Page 1

3500 zapytań ofertowych na sumę około 200 mln zł. Przeszło 10 tys. wyrobów medycznych Ponad 500 tekstów specjalistycznych 600 tys. odwiedzin 1,5 mln. odsłon

Specjalistyczny serwis B2B (business-to-business) skierowany do firm oraz instytucji związanych z rynkiem medycznym.

Oferta prezentacja w katalogu firm  rezentacja w katalogach sprzętu, p infrastruktury i usług dostęp do zapytań ofertowych dostęp do informacji przetargowych możliwość publikacji informacji prasowych

Zapraszamy do współpracy


W ramach pakietu otrzymają Państwo

Prezentację firmy w Katalogu branżowym: opis działalności firmy – bez limitów w ilości znaków! zdjęcia przy opisie – bez limitów! dane teleadresowe z odnośnikiem do strony www firmy słowa kluczowe firmy – bez limitów!  agrody, referencje oraz certyfikaty jakie otrzymała firma n (w formacie PDF lub JPG) – bez limitów!


W ramach pakietu otrzymają Państwo

Prezentację oferty handlowej firmy w Katalogu sprzętu, infrastruktury oraz usług:  rezentacja produktów/usług – bez limitów ilościowych! Jedyna p taka oferta na rynku! opis produku/usługi – bez limitów w ilości znaków! zdjęcia produku/usługi – bez limitów! słowa kluczowe produktu/usługi – bez limitów!  specyfikacja produktu/usługi w formacie PDF, dołączona do prezentacjiformacie PDF lub JPG) – bez limitów!


W ramach pakietu otrzymają Państwo

Pełen dostęp do Zapytań OFERTOWYCH składanych przez użytkowników portalu. Mechanizam zapytań ofertowych:

Krok 1 - Użytkownik portalu składa zapotrzebowanie na sprzęt medyczny lub usługę.

Krok 2 – MedicalOnline.pl wyszukuje dostawców i rozsyła im zapytanie (zapytanie trafia do firm zarejestrowanych na portalu)

Krok 3 – Otrzymują Państwo szczegóły zapytania, wraz z danymi kontaktowymi osoby poszukującej.

NOWOŚĆ

Pełen dostęp do Informacji PRZETARGOWYCH uzyskiwanych przez Grupę Marketingową TAI Sp. z o.o.


W ramach pakietu otrzymają Państwo

Możliwość publikacji informacji prasowych firmy w dziale Aktualności oraz Newsleterze

Cennik pakietów Business SEMI

Business PRO

Business S-PRO

Pozycjonowanie w katalogach

brak

nad SEMI

nad PRO

Cena/12 miesięcy

1999

2149

2449


Zestawenie portali MedicalOnline.pl

TargiMedyczne.pl

Medipment.pl

4/10

4/10

2/10

Katalog firm i Produktów medycznych

+

+

+

Baza wiedzy (artykuły, wiadomości, czytelnia)

+

brak

brak

Mechanizm zapytań ofertowych

+

brak

brak

Przetargi

+

brak

brak

brak

+

brak

+

brak

brak

Page Rank

Video Czat z konsultantem

Wyniki wyszukiwań, słowa kluczowe MedicalOnline.pl

TargiMedyczne.pl

Medipment.pl

portal medyczny

1-3

10-20

brak

sprzęt medyczny

4-6

20-30

brak

meble medyczne

1-3

30-40

brak

targi medyczne

10-20

1

brak

blok operacyjny

1-3

brak

brak

fotele rehabilitacyjne

1

10-20

brak

fotele ginekologiczne

1

30-40

brak

wózek reanimacyjny

1-3

brak

brak

skarpety uciskowe

brak

1

brak

wyposażenie pracowni usg

3-6

1-3

brak

http://twojapozycja.pl/


Poznaj nasze referencje Alina Kubiak,Marketing Manager ALVO MEDICAL Firma ALVO MEDICAL współpracuje z portalem MedicalOnline.pl od lat. W serwisie widnieje wizytówka firmy, opis produktów oraz dane kontaktowe. Kibicujemy rozwojowi portalu, z zaciekawieniem obserwując jego nowe możliwości: wizytówki firmy, prezentacje produktów, zapytania od klientów, nowości i materiały promocyjne. Portal MedicalOnline.pl jest jednym z narzędzi ułatwiajacych nam promocję i utrzymanie zaufania Klientów. Poziom portalu oceniamy jako wysoki.

Dr inż. Roman Stopa, Dyrektor ds Marketingu CCI Sp. z o.o.

