Page 1

28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

БЛАГОУСТРІЙ

ВІТАННЯ

У Мені прикрасили головну ялинку

Редакція газети «Менщина»

Шановні читачі!

Світлана Плющ. Фото Дмитра Михайленка

В центрі Мени прикрасили ялинку. Поставили навколо казкові будиночки та дві гірки для малечі. «Менщина» дізналася скільки грошей з місцевого бюджету було виділено на прикрашання новорічної красуні і чи буде вестися за нею відеоспостереження.

Вітаємо вас з прийдешнім Новим 2013 роком!

Як повідомив «Менщині» заступник голови міської ради Юрій Стальниченко, цьогоріч на ялинку коштів з бюджету не витрачали. Іграшки для зеленої красуні зробили вихованці районного Центу дитячої та юнацької творчості, а дві нові гірлянди придбали за спонсорські кошти, які надало місцеве сільськогосподарське підприємство СК «Авангард». – Одна з камер відеоспостереження, яке веде Менський райвідділ УМВС, направлена і на головну ялинку міста, – повідомили в райвідділі. Будемо сподіватися, що цього року не знайдеться «сміливців», які понівечать новорічне дерево.

Дякуємо, що ви з нами. СВЯТО

У музичній школі відсвяткували Новий рік Світлана Плющ. Фото автора

У віторок, 25 грудня, в менській музичній школі дітлахи звільняли від чар Діда Мороза, літали на метлі з Бабою Ягою і співали пісень з Снігуркою. Так вихованці та гості музичної школи святкували Новий рік.

Працівник комунального підприємства міськради Петро Лихоїд прикрашає ялинку

Концертну новорічну програму підготували викладачі музичної школи. Новорічне дійство супроводжувалося цікавими конкурсами та вікторинами. Всі діти отримали подаруночки від Снігуроньки та її помічників. До речі, ялинку музичній школі подарували місцеві підприємці, а головним спонсором свята виступив Василь Кандаков. Вихованці та гості музичної школи святкують

ГРОШІ

Ялинку в цьому році можна купити дешевше ніж у минулому Світлана Плющ. Фото автора

Новорічне дерево в Мені можна придбати біля ресторану, на Троїцькому ринку та на автовокзалі. Ціни цього року приємно дивують. Сосни коштують від 35 грн, ялинки – від 25 грн. Гарненьку півтораметрову сосну на автовокзалі можна вторгувати за 50-60 гривень. Тоді як у минулому році таке деревце коштувало не менше 80 грн.

Продавці ялинок біля автостанції

Цього року ялинки почали продавати з запізненням. У минулому році, вже в середині грудня можна було придбати сосну. У цьо-

му році продаж новорічних красунь розпочали у 20-х числах грудня. Для тих, хто не хоче морочитися з опалими голками і кого хвилює природа, є простіші варіанти — штучні ялинки. Хочу зауважити, що у цьому році в Мені навіть дефіцит штучних ялинок. Чи то надто вони дорогі, чи не користуються попитом. Якщо в місті штучної ялинки не знайдете, можна придбати її і в Інтернеті. Півтораметрова штучна ялинка коштує від 135 грн. Це складне дерево, після свята його можна спокійно згорнути і сховати в шафу. До того ж таке деревце довговічне, купивши його один раз, витрачатися на ялинки більше не доведеться. Наприклад штучна ялинка висотою 2 м в інтернет-ма-

Радянські іграшки у великій моді газині коштує 250 грн. Окупиться вона всього за три роки. Іграшки і прикраси для ялинки в Мені продаються майже в кожній торговій точці. На Троїцькому ринку набір з 5 іграшок для ялинки коштує від 12 до 60 грн. Гірлянди продаються від 25 грн. До речі, зараз радянські іграшки у великій моді. В антикварних магазинах України вартість за одну таку іграшку в хорошому стані може досягати 300 доларів і вище. Тому діставайте старі запаси новорічних прикрас і сміло наряджайте свою ялинку.


2

28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

ЛЮДИ МЕНЩИНИ

На новорічному рубежі – підсумки та плани керівництва району Дмитро Михайленко

«Менщина» поцікавилася у керівників установ, організацій та підприємств району, як вони оцінюють рік, що минув, чим він їм найбільше запам’ятався та чого очікують від нового 2013 року.

для медиків, очищення річки Бабка, будівництво БК у Березне, укріплення берегової лінії Десни в Макошине, газифікація сіл Ленінівка та Блистова, очищення ставка в Данилівці, будівництво шкіл у Мені та в Киселівці, ремонт доріг в усіх населених пунктах Менщини. Фінансування їх за рахунок місцевих бюджетів є неможливе через високу вартість. За глобальними питаннями я ні в якому разі не забуваю про потреби звичайних людей, особливо дітей та молоді. У сімейному житті – син у цьому році закінчує шкільне навчання – будемо вступати. Старший закінчує 4-й курс – будемо думати, що робити далі.

ЛЕОНІД ЛИТОВЧЕНКО, НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ РДА: АНАТОЛІЙ СОЛОМКО, ГОЛОВА РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ: – 2012 – цей рік був визначним тим, що жителі району вибрали законодавчу владу, демократично та без порушень. Ніяких об’єктивних скарг щодо організації та проведення виборів до нас не надходило. Особисто я відчуваю постійну напруженість і загруженість роботою, але в цьому році вдалося знайти 10 днів для сімейного відпочинку на Чорному морі в Коблево з дітьми та онуками. 2013 – у планах на наступний рік тяжко працювати задля подальшого покращення життя людей. Користуючись нагодою, хочу привітати всіх жителів району з наступаючими новорічними святами та побажати кожному, щоб бажання та мрії по максимуму здійснювалися, щоб доля була прихильною до кожного і щоб наступний рік видався кращим за минулий.

ВОЛОДИМИР НЕВЖИНСЬКИЙ, ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ: – 2012 – слава Богу, діти ростуть, навчаються. Особисто я сумую через те, що не стало мами. Загалом цей рік оцінити складно. 2013 – сподіваюся на налагодження співпраці з народними депутатами у вирішенні проблем району: ремонт РБК, будівництво двох гілок водогону в Мені, закінчення будівництва каналізаційно-насосоної станції та станції знезалізнення, будівництво житла

– 2012 – був неспокійний рік. Але радує те, що нам вдалося утримати нормальний рівень роботи закладів освіти. В цілому – виконані завдання по розвитку дошкільної освіти, загально-середньої та позакласної освіти. В особистому житті все спокійно, без потрясінь. Яскравою подією в цьому році для мене став день народження онучки Ксюші – їй виповнилося три рочки. Посмішка на її обличчі для мене головне. 2013 – Бажаю всім покращення та стабільності. Хотілося б більшого фінансування освіти, підвищення власної зарплатні. А найголовніше, щоб було здоров’я.

ВІКТОР ПАВЛЮК, ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР РАЙОНУ: – 2012 – я лише рік на посаді. Протягом року, вперше за роки незалежності, в районі проводились дослідницькомобілізаційні навчання на базі менського районного комісаріату. Участь у нах брали 24 чоловіки, тривали вони 2 тижні. В особистому житті приємно дивує дочка – вона в цьому році почала займатися танцями у «Фієсті». Мені дуже подобається коли вона виступає, я бачу результат і дуже з того радий. 2013 – Плануємо відкрити музей воїнів-афганців, у нас все готово, чекаємо на остаточне затвердження у Чернігові. Будемо проводити мобілізаційні навчання з практичною доставкою військовозобов’язаних до військових частин. Хочемо організувати проведення змагань з волейболу на День збройних сил України і розвивати волейбол у районі взагалі.

НАТАЛІЯ ПІДЛИПСЬКА, ДИРЕКТОР РАЙОННОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ: – 2012 – приємно, що мама жива, в цьму році їй виповнилося 87 років. Просила Бога і прошу зараз, щоб вона і надалі

жила. 2013 – Хочеться спокою – вчасно отримувати зарплату, та щоб нас не ображали. Є у мене і новорічне бажання - хотіла б з’їздити на море або за кордон – у Францію або Італію.

продовжити спілкування з головним лікарем любомльського району на Волині, який є одним з флагманів сучасної районної медицини. Корінним образом у цьому році хочу змінити ставлення до свого особистого здоров’я, бо вже настає час дивитися у паспорт.

ЛЮБОВ КОТ, КЕРІВНИК МЕНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ «ПРИВАТБАНКУ»:

ПЕТРО ХОМРАЧ, ГОЛОВНИЙ ЛІКАР РАЙОНУ: – 2012 – завдяки сприянню РДА закінчилось будівництво сучасного фізіотерапевтичного відділення. Ще нам вдалося забрати МСЕК (медико-соціальну експертну комісію) у сосницьких колег і залишити її у нас. Це є засобом запобігання «розтягування» по сусіднім районам менської медицини і ще один крок на шляху укрупнення і створення у майбутньому Міжрайонного госпітального округу на базі Менської ЦРЛ. У район продовжують прибувати лікарські кадри – в цьому році колектив лікарні поповнився на три лікаря. Маємо два анестезіолога – тепер їх у нас два (одна в декретній відпусці). На сьогодні ми маємо сім лікарів вищої атестаційної категорії, а до мого приходу на посаду головного лікаря їх у нашій лікарні не було зовсім. Створено і успішно працює відділення мікрохірургії по заміні хрусталика ока, операції проводять наші фахівці. До нас їдуть люди з інших районів, особливо сосницького. Всього прооперовано 62 людини. В особистому житті я постарів на один рік, донька вийшла заміж, тому буду чекати на онуків. Старша дочка успішно закінчує аспірантуру з політології і в цьому році повинна захистити кандидатську дисертацію. 2013 – до кінця 2013 року ми повинні повністю відпрацювати надання допомоги на засадах сімейної медицини. Обов’язково. Ми вже практично готові. Це не тільки реформа для реформи, а буде реальне покращення – буде персональна відповідальність сімейного лікаря за здоров’я хворого. Від якості роботи такого лікаря буде залежати і його зарплата, а не просто ставка. Плануємо поліпшити матеріально-технічну базу лікарні. Замінити покрівлю на сучасну метало черепицю над трьох та двоповерховими корпусами. Над триповерховим ще хочемо побудувати шатровий дах. Особисто для себе планую

– 2012 – добре, що мирно закінчився. 2013 – Наші люди варті кращого життя і я б хотіла, щоб у районі створювалися нові робочі місця та підвищувалися заробітні плати у наших клієнтів. А для себе особисто хочеться здоров’я та щоб кожен новий день радував. Всім бажаю миру, злагоди та стабільності.

ональний університет імені Драгоманова, буде навчатися за державний бюджет. 2013 – На сьогоднішній день мене все влаштовує у повному обсязі, а от новий рік я чомусь не люблю. В наступному році хочеться, щоб збільшилася кількість читачів для наших бібліотек, особливо серед дітей. А ще нових надходжень цікавих та корисних книжок побільше. Усім бажаю стабільності у житті та у роботі.

ТАМАРА КОТ, ДИРЕКТОР МЕНСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ: – 2012 – Цей рік скучати нам не дав, це точно. Тим не менше всі поставлені перед нами завдання ми виконали. 2013 – Від цього року я очікую стабільності у роботі, максимуму працевлаштувань та легалізації зайнятості.

ВОЛОДИМИР ВАРУША, НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У МЕНСЬКОМУ РАЙОНІ:

ЗІНАЇДА МАКСИМЕНКО, ДИРЕКТОР МЕНСЬКОГО ЗООПАРКУ: – 2012 – нарешті добудували довгоочікуваний (з 2007 року) павільйон для крокодила та фламінго. Купили тібетського яка, в наступному купимо йому самку. Завагітніла верблюдиха, в наступному році буде потомство. З’їздили в цьому році на Чорне море, в Судак – дуже сподобалося, добре відпочила. 2013 – Плануємо відкрити музей зоопарку, в якому буде відображена вся його історія. Хочемо також поповнити колекцію тварин зебрами та фламінго. У наступному році хочемо з’їздити у Львів, у гості до чоловікової сестри.

ІННА ДУДКО, ДИРЕКТОР ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ: – 2012 – У цьому році призначена на керівну посаду. По району ми маємо 25 тисяч читачів, 50 тисяч книговидань. В особистому житті - дитина самостійно вступила в Наці-

– 2012 – пройшла реорганізація, скоротили працівників – з 44 стало 32 чоловіки. Пожеж у цьому році побільшало, але ненабагато. Дочка поступила вчитися в університет, дуже з того радію. 2013 – хочу, щоб у наступному році держава звернула більшу увагу на нашу службу, повернулася, так би мовити, до нас обличчям. Якщо вдасться, поїдемо сім’єю відпочити на море або в Карпати.

ОЛЕКСАНДР НАЗАРЕНКО, РЕДАКТОР РАЙОННОЇ ГАЗЕТИ «НАШЕ СЛОВО»: – 2012 – мені, як редактору, приємно, що «Наше слово» в цьому році визнали кращою районною газетою України. Для нас це було несподіванкою. Останнім часом ми активніше почали працювати з громадськими організаціями. 2013 – Моя особиста мета на наступний рік – кинути палити, покращити здоров’я; хочу побувати в Європі, поспілкуватися з людьми на семінарах. Сподіваюсь, що наступний рік буде хоч трішки, але кращий, ніж попередній – як особисто, так і професійно. Є задумка вийти на обласний рівень – зареєструвати «Наше слово» як обласну газету, бо надходить багато сигналів із сусідніх районів. Через це зміниться формат газети, ми будемо подорожувати Україною, спілкуватися з колегами по інших областях.

ІРИНА ЩУКІНА, ДИРЕКТОР МРЦСССДМ (МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ): – 2012 – в цьому році зросла професійно - стала директором. Ввели посаду – фахівець із

соціальної роботи, тепер більше сімей можемо охопити соціальними послугами, шкода, що в наступному році їх поменшає. Саме завдяки молодому поповненню студентський форум і «Фенікс» були особливими в цьому році, набули нового формату та вийшли на новий рівень. Непогано ми жили в цьому році і в матеріальному плані завдяки соціальним ініціативам Президента, за що ми йому дуже вдячні. В особистому житті в цьому році я якось особливо переживаю своє материнство, по новому осмислюю себе як маму. 2013 – за частину коштів від «Фенікса» буде придбано нове обладнання в спортивний клуб «Джинс». Хочу, щоб нові кадри росли і розвивалися професійно, реалізовували нові проекти. Ми вже звикли бути найкращими і у мене є великі сподівання, що нова молодь буде гідно тримати високий рівень. Можливо, в цьому році створимо клуб для соціально активних жінок. Особисто для себе в цьому році хочу почати зайнятися спортом. Дуже хочу в цьому році побувати в Карпатах.

ТЕТЯНА РУДЕНКО, ДИРЕКТОР РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ: – 2012 – у нашому дружньому колективі з’явився заслужений працівник культури України – Анжела Цигипа. По громадській раді я цим роком незадоволена, можна було б зробити більше, якби ми не бралися за питання, які не в нашій компетенції. В особистому житті рік видався вдалим: народилася перша онучка Софія, купили нову машину «КІА», правда, в кредит, відремонтували дачу в Максаках – отож, маємо тепер де з друзями відпочити. 2013 – хочеться, щоб наш заклад якось яскраво про себе заявляв, хоча б раз на рік. Плануємо під свій патронат взяти «Гуморину». В особистому плані – стабільності, адже нас у хаті 6 чоловік живе, три покоління. Хотілося б купити окреме житло для дітей, але будучи реалістом, я знаю, що в цьому році це нереально. Закінчимо ремонт «времянки», яка є у нас на подвір’ї – от і буде де молоді усамітнитись. Ще мрію про відпочинок на закордонному курорті – але не сама, а так, щоб з усією сім’єю.


28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

ЗЕМЛЯ

ДАЙДЖЕСТ

Як люди листа Президенту підписували Дмитро Михайленко. Фото автора

В редакцію «Менщини» надійшло повідомлення про те, що у Бірківці людям пропонують підписати звернення до Президента України Віктора Януковича та до народного депутата Олега Ляшка і за це отримати 10 кілограмів борошна вищого ґатунку. Лист, який людям пропонували підписати представники ПП «Бірківське», містив у собі прохання допомогти відмінити розпорядження Менської райдержадміністрації про передачу невитребуваних паїв Миколі Бутенку і посприяти у передачі їх приватному підприємству «Бірківське».

ПЕРШИЙ ЗУСТРІЧНИЙ Приїхавши на місце роздачі «подарунків», першим зустрічаємо Валентина Філоненка, жителя Бірківки, який санками віз два мішки борошна. Пай він дав в оренду ПП «Бірківське», звідти його й повідомили про те, що йому потрібно прийти та отримати борошно, як додаток до вже сплаченої орендної плати. - Муку отримав, підписав три документи – відомість та звернення. Що в тому зверненні написано – не знаю, не читав, - сказав він.

ПРОСТО ТАК Як розповіла завскладом

3

ПП «Бірківське» Антоніна Філоненко, орендну плату людям виплатили грошима – по 657 гривень 67 копійок. А видача п’яти кілограмів проса та десяти кілограмів борошна є добавкою до сплачених коштів – просто так. - Під час видачі пропонуємо нашим пайовикам підписатися під зверненням, яке підготувало наше керівництво.

Підготувала Юлія Максименко

ЗЕРНОВИЙ РЕКОРД ЧЕРНІГІВЩИНИ svoboda.fm: «Аграрії Чернігівщини в поточному році впритул наблизилися до тримільйонної позначки зі збирання зернових культур. Повідомляє прес-служба Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації. Так загальний вал зернових культур Чернігівщини у 2012 році з урахуванням кукурудзи склав 2 мільйони 925 тисяч тонн, що є абсолютним рекордом з моменту утворення Чернігівської області восени 1932 року. Середня врожайність - 43,1 центнера з гектара. Даний обсяг врожаю зернових культур, дає змогу не лише задовольнити внутрішні потреби регіону в зерні, а й експортувати значну частину врожаю».

ХТО НЕ ПІДПИСУЄ – ОПИНЯЄТЬСЯ У КІНЦІ ЧЕРГИ Жінка з черги Ганна Гайдай обурюється: «Сказали, що якщо не підпишу звернення, борошна не отримаю». На що завскладом заперечила: «Дамо, але в останню чергу і якщо вистачить». Через деякий час Ганна Юхимівна підійшла до нас і сказала, що підписала звернення: «Підписала, а що робить?»

«Я НЕ ПРОДАЮСЬ!» Розповідає жителька Бірківки Анастасія Павленко: - Почула я вчора від сусідки про те, що завтра будуть давати муку. Домовилась із сусідкою забирати разом, бо в неї є машина. Приїхали. При отриманні муки нам дали підписати відомість за муку та ще два листи. Підписала, а коли взнала, що такі справи, кинула муку і кажу: «Я не продаюсь! Я не голодую, а якщо я ту муку заробила, ви її мені в зубах принесете, а якщо не заробила, то і ладно».

Новини Чернігівської області, України та світу

ПАРАД ДІДІВ МОРОЗІВ У ЧЕРНІГОВІ Бірківчани підписують листа Президенту України

СОЦІАЛЬНИЙ ПРАЦІВНИК НЕ ЗНАЄ, ЩО РОБИТИ Ольга Спицька, яка працює соціальним працівником у Бірківці каже: «Мені сказав Сергій Мурований (директор ПП «Бірківське» - авт.), що мука буде всім власникам паїв, як додаток до орендної плати. Я пішла отримувати борошно для своїх підопічних, прийшла, а мені кажуть, що якщо згодні підписати листи – отримуйте, а якщо ні, то самі розвеземо по домівках.

