, якщо в тебе трапилась якась біда, будь-хто тобі допоможе за одне лише «дякую». Нікому не потрібно ніяких хабарів чи чогось подібного. Люди там зовсім не звертають уваги на зовнішність, одяг, фігуру. Це все абсолютно не має значення. Натомість цінується внутрішній світ. Вони швидко заводять дружні стосунки. За рік мого перебування в цій країні, я знайшла набагато більше справжніх друзів, ніж за двадцять років в Україні. Навіть не маючи матеріальних цінностей, дорогих маєтків та автомобілів, люди задоволені життям.

Українка показує індонезійським школярам на глобусі, де знаходиться наша країна

МУСУЛЬМАНИ «НЕ ТАКІ СТРАШНІ, ЯК ЇХ МАЛЮЮТЬ» Ще одна велика відмінність тамтешнього населення від нашого – воно у переважній більшості мусульманське. Це спочатку викликало певні незручності. - Що було для мене важко, так це при такій шаленій спеці – до 35-40 градусів, вдягатися у більш закритий одяг, - каже дівчина. – Заборони на короткі спідниці, майки та шорти там немає, але оскільки країна мусульманська, то є таке поняття як «мілайда-норма», що означає збереження цінностей. Там прийнято закривати тіло. Спідниці там носять довжиною щонайменше до колін, закриті плечі, рукава… Але потім я звикла і мені було нормально. Хоч населення і сповідує іслам, до іноземців, які є християнами чи мають іншу релігію, ставиться толерантно. Ніхто не нав’язує свою точку зору. - У нас чомусь показують мусульман як терористів, хоча насправді вони не те що не агресивні, а навіть навпаки. Так, у них багато правил, за якими вони живуть, але ж і ми, як ідемо до церкви, маємо вдягнути спідницю, пов’язати платок, тощо. Там люди самі обирають, дотримуватися їм усіх правил, чи ні. Але якщо дівчина вже одягла джілбаб (своєрідну хустину), то й все тіло прикриває довгим та просторим одягом. До речі, мусульманином там людина стає не з самого народження. Уже в дорослому віці вона може

зробити такий вибір, а до того дорослі розповідають дітям суть цієї релігії, читають коран. Чотири рази на день у них «магріб» - молитва. Відклавши всі справи, вони моляться. На іноземців це не поширюється. Раз на рік мусульмани святкують місяць Рамадан, якого усі чекають з великим захопленням. Протягом цього часу вони мають бути добрими, не злитися, їсти та пити можна тільки після заходу сонця.

ІНДОНЕЗІЙЦІ ЛІНИВІ І ЦЬОГО НЕ ПРИХОВУЮТЬ Посміхаються та доброзичливо ставляться до інших індонезійці не тільки в Рамадан, а постійно. - Що мені там сподобалося, це їхній стриманий спосіб життя, - захоплено розповідає дівчина. – Там немає розпусти, ні на вулицях, ні по телевізору. До стосунків там ставляться дуже серйозно. На людях ніхто не цілується і не обнімається. Навіть за руку взяти хлопця у людному місці вважається непристойним. Зустрічаються хлопець із дівчиною тільки, якщо є взаємні почуття, не розмінюючись на мимовільні захоплення. Можуть приглядатися один до одного кілька років, поки зважаться на стосунки. А ще в Індонезії не вживають алкоголю (він там до речі, дуже дорогий, пляшка пива коштує на наші гроші 35-40 гривень, при тому що їжа зазвичай дешевша, ніж у нас). Розважаються на природі, чого-чого, а гарних краєвидів там вистачає,

НОВЕ ЗАХОПЛЕННЯ ТХЕКВОНДО - У мене там з’явилося нове хобі – тхеквондо, - розповідає Діана. – Якось спробувала в одному з спортивних клубів зайнятися цим видом спорту і мені сподобалось. А потім познайомилась із тренером, який вважається найкращим у Маланзі і одним з найкращих в Індонезії. Він сказав, що у мене є здібності до цього бойового мистецтва. Тому я ходила на заняття щодня, і навіть повернувшись в Україну, привезла з собою костюм, буду продовжувати заняття. Крім того, вільний час дівчина проводила у подорожах мальовничими куточками цієї океанської країни. Відвідала сусідні острови Балі та Ломбок, побувала біля вулканічних кратерів, водопадів. - Там така гарна природа! Вода в океані прозора, видно всіх рибок, які плавають. А водопади які, а гори! Діана каже, що мріє знову поїхати до Індонезії. Залишитися там на наступний рік не змогла, бо в університеті (тому що в Києві) академвідпустку можна брати тільки на один навчальний рік. Навчання в Індонезії йшло за окремою програмою, дівчина отримала сертифікат, за яким має право викладати та перекладати індонезійську. А перебування в цій південно-азійській країні та освоєння індонезійської мови дає гарну основу, щоб стати в Україні сходознавцем. Та чи залишиться коропчанка в Україні, чи покличуть її далекі острови, де залишилось стільки друзів та коханий, життя покаже.

Подружжя Шевченко «Нащадки Аратти». Фото з архіву

Макошинська благодійна організація «Нащадки Аратти» реалізує проект «Клуб спілкування поколінь «Осінь життя». У ході проекту волонтери спілкуються з літніми людьми, які проживають в межах Макошинської селищної ради, записують історії їх життя, щоб передати інформацію майбутнім поколінням. Проект реалізується в рамках програми «Місце зустрічі – діалог» при підтримці німецького фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє». Публікуємо деякі з цих історій.

ЮРІЙ КОНСТЯНТИНОВИЧ ШЕВЧЕНКО: «КОЛИ ПРИЙШЛИ НІМЦІ, ТО ЗОВСІМ ЖИТТЯ НЕ СТАЛО» Народився я в 1934 році в місті Прохладний Кабардіно-Балканської АССР, але вже 20 років живу на Україні, в Макошине. Дитинство пам’ятаю добре. Я тоді жив на хуторі у бабусі, бо в місті був голод. Виручала корова та морепродукти, але все-одно було голодно, їли крапиву та макуху. Коли прийшли німці, то зовсім життя не стало. Забрали корову. Наш хутір 2 рази переходив із рук в руки, ми ховались в окопах. На полях збирали мерзлу картоплю, з того і харчувались. На базарах купляли очистки з картоплі, пекли млинці. Молоді бажаю не зазнати того, що ми пережили в дитинстві та юності.

ЕЛЕОНОРА МИХАЙЛІВНА ШЕВЧЕНКО: «ПІСЛЯ ВІЙНИ КРАЩЕ НЕ СТАЛО» Народилась в 1937 році у Севастополі. Але вже 20 років живу в Макошине. Дитинство було дуже тяжким, голодувала, пам’ятаю, як їли очистки, ракушки, макуху. Про війну мало що пам’ятаю – від німців ховались у катакомбах, завжди хотілось їсти. Після війни краще не стало, батько повернувся з фронту контуженим, дім, де ми жили, розбомбило, спали на досках на вулиці. Ходили просити їсти до кораблів, моряки давали суп, хліб, цукор, ділились своїми пайками. Ходили по помийках, збирали відходи, з того і виживали. Після закінчення 8 класів пішла працювати швачкою, стала майстром 4-го розряду. Життя помалу налагоджувалось. Молоді бажаю добробуту, посильної роботи і не знати горя.


15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

5

НОВИНИ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Діма Коляденко: «Я хочу маленьку дитину, тому одружуся цього року» e-motion.tochka.net

Епатажний хореограф та шоумен Дмитро Коляденко зізнався, що планує цього року одружитися, щоб завести маленьку дитину. Тому зараз Діма шукає собі наречену Танцівник каже, що аби він звернув на жінку увагу, вона обов’язково має бути красивою і не палити. ДМИТРО ВІДОМИЙ СВОЄЮ ВІДКРИТІСТЮ І ТИМ, ЩО НЕ СОРОМИТЬСЯ РОЗМОВЛЯТИ НА ОСОБИСТІ ТЕМИ. НАПРИКЛАД, ВІН НЕ ПРИХОВУЄ, ЯКОЮ МАЄ БУТИ ЖІНКА, ЩОБ ЙОМУ СПОДОБАТИСЯ - Веселою, красивою і не палити. Найголовніше - не паліть. Я вчора був на зйомках, гримерка пудрила мені ніс і, видно, за секунду до цього покурила - Боже!... Моя порада: ді-

вчатка, будь ласка, не паліть. Я сам кинув, я 22 роки палив. Невже від мене теж так смерділо? Жах, - поділився Дмитро.

ПОПРИ ТЕ, ЩО ШОУМЕН БУВ ВЖЕ ОДРУЖЕНИЙ ТА МАЄ ДОРОСЛОГО СИНА, ВІН НЕ ПРОТИ ВЗЯТИ ШЛЮБ ЗНОВУ - Я вже був одружений двічі. Вперше - з Лєною Коляденко - у нас син Філіп, йому скоро буде 20 років, я дуже пишаюся ним. З Ірою Білик ми прожили п'ять років у цивільному шлюбі. Минули роки, я побув холостяком - мені це сподобалося. Мені сподобалася самотність, я зрозумів, що це свобода. Мені сподобалося, що я захопився роботою - втретє я був одружений з роботою, - розповів Коляденко. - А одружитися я запланував цього року. Тому що я дуже захотів маленьку дитинку - дівчинку чи хлопчика. От зараз думаю, з ким одружитися, - сказав Діма.

КРІМ ТОГО, ХОРЕОГРАФ РОЗПОВІВ ПРО СВОГО СИНА ФІЛІПА

ЦИТАТИ ДМИТРА КОЛЯДЕНКА «... я впевнений, якщо людина робить добро, говорить про добро, вона отримує в замін те ж саме. Я за те, щоб мене оточували добрі, справжні люди. Щоб не було зради, віроломства... Тоді на землі буде щастя . Тоді всі, всі-всі ми будемо любити один одного. А коли навколо любов - легше жити!»

- Навчається в Інституті журналістики, йому дуже подобається ця професія. Він каже, що це четверта влада. Гаразд, якщо йому подобається, нехай вчиться. Я б хотів, якщо чесно, щоб він був артистом - він чудово співає і грає на гітарі. А так, мені здається, він там штани протирає, хоча складає іспити на четвірки, - зазначив Дмитро.

«Я мрію жити для людей, дарувати їм радість, свою любов, свою творчість. Я мрію побачити хмари, зірки і Всесвіт. Я думаю, це щастя!»

ТАКОЖ КОЛЯДЕНКО ЗАПЕВНИВ, ЩО НІКОЛИ НЕ ХОДИТЬ ДО САЛОНІВ КРАСИ - Не відвідую салони краси - про це всі знають. Я відвідую солярій, але вважаю, що це шкідливо. Я не роблю манікюр і педикюр, я не роблю маски, я не мажуся кремами, у мене на них алергія. Для мене постригти кінчики волосся - це ціла трагедія, у мене немає терпіння. У мене немає часу, щоб ходити по салонах, - заявив шоумен.

«Хочу бути трошки таємничим, тому, що якщо все говорити, то станеш нецікавим. А я хочу бути такою книжкою, яка читається. Її можна прочитати, її можна вивчити напам'ять, але все одно ніхто нічого не зрозуміє, тому що я Коляденко. Я можу всіх так заплутати, що ніхто нічого не зрозуміє. я хочу бути такою ось цікавою книжкою. І щоб люди поверталися до цієї книжки. І я кажу слова, а ви повинні почути мій підтекст».

Діма Коляденко

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ ПОНЕДІЛОК, 18 ЛЮТОГО

УТ-1

06.00 «Доброго ранку, Україно!» 06.01 Ранкова молитва 06.05, 07.00, 08.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 23.10, 01.10 Спорт 06.20 Рецепти здоров`я 06.25 АгроЕра 06.30 Смiх з доставкою додому 07.15 Заголовки 07.20 Гiгабайт 07.25 Країна on-line 07.30 Гiсть студiї 07.40 Ера бiзнесу 07.45 Кiножурнал «Хочу все знати» 08.15 Х/ф «Чаклунка» 11 с. 09.00, 21.00, 23.00, 01.00 Пiдсумки 09.25, 15.10, 20.55 Офiцiйна хронiка 09.30 221. Екстрений виклик. Тиждень 10.15, 04.05 Т/с «Маруся» 11.45 Шеф-кухар країни 12.35 Право на захист 12.55 Темний силует 13.05, 15.30, 18.55, 21.20 Дiловий свiт 13.20 Х/ф «Фронт без флангiв» 1 с. 14.40 Вiкно до Америки 15.20 Euronews 15.25 Наука 15.35 «Таємницi успiху» з Н. Городенською 16.05 Х/ф «Подвиг розвiдника» 17.30 Т/с «Соло для пiстолета з оркестром» 12 с. 18.45 Агро-News 19.15, 21.30 Криве дзеркало 22.55 Трiйка, Кено, Секунда удачi 23.20 Кiно в деталях 00.15 Вiд першої особи

1+1

06.05, 06.35 М/ф «Червонi шапочки» 07.00, 19.30 «ТСН» 08.00, 09.05 Т/с «Жiночi мрiї про далекi краї» 10.10, 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана» 12.05 Х/ф «Чоловiк з гарантiєю» 13.55 «Не бреши менi 3» 15.00 «Сiмейнi мелодрами 2» 16.10 «Простошоу з Юрiєм Горбуновим» 16.45, 23.15 «ТСН. Особливе» 20.00, 21.05 Т/с «Веронiка: втрачене щастя» 22.10, 02.50 «Грошi» 23.40, 03.40 Т/с «Незабутнє» (2) 00.40 Х/ф «Тезки»

Iнтер

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини

07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з Iнтером» 07.30 Спорт у Подробицях 09.10 Т/с «Моє нове життя» 1, 4 с. 12.25 Т/с «Моє нове життя» 13.20 Д/с «Слiдство вели...» з Л. Каневським» 14.15, 18.10 Т/с «Острiв непотрiбних людей» 16.15 «Чекай на мене» 20.00 «Подробицi» 20.30 «Спорт у Подробицях» 20.35 Т/с «Двадцять рокiв без любовi» 22.30 Т/с «По гарячих слiдах 2»

ICTV

06.00, 04.20 Свiтанок 07.00, 07.45 Дiловi факти 07.10 Т/с «Леся+Рома» 07.50 Факти тижня 08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.20 Надзвичайнi новини 10.05 Х/ф «Холостяк» 12.15, 13.00 Т/с «Кодекс честi» 12.45 Факти. День 14.15, 21.50 Т/с «Прокурорська перевiрка» 15.20, 20.05 Т/с «Бомбила» 17.00 Х/ф «Лара Крофт - розкрадачка гробниць» 18.45 Факти. Вечiр 22.50, 02.45 Свобода слова

СТБ

07.10, 18.20 «Неймовiрна правда про зiрок» 08.50 Х/ф «Час любити» 12.20 «МайстерШеф» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 20.00 «Слiдство ведуть екстрасенси» 21.00 Т/с «Метод Фрейда» 22.25 «Детектор брехнi 3» 23.30 «Битва екстрасенсiв» 00.30 Т/с «Доктор Хаус» (2)

Новий канал

06.00, 06.45 Очевидець. Найсмiшнiше 06.40, 07.10, 07.40, 08.45 Пiдйом 07.30, 08.30, 19.00, 00.55 Репортер 09.00 Х/ф «Чорна блискавка» 11.05 Т/с «Татусевi доньки» 13.20, 14.35 Kids` Time 13.25 М/с «Кiт-Пес» 14.50, 15.50 Teen Time 14.55 Т/с «Друзi» 15.55, 21.55 Т/с «Свiтлофор» 16.55 Т/с «Кадетство» 17.55, 20.50 Т/с «Воронiни» 19.25, 01.15 Спортрепортер 19.50 Т/с «Не плач за мною, Аргентина!» 23.00 Т/с «Щасливi разом» 00.00 Т/с «Щоденники вампiра 2» (2)

ТЕТ

06.00 Дiзнайся як 06.05 Т/с «Метод Лаврової» 28 с. 07.00 Байдикiвка 07.30, 08.25 М/с «Даша-дослiдниця» 07.55 Мультик з Лунтiком 09.00 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 141 с. 10.00 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 11.00 Т/с «Та, що говорить з привидами» 68 с. 12.00 Т/с «Метод Лаврової» 29 с. 12.55, 19.25 Богiня шопiнгу 13.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.35, 20.30 Дайош молодьож! 15.35, 01.25 Вайфайтери 16.15 Т/с «Чемпiонки» 17.15 Це любов (II) 17.40, 01.00 Т/с «Половинки» 18.20, 21.35 Одна за всiх 19.50, 22.25 Т/с «Вiсiмдесятi» (2) 22.00 Велика рiзниця по-українськи 23.00 Дурнєв+1 23.25 Анекдоти 00.00 Т/с «Реальна кров» (3)

ТРК «Україна»

06.00 Т/с «Фурцева. Легенда про Катерину» 1 с. 07.00, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.20 Ранок з Україною 09.20, 13.00, 17.15 Т/с «Слiд» 10.00 Т/с «Кордон слiдчого Савельєва» 14 с. 12.00 «Хай говорять. Турецький гамбiт. Продовження» 15.35 Щиросердне зiзнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Нерiвний шлюб» 49 с. 19.20, 03.50 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Кордон слiдчого Савельєва» 18 с. 22.00 Х/ф «Мумiя 2: Повернення» (2) 00.20 Т/с «Грiмм» 7 с. (2)

