Page 167

MANTUANO Nový prvotřídní tmavý rum Diplomático Mantuano vzešel z nejlepších rumových tradic Venezuely. Do České republiky ho přijel představit syn majitele společnosti Diplomático, José Rafael Ballesteros ml., který zastává pozici oblastního manažera pro celou Evropu. Znamenitě vyvážený blend rumu Mantuano zraje až osm let uvnitř dubových sudů. Název novinky Mantuano z tradiční řady rumů Diplomático odkazuje k bohaté historii země i značky. Mantuano lze přeložit jako „místní vznešený muž“. Přesně takovým aristokratem byl Don Juancho, jehož portrét zdobí etikety celé tradiční řady rumů Diplomático, Mantuano nevyjímaje. Don Juancho se oddával své vášni pro cestování a objevování nových destilátů, především pak rumu.

Znamenitě vyvážený blend rumu Mantuano se připravuje z melasy a panenského medu. Míchá se z těžších kotlíkových rumů a lehčích kolonových, které zrají až osm let v sudech z amerického bílého dubu a následně v sudech po bourbonu a sladové whisky.

Ačkoli z koktejlů plných chuti, jako je Mulata či Mary Pickford, jeho tělo a komplexita si získají i ty, kteří ho budou pít raději čistý. V chuti najdete komplexní a vyvážené tóny sušeného ovoce, dřeva a vanilky. Rum Diplomático Mantuano zakoupíte v pražské designové prodejně nebo v online obchodě Warehouse#1.

www.pijsrozumem.cz

www.warehouse1.cz

MENHOUSE.EU 165

Profile for Menhouse

Menhouse No. 18  

Osmnácté vydání magazínu Menhouse si o tématický název Summertime vyloženě říkalo. Okolo nás je spousta vášně, vše je sluncem zalité a přímo...

Menhouse No. 18  

Osmnácté vydání magazínu Menhouse si o tématický název Summertime vyloženě říkalo. Okolo nás je spousta vášně, vše je sluncem zalité a přímo...

Profile for menhouse