ГОЛОВА БІРКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАТЕРИНА ФЕСЮН: - Стосовно роздачі борошна і збору підписів, вважаю, що це підкуп. До того ж деякі люди не розуміли, що підписують. Ситуація така – на території

нашої сільради працюють три сільськогосподарські підприємства. Конфлікт виник навколо невитребуваних паїв (паї, у яких нема господарів і якими розпоряджається райдержадміністрація – авт.). Районна адміністрація передаючи землі Бутенку законодавства не порушувала – це було підтверджено рішеннями Менського районного та Чернігівського апеляційного судів, які залишили рішення РДА без змін у відповідь на скарги зі сторони ПП «Бірківське».

ДИРЕКТОР ПП «БІРКІВСЬКЕ» СЕРГІЙ МУРОВАНИЙ: - Рішення пропонувати людям підписувати звернення не моє, а засновника підприємства. А щодо людей, хай роблять як хочуть - хто хоче, підписує, хто не хоче, отримує борошно просто так.

svoboda.fm: «Діди Морози різного віку у Чернігові 22 грудня провели свій парад. Вони підтвердили свою владу не тільки низькими температурами, а й викликали м’який сніг на час свого дефіле вулицями міста. Діди Морози створили казковий настрій і показали свої серйозні наміри оберігати морозну температуру до Нового року і Різдва. Під час урочистої церемонії запалення ялинки заступник міського голови Станіслав Віхров офіційно передав владу в місті Дідам Морозам, як повноправного громадському органу управління».

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛРАДА ПРИЙНЯЛА БЮДЖЕТ НА НАСТУПНИЙ РІК svoboda.fm: «Чернігівська обласна рада 21 грудня прийняла бюджет області на 2013 рік, затвердивши доходи в обсязі 2 173,2 млн гривень і видатки - 2 171,4 млн гривень. За це рішення проголосували 63 з 74 присутніх депутатів (усього в облраді - 100 депутатів). Фракція опозиції - "Батьківщина" та комуністи заявляли, що вони такий бюджет не підтримають. Депутати Верховної Ради Атрошенко і Рудьковський закликали ухвалити бюджет, щоб почати фінансування з нового року. Вони заявили, що у 1 кварталі нового року нардепи Верховної Ради переглянуть бюджет. Доходи загального фонду облбюджету затверджено в сумі 2 106,4 млн гривень, спеціального фонду - 66,8 млн гривень. Видатки загального фонду облбюджету затверджено в сумі 2 084,6 млн гривень, видатки спеціального фонду - 86,8 млн гривень. Профіцит загального фонду обласного бюджету встановлено 19,9 млн гривень. Дефіцит спеціального фонду обласного бюджету встановлено 19,9 млн гривень, джерелом його покриття визначено надходження коштів із загального фонду в бюджет розвитку (спеціального фонду)».

«У НОВОРІЧНУ НІЧ БУДЕ МОРОЗНО, АЛЕ БЕЗ ОПАДІВ», – КУЛЬБІДА unn.com.ua: «У Новорічну ніч в Україні буде мінусова температура, опадів не очікується. Про це сказав начальник Укргідрометцентру Микола Кульбіда. "У Новорічну ніч температура буде переважно 1-6 градусів морозу, у Криму – 0-4 тепла. У Новорічний день буде 0-5 тепла. Опадів не очікується", - сказав Кульбіда. Перед Різдвом слід очікувати хвилю похолодання. "Поки що попередні прогнози, що десь 4-5 грудня слід чекати якусь хвилю холоду в Україні, але наскільки вона буде сильною, сказати дуже складно».

БЕЗПЕКА

Горіли «Добриня» та Троїцький ринок Світлана Плющ. Фото Дмитра Михайленка

У вівторок, 25 грудня, близько 2-ї години ночі сталася пожежа в приміщенні міського кафе-бару «Добриня». Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 100 квадратних метрів, пошкоджено стіни. Причина – порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Сума збитку встановлюється. Про це повідомило територіальне управління МНС України у Чернігівській області. Також, у понеділок, 24 грудня, близько 11-ї години дня сталася пожежа в адміністративному приміщенні торгівельного павільйону на території міського Троїцького ринку, що належить ПП «Мена». Вогнем пошкоджено електрощит та електропроводку. Причина – коротке замикання електромережі. Сума збитку – 500 грн.

ДОЛАР УПАВ НИЖЧЕ 8 ГРИВЕНЬ tsn.ua: «У вівторок, 25 грудня, курс долара в обмінних пунктах знизився на 5 копійок на купівлі та на 3 - на продажу. Так, курс купівлі становив 7,99-8,02 (8,02-8,05 – 24 грудня), продажу - 8,05-8,09 (8,077-8,12 – 24 грудня) грн за дол. Середній курс купівлі долара становив 7,9945 (8,046 – 24 грудня), продажу 8,0637 (8,0945 – 24 грудня) грн за дол».

«Добриня». Вигляд зсередини

102

Злочини та пригоди, які сталися на території Менського району Райвідділ міліції 19 грудня надійшло повідомлення з міської ради про те, що в м. Мена по вул. Чехова зникла кришка каналізаційного люку. 22 грудня сталося загорання жилого будинку в с. Стольне. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при курінні. 22 грудня надійшло повідомлення про те, що в смт Березна під

час розпиття спиртних напоїв в жителя Архангельської області зник мобільний телефон, який знаходився в його кишені. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що дану крадіжку скоїла жителька смт Березна. 23 грудня надійшло повідомлення від жительки м. Мена про те, що в неї на базарі в м. Мена зник гаманець, в якому були гроші та банківська картка.

У МЕКСИЦІ ПОЧАЛИ ОБМІНЮВАТИ ЗБРОЮ НА КОМП'ЮТЕРИ І ВЕЛОСИПЕДИ ua.korrespondent.net: «У понеділок, 24 грудня, в районі Істапалапа мексиканської столиці стартувала програма роззброїти добровільно в ім'я своєї сім'ї, яка передбачає обмін вогнепальної зброї, яка зберігається у населення, на планшетні комп'ютери та велосипеди. Про це повідомляє місцева влада. Процес обміну відбувається в місцевій церкві, а здавати зброю можуть не тільки місцеві жителі, але й люди із сусідніх районів. При обміні не потрібні особисті дані, тому гарантується відсутність будьяких розслідувань щодо зброї, яку принесли. За перші години програми було здано більше 90 одиниць зброї. В основному люди здають рушниці, що дісталися в спадок, і револьвери. Окремі пропозиції діють для дітей: у них є можливість обміняти свої іграшкові пістолети й автомати на інші іграшки, наприклад, ляльки та машинки. Ця програма почалася саме в переддень католицького Різдва з тієї причини, що жителі цього неблагополучного району звикли стріляти в повітря у ході свят».


4

28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

ЗА КОРДОНОМ МЕНЩИНИ

ДІТИ

Різдво у Канаді – сімейне свято ПРО ПІДГОТОВКУ ДО СВЯТКУВАННЯ

ПРО ТЕЛЕВІЗІЙНІ РОЗВАГИ

З великим розмахом у Канаді святкують Різдво, його відмічають 25 грудня. Новий рік якимось особливим святом тут не вважають. Приготування до Різдва починається за місяць до святкування. Люди прикрашають свої будинки, причому як і всередині, так і з вулиці. На вулицях все яскраво сяє та горить. Це неймовірно красиво!

Також ніхто не дивиться вітання президента по телевізору, так як у Канаді його не має. Тут є тільки прем’єр міністр. А всім править Королева Єлизавета ІІ. По телевізору можна спостерігати за якимись концертними програми, але я їх ніколи не дивилася.

ПРО СВЯТКОВИЙ СТІЛ

Олена Русанова

Юлія Максименко

У цьому році «Менщина» розповідала про заокеанське життя нашої землячки Олени Русанової. Напередодні новорічних свят Олена повідала про традиції святкування Різдва у Канаді.

Різдво – це строго сімейне свято. Обов’язкова традиція, коли діти з батьками збираються за одним столом. Головна страва святкового столу – індичка. А так на столі в основному стоять салати, картопля та піца. Котлети та захолоди канадці не роблять! Вони навіть не знають, що це таке.

ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ЦЕРЕМОНІЇ Після вечері всі збираються біля домашньої ялинки і дарують один-одному подарунки. Після цих церемоній всі щасливі і дружні сидять і ведуть розмови у сімейному колі. Якось я потрапила на одне з таких святкувань. Було дуже цікаво, але все ж таки – це сімейне свято і стороннім запрошеним там просто нічого робити.

ЛЮДИ МЕНЩИНИ

Григорій Соловей: «Ліки навколо нас» Лікарськими травами займається останні 10 років. Каже, що перший інтерес до лікарських рослин йому прищепив завідувач районної аптеки Володимир Смирнов. Сім’ї Солов’їв та Смирнових жили колись в одному будинку, через стінку. Очарований розповідями про властивості лікарських трав Григорій Павлович придбав свою першу книгу Василя Кархута «Ліки навколо нас». Зацікавившись більше почав збирати різні статті про лікарські трави, робив вирізки. Йому наче щось підказувало, що в майбутньому це може знадобитися.

ЗНАЙШОВ ВОВКОНОГА Григорій Соловей

Олексій Мороз. Фото автора

Щоб вилікувати хворобу не обов’язково йти до аптеки по ліки. «Ліки навколо нас» - стверджує менянин Григорій Соловей, який вже понад 10 років збирає лікарські трави. Ними він лікується сам і допомагає лікуватися людям. СОЛОВ’ЇНИЙ ЧАЙ Григорій Павлович відома людина в Мені. Не менш відомим є його трав’яний чай. Люди цей напій так і називають – солов’їний. Сам Григорій Соловей називає його оздоровчим. Каже, до

складу чаю входить 15 лікарських трав, композиція підібрана таким чином, щоб максимально оздоровити весь організм. Трави не якісь там заморські, а наші рідні, зібрані в навколишніх луках, лісах та долинах, як каже Григорій Павлович «дані нам Богом». Солов’їний чай відомий не тільки в Мені, а і за її межами. Замовляють його люди з Чернігова, Києва та з усіх усюд.

ПЕРШИЙ ВЧИТЕЛЬ – СМИРНОВ Дещо вагаючись через свою скромність Григорій Павлович погодився розповісти «Менщині» про себе та своє улюблене заняття. Усе життя він прожив у Мені. Працював у органах державної влади на керівних посадах.

Після виходу на пенсію, 10 років тому, в Григорія Павловича з’явилося більше вільного часу і він почав заготовляти різні лікарські рослини. Відтоді, при нагоді, Григорій Павлович сідає на велосипеда, їздить по навколишніх територіях, вивчає де які трави ростуть, збирає їх. Ось, наприклад, у цьому році йому вдалося знайти в нашій місцевості нову лікарську траву – так званого вовконога (зюзника європейського). Ця трава цікава тим, що вона позитивно впливає на багато систем організму, допомагає при підвищеній функції щитовидної залози, при лікуванні серцевих захворювань та діє як заспокійливий засіб. У Григорія Солов’я є чимала бібліотека з книжками про лікарські трави та анатомію людського організму. Адже крім трав ще треба знати і сам об’єкт лікування - орга-

нізм людини. Як каже Григорій Павлович, треба діяти за заповідями Гіппократа: «Лікувати означає виводити з організму шкідливе і додавати те, чого йому не вистачає».

ГОЛОВНЕ – НЕ НАШКОДИТИ ЛЮДИНІ – Робота з травами мені приносить задоволення, – розповідає він. – Приходять різні люди просять порекомендувати лікарські рослини для лікування їх недугів. Стараюсь підібрати необхідні трави. Коли людині вони допомагають, слова вдячності стають для мене найкращою нагородою. Я дякую Богу за те що можу допомагати людям. Раніше правильною вважалася тільки офіційна медицина. Народні ж методи лікування всіляко відсіювалися. На мою думку це неправильно. У фітотерапевтичному лікуванні травами є багато корисного. Якщо людині йде на користь таке лікування, то чому б його не використовувати. Зараз важкі часи, погана екологія, великий тиск на психіку людини чинять різні зовнішні фактори. Люди потребують допомоги. Тому не треба вести дискусії, якою медициною краще користуватися, традиційною чи народною. Їх треба використовувати обидві. Головне – лікуючи, не нашкодити людині. За словами Григорія Павловича, йому б дуже хотілося б, щоб у нашому районі було якнайбільше людей, які займаються заготовкою лікарських рослин.

Як живеться Діду Морозу в Корюківському районі? Наталія Карпенко. Фото Ірини Стукало

В Костючках Корюківського району поселився Дід Мороз зі своїми казковими помічниками. Його обістя видно здалеку. Воно привітно сяє різнокольоровими вогнями, створюючи чарівну атмосферу свята і казки. Ідея створити будиночок Діда Мороза виникла у корюківського приватного підприємця Ірини Стукало. Пані Ірина вже декілька років цікавиться Зеленим туризмом, неодноразово відвідувала тематичні виставки на батьківщині та в Росії. Свій будинок в Костючках також оформила як садибу Зеленого туризму “Калинова хата”. А разом з цим, вона завжди була впевнена, що казка присутня в душі кожного дорослого і малого. Тому і перетворила свою "Калинову хату" в дім зимового чарівника. Привітний і затишний будиночок, в якому відтепер житиме Дідусь Мороз і справді вирізняється з поміж інших якоюсь незвичайністю, навіть казковістю. Колодязь, невисокий тин у охайному дворику. Округлі віконні рами та двері. Древ’яні стіни. Лозяні та дерев’яні меблі. Ступа Баби Яги біля порогу. Пухнаті, ніби зі снігу, білі ковдри на диванчиках. Ошатна ялинка з подарунками біля неї, столик з листами і вітальними новорічними листівками в головній кімнаті. Потріскування дров в грубці. Самовар, який гріється вуглями. Неймовірно чисте повітря і сосновий ліс за садибою. Все це дійсно нагадує світ дитячої мрії. Тепер Дід Мороз стане для дітей не просто казкою, а казкою, яка ожила і в якій можна побути самому. Кожен, хто приїде в гості до Діда Мороза, зможе залишити йому свого листа з побажанням, розповісти про свої досягнення і мрії, запитати мудрої поради, поводити хороводи навколо ялинки, прийняти участь у конкурсах та розвагах. Разом із Снігуронькою та Пані Метелицею можна зробити чарівні сувеніри, які підпише для вас сам Дідусь Мороз. Або самому підписати вітальну листівку своїм рідним чи друзям разом з Дідом Морозом. Також добрі Домовички пригостять гостей ароматним трав'яним чаєм з солодощами. Гості зможуть відвідати оселю Дідуся Мороза починаючи з 26 грудня. Домовитися про гостину можна за телефонами: 063-960-68-22, 096-660-30-46, 050-344-57-93. Додаткова інформація (вартість послуг, місцезнаходження будиночку…) знаходиться на сайті www.morozadom.com

Справжній корюківський Дід Мороз


28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

5

НОВИНИ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Ольга Фреймут і «Ревізор» повертаються teleprostir.com

му протягом року. Вперше Оля Фреймут із командою побувала там у 2011 році. Тоді ресторан відповідав високим вимогам суворого ревізора. Коли білі рукавички пройшлися тут вдруге, ведуча була розчарована. Оля навіть не ризикнула спробувати приготовлену на місцевій кухні страву. Ресторан не виправдав довіри і втратив срібну табличку з написом «Ревізор рекомендує». «Я йшла з таким хорошим настроєм. Ми так багато говорили про цей ресторан. Минулого разу дали срібну табличку. Але зараз у мене вкрали казку. А я відібрала у них рекомендацію «Ревізора», – поділилася Ольга Фреймут після перевірки. – Крім того, мені здається, що люди вже втомилися від концептуальних закладів. Їм просто хочеться добре, а, головне, якісно поїсти. Не виправдав наданої раніше довіри і ресторан швидкого харчування «Піца Челентано» за адресою Проспект Свободи, 24. За безлад на кухні та в організації праці заклад поплатився срібною табличкою. Як уже повідомляв «ТелеПростір», другий сезон проекту «Ревізор» налічуватиме 17 випусків. Команда про-

Оля Фреймут у рамках другого сезону проекту «Ревізор» продовжує інспектувати заклади громадського харчування України. Прем'єра проекту відбудеться лише у березні, однак уже зараз стали відомі деякі подробиці перебування команди програми у казковому Львові. - Усі звикли, що телевізійники тримають інтригу. До останнього не розкривають нюанси зйомок. Але ми з командою «Ревізора» вирішили ризикнути й поділитися результатами однієї з ревізій у Львові ще до прем'єри. Адже це питання безпеки наших глядачів. Доки ми будемо чекати прем'єрного випуску, хтось із відвідувачів цього ресторану ризикує отруїтися. Після його перевірки ми однозначно заявляємо: «Ревізор» не рекомендує! – пояснила продюсер програми "Ревізор" Вікторія Бурдукова. Навідавшись до тематичного львівського кафе «Галицька Жидівська кнайпа «Під золотою Розою», команда «Ревізора» була шокована змінами, що відбулися в ньо-

«Вікіпедія» про Ольгу Фреймут

Оля Фреймут грами пройдеться не лише по нових закладах, а й по тих, які отримали рекомендації раніше. Ті, кому вдасться підтвердити свій статус, отримають нові, тепер уже золоті таблички. Нагадаємо, перший сезон програми про якість закладів сфери обслуговування України стартував на Новому каналі 27 серпня 2011 року.

Ольга народилась 25 лютого 1982 року в Новому Роздолі, Львівської області. Працювала журналістом у компанії Бі-Бі-Сі. Знімалася у рекламі. Після Помаранчевої революції повернулася з Лондона до Києва, де отримала роботу в міжнародному відділі 5-го каналу. Згодом зрозуміла, що робота журналіста-міжнародника її не вдовольняє. Певний час пропрацювала фешн-журналістом у програмі «Сніданок з 1+1». 2008 року ранкове шоу на 1+1 закрили. Про кастинг на ранкове шоу Нового каналу дізналася від продюсера і журналіста Людмили Падлевської і згодом, після успішного проходження проб, стала співведучою «Підйому» разом з Олександром Педаном і Сергієм Притулою. 27 травня 2011 року вийшов останній ефір «Підйому» в такому складі. Пише статті про моду. У майбутньому планує серйозніше зайнятися «модною журналістикою». 2010 року була обличчям нової колекції української дизайнерки Оксани Караванської. Із червня 2011 року спільно з Дмитром Коляденком вела «Шоуманію». 4 березня 2012 року проект закрили для переформатування. Наприкінці серпня 2011 року стартувала програма «Ревізор», у якій Ольга Фреймут перевіряє якість закладів сфери обслуговування України. Ця передача стала одним з найуспішніших проектів «Нового каналу» у сезоні 2011/12. 10 березня — 2 червня 2012 року разом із Сергієм Притулою вела шоу «Хто зверху?». 2011 року в складеному журналом «Фокус» рейтингу «30 найуспішніших телеведучих України» Ольга Фреймут посіла 26 місце. Має досвід у сфері дубляжу: влітку 2011 року озвучила Смурфетку із Смурфиків. На 5-му каналі Ольга Фреймут познайомилась зі своїм колишнім чоловіком — Олександром Ракоїдом, головним режисером каналу. Вони не були одружені офіційно, мали тільки церковний шлюб. Доньку Злату ж народила в Лондоні від корінного британця Ніла. За псевдонім узяла дівоче прізвище мами: Фреймут, оскільки її справжнє прізвище «Коник», її чоловіка — «Ракоїд», не видавалися їй милозвучними для телебачення.

