Page 82

BA REV N É OSV Ě Ž E N Í

Dark ‚n‘ Stormy

Bermudský národní drink a také potěšení pro chuťové buňky vyladěné do posledního detailu. Vysokou sklenici naplňte velkým množstvím ledu a vymačkejte na něj šťávu z limetky. Poté přilejte pikantní zázvorový Ginger Beer od Thomas Henry, nechejte však ve skleničce místo. Navrch totiž přidáte hlavní ingredienci – 4 cl tmavého bermudského rumu Gosling’s Black Seal. Přípravu Dark ‚n‘ Stormy završte s měsíčky limety, které vhodíte do drinku. Koktejl vás osvěží, ať už budete kdekoliv na světě!

Mystic & Spice

Tomuhle oranžovému drinku neschází pikantnost ani smyslnost. Do menší sklenice s ledovými kostkami vymačkejte limetovou šťávu a nalejte 4 cl amerického kořeněného rumu Bayou, jehož receptura je založená na koření z  Louisiany. Doplňte o slaďoučkou mangovou limonádu Thomas Henry a vše krátce zamíchejte. Podtrhněte měsíčkem limetky nebo třeba chilli papričkou, ať má léto 2017 pořádný říz.

Green & Rose

Rozkvetlé květiny a barvy všude, kam se podíváte. Tyto atributy jsou typické pro léto a ryze britský drink Green & Rose. Naládujte vysokou skleničku ledem a přilijte 4 cl tradičního suchého Greenall’s London Dry Ginu. Zbylou část sklenice dolejte britskou přírodní limonádou Belvoir s příchutí bezinky a růže, longdrink nakonec ozdobte lístky máty. Květinová chuť ve spojení s  hořkým ginem vás spolehlivě osvěží v Británii i České republice.

80 #MENHOUSE

Profile for Menhouse

Menhouse No. 18  

Osmnácté vydání magazínu Menhouse si o tématický název Summertime vyloženě říkalo. Okolo nás je spousta vášně, vše je sluncem zalité a přímo...

Menhouse No. 18  

Osmnácté vydání magazínu Menhouse si o tématický název Summertime vyloženě říkalo. Okolo nás je spousta vášně, vše je sluncem zalité a přímo...

Profile for menhouse