НТН

06.00 «Легенди карного розшуку» 06.30 Х/ф «Застава в горах» 08.10 «Агенти впливу» 09.00 «Православнi святi» 10.50 Т/с «Павутиння 6» 14.55 Т/с «Слiпий 2» 18.30 «Випадковий свiдок» 19.00, 23.45, 01.50, 04.00 «Свiдок» 19.30 Т/с «Лiтєйний» 21.45 Т/с «Кримiналiсти: мислити як злочинець» (2) 22.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас» (2) 00.15 Х/ф «Коли Земля зупинилась» (2)

Тонiс

06.00, 16.00 Цей дивовижний свiт

06.30, 08.30 Свiт за тиждень 07.00, 05.00 Ранковий espresso 09.00 Д/ф «Романови. Захiд Росiйської iмперiї» 10.00 Алло, лiкарю! 11.15 Д/ф «Крутий маршрут Володимира Аксьонова» 12.15 Вiдлуння джунглiв 14.00 Д/ф «Загадка жаби-iммiгрантки» 15.00, 18.30, 21.00 Служба новин «Соцiальний пульс» 15.30 Свiтськi хронiки 16.50 Алло, лiкарю! Прямий ефiр 17.45 Реальнi iсторiї. День бабака 18.50, 21.25 Економiчний пульс 19.00 В гостях у Д. Гордона. Олег Газманов, 1 ч. 20.00 Д/ф «I ти, Брут?! Всесвiтня iсторiя зрад» 21.35 Д/ф «Олександр Фiлiппенко. Невгомонний» 22.40 Д/ф «Неймовiрнi подорожi» 23.40, 04.10 Д/ф «Супер-крот» 00.45 Амурнi мелодiї3

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 10.00 Х/ф «Карасi» 12.00 Х/ф «Хатiко: найвiрнiший друг» 13.40 «Пороблено в Українi» 14.50, 18.00 «Звана вечеря» 15.45 «КВК» 19.00 «Шопiнг монстри» 20.00 «Бiйцiвський клуб» 21.00 «Розсмiши комiка» 21.50 Х/ф «Ро-Бi-Гуд» 00.15 Х/ф «Я ненавиджу день Святого Валентина» (2)

К2

06.00 Телеторгiвля 07.00 М/ф 08.55 Сiм`я вiд А до Я 10.15 Наше все 11.00, 11.40 Школа доктора Комаровського 12.30, 01.55 Знаєте що? 13.20, 22.30 Сiмейний розмiр 14.00, 19.30 Лiкарi 14.50 Запитайте у кухаря 15.40 Свати бiля плити 16.40, 23.20 Жiноча форма 17.40 Час краси 18.20 З бiлого аркуша 20.20, 00.15 Така красива любов 21.15 Iноземна кухня

Enter-фiльм

07.40 Х/ф «Снiданок на травi» 09.55 Навколо смiху 11.25 Х/ф «Люди i звiрi»

15.00 Т/с «Баязет» 16.45 Х/ф «Поки фронт в оборонi» 18.20 Х/ф «На семи вiтрах» 20.10 Т/с «Дев`ять життiв Нестора Махно» 22.10 Х/ф «Клiтка для пташок» 00.05 Х/ф «Одного разу переступивши закон»

5 канал

06.30, 18.40, 03.30 «Київський час» 06.45, 07.25, 08.35, 18.50, 23.40, 00.30, 03.20 «Час спорту» 06.50, 08.30, 23.45 «Огляд преси» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00 «Час новин» 07.10, 08.10, 22.40, 23.20 «Бiзнес-час» 07.15 «Автопiлот-новини» 07.30, 08.50 «Трансмiсiя-новини» 07.35, 03.40 «Ранок iз зiркою» 08.15 «Хронiка тижня» 08.25, 09.50, 10.55, 11.55, 12.55, 13.50, 14.05, 17.20, 17.50, 22.50, 23.50 «Погода» 09.15, 13.10, 14.10 «5 елемент» 10.15 «Велика полiтика» 11.15 «Час: пiдсумки тижня з Т. Даниленко» 12.15 «Машина часу» 15.15 «Мамина школа» 16.10 «Вiкно в Європу» 16.45 «Мотор» 17.25 «В кабiнетах» 18.15 «Територiя закону» 19.30, 20.10, 21.10 Пiдсумки 21.40, 03.00, 04.00 «Час-Тайм» 22.15, 02.40 «Податковий щоденник» 23.30, 00.25 «Crime news»

Пiксель

06.00, 16.30 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Фургончик Оллi 07.00, 12.50 Йой! Пригоди Пiгглi Вiнкса 07.30, 17.00 Кайю 07.50, 19.00 Пiм та Пам 08.00, 19.10 Бум та Редсики 08.10, 14.00, 16.10, 19.20 Гламперси 08.30 Baby TV 09.20 Веселi цифри 09.30 Зубабу 09.40, 17.20 Алекс 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00, 18.40 Шафа Хлої 10.30, 15.40 Обачна Еббi 11.00, 15.20, 23.00 Оггi та кукарачi 11.20, 20.50 Маша та Ведмiдь 11.30, 21.30 Смiшарики 12.00 Сiм`я Чомучок 12.20 Чому? 12.30 Песик Камбу 13.10 Весела ферма

13.40 Тiматi та Анабель 14.10 Пригоди Аладдiна 14.50 Клуб Вiнкс 16.20 Пригоди Сакерзiв 18.10 Тельмо та Тула 19.30 Малюк Джейк 19.50, 05.30 Чарiвний сад 20.20 Пригоди Тiммi 21.00 Баранчик Шон 22.00 Союзмультфiльм 23.30 Д/ф про природу

ТВi

06.30 Голос вiруючого 07.00, 20.30, 23.30 Сьогоднi 08.00 Дорогi депутати 08.30, 16.30 Навколо свiту 10.30 Цивiлiзацiя. Зрада 11.30 Ювелiр ТБ 14.30 Лекцiї i подiї 17.30 Цивiлiзацiя. Дуель розвiдок. Росiя - Великобританiя 18.45 Сiм чудес України 19.00 Знак оклику 19.30 Сьогоднi про головне 21.00 Знак оклику з А. Шевченко 22.00 Особливий формат. Таємниця серверної кiмнати 23.00 Проти ночi з П. Шереметом 00.00 Клуб еротики

2+2

06.00 М/ф 07.20 М/с «Годзiлла» 08.15, 20.10 «Убойне вiдео» 09.00 «Нереальнi iсторiї» 09.40 «Ульотне вiдео по-росiйськи» 14.00 Т/с «Вiйскова розвiдка 3. Пiвнiчний фронт» 18.15 Т/с «Наркотрафiк» 20.35 «Помста природи» 21.00 «Шалене вiдео по-українськи» 23.45 Х/ф «Зграя» (2) 01.15 Х/ф «Iкла» (3)

Мега

06.00 Повiтрянi бої 06.50, 11.50 За мить до катастрофи 07.40, 13.40 Таємницi науки 08.30, 18.10 Таємнi знаки 10.10, 22.00 Як створити планету 11.00 Мисливцi на акул 12.40 Мегазаводи 14.30, 23.40 Загадки Всесвiту 15.30, 22.50 Сучаснi чудеса 16.20, 20.00 Шукачi 17.20 Д/ф «Засекречений герой Радянського Союзу» 19.00, 04.40 Мiстична Україна 21.00 Д/ф «Зоя Космодем`янська» 00.30 Покер 01.20 Смартшоу


6

15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ ВІВТОРОК, 19 ЛЮТОГО

УТ-1

06.00 «Доброго ранку, Україно!» 06.01 Ранкова молитва 06.05, 07.00, 08.00, 15.00, 18.20, 01.20, 02.00 Новини 06.10, 07.05, 23.10, 01.10 Спорт 06.20 Рецепти здоров`я 06.25 АгроЕра 06.30 Смiх з доставкою додому 07.15 Заголовки 07.20 Будмайданчик 07.25 Країна on-line 07.30 Гiсть студiї 07.40 Ера бiзнесу 07.45 Кiножурнал «Хочу все знати» 08.15 Х/ф «Чаклунка» 12 с. 09.00, 21.00, 23.00 Пiдсумки 09.15, 15.10, 20.55 Офiцiйна хронiка 09.20 Аудiєнцiя. Країни вiд А до Я 09.45 «Таємницi успiху» з Н. Городенською 10.15, 04.05 Т/с «Маруся» 11.45 Т/с «Москва. Три вокзали» 4 с. 12.30 Крок до зiрок 13.10 Хай щастить 13.30, 15.25, 18.35, 21.20, 04.00 Дiловий свiт 13.35 Х/ф «Фронт без флангiв» 2 с. 15.15 Euronews 15.20 Наука 15.35, 19.30 Криве дзеркало 16.00 Х/ф «Вiчний поклик» 2 с. 18.50 221. Екстрений виклик. Тиждень 21.25 «Адреналiн» 22.55 Трiйка, Кено, Максима 23.20 Х/ф «Чоловiча робота» 7 с.

1+1

06.00 «Служба Розшуку Дiтей» 06.05, 06.35 М/ф «Червонi шапочки» 07.00, 19.30 «ТСН» 07.55, 03.40 Т/с «Весна у груднi» 08.55 Т/с «Жiночi мрiї про далекi краї» 10.00, 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана» 11.55, 12.55, 20.00, 21.05 Т/с «Веронiка: втрачене щастя» 14.00, 02.05 «Не бреши менi 3» 15.00, 02.55 «Сiмейнi мелодрами» 16.10 «Простошоу з Юрiєм Горбуновим» 16.45, 23.15 «ТСН. Особливе» 22.10, 01.15 «Українськi сенсацiї» 23.40, 05.15 Т/с «Незабутнє» (2)

Iнтер

06.00 М/ф 06.20 Т/с «Говорить полiцiя!»

СЕРЕДА, 20 ЛЮТОГОУТ-1

УТ-1

06.00 «Доброго ранку, Україно!» 06.01 Ранкова молитва 06.05, 07.00, 08.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 23.10, 01.10 Спорт 06.20 Рецепти здоров`я 06.25 АгроЕра 06.30 Смiх з доставкою додому 07.15 Заголовки 07.20 Гiгабайт 07.25 Країна on-line 07.30 Гiсть студiї 07.40 Ера бiзнесу 07.45 Кiножурнал «Хочу все знати» 08.15 Х/ф «Чаклунка» 13 с. 09.00, 15.05, 20.55 Офiцiйна хронiка 09.05 Околиця 09.30, 03.30 Уряд на зв`язку з громадянами 10.15, 04.05 Т/с «Маруся» 11.45 Т/с «Москва. Три вокзали» 5 с. 12.30, 15.20, 18.40, 21.20 Дiловий свiт 12.35 Книга.ua 12.55 Контрольна робота 13.15 Українська пiсня 13.50 Х/ф «Фронт в тилу ворога» 1 с. 15.10 Euronews 15.15 Наука 15.25, 18.55, 21.25 Криве дзеркало 15.50 Х/ф «Вiчний поклик» 4 с. 20.50 Мегалот 21.00, 23.00, 01.00, 05.35 Пiдсумки 22.50 Суперлото, Трiйка, Кено 23.20 Х/ф «Чоловiча робота» 8 с. 00.15 Вiд першої особи 00.40 Помiж рядками 01.45 Про головне

1+1

06.00 «Служба Розшуку Дiтей» 06.05, 06.35 М/ф «Червонi шапочки» 07.00, 19.30 «ТСН» 07.55, 03.40 Т/с «Весна у груднi» 08.55, 04.25 Т/с «Жiночi мрiї про далекi краї» 10.00, 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана» 12.00, 12.55, 20.00, 21.05 Т/с «Веронiка: втрачене щастя» 14.00, 02.05 «Не бреши менi 3» 15.00, 02.55 «Сiмейнi мелодрами» 16.10, 00.40 «Простошоу з Юрiєм Горбуновим» 16.45, 23.15 «ТСН. Особливе» 22.10, 01.15 «Табу з Миколою Вереснем» 23.40, 05.15 Т/с «Незабутнє» (2)

Iнтер

05.40 Т/с «Говорить полiцiя!»

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з Iнтером» 07.30 Спорт у Подробицях 09.10, 20.35 Т/с «Двадцять рокiв без любовi» 11.05, 12.15 Д/с «Слiдство вели...» з Л. Каневським» 14.05 «Судовi справи» 15.00 «Сiмейний суд» 16.00, 18.10 Т/с «Острiв непотрiбних людей» 20.00 «Подробицi» 20.30, 04.40 «Спорт у Подробицях» 22.30 Т/с «По гарячих слiдах 2»

ICTV

06.50, 07.45 Дiловi факти 07.00 Т/с «Леся+Рома» 07.50 Стоп-10 08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.20 Надзвичайнi новини 10.00, 16.50 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв» 11.55 Т/с «Кодекс честi» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.10 Т/с «Полювання на Вервольфа» 14.05, 21.50 Т/с «Прокурорська перевiрка» 15.10, 20.05 Т/с «Бомбила» 18.45 Факти. Вечiр 22.55 Х/ф «Вище неба» (2)

17.55, 20.50 Т/с «Воронiни» 19.25, 01.15 Спортрепортер 23.00 Т/с «Щасливi разом» 00.00 Т/с «Щоденники вампiра 2» (2)

ТЕТ

06.00 Дiзнайся як 06.05 Т/с «Метод Лаврової» 29 с. 07.00 Байдикiвка 07.30, 08.25 М/с «Даша-дослiдниця» 07.55 Мультик з Лунтiком 09.00 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 142 с. 10.00 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 11.00 Т/с «Та, що говорить з привидами» 69 с. 12.00 Т/с «Метод Лаврової» 30 с. 12.55, 19.25 Богiня шопiнгу 13.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.35, 20.30 Дайош молодьож! 15.35, 01.25 Вайфайтери 16.15 Т/с «Чемпiонки» 17.15 Це любов (II) 17.40, 01.00 Т/с «Половинки» 18.20, 21.35 Одна за всiх 19.50, 22.25 Т/с «Вiсiмдесятi» (2) 22.00 Велика рiзниця по-українськи 23.00 Надто грубо для Ю-туб`а 23.25 Анекдоти 00.00 Т/с «Реальна кров» (3)

ТРК «Україна»

06.20, 15.55 «Усе буде добре!» 08.00, 18.20 «Неймовiрна правда про зiрок» 09.45 «Зоряне життя. Куди зникають зiрки» 10.45 Х/ф «Там, де живе любов» 12.25 «МайстерШеф» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 20.00 «Слiдство ведуть екстрасенси» 21.00 Т/с «Метод Фрейда» 22.25 «Кохана, ми вбиваємо дiтей»

06.00 Т/с «Фурцева. Легенда про Катерину» 2 с. 07.00, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.20 Ранок з Україною 09.20, 13.00, 17.15 Т/с «Слiд» 10.00 Т/с «Кордон слiдчого Савельєва» 16 с. 12.00 «Хай говорять. Сторчака» 15.35 Щиросердне зiзнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Нерiвний шлюб» 50 с. 19.20, 03.50 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Кордон слiдчого Савельєва» 20 с. 22.00 Т/с «Подружжя» 23.50 Т/с «Грiмм» 8 с. (2)

06.00, 06.45 Очевидець. Найсмiшнiше 06.40, 07.10, 07.40, 08.45 Пiдйом 07.30, 08.30, 19.00, 00.55 Репортер 09.00, 19.50 Т/с «Не плач за мною, Аргентина!» 10.05, 16.55 Т/с «Кадетство» 11.05 Т/с «Татусевi доньки» 13.20, 14.35 Kids` Time 13.25 М/с «Кiт-Пес» 14.50, 15.50 Teen Time 14.55 Т/с «Друзi» 15.55, 21.55 Т/с «Свiтлофор»

07.05 Х/ф «Людина в зеленому кiмоно» 08.30 Ранковий «Свiдок» 09.00 «Кримiнальнi справи» 10.00 Т/с «Термiново в номер 3» 11.50 Т/с «Повернення Турецького» 14.40, 19.30 Т/с «Лiтєйний» 16.45, 19.00, 23.45 «Свiдок» 17.00 Т/с «Навiгатор» 21.50 Т/с «Кримiналiсти: мислити як злочинець» (2) 22.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас» (2)

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з Iнтером» 07.30 Спорт у Подробицях 09.10, 20.35 Т/с «Дв��дцять рокiв без любовi» 11.05, 12.15 Д/с «Слiдство вели...» з Л. Каневським» 14.05 «Судовi справи» 15.00, 18.10 Т/с «Острiв непотрiбних людей» 20.00 «Подробицi» 20.30, 05.15 «Спорт у Подробицях» 22.30 Т/с «По гарячих слiдах 2» 00.30 «Парк автомобiльного перiоду» 01.15 Х/ф «Маленька Одеса» (2)

17.55, 20.50 Т/с «Воронiни» 19.25, 01.15 Спортрепортер 23.00 Т/с «Щасливi разом» 00.00 Т/с «Щоденники вампiра 2» (2) 01.25 Т/с «Еврика»