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ ПОНЕДІЛОК, 31 ГРУДНЯ

УТ-1

06.00 Шустер-Live. Краще за рiк 10.00, 20.55 Пiдсумки 10.55 Бенефiс К. Новикової 13.00 Новорiчний жарт з В. Данильцем та В. Моїсеєнком 16.45 «Новорiчнi зустрiчi». М. Поплавський 18.25 Концертна програма «Зiрки запалюють Новий Рiк!» 19.15 «Мелодiя двох сердець». С. та В. Бiлоножки 21.15 «Мелодiя двох сердець». С. та В.Бiлоножки 22.10, 00.00 Новорiчний вогник на Першому 23.50 Новорiчне привiтання Президента України 00.35 Концертна програма «З Новим Роком! Легенди ВIА 70-80-х» 02.15 Фольк-music. З Новим Роком!

1+1

06.45 «Авторадiо. Дискотека 80-х» 08.20 Х/ф «Кур`єр» 10.00 Х/ф «Ягуар» 11.50 Мелодрама «Пiзанська вежа» 13.45 Х/ф «Iронiя долi, або З легкою парою!» 17.15 Х/ф «Iронiя долi. Продовження» 19.30 «ТСН» 20.15, 00.00 «Новорiчний Вечiрнiй квартал» 23.55 «Новорiчне привiтання президента України В. Януковича» 00.35 «Супердискотека 90» 04.05 «Олiв`є-шоу - 2012»

Iнтер

04.55 М/ф «Новi пригоди Баби-Яги» 06.05 Х/ф «Карнавальна нiч» 07.15 «Весiльний розмiр» 08.10 Х/ф «Артистка» 10.15 Х/ф «За двома зайцями» 12.25 Х/ф «Любов i голуби» 14.35 Концерт «День Народження Iнтера» 16.40 Х/ф «Кавказька полонянка, або Новi пригоди Шурика» 18.20, 20.45 Концерт «Новорiчний вечiр з М. Галкiним i М. Басковим» 20.00 «Подробицi» 22.00 Х/ф «Новорiчнi свати» 23.55 «Новорiчне привiтання Президента України» 00.00 Концерт «Найкращi пiснi» 01.30 Концерт «Дискотека 80-х» 04.00 М/ф «Свято Новорiчної ялинки»

ICTV

06.05 Х/ф «Рiздвяна iсторiя. Скрудж» 08.00 М/ф «Карлик Нiс» 09.50 Х/ф «Особливостi нацiонального полювання» 11.50 Х/ф «Особливостi нацiональної риболовлi» 13.55 Х/ф «Особливостi нацiонального полювання в зимовий перiод» 15.40 М/ф «Альоша Попович i Тугарин Змiй» 17.10 М/ф «Добриня Микитич i Змiй Горинич» 18.25 М/ф «Iлля Муромець i СоловейРозбiйник» 20.10 Х/ф «Три горiшки для Попелюшки» 22.05 Х/ф «Наша Russiа: Яйця долi» 23.55 Поздоровлення Президента України В. Януковича 00.00 Велика рiзниця 03.25 Х/ф «Подвiйна гра» (2)

СТБ

03.05 «Танцюють всi! 5». Гала-концерт. Оголошення переможця» 06.00, 16.10 «Усе буде добре!» 07.40, 18.10 «Неймовiрна правда про зiрок» 09.00 «Моя правда. Невiдомi чоловiки Наталiї Могилевської» 10.00 Х/ф «Сiм верст до небес» 12.05 Х/ф «Моя мама - наречена» 13.45 «Битва екстрасенсiв. Апокалiпсис» 20.00, 00.01 «Х-фактор 3» 23.55 Новорiчне привiтання Президента України В.Ф. Януковича 00.00 «З Новим Роком!»

Новий канал

05.55 Х/ф «Королiвський спадок» 07.25 Х/ф «Випадковий шпигун» 08.55 М/ф «Черепашки нiндзя» 10.40 Х/ф «Санта Джунiор» 12.30 Х/ф «Фред Клаус, брат Санти» 14.30 Х/ф «Ельф» 16.10 Т/с «Татусевi доньки» 18.35 ШоумаSтгоуон 23.55 Президент 00.00 Х/ф «Найкращий фiльм 2» (2) 01.40 ШоумаSтгоуон. Краще 03.35 Файна Юкрайна

ТЕТ

06.00 Т/с «Як я зустрiв вашу маму» 06.50 Дiзнайся як 07.10 Телепузики 07.35 Мультик з Лунтiком 08.30 М/с «Даша-дослiдниця» 09.20 М/с «Лiло i Стiч»

09.40 М/с «Бiлка та Стрiлка. Пустотлива сiмейка» 09.55 М/ф «Кришталик i Пiнгвiн» 11.15 Х/ф «Хто цей Санта?» 13.00 М/ф «Тарзан i Джейн» 14.20 Т/с «Моя прекрасна няня» 16.15 Х/ф «Подарунок на Рiздво» 17.50 Х/ф «Нiч у музеї» 19.50, 23.25, 00.05 Вiталька. Новий рiк 21.00, 00.35 Вiталька 23.55 Вiтання Президента 01.25 Х/ф «Борат» (3) 02.40 Кузня зiрок (III)

ТРК «Україна»

06.00 Срiбний апельсин 07.30 Х/ф «Хто б говорив 3» 09.10 Х/ф «Моя жахлива няня» 10.45 Х/ф «Полуничний рай» 14.00 Х/ф «Вiддiл. Знову новий!» 15.45 Х/ф «Глухар. Знову новий!» 17.20, 04.00 Концерт «Дуже новий рiк» 20.20 Х/ф «День додо» 22.00, 00.00 Блакитний вогник на Шаболовцi - 2013 г. 23.55 Новорiчне привiтання Президента України В.Ф. Януковича 01.00 Блакитний вогник на Шаболовцi - 2012 г. Краще

НТН

06.00 «Легенди карного розшуку» 06.30 Х/ф «Дежа вю» 08.25 Х/ф «Справжнiй Дiд Мороз» 10.10 Х/ф «Принцеса на бобах» 12.25 Х/ф «Бiлi роси» 14.20 Х/ф «Приморський бульвар» 17.00 Х/ф «Людина з бульвару Капуцинiв» 19.00 Х/ф «Бережiть жiнок» 21.45 Х/ф «За двома зайцями» 23.55 Новорiчне звернення Президента України 00.00 Концерт «Ми знову разом» 02.15 Х/ф «Неваляшка» (2) 03.35 М/ф «Ходячий замок»

Тонiс

06.00 Свiт за тиждень 06.25 М/ф 07.00 Х/ф «Мистецтво жити в Одесi» 09.00 Елiна Бистрицька. Серце красунi 10.00 Вiдлуння джунглiв 10.35 Духовне життя тварин 11.00 Х/ф «У пошуках капiтана Гранта» 1 с. 12.30 Щоденник для батькiв 13.00 Творчi зустрiчi. Художнi iсторiї 14.00 За сiм морiв 14.45, 00.45 Ах! або Старовинний кiноводевiль

16.00 Новорiчне еспрессо 18.35 Кумири 19.00 В гостях у Д. Гордона. В`ячеслав Добринiн, 2 ч. 20.00 Ронiн. Астролог Т. Нiколаєнко 20.30 Михайло Пуговкiн. Житiє моє... 21.30 Едуард Хiль: сто хiтiв короля естради 22.30 I жартома, i серйозно. Кiноконцерт 23.15, 00.00 Такi знайомi мелодiї... Новорiчна програма 23.50 Новорiчне привiтання Президента України 01.25 Х/ф «Мама» 02.55 Вас запрошує Софiя Ротару 04.15 Х/ф «Веселi хлоп`ята»

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 09.25 Х/ф «Я буду вдома на Рiздво» 11.05 Х/ф «Родина напрокат» 12.50, 23.00 «Велика рiзниця» 13.45, 00.50 Х/ф «Однокласники» 17.25 «КВК-2012. Вища лiга. Фiнал» 20.00 «Велика Рiзниця» в Одесi 22.00 «Вечiр. Паша. Зорi» 04.00 «Нiчне життя»

К2

05.45 Знак якостi 06.15 М/ф 08.15 Наше все 09.00 Бебi-бум 10.00 Дитяча йога 10.35 Танцi для дiтей 11.00, 19.35 Школа доктора Комаровського 12.25 Смакуйте на здоров`я 13.20 Енциклопедiя смаку 14.15 Спецiя 15.05, 15.25, 21.40 Таємницi шефкухаря 16.00, 23.30 Модний вирок 17.00, 18.10 Квадратний метр 20.40, 00.25 Будь по-твоєму 22.35, 01.15 Давай одружимося! 02.00 Колiр ночi

Enter-фiльм

05.45 М/ф 08.30 Х/ф «Русалонька» 10.00 Д/ф про кiно 11.00 Т/с «Секретна служба Його Величностi» 13.00 Т/с «Плюмбум, або Небезпечна гра» 14.45, 16.15, 17.35, 18.55, 20.25 Х/ф «Гостя з майбутнього» 21.45 Т/с «Дванадцять мiсяцiв» 00.45 Т/с «Юнiсть Петра»

03.10 Т/с «Гонщики» 04.25 Саундтреки

5 канал

06.30, 18.40, 03.30 «Київський час» 06.45, 08.35, 18.50, 23.40 «Час спорту» 06.50, 07.25, 08.30, 23.45, 00.35, 02.35, 03.25, 04.15 «Огляд преси» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00 «Час новин» 07.10, 08.10, 22.40, 23.20 «Бiзнес-час» 07.30, 03.40 «Ранок iз зiркою» 07.55, 08.40 «Трансмiсiя-новини» 08.15, 08.50 «Хронiка тижня» 08.25, 08.45, 09.50, 10.10, 12.30, 13.50, 14.50, 16.50, 17.20, 17.50, 22.50, 23.50, 02.25, 03.55 «Погода» 09.15, 13.10, 14.10 «5 елемент» 10.30, 11.20, 12.15 «РесПублiка з Анною Безулик» 16.10 «Мотор» 17.25 «В кабiнетах» 18.15 «Територiя закону» 19.30, 20.10, 21.10 Пiдсумки 21.40, 03.00, 04.00 «Час-Тайм» 22.15, 02.40 «Податковий щоденник» 23.30, 00.25 «Crime news» 04.20 «Не перший погляд»

Пiксель

06.00, 16.30 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Пiрнай, Оллi, пiрнай! 07.00, 12.50 СамСам 07.30, 17.00 Кайю 08.00 Пiм та Пам 08.10, 14.00, 16.10 Гламперси 08.20 Baby TV 09.20 Веселi цифри 09.30 Ван-Дог 09.40 Зубабу 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00 Шафа Хлої 10.30 Обачна Еббi 11.00, 15.20, 02.30 Оггi i кукарачi 11.30, 01.30 Смiшарики 12.00, 15.50 Сiм`я Чомучок 12.30 Тваринки-бляшанки 12.40 Песик Камбу 13.20 Домашнi прибульцi 13.40 Тiтьоф 14.10 Нiч перед Рiздвом 15.00 Вiнкс 16.20 Пригоди Сакерзiв 18.10 Тельмо та Тула 18.30 Мiсто друзiв 19.00, 01.00 Пригоди Тiммi 20.00, 00.00 Баранчик Шон 21.00 Уоллес та Громiт 23.00 Снiговик 05.30 Чарiвний сад

ТВi

06.30 Голос вiруючого 07.00, 11.15 Дивовижнi парки розваг 08.00 Пiдсумки 09.50, 12.15, 19.00 Сiм чудес України 10.10, 16.30 Навколо свiту 13.00 World Stories. Мiжнароднi кореспонденти 14.30 Лекцiї i подiї 17.30 Цивiлiзацiя. Служба Безпеки ОУН. Закритi дверi 19.30, 03.00 Jazz з О. Коганом 20.30 Сьогоднi 21.00 Знак оклику з А. Шевченко 22.00 Смак Європи 23.00 Божевiльний тиждень 23.45 Новорiчне вiтання 00.00 Краща музика року з М. Бурмакою 02.00 Гулей. Перкалаба 04.00 Клiпи Jazz з О. Коганом

2+2

06.00 М/ф 08.10, 21.10, 00.05 «Шалене вiдео по-українськи» 08.35, 19.00 «Облом UA» 09.10 М/с «Бен-10. Iнопланетна надсила» 09.35 Х/ф «Острiв головорiзiв» 11.40 Т/с «Пригоди Мерлiна» 14.05 Х/ф «Дiти шпигунiв 3» 15.40 Х/ф «П`ятий елемент» 18.00 «Профутбол. Найкращi моменти» 18.40, 04.20 «Ульотне вiдео поросiйськи» 20.00 «Бiйцiвський клуб» 21.20 «Угон по-нашому. Найкраще» 22.00 «ДжеДАI 2012» 23.00 «Шалене вiдео по-українськи: новорiчна 20-ка» 23.55 Новорiчне звернення Президента України В.Ф. Януковича 01.05 Х/ф «Еммануель» (3) 02.45 Х/ф «Еммануель 2» (3)

Мега

06.00, 12.50 Вiдоме майбутнє 06.30, 14.50 Дивовижнi експерименти 07.20 Смартшоу 07.50 Секретнi територiї 08.50 Таємнi знаки 09.50, 18.10 Блакитна планета: океани 10.50 Стародавнi свiти 11.50 Мегакатастрофи 13.50 Загадки Всесвiту 15.50 Д/ф «Iндiйськi йоги. Хто вони?» 16.50 Шукачi 21.00 Щасливого прольоту! 00.00 Концерт Х`ю Лорi 01.00 Малобрiтанiя


6

28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ ВІВТОРОК, 1 СІЧНЯ

УТ-1

06.00 Ранкова молитва 06.10 Концерт «Легенди ВIА 70-80-х» 07.50 «Дружина» 08.20, 21.50, 23.00 Мiсце зустрiчi 09.50 Фольк-music. З Новим Роком! 15.50 Бенефiс В. Данильця та В. Моїсеєнка 19.40 Гранд-шоу М. Поплавського «Я люблю тебе, Україно!» 22.55 Трiйка, Кено, Максима 23.35 Новий рiк з доставкою додому 00.10 Концерт «Ми ще заспiваємо» 1 ч. 01.25 Фольк-music 02.20 Шеф-кухар країни 03.10 Х/ф «Подвиг розвiдника» 04.35 Х/ф «Попелюшка»

1+1

06.40, 05.35 «Дискотека 90-х» 08.20 Концерт «Океан Ельзи» - «Дольчє вiта» 09.20 «Сонце». Сольний концерт Анi Лорак 10.15 Х/ф «Пригоди бобренятка» 11.45 Х/ф «Великий» 13.40 Х/ф «Iронiя долi. Продовження» 15.45 «Новорiчний Вечiрнiй квартал» 19.30 «ТСН» 20.00 «Новорiчний вечiр з М. Галкiним i В. Зеленським» 22.40 Мелодрама «Троє i Снiжинка» 00.15 «Концерт групи ВВ» 01.45 «Олiв`є-шоу - 2012»

Iнтер

05.05 Х/ф «Карнавальна нiч на Iнтерi» 07.55 Х/ф «Нiч закритих дверей» 09.45 Концерт «20 кращих пiсень року» 12.10, 03.15 Х/ф «Морозко» 14.10 М/ф «Шрек» 15.45 Х/ф «Гаррi Поттер i фiлософський камiнь» 18.15 Концерт «Найкращi пiснi» 20.00 «Подробицi» 20.25 Концерт «Парад зiрок» 22.05 Х/ф «Нiч самотнього пугача» 23.45 Новорiчний вогник «Однокласники» 02.50 «Подробицi» - «Час»

ICTV

СЕРЕДА, 2 СІЧНЯУТ-1

УТ-1

06.00 Ранкова молитва 06.10 Д/ф «Дорога серцю обитель» 07.10 Новий рiк з доставкою додому 07.50 «Дружина» 09.00 Мiсце зустрiчi 10.25, 15.15 Т/с «Маруся» 11.15 Х/ф «Визволення» 2 с. 14.10 Майстри гумору. В. Данилець, В. Моїсеєнко 16.10 Бенефiс Ю. Шифрiна. 25 рокiв на сценi 19.15 «Новорiчнi зустрiчi». М. Поплавський 20.50 Мегалот 21.00, 01.20 Пiдсумки 21.15 Зимовий жарт з В. Моїсеєнком та В. Данильцем 22.50 Суперлото, Трiйка, Кено 23.35 Новий рiк у «Клубi гумору» 00.10 Концерт «Ми ще заспiваємо» 2 ч. 01.35 Д/ф «Снiгове шоу Слави Полунiна» 02.35 Українська пiсня 03.05 Х/ф «Винищувачi» 04.35 Х/ф «Золотий ключик»

1+1

07.10 М/ф «Снiгуронька» 08.05 Х/ф «Великий» 10.00, 10.55, 05.10 «Найвидатнiшi фокусники свiту» 11.45 Анiмац. фiльм «Таємна мiсiя Санти» 13.05, 01.45 Х/ф «Диво на тридцять четвертiй вулицi» 15.10 Мелодрама «Троє i Снiжинка» 16.50 «Новорiчний вечiр з М. Галкiним i В. Зеленським» 19.30 «ТСН» 20.00 Х/ф «Сам вдома» 22.00 Х/ф «Аферисти Дiк i Джейн» 23.55, 03.35 Мелодрама «У русi» (2)

Iнтер

05.30 Х/ф «Кажан» 07.40 Х/ф «За двома зайцями» 09.35 Х/ф «Дiвчата» 11.25 Х/ф «Це я» 13.00 М/ф «Шрек» 14.25 М/ф «Шрек 2» 16.00 Х/ф «Гаррi Поттер i в`язень Азкабана» 18.20 Концерт «Парад зiрок» 20.00 «Подробицi» 20.25 Концерт «Двi зiрки. Новий рiк» 23.15 Концерт «Дискотека 80-х»

05.20 М/ф «Балто» 06.40 М/ф «Балто 2: шлях вовка» 07.55 Х/ф «Каспер» 09.45 Т/с «Мiсце зустрiчi змiнити не можна» 16.45 Х/ф «Назад у майбутнє» 19.00 Х/ф «Назад у майбутнє 2» 20.55 Х/ф «Назад у майбутнє 3» 23.10 Х/ф «Подвiйна гра» (2) 00.45 Х/ф «Холодний свiт» (2) 02.25 Х/ф «Рiздвяна iсторiя. Скрудж» 03.55 Х/ф «Зростаючий бiль» (2) 05.10 Свiтанок

СТБ

05.15, 01.35 Х/ф «Покровськi ворота» 07.35, 16.20 «Усе буде добре!» 09.15, 18.10 «Неймовiрна правда про зiрок» 10.55 Х/ф «Лузер» 13.05, 23.05 Х/ф «Дiд Мороз мимоволi» 14.40 Х/ф «Зимовий сон» 20.00 «Х-фактор 3» 00.40 Т/с «Доктор Хаус» 03.50 Нiчний ефiр

Новий канал

05.30 Бременськi музиканти 06.30 Панi Метелиця 07.35 Братик i сестричка 08.40, 18.35 ШоумаSтгоуон 13.20 Т/с «Татусевi доньки» 15.45 Т/с «Щасливi разом» 23.30 Х/ф «Найкращий фiльм 2» (2) 01.20 Х/ф «Мiсто грiхiв» (3) 03.15 Х/ф «Наша людина в Гаванi» 04.50 Т/с «Веронiка Марс»

ТЕТ

00.20 Х/ф «Борат» (3) 01.40 Кузня зiрок (III)

ТРК «Україна»

06.00 Концерт «Дуже новий рiк» 06.30, 05.10 Срiбний апельсин 08.10 Х/ф «Майор Пейн» 09.40, 03.30 Х/ф «Моя жахлива няня 2» 11.30 Х/ф «День додо» 13.00 Блакитний вогник на Шаболовцi - 2012 г. Краще 15.45 Х/ф «Кожен за себе» 2 с. 19.00 Блакитний вогник на Шаболовцi - 2013 г. 21.50 Х/ф «Вийшов їжачок з туману» 01.25 Щиросердне зiзнання. Погуляли 02.00 Х/ф «Моя жахлива няня»

НТН

06.00 М/ф «Ну, постривай!» 06.20 М/ф «Свято Новорiчної ялинки» 08.00 М/ф «Дванадцять мiсяцiв» 09.00 М/ф «Жив собi пес» 09.15 М/ф «Ходячий замок» 11.15 Х/ф «Силач Санта-Клаус» 13.00 Концерт «Ми знову разом» 15.20 Х/ф «Шалений день, або Весiлля Фiгаро» 18.00 Х/ф «Сiм пригод Синдбада» 19.30 «Найкращi бої братiв Кличкiв» 21.15 Х/ф «Пригоди на «Посейдонi» 00.30 «Резервiсти» 02.10 «Особистий погляд» 04.35 М/ф «Марiя, Мiрабелла» 05.40 «Уроки тiтоньки Сови»

Тонiс

06.00 Т/с «Як я зустрiв вашу маму» 06.50 Дiзнайся як 07.10 Телепузики 07.35 Мультик з Лунтiком 08.30 М/с «Даша-дослiдниця» 09.20 М/с «Лiло i Стiч» 09.40 М/с «Бiлка та Стрiлка. Пустотлива сiмейка» 09.55 Х/ф «Рiздвяне бажання Рiчi Рiча» 11.25 Х/ф «Подарунок на Рiздво» 13.00 М/ф «Тарзан 2» 14.10 Х/ф «Нiч у музеї» 16.15 Т/с «Моя прекрасна няня» 17.15 Одна за всiх 18.10 Вiталька. Новий рiк 19.20 Вiталька 21.55 Х/ф «Стиляги» (2)

06.00 Вiдлуння джунглiв 06.25 Духовне життя тварин 06.50, 22.00 Новорiчне еспрессо 09.00 В гостях у Д. Гордона. В`ячеслав Добринiн, 2 ч. 11.00 Х/ф «У пошуках капiтана Гранта» 2 с. 13.00, 03.35 Творчi зустрiчi. Європейський джазовий оркестр у Києвi 14.05 Ронiн. Астролог Т. Нiколаєнко 14.45 Едуард Хiль: сто хiтiв короля естради 15.45 I жартома, i серйозно. Кiноконцерт 16.40 Д/ф «Супер-крот» 17.40 Вас запрошує Софiя Ротару 19.00 В гостях у Д. Гордона. В`ячеслав Добринiн, 3 ч.

