Page 1


MINACOS ŞAMPUAN Tesettürlü saçlar başta olmak üzere, gün boyu mesleki kıyafetler (bone, şapka,baret, kasket vb.) gibi çeşitli nedenlerle kapalı kalan saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Gün boyu nefessiz kalan saçlara ihtiyacı olan besleyici bakımı sağlar. Doğanın mucizevi bitkilerinden gelen etkisi ile saçları canlandırır ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Dökülmelere karşı saçları güçlendirirken aynı zamanda saç derisinde havasız kalma nedenli kaşıntı hissini de azaltmaya yardımcı olur. Saç ve saçlı deriyi derinlemesine arındırıp kepek oluşumunu önlemede etkilidir. Kapalı kalmaya bağlı saçlarda ki ağırlaşma hissini ferahlatıcı etkisi ile hafifletirken düzenli kullanıma bağlı olarak fark edilir dolgunluk ve sağlıklı görünüm kazandırır.


MINACOS ŞAMPUAN Özel formülü sayesinde yağı ve kiri saçtan emerek saçı arındırır. Her türlü saç ve cilde iyi gelen dengeleyici bir bakım kürü sağlar. Kozmetik malzemelerin saçta bıraktığı kalıntıları ve kimyasal atıklara kadar hepsini temizliyor. Saçın üst tabakasını oluşturan hücrelerin birbirine

Saçın doğal nem oranını

yapışmasını sağlayarak saçın kırılmasını önlüyor.

halde tutması gereken %8 barındırmasına yardımcı oluyor. Ölü hücreleri temizliyor ve

yeni hücrelerin oluşmasına olanak sağlıyor. Saç derisinde bulunan sebum adlı yağ bezlerinin salgılarını düzenliyor.


MINACOS ŞAMPUAN Kullanım şekli: Saçlarınızı iyice ıslattıktan sonra Minacos Şampuanı yeterli miktarda uygulayınız. Derinlemesine etki için saçlı deri ve saçlarınıza 3-4 dk. Masaj yaparak iyice köpürmesini ve saça nüfus etmesini sağlayıp bol su ile durulayınız. Gerekirse işlemi tekrar edebilirsiniz. Her gün kullanımınız için uygundur.


MINACOS ŞAMPUAN İçerik: E vitamini, papatya özü, provitamin b5, çay ağacı yağı, buğday proteini, aloevera özü, zeytinyağı.


MINACOS ŞAMPUAN Ambalaj Şekli: 400 ml.’lik özel şişesinde


ARTI ÇÖZÜM PAZARLAMA LTD.ŞTİ. A: Kazım Karabekir Caddesi Ayvaz Oğlu Apt. No:1 D:6 Bahçelievler / İstanbul T: 0212 639 21 90 F: 0212 503 72 46 E: info@minacos.com W:www.minacos.com


Micanos  

Micanos web sitesi

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you