СТБ

Новий канал

ICTV

06.55, 07.45 Дiловi факти 07.05 Т/с «Леся+Рома» 07.50 Нетаємнi файли 08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.20 Надзвичайнi новини 10.00, 16.50 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв» 11.55 Т/с «Кодекс честi» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.05 Т/с «Полювання на Вервольфа» 14.05, 21.50 Т/с «Прокурорська перевiрка» 15.10, 20.05 Т/с «Бомбила» 18.45 Факти. Вечiр 22.50 Х/ф «Загадкова iсторiя Бенджамiна Баттона» (2)

СТБ

07.35, 18.20 «Неймовiрна правда про зiрок» 09.10 «Зоряне життя. Б`є отже любить?» 10.10 «Кохана, ми вбиваємо дiтей» 12.00 «МайстерШеф» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 20.00 «Слiдство ведуть екстрасенси» 21.00 Т/с «Метод Фрейда» 22.25 «Хата на тата» 23.25 Т/с «Доктор Хаус» 00.25 Х/ф «Доля» 01.50 Нiчний ефiр

Новий канал

06.40, 07.10, 07.40, 08.45 Пiдйом 07.30, 08.30, 19.00, 01.00 Репортер 09.00, 19.50 Т/с «Не плач за мною, Аргентина!» 10.05, 16.55 Т/с «Кадетство» 11.05 Т/с «Татусевi доньки» 13.20, 14.35 Kids` Time 13.25 М/с «Кiт-Пес» 14.50, 15.50 Teen Time 14.55 Т/с «Друзi» 15.55, 21.55 Т/с «Свiтлофор»

НТН

ТЕТ

06.00 Дiзнайся як 06.05 Т/с «Метод Лаврової» 30 с. 07.00 Байдикiвка 07.30, 08.25 М/с «Даша-дослiдниця» 07.55 Мультик з Лунтiком 09.00 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 143 с. 10.00 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 11.00 Т/с «Та, що говорить з привидами» 70 с. 12.00 Т/с «Метод Лаврової» 31 с. 12.55, 19.25 Богiня шопiнгу 13.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.35, 20.30 Дайош молодьож! 15.35, 01.25 Вайфайтери 16.15 Т/с «Чемпiонки» 17.15 Це любов (II) 17.40, 01.00 Т/с «Половинки» 18.20, 21.35 Одна за всiх 19.50, 22.25 Т/с «Вiсiмдесятi» (2) 22.00 Велика рiзниця по-українськи 23.00 Надто грубо для Ю-туб`а 23.25 Анекдоти 00.00 Т/с «Реальна кров» (3)

ТРК «Україна»

06.00 Т/с «Фурцева. Легенда про Катерину» 3 с. 07.00, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.20 Ранок з Україною 09.20, 13.00, 17.15 Т/с «Слiд» 10.00 Т/с «Кордон слiдчого Савельєва» 18 с. 12.00 «Хай говорять. Танцювати вiд печi» 14.30 Т/с «Подружжя» 121 с. 15.35, 03.00 Щиросердне зiзнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Нерiвний шлюб» 51 с. 19.20, 03.50 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Кордон слiдчого Савельєва» 22.00 Т/с «Подружжя» 124 с. 23.50 Т/с «Грiмм» 9 с. (2) 00.40 Т/с «У полi зору 4» 2 с. (2)

НТН

06.10 Х/ф «Перша кiнна» 08.30 Ранковий «Свiдок» 09.00 «Кримiнальнi справи» 10.00 Т/с «Термiново в номер 3» 11.50 Т/с «Повернення Турецького» 14.40, 19.30 Т/с «Лiтєйний» 16.45, 19.00, 23.45, 01.50, 04.00 «Свiдок» 17.00 Т/с «Навiгатор» 21.45 Т/с «Кримiналiсти: мислити як

Тонiс

06.00, 16.00 Цей дивовижний свiт 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Служба новин «Соцiальний пульс» 06.55, 18.50, 21.25 Економiчний пульс 07.00, 05.00 Ранковий espresso 09.00 Д/ф «I ти, Брут?! Всесвiтня iсторiя зрад» 10.00 Алло, лiкарю! 11.15 Д/ф «Олександр Фiлiппенко. Невгомонний» 12.15 Реальнi iсторiї. День бабака 14.00, 22.40 Д/ф «Неймовiрнi подорожi» 15.30 Кумири 15.45 Цивiлiзацiя Incognita 16.50 Алло, лiкарю! Прямий ефiр 17.45 Соцiальний статус: ваша пенсiя 19.00 В гостях у Д. Гордона. Олег Газманов, 2 ч. 20.00 Д/ф «Прокляття вдома Романових» 21.35 Д/ф «НЛО. Вторгнення на Землю» 23.40, 04.10 Д/ф «Леви проти крокодилiв. Виживання»

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 09.15 «Жiноча лiга» 10.10 Х/ф «Ро-Бi-Гуд» 12.40 «Добрий вечiр, тварини» 13.40, 17.10 «Дiм на заздрiсть усiм» 14.35, 19.00 «Шопiнг монстри» 15.25, 18.00 «Звана вечеря» 16.15 «Орел i Решка» 20.00 «Бiйцiвський клуб» 21.00 «Розсмiши комiка» 21.50 «2 смужки» 23.10 «Вечiр. Паша. Зорi»

К2

06.00 Телеторгiвля 07.00 М/ф 08.55 Сiм`я вiд А до Я 10.15 Наше все 11.00, 11.40 Школа доктора Комаровського 12.30, 01.55 Знаєте що? 13.20, 22.30 Сiмейний розмiр 14.00, 19.30 Лiкарi 14.50 Запитайте у кухаря 15.40 Свати бiля плити 16.40, 23.20 Жiноча форма 17.40 Час краси 18.20 З бiлого аркуша 20.20, 00.15 Така красива любов 21.15 Iноземна кухня

Enter-фiльм

09.20 Х/ф «Якщо вiрити Лопотухiну...»

11.25 Навколо смiху 12.55 Х/ф «Забута мелодiя для флейти» 15.10, 20.10 Т/с «Дев`ять життiв Нестора Махно» 17.10 Х/ф «Балтiйське небо» 22.10 Х/ф «Одного разу переступивши закон» 23.50 Х/ф «Скинь маму з поїзда»

14.50 Клуб Вiнкс 16.20 Пригоди Сакерзiв 19.30 Малюк Джейк 19.50, 05.30 Чарiвний сад 20.20 Пригоди Тiммi 21.00 Баранчик Шон 22.00 Союзмультфiльм 23.30 Д/ф про природу

06.30, 18.40, 03.30 «Київський час» 06.45, 07.25, 08.15, 18.50, 23.40, 00.25, 03.20 «Час спорту» 06.50, 23.45, 00.35 «Огляд преси» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00, 01.00, 05.00 «Час новин» 07.10, 08.10, 22.40, 23.20 «Бiзнес-час» 07.15 «Автопiлот-новини» 07.30, 03.40 «Ранок iз зiркою» 07.55, 08.50 «Трансмiсiя-новини» 08.20 Новини 08.40, 09.50, 12.50, 14.50, 16.50, 17.20, 17.50, 22.50, 23.50 «Погода» 09.15, 13.35, 14.10, 15.15 «5 елемент» 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15, 05.10 Пiдсумки 13.10 «Податковий щоденник» 16.10 «Трансмiсiя» 17.25 «Особливий погляд» 18.15 «Енергонагляд» 21.40, 03.00, 04.00 «Час-Тайм» 22.15, 02.40 «Агроконтроль» 23.30 «Crime news»

06.30 Голос вiруючого 07.00, 19.30 Сьогоднi про головне 08.00, 20.30, 23.30 Сьогоднi 08.30, 16.30 Навколо свiту 09.35 Здорове життя з I. Трухачовою 10.30, 17.30 Цивiлiзацiя. Дуель розвiдок. Росiя - Великобританiя 11.30 Ювелiр ТБ 14.30 Знак оклику з А. Шевченко 15.30 Особливий формат. Таємниця серверної кiмнати 18.45 Сiм чудес України 19.00 Знак оклику 21.00 «Тендер News» з Н. Седлецькою 22.00 Альбертейнштейн 23.00 Проти ночi з П. Шереметом 00.00 Клуб еротики

5 канал

Пiксель

06.00, 16.30 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Фургончик Оллi 07.00, 12.20 Йой! Пригоди Пiгглi Вiнкса 07.30, 17.00 Кайю 07.50, 19.00 Пiм та Пам 08.00, 19.10 Бум та Редсики 08.10, 13.50, 16.10, 19.20 Гламперси 08.30 Baby TV 09.20 Веселi цифри 09.30 Зубабу 09.40, 12.00, 17.20 Алекс 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00, 18.40 Шафа Хлої 10.30, 15.40 Обачна Еббi 11.00, 15.20, 23.00 Оггi та кукарачi 11.20, 20.50 Маша та Ведмiдь 11.30, 21.30 Смiшарики 12.10 Песик Камбу 12.40 Весела ферма 13.10, 18.10 Тельмо та Тула 13.30 Тiматi та Анабель 14.00 Бiлоснiжка

злочинець» (2) 22.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас» (2) 00.15 Х/ф «Хижак Юрського перiоду» (2)

18.20 З бiлого аркуша 20.20, 00.15 Така красива любов 21.15 Iноземна кухня 01.05 Модний вирок

06.00, 16.00, 03.45 Цей дивовижний свiт 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Служба новин «Соцiальний пульс» 06.55, 18.50, 21.25 Економiчний пульс 07.00, 05.00 Ранковий espresso 09.00 Д/ф «Прокляття вдома Романових» 10.00 Алло, лiкарю! 11.15 Д/ф «НЛО. Вторгнення на Землю» 12.15 Соцiальний статус: ваша пенсiя 14.00, 22.40 Д/ф «Неймовiрнi подорожi» 15.30 Ронiн 16.50 Алло, лiкарю! Прямий ефiр 17.45 Реальнi iсторiї. Раннi шлюби 19.00 В гостях у Д. Гордона. Iлля Резник, 1 ч. 20.00 Д/ф «Хрущов проти Маленкова» 21.35 Д/ф «Купити безсмертя» 23.40, 04.10 Д/ф «Про що спiвають кити?» 00.45 Амурнi мелодiї3 01.00 Х/ф «Секс з фантазiєю» (3)

08.35 Х/ф «Расмус-волоцюга» 10.55 Навколо смiху 12.25 Х/ф «Ефект Ромашкiна» 13.35 Х/ф «Доля людини» 15.15, 20.10 Т/с «Дев`ять життiв Нестора Махно» 17.15 Х/ф «Фортеця на колесах» 18.40 Х/ф «За два кроки до «Раю» 22.10 Х/ф «Скинь маму з поїзда» 23.50 Х/ф «Коли Гаррi зустрiв Саллi» 01.25 Х/ф «Наказ: вогонь не вiдкривати»

Тонiс

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 09.50 «Три сестри» 10.50 Х/ф «Невезучi» 12.40 «Добрий вечiр, тварини» 13.40, 17.10 «Дiм на заздрiсть усiм» 14.35, 19.00 «Шопiнг монстри» 15.25, 18.00 «Звана вечеря» 16.15 «Орел i Решка» 20.00 «Бiйцiвський клуб» 21.00 «Розсмiши комiка» 21.50 «2 смужки» 23.10 «Вечiр. Паша. Зорi» 00.00 Х/ф «Мiж янголом i бiсом» 01.50 «Нiчне життя»

К2

06.00 Телеторгiвля 07.00 М/ф 08.55 Сiм`я вiд А до Я 10.15 Наше все 11.00, 11.40 Школа доктора Комаровського 12.30, 01.55 Знаєте що? 13.20, 22.30 Сiмейний розмiр 14.00, 19.30 Лiкарi 14.50 Запитайте у кухаря 15.40 Свати бiля плити 16.40, 23.20 Жiноча форма 17.40 Час краси

Enter-фiльм

5 канал

06.30, 18.40, 03.30 «Київський час» 06.45, 07.25, 08.20, 18.50, 23.40, 00.30, 03.20 «Час спорту» 06.50, 08.45, 23.45 «Огляд преси» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00, 01.00, 05.00 «Час новин» 07.10, 08.10, 22.40, 23.20 «Бiзнес-час» 07.15 «Автопiлот-новини» 07.30, 03.40 «Ранок iз зiркою» 07.55, 08.40 «Трансмiсiя-новини» 08.25 «Трансмiсiя-тест» 08.50, 09.50, 13.50, 14.50, 16.55, 17.20, 17.50, 22.50, 23.50, 03.55 «Погода» 09.15, 13.10, 14.10, 15.15 «5 елемент» 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15, 05.10 Пiдсумки 16.15 «Драйв» 17.25 «Арсенал» 18.15 «Агроконтроль» 21.40, 03.00, 04.00 «Час-Тайм» 22.15 «Акцент» 23.30, 00.25 «Crime news»

Пiксель

06.00, 16.30 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Фургончик Оллi 07.00, 12.20 Йой! Пригоди Пiгглi Вiнкса 07.30, 17.00 Кайю 07.50, 19.00 Пiм та Пам 08.00, 19.10 Бум та Редсики 08.10, 13.50, 16.10, 19.20 Гламперси 08.30 Baby TV 09.20 Веселi цифри 09.30 Зубабу 09.40, 12.00, 17.20 Алекс 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00, 18.40 Шафа Хлої 10.30, 15.40 Обачна Еббi 11.00, 15.20, 23.00 Оггi та кукарачi 11.20, 20.50 Маша та Ведмiдь 11.30, 21.30 Смiшарики

ТВi

2+2

06.00 М/ф 07.20 М/с «Годзiлла» 08.15, 20.10 «Убойне вiдео» 09.00 «Нереальнi iсторiї» 09.40 «Шалене вiдео по-українськи» 10.45 «Помста природи» 11.25, 03.30 «Дорожнi вiйни» 12.00, 18.15 Т/с «Наркотрафiк» 14.00 Т/с «Солдати 12» 16.00 Т/с «Команда Че» 20.35 «ДжеДАI» 21.25 Лiга Чемпiонiв УЄФА. «Арсенал» - «Баварiя». Пряма трансляцiя 23.40 Про Лiгу Чемпiонiв + огляд iгрового дня

Мега

06.00 Повiтрянi бої 06.50, 11.50 За мить до катастрофи 07.40, 13.40 Таємницi науки 08.30, 18.10 Таємнi знаки 10.10 Як створити планету 11.00 Мисливцi на акул 12.40 Мегазаводи 14.30, 23.40 Загадки Всесвiту 15.30, 22.50 Сучаснi чудеса 16.20, 20.00 Шукачi 17.20 Д/ф «Професор маскування» 19.00, 01.50 Таємнича Росiя 21.00 Д/ф «Катерина Фурцева» 22.00 Планета Земля 00.30 Секретна Зона 51

12.10 Песик Камбу 12.40 Весела ферма 13.10, 18.10 Тельмо та Тула 13.30 Тiматi та Анабель 14.00 Чарiвна балерина 14.50 Клуб Вiнкс 16.20 Пригоди Сакерзiв 19.30 Малюк Джейк 19.50, 05.30 Чарiвний сад 20.20 Пригоди Тiммi 21.00 Баранчик Шон 22.00 Союзмультфiльм 23.30 Д/ф про природу

ТВi

06.30 Голос вiруючого 07.00, 19.30 Сьогоднi про головне 08.00, 20.30, 23.30 Сьогоднi 08.30, 16.30 Навколо свiту 10.30, 17.30 Цивiлiзацiя. Дуель розвiдок. Росiя - Великобританiя 11.30 Ювелiр ТБ 14.30 «Тендер News» з Н. Седлецькою 15.30 Альбертейнштейн 18.45 Сiм чудес України 19.00 Знак оклику 21.00 Полiтклуб Вiталiя Портникова 23.00 Проти ночi з П. Шереметом 00.00 Клуб еротики

2+2

06.00 М/ф 07.20 М/с «Годзiлла» 08.15, 20.10 «Убойне вiдео» 09.00 «Нереальнi iсторiї» 09.40, 21.00 «Шалене вiдео поукраїнськи» 10.45 «ДжеДАI» 11.25, 02.50 «Дорожнi вiйни» 12.00, 18.15 Т/с «Наркотрафiк» 14.00 Т/с «Солдати 12» 16.00 Т/с «Команда Че» 20.35 «ОбломUA» 21.25 Х/ф «У тилу ворога» (2) 23.30 Х/ф «У тилу ворога 3: Колумбiя» (2) 01.20 Х/ф «Пророк» (2)

Мега

06.00 Повiтрянi бої 06.50, 11.50 За мить до катастрофи 07.40, 13.40 Таємницi науки 08.30, 18.10 Таємнi знаки 10.10, 22.00 Планета Земля 11.00 Втрачена фреска та Вiнчi 12.40 Мегазаводи 14.30, 23.40 Загадки Всесвiту 15.30, 22.50 Сучаснi чудеса 16.20, 20.00 Шукачi 17.20 Д/ф «Зоя Космодем`янська» 19.00, 01.50 Таємнича Росiя 21.00 Д/ф «Професор маскування» 00.30 Покер 01.20 Смартшоу