02.00 Х/ф «Зразковий самець» 03.20 Х/ф «Райська насолода» (3)

14.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 15.55, 22.25, 02.00 Одна за всiх 16.55, 20.20 Дайош молодьож! 17.50, 21.35 Шури-Мури 18.50, 01.10 БарДак 19.25 БАгиня шопiнгу. Без цензури 19.50, 01.35 Веселi мамзелi 21.20 Вiталька. Новий рiк 23.00 Надто грубо для Ю-туб`а 23.25 Т/с «Надприроднє» 122 с. 00.20 Т/с «Реальна кров» 1 с. 02.25 До свiтанку

ICTV

06.05 Х/ф «Каспер» 07.50 Х/ф «Чорнильне серце» 09.45 Х/ф «Назад у майбутнє» 11.55 Х/ф «Назад у майбутнє 2» 13.55 Х/ф «Назад у майбутнє 3» 16.05 Х/ф «Матриця» 18.45 Факти. Вечiр 19.00 Х/ф «Матриця. Перезавантаження» 21.40 Х/ф «Матриця. Революцiя» 00.05 Х/ф «Вiллард» (2) 01.50 Т/с «Леся+Рома» 02.40 Х/ф «Ночi в Родантi» (2) 05.20 Свiтанок

СТБ

04.40 «Чужi помилки. Таємниця проклятого дерева» 05.25, 02.10 Х/ф «Кохай мене» 07.00, 16.10 «Усе буде добре!» 08.45, 18.05 «Неймовiрна правда про зiрок» 10.35 Х/ф «Снiгове кохання, або Сон зимової ночi» 12.50, 23.40 Х/ф «Їсти подано, або Обережно, кохання!» 14.40 «Врятуйте нашу сiм`ю» 20.00 «Х-фактор 3» 01.15 Т/с «Доктор Хаус» 03.45 Нiчний ефiр

Новий канал

05.25 Розумна дочка селянина 06.20 Спляча красуня 07.25 Хоробрий кравець 08.30, 19.15 ШоумаSтгоуон 13.20 Т/с «Щасливi разом» 16.00 Т/с «Воронiни» 19.00 Репортер 19.10, 01.00 Спортрепортер 01.05 Х/ф «Грiнберг» (2) 02.50 Х/ф «Як я одружувався на вбивцi» 04.20 Т/с «Веронiка Марс»

ТЕТ

06.00 Т/с «Як я зустрiв вашу маму» 06.50 Дiзнайся як 07.10 Телепузики 07.35 Мультик з Лунтiком 08.30 М/с «Даша-дослiдниця» 09.20 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 109 с. 10.15 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 11.10 Т/с «Та, що говорить з привидами» 36 с. 12.05 Т/с «Якось у казцi» 6 с. 13.00 М/ф «Мулан 2»

ТРК «Україна»

06.00, 05.15 Срiбний апельсин 07.30, 03.50 Х/ф «Казаам» 09.15 Х/ф «Глухар. Знову новий!» 11.00, 00.30 Х/ф «Новi пригоди Аладдiна» 13.00 Т/с «Слiд» 14.20 Блакитний вогник на Шаболовцi - 2011 г. Краще 16.20 Х/ф «Кожен за себе» 18.10 Т/с «Джамайка» 86 с. 19.00, 03.30 Подiї 19.20 Т/с «Право на правду» 6 с. 21.00 Т/с «Слiд. Краса вимагає жертви» 22.00 Пiсня року - 2012 г. День перший 02.10 Х/ф «Снiгуронька для дорослого сина»

НТН

06.00 М/ф «Ну, постривай!» 06.20, 19.30 «Найкращi бої братiв Кличкiв» 07.55 Х/ф «Сiм пригод Синдбада» 09.30 «Залiзний Оскар» 10.00 Х/ф «Пригоди на «Посейдонi» 13.05 Х/ф «Шалений день, або Весiлля Фiгаро» 15.40 Х/ф «Три мушкетери» 17.25 Х/ф «Кохати по-росiйськи» 19.00 «Свiдок» 21.15 Х/ф «Супернова» 00.25 «Резервiсти» 02.00 «Особистий погляд» 04.35 М/ф «Пригоди Буратiно» 05.40 «Уроки тiтоньки Сови»

Тонiс

06.00, 03.50 Країна порад 06.30 Х/ф «Мама» 08.00 Лiя Ахеджакова. Маленька жiнка у великому кiно 09.00 В гостях у Д. Гордона. В`ячеслав Добринiн, 3 ч. 10.00, 16.50 Алло, лiкарю! 11.10 Х/ф «У пошуках капiтана Гранта» 3 с. 14.00 Соцiальний статус: ваша пенсiя

20.00 Улюбленець долi. Юрiй Яковлєв 21.00 Лiя Ахеджакова. Маленька жiнка у великому кiно 00.30 Амурнi мелодiї (III) 01.25 Х/ф «Першi 9 1/2 тижнi» (3) 03.00 Будь у курсi 03.25 Кумири 04.30 Х/ф «Смiливi люди»

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 12.00 Х/ф «Джек Фрост. Снiговик» 13.40 Х/ф «Дiти без нагляду» 15.00 Т/с «Синдбад» 16.45 «Три сестри» 18.00, 23.35 Х/ф «Дуже новорiчне кiно, або Нiч у музеї» 20.00, 22.45 «Розсмiши комiка» 20.50 «Велика рiзниця» 01.35 Х/ф «Близнюк» (2) 03.20 «Нiчне життя»

К2

05.45 Знак якостi 06.15 М/ф 08.15 Наше все 09.00 Бебi-бум 10.00 Дитяча йога 10.35 Танцi для дiтей 11.00, 19.35 Школа доктора Комаровського 12.25 Смакуйте на здоров`я 13.20 Енциклопедiя смаку 14.15 Спецiя 15.05, 15.25, 21.40 Таємницi шефкухаря 16.00, 23.30 Модний вирок 17.00, 18.10 Квадратний метр 20.40, 00.25 Будь по-твоєму 22.35, 01.15 Давай одружимося! 02.00 Колiр ночi

Enter-фiльм

05.45 М/ф 07.40 Х/ф «Дванадцять мiсяцiв» 10.20, 11.40, 13.00, 14.20, 15.40 Х/ф «Гостя з майбутнього» 17.00 Д/ф про кiно 18.00 Х/ф «Секретна служба Його Величностi» 20.10 Т/с «Корпус генерала Шубнiкова» 21.45 Х/ф «Фанат» 23.30 Х/ф «На Дерибасiвськiй гарна погода, або На Брайтон-Бiч знову йдуть дощi» 01.25 Х/ф «Йдучи - йди»

15.00 Д/ф «Супер-крот» 16.00 Україна-Європа: маятник Фуко 17.50 Улюбленець долi. Юрiй Яковлєв 19.00 В гостях у Д. Гордона. Олександр Михайлов, 1 ч. 20.00 Соцiальний статус: ваше здоров`я 21.00 Iронiя долi Георгiя Буркова 22.00 Великi махiнатори 23.00 Життя в новому свiтi 23.35 Вiдлуння джунглiв 00.00 Кумири 00.30 Амурнi мелодiї (III) 01.10 Х/ф «Письменницькi пристрастi» (3) 02.30 Х/ф «Янгол пристрастi» (3) 04.20 Ронiн 04.40 Х/ф «Золотий ключик»

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 10.15, 15.00 Т/с «Синдбад» 12.00 Х/ф «Дiти без нагляду» 13.25 Х/ф «Снiг» 16.45, 23.45 Х/ф «Карнавальна нiч» 20.00, 22.50 «Розсмiши комiка» 20.50 «Велика Рiзниця» в Одесi 02.45 Х/ф «Розсiяний» 04.00 «Нiчне життя»

К2

05.45 Знак якостi 06.15 М/ф 08.15 Наше все 09.00 Бебi-бум 10.00 Дитяча йога 10.35 Танцi для дiтей 11.00, 19.35 Школа доктора Комаровського 12.25 Смакуйте на здоров`я 13.20 Енциклопедiя смаку 14.15 Спецiя 15.05, 15.25, 21.40 Таємницi шефкухаря 16.00, 23.30 Модний вирок 17.00, 18.10 Квадратний метр 20.40, 00.25 Будь по-твоєму 22.35, 01.15 Давай одружимося! 02.00 Колiр ночi

Enter-фiльм

05.45 М/ф 08.35 Х/ф «Казка про втрачений час» 10.00 Д/ф про кiно 11.00 Д/ф «ТАРС уповноважений заявити» 00.40 Х/ф «На початку славних справ» 03.10 Х/ф «Вечiр напередоднi Iвана Купала» 04.20 Саундтреки

02.55 Х/ф «В`язнi Бомона» 05.35 Саундтреки

5 канал

06.30, 18.40, 03.30 «Київський час» 06.45, 08.15, 18.50, 23.40, 00.25, 03.20 «Час спорту» 06.50, 07.25, 23.45, 00.35, 02.35, 03.25, 03.35, 04.15 «Огляд преси» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00, 01.00, 05.00 «Час новин» 07.10, 08.10, 22.40, 23.20, 00.15, 02.30, 03.15 «Бiзнес-час» 07.30, 03.40 «Ранок iз зiркою» 07.55, 08.50 «Трансмiсiя-новини» 08.20 Новини 08.40, 09.50, 12.50, 14.50, 16.50, 17.20, 17.50, 22.50, 23.50, 03.55 «Погода» 09.15, 13.35, 14.10, 15.15 «5 елемент» 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15, 05.10 Пiдсумки 13.10 «Податковий щоденник» 16.10 «Трансмiсiя» 17.25 «Особливий погляд» 18.15 «Енергонагляд» 21.40, 03.00, 04.00 «Час-Тайм» 22.15, 02.40 «Агроконтроль» 23.30 «Crime news» 04.20 «Життя цiкаве» 04.40 «Феєрiя мандрiв»

Пiксель

06.00, 16.30 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Пiрнай, Оллi, пiрнай! 07.00 СамСам 07.30, 17.00 Кайю 08.00, 19.00 Пiм та Пам 08.10, 14.00, 16.10, 19.20 Гламперси 08.20 Baby TV 09.20, 20.30 Пригоди Тiммi 10.30 Мiсто друзiв 11.00 Уоллес та Громiт 13.00 Снiговик 14.10 Бiлоснiжка 15.00 Вiнкс 15.20, 23.00 Оггi i кукарачi 15.50 Сiм`я Чомучок 16.20 Пригоди Сакерзiв 17.30 Зелене свiтло 18.10 Тельмо та Тула 18.40 Шафа Хлої 19.10 Веселi цифри 19.30 Малюк Джейк 20.00, 05.30 Чарiвний сад 21.00 Баранчик Шон

5 канал

06.30, 18.40, 03.30 «Київський час» 06.45, 08.20, 18.50, 23.40, 00.30, 03.20 «Час спорту» 06.50, 08.45, 23.45, 00.35, 02.35, 03.25 «Огляд преси» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00, 01.00, 05.00 «Час новин» 07.10, 08.10, 22.40, 23.20, 00.15, 02.30, 03.15 «Бiзнес-час» 07.30, 03.40 «Ранок iз зiркою» 07.55, 08.40 «Трансмiсiя-новини» 08.25 «Трансмiсiя-тест» 08.50, 09.50, 12.50, 13.50, 14.50, 16.55, 17.20, 17.50, 22.50, 23.50, 03.55 «Погода» 09.15, 13.10, 14.10 «5 елемент» 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15, 05.10 Пiдсумки 15.15 «Здоровi iсторiї» 16.15 «Драйв» 17.25 «Арсенал» 18.15 «Агроконтроль» 21.40, 03.00, 04.00 «Час-Тайм» 22.15 «Акцент» 23.30, 00.25 «Crime news» 02.40 Новини 04.20 «Майстер-клас з Наталкою Фiцич» 04.40 «Кiно з Янiною Соколовою»

Пiксель

06.00, 16.30 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Пiрнай, Оллi, пiрнай! 07.00, 12.50 СамСам 07.30, 17.00 Кайю 08.00, 19.00 Пiм та Пам 08.10, 14.00, 16.10, 19.20 Гламперси 08.20 Baby TV 09.20, 19.10 Веселi цифри 09.30 Ван-Дог 09.40 Зубабу 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00, 18.40 Шафа Хлої 10.30 Обачна Еббi 11.00, 15.20, 23.00 Оггi i кукарачi 11.30, 21.30 Смiшарики 12.00, 15.50 Сiм`я Чомучок 12.30 Тваринки-бляшанки 12.40 Песик Камбу 13.20 Домашнi прибульцi 13.40 Тiтьоф 14.10 Красуня та Чудовисько 15.00 Вiнкс 16.20 Пригоди Сакерзiв 18.10 Тельмо та Тула 19.30 Малюк Джейк 20.00, 05.30 Чарiвний сад

21.30 Смiшарики 22.00 М/ф 23.30 Д/ф

ТВi

06.30 Голос вiруючого 07.00, 11.15 Дивовижнi парки розваг 08.00, 13.00, 20.30, 23.00 Сьогоднi 08.30, 10.10, 16.30 Навколо свiту 09.30, 12.15, 13.30 Сiм чудес України 14.30 Знак оклику з А. Шевченко 15.30 Смак Європи 17.30 Х/ф «Аттентат. Осiннє вбивство в Мюнхенi» 20.00, 04.00 Клiпи Jazz з О. Коганом 21.00 Музика для дорослих 23.30 Шоу Фрая i Лорi 00.00 Клуб еротики 02.00 Полунички 04.30 Х/ф «Забута мелодiя»

2+2

06.00 М/ф 08.10, 22.00 «Шалене вiдео поукраїнськи» 08.35, 21.35 «Облом UA» 09.10 М/с «Бен-10. Iнопланетна надсила» 10.10 Х/ф «Дiти шпигунiв 3» 11.50 Т/с «Пригоди Мерлiна» 13.40 Х/ф «Легенда» 15.55 Х/ф «Небесний капiтан та свiт майбутнього» 18.00, 20.35 «Нереальнi iсторiї» 18.40 «Ульотне вiдео по-росiйськи» 19.00 «Знай наших» 19.35 «Помста природи» 21.10 «Убойне вiдео» 22.35 «ДжеДАI» 23.00 Х/ф «Хижак» (3) 00.50 Х/ф «Еммануель 2» (3) 02.30 «Дорожнi вiйни» 04.05 Х/ф «Акварiум»

Мега

06.00 В обiймах смертi 08.00 Мегастiйкi споруди 10.00 Мегакатастрофи 11.00 Блакитна планета: океани 13.00 Концерт Х`ю Лорi 14.00 Top Gear 15.00 Ти можеш краще 16.00 Секретнi територiї 19.00 Мiстична Україна 22.00 Секретнi iсторiї 00.30 Смартшоу 01.30 Щасливого прольоту! 04.30, 05.20 4исла

20.30 Пригоди Тiммi 21.00 Баранчик Шон 22.00 М/ф 23.30 Д/ф

ТВi

06.30 Голос вiруючого 07.00, 11.15 Дивовижнi парки розваг 08.00, 13.00, 20.30, 23.00 Сьогоднi 08.30, 10.10, 16.30 Навколо свiту 12.15 Сiм чудес України 14.30 Музика для дорослих 17.30 Цивiлiзацiя. Срiбна земля. Хронiка Карпатської України 1919 г. - 1939 г. 19.30 Jazz з О. Коганом 21.00 Полiтклуб Вiталiя Портникова 23.30 Шоу Фрая i Лорi 00.00 Клуб еротики 02.00 Полунички 04.00 Клiпи Jazz з О. Коганом 04.30 Х/ф «Знахар»

2+2

06.00 М/ф 08.10, 22.00 «Шалене вiдео поукраїнськи» 08.35, 21.35 «Облом UA» 09.00 Х/ф «Пiрати семи морiв: Чорна борода» 11.50 Т/с «Пригоди Мерлiна» 13.30 Т/с «Оперативний псевдоним «Албанець» 14.15 Т/с «Солдати» 16.00 Т/с «Втеча» 19.00 Т/с «Псевдоним «Албанець» 20.00 «Помста природи» 20.35 «Нереальнi iсторiї» 21.10 «Убойне вiдео» 00.00 «ДжеДАI» 23.00 Х/ф «Хижак 2» (3) 00.50 Х/ф «Хижак» (3) 02.35 «Дорожнi вiйни» 04.05 Х/ф «Акварiум»

Мега

06.00 В обiймах смертi 08.00 Мегастiйкi споруди 10.00 Мегакатастрофи 11.00 Блакитна планета: океани 14.00 Top Gear 15.00 Ти можеш краще 16.00 Д/ф «Бенiто Муссолiнi. Приватнi хронiки» 17.00 Д/ф «За законом Шиндлера» 18.00 Д/ф «Дрезден. Хронiка трагедiї» 19.00 Україна: забута iсторiя 22.00 Секретнi iсторiї 00.30 Смартшоу 01.30 Теорiя неймовiрностi 04.30, 05.20 4исла


