Page 46

CITRUS LIMONO Marně byste hledali něco více osvěžujícího než ledovou citronádu z čerstvě vymačkaných citronů. K létu prostě neodmyslitelně patří tyto žluté šťavnaté plody, a proto si vychutnejte kousek exotiky i u vás doma. Přidejte k limonádě trochu Fernetu Stock Citrus, který podpoří citronovou chuť drinku a dá mu patřičný říz.

Na 4 drinky (1 džbán) 2 dl Fernet Stock Citrus 5 dl Domácí citronové limonády Led Ozdoba: ½ citronu, limetky, hrst lístků máty Citronová limonáda Nejprve připravte cukrový sirup, na který budete potřebovat zhruba 3 polévkové lžíce cukru. Ty rozpusťte ve stejném množství horké vody. Dále vymačkejte citrónovou šťávu z jednoho středního citronu. Vše zřeďte 4 dl sody. Džbán naplníme ledem a zalijeme Fernetem Stock Citrus spolu s citronovou limonádou. Přidáme plátky citronu, limetky, lístky máty a vše dobře promícháme.

CITRUS BEZZINO Bezinkový sirup v českých domácnostech neztrácí na popularitě a díky své krásné vůni a svěží chuti se skvěle hodí k přicházejícímu létu, zejména ve formě chlazené limonády. Jeho lehké, ale výrazné aroma ve spojení s citronovou šťávou a Fernetem Stock Citrus perfektně navodí idylku blížících se teplých večerů.

Na 4 drinky (1 džbán) 2 dl Fernet Stock Citrus 5 dl Domácí bezinkové limonády Led Ozdoba: plátek citronu Bezinková limonáda 0,5 dl bezinkového sirupu smícháme s 0,5 dl čerstvé citronové šťávy, kterou získáme vymačkáním jednoho středního citronu. Přidáme 4 dl sody. Džbán naplňte ledem a zalijte Fernetem Stock Citrus s domácí bezinkovou limonádou. Přidejte nakrájený citron a vše dobře promíchejte.

44 #MENHOUSE

Profile for Menhouse

Menhouse No. 18  

Osmnácté vydání magazínu Menhouse si o tématický název Summertime vyloženě říkalo. Okolo nás je spousta vášně, vše je sluncem zalité a přímo...

Menhouse No. 18  

Osmnácté vydání magazínu Menhouse si o tématický název Summertime vyloženě říkalo. Okolo nás je spousta vášně, vše je sluncem zalité a přímo...

Profile for menhouse