15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

7

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ ЧЕТВЕР, 21 ЛЮТОГОУТ-1

УТ-1

06.00 «Доброго ранку, Україно!» 06.01 Ранкова молитва 06.05, 07.00, 08.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 23.10, 01.10 Спорт 06.20 Рецепти здоров`я 06.25 АгроЕра 06.30 Смiх з доставкою додому 07.15 Заголовки 07.20 Будмайданчик 07.25 Країна on-line 07.30 Гiсть студiї 07.40 Ера бiзнесу 07.45 Кiножурнал «Хочу все знати» 08.15 Х/ф «Чаклунка» 14 с. 09.00, 21.00, 23.00 Пiдсумки 09.20, 15.10, 20.55 Офiцiйна хронiка 09.25 Караоке для дорослих 10.15, 04.05 Т/с «Маруся» 11.45 Т/с «Москва. Три вокзали» 6 с. 12.35, 15.25, 18.45, 21.20 Дiловий свiт 12.45 Здоров`я 13.40 Х/ф «Фронт в тилу ворога» 2 с. 15.15 Euronews 15.20 Наука 15.35 Концерт Надiї Шестак 15.55 Х/ф «Вiчний поклик» 6 с. 19.05 Криве дзеркало 21.30 Досвiд 22.55 Трiйка, Кено, Максима 23.20 Х/ф «Чоловiча робота 2» 1 с. 00.15 Вiд першої особи 00.40 Помiж рядками

1+1

06.00 «Служба Розшуку Дiтей» 06.05, 06.35 М/ф «Червонi шапочки» 07.00, 19.30 «ТСН» 07.55, 03.35 Т/с «Весна у груднi» 08.55, 04.20 Т/с «Жiночi мрiї про далекi краї» 10.00, 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана» 11.55, 12.55, 20.00, 21.05 Т/с «Веронiка: втрачене щастя» 14.00, 02.00 «Не бреши менi 3» 15.00, 02.50 «Сiмейнi мелодрами» 16.10, 00.35 «Простошоу з Юрiєм Горбуновим» 16.45, 23.15 «ТСН. Особливе» 22.10, 01.10 «Моя хата скраю» 23.40, 05.10 Т/с «Незабутнє» (2)

Iнтер

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з Iнтером»

П’ЯТНИЦЯ, 22 ЛЮТОГОУТ-1

УТ-1

06.00 «Доброго ранку, Україно!» 06.01 Ранкова молитва 06.05, 07.00, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.20 Рецепти здоров`я 06.25 АгроЕра 06.30 Смiх з доставкою додому 07.15 Заголовки 07.20, 07.40 Країна on-line 07.35 Ера бiзнесу 07.45 Кiножурнал «Хочу все знати» 08.15 Х/ф «Чаклунка» 15 с. 08.55 Х/ф «Благi намiри» 10.15, 03.10 Т/с «Маруся» 11.00 Дiалог iз країною 14.30 «Адреналiн» 15.50, 17.25, 21.10 Дiловий свiт 15.55, 03.55 Офiцiйна хронiка 16.05 Мiсце зустрiчi 17.40 Криве дзеркало 20.20 After Live (За лаштунками Шустер-Live) 20.40 Шустер Live. За лаштунками 21.00, 00.30 Пiдсумки 21.15, 22.50, 04.00 Шустер-Live 22.45 Трiйка, Кено, Секунда удачi 00.50 Вiд першої особи 01.20 Про головне 02.15 Околиця

1+1

06.05, 06.35 М/ф «Червонi шапочки» 07.00, 19.30, 05.25 «ТСН» 07.55, 03.50 Т/с «Весна у груднi» 08.55, 04.35 Т/с «Жiночi мрiї про далекi краї» 10.00, 14.00 Т/с «Веронiка: втрачене щастя» 11.00 «Дiалог з країною. Вiктор Федорович Янукович» 15.05, 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана» 16.45 «ТСН. Особливе» 20.00 «Вечiрнiй Київ» 21.50 Х/ф «Гра смертi» (2) 23.50 Х/ф «Американець» (2) 01.55 Х/ф «Мiй кузен Вiннi»

Iнтер

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з Iнтером» 07.30, 20.25, 04.35 «Спорт у Подробицях» 09.10 Т/с «Двадцять рокiв без любовi» 11.05, 12.15 Д/с «Слiдство вели...» з Л. Каневським» 14.05 «Судовi справи»

07.30 Спорт у Подробицях 09.10, 20.35 Т/с «Двадцять рокiв без любовi» 11.05, 12.15 Д/с «Слiдство вели...» з Л. Каневським» 14.05 «Судовi справи» 15.00 Т/с «Острiв непотрiбних людей» 18.10 Т/с «Шлюб за заповiтом» 20.00 «Подробицi» 20.30, 05.00 «Спорт у Подробицях» 22.30 Т/с «По гарячих слiдах 2» 00.25 Х/ф «Караюча сила» (2)

ICTV

07.00, 07.45 Дiловi факти 07.10 Т/с «Леся+Рома» 07.50 Максимум в Українi 08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.20, 01.05 Надзвичайнi новини 10.00, 16.55 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв» 11.55 Т/с «Кодекс честi» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.15 Т/с «Полювання на Вервольфа» 14.10, 21.50 Т/с «Прокурорська перевiрка» 15.15, 20.05 Т/с «Бомбила» 18.45 Факти. Вечiр 22.50 Х/ф «Володар бурi»

СТБ

07.15, 18.20 «Неймовiрна правда про зiрок» 08.55 «Зоряне життя. Б`є отже любить?» 09.55 Х/ф «Тато напрокат» 11.50 «МайстерШеф» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 20.00 «Слiдство ведуть екстрасенси» 21.00 Т/с «Метод Фрейда» 22.25 «Кулiнарна династiя» 00.15 Т/с «Доктор Хаус»

Новий канал

06.40, 07.10, 07.40, 08.45 Пiдйом 07.30, 08.30, 19.00, 01.00 Репортер 09.00, 19.50 Т/с «Не плач за мною, Аргентина!» 10.05, 16.55 Т/с «Кадетство» 11.05 Т/с «Татусевi доньки» 13.20, 14.35 Kids` Time 13.25 М/с «Кiт-Пес» 14.50, 15.50 Teen Time 14.55 Т/с «Друзi» 15.55, 21.55 Т/с «Свiтлофор» 17.55, 20.50 Т/с «Воронiни» 19.25, 01.15 Спортрепортер 23.00 Т/с «Щасливi разом»

15.00 «Сiмейний суд» 16.00, 18.10 Т/с «Шлюб за заповiтом» 20.00 «Подробицi» 20.30 «Справедливiсть» 22.30 Х/ф «Служу Радянському Союзу» (2) 00.35 Х/ф «Правосуддя вовкiв» (2) 02.10 Х/ф «Край» (2)

ICTV

06.55, 07.45 Дiловi факти 07.05 Т/с «Леся+Рома» 07.50 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.20 Надзвичайнi новини 10.00, 16.45 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв» 11.00 Дiалог з країною 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.05 Т/с «Полювання на Вервольфа» 14.00, 21.50 Т/с «Прокурорська перевiрка» 15.05, 20.05 Т/с «Бомбила» 18.45 Факти. Вечiр 22.50 Х/ф «Соцiальна мережа» (2) 01.40 Х/ф «Королева проклятих» (2)

СТБ

06.20, 02.15 Х/ф «Дiти понедiлка» 08.00 Х/ф «Там, де живе любов» 09.50, 18.05 Х/ф «Подарунок долi» 17.55, 22.00 «Вiкна-новини» 20.05 «Моя правда. Iрина Бiлик. Коли любов стає отрутою» 22.25 «Моя правда. Ольга Сумська. Без права на сльози» 23.20 «Зоряне життя. Куди зникають зiрки» 00.20 Х/ф «Тато напрокат»

Новий канал

06.40, 07.10, 07.40, 08.45 Пiдйом 07.30, 08.30, 19.00, 00.55 Репортер 09.00, 19.50 Т/с «Не плач за мною, Аргентина!» 10.05, 16.55 Т/с «Кадетство» 11.05 Т/с «Татусевi доньки» 13.20, 14.35 Kids` Time 13.25 М/с «Кiт-Пес» 14.50, 15.50 Teen Time 14.55 Т/с «Друзi» 15.55, 21.55 Т/с «Свiтлофор» 17.55, 20.50 Т/с «Воронiни» 19.25, 01.10 Спортрепортер 23.00 Т/с «Щасливi разом» 00.00 Т/с «Щоденники вампiра 2» (2) 01.20 Т/с «Еврика» 02.05 Т/с «Пiвденна територiя»

ТЕТ

06.00 Дiзнайся як 06.05 Т/с «Метод Лаврової» 32 с. 07.00 Байдикiвка 07.30, 08.25 М/с «Даша-дослiдниця»

00.05 Т/с «Щоденники вампiра 2» (2)

ТЕТ

06.00 Дiзнайся як 06.05 Т/с «Метод Лаврової» 31 с. 07.00 Байдикiвка 07.30, 08.25 М/с «Даша-дослiдниця» 07.55 Мультик з Лунтiком 09.00 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 144 с. 10.00 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 11.00 Т/с «Та, що говорить з привидами» 71 с. 12.00 Т/с «Метод Лаврової» 32 с. 12.55, 19.25 Богiня шопiнгу 13.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.35, 20.30 Дайош молодьож! 15.35, 01.25 Вайфайтери 16.15 Т/с «Чемпiонки» 17.15 Це любов (II) 17.40, 01.00 Т/с «Половинки» 18.20, 21.35 Одна за всiх 19.50, 22.25 Т/с «Вiсiмдесятi» (2) 22.00 Велика рiзниця по-українськи 23.00 Надто грубо для Ю-туб`а 23.25 Анекдоти 00.00 Т/с «Реальна кров» (3)

ТРК «Україна»

06.00 Т/с «Фурцева. Легенда про Катерину» 4 с. 07.00, 17.00, 19.00, 03.20 Подiї 07.20 Ранок з Україною 09.20, 13.00, 17.15 Т/с «Слiд» 10.00 Т/с «Кордон слiдчого Савельєва» 20 с. 12.00 «Хай говорять. Голод i тiтки» 14.30 Т/с «Подружжя» 122 с. 15.35, 02.50 Щиросердне зiзнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Нерiвний шлюб» 52 с. 19.20, 03.40 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Кордон слiдчого Савельєва» 24 с. 21.50 Футбол. Лiга Європи УЄФА. 1/16 фiналу. «Бордо» (Францiя) - «Динамо» (Україна) 00.00 Д/с «1941»

НТН

07.05 Х/ф «Через Гобi та Хiнган» 1 с. 08.30 Ранковий «Свiдок» 09.00 «Кримiнальнi справи» 10.00 Т/с «Полювання на iзюбра» 11.55 Т/с «Повернення Турецького» 14.45, 19.30 Т/с «Лiтєйний» 16.45, 19.00, 23.45, 01.50, 04.10 «Свiдок» 17.00 Т/с «Навiгатор» 21.45 Т/с «Кримiналiсти: мислити як злочинець» (2)

22.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас» (2) 00.15 Х/ф «Земля динозаврiв» (2)

Тонiс

06.00, 16.00 Цей дивовижний свiт 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Служба новин «Соцiальний пульс» 06.55, 18.50, 21.25 Економiчний пульс 07.00, 05.00 Ранковий espresso 09.00 Д/ф «Хрущов проти Маленкова» 10.00 Алло, лiкарю! 11.15 Д/ф «Купити безсмертя» 12.15 Реальнi iсторiї. Раннi шлюби 14.00, 22.40 Д/ф «Неймовiрнi подорожi» 15.30 Щоденник для батькiв 16.50 Алло, лiкарю! Прямий ефiр 17.45 Соцiальний статус: вашi права i пiльги 19.00 В гостях у Д. Гордона. Iлля Резник, 2 ч. 20.00 Д/ф «Юрiй Андропов. П`ятнадцять мiсяцiв надiї» 21.35 Д/ф «Олександр Михайлов. Треба залишатися мужиком» 23.40 Д/ф «Кашалоти: титани глибин»

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 09.40 «Три сестри» 10.40 Х/ф «Мiж янголом i бiсом» 12.40 «Добрий вечiр, тварини» 13.40, 17.10 «Дiм на заздрiсть усiм» 14.35, 19.00 «Шопiнг монстри» 15.25, 18.00 «Звана вечеря» 16.15 «Орел i Решка» 20.00 «Бiйцiвський клуб» 21.00 «Розсмiши комiка» 21.50 «2 смужки» 23.10 «Вечiр. Паша. Зорi» 00.00 Х/ф «Гра в чотири руки»

К2

06.00 Телеторгiвля 07.00 М/ф 08.55 Сiм`я вiд А до Я 10.15 Наше все 11.00, 11.40 Школа доктора Комаровського 12.30, 01.55 Знаєте що? 13.20, 22.30 Сiмейний розмiр 14.00, 19.30 Лiкарi 14.50 Запитайте у кухаря 15.40 Свати бiля плити 16.40, 23.20 Жiноча форма 17.40 Час краси 18.20 З бiлого аркуша 20.20, 00.15 Така красива любов 21.15 Iноземна кухня

Enter-фiльм

08.05 Х/ф «Дитинство Тьоми»

07.55 Мультик з Лунтiком 09.00 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 145 с. 10.00 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 11.00 Т/с «Та, що говорить з привидами» 72 с. 12.00 Т/с «Метод Лаврової» 33 с. 12.55 Богiня шопiнгу 13.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.35, 19.25 Дайош молодьож! 15.35, 01.25 Вайфайтери 16.15 Т/с «Чемпiонки» 17.15 Це любов (II) 17.40 Т/с «Половинки» 18.20 Одна за всiх 20.30 Вiталька 21.30 Що якщо? 21.55 Велика рiзниця по-українськи 23.00 Надто грубо для Ю-туб`а 23.25 Анекдоти 00.00 Т/с «Реальна кров» (3) 01.00 Дурнєв+1 02.15 До свiтанку

П`ятнадцять мiсяцiв надiї» 10.00 Алло, лiкарю! 11.15 Д/ф «Олександр Михайлов. Треба залишатися мужиком» 12.15 Соцiальний статус: вашi права i пiльги 14.00, 22.40 Д/ф «Неймовiрнi подорожi» 15.30 Будь у курсi! 16.00, 03.50 Цей дивовижний свiт 16.50 Алло, лiкарю! Прямий ефiр 17.45 Реальнi iсторiї. Весiлля поросiйськи 19.00 В гостях у Д. Гордона. Iлля Резник, 3 ч. 20.00 Д/ф «Михайло Горбачов. Полiтичний романс» 21.35 Д/ф «Сучасниця» 23.40 Д/ф «Життя за законами природи» 00.45 Амурнi мелодiї3 00.55 Х/ф «Правила сексу» (3) 02.40 Х/ф «Лiтнi забави» (3)

06.00 Т/с «Фурцева. Легенда про Катерину» 5 с. 07.00, 17.00, 19.00, 03.20 Подiї 07.20 Ранок з Україною 09.20, 13.00, 17.15 Т/с «Слiд» 10.00 Т/с «Кордон слiдчого Савельєва» 12.00 «Хай говорять. Iгор. Надiя. Любов» 14.30 Т/с «Подружжя» 123 с. 15.35 Щиросердне зiзнання 16.00, 03.40 Критична точка 18.00 Т/с «Нерiвний шлюб» 53 с. 19.20 Президент України В.Ф. Янукович. Дiалог з країною 20.00 Т/с «Кордон слiдчого Савельєва» 26 с. 22.00 Т/с «Мент у законi» 4 с. (2) 01.45 Т/с «Безмовний свiдок 2» (2)

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 09.40 «Три сестри» 10.40 Х/ф «Гра в чотири руки» 12.40 «Добрий вечiр, тварини» 13.40, 17.10 «Дiм на заздрiсть усiм» 14.35 «Шопiнг монстри» 15.25, 18.00 «Звана вечеря» 16.15 «Орел i Решка» 19.00 «КВК» 21.20 «Розсмiши комiка» 22.15 «Пороблено в Українi» 23.30 Х/ф «Оскар» 01.25 «Нiчне життя»

ТРК «Україна»

НТН

07.00 Х/ф «Через Гобi та Хiнган» 2 с. 08.30 Ранковий «Свiдок» 09.00 «Кримiнальнi справи» 10.00 Т/с «Полювання на iзюбра» 11.50 Т/с «Повернення Турецького» 14.40 Т/с «Лiтєйний» 16.45, 19.00, 02.15 «Свiдок» 17.00 Т/с «Навiгатор» 19.30 Т/с «СМЕРШ. Легенда для зрадника» 23.00 Х/ф «Акцiя» 00.30 Х/ф «Афганськi лицарi» (3) 02.45 «Речовий доказ»

Тонiс

06.00 Духовне життя з тваринами 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Служба новин «Соцiальний пульс» 06.55, 18.50, 21.25 Економiчний пульс 07.00, 05.00 Ранковий espresso 09.00 Д/ф «Юрiй Андропов.