28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

7

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ ЧЕТВЕР, 3 СІЧНЯУТ-1

УТ-1

06.00 Ранкова молитва 06.10 Д/ф «Мала церква» 07.10 Новий рiк у «Клубi гумору» 07.50 «Дружина» 09.00 Мiсце зустрiчi 10.25, 15.35 Т/с «Маруся» 11.20 Х/ф «Визволення» 4 с. 13.30 Концерт «Україна, Голос, Душа» 16.25 Концерт «Шоу продовжується» 18.30, 01.35 Бiатлон. Кубок свiту. Естафета (жiн.) 20.00, 21.15 Бенефiс О. Воробей 21.00, 01.20 Пiдсумки 22.55 Трiйка, Кено, Максима 23.35 Клуб гумору 00.10 Концерт «Ялинка для дорослих» 1 ч. 03.05 Досвiд 04.25 Х/ф «Таємничий острiв»

1+1

06.00 «Супердискотека 90» 09.30 Анiмац. фiльм «Таємна мiсiя Санти» 10.50, 11.40, 02.10, 02.55 «Найвидатнiшi фокусники свiту» 12.25 Х/ф «Стюарт Лiттл» 13.50 Х/ф «Аферисти Дiк i Джейн» 15.30, 00.15 Х/ф «Вiдчинiть, Дiд Мороз» 17.25 Х/ф «Сам вдома» 19.30 «ТСН» 20.00 Х/ф «Сам вдома 2» 22.15, 04.15 Х/ф «Весiлля найкращого друга» (2) 03.35 Концерт «Океан Ельзи» - «Дольче вiта» 05.55 «Сонце». Сольний концерт Анi Лорак

Iнтер

05.10 М/ф «Принц Єгипту» 06.35 Х/ф «Три мушкетери» 08.15 Х/ф «Нiч самотнього пугача» 10.00 Х/ф «Золотий ключик» 12.00 М/ф «Шрек 2» 13.35 М/ф «Кiт у чоботях» 15.00 Х/ф «Гаррi Поттер i кубок вогню» 17.30 Концерт «Новорiчний вечiр з М. Галкiним i М. Басковим» 20.00 «Подробицi» 20.25 Х/ф «Червона шапочка» 22.10 Концерт «Велика рiзниця. Новорiчний випуск» 23.55 Х/ф «Це я»

П’ЯТНИЦЯ, 4 СІЧНЯУТ-1

УТ-1

06.00 Ранкова молитва 06.10 Д/ф «Милосердя не має меж» 07.10 Клуб гумору 07.50 «Дружина» 09.00, 17.05 Мiсце зустрiчi 10.25 Т/с «Маруся» 11.20 Х/ф «Визволення» 6 с. 13.50 «Десятий бал». О. Малiнiн 14.50 Концерт пам`ятi Народного артиста України Н. Яремчука 15.55, 20.00 Криве дзеркало 18.25, 01.55 Бiатлон. Кубок свiту. Естафета (чол.) 21.00, 01.20 Пiдсумки 21.15, 22.50 Шустер-Live. Краще 22.45 Трiйка, Кено, Секунда удачi 00.35 Концерт «Ялинка для дорослих» 2 ч. 01.35 After Live (За лаштунками Шустер-Live) 03.30 Х/ф «Хлопець iз нашого мiста» 04.50 Х/ф «А фортеця була неприступною»

1+1

06.50 М/ф «Коли запалюють ялинки. Снiгова королева» 08.40 Х/ф «Стюарт Лiттл» 10.05, 10.55, 02.00, 02.45 «Найвидатнiшi фокусники свiту» 11.50 Х/ф «Стюарт Лiттл 3» 13.10 Детектив «Бандити» 15.25 Мелодрама «Снiг на голову» 17.10 Х/ф «Сам вдома 2» 19.30, 05.40 «ТСН» 20.00 Х/ф «Сам вдома 3» 21.55 Х/ф «Мисливцi за головами» (2) 00.00 Д/ф «Океани» 03.30 «Концерт 1+1. 15 рокiв»

Iнтер

05.50 Х/ф «Дiвчата» 07.25 Х/ф «Вовочка» 09.10 Концерт «Велика рiзниця. Новорiчний випуск» 10.55 Х/ф «Золота рибка» 12.30 М/ф «Кiт у чоботях» 14.00 М/ф «Лiсова братва» 15.20 Х/ф «Володар стихiй» 17.10 Концерт «Двi зiрки. Новий рiк» 20.00 «Подробицi» 20.25 «Церемонiя нагородження премiєю «Золотий грамофон» 23.45 Х/ф «Зайцев, пали!»

01.25 «Подробицi» - «Час» 01.50 Х/ф «Вторгнення в США» (2) 03.30 Х/ф «Кажан»

ICTV

06.15, 04.35 Свiтанок 07.20 Т/с «Леся+Рома» 07.50 Максимум в Українi 08.45 Х/ф «Матриця» 11.15 Х/ф «Матриця. Перезавантаження» 13.55 Х/ф «Матриця. Революцiя» 16.10 Х/ф «Парк Юрського перiоду» 18.45 Факти. Вечiр 19.00 Х/ф «Парк Юрського перiоду 2: Загублений свiт» 21.25 Х/ф «Парк Юрського перiоду 3» 23.10 Х/ф «Акули Малiбу» (2) 01.00 Х/ф «Ночi в Родантi» (2) 02.35 Х/ф «Зростаючий бiль, 2: Повернення Сиверов» (2)

СТБ

05.00 «Чужi помилки. Бомба для нарколога» 05.45 Х/ф «Зимовий сон» 07.15, 16.10 «Усе буде добре!» 09.10, 18.05 «Неймовiрна правда про зiрок» 11.00 Х/ф «Моя мама - Снiгуронька» 12.50, 23.15 Х/ф «Термiново потрiбен Дiд Мороз» 14.25 «Врятуйте нашу сiм`ю» 20.00 «Х-фактор 3» 01.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.50 Х/ф «Любов зла» 03.05 Нiчний ефiр

Новий канал

05.05 Синє свiтло 06.05 Злодiй i його вчитель 07.10 Столик-сам-накрийся 08.20, 19.15 ШоумаSтгоуон 11.20 Т/с «Воронiни» 19.00 Репортер 19.10, 01.30 Спортрепортер 01.35 Х/ф «Арн: лицар-тамплiєр» (2) 03.15 Т/с «Веронiка Марс»

ТЕТ

06.00 Т/с «Як я зустрiв вашу маму» 06.50 Дiзнайся як 07.10 Телепузики 07.35 Мультик з Лунтiком 08.30 М/с «Даша-дослiдниця» 09.20 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 110 с. 10.15 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 11.10 Т/с «Та, що говорить з привидами» 37 с. 12.05 Т/с «Якось у казцi» 7 с.

01.20 Х/ф «Останнiй незайманий в Америцi» (3) 02.50 Подробицi 03.15 Х/ф «Щосили» 04.40 Х/ф «Три мушкетери»

ICTV

05.35 Служба розшуку дiтей 05.45, 03.50 Свiтанок 06.50 Т/с «Леся+Рома» 07.25 Стоп-10 08.25 М/ф «Опудало» 09.50 Х/ф «Чорнильне серце» 11.50 Х/ф «Парк Юрського перiоду» 14.15 Х/ф «Парк Юрського перiоду 2: Загублений свiт» 16.55 Х/ф «Парк Юрського перiоду 3» 18.45 Факти. Вечiр 19.00 Х/ф «Володар перснiв: Хранителi персня» 22.45 Х/ф «Грошовий поїзд» (2) 00.50 Х/ф «Акули Малiбу» (2) 02.20 Х/ф «Шоу починається» (2)

СТБ

04.45 Х/ф «Снiгове кохання, або Сон зимової ночi» 06.40 Х/ф «Моя мама - Снiгуронька» 08.15 Х/ф «Повернення в Едем» 14.10 «Х-фактор 3» 01.25 Х/ф «Той самий Мюнхгаузен» 03.45 Нiчний ефiр

Новий канал

05.20 Румпельштiльцхен 06.20 Бiлоснiжка 07.25 Король-дроздобород 08.35, 19.15 ШоумаSтгоуон 11.50 Т/с «Воронiни» 19.00 Репортер 19.10, 01.35 Спортрепортер 01.40 Х/ф «Арн: лицар-тамплiєр 2» (2) 03.25 Т/с «Веронiка Марс»

ТЕТ

06.00 Т/с «Як я зустрiв вашу маму» 06.50 Дiзнайся як 07.10 Телепузики 07.35 Мультик з Лунтiком 08.30 М/с «Даша-дослiдниця» 09.20 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 111 с. 10.15 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 11.10 Т/с «Та, що говорить з привидами» 38 с. 12.05 Т/с «Якось у казцi» 8 с. 13.00 М/ф «Братик ведмедик» 14.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 15.55, 22.25, 02.00 Одна за всiх

13.00 М/ф «Покахонтас 2: подорож в Новий Свiт» 14.15 М/ф «Незнайка на Мiсяцi» 14.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 15.55, 22.25, 02.00 Одна за всiх 16.55, 20.20 Дайош молодьож! 17.50, 21.35 Шури-Мури 18.50, 01.10 БарДак 19.25 БАгиня шопiнгу. Без цензури 19.50, 01.35 Веселi мамзелi 21.20 Вiталька. Новий рiк 23.00 Надто грубо для Ю-туб`а 23.25 Т/с «Надприроднє» 123 с. (2) 00.20 Т/с «Реальна кров» 2 с. (3) 02.25 До свiтанку

ТРК «Україна»

06.00, 05.15 Срiбний апельсин 07.15 М/ф «Пригоди Десперо» 08.50, 04.00 Х/ф «Важка дитина» 10.15 Х/ф «Важка дитина 2» 12.00 Х/ф «Снiгуронька для дорослого сина» 13.30, 15.00 Т/с «Слiд» 16.20 Х/ф «Коханцi» 18.10 Т/с «Джамайка» 87 с. 19.00, 03.40 Подiї 19.20 Т/с «Право на правду» 8 с. 21.00 Т/с «Слiд. Запас мiцностi» 22.00 Пiсня року - 2012 г. День другий 00.30 Х/ф «Монро» (2) 02.00 Х/ф «Тi, що не сплять у Сiетлi» (2)

НТН

06.00 М/ф «Ну, постривай!» 06.20, 19.30 «Найкращi бої братiв Кличкiв» 07.55 Х/ф «Кохати по-росiйськи» 09.25 «Залiзний Оскар» 10.00 Х/ф «Супернова» 13.00 М/ф «Бременськi музиканти» 13.20 М/ф «Слiдами бременських музикантiв» 13.35 Х/ф «Три мушкетери» 15.20 Х/ф «Попелюшка» 17.20 Х/ф «Кохати по-росiйськи 2» 19.00 «Свiдок» 21.15 Х/ф «Метеор» 00.40 «Резервiсти» 02.10 «Особистий погляд» 04.15 М/ф «Таємниця третьої планети» 05.40 «Уроки тiтоньки Сови»

Тонiс

06.00, 16.00, 00.30 Країна порад 06.30 Х/ф «Кубанськi козаки» 08.00 Iронiя долi Георгiя Буркова 09.00 В гостях у Д. Гордона. Олек-

16.55, 20.20 Дайош молодьож! 17.50, 21.35 Шури-Мури 18.50, 01.10 БарДак 19.25 БАгиня шопiнгу. Без цензури 19.50, 01.35 Веселi мамзелi 21.20 Вiталька. Новий рiк 23.00 Надто грубо для Ю-туб`а 23.25 Т/с «Надприроднє» 124 с. (2) 00.20 Т/с «Реальна кров» 3 с. (3) 02.25 До свiтанку

ТРК «Україна»

06.00, 05.25 Срiбний апельсин 06.50 Х/ф «Полiцейський iз дитсадка» 08.45 Х/ф «Я не я» 12.30 Х/ф «Коханцi» 14.20 Т/с «Слiд» 16.30 Х/ф «Мiнливостi любовi» 18.10 Т/с «Джамайка» 88 с. 19.00, 03.40 Подiї 19.20 Т/с «Право на правду» 10 с. 21.00 Т/с «Слiд. Нiчний свiдок» 22.00 Х/ф «Мiй» 01.30 Х/ф «Монро» (2) 03.00 Щиросердне зiзнання 04.00 Х/ф «Важка дитина 2»

НТН

05.55 М/ф «Ну, постривай!» 06.15, 19.30 «Найкращi бої братiв Кличкiв» 07.50 Х/ф «Кохати по-росiйськи 2» 09.25 «Залiзний Оскар» 10.00 Х/ф «Метеор» 13.15 М/ф «Троє з Простоквашина» 13.35 Х/ф «Попелюшка» 15.30 Х/ф «Снiгова королева» 17.20 Х/ф «Кохати по-росiйськи 3» 19.00 «Свiдок» 21.15 Х/ф «10, 5 балiв: апокалiпсис» 00.20 «Резервiсти» 01.55 «Особистий погляд» 03.00 М/ф «Чиполлiно» 05.40 «Уроки тiтоньки Сови»

Тонiс

06.00, 16.00, 03.30 Країна порад 06.20 Х/ф «Горбоконик» 07.40 Прiзвище Ширвiндт 09.00 В гостях у Д. Гордона. Олександр Михайлов, 2 ч. 10.00, 16.50 Алло, лiкарю! 11.10 Х/ф «У пошуках капiтана Гранта» 5 с. 14.00 Соцiальний статус: ваш дiм 15.00 Життя в новому свiтi 15.35 Вiдлуння джунглiв 17.50 Таємницi фокусiв

сандр Михайлов, 1 ч. 10.00, 16.50 Алло, лiкарю! 11.10 Х/ф «У пошуках капiтана Гранта» 4 с. 14.00 Соцiальний статус: ваше здоров`я 15.00, 23.30 Життя в новому свiтi 15.35, 23.50 Вiдлуння джунглiв 17.50 Таємницi фокусiв 19.00 В гостях у Д. Гордона. Олександр Михайлов, 2 ч. 20.00 Соцiальний статус: ваш дiм 21.00 Прiзвище Ширвiндт 22.30 Великi махiнатори 01.10 Амурнi мелодiї (III) 01.45 Х/ф «Небезпечне секспобачення» (3) 03.20 Таке спортивне життя. Iрина Мерленi 03.50 Будь у курсi! 04.15 Х/ф «Iван Грозний» 1 с.

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 10.15, 15.00 Т/с «Синдбад» 12.00 Х/ф «Снiг» 13.30 Х/ф «Снiг 2: Замороження мiзкiв» 16.45 «Три сестри» 17.40, 23.45 Х/ф «Як козаки...» 20.00, 22.50 «Розсмiши комiка» 20.50 «Велика Рiзниця» в Одесi 01.50 Х/ф «Втеча» 03.25 «Нiчне життя»

К2

05.45 Знак якостi 06.15 М/ф 08.15 Наше все 09.00 Бебi-бум 10.00 Дитяча йога 10.35 Танцi для дiтей 11.00, 19.35 Школа доктора Комаровського 12.25 Смакуйте на здоров`я 13.20 Енциклопедiя смаку 14.15 Спецiя 15.05, 15.25, 21.40 Таємницi шефкухаря 16.00, 23.30 Модний вирок 17.00, 18.10 Квадратний метр 20.40, 00.25 Будь по-твоєму 22.35, 01.15 Давай одружимося! 02.00 Колiр ночi

Enter-фiльм

05.45 М/ф 08.30 Х/ф «Вiддати швартовi!» 10.05 Д/ф про кiно

19.00 В гостях у Д. Гордона. Олександр Михайлов, 3 ч. 20.00 Соцiальний статус: вашi права 21.00 Валентина Тализiна. Моїй душi спокою немає 22.00 Великi махiнатори 23.00 Х/ф «Дика любов» (2) 01.25 Амурнi мелодiї (III) 02.05 Х/ф «Венецiанська примха» (3) 04.00 Цивiлiзацiя Incognita 04.10 Будь у курсi! 04.40 Х/ф «Iван Грозний» 2 с.

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 10.15, 15.00 Т/с «Синдбад» 12.00 Х/ф «Пригоди Елоїзи» 13.25 Х/ф «Елоїза 2: Рiздво» 16.45 «Три сестри» 17.35, 23.40 Х/ф «Летюча миша» 20.00, 22.50 «Розсмiши комiка» 20.50 «Велика Рiзниця» в Одесi 02.00 Х/ф «Гра в чотири руки» 03.40 «Нiчне життя»

К2

05.45 Знак якостi 06.15 М/ф 08.15 Наше все 09.00 Бебi-бум 10.00 Дитяча йога 10.35 Танцi для дiтей 11.00, 19.35 Школа доктора Комаровського 12.25 Смакуйте на здоров`я 13.20 Енциклопедiя смаку 14.15 Спецiя 15.05, 15.25, 21.40 Таємницi шефкухаря 16.00, 23.30 Модний вирок 17.00, 18.10 Квадратний метр 20.40, 00.25 Будь по-твоєму 22.35, 01.15 Давай одружимося! 02.00 Колiр ночi

Enter-фiльм

05.45 М/ф 07.45 Х/ф «Якщо вiрити Лопотухiну...» 10.05 Д/ф про кiно 11.05 Т/с «Звiльнення» 20.00 Т/с «Руїни стрiляють» 03.30 Х/ф «Зiрки на крилах» 04.45 Саундтреки

5 канал

06.30, 18.40, 03.30 «Київський час» 06.45, 08.25, 18.50, 23.40, 00.30, 03.20 «Час спорту»

11.05 Т/с «17 миттєвостей весни» 03.30 Х/ф «Аварiя» 04.40 Саундтреки

5 канал

06.30, 18.40, 03.30 «Київський час» 06.45, 08.25, 18.50, 23.40, 00.30, 03.20 «Час спорту» 06.50, 08.35, 23.45, 00.40, 02.35, 03.25, 04.15, 04.35 «Огляд преси» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00, 01.00, 05.00 «Час новин» 07.10, 08.15, 22.40, 23.20, 00.15, 02.30, 03.15 «Бiзнес-час» 07.30, 03.40 «Ранок iз зiркою» 07.55, 08.45 «Трансмiсiя-новини» 08.20, 08.40, 08.55, 09.50, 12.50, 13.50, 14.50, 16.50, 17.20, 17.50, 22.50, 23.50, 00.35, 03.55 «Погода» 09.15, 13.10, 14.10, 15.15 «5 елемент» 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15, 05.10 Пiдсумки 16.10 «В кабiнетах» 17.25 «Акцент» 18.15 «Лiсовий патруль» 21.40, 03.00, 04.00 «Час-Тайм» 22.15, 02.40 «Енергонагляд» 23.30, 00.25 «Crime news» 04.20 «Життя цiкаве» 04.40 «Машина часу»

Пiксель

06.00, 16.30 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Пiрнай, Оллi, пiрнай! 07.00, 12.50 СамСам 07.30, 17.00 Кайю 08.00, 19.00 Пiм та Пам 08.10, 14.00, 16.10, 19.20 Гламперси 08.20 Baby TV 09.20, 19.10 Веселi цифри 09.30 Ван-Дог 09.40 Зубабу 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00, 18.40 Шафа Хлої 10.30 Обачна Еббi 11.00, 15.20, 23.00 Оггi i кукарачi 11.30, 21.30 Смiшарики 12.00, 15.50 Сiм`я Чомучок 12.30 Тваринки-бляшанки 12.40 Песик Камбу 13.20 Домашнi прибульцi 13.40 Тiтьоф 14.10 Замок Принцеси 15.00 Вiнкс 16.20 Пригоди Сакерзiв 18.10 Тельмо та Тула 19.30 Малюк Джейк 20.00, 05.30 Чарiвний сад

