Page 1


Uluslararası Master (Veteran) Futbol Turnuvası, profesyonel spor hayatına nokta koymuş veya futbola gönül vermiş 40 yaş ve üstü katılımcıları bir araya getiren üst düzey bir organizasyondur. Turnuva gerek tesis ve gerek profesyonel işleyişi sayesinde ülkemizde düzenlenen veteran turnuvaları arasında saygın bir yer edinmeyi hedeflemektedir.

26-29 NİSAN / ANTLYA

KEYİFLİ BİR TATİL Turnuvanın amacı takım ruhunu, eğlenceyi ve keyifli bir hafta sonu tatilini katılımcılarıma yaşatmaktır. Ayrıca katılımcıların uluslararası düzeyde futbol oynayabilmeleri ve birçok farklı ülkeden sporcuyla hem kültürel hem de sportif anlamda birçok anıya sahip olma şansı yaşatır.


5 YILDIZLI OTELLER VE ÜST DÜZEY FUTBOL TESİSİ Uluslararası Manavgat Masterlar Kupası Türkiye’nin incisi Antalya Manavgat’ta Seher Sun Palace, Xanthe Resort & Spa Otelleri ve Emirhan Spor Kompleksi’nde 26-29 Nisan 2014 tarihlerinde düzenlenecektir. Profesyonel bir organizasyon olan turnuvayla birlikte üst düzey bir sportif deneyim yaşama şansı yakalayan oyuncular için aileleriyle birlikte güzel bir tatil yaşama fırsatı da sunulmaktadır. Manavgat’ın harika iklimi, deniz ve konforlu 5 yıldızlı turnuva otellerimiz unutulmaz bir deneyim vaat etmektedir.

TURİZM BAŞKENTİ Manavgat / Antalya Akdeniz kıyısında Türkiye’nin turizm başkentidir. Türkiye’nin güneyinde Akdeniz bölgesinde, yılın büyük bir çoğunluğunda güneşli ve sıcak bir havaya sahiptir. Uzun kumsalların, güzel havanın, spor aktivitelerine ayrılmış özel alanlarının ve kültürel tarihi yerlerin sayesinde harika bir tatil deneyimi yaşarsınız.

EĞLENCE MERKEZİ Kusursuz bir tatil için her türlü eğlencenin yer aldığı otellerimizde maçların ardından günün yorgunluğunu atabilirsiniz. 4 günlük turnuvanın ardından da final maçları öncesi tüm takımların bir araya gelip eğlenmesi için büyük bir parti düzenlenecektir.


Katılımcı takımlar kulüp, dernek ya da vakıf gibi resmi bir kurumu temsil etmek zorundadır. (Örnek: Fenerbahçe Veteran takımı veya Bursaspor Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği) Turnuvaya 32 takım katılır. Turnuvaya katılan ekipler 4 takımlı 8 grup halinde yarışacaktır. Gruplarda ilk iki sırayı alan takımlar eleme turu için mücadele ederken diğer iki takım ise sıralama maçlarına çıkacaklardır. Mücadeleler sonunda kazanan 3, eşitlik halinde 1 puan alınır. Eleme ve sıralama turunda oynanan karşılaşmaların normal süreleri eşitlikle bitmesi halinde seri penaltı atışları kazananı tayin eder.

26-29 Nisan 2014/Antalya

Karşılaşmalar tam sahada ve 11 kişilik takımlar halinde oynanır. Müsabakalar grup maçları boyunca 20 dakikalık iki devre, eleme ve sıralama maçlarında ise 25 dakikalık 2 devre halinde oynanır.


Turnuvaya yerli, yabancı toplamda 32 takım katılabilir. Erken kayıt sırasında bu sayıya ulaşılırsa kayıtlar kapanır. Ödemeyi erken yapan takımlar katılma hakkına sahip olurlar. ÖNEMLİ TARİHLER: 10 Şubat 2014: Kayıt Başvuru tarihi ve katılım ücreti için son gün 3 Mart 2014: Konaklama ücretinin %25 oranında ödeme 10 Nisan 2014: Konaklama ücretinin geri kalanı için son ödeme günü 10 Nisan 2014: Takımın listesini göndermek için son tarih. Maç programları oluşturulur.

26-29 Nisan 2014/Antalya

26 Nisan 2014: Turnuva alanına Ulaşım. Tüm takımlarla Buluşuma. 27Nisan 2014: Açılış seremonisi. Maçların başlangıcı 28 Nisan 2014: Sıralama ve eleme maçları 29 Nisan 2014: Final maçı, ödüllerin dağıtımı ve turnuva kapanış.


*Xanthe Resort Otel turnuvanın 5 yıldızlı otellerinden biridir

Turnuva Otelleri'nde Verilecek Ortak Ücretsiz Hizmetler - Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği açık büfe, sınırsız alkolsüz ve yerli alkollü içecekler - Otel - sahalar-otel arası ulaşımlar - Takımlar için maç sırasında su - Takımlar için günlük bir kez forma yıkama imkânı Konaklama: Aile ve arkadaşlar için, organizasyon üzerinden rezervasyon yapılır. Rezervasyon ve bilgi için: emrah.aktas@knnsports.com emrah.guler@knnsports.com SİGORTA: Her takım oyuncuları sağlık raporlarını getirmek zorundadır. Seyahat ve Sağlık Sigortası organizasyon tarafından yapılmamaktadır. YAŞ KATEGORİSİ: 40 yaş ve üstü 40 yaş altı 3 oyuncu takım kadrosunda bulunabilir.


Uluslararası Manavgat Masterlar Turnuvası