К1

К2

06.00 Телеторгiвля 07.00 М/ф 08.55 Сiм`я вiд А до Я 10.15 Наше все 11.00, 11.40 Школа доктора Комаровського 12.30, 01.55 Знаєте що? 13.20, 22.30 Сiмейний розмiр 14.00, 19.30 Лiкарi 14.50 Запитайте у кухаря 15.40 Свати бiля плити 16.40, 23.20 Жiноча форма 17.40 Час краси 18.20 З бiлого аркуша 20.20, 00.15 Така красива любов 21.15 Iноземна кухня 01.05 Модний вирок 02.40 Колiр Ночi

Enter-фiльм

08.15 Х/ф «Пригоди Буратiно» 10.30 Навколо смiху 12.00 Х/ф «Коник» 13.30 Х/ф «На Дерибасiвськiй гарна

10.35 Навколо смiху 12.05 Х/ф «Йолки-палки» 13.15 Х/ф «Приїжджа» 14.55, 20.10 Т/с «Дев`ять життiв Нестора Махно» 16.55 Х/ф «Невiдомi сторiнки з життя розвiдника» 18.35 Х/ф «Бiля небезпечної межi» 22.10 Х/ф «Коли Гаррi зустрiв Саллi» 23.50 Х/ф «Тельма i Луїза»

5 канал

06.30, 18.40, 03.30 «Київський час» 06.45, 07.25, 08.25, 18.50, 23.40, 00.30, 03.20 «Час спорту» 06.50, 08.35, 23.45 «Огляд преси» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00, 01.00, 05.00 «Час новин» 07.10, 08.15, 22.40, 23.20 «Бiзнес-час» 07.15 «Автопiлот-новини» 07.30, 03.40 «Ранок iз зiркою» 07.55, 08.45 «Трансмiсiя-новини» 08.20, 08.40, 08.55, 09.50, 12.50, 13.50, 14.50, 16.50, 17.20, 17.50, 22.50, 23.50, 00.35, 03.55 «Погода» 09.15, 13.10, 14.10, 15.15 «5 елемент» 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15, 05.10 Пiдсумки 16.10 «В кабiнетах» 17.25 «Акцент» 18.15 «Лiсовий патруль» 21.40, 03.00, 04.00 «Час-Тайм» 22.15, 02.40 «Енергонагляд» 23.30, 00.25 «Crime news»

Пiксель

06.00, 16.30 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Фургончик Оллi 07.00, 12.20 Йой! Пригоди Пiгглi Вiнкса 07.30, 17.00 Кайю 07.50, 19.00 Пiм та Пам 08.00, 19.10 Бум та Редсики 08.10, 13.50, 16.10, 19.20 Гламперси 08.30 Baby TV 09.20 Веселi цифри 09.30 Зубабу 09.40, 12.00, 17.20 Алекс 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00, 18.40 Шафа Хлої 10.30, 15.40 Обачна Еббi 11.00, 15.20, 23.00 Оггi та кукарачi 11.20, 20.50 Маша та Ведмiдь 11.30, 21.30 Смiшарики 12.10 Песик Камбу 12.40 Весела ферма 13.10, 18.10 Тельмо та Тула 13.30 Тiматi та Анабель

погода, або На Брайтон-Бiч знову йдуть дощi» 15.05, 20.10 Т/с «Дев`ять життiв Нестора Махно» 17.00 Х/ф «Наказ: вогонь не вiдкривати» 18.35 Х/ф «Наказ: перейти кордон» 22.10 Х/ф «Тельма i Луїза» 00.30 Х/ф «Людина дощу» 02.45 Х/ф «Хлопчики»

5 канал

06.30, 18.40, 03.30 «Київський час» 06.45, 07.25, 08.25, 18.50, 23.40, 00.30, 03.20 «Час спорту» 06.50, 08.40 «Огляд преси» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00 «Час новин» 07.10, 08.15, 22.40, 23.20 «Бiзнес-час» 07.15 «Автопiлот-новини» 07.30, 03.40 «Ранок iз зiркою» 07.55, 08.50 «Трансмiсiя-новини» 08.30 «Енергонагляд» 08.45, 09.50, 12.50, 13.50, 14.50, 16.10, 17.20, 17.50, 22.50, 23.50 «Погода» 09.15, 13.10, 14.10, 15.15 «5 елемент» 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15, 05.10 Пiдсумки 16.15, 04.40 «Лiсовий патруль» 17.15 «Мотор-новини» 17.25 «Не перший погляд» 18.15, 23.45, 00.35 «Хронiка тижня» 21.40, 03.00, 04.00 «Час-Тайм» 22.15 «Особливий погляд» 23.30, 00.20 «Crime news»

Пiксель

06.00, 16.30 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Фургончик Оллi 07.00, 12.20 Йой! Пригоди Пiгглi Вiнкса 07.30, 17.00 Кайю 07.50, 19.00 Пiм та Пам 08.00, 19.10 Бум та Редсики 08.10, 13.50, 16.10, 19.20 Гламперси 08.30 Baby TV 09.20 Веселi цифри 09.30 Зубабу 09.40, 12.00, 17.20 Алекс 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00, 18.40 Шафа Хлої 10.30, 15.40 Обачна Еббi 11.00, 15.20, 23.00 Оггi та кукарачi 11.20, 20.50 Маша та Ведмiдь 11.30, 21.30 Смiшарики 12.10 Песик Камбу 12.40 Весела ферма 13.10, 18.10 Тельмо та Тула 13.30 Тiматi та Анабель 14.00 Король джунглiв 14.50 Клуб Вiнкс 16.20 Пригоди Сакерзiв 19.30 Малюк Джейк

14.00 Горбань з Нотр-Даму 14.50 Клуб Вiнкс 16.20 Пригоди Сакерзiв 19.30 Малюк Джейк 19.50, 05.30 Чарiвний сад 20.20 Пригоди Тiммi 21.00 Баранчик Шон 22.00 Союзмультфiльм 23.30 Д/ф про природу

ТВi

06.30 Голос вiруючого 07.00, 19.30 Сьогоднi про головне 08.00, 20.30, 23.30 Сьогоднi 08.30, 16.30 Навколо свiту 09.35 Здорове життя з I. Трухачовою 10.30 Цивiлiзацiя. Дуель розвiдок. Росiя - Великобританiя 11.30 Ювелiр ТБ 14.30 Полiтклуб Вiталiя Портникова 17.30 Цивiлiзацiя. Карателi. Правда про латиських стрiлкiв 18.45 Сiм чудес України 19.00 Знак оклику 21.00 Гра в слова i не тiльки 23.00 Проти ночi з П. Шереметом 00.00 Клуб еротики

2+2

06.00 М/ф 07.20 М/с «Годзiлла» 08.15 «Убойне вiдео» 09.00 «Нереальнi iсторiї» 09.40 «Шалене вiдео по-українськи» 10.45 «ОбломUA» 11.25, 03.00 «Дорожнi вiйни» 12.00, 17.55 Т/с «Наркотрафiк» 14.00 Т/с «Солдати 12» 16.00 Т/с «Команда Че» 19.55 Лiга Європи УЄФА. «Днiпро» «Базель». Пряма трансляцiя 21.55 Лiга Європи УЄФА. «Лiверпуль» - «Зенiт». Пряма трансляцiя 00.00 Про Лiгу Європи + огляд iгрового дня

Мега

06.00 Повiтрянi бої 06.50, 11.50 За мить до катастрофи 07.40, 13.40 Таємницi науки 08.30, 18.10 Таємнi знаки 10.10, 22.00 Планета Земля 11.00 Камiнь за 400 мiльйонiв 12.40 Мегасооруженiя. Аеробус А380 14.30, 23.40 Загадки Всесвiту 15.30, 22.50 Сучаснi чудеса 16.20, 20.00 Шукачi 17.20 Д/ф «Катерина Фурцева» 19.00, 01.50 Таємнича Росiя 21.00 Д/ф «Олександр Сєрий» 00.30 Втрачена фреска та Вiнчi

19.50, 05.30 Чарiвний сад 20.20 Пригоди Тiммi 21.00 Баранчик Шон 22.00 Союзмультфiльм 23.30 Д/ф про природу

ТВi

06.30 Голос вiруючого 07.00, 19.30 Сьогоднi про головне 08.00, 20.30, 23.30 Сьогоднi 08.30, 16.30 Навколо свiту 10.30 Цивiлiзацiя. Карателi. Правда про латиських стрiлкiв 11.30 Ювелiр ТБ 14.30 Гра в слова i не тiльки 17.30 Цивiлiзацiя. Хто ви, мiстере Рiд 18.45 Сiм чудес України 19.00 Знак оклику 21.00 Дорогi депутати 21.30 «Тендер News» з Н. Седлецькою 22.30 Особливий формат. Обухiвська арифметика 23.00 Проти ночi з П. Шереметом 00.00 Клуб еротики 02.00 Полунички

2+2

06.00, 05.10 М/ф 07.20 М/с «Годзiлла» 08.15, 10.20 «Убойне вiдео» 09.00, 10.45 «Нереальнi iсторiї» 09.40 «Шалене вiдео по-українськи» 11.25, 03.20 «Дорожнi вiйни» 12.00, 18.15 Т/с «Наркотрафiк» 14.00 Т/с «Солдати 12» 16.00 Т/с «Команда Че» 20.00 Х/ф «У тилу ворога» (2) 22.00 «Бiйцiвський клуб» 23.00 Всесвiтня серiя боксу: Україна - США 01.55 Х/ф «Пророк» (2)

Мега

06.00 Повiтрянi бої 06.50, 11.50 За мить до катастрофи 07.40, 13.40 Таємницi науки 08.30 Таємнi знаки 10.10 Планета Земля 11.00 Секретна Зона 51 12.40 Мегасооруженiя. Дубайський iподром 14.30 Загадки Всесвiту 15.30 Сучаснi чудеса 16.20 Народження Європи 19.00 Секретнi iсторiї 22.00 Д/ф «Володар свiту. Нiкола Тесла» 22.50 Д/ф «Авiаконструктор Бартiнi» 23.40 Д/ф «Академiк Iсаак Халатников» 00.30 Покер 01.20 Смартшоу 01.50 Таємнича Росiя 02.30 Жива iсторiя


8

15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ СУБОТА, 23 ЛЮТОГО

УТ-1

06.00 Ранкова молитва 06.05, 21.00, 01.20 Пiдсумки 06.20, 07.00, 08.00, 09.00 Шустер-Live 12.10, 01.40 Дiалог iз країною 15.30 Мiсце зустрiчi 16.45 Свiт атома 16.55 Концерт «Офiцерська честь» 17.30, 21.50 Криве дзеркало 20.50 Мегалот 20.55 Офiцiйна хронiка 21.10, 01.30 Кабмiн: подiя тижня 21.25 Українська пiсня 22.50 Суперлото, Трiйка, Кено 23.00 Твiй голос 23.25 Ера здоров`я 23.50 Кiно в деталях 00.40 Концерт «О. Булдаков. Наш генерал, мисливець i рибалка» 1 ч.

1+1

06.00 «Ремонт +» 06.15 Мелодрама «Бос на 2 тижнi» 08.00 «Свiтське життя» 09.00 «Хто там?» 10.10, 10.35 М/с «Чiп i Дейл» 11.00 «Свiт навиворiт 4: В`єтнам» 12.05 М/ф 12.20 Анiмац. фiльм «Попелюшка: Повний вперед!» 14.05 Х/ф «Мiй кузен Вiннi» 16.40 «Вечiрнiй Київ» 18.30 «Розсмiши комiка 2» 19.30, 05.20 «ТСН» 20.00 «23 лютого у великому мiстi» 22.00 Х/ф «Район №9» (2) 00.10 Х/ф «Коктейль» (2) 02.10 Х/ф «Гра смертi» (2)

Iнтер

07.05 Х/ф «У зонi особливої уваги» 09.00 «Орел i Решка» 10.00 «Смачне побачення» 11.00 Концерт «Вечiрнiй Київ» 12.55 «Велика рiзниця» 14.05 Х/ф «Зникла iмперiя» 16.15 «Юрмала 2010» 20.00 «Подробицi» 20.25 Концерт «23 лютого у Великому мiстi 2012» 22.25 Х/ф «Московський жиголо» (2) 00.30 Х/ф «Бiльше, нiж друг» (2) 02.15 Х/ф «Спiдi Гонщик»

ICTV

06.30 М/ф «Том i Джерi проти карибських пiратiв» 07.35 Х/ф «Дочка якудзи»

НЕДІЛЯ, 24 ЛЮТОГО

УТ-1

06.00 Ранкова молитва 06.10 Свiт православ`я 06.40 Смiх з доставкою додому 07.10 Сiльський час 07.40, 23.40 «Дружина» 09.05 Фрiстайл. Кубок свiту 10.25 Крок до зiрок 11.05 Маю честь запросити 11.50 Караоке для дорослих 12.40 Шеф-кухар країни 13.35 Х/ф «Поїздка через мiсто» 14.40 Мiсце зустрiчi 16.05 Криве дзеркало 18.15, 02.10 Дiловий свiт 18.50 Концертна програма «Мамо, вiчна i кохана» 20.50 Офiцiйна хронiка 21.00, 23.00, 01.20 Пiдсумки 21.30, 01.50 Точка зору 21.55, 02.40 Головний аргумент 22.05 Фольк-music 22.55 Трiйка, Кено, Максима 00.50 Концерт «О. Булдаков. Наш генерал, мисливець i рибалка» 2 ч. 02.55 Хiт-парад «Нацiональна двадцятка»

1+1

06.05, 04.30 Мелодрама «Поцiлуй мене, товаришу» 07.50, 11.25 М/ф 08.10 «Ремонт +» 09.00 «Лото-Забава» 10.10, 10.35 М/с «Чiп i Дейл» 11.00 «Кулiнарнi курси з Ю. Висоцькою. Iталiя, Тоскана» 12.00 «Недiля з Кварталом» 13.00 Х/ф «Роман вихiдного дня» 15.15 Мелодрама «Знайда 2» 19.30, 00.05 «ТСН-Тиждень» 20.15 Х/ф «Кавказька полонянка, або Новi пригоди Шурика» 22.00 «Свiтське життя» 23.00 «Що? Де? Коли? Зiрковi вiйни» 01.05 Мелодрама «Спляча красуня» (3) 02.50 Х/ф «Район №9» (2)

Iнтер

06.30 Х/ф «Сто днiв до наказу» 07.45 Х/ф «Хiд у вiдповiдь» 09.30 «Школа доктора Комаровського» 10.10 Х/ф «Московський жиголо» 12.15 Т/с «Наркомiвський обоз» 1, 4 с. 16.25 «Юрмала» 20.00, 02.40 «Подробицi тижня» 20.55 Х/ф «Любити не можна забути» 22.55 Х/ф «Подорож до центру

09.05 Зiрка YouTube 10.00 Дача 11.00 Квартирне питання 11.55, 15.35 Дивитися всiм! 12.50 За кермом 13.15 Х/ф «Володар бурi» 16.10 Нетаємнi файли 17.00 Екстрений виклик 17.50 Максимум в Українi 18.45 Факти. Вечiр 19.00 Х/ф «Родич» 20.40 Х/ф «Справа честi» 22.30 Х/ф «Вантаж 200» (2) 00.10 Х/ф «Морфiй» (2) 02.05 Х/ф «Кочегар» (2)

СТБ

06.30 Х/ф «Вас викликає Таймир» 08.05 «Караоке на Майданi» 09.00 «Їмо вдома» 10.05 «ВусоЛапоХвiст» 11.40 «Хата на тата» 12.40 «Моя правда. Iрина Бiлик. Коли любов стає отрутою» 14.15 «Моя правда. Ольга Сумська. Без права на сльози» 15.10 «Слiдство ведуть екстрасенси» 19.00 Х/ф «Матуся моя» 22.40 «Детектор брехнi 3» 23.45 «Зоряне життя. Б`є отже лю��ить?» 01.40 Х/ф «Вiй» 02.55 Нiчний ефiр

Новий канал

06.35 Т/с «Ластiвчине гнiздо» 09.00 М/с «Рогу i Копита: Повернення» 09.35 М/с «Пiнгвiни з Мадагаскара» 10.00 Файна Юкрайна 10.45 Уральськi пельменi 12.15 Люди ХЕ 13.15 Нереальна iсторiя 14.20 Т/с «Татусевi доньки» 17.30, 23.55 Х/ф «Прибульцi 2: Коридори часу» 20.05 Х/ф «Невезучi» 22.00 Х/ф «Шеф» 23.50 Спортрепортер 02.15 Т/с «Еврика» 02.55, 03.50, 04.40, 05.25 Зона ночi

ТЕТ

06.00 Єралаш 07.15 М/с «Лунтiк» 07.40 Малята-твiйнята 08.00 Телепузики 08.35 Байдикiвка 09.00 Мультик з Лунтiком 09.25 М/с «Даша-дослiдниця» 10.00 М/с «Лiло i Стiч»

Землi» 00.45 Х/ф «Весь цей джаз» (2) 03.25 Д/с «Жадiбнiсть 2»

ICTV

06.00, 04.50 Свiтанок 06.50 Квартирне питання 07.40 Анекдоти по-українськи 08.00 Дача 09.00 Основний iнстинкт 09.30, 13.00 Дивитися всiм! 10.30 ОлiмпiЛяпи 11.30 Козирне життя 12.00 Мульт особи 12.20 Кримiнальний облом 13.40 Х/ф «Дочка якудзи» 15.10 Х/ф «Справа честi» 16.55 Х/ф «Родич» 18.45 Факти тижня 19.30 Х/ф «Грозовi ворота» 23.10 Iнший футбол 23.35 Х/ф «Заборонена реальнiсть» (2) 01.10 Х/ф «Морфiй» (2) 03.00 Х/ф «Вантаж 200» (2)