06.50, 07.25, 08.40 «Огляд преси» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00, 01.00, 05.00 «Час новин» 07.10, 08.15, 22.40, 23.20, 00.15, 03.15 «Бiзнес-час» 07.30, 03.40 «Ранок iз зiркою» 07.55, 08.50 «Трансмiсiя-новини» 08.30 «Iнтелект» 08.45, 09.50, 12.50, 13.50, 14.50, 16.10, 17.20, 17.50, 22.50, 23.50, 03.35 «Погода» 09.15, 13.10, 14.10, 15.15 «5 елемент» 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15, 05.10 Пiдсумки 16.15, 04.40 «Лiсовий патруль» 17.25 «Не перший погляд» 18.15, 02.30 «Вiкно в Європу» 21.40, 03.00, 04.00 «Час-Тайм» 22.15 «Особливий погляд» 23.30, 00.20 «Crime news» 23.45, 00.35, 04.15 «Хронiка тижня» 04.20 Новини

Пiксель

06.00, 16.30 Вусолапокiт 06.30, 17.40 Пiрнай, Оллi, пiрнай! 07.00, 12.50 СамСам 07.30, 17.00 Кайю 08.00 Пiм та Пам 08.10, 14.00, 16.10 Гламперси 08.20 Baby TV 09.20 Веселi цифри 09.30 Ван-Дог 09.40 Зубабу 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00 Шафа Хлої 10.30 Обачна Еббi 11.00, 15.20, 02.30 Оггi i кукарачi 11.30, 01.30 Смiшарики 12.00, 15.50 Сiм`я Чомучок 12.30 Тваринки-бляшанки 12.40 Песик Камбу 13.20 Домашнi прибульцi 13.40 Тiтьоф 14.10 Рiздвянi ельфи 15.00 Вiнкс 16.20 Пригоди Сакерзiв 18.10 Тельмо та Тула 18.30 Мiсто друзiв 19.00, 01.00 Пригоди Тiммi 20.00, 00.00 Баранчик Шон 21.00 Уоллес та Громiт 23.00 Снiговик

ТВi

06.30 Голос вiруючого

20.30 Пригоди Тiммi 21.00 Баранчик Шон 22.00 М/ф 23.30 Д/ф

ТВi

06.30 Голос вiруючого 07.00, 11.15 Дивовижнi парки розваг 08.00, 13.00, 20.30, 23.00 Сьогоднi 08.30, 10.10, 16.30 Навколо свiту 09.25 Здорове життя з I. Трухачовою 12.15, 19.00 Сiм чудес України 14.30 Полiтклуб Вiталiя Портникова 17.30 Цивiлiзацiя. Золотий вересень. Хронiка Галичини 1939 г. - 1941 г. 19.30 Jazz з О. Коганом 21.00 Вечiр з М. Княжицьким 23.30 Шоу Фрая i Лорi 00.00 Клуб еротики 02.00 Полунички 04.00 Клiпи Jazz з О. Коганом 04.30 Х/ф «Додек на фронтi»

2+2

06.00 М/ф 08.10, 22.00 «Шалене вiдео поукраїнськи» 08.35, 21.35 «Облом UA» 09.10 М/с «Бен-10. Iнопланетна надсила» 09.50 Х/ф «Легенда» 11.50 Т/с «Пригоди Мерлiна» 13.30, 19.00 Т/с «Псевдонiм «Албанець» 14.15 Т/с «Солдати» 16.00 Х/ф «Замотуй вудки» 18.00 Т/с «Офiцери» (2) 20.00 «Помста природи» 20.35 «Нереальнi iсторiї» 21.10 «Убойне вiдео» 22.35 «ДжеДАI» 23.00 Х/ф «Чужий проти хижака. Реквiєм» (3) 00.45 Х/ф «Хижак 2» (3) 02.30 «Дорожнi вiйни» 04.05 Х/ф «Акварiум»

Мега

06.00 В обiймах смертi 08.00 Мегастiйкi споруди 10.00 Мегакатастрофи 11.00 Тихий океан 14.00 Top Gear 15.00 Ти можеш краще 16.00 Секретнi територiї 19.00 Мiстична Україна 22.00 Секретнi iсторiї 00.30 Смартшоу 01.30 Теорiя неймовiрностi 04.30, 05.20 4исла

07.00, 11.15 Найдовша канатна дорога 08.00, 13.00, 20.30, 23.00 Сьогоднi 08.30, 10.10, 16.30 Навколо свiту 12.15 Сiм чудес України 14.30 Надвечiр`я з М. Княжицьким 17.30 Цивiлiзацiя. Отець Кадило 19.30 Jazz з О. Коганом 21.00 Божевiльний тиждень 22.00 Смак Європи 23.30 Шоу Фрая i Лорi 00.00 Клуб еротики 02.00 Полунички 04.00 Клiпи Jazz з О. Коганом 04.30 Х/ф «Брехня Крiстiни»

2+2

06.00, 05.10 М/ф 08.10 «Шалене вiдео по-українськи» 08.35 «Облом UA» 09.10 М/с «Бен-10. Iнопланетна надсила» 09.50 Х/ф «Небесний капiтан та свiт майбутнього» 11.50 Т/с «Пригоди Мерлiна» 13.30, 19.00 Т/с «Псевдонiм «Албанець» 14.15 Т/с «Солдати» 16.00 Х/ф «Оксамитова революцiя» 18.00 Т/с «Офiцери» (2) 20.00 Т/с «Втеча» (2) 23.00 Х/ф «Затемнення» (3) 00.20 Х/ф «Еммануель 3» (3) 02.10 Х/ф «Чужий проти хижака. Реквiєм» (3) 03.45 «Дорожнi вiйни» 04.00 Х/ф «Жменяки»

Мега

06.00 В обiймах смертi 08.00 Повiтрянi бої 10.00 Мегакатастрофи 11.00 Полярний ведмiдь 13.00 Замерзла планета: танення льодовикiв 14.00 Top Gear 15.00 Ти можеш краще 16.00 Д/ф «Битва за Гiмалаї» 17.00 Д/ф «Крила над Берлiном» 18.00 Д/ф «Доля камiкадзе» 19.00 Україна: забута iсторiя 22.00 Секретнi iсторiї 00.30 Смартшоу 01.30 Теорiя неймовiрностi 04.30, 05.20 4исла


8

28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ СУБОТА, 5 СІЧНЯ

УТ-1

06.00 Ранкова молитва 06.10 Свiт православ`я 06.40 Д/ф «Небесний воїн» 07.15, 23.05 Смiх з доставкою додому 08.00 Х/ф «Визволення» 1, 6 с. 15.25, 01.35 Бiатлон. Кубок свiту. Спринт (жiн.) 16.55 Star-шоу 18.40, 03.05 Бiатлон. Кубок свiту. Спринт (чол.) 20.05 Новорiчний жарт з В. Винокуром 20.50 Мегалот 21.00, 01.20 Пiдсумки 21.20 Найкращi пiснi Нового Року 22.50 Суперлото, Трiйка, Кено 23.35 Концерт «Танцюємо у Новий рiк»

1+1

06.20 Х/ф «Стюарт Лiттл 3» 07.40 «Кулiнарна академiя. Юлiя Висоцька» 08.05 «Свiтське життя» 09.00 «Хто там?» 10.00, 10.25 М/с «Чiп i Дейл» 10.50, 11.55, 01.55, 02.55 «Свiт навиворiт 3: Танзанiя, Ефiопiя» 12.55 Д/ф «Океани» 14.50 Анiмац. фiльм «Монстр у Парижi» 16.35 Х/ф «Сам вдома 3» 18.30 «Розсмiши комiка» 19.30, 05.55 «ТСН» 20.00 Х/ф «Сам вдома 4» 21.45 Х/ф «Мiй хлопець - янгол» 23.40 Детектив «Бандити» 03.45 «Концерт 1+1. 15 рокiв»

Iнтер

06.30 Х/ф «Вовочка» 08.15 Х/ф «Зайцев, пали!» 09.55 Х/ф «Снiгова королева» 11.45 М/ф «Лiсова братва» 13.10, 04.50 М/ф «Пiдводна братва» 14.35 Х/ф «Володар стихiй» 16.20 Х/ф «Снiговий янгол» 18.15 Х/ф «Червона шапочка» 20.00 «Подробицi» 20.25 Концерт «Вечiрнiй квартал» 22.05 Х/ф «Вiддам кошенят у хорошi руки» 23.55 Х/ф «Смокiнг» 01.35 Х/ф «Суперзiрка» (2) 02.50 Х/ф «Замах» (2)

ICTV

06.00, 04.25 Свiтанок

НЕДІЛЯ, 6 СІЧНЯ

УТ-1

06.00 Ранкова молитва 06.10 Д/ф «Час дощiв» 06.30, 09.30 Крок до зiрок 07.10, 08.20, 23.05 Смiх з доставкою додому 08.00 Укравтоконтинент 09.05 Золотий гусак 10.15 Караоке для дорослих 12.30 Шеф-кухар країни 13.25 Клара Новикова, В. Данилець, В. Моїсеєнко запрошують 14.05, 01.35 Бiатлон. Кубок свiту. Переслiдування (жiн.) 15.05 Зiрки гумору з С. Дроботенком 16.00 Д/ф «Рiздво» 17.00 Урочисте богослужiння зi Свято-Володимирського кафедрального собору м. Києва на свято Рiздва Христового 21.00, 01.20 Пiдсумки 21.20 Новорiчна Нiч на Першому 22.55 Трiйка, Кено, Максима 23.35 Концерт «Рiздво з друзями» 02.35 Бiатлон. Кубок свiту. Переслiдування (чол.) 03.35 Х/ф «Два бiйцi» 04.45 Х/ф «За щучим велiнням»

1+1

06.25 М/ф «Нiч перед Рiздвом» 07.15 Мелодрама «Снiг на голову» 09.00 «Лото-Забава» 10.00, 10.25 М/с «Чiп i Дейл» 10.50 «Кулiнарнi курси з Ю. Висоцькою. Iталiя, Тоскана» 11.15 М/ф «Ну, постривай!» 11.40 Х/ф «Рiздвяна пригода» 13.20, 20.00, 23.00 «Голос. Дiти» 16.20 Х/ф «Мармадюк» 17.55 Анiмац. фiльм «Льодовиковий перiод» 19.30 «ТСН» 22.20 «Спецпроект: Вiдголосся» 23.30 «Свiтське життя» 00.40 Х/ф «Дев`ятки» (2) 02.25 «Зiрка+зiрка» 03.35 «Великий Рiздвяний концерт за участю О. Пономарьова»

Iнтер

06.25 Х/ф «Снiгова королева» 08.05 М/с «Вiнкс» 08.50, 10.10 М/с «Маша i Ведмiдь» 09.30 «Школа доктора Комаровського» 13.25 М/ф «Мегамозок» 15.05 Х/ф «Смокiнг» 16.50 «Церемонiя нагородження премiєю «Золотий грамофон» 20.00 «Подробицi» 20.25 Х/ф «Новорiчний переполох»

06.50 Козирне життя 07.30 Останнiй герой 2. Фiнал 09.00 Зiрка YouTube 10.00 Дача 11.10 Квартирне питання 12.05 Дивитися всiм! 13.05 Х/ф «Пригоди Плуто Неша» 15.00 Х/ф «Володар перснiв: Хранителi персня» 18.45 Х/ф «Володар перснiв: Двi вежi» 22.30 Х/ф «Центурiон» (2) 00.30 Х/ф «Триста спартанцiв» (2) 02.20 Х/ф «Грошовий поїзд» (2)

СТБ

04.50, 08.35 «Х-фактор 3» 07.40 «Караоке на Майданi» 19.00 «Х-фактор3. Гала-концерт. Оголошення переможця» 01.35 Х/ф «За два кiлометри до Нового року» 03.05 Х/ф «Зимовий роман» 04.25 Нiчний ефiр

Новий канал

04.35 Мрiї здiйснюються 07.20 Х/ф «Малюк Санта 2» 09.00 М/с «Роги i Копита: Повернення» 09.35 М/с «Пiнгвiни з Мадагаскара» 09.55 Файна юкрайна 10.10 Україна чудес (II) 14.50 ШоумаSтгоуон 18.00, 00.05 Х/ф «Зачарована Елла» 20.00 Х/ф «Однокласницi» (2) 21.55 Х/ф «Однокласницi i таємниця пiратського золота» (2) 00.00 Спортрепортер 01.50 Т/с «Веронiка Марс»

ТЕТ

06.00 Єралаш 07.05, 09.00 Мультик з Лунтiком 07.45 Малята-твiйнята 08.05 Телепузики 08.35 Байдикiвка 09.30 М/с «Даша-дослiдниця» 10.00 М/с «Лiло i Стiч» 10.55 М/с «Бiлка та Стрiлка. Пустотлива сiмейка» 11.00 Т/с «Моя прекрасна няня» 13.00 М/ф «Анастасiя» 14.40 Одна за всiх 15.05, 00.35 Х/ф «Як вийти замiж за мiльярдера» 16.45 Х/ф «Поки ти спав» 18.40 Х/ф «Учень чаклуна» 20.40 Вiталька 21.35 Дайош молодьож!

00.05 Х/ф «Усе, що я хотiв на Рiздво» 01.35 «Подробицi» - «Час» 02.00 Х/ф «Вечори на хуторi поблизу Диканьки» 03.30 Д/ф «Посох Iоаннiв»

ICTV

05.35, 04.35 Свiтанок 06.30 Квартирне питання 07.20 Анекдоти по-українськи 07.40 Дача 08.45 Основний iнстинкт 09.20 Дивитися всiм! 10.30 ОлiмпiЛяпи 11.30 Козирне життя 12.00 Х/ф «Пригоди Плуто Неша» 13.50 Х/ф «Три горiшки для Попелюшки» 15.40 Х/ф «Володар перснiв: Двi вежi» 19.10 Х/ф «Володар перснiв: Повернення короля» 23.25 Х/ф «Триста спартанцiв» (2) 01.40 Х/ф «Центурiон» (2) 03.15 Х/ф «Фелiсiтi. Iсторiя юної американки»

СТБ

05.05 «Х-фактор 3» 11.15 «Караоке на Майданi» 12.15 «Х-фактор3. Гала-концерт. Оголошення переможця» 19.00 «Битва екстрасенсiв» 20.00 Х/ф «Чоловiк у моїй головi» 22.40 Х/ф «Залiзничний романс» 00.50 Х/ф «Лузер» 02.45 Нiчний ефiр

Новий канал

03.45 Мрiї здiйснюються 04.50 Свiтлi голови. Зимовi iгри 06.35 Хто зверху 08.10 Запитайте у лiкаря 08.35, 09.35 М/с «Пiнгвiни з Мадагаскара» 09.00 М/с «Роги i Копита: Повернення» 09.55 Файна юкрайна 10.10 Україна чудес (II) 14.45 ШоумаSтгоуон 18.00 Х/ф «Однокласницi» (2) 20.00 Х/ф «Чотири Рiздва» (2) 21.40 Х/ф «Розборка в Бронксi» (2) 23.30 Спортрепортер 23.35 Х/ф «Однокласницi i таємниця пiратського золота» (2) 01.25 Т/с «Веронiка Марс»

ТЕТ

06.00 Єралаш 07.05, 09.00 Мультик з Лунтiком 07.45 Малята-твiйнята 08.05 Телепузики 08.35 Байдикiвка 09.30 М/с «Даша-дослiдниця»

22.00 М/ф «Жах перед Рiздвом» 23.15 Щоденники Темного 02.05 До свiтанку

ТРК «Україна»

06.00, 05.40 Срiбний апельсин 07.10 Т/с «Iнтерни» 20 с. 09.00 Кращий кухар на селi 10.00 Таємницi зiрок 11.00 Х/ф «Мiй» 14.40 Т/с «Слiд» 16.50 Х/ф «Зимове танго» 1 с. 19.00, 03.30 Подiї 19.20 Х/ф «Зимове танго» 20.20 Х/ф «Крутий» 22.10 Х/ф «Я не я» 02.00 Х/ф «Люблю тебе до смертi» 04.00 Х/ф «Полiцейський iз дитсадка»

НТН

06.00 «Найкращi бої братiв Кличкiв» 07.10 Х/ф «Снiгова королева» 09.00 «Залiзний Оскар» 09.30 Х/ф «Зорро» 11.40 Х/ф «Велика пригода Зорро» 13.10 Т/с «Серця трьох» 18.00 Х/ф «Створення свiту» 21.20 Х/ф «Ноїв ковчег» 00.15 М/ф «Ходячий замок» 02.15 М/ф «Рiздвянi казки» 03.30 Т/с «Серця трьох» 1, 3 с.

Тонiс

06.00 Останнi снiги Кiлiманджаро 06.35 Ф-стиль 07.10, 04.05 Будь у курсi! 07.50, 15.35, 00.10 Цивiлiзацiя Incognita 08.05 Життя в новому свiтi 08.35 Вiдлуння джунглiв 09.00 В гостях у Д. Гордона. Олександр Михайлов, 3 ч. 10.15 Валентина Тализiна. Моїй душi спокою немає 11.20 Х/ф «У пошуках капiтана Гранта» 6 с. 14.00 Арт City 14.35 За сiм морiв 15.05 Духовне життя тварин 16.00 Х/ф «Кощiй Безсмертний» 17.20, 03.00 Щоденник для батькiв 18.00 Спiває Андрiй Миронов 19.00 Найвпливовiшi жiнки свiту 20.00 Ронiн 20.45 Бажаємо щастя Вам. Кiноконцерт 21.10 Наталiя Кустинська. Розплата за любов 22.20 Х/ф «Три плюс два» 00.40 Амурнi мелодiї (III)

10.00 М/с «Лiло i Стiч» 10.55 М/с «Бiлка та Стрiлка. Пустотлива сiмейка» 11.20 М/ф «Анастасiя» 13.00 М/ф «Феї» 14.25 Т/с «Моя прекрасна няня» 16.50 Х/ф «Тариф «Новорiчний» 18.25 Одна за всiх 19.25 Вiталька. Новий рiк 20.35 Вiталька 20.50 Дайош молодьож! 21.50 Веселi мамзелi 22.15 Х/ф «Стиляги» (2) 00.50 Х/ф «Хлопчики з календаря» 02.20 До свiтанку

ТРК «Україна»

06.00, 05.25 Срiбний апельсин 07.15, 04.00 Х/ф «Добувайки» 09.00 Ласкаво просимо 10.00 Таємницi зiрок 11.00 Х/ф «Зимове танго» 14.15 Т/с «Слiд» 17.15 Х/ф «Крутий» 19.00, 03.40 Подiї 19.20 Х/ф «Коханець для Люсi» 21.15 Т/с «Iнтерни» 25 с. 23.10 Х/ф «Сибiряк» (2) 01.00 Пiсня року - 2012 г.

НТН

06.10 Т/с «Серця трьох» 4, 5 с. 08.00 Х/ф «Ноїв ковчег» 11.00 Х/ф «Перехрестя» 13.00 Т/с «Спас пiд березами» 14.35 Х/ф «Створення свiту» 17.45 Х/ф «Святе сiмейство» 19.30 Х/ф «Марiя з Назарета» 23.00 Х/ф «Йосиф iз Назарета» 00.50 Х/ф «Вiфлеємська зiрка» (2) 02.20 «Особистий погляд» 05.45 «Уроки тiтоньки Сови»

Тонiс

06.00 Спiває Андрiй Миронов 07.00, 20.10, 04.00 Свiтськi хронiки 07.25 Х/ф «Василiса Прекрасна» 09.00 В гостях у Д. Гордона. Олексiй Булдаков, 1 ч. 10.00, 04.50 Будь у курсi! 10.50 Ф-стиль 11.15 Х/ф «У пошуках капiтана Гранта» 7 с. 13.00 За сiм морiв 13.30 Арт City 14.00, 20.00 Цивiлiзацiя Incognita 14.20 Наталiя Кустинська. Розплата за любов 15.20 Х/ф «Три плюс два» 17.45 Україна-Європа: маятник Фуко 18.30 Кумири 19.00 Найвпливовiшi жiнки свiту 20.50 Роман Карцев. Я знаю, де зимують раки 21.50 Такi знайомi мелодiї...