СТБ

07.15 «Їмо вдома» 08.15 «Кулiнарна династiя» 10.05 «Караоке на Майданi» 11.00 Т/с «Метод Фрейда» 15.15 Х/ф «Матуся моя» 19.00 «Битва екстрасенсiв» 20.00 Х/ф «Роза прощальних вiтрiв» 21.45 Х/ф «Бажання» 23.50 Х/ф «Вiд тюрми i вiд суми» (2) 03.15 Нiчний ефiр

Новий канал

05.35 Т/с «Тру Джексон» 05.55 Т/с «Ластiвчине гнiздо» 07.45 Церква Христова 08.00 Запитайте у лiкаря 08.25, 09.35 М/с «Пiнгвiни з Мадагаскара» 09.00 М/с «Рогу i Копита: Повернення» 09.55 М/ф «Скубi-Ду: АбракадабраДу» 11.25 Т/с «Щасливi разом» 15.20 Х/ф «Шеф» 17.10 Х/ф «Ягуар» 19.15 Х/ф «П`ятий елемент» (2) 22.00 Х/ф «Блейд» (2) 00.20 Спортрепортер 00.25 Х/ф «Невезучi» 02.15 Т/с «Еврика» 02.55, 03.55, 04.45, 05.20 Зона ночi 03.00 Джерела Батькiвщини 03.15 Братiя i дружина 03.30 У литовський час 03.45 Дике поле

ТЕТ

06.00, 12.40 Єралаш

11.00 Т/с «Моя прекрасна няня» 12.45 Т/с «Половинки» 14.15 Х/ф «До бiса кохання» 16.15 Х/ф «Сахара» 18.55 Х/ф «Таксi 2» (2) 20.40 Вiталька 22.25 Що якщо? 23.00 Х/ф «28 днiв потому» (3) 01.10 Х/ф «Кур`єр» (2) 02.40 До свiтанку

ТРК «Україна»

06.00, 05.00 Срiбний апельсин 07.00, 19.00, 03.20 Подiї 07.15 Т/с «Iнтерни» 08.15, 03.40 Х/ф «Чортове колесо» 10.00 Таємницi зiрок 11.00 Т/с «Дорога моя людина» 9 с. 12.50 Т/с «Ви замовляли вбивство» 10 с. 15.20 Т/с «Слiд» 17.00 Т/с «Фурцева. Легенда про Катерину» 7 с. 19.20 Т/с «Фурцева. Легенда про Катерину» 9 с. 21.20 Т/с «Друге повстання Спартака» 8 с. 23.20 Т/с «Дикий» 6 с. (2) 01.10 Т/с «Мент у законi» 2 с. (2) 02.50 Щиросердне зiзнання

НТН

06.10 «Легенди бандитського Києва» 07.00 «Залiзний Оскар» 07.35 Т/с «Прямуючи на пiвдень» 09.15 Х/ф «Акцiя» 11.00, 12.50 Т/с «Морськi пiхотинцi» 12.00, 23.00 «Головний свiдок» 19.00 Т/с «Павутиння 6» 22.35 «Випадковий свiдок» 00.00 Х/ф «Поцiлунок дракона» (2) 01.45 Х/ф «Чума: хронiка епiдемiї» (3)

Тонiс

вихiдних 19.00 Д/ф «Первiснi iнстинкти Рiчарда Бренсона» 20.00 Д/ф «Зима в Йєллоустоунi» 21.05, 05.10 Д/ф «300 осiб Армена Джигарханяна» 23.15 Х/ф «2.22» (3) 01.20 Х/ф «Золота жила»

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30, 10.00 М/ф 09.00 М/с «Казки Ганса Хрiстiана Андерсена» 11.00 М/ф «Планета скарбiв» 12.30 Х/ф «Школа Авалон» 14.15 «Подаруй собi життя» 15.20 Х/ф «Iгри в солдатики» 17.20 «Розсмiши комiка» 19.10 «КВК» 21.40 Т/с «Надприродне» (2) 00.00 Х/ф «Весiльна вечiрка» 01.35 Х/ф «Август Раш»

К2

06.00 Телеторгiвля 07.00 М/ф 07.45 Справа смаку 08.15, 16.35 З бiлого аркуша 08.50 Знаєте що? 09.40 Лiкарi 10.25, 15.45 Час краси 11.20 Свати бiля плити 12.15 Спецiя 13.15 Енциклопедiя смаку 14.10, 18.20 Сiмейний розмiр 14.50, 17.20 Жiноча форма 19.10, 22.40 Веселi чоловiки 20.10, 23.35 Таємницi долi 20.50 Будь по твоєму 21.45 Iноземна кухня 00.15 Колiр Ночi

Enter-фiльм

06.00 Х/ф «Коли дерева були великими» 07.35 Ф-стиль 08.00 Служба новин «Соцiальний пульс» 09.00 Д/ф «Сучасниця» 10.00 Свiтськi хронiки 10.40 Х/ф «Хлопчаки» 13.35 За сiм морiв 14.15 Вiдлуння джунглiв 14.50, 04.15 Д/ф «Сльози свiту. Сльози Амазонки» 16.00, 22.10 Д/ф «Планета життя» 17.00, 03.30 Ронiн 17.45 Щоденник для батькiв 18.20, 04.10 Цивiлiзацiя Incognita 18.30, 03.15 Соцiальний пульс

08.35 Х/ф «Пригоди Буратiно» 10.45 Навколо смiху 12.10 Д/ф «Ролан Биков. Карлик-кровопивець, якого обожнювали всi» 13.00 Х/ф «Людина-оркестр» 14.30 Х/ф «Вiдкрийте, полiцiя! 3» 16.15 Х/ф «Фронт без флангiв» 19.10 Х/ф «Фронт за лiнiєю фронту» 22.15 Х/ф «Фронт у тилу ворога» 01.00 Х/ф «Сходження» 02.50 Х/ф «Донечка»

07.15 М/с «Лунтiк» 07.40 Малята-твiйнята 08.00 Телепузики 08.35 Байдикiвка 09.00 Мультик з Лунтiком 09.25 М/с «Даша-дослiдниця» 10.00 М/с «Лiло i Стiч» 11.00 М/ф «Астерiкс i Клеопатра» 13.05 Приколи на перервi 13.40 Т/с «Половинки» 14.40 Х/ф «Сахара» 17.10 Х/ф «Таксi 2» 18.55 Дайош молодьож! 20.00 Шури-Мури 21.00 Т/с «Вiсiмдесятi» (2) 23.00 Х/ф «Мимра» 00.45 Х/ф «Об`єкт мого захоплення» 02.30 До свiтанку

зи Амазонки» 16.00 Д/ф «Планета життя» 17.00 Україна-Європа: маятник Фуко 17.45 Д/ф «Людмила Целiковська» 18.30, 04.00 Свiт за тиждень 19.00 Д/ф «Романови. Захiд Росiйської iмперiї» 20.00 Цивiлiзацiя Incognita 20.15, 04.25 Кумири 20.45, 04.40 Свiтськi хронiки 21.10 Д/ф «Привiт вiд Коби» 22.10 Х/ф «Золота жила» 00.15 Х/ф «2.22» (3) 01.55 Амурнi мелодiї3 02.20 Х/ф «Тiло i душа 2» (3)

ТРК «Україна»

06.00 Срiбний апельсин 06.40 Подiї 07.00, 04.35 Х/ф «Наречена на замовлення» 09.00 Ласкаво просимо 10.00 Герої екрану 11.00 Т/с «Дорога моя людина» 11 с. 12.50 Т/с «Ви замовляли вбивство» 14.20 Т/с «Слiд» 16.00 Т/с «Фурцева. Легенда про Катерину» 19.00, 03.50 Подiї тижня 20.00 Т/с «Iнтерни» 54 с. 21.00 Т/с «Iнтерни» 58 с. 23.00 «Великий футбол» 00.30 Т/с «Дикий» 8 с. (2) 02.15 Т/с «Мент у законi» 4 с. (2)

НТН

06.40 Х/ф «Рiдня» 08.10 Т/с «СМЕРШ. Легенда для зрадника» 11.30 «Легенди карного розшуку». Iдеальне вбивство 12.00, 03.40 «Агенти впливу» 13.00 «Православнi святi» 15.00 Т/с «Вчора закiнчилася вiйна» 19.00 Т/с «Слiпий 3» 22.40 «Лохотрон» 23.10 Х/ф «Кидали у грi» 00.50 Х/ф «Трансморфери» 02.20 «Речовий доказ»

Тонiс

06.00 Х/ф «Хлопчаки» 07.40 Вiдлуння джунглiв 08.00 Соцiальний пульс вихiдних 09.00 Д/ф «Зима в Йєллоустоунi» 10.00 Будь у курсi! 10.40 Ф-стиль 11.05 Х/ф «Коли дерева були великими» 13.50 За сiм морiв 14.30 Арт City 15.05, 05.05 Д/ф «Сльози свiту. Сльо-

5 канал

06.30, 18.40 «Київський час» 06.40, 09.35, 19.25, 00.25, 01.55 «Тема тижня» 06.45, 07.10, 08.20, 18.55, 23.35, 00.20,

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 09.35 М/ф «Планета скарбiв» 11.10 Х/ф «Вiдплата Макса Кiбла» 12.45 Х/ф «Кiт у капелюсi» 14.10 «Добрий вечiр, тварини» 15.00, 01.50 Х/ф «Слава» 17.00 «Розсмiши комiка» 18.50 Х/ф «Трансформери 3: Темний бiк Мiсяця» 21.40 Т/с «Надприродне» (2) 00.00 Х/ф «Август Раш» 03.25 «Нiчне життя»

К2

06.00 Телеторгiвля 07.00 М/ф 07.45 Справа смаку 08.15, 16.35 З бiлого аркуша 08.50 Знаєте що? 09.40 Лiкарi 10.25, 15.45 Час краси 11.20 Свати бiля плити 12.15 Спецiя 13.15 Енциклопедiя смаку 14.10, 18.20 Сiмейний розмiр 14.50, 17.20 Жiноча форма 19.10, 22.40 Веселi чоловiки 20.10, 23.35 Таємницi долi 20.50 Будь по твоєму 21.45 Iноземна кухня 00.15 Колiр Ночi

Enter-фiльм

10.00 Х/ф «Людина-оркестр» 11.30 Х/ф «Вiдкрийте, полiцiя! 3» 13.15 Х/ф «Фронт без флангiв» 16.10 Х/ф «Фронт за лiнiєю фронту» 19.15 Х/ф «Фронт у тилу ворога» 22.05 Х/ф «Живi мертвi» 01.35 Х/ф «П`ядь землi» 02.50 Х/ф «На Дерибасiвськiй гарна погода, або На Брайтон-Бiч знову йдуть дощi»

5 канал

06.30 «Київський час» 06.45, 07.10, 08.25, 18.50, 23.35, 00.20,

03.25 «Час спорту» 06.55, 07.15, 08.10, 08.55, 10.10, 10.55, 13.55, 16.10, 17.20, 19.20, 23.40, 00.55, 03.35, 05.55, 06.25 «Погода» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 00.00, 01.00, 02.00, 04.00, 05.00 «Час новин» 07.20, 08.15, 22.25, 23.20, 00.15, 03.20 «Бiзнес-час» 07.30 «Клуб 700» 08.30 «Не перший погляд» 09.25 «Автоконтинент» 09.50 «Мотор-новини» 10.15, 12.10, 02.30, 03.30, 04.30, 04.55, 05.50, 06.20 «Хронiка тижня» 11.10 «Трансмiсiя» 11.30 «Автопiлот-тест» 13.30 «Драйв» 14.10, 23.50 «Iсторiя успiху» 14.25 «Гра долi» 15.15 «Кiно з Янiною Соколовою» 16.15 «Арсенал» 17.25 «Феєрiя мандрiв» 18.15 «Особливий погляд» 19.30 «Машина часу» 20.10, 01.10, 05.10 «Портрети з Сергiєм Дорофеєвим» 21.10, 00.30 «Велика полiтика» 21.40, 03.00, 06.00 «Вiкно до Америки» 22.00, 02.10, 03.40 «В кабiнетах» 22.30 «Майстер-клас iз Наталкою Фiцич» 02.40 Новини

Пiксель

06.00 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Фургончик Оллi 07.00, 12.30 Йой! Пригоди Пiгглi Вiнкса 07.30 Кайю 07.50, 19.00 Пiм та Пам 08.00, 19.10 Бум та Редсики 08.10, 16.20, 19.20 Гламперси 08.30 Baby TV 09.20 Веселi цифри 09.30 Зубабу 09.40, 12.00 Алекс 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00, 18.40 Шафа Хлої 10.30 Обачна Еббi 11.00, 23.00 Оггi та кукарачi 11.20, 20.50 Маша та Ведмiдь 11.30, 21.30 Смiшарики 12.10 Тваринки-бляшанки 12.20 Песик Камбу 12.50 Весела ферма 13.20, 18.10 Тельмо та Тула 13.40 Тiматi та Анабель

03.20 «Час спорту» 06.50, 07.15, 08.10, 08.55, 10.55, 13.55, 14.10, 14.55, 17.10, 17.50, 19.10, 00.25, 00.40, 02.55, 03.30, 05.55, 06.25 «Погода» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 23.00, 00.00, 01.00, 02.00, 05.00 «Час новин» 07.20, 08.15, 22.25, 23.20, 00.15, 03.15 «Бiзнес-час» 07.30 «Клуб 700» 08.30 «Феєрiя мандрiв» 09.10, 19.30, 06.00 «Велика полiтика» 09.35 «Вiкно до Америки» 10.10 «Мамина школа» 10.30 «Здоровi iсторiї» 11.10 «Технопарк» 11.30 «Трансмiсiя-тест» 12.10, 04.15 «Життя цiкаве» 13.35 «Мотор» 14.20 «Гра долi» 15.15 «Акцент» 16.10 «Машина часу» 17.20 «Палата» 17.30 Новини 18.10 «Вiкно в Європу» 20.30, 23.40, 01.55, 02.35, 04.35, 05.50 «Хронiка тижня» 21.00 «Час: пiдсумки тижня з Тетяною Даниленко» 21.40, 03.00, 04.00 «Час-Тайм» 22.00, 02.10 «Територiя закону» 22.35, 03.40 «Кiно з Янiною Соколовою» 00.30, 02.30, 03.35 «Огляд преси» 01.10, 05.10 «Портрети з Сергiєм Дорофеєвим» 03.25, 06.20 «Тема тижня»

Пiксель

06.00 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Фургончик Оллi 07.00, 12.30 Йой! Пригоди Пiгглi Вiнкса 07.30, 14.00 Кайю 07.50, 19.00 Пiм та Пам 08.00, 19.10 Бум та Редсики 08.10, 16.20, 19.20 Гламперси 08.30 Baby TV 09.20 Веселi цифри 09.30 Зубабу 09.40, 12.00 Алекс 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00, 18.40 Шафа Хлої 10.30 Обачна Еббi 11.00, 23.00 Оггi та кукарачi 11.20, 20.50 Маша та Ведмiдь 11.30, 21.30 Смiшарики 12.10 Тваринки-бляшанки 12.20 Песик Камбу 12.50 Весела ферма 13.20, 18.10 Тельмо та Тула

14.00 Рiкша Раджу 16.30 Пiноккiо 17.20 Пригоди Сакерзiв 19.30 Малюк Джейк 19.50, 05.30 Чарiвний сад 20.20 Пригоди Тiммi 21.00 Баранчик Шон 22.00 Союзмультфiльм 23.30 Д/ф про природу

ТВi

06.30 Блага звiстка з Рiком Реннером 07.00 Експериментальний 07.30 Великi iсторiї кохання ХХ столiття. Король Хуан Карлос i королева Софiя 08.00, 20.30 World Stories. Мiжнароднi кореспонденти 08.30, 16.30 Навколо свiту 09.30, 20.00 Звiрина робота 10.00 Дiлова кухня 10.30 Цивiлiзацiя. Хто ви, мiстере Рiд 11.30 Ювелiр ТБ 13.30, 21.30 Iсторичнi хронiки з Н. Сванiдзе. 1967 р. Юрiй Нагiбiн 14.30 Лекцiї i подiї 17.30 Цивiлiзацiя. Нескорений 21.10 Сiм чудес України 22.30 Великi iсторiї кохання ХХ столiття. Георг VI i Королева-мати 23.00 Найважчий у свiтi ремонт 00.00 Клуб еротики 02.00 Полунички

2+2

08.10, 05.00 М/ф 10.00 Х/ф «Коронадо» 12.00 Т/с «Мерлiн 4» 14.00 Всесвiтня серiя боксу: Україна - США 17.00 Т/с «Апостол» 23.15 Х/ф «U-571» (2) 01.10 Х/ф «Наказано знищити» (2) 02.50 «Дорожнi вiйни»

Мега

06.00 Руйнiвники мiфiв 07.20 Зброя Другої свiтової 09.20 Шукачi 09.40 Мегасооруженiя. Аеробус А380 10.30 Мегасооруженiя. Дубайський iподром 11.20 Мегазаводи 12.10 Акули острова Пасхи 13.00 Планета Земля 16.00 Народження Європи 19.00 Таємнича Росiя 22.00, 04.40 Мiстична Україна 23.00 Сучаснi чудеса 01.00 Операцiя «Гнiв Божий» 02.00 Смерть Бен Ладена

13.40 Тiматi та Анабель 16.30 Три мушкетери 17.20 Пригоди Сакерзiв 19.30 Малюк Джейк 19.50, 05.30 Чарiвний сад 20.20 Пригоди Тiммi 21.00 Баранчик Шон 22.00 Союзмультфiльм 23.30 Д/ф про природу

ТВi

07.00, 18.45 Експериментальний 07.30 Великi iсторiї кохання ХХ столiття. Георг VI i Королева-мати 08.00 Сiм чудес України 08.30, 16.30 Навколо свiту 09.30, 20.00 Звiрина робота 10.00 Дiлова кухня 10.30 «Тендер News» з Н. Седлецькою 11.30 Ювелiр ТБ 13.30, 21.30 Iсторичнi хронiки з Н. Сванiдзе. 1968 р. Андрiй Сахаров 14.30 Лекцiї i подiї 17.30 Цивiлiзацiя. Стрес. Портрет вбивцi 20.30 Сьогоднi 22.30 Великi iсторiї кохання ХХ столiття. Король Хуан Карлос i королева Софiя 23.00 Найважчий у свiтi ремонт 00.00 Клуб еротики 02.00 Полунички 04.00 Клiпи Jazz з О. Коганом 04.30 Х/ф «Шпигун в масцi»

2+2

08.10 М/ф 10.00 Х/ф «800 льє вниз Амазонкою» 12.00 Т/с «Мерлiн 4» 14.00 «Бiйцiвський клуб» 15.00 «Шалене вiдео по-українськи» 15.15 Т/с «Апостол» 21.30 «Профутбол» 22.40 «Шалене вiдео по-українськи». (2) 23.40 Х/ф «Крутi часи» (2) 01.55 Х/ф «У тилу ворога 3: Колумбiя» (2) 03.20 «Дорожнi вiйни» 03.50 Х/ф «Київськi прохачi»

Мега

06.00 Руйнiвники мiфiв 08.00 Повiтрянi бої 09.40 Мегазаводи 12.10 Акула 21 столiття 13.00 Планета Земля 16.00 Хрестовi походи 19.00 Секретнi iсторiї 22.00, 05.20 Україна: забута iсторiя 23.00 Сучаснi чудеса 01.00 Чому Захiд боїться Росiї? 02.00 Наш свiт: бос мафiї 03.00 Смартшоу 03.50 Ти можеш краще


15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

ДИТЯЧА РУБРИКА

Як намалювати пташку

ПРИКАЗКИ І будень, і неділя - все лінивому безділля. Кінець діло хвалить. І за соломинку вхопиться, хто топиться. Голка в стіжок упала - пиши пропала. Знай, що говориш

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Крокодилячі сльози Цей вислів веде родовід ще від стародавніх єгиптян: вони вірили, що тварина, з’ївши жертву, оплакує її. Подібний факт дійсно має місце. Зубаті рептилії час від часу «плачуть», і по їхніх «обличчях» скочуються справжні сльози. Але, як з’ясували через сотні віків вчені, відбувається це зовсім не через жалісливість снідаючого. У організмі грози водойм накопичуються зайві солі. А біля очей у хижака є особливі залози, що й виділяють рідину із надлишком цієї мінеральної речовини, аби вивести її назовні. Тому нині афоризм став крилатим і вживається для позначення лицемірства особи, яка коїть лихо, а виправдовує його благими намірами.

СКОРОМОВКИ

«Б» Бабин біб розцвів у дощ – буде бабі біб у борщ. Бобер на березі з бобренятами бублики пік. Боронила борона по боронованому полю. Босий хлопець сіно косить, роса росить ноги босі. Був бик тупогуб, тупогубенький бичок. У бика була тупа губа. Був господар, був господар, та й розгосподарився.

КАЗКА

Пес і м’ясо «Малятко» Біг через кладку пес із шматком м’яса в зубах - він поцупив його в чужій коморі. Глянув пес на воду, а там, у глибині - другий пес, і теж із м’ясом у зубах. - О, який ласий шмат! - повив пес, стоячи на кладці. - Зараз я його відберу. Він весь наїжився, вишкірився та як загарчить! А м’ясо його з рота бовть у воду і пішло на дно.

КОРИСНІ ПОРАДИ

9

ЗДОРОВ’Я

10 причин відмовитися від алкоголю

Що робити, якщо дитина бреше?

how-to-do.org

За матеріалами «СТС-медиа»

1. Відмова від алкоголю допоможе зекономити кошти Алкоголь коштує немалі гроші. Тому через систематичне вживання алкогольних напоїв суттєво страждає сімейний бюджет. Спочатку все починається із перегляду футбольних матчів за бокалом пива, потім день народження, річниця, державне чи релігійне свято і т. д. Спробуйте підрахувати витати, які ви витрачаєте на алкоголь протягом місяця і ще раз подумайте, можливо, варто наступного місяця витратити ці гроші на важливіші і корисніші речі… 2. Спортсмени рекламують, але не вживають алкоголь Із екранів телевізора зірки телебачення, відомі особистості і навіть спортсмени активно пропагують алкоголь. Ви можете подумати, що пиво чи горілка цієї марки настільки смачна, що її полюбляють такі авторитетні у суспільстві люди. Але вся справа у грошах, які зірки заробляють на своїй популярності. Їм заплатили, щоб вони, використовуючи свій авторитет, переконували наївних глядачів, що саме це пиво для чемпіонів, а ця горілка для переможців. 3. Алкоголь шкідливий За останнє десятиліття виробництво алкоголю збільшилося в сотні разів. Поряд із цим у десятки разів зросла смертність серед населення. Націю намагаються споїти. Українці деградують і вмирають. Натомість, виробники алкогольних напоїв всіляко намагаються переконати людей у нешкідливості алкоголю. Але про вплив алкоголю на життя людини свідчать такі факти: 50% аварій, третина самовбивств, 80% смертей від раку порожнини рота та травної системи відбуваються через зловживання алкоголем. Згідно із даними ВООЗ кожен третій на землі вмирає через причини, які пов’язані із вживанням алкоголю. 4. Алкоголь не веселить і не розслабляє Часто можна почути від людей, які полюбляють випити, що це допомагає їм повеселитися, відпочити, «відірватися на всю катушку». Розваги на сміх відіграють важливу роль у житті людини: забезпечують відпочинок для мозку, допомагають відволіктися від буденних турбот, зміцнюють нервову систему. Але надмірна веселість у п’яної людини немає нічого спільного із природною веселістю. П’яна «веселіть» це перша стадія наркозу – стадія збудження, яку спостерігають хірурги, при введенні пацієнтів у стан наркозу за допомогою таких наркотичних засобів, як ефір, хлороформ, морфій. Нервова система не відпочиває, а після збудження приходить пригнічення, головний біль, дискомфорт, відсутність бажання працювати. 5. Алкоголь витісняє духовність Скільки молодих хлопців та дівчат замінили недільну літургію на ранкове похмілля та сон після бурхливого відпочинку в нічних клубах. Християнські цінності під впливом алкоголю витісняється грубістю, хамством. Замість сакраментальної, безкорисливої та чистої любові американський кінематограф пропагуює п’яні сексуальні оргії із випадковими партнерами. На місце честі, совісті та патріотизму приходить байдужість та бажання вирішувати проблеми за посередництвом алкоголю. 6. Жоден алкоголік не хотів таким стати На кожному етапі життя вважаєш, що контролюєш ситуацію, що випиваєш ще не великі дози, виправдовуєшся, що інші значно більше випивають, здається, що ще так далеко що тієї переломної межі. А все починається зі стакана горілки з друзями по п’ятницях, а закінчується часто у клубі анонімних алкоголіків. І якщо анекдоти про алкоголіків бувають смішними, то у реальному житті все значно сумніше. Спочатку людина втрачає контролю над вживанням алкоголю, потім над собою, а потім втрачає життя. 7. Вживання алкоголю – це ознака слабкості Нам часто тяжко адаптуватися до життя в оточуючому нас світі, ми не знаходимо собі в ньому місця, вважаємо себе нікому не потрібними. Крім того, під впливом наших комплексів, страхів, почуття власної неповноцінності виникає внутрішній дискомфорт, якого ми намагаємося позбутися за допомогою алкоголю. Внутрішні проблеми та переживання не дозволяють нам розважитися та відпочити без вживання алкоголю. Будь сильним, дивись тверезо на своє життя! 8. Бережіть свій авторитет П’яні компанії ведуть себе по-ідіотськи. Гумор в них примітивний та вульгарний. Адже, що дотепного можна придумати на п’яну голову? Науково доведено, що алкоголь вбиває нервові клітин головного мозку. Люди, які часто випивають втрачають свій авторитет у сім’ї, родині, на роботі. Як можна довірити важливу справу людині, яка може спізнитися через вчорашню п’янку, або прийти на роботу із розпухлою від похмілля головою? 9. Алкоголь – легальний наркотик Єдина відмінність алкоголю від інших наркотиків – це його легальність. Держава не проти масових продажів алкогольних напоїв, через надходження до бюджету мільйонних акцизних зборів. Для можновладців алкоголь – це джерело великих прибутків, а для звичайних людей – джерело проблем, хворіб, конфліктів і бідності. Найбільше алкоголіків серед найубогіших верств населення. Ці люди свої останні гроші несуть мільйонерам, які є власникам заводів із виробництва алкогольних напоїв. 10. Алкоголь – ворог щасливої сім’ї Згідно статистики в українському суспільстві частіше випивають чоловіки. Це ще глибше закорінює матріархат у наших сім’ях, оскільки через нездатність п’яного чоловіка брати відповідальність за сім’ю, чоловічу роль доводиться брати на себе жінці. Як наслідок, чоловік перестає бути чоловіком, а жінка не може почуватися щасливою у непритаманній їй ролі. Тому часто алкоголь стає причиною розлучень. Саме таку причину назвали 31% розлучених жінок і 23% розлучених чоловіків.

Для того, щоб висвітлити питання про брехню і, тим більше, дитячу брехню, спершу необхідно зрозуміти, що таке ця брехня. Отже, брехня - це свідоме спотворення правди, це своєрідне роздвоєння людини, яке нею ж робиться для певних цілей (мету дитячої брехні ми опишемо нижче). Якщо говорити про дитячу брехню, то необхідно пам’ятати, що вона з’являється у дитини не раніше 7-8 років, коли в неї з’являється можливість відокремлювати всередині себе уявне, вигадане, нафантазоване від реального. До цього віку - 7-8 років - складно стверджувати про брехливість дитини. Вона складає купу історій, про те як бачила Дідуся Мороза вчора, або про те, як працювала з татом в лікарні, або як пішла у ліс і зустрічалась з тваринами, які з нею розмовляли. Але всі ці історії нешкідливі і, незважаючи на те, що вони теж є спотворенням дійсності, лише говорять про те, що у дитини активний процес уяви і вона не відрізняє реальність і вигадку, реальне і уявне. А процес активного «вигадування» говорить лише про те, що Ваша дитина активно розвивається і активно розвивається її творче начало, а це тільки в радість :) Більш того, в дитячому віці яскраво може проявлятися те, що закладено в нас споконвічно - змагання. І дитинка, граючи в яку-небудь гру з дорослими чи ровесниками, легко може змінювати правила або «махлювати», для того, щоб домогтися успіху і виграти. І вона може і сама не розуміти, що це теж свого роду обман, для неї є тільки гра і будь-які можливості, щоб виграти. У цих ситуаціях важливо заохотити змагальність дитини (це його активний початок і спосіб досягнення успіху - це важливо заохочувати), але при цьому показати, що обман - це не найкращий спосіб домогтися успіху. Також існує така річ, як гіперболізація або перебільшення. З точки зору дитини все навколишнє здається їй величезних розмірів - будиночок, в якому вона грає представляється їй хоромами, озеро, в якому вона купалась - океаном. І коли дитина ділилась своїми переживаннями, то ми потішалися над нею і її розповідями, але це ж теж не брехня, а особливості її сприйняття світу. Якщо ж говорити про феномен дитячої брехні, то його поява починається з 5-7 років, коли дитина починає замислюватися над тим, як уникнути покарання за ту чи іншу свою дію.

ПРИЧИНИ ДИТЯЧОЇ БРЕХНІ - підвищена система заборон з боку дорослих (коли дитині часто говорять «це не можна» і заборон набагато більше, ніж дозволів, то малюк починає потайки здійснювати це «не можна», приховуючи його від батьків); - завищена система батьківських вимог (коли батьки занадто багато вимагають від свого малюка; наприклад - навантажують його всілякими секціями, гуртками, домашніми клопотами і висувають високі вимоги до успішності в школі, іноді при цьому, вкладаючи в дитину свої нереалізовані мрії та сподівання. Дитина може просто не справлятися з усіма завданнями, але для того, щоб не засмучувати батьків, боячись їхнього розчарування брешуть); - страх втратити любов батьків і страх отримати фізичне покарання (чим потужніше знаряддя батьківського покарання, тим сильніший страх і тим сильніша брехня; для дитини немає нічого важливішого батьківської любові, але батькам необхідно пам’ятати про те, що у дитини теж є якісь свої маленькі чи великі бажання, які для нього важливі і які, можливо, лежать у сфері заборон від Вас); - приклад батьків (іноді, дорослі, самі того не розуміючи, подають приклад своїм дітям власною поведінкою - «брехня заради порятунку» власних стосунків з партнером, з друзями, з начальством і подібного роду речі вбираються дитиною і потім нею ж реалізуються, як приклад правильної поведінки ).

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ДИТИНА БРЕШЕ? - заспокоюємося, висловлюємо маляті свою думку і ставлення, що Вам неприємно, що він збрехав (без оцінки самої дитини), уважно й доброзичливо налаштувавшись, намагаємося з’ясувати причини виявленої брехні; - знижуємо кількість вимог і заборон або шукаємо шляхи можливості задоволення потреби дитини іншими способами, що задовольняють і Вас і Вашого малюка; - відслідковуємо і міняємо власну поведінку у відношенні «брехня-правда», щоб бути показовим прикладом для дитини; - знижуємо у дитини страх втрати любові, поваги з боку батьків і значущих осіб, показуємо йому, що любимо його всіма способами; - вчимо дитину способам впоратися з труднощами і складнощами що виникають на шляху до успіху, ділимося власним досвідом і досвідом великих особистостей; - всіма способами показуємо дитині, що правда більше цінується всіма, ніж брехня! І пам’ятайте про те, що Ваша любов і Ваше прийняття дитини - найголовніші помічники для неї! Успіхів!


10

15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

АНЕКДОТИ

Судячи по наших дорогах, закінчується не зима, а війна Підготувала Ольга Болва Їде чоловік в автобусі і весь час обурюється: — Що за молодь тепер! Одні нахаби. Самі їдуть сидячи, а місцем старшим людям не поступаються. — Чому ви обурюєтеся? — запитують його. — Ви ж то сидите?! — Я то сиджу, а дружина стоїть. Якщо у жінки в руках качалка... Це ще не факт, що будуть пиріжки. Хлопчик геній закінчив школу в 13, університет в 16, аспірантуру в 17, а потім 10 років переховувався від воєнкома в лісі. Чоловік читає газету і ділиться враженнями з дружиною: — Уявляєш, підрахували, що чоловік у середньому за день говорить п’ятсот слів, а жінка — п’ять тисяч! — Це тому, що вам треба все по десять разів повторювати.

Чапаєвські дороги настільки суворі... Фото Романа Шевченка

СКАНВОРД

Отримавши на День народження ролики, Галя думала, що це – найкращий подарунок у світі. Однак, вже через півгодини вона зрозуміла, що найкращий подарунок – це нові передні зуби. - Мій чоловік кинув пити завдяки спорту. - А завдяки якому спорту? - Боксу. - Він став займатися боксом? - Не він, а я. Українські вчені створили прилад який допомагає проходити через стіни. А назвали винахід взагалі прикольно - двері! На дачі п’яний чоловік поповзом пробирається додому, а назустріч йому змія повзе. Чоловік: - Ти куди повзеш? Змія: - Шшшшш... Чоловік: - Правильно, всі сплять, не будемо голосно розмовляти... - Ти де? - Я під’їжджаю. - Я тобі на домашній дзвоню. Іван, Петро і Мустафа знайшли мішок золота: Іван тут же скрикнув: - Мені пів мішка! Петро не довго думаючи: - Мені іншу половину мішка! Мустафа: (посміхаючись) - А мені золото. - Лікарю, я поламав ногу в двох місцях! - Ви запам’ятали ці місця? - Так! - Більше туди не ходіть! П’яний чоловік стукає в двері. Дружина не пускає. Чоловік кричить: - Хто в домі господарь? Дружина: - Хто в домі, той і господар! Жінки помирають пізніше від чоловіків, тому що вони завжди запізнюються. Єдина людина в нашому місті, яка може дозволити собі їздити на ягуарі - це сторож зоопарку. На День народження хтось приніс сємочки. Пити так і не почали. Кінокартина: «День, коли я висплюсь». Жанр: фантастика. Ох, вже наші дороги, сів за кермо і… поскакав. Тільки в Україні можна на запитання: «Чим зайнятий?» почути відповідь: «Та нічим, працюю». СМС до весілля: «Люблю, чекаю, сумую.» СМС після весілля: «Хліб, туалетний папір, молоко.» Хлопчик-хуліган 5 днів не міг попасти додому: він дзвонив в двері та втікав.