01.20 Х/ф «Тiло i душа 2» (3) 03.30 Кумири 03.40 Таке спортивне життя. Олексiй Михайличенко 04.35 Х/ф «Свинарка i пастух»

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 08.10 Т/с «Синдбад» 09.00 М/с «Казки Ганса Хрiстiана Андерсена» 10.00 М/ф «Вiдпочивай, Скубi-Ду!» 11.10 Х/ф «Елоїза 2: Рiздво» 12.50 Х/ф «Каспер. Повернення» 14.35 «Три сестри» 15.20 «Велика Рiзниця» в Одесi 17.10 «Розсмiши комiка» 19.00 «КВК-2012» 21.15 «Новорiчний вечiр 2012 з М. Басковим i М. Галкiним» 22.50 Х/ф «Реальна любов» (2) 01.15 Х/ф «Студентка» (2) 02.50 «Нiчне життя»

К2

05.45 Знак якостi 06.15 М/ф 07.40 Бебi-бум 08.25, 09.05 Квадратний метр 09.45 Знаєте що? 10.40 Гiмнастика довголiття 11.10 Faceлiфтiнг 11.30 Мандрiвка зi смаком 12.10 Реальна вiдпустка 13.00 Кухарi з Беверлi Хiллз 13.50 Енциклопедiя смаку 14.50, 17.35 Модний вирок 15.45, 20.20 Будь по-твоєму 16.45, 22.25 Давай одружимося! 18.35 Жiночий погляд 19.25 Формула кохання 21.25 Спецiя 23.25 Позаочi 00.20 Колiр ночi

Enter-фiльм

05.45 М/ф 10.30, 11.30 Д/ф про кiно 12.30 Д/ф «Руїни стрiляють» 20.50 Т/с «Звiльнення» 04.55 Саундтреки

5 канал

06.30, 18.40 «Київський час» 06.40, 09.35, 19.25, 01.55 «Тема тижня» 06.45, 07.10, 08.20, 18.55, 23.35, 00.20, 03.25 «Час спорту» 06.55, 07.15, 08.10, 08.55, 10.10, 10.55, 13.55, 16.10, 17.20, 19.20, 23.40, 00.25,

Новорiчна програма 23.20 Катерина Васильєва. З тiнi в свiтло перелiтаючи 00.20 Х/ф «Попелюшка» 01.40 Бажаємо щастя Вам. Кiноконцерт 02.05 Х/ф «Кам`яна квiтка» 03.30 Ронiн. Астролог Т. Нiколаєнко 04.20 Таке спортивне життя. Олександр Усик 05.15 I жартома, i серйозно

К1

06.00 «Ранок на К1» 07.30 М/ф 08.10 Т/с «Синдбад» 09.00 М/ф «Вiдпочивай, Скубi-Ду!» 10.15 Х/ф «Каспер. Повернення» 12.00 Х/ф «Ернест рятує Рiздво» 13.30 Х/ф «Канiкули Санта-Клауса» 15.05 «Три сестри» 16.20 «Велика Рiзниця» в Одесi 18.10 «Розсмiши комiка» 19.00 «КВК-2012» 21.15 «Новорiчний вечiр 2012 з М. Басковим i М. Галкiним» 22.40 Х/ф «Студентка» (2) 00.40 Х/ф «Гра в чотири руки» 02.20 «Нiчне життя»

К2

05.45 Знак якостi 06.15 М/ф 07.40 Бебi-бум 08.25, 09.05 Квадратний метр 09.45 Знаєте що? 10.40 Гiмнастика довголiття 11.10 Faceлiфтiнг 11.30 Мандрiвка зi смаком 12.10 Реальна вiдпустка 13.00 Кухарi з Беверлi Хiллз 13.50 Енциклопедiя смаку 14.50, 17.35 Модний вирок 15.45, 20.20 Будь по-твоєму 16.45, 22.25 Давай одружимося! 18.35 Жiночий погляд 19.25 Формула кохання 21.25 Спецiя 23.25 Позаочi 00.20 Колiр ночi

Enter-фiльм

05.45 М/ф 10.30, 11.30 Д/ф про кiно 12.30 Т/с «Казка мандрiв» 14.30 Т/с «Принцеса на горошинi» 16.20 Х/ф «Каштанка» 17.35 Х/ф «Снiгова королева» 19.15 Т/с «Королiвство Кривих Дзеркал» 20.40 Т/с «12 стiльцiв» 02.45 Т/с «СОС над тайгою» 03.50 Х/ф «Непереможний» 05.00 Саундтреки

00.55, 03.35, 05.55, 06.25 «Погода» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 00.00, 01.00, 02.00, 04.00, 05.00 «Час новин» 07.20, 08.15, 22.25, 23.20, 00.15, 03.20 «Бiзнес-час» 07.30 «Клуб 700» 08.30 «Не перший погляд» 09.10 «Iнтелект.ua» 10.15 «Здоровi iсторiї» 11.10 «Трансмiсiя» 11.30 «Автопiлот-тест» 12.10 «Вiкно в Європу» 13.30 «Драйв» 14.10, 23.50 «Iсторiя успiху» 14.25 «Гра долi» 15.15 «Кiно з Янiною Соколовою» 16.15 «Арсенал» 17.25 «Феєрiя мандрiв» 18.15 «Особливий погляд» 19.30, 02.10 «Машина часу» 20.10, 01.10, 05.10 «Портрети з Сергiєм Дорофеєвим» 21.10, 02.40 «Велика полiтика» 21.40, 03.00, 06.00 «Вiкно до Америки» 22.00, 03.40 «В кабiнетах» 22.30 «Майстер-клас iз Наталкою Фiцич» 00.30 «Мотор» 02.30, 03.30, 04.30, 04.55, 05.50, 06.20 «Хронiка тижня» 04.10 «Життя цiкаве» 04.35 «Акцент»

Пiксель

06.00 Вусолапокiт 06.30, 18.10 Пiрнай, Оллi, пiрнай! 07.00, 12.50 СамСам 07.30 Кайю 08.00, 19.00 Пiм та Пам 08.10, 16.20, 19.20 Гламперси 08.20 Baby TV 09.20, 19.10 Веселi цифри 09.30 Ван-Дог 09.40 Зубабу 09.50, 17.30 Зелене свiтло 10.00, 18.40 Шафа Хлої 10.30 Обачна Еббi 11.00, 23.00 Оггi i кукарачi 11.20, 21.30 Смiшарики 11.50 Сiм`я Чомучок 12.30 Тваринки-бляшанки 12.40 Песик Камбу 13.20 Домашнi прибульцi 16.30 Рiздвянi ельфи 17.20 Пригоди Сакерзiв 17.40 Тельмо та Тула

5 канал

06.30, 18.40 «Київський час» 06.45, 07.10, 08.25, 18.55, 23.35, 00.20, 03.20 «Час спорту» 06.50, 07.15, 08.10, 08.55, 10.55, 11.15, 13.10, 14.10, 14.55, 16.10, 17.10, 17.50, 19.10, 00.25, 00.40, 03.25, 06.25 «Погода» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 23.00, 00.00, 01.00, 04.00, 05.00 «Час новин» 07.20, 08.15, 22.25, 23.20, 00.15, 03.15 «Бiзнес-час» 07.30 «Клуб 700» 08.30 «Феєрiя мандрiв» 09.10 «Вiкно до Америки» 09.35 «Велика полiтика» 10.10 «Технопарк» 11.20 «Трансмiсiя-тест» 12.10, 04.15 «Життя цiкаве» 13.15 «Мотор» 14.20 «Гра долi» 15.15 «Машина часу» 16.15 «Фактор безпеки» 17.30 Новини 18.15 «Вiкно в Європу» 19.30, 01.10, 05.10 «РесПублiка з Анною Безулик» 20.50, 03.30, 06.20 «Тема тижня» 21.00, 02.20 «Час: пiдсумки тижня» 21.40, 03.00 «Час-тайм» 22.00 «Територiя закону» 22.35, 03.40 «Кiно з Янiною Соколовою» 23.40, 04.35 «Хронiка тижня» 00.30, 03.35 «Огляд преси» 04.40 «Майстер-клас iз Наталкою Фiцич»

Пiксель

06.00 Вусолапокiт 06.30 Пiрнай, Оллi, пiрнай! 07.00, 12.50 СамСам 07.30 Кайю 08.00 Пiм та Пам 08.10 Гламперси 08.20 Baby TV 09.20 Веселi цифри 09.30 Ван-Дог 09.40 Зубабу 09.50 Зелене свiтло 10.00 Шафа Хлої 10.30 Обачна Еббi 11.00 Оггi i кукарачi 11.20 Смiшарики 11.50 Сiм`я Чомучок 12.30 Тваринки-бляшанки 12.40 Песик Камбу 13.20 Домашнi прибульцi 13.50 Тельмо та Тула 15.20 Мiсто друзiв 15.50 Рiздвянi ельфи

19.30 Малюк Джейк 20.00, 05.30 Чарiвний сад 20.30 Пригоди Тiммi 21.00 Баранчик Шон 22.00 М/ф 23.30 Д/ф

ТВi

06.30 Блага вiсть з Рiком Реннером 07.00, 17.30 Експериментальний 07.45, 18.15 Цивiлiзацiя. Подорож на Європу 09.00, 13.30 Правдивi iсторiї. Аполлон 13, 1 ч. 09.30, 23.30 Великi iсторiї кохання ХХ столiття. Мерiлiн Монро i Джо Дi Маджо 10.00, 16.30 Навколо свiту 11.00 World Stories. Мiжнароднi кореспонденти 11.45 Сiм чудес України 12.00 Iсторичнi хронiки з М. Сванiдзе. 1946 р. Анна Ахматова 13.00 Здорове життя з I. Трухачовою 14.30 Знак оклику з А. Шевченко 15.30 Iсторичнi хронiки з М. Сванiдзе. 1925 р. Сергiй Єсенiн 19.30 Jazz з О. Коганом 20.30 Гра в слова i не тiльки 21.30 Лекцiї i подiї 00.00 Вечiр з М. Княжицьким 02.00 Смак Європи 04.00 Клiпи Jazz з О. Коганом 04.30 Х/ф «Луцина - це дiвчина»

2+2

08.10, 05.00 М/ф 09.05 Т/с «Пригоди Мерлiна» 13.00 Х/ф «Кiнг Конг» 15.25 Х/ф «Кiнг Конг живий» 17.30 «Шалене вiдео по-українськи» 22.00 «Бiйцiвський клуб» 23.00 Х/ф «Чужi на районi» (3) 00.30 Х/ф «Еммануель 4» (3) 02.10 Х/ф «Еммануель 3» (3) 03.45 «Дорожнi вiйни» 03.50 Х/ф «Жменяки»

Мега

06.00 В обiймах смертi 08.00 Повiтрянi бої 10.00 Мегакатастрофи 11.00 Ганг 14.00 Top Gear 15.00 Ти можеш краще 16.00 Автори Бiблiї 19.00 Секретнi територiї 21.00 Мiстична Україна 22.00 Секретнi iсторiї 01.00 Україна: забута iсторiя

16.40 Нiч перед Рiздвом 17.30 Снiговик 18.30 Пригоди Тiммi 19.30 Баранчик Шон 20.30 Уоллес та Громiт 22.30 М/ф 01.20 Д/ф 05.30 Чарiвний сад

ТВi

07.00, 14.45 Експериментальний 07.45, 14.00 Гуцулське Рiздво 08.30, 13.30 Сiм чудес України 09.00 Правдивi iсторiї. Аполлон 13, 2 ч. 09.30 Великi iсторiї кохання ХХ столiття. Рiчард Бартон i Елiзабет Тейлор 10.00 Навколо свiту 11.00, 20.30 Гра в слова i не тiльки 12.00 Iсторичнi хронiки з М. Сванiдзе. 1925 р. Сергiй Єсенiн 13.00 Здорове життя з I. Трухачовою 15.30 Iсторичнi хронiки з М. Сванiдзе. 1946 р. Анна Ахматова 16.30 Рiздвяний концерт «Велика Коляда» лемковська 18.30 Рiздвяний концерт «Велика Коляда» гуцулська 21.30 Лекцiї i подiї 22.30 Великий Рiздвяний Концерт у Музеї Iвана Гончара 23.30 Рiздвянi легенди з Русланою 01.00 Jazz з О. Коганом 04.00 Клiпи Jazz з О. Коганом 04.30 Х/ф «Молодий лiс»

2+2

08.10 М/ф 08.20 Т/с «Пригоди Мерлiна» 13.00 Х/ф «Копальнi царя Соломона» 16.35 «Шалене вiдео по-українськи» 23.00 Х/ф «Спогади людини-невидимки» (2) 00.50 Х/ф «Пес, який врятував Рiздво» 02.20 Х/ф «Пес, який врятував рiздвянi канiкули» 03.45 «Дорожнi вiйни» 04.00 Х/ф «Жменяки»

Мега

06.00 В обiймах смертi 08.00 Повiтрянi бої 10.00 Мегакатастрофи 11.00 Нил 14.00 Top Gear 15.00 Ти можеш краще 16.00 Похованi таємницi Бiблiї 19.00 Д/ф «Курська дуга» 21.00 Україна: забута iсторiя 22.00 Секретнi iсторiї 03.00 Мiстична Україна


28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

ЗАКОН

Менський районний суд відмовився випустити Луценка

9

БЛАГОДІЙНІСТЬ

У Мені пройшов благодійний концерт «Янгол-охоронець»

tsn.ua

У понеділок стала відома ухвала Менського районного суду - він відмовився звільнити Юрія Луценка по стану здоров'я. Головуючий у судовому процесі суддя Олександр Савченко відмовив у задоволенні клопотання адвокатів Луценка - Олексія Баганця, Ігоря Балика та Ігоря Фоміна. Резолютивну частину відповідної ухвали оголосили на виїзному засіданні Менського районного суду. Це рішення адвокати можуть оскаржити протягом 7 днів. Для підтримки екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко на гелікоптері до нього прилітав лідер УДАРу Віталій Кличко.

ГРОШІ

Святковий бюджет: скільки коштуватиме новорічний стіл? Світлана Плющ

«Менщина» підрахувала скільки грошей коштуватиме новорічний стіл для сім’ї з чотирьох чоловік. За святкову качку, три-чотири види холодних страв, пару м’ясних блюд, тортик, цукерки прийдеться віддати близько 600 грн.

Райдержадміністрація. Фото Сергія Лавського

У суботу, 22 грудня, в районному Будинку культури відбувся благодійний концерт «Янгол-охоронець». Вже другий рік організатором проекту виступає Центр культури і дозвілля молоді. Мета заходу – привернути увагу людей до сімей, у яких виховуються діти-інваліди, до дітей-сиріт. Концерт складався з двох відділень та антракту. Спочатку виступали дуети вокалістів, своїми піснями вони

ЩО ПРИГОТУВАТИ Підготувала Світлана Плющ

КУРКА З ВЕРШКОВИМ СОУСОМ, СПЕЦІЯМИ ТА ЧАСНИКОМ

У домівках жителів Менщини вже пахне мандаринами та ялинкою, господині заклопотані підготовкою до свята Нового Року. Саме пора взяти у руки калькулятор та підрахувати у скільки обійдеться новорічне меню до святкового столу. Головним блюдом на новорічному столі можуть бути: курка, качка чи індичка. Ті, хто тримаєте домашнє господарство заздалегідь залишили жирненьку качечку чи гуску спеціально на Новий рік. Якщо плануєте купити качку чи гуску, то на базарі за неї прийдеться віддати від 100 до 250 грн, в залежності від виду та ваги птиці. Курка ж буде коштувати від 50 грн. Приготування традиційних салатів олів’є та оселедця під шубою коштуватиме близько 80 грн. Якщо плануєте приготувати ще пару улюблених святкових закусок, то прийдеться витратити ще як мінімум 100 грн. Святковий стіл не обійдеться і без м‘ясних закусок. М‘ясо на менському базарі коштує 45-50 грн. за кілограм, підчеревина – 40 грн., сало – від 25 грн. Для приготування традиційного вже для менян шашлику, варто придбати як мінімум півтора кілограми доброї свинини, що коштуватиме 75 грн. Новорічне свято важко уявити без десерту – фруктів та солодощів. Невеликий тортик в магазинах Мени коштує від 25 грн. Більше грошей прийдеться витратити на цукерки. Близько кілограма смачних шоколадних цукерок буде коштувати від 75 грн. Фрукти можна придбати за більш помірну вартість: банани – від 12 грн за кілограм, мандарини – 13-18 грн., ананас – від 30 грн за штуку. Варто заздалегідь потурбуватися і про напої. За пляшку шампанського у наших магазинах просять від 28 грн., з аналогічної ціни стартує і вино. Відтак скромне меню новорічного столу із солодко-гіркуватим присмаком «Советского» шампанського, без заморських делікатесів обійдеться у 550 - 650 грн. Якщо ж ваша душа бажає в новорічну ніч вишуканих страв та запальних коктейлів, готуйтесь розпрощатись як мінімум із тисячою з сімейного бюджету.

Інгредієнти: тушка курки 2 кг (55 грн), 200 мл сухого білого вина (13 грн), 200 мл вершків (10-20%) (10 грн); пару зубчиків часнику, 1,5 ч. ложки солі, спеції за смаком (5 грн) Ціна – 83 грн. Приготування: Промити тушку курки й обсуши її паперовими серветками. Часник розтерти з сіллю в ступці до однорідної кашки. Змішати вино, вершки та часникову кашку. Можна швидко розтерти утворений маринад блендером. За допомогою великого шприца зроби курочці уколи з маринадом. Спеції треба розмістити під шкірою курки. Акуратно піднімати шкірку на спинці та грудці – і туди класти спеції. Що більше – то краще. Тільки дуже акуратно, щоб не порвати шкіру. Нашпиговану курку полити рештою маринаду, накрити харчовою плівкою та залиши в такому стані на кілька годин. А ще краще – на ніч, тоді вона вийде дуже ароматною. Тепер вкласти курку у форму для випікання на фольгу. Запікай курку 50-60 хвилин у розігрітій до 180 градусів духовці. Намагайся кожні 10 хвилин поливати її утвореним соком.

СВЯТКОВИЙ ПАШТЕТ З КУРЯЧОЇ ПЕЧІНКИ Інгредієнти: 300-400 г. курячої печінки (13 грн), 3-5 столових ложок коньяку (9 грн), 150 г. вершкового масла (10 грн), сіль, чорний перець, духмяний перець (1,5 грн). Ціна – 33,5 грн. Приготування: Промити печінку в холодній воді. Скласти в каструльку печінку, додати сіль, перець і коньяк. Закрити кришкою і залишити печінку маринуватися в холодильнику 2-3 години. Тепер її потрібно в цьому ж маринаді запекти в духовці 30 хвилин при 150°С. Запечену печінку і 100 грамів масла подрібнити в блендері або прокрутити на м'ясорубці. Викласти готовий паштет у форму і поставити на всю ніч в холодильник.

НОВОРІЧНИЙ ПУНШ Інгредієнти: 4 ч. л. заварки чорного чаю (2 грн), 2 бутони гвоздики, кориця, 250 г меду (15 грн), 0,7 л червоного сухого вина (37 грн), 4 апельсини (14 грн), лимон (сік) (2 грн). Ціна – 70 грн. Приготування: Чай, корицю і гвоздику залити літром киплячої води. Через 6 хвилин пряний настій процідити в емальовану каструлю і додати мед і вино. Перемішати і підігрій до 60°С, після чого додати свіжовижатий сік лимонів і апельсинів.