У центрі – відповіді на сканворд, який був опублікований у минулому номері газети.

Блондинка дзвонить в таксі: - Ало - це таксі? Я вже пів години чекаю Вашу машину апельсинового кольору! Оператор таксі: - Дівчино, Вас вже пів години очікує Опель синього кольору.


15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

ГОРОСКОП

18-24 лютого ОВЕН (21.03-20.04) Тиждень повний нових зустрiчей, несподiваних знайомств, у зв`язку з чим зiрки попереджають про непередбаченi витрати. Тиждень може бути пов`язаний з ослабленням здоров`я. Для немолодих чоловiкiв i пiдлiткiв-Овнiв фiзичнi перевантаження або нервова напруга можуть стати причиною стресiв i захворювань. ТIЛЕЦЬ (21.04-21.05) Деяка неуважнiсть, зайва довiрливiсть або помилкове уявлення про партнера може привести Тiльцiв до фiнансових втрат. Початок тижня може бути не з легких. Вiрогiднi нерозумiння зi сторони оточуючих, неприємнi збiги обставин. Тиждень серйозних провокацiй i конфлiктiв. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06) Ймовiрне погiршення самопочуття Близнюкiв: головний бiль, млявiсть, загострення хронiчних захворювань. Цi нездужання можуть порушити нормальний ритм життя Близнюкiв. Хвороба в цей тиждень може набути затяжного характеру. Близнюкам може пощастити в бiзнесi. РАК (22.06-22.07) Важкий, критичний тиждень. Вiн пройде достатньо напружено. Втома минулого тижня може ускладнитися проблемами сiм`ї або сварками з коханою людиною. Ракам буде важко зберiгати спокiй, слiдувати своїм установкам, зберiгати вiрнiсть переконанням. А це може призвести до конфлiктiв i погiршення самопочуття. Сприятливий тиждень, подiї якого на деякий час можуть вiдновити втрачену вiру Ракiв в майбутнє. Можливi приємнi несподiванки, поповнення сiмейства, прийоми родичiв, маленькi сiмейнi свята. ЛЕВ (23.07-23.08) Становище Левiв цього тижня буде важким, але не безнадiйним, хоча нiщо з того, що вони зроблять, не приведе до успiху. Вiрогiднi великi фiнансовi витрати. Ви повиннi будете проявити дипломатичнi здiбностi. Не виключено, що початок дня зажадає ухвалення важливих рiшень в особистому життi. Сприятливi заручини, зачаття. ДIВА (24.08-23.09) У другiй половинi тижня вiрогiднi неприємностi через плiтки i наговори таємних недоброзичливцiв. Вашi сили пiдуть на з`ясування вiдносин. Тиждень може принести нерозумiння i нелади вдома, в учбовому закладi i на роботi. Вам не уникнути непотрiбних розмов i утомливої роботи з документами.

ПОГОДА

ЩО ПРИГОТУВАТИ

На вихідних у районі очікується від -3 до 0°С, сніг, слабкий вітер СУБОТА, 16 ЛЮТОГО

НЕДІЛЯ, 17 ЛЮТОГО

Ранок: -2°С. Хмарно. Вітер 4-5 м/с.

Ранок: -2°С. Сніг. Вітер 4-5 м/с.

Вечір: від 0°С до -2°С. Сніг. Вітер 5-4 м/с.

Вечір: від -1°С до -3°С. Сніг. Вітер 5-3 м/с.

Фаза місяця: новий місяць.

Фаза місяця: перша чверть.

КАЛЕНДАР

Свята та пам’ятні дні sviato.in.ua

П’ЯТНИЦЯ, 15 ЛЮТОГО День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Міжнародний день дітей, хворих на рак

НЕДІЛЯ, 17 ЛЮТОГО День спонтанного прояву доброти

ЧЕТВЕР, 21 ЛЮТОГО Міжнародний день рідної мови

КУДИ ПІТИ

(майстер-класи педагогів, обмін досвідом, розваги для дітей, чаювання)

СКОРПIОН (24.10-22.11) Тиждень отримання сокровенних знань, молитов, очищення i покаяння. Багато Скорпiонiв вiдчують руку допомоги, пiдтримку i заступництво вищих сил. У деяких це вiдчуття може викликати упевненiсть у своїй правотi i силах. Можливо, що цей тиждень буде наповнений суперечливими подiями, одна частина яких буде пов`язана з активною дiяльнiстю Скорпiонiв, а iнша - з їхнiм пасивним спогляданням дiяльностi найближчого оточення.

ДЕТЕКТИВ, ЖАХИ «СІНІСТЕР»

КОЗЕРIГ (22.12-20.01) У емоцiйному планi тиждень пройде достатньо напружено: почуття переважатимуть над розумом, що може призвести до помилок. Козероги будуть здатнi на служiння ближнiм аж до самозречення. Тиждень припускає пiзнання, стараннiсть, обов`язок, правду. Козероги можуть опинитися перед складним вибором. Тi, хто придiляє дуже велику увагу матерiальнiй сторонi життя, можуть втратити бiльше, нiж отримати. Вiрогiднi проблеми з майном. ВОДОЛIЙ (21.01-19.02) Вiрогiднi рiзкi змiни настрою i планiв. Тиждень зажадає вiд Водолiїв великих зусиль над собою, якi можуть здатися їм безглуздими. Емоцiйний фон багатьох Водолiїв буде дуже бурхливим, що з`явиться причиною втоми i роздратування в кiнцi тижня. Перша половина тижня обiцяє прорахунки або обмани - ваша зайва довiрливiсть спричинить за собою фiнансовi втрати. РИБИ (20.02-20.03) Тиждень сприятливий для вiдряджень, подорожей. Енергетичний потенцiал бiльшостi Риб буде високим. В дорозi чекають успiх, пригоди, творчi i особистi перемоги або успiхи в дiлових операцiях. Тиждень сприятливий для придбань. Вiн може стати плiдним, якщо ви зумiєте сконцентрувати свою енергiю i знайдете їй правильний вихiд.

Морквяний торт з лимонною глазур’ю

rp5.ua

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10) Тиждень характеризується пiдступами, агресiєю, брехнею, зрадою. Ймовiрно, що таємний недруг спробує пiдставити вам пiднiжку, але в результатi сам опиниться в невигiдному свiтлi. Ймовiрно, що ви безпiдставно остигнете до роботи i вiдчуєте розчарування буквально у всьому. Такий стан може значно ускладнити справи.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12) Тиждень припускає зваблення, обмани, порожнi iлюзiї. Запалена уява може пiдштовхнути Стрiльцiв до непродуманих вчинкiв, марних фiнансових трат, авантюрних заходiв. Зростає агресивнiсть Стрiльцiв. Вони можуть приймати жорсткi рiшення. Життєвий потенцiал має тенденцiю до зниження. Можливi спокуси або любовна зустрiч, яка принесе багато неприємностей. Надлишок пихи i жага до збагачення можуть привести до серйозних випробувань.

11

БАТЬКІВСЬКИЙ КЛУБ

Дата: 22 лютого. Час: 18.00-19.30. Місце: районна бібліотека для дорослих (2-й поверх). Внесок: 5 грн (з людини).

Тісто: 300 г моркви, 1 ст. л. лимонного соку, 3 яйця, 150 г цукру, 2 ст. л. сметани, 150 г борошна, 1 ч. л. розпушувача, 150 г мелених горіхів, пакетик ванільного цукру. Глазур: 1/2 ст. л. лимонного соку, 50 г цукру. Заварний крем: 0,5 л молока, 200 г цукру, 4 жовтки, 50 г борошна, 1 ч. л. ванільного цукру. Моркву почистити і натерти на дрібній тертці. Змішати з лимонним соком. Білки відділити від жовтків і збити з 3 ст. л. холодної води в круту піну, поступово додаючи звичайний і ванільний цукор. Змішати борошно і розпушувач, додати сметану, жовтки. Потім обережно підмішати білкову масу і терту моркву. Дно форми для випікання вистелити папером для випічки, змастити його маслом. Викласти тісто і випікати при 180 °С приблизно годину. Остуджений корж розрізати на три частини. Для перемащування зварити звичайний заварний крем: закип’ятити молоко; жовтки розтерти з цукром, ванільним цукром та борошном; додати молоко до жовтків і перемішати; поставити на вогонь і варити до запустіння. Кожен корж перемастити кремом і скласти їх гіркою. Для карамельної глазурі: 50 г цукру насипати тонким рівномірним шаром на дно каструлі і розігріти на середньому вогні, не помішуючи, до коричневого кольору. Потім додати 2 ст. л. води і лимонний сік. Швидко розмішати і одразу ж покрити верхній корж торта.

Цибулевий пиріг

(США, 2012) Дата: 16, 17, 22, 23 лютого. Час: 20:00. Місце: ЦКДМ (кінотеатр). Ціна квитка: 5 грн.

«ТАТО В ПАВУТИННІ» (Фарс-мажор на 2 дії, прем’єра) Дата: 22 лютого. Час: 19:00 Місце: Чернігівський драмтеатр Час виїзду:17:15 (від ЦКДМ) Ціна квитка: 30-40 грн. Попередній запис та довідки за телефоном 3-18-48

ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ЖИТЕЛЯМИ МІСТА Дата: 1 березня. Час: 14:00. Місце: районний Будинок культури.

МЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ Адреса: м. Мена, вул. Шевченка, 12. Режим роботи: з 8:00 до 17:00 год. Перерва: з 13:00 до 14:00 год. Вихідний день: субота, неділя. Ціна квитків: для дітей – 2 грн, для дітей з екскурсією – 3 грн, для дорослих – 4 грн. Тел. 3-13-17.

Для тіста: 1 склянка борошна, 0,5 пачки «Вершкового» маргарину, 3 ст. л. сметани або кефіру, 0,5 ч. л. соди, погашеної оцтом. Для начинки: 2 великі цибулини, 2 плавлених сирки (5055% жирності), 3 яйця, пучок зеленого кропу, сіль, перець за смаком. Борошно перетерти із маргарином. Потім додати сметану, погашену оцтом соду і замісити тісто. Воно виходить у вигляді маслянистої грудки. Розділити тісто на дві нерівні частини і покласти у холодильник на 20 хв. Тим часом дрібно нарізати цибулю. Залити її окропом і залишити на 20 хв. Тоді злити воду, викласти цибулю на сковорідку, додати трохи олії і смажити до прозорості. Остудити. Плавлені сирки натерти на крупній тертці, змішати з цибулею, додати збиті яйця та дрібно нарізаний зелений кріп. Посолити, поперчити за смаком і ретельно перемішати. Форму змастити маргарином, присипати борошном. Розкачати тісто (окремо кожну частину). Більшу викласти у форму, сформувавши бортики приблизно 2-2,5 см висотою. Зверху покласти начинку і накрити її другою частиною тіста. Щільно защипати краї, проколоти верх пирога виделкою в кількох місцях, змастити збитим яйцем. Випікала 30 хв на середньому вогні. Як тільки пиріг відходить від стінок форми – він готовий.


12

15 ЛЮТОГО 2013 РОКУ № 7 (45)

ВІТАННЯ

РЕДАКЦІЙНІ ОГОЛОШЕННЯ

РЕКЛАМА

Шановні воїни-афганці, ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої обов’язок це не просто слово, а суть життя. Сьогодні ми вшановуємо усіх тих, хто повернувся. Низько вклоняємося батькам і рідним загиблих. Низький вам уклін, доброго вам здоров’я, стійкості та оптимізму.

Увага! Передплата газети «Менщина» на лютий закінчилася, проте можна передплатити газету на інші місяці Щоб передплатити «Менщину», потрібно завітати до редакції, поштового відділення або звернутися до листоноші.

Військовий комісар Менського райвійськкомату

РОБОТА

ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПЛАТИ

Потрібні

на місяць – 6,52 грн, на три місяці – 18,96 грн, на півроку – 36,27 грн, на рік – 71,34 грн.

Інтернет-портал «Труд» (Державна служба зайнятості) 13 лютого

Де можна купити газету?

Продавець продовольчих товарів ФОП Брежалова Людмила Іванівна Зарплата: 1182 грн

Газету «Менщина» можна купити у таких торгових точках міста:

13 лютого

Прибиральник службових приміщень ДП «Постачальник - 1» Зарплата: 800 грн 12 лютого

Оператор машинного доїння

Готель «Десна», 3-й поверх

ПП «Перше травня» Зарплата: 3000 грн 12 лютого

Слюсар - ремонтник Філія «Менський сир» ППКФ «Прометей» Зарплата: 1500 грн

ГАРЯЧА ЛІНІЯ У середу, 20 лютого, з 9.00 до 10.00 пряму телефонну лінію з жителями району проведе начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Тетяна Володимирівна Ольховик. Тел.: 2-12-44.

Магазин «Майстер Плюс»

пропонує у широкому асортименті: електроінструмент • лакофарбову продукцію сантехніку • лінолеум • насосне обладнання • інкубатори садово-огородній інвентар Можливість отримання кредиту. Доставка. Гнучка система знижок. Тел. 3-10-83

ЦІНИ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Валюта

Купівля

Продаж

EUR

10.80

11.05

USD

8.09

8.14

RUB

0.27

0.27

ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ (СТАНОМ НА 13 ЛЮТОГО) Станція

Паливо

Ціна

А95

10,65

А92

10,35

А80

10,00

ДТ

9,80

АГНКС «Ітера» (вул. Жовтнева, 128)

Метан

6,36

Менська ГНС (вул. Леніна, 163)

Пропан

5,95

АЗС №18 «Нефіда» (вул. Жовтнева, 126)

Контакти – внизу сторінки.

Менська районна бібліотека запрошує батьків і дітей міста на зустріч батьківського клубу. У програмі: майстер-класи педагогів, обмін досвідом, корисна інформація, розваги, сімейне чаювання. Для реєстрації звертайтесь до дитячих закладів міста, у бібліотеку, або за телефоном 063-603-44-60. Зустріч відбудеться у п’ятницю, 22 лютого з 18.00 до 19.30 на другому поверсі бібліотеки.

Щорічний конкурс казкарів «Чарівний світ казки» Запрошує Вас прийняти участь. Роботи на конкурс приймаються до 7 квітня за адресою м. Мена, вул. Червона площа, 10, КЗ «ЦКДМ». Довідки за телефоном 3-18-48.

До уваги адвокатів! Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Чернігівській області, а також всіма районними, міським, міськрайонними управліннями юстиції до 4 березня 2013 року. З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління юстиції у Чернігівській області http://just.cg.gov.ua.

Засновник і видавець ФОП Лавський С.В.

Реєстраційне свідоцтво ЧГ №513-162 ПР від 05.04.2012 р.

Як опублікувати рекламу в газеті?

Міцна родина - щаслива дитина

Менська районна газета «Менщина» Редактор – Лавський С.В. День виходу – п’ятниця Ціна договірна Індекс – 68016

Також газету можна придбати у кожному поштовому відділенні району.

Щоб опублікувати рекламне оголошення, привітання чи співчуття в газеті «Менщина», потрібно звернутися до рекламного відділу редакції.

Підготував Дмитро Михайленко

КУРС ГРИВНІ («ПРИВАТБАНК», СТАНОМ НА 13 ЛЮТОГО)

– редакція газети «Менщина» (вул. Червоноармійська); – друкарня «Домінант» (вул. Червоноармійська); – фотостудія «Фото-цифра» (вул. Червона Площа); – Троїцький базар; – магазин №2 (вул. Воровського); – магазин №6 (вул. Сидоренка); – магазин №8 (вул. Леніна); – магазин «У Миколи» (вул. Шевченка); – магазин «Лотос» (вул. Червоноармійська); – магазин «Ніагара» (вул. Жовтнева); – магазин «Маркет» (вул. Червона Площа); – магазин «Продукти» (вул. Жовтнева); – магазин «Орхідея» (вул. Шевченка); – магазин «Злагода» (вул. Радянська); – магазин «Світ» (вул. Жовтнева); – магазин «Ваш Майстер» (вул. Червона Площа); – магазин «Хуторок (вул. Урицького); – магазин «Авангард» (вул. Жовтнева); – магазин «Каскад» (вул. Леніна).

Адреса: 15600, Україна, Чернігівська обл., м. Мена, вул. Червоноармійська, 23. Телефони: 5–01–52, (094) 990–31–52. Факс: 3–15–55. Емейл: admin@menshchyna.info Сайт: menshchyna.info

Реклама Графічна реклама стандартного розміру (візитівка, 42,5кв.см.)

Ціна 40 грн

Графічна реклама вільного розміру

1 грн/кв. см.

Вітання, співчуття та подяка

10 грн

Вітання, співчуття з фото

15 грн

ОГОЛОШЕННЯ Лікування защемлення нервів та інших хвороб хребта. Тел. 2-41-55, 063-468-48-34 Співочий колектив шукає чоловіка - вокаліста віком до 35 років для роботи по замовленням. Тел. 050-448-04-52 Продається весільна сукня. Дорога. Недорого. Тел. 093-594-56-45

Газета набрана і зверстана в редакції газети «Менщина», віддрукована у ФОП Скиба А.О., м. Мена, вул. Червоноармійська, 23.

Друк офсетний. Обсяг – три друковані аркуші. Тираж 750 примірників.


«Менщина» № 7 (45) від 15.02.2013