підтримували обраних дітей. Перед кожним виступом глядачі мали змогу переглянути відео ролики про дітей, їх мрії і проблеми. Під час антракту дівчата-янголи у спеціальні скриньки збирали благодійні грошові внески задля здійснення дитячих бажань. У другому відділенні концерту брали участь діти з обмеженими функціональними можливостями та діти - сироти разом з дитячими творчими колективами нашого району. Завдяки спонсорам учасники концерту отримали цінні подарунки та солодощі.

СПОРТ

Продовжується прийом заявок на участь у Вуличній Лізі Вулична Ліга – це щорічні змагання з мініфутболу, які проходитимуть у місті вже вчетверте. Бажаючі взяти участь мають до 6-го січня подати заявку. Зробити це можна зв’язавшись з організатором турніру Денисом Бреусом. Знайти його можливо у районній гімназії або по телефону 066-616-62-66. Як завжди, змагання проходитимуть у спортзалі районної гімназії. Переможці турніру отримають нагороди.

ЦІНИ Підготував Дмитро Михайленко

Курс гривні від «ПриватБанку» (станом на 26 грудня) Валюта

Купівля

Продаж

EUR

10.45

10.75

USD

7.99

8.05

RUB

0.26

0.27

Ціни на пальне (станом на 26 грудня) Станція

Паливо

Ціна

А95

10,85

А92

10,55

А80

10,10

ДТ

9,80

АГНКС «Ітера» (вул. Жовтнева, 128)

Метан

6,36

Менська ГНС (вул. Леніна, 163)

Пропан

6,40

АЗС №18 «Нефіда» (вул. Жовтнева, 126)


10

28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

ДЕМОТИВАТОР

ВЕСЕЛА КАРТИНКА

АНЕКДОТИ

Подарую їй насіння Підготувала Ольга Болва Учитель: Скільки букв в алфавіті? Учень: Сім. Учитель: Сім!? Які? Учень: А, Л, Ф, А, В, І, Т. Разом сім. Викрали нового українця. Тянуть його на озеро, мокають головою в воду, і питають: - Долари є? - Ні. - Євро є? - Ні. - Гривні є? - Мужики, ви або глибше мокайте, або довше тримайте бо нічого не видно.

ЦИТАТИ

Вїнстон Черчілль: «Жарт - це дуже серйозна річ» Конфуцій: «Життя - просте, але ми наполягаємо, що воно складне»

Коктейль «Перше Січня»

СКАНВОРД

Жив-був хлопчик з великою головою, 80 сантиметрів у діаметрі. І одного разу йому мама сказала: - Ішов би ти, сину, гроші заробляти - головою, наприклад... Ну, хлопчик був слухняний і пішов... Увечері приходить з повною валізою грошей. Мама: -?!! Синок: - Так ось йду, дивлюся, паркан - а за парканом мужики в карти на гроші грають. Я голову в дірку просунув й кажу: «Гроші на бочку - а то весь вилізу!» Фразу: «Всі чоловіки одинакові», мабуть придумала якась китаянка, яка загубила свого хлопця в натовпі. - Хто на світі всіх миліший, всіх рум’яніший й біліший? - Сало! Маленька дівчинка приходить зі школи, і каже: - Слухай, мам, а чому всі мені постійно кажуть, що я неуважна? - Дівчинко, якщо чесно, то ти мене вже конкретно замахала! Ти в сусідньому під’їзді живеш! Покупець в магазині: - Загорніть мені ці три носові хусточки. Я хочу подарувати їх дружині. - Ви хочете зробити їй сюрприз? - О, так! Адже вона сподівається на норкову шубу. Орбіт зміцнює не тільки зуби, але і парти в школі. - Я люблю тебе! - Молодець. - А ти? - І я молодець. Чоловік з дружиною вночі в ліжку: - Дорогий, візьми мене! - Спи, я нікуди не їду. Вмирає старий єврей. Слабким голосом питає: - Моя дружина поряд? - Так, мій любий. - А мої діти тут? - Так, тату. - А мої внуки тут? - Так, дідусю. - То якого біса тоді на кухні світло горить? Почав ремонт в стилі хай тек, а закінчив в стилі хай так. Він впав перед нею на коліна і сказав : «Блін, слизько»! - Валєра, зроби мені еротичний массаж. - Ну, добре. Рєльси, рєльси. Шпали, шпали... Йде дівчина по вулиці, до неї підходить циганка: - Дівчино давай я тобі погадаю. - Давай я краще тобі розкажу про істину твого життя - відповіла дівчина. Від свідка Єгови цигани відбивалися всім табором... Людина завжди вірить в чудо. Особливо, коли натискає на банкоматі кнопку «Запит балансу». Туреччина кричала: - Приїжджай загоряти! Париж кричав: Приїжджай фоткатися! А зарплата сказала: - Іди за грибами, фантазерка!

У центрі – відповіді на сканворд, який був опублікований у минулому номері газети.

Запитує Вовочка у бабусі: - Мене Маша на день народження запросила. Що їй подарувати: один великий подарунок або багато маленьких? - Напевно, багато маленьких. - Так і бути. Подарую їй насіння...


28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

КУДИ ПІТИ

На вихідних в районі буде сонячно

Підготувала Світлана Плющ

rp5.ua

МЕЛОДРАМАТИЧНА КОМЕДІЯ «ЗАМІЖ НА ДВА ДНІ»

Субота, 29 грудня

Неділя, 30 грудня

День: від -6°С до -7°С Ніч: від -7°С до -8°С

День: від -4°С до -6°С Ніч: від -7°С до -8°С

Ясно, вітер помірний 6-7 м/с.

Хмарно з проясненнями. Вітер легкий 4-5 м/с.

АСТРОЛОГIЧНИЙ ПРОГНОЗ

31 грудня 2012 року - 6 сiчня 2013 року ОВЕН (21.03-20.04).

Дата: 31 грудня 2012 р. Час: 19.00 Місце: районний Будинок культури Вхід вільний. Концерт за участю кращих виконавців та колективів міста.

МОЛОДІЖНА ДИСКОТЕКА

ТIЛЕЦЬ (21.04-21.05).

«Я НАМАЛЮЮ ВАМ, ЛИШЕНЬ ПОЧУЙТЕ...»

На початку тижня можливi змiни. Не давайте необдуманих обiцянок, не потурайте своїм бажанням. Успiх Вам гарантований тiльки тодi, коли Ви зможете правильно вибрати момент i переконати оточуючих в своїй правотi.

Виставка робіт юної художниці-портретиста учениці 9 класу школи імені Шевченка Альони Коротаєвої. Дата: з 11-29 грудня 2012 р., щоденно, крім суботи Час: з 9.00 до 18.00. Місце: районна дитяча бібліотека

РАК (22.06-22.07). Цей тиждень додасть Вам вольових якостей, що допоможе вирiшити багато завдань. Не поспiшайте довiритися малознайомим людям. Доведеться повернутися до питань, що вставали ранiше i вже вважалося закритим.

ЛЕВ (23.07-23.08). Цей перiод додасть рiшучостi Вашим дiям. Велика вiрогiднiсть тертя в робочому колективi. Чим складнiше Ваше завдання, тим краще Ви його реалiзуєте. Ймовiрне романтичне знайомство з людиною здалеку.

ДIВА (24.08-23.09). Дуже ймовiрно, що тиждень почнеться з конфлiкту. Не ухвалюйте нiяких важливих рiшень i серйозних зобов`язань - на цьому тижнi час для цього ще не настав. Допоможiть оточуючим i вони будуть Вам вдячнi.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Всi питання, швидше за все, вирiшуються з вигодою для Вас. Ваша комунiкабельнiсть розташовує до зустрiчей з друзями i близькими людьми. Пiдвищиться Ваша дiлова активнiсть.

СКОРПIОН (24.10-22.11). У вiвторок мають вiдбутися незапланованi витрати. Ви ведете правильну фiнансову полiтику, але постiйно виникають спокуси, i треба розумно розпорядитися своїми коштами. Можлива важка розмова з начальством.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вихiднi обiцяють Вам любовнi переживання, розчарування, iнтриги. Якщо Ви посварилися, саме час помиритися. Деякi, нарештi, знайдуть щось, що давно шукали.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01). Проблема, що хвилює Вас, з`явиться перед Вами в повному об`ємi. Уникайте натиску i надмiрної наполегливостi у спiлкуваннi з коханою людиною. Не приймайте все так близько до серця.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02). Ваше почуття може зашкодити Вашiй кар`єрi. Не поспiшайте давати згоду, iнакше можливi помилки, якi обiцяють серйознi наслiдки у вiдносинах з людьми. У першiй половинi тижня можливi порушення планiв.

РИБИ (20.02-20.03). Цей тиждень - кращий фон для дiлових поїздок i переговорiв. Нагальнi справи будуть не дуже складними, та проте прибутковими. Вигiдно продавати валюту.

Сон – важливо!

СВЯТКОВА НОВОРІЧНА ПРОГРАМА

Найбiльш плiдною виявиться перша половина тижня, тому суперечливi питання краще вирiшити до четверга. Ретельнiше контролюйте збiльшену образливiсть, щоб уникнути сварок вдома.

Можливо, доведеться звалити на себе всi домашнi обов`язки або доглядати хворого родича. Хороший час для рiзностороннього спiлкування, зустрiчей з друзями, будь-якого партнерства i проведення культурних заходiв.

ПОРАДИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

(Франція, 2012) Дата: 29, 30 грудня 2012 р., 4, 5 січня 2013 р. Час: 20:00 Місце: ЦКДМ (кінотеатр) Ціна квитка: 5 грн.

Дата: 31 грудня 2012 р. Час: 21.00 Місце: районний Будинок культури Ціна: 5 грн.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

11

МЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ Адреса: м. Мена, вул. Шевченка, 12. Режим роботи: з 8:00 до 17:00 год. Перерва: з 13:00 до 14:00 год. Вихідний день: субота, неділя. Ціна квитків: для дітей – 2 грн, для дітей з екскурсією – 3 грн, для дорослих – 4 грн. Тел. 3-13-17.

bodysecrets.com.ua

Наше самопочуття, настрій і взаємовідносини з близькими людьми багато в чому залежать від того, скільки і як ми спали. 8 годин сну - відчуваємо себе молодими, бадьорими та впевненими у своїх силах, у нас гарний настрій і свіжий вигляд. 7 годин - нами оволодіває зневіра, доводиться робити зусилля, щоб сконцентрувати увагу, слабшає короткочасна пам'ять, сповільнюються реакції. 6 годин - реагуємо на все із зайвою дратівливістю, не вдається швидко прийняти рішення, накопичується зайва вага, знижується імунітет, пропадає витонченість і спритність у рухах. 5 годин - нас охоплює депресія, реакції загальмовуються вдвічі, збільшується ймовірність серцевого нападу. 4 години - наша запальність переходить розумні межі, ми відчуваємо себе втраченими, спустошеними і виглядаємо років на десять старше, все валиться з рук.

ПОРАДИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Як уникнути переїдання на Новий рік felia.ru

МЕНСЬКИЙ ЗООПАРК Адреса: м. Мена, вул. Жовтнева, 32. Режим роботи: з 8:00 до 17:00 год. Ціна квитків: для дітей до 5-ти років - безкоштовно, для інших дітей – 7 грн, для дорослих – 14 грн. Тел. 2-10-52.

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Цікаві факти про каву «Кава має бути чорною як пекло, сильною як смерть, солодкою як любов» — турецька приказка. Кава — найпопулярніший напій у світі. Щорічно її випивається 400 мільярдів чашок. Вважається, що першим цукор в каву став додавати король Франції Луї Чотирнадцятий в 1715 році. У 1657 році у Британії кава рекламувалася як ліки від цинги і подагри. Приготована кава в процесі охолодження виділяє більше 700 хімічних речовин, що становлять її аромат. Бетховен був настільки педантичний у виборі кави, що кожного разу перераховував точно 60 кавових зерен при заварюванні своєї кави. Бразилія виробляє третину світового об’єму кави — це більше півтора мільйонів тонн кави в рік. Кава класифікується за трьома ознаками — якість зерен (сорт, висота над рівнем моря), якість приготування і розмір зерна. Кава вирощується в 45 країнах світу. Рецепт кави з книги 1844 року: «Столову ложку порошку в півлітра окропу, кип’ятити 20-25 хвилин. Залишити настоятися 4-5 хвилин. Додайте рибну шкірку, шматочок риб’ячого жиру або половину яйця». Кава — найпопулярніший продукт у світі, після олії. Чорні зерна кави зазвичай містять МЕНШЕ кофеїну, ніж їх світлі аналоги. Чим довше обсмажується кава, тим менше в ній кофеїну. В Італії еспрессо вважається настільки важливим напоєм, що його ціна регулюється на урядовому рівні. Араби почали вирощувати кавові дерева ще в 14 столітті. У останні 300 років 90% населення Заходу перейшли з чаю на каву. Великі дози кави смертельні. Якщо у Вас вийде випити 100 чашок за 4 години, Ви, швидше за все, помрете.

Новорічні свята неможливі без смаженого м'яса, птиці, смачних салатів з улюблених продуктів з майонезом, торта з кремом і безлічі інших вишуканих блюд. Якщо задуматися, то свято Нового року створене для переїдання. Представити лише, всю ніч з 31 грудня на 1 січня весь народ об’їдається всілякими ласощами, і кожен з нас з'їдає напевно місячну, а то і річну норму їжі. Треба пам'ятати, що напередодні свята не можна голодувати. Не думайте, що якщо ви не будете їсти з ранку 31 грудня до самої ночі, то за святковим столом вам вдасться з’їсти більше. Постарайтеся протягом дня поїсти легкий суп. Обов'язково незадовго до святкування перекусіть.

ФРУКТИ І ОВОЧІ Фрукти і овочі – це просто порятунок для нашого шлунку на свята. Якщо трапезу почати з рослинних продуктів, то можна уникнути переїдання. Рослинна їжа має властивість прискорювати обмін речовин і допомагає переварюванню їжі. Проте вживання фруктів після їжі не матиме такого ефекту. Вуглеводи такі як картопля, рис, м'ясо, мають бути не основними, а другорядними в тарілці. Тому що, коли в шлунок потрапляє багато м'ясного, жирного, солодкого, тоді напевно ви переїсте.

СПИРТНІ НАПОЇ Для тих, хто любить вино, є хороша новина: сухе червоне вино сприяє розщеплюванню їжі і запобігає переїданню. Тому за трапезою можна собі дозволити цього алкогольного напою. Що стосується горілки і інших міцних спиртних напоїв, то вони якраз і заставляють нас багато їсти.

ТАНЦІ Що може бути краще танців на святі? Мабуть, це один з найдієвіших методів від переїдання. Активні рухи (в міру активні!) сприяють швидкому переварюванню їжі. Не варто сидіти всю ніч за столом, потрібно рухатися. Не хочете танцювати, вийдіть на вулицю і пограйте в сніжки.

СПІЛКУВАННЯ Відомо, що під час спілкування ми менше з'їдаємо, а значить, зменшуємо шанси переїсти. Не кваптеся поглинути все, що є на столі. Ретельно пережовуйте їжу, ведіть бесіду, менше накладайте в тарілку. Після їжі обов'язково встаньте і рухайтеся. Можна навіть пройтися зі своїм співбесідником по вулиці.


12

28 ГРУДНЯ 2012 РОКУ №38 (38)

РЕКЛАМА

СКЛО ВІКОННЕ, ВІЗЕРУНЧАСТЕ Прирізка за розмірами та лекалами м. Мена, вул. Жовтнева, 64. Тел. 3-32-01

Готель «Десна», 3-й поверх

РЕДАКЦІЙНІ ОГОЛОШЕННЯ

Увага! Передплата газети «Менщина» на січень закінчилася, проте можна передплатити газету на інші місяці Щоб передплатити «Менщину», потрібно завітати до редакції, поштового відділення або звернутися до листоноші. Вартість передплати на місяць – 6,52 грн, на три місяці – 18,96 грн, на півроку – 36,27 грн, на рік – 71,34 грн. Передплата приймається до 25 грудня 2012 року.

Де можна купити газету?

ОГОЛОШЕННЯ

Газету «Менщина» можна купити у таких торгових точках міста:

Куплю б/в дерев’яний човен. Тел.: 2-35-12 (після 18.00), 066-717-82-91

– редакція газети «Менщина» (вул. Червоноармійська); – друкарня «Домінант» (вул. Червоноармійська); – фотостудія «Фото-цифра» (вул. Червона Площа); – Троїцький базар; – магазин №2 (вул. Воровського); – магазин №6 (вул. Сидоренка); – магазин №8 (вул. Леніна); – магазин №17 (вул. Жовтнева); – магазин «У Миколи» (вул. Шевченка); – магазин «Лотос» (вул. Червоноармійська); – магазин «Ніагара» (вул. Жовтнева); – магазин «Маркет» (вул. Червона Площа); – магазин «Продукти» (вул. Жовтнева); – магазин «Авангард» (вул. Жовтнева); – магазин «Орхідея» (вул. Шевченка); – магазин «Злагода» (вул. Радянська); – магазин «Київський» (вул. Леніна); – магазин «Світ» (вул. Жовтнева); – магазин «Крок» (вул. Жовтнева); – магазин ФОП Ананко О.М. (вул. Жовтнева); – магазин «Ваш Майстер» (вул. Червона Площа); – магазин «Хуторок (вул. Урицького).

Спиляю непотрібну деревину в господарстві. Попиляю дрова. Тел.: 2-22-16, 066-560-50-91 Заяви про притягнення керівника кредитної спілки «Президент – Клуб» до кримінальної відповідальності та реального відшкодування збитків пишіть до ДСБЄЗ УМВС у Чернігівській області. Продам пінобетонні плити 2 шт. (стінові) 6000х1800х200 недорого. Тел. 095-739-69-53 РЕДАКЦІЙНІ ОГОЛОШЕННЯ

Як опублікувати безкоштовне оголошення в газеті «Менщина» Шановні читачі! Відтепер подати оголошення в «Менщину» можна абсолютно безкоштовно. Зробити це можна одним із нижче наведених способів.

Також газету можна придбати у кожному поштовому відділенні району.

1) Надіславши СМС-повідомлення на номер 094-990-31-52. 2) Надіславши листа на адресу admin@menshchyna.info 3) Надіслати листа на адресу м. Мена, вул. Червоноар-

Як опублікувати рекламу в газеті?

мійська, 23.

Щоб опублікувати рекламне оголошення, привітання чи співчуття в газеті «Менщина», потрібно звернутися до рекламного відділу редакції.

Тест оголошення має бути не більшим 20 слів.

Оголшення друкуються в порядку черги, за наявності вільного місця.

Менська районна газета «Менщина» Засновник і видавець ФОП Лавський С.В.

Реєстраційне свідоцтво ЧГ №513-162 ПР від 05.04.2012 р.

Редактор – Лавський С.В. День виходу – п’ятниця Ціна договірна Індекс – 68016

Контакти – внизу сторінки.

Наша адреса: 15600, Україна, Чернігівська обл., м. Мена, вул. Червоноармійська, 23. Тел.: 5–01–52, (094) 990–31–52. Факс: 3–15–55. Емейл: admin@menshchyna.info Сайт: menshchyna.info

Газета набрана і зверстана в редакції газети «Менщина», віддрукована у ФОП Скиба А.О., м. Мена, вул. Червоноармійська, 23.

Друк офсетний. Обсяг – три друковані аркуші. Тираж 850 примірників.

«Менщина» № 38 (38) від 28.12.2012  

Менська районна газета

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you