Grażyna Licznerska Chirurg, onkolog NZOZ „Domadent” gabinet zabiegowy i konsultacyjny

Jestem lekarzem chirurgiem i niedawno postanowiłem otworzyć swój prywatny gabinet. Długo szukałem firmy, która miałaby w swojej ofercie wszystkie odpowiadające mi sprzęty w przystępnych cenach. Wtedy trafiłem na MedicalOnline.pl, gdzie zostawiłem swoje zapytanie o sprzęt. Firmy same zaczęły się do mnie zgłaszać i wreszcie proponowały takie produkty, o które mi dokładnie chodziło! Szybko sfinalizowałem transakcje i gabinet ruszył. Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy i dziękuję portalowi MedicalOnline.pl za takie rozwiązanie i pomoc w skompletowaniu sprzętu. Iwona Barańczuk

W imieniu całej firmy CCI Sp. z o.o. Pragniemy podziękować portalowi MedicalOnline.pl za dotychczasową współpracę. Doceniamy zaangażowanie, z jakim zespół tworzący portal podchodzi do promocji naszej firmy na stronach serwisu oraz do wdrożenia kolejnych innowacyjnych rozwiązań, które prowadzą do zwiększenia zainteresowania użytkowników naszą ofertą. Mechanizm zapytań ofertowych znacznie zwiększył nasz potencjał na rynku – dziękujemy!

Kierownik Działu Zamówień Publicznych, Szpital Powiatowy w Słubicach

Miłosz Przybysławski, Krajowy kierownik ds. sprzedaży Thermod Polska Sp. z o. o.

Zbigniew Grochocki, Chirurg

Decyzja o podjęciu współpracy z MedicalOnline.pl to strzał w dziesiątkę dla firmy, którą reprezentuję. Nawiązaliśmy współpracę kilka lat temu i ta decyzja procentuje do dzisiaj. Z naszej kilkuletniej współpracy wynoszę same pozytywne doświadczenia, a z perspektywy czasu widzę, jak dużo straciłaby nasza firma bez MedicalOnline. Za udaną współpracę szczerze dziękuję całej redakcji portalu i liczę na równie owocną w przyszłości!

Krzysztof Góral, właściciel PiW Góral Z portalem MedicalOnline.pl współpracuję od trzech lat i z radością i zaciekawieniem obserwuję wszystkie nowe funkcjonalności, które pojawiają się w portalu: wizytówki firm, prezentacje produktów, składanie zapytań od klientów, publikacja materiałów promocyjnych i wiele innych. Dzięki nim mogę jeszcze bardziej efektywnie promować swoją firmę, pozyskiwać nowych klientów i pomyślnie rozwijać swój biznes. Lubię innowacyjne rozwiązania, tym bardziej jeśli przyczyniają się do budowania pozycji mojej firmy.

Jestem menedżerem publicznej placówki medycznej. Szukając sprzętu i wyposażenia medycznego natknąłem się na portal MedicalOnline.pl. Wypełniłem zapytanie na interesujący mnie sprzęt i już po kilku dniach oferty od dostawców same zaczęły spływać. Nie musiałem tracić czasu na ich szukanie. Uważam, że to świetne rozwiązanie w portalu MedicalOnline. Polecam je wszystkim szukającym sprzętu – pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy, bo oferty były naprawdę konkurencyjne.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital w Świebodzinie

Jestem kierownikiem dużej placówki medycznej. Muszę był na bieżąco z informacjami i nowinkami z branży. Na prasę medyczną prawie nigdy nie mam czasu, za to czasami udaje mi się znaleźć chwilę na przejrzenie serwisów o tematyce mnie interesującej. Często zaglądam do MedicalOnline.pl, bo tu mam wszystko, co mnie interesuje: wiadomości, aktualności i nowinki ze świata medycznego. Polecam wszystkim! Jakub Koteras Właściciel NZOZ UROMED Szpital

Jestem właścicielem prywatnej przechodni oraz szpitala. Zajmuję się zamawianiem sprzętu, wyposażenia i materiałów jednorazowych dla wszystkich oddziałów i gabinetów. Większość naszych stałych sprawdzonych dostawców udało się pozyskać dzięki portalowi MedicalOnline.pl. Wizytówki konkretnych firm, prezentacja ich oferty i możliwość bezpośredniego kontaktu z nimi znacznie ułatwiają wybór kontrahentów. Baza firm w MedicalOnline jest olbrzymia, a informacje wyczerpujące, co znacznie ułatwia poszukiwanie dostawców. Henryk Stadnicki

Maciej Kaczmarczuk, właściciel Tech-Pol Sp. z o.o. Obecność TechPol Medical w portalu MedicalOnline.pl daje szansę na prezentację całej oferty firmy oraz wyróżnienie wybranych produktów, co już nie raz w przypadku naszej firmy przełożyło się na wymierne zwiększenie zainteresowania i wzrost sprzedaży naszych produktów. Dzięki wizytówce w portalu MedicalOnline.pl sprzedajemy więcej, a nasza oferta ma szansę dotrzeć do znacznie większej liczby odbiorców!

użytkownik prywatny

Interesuję się nowościami z branży sprzętu medycznego. Długo szukałem miejsca w Internecie, gdzie mógłbym na bieżąco śledzić najnowsze trendy. Dopiero w portalu MedicalOnline.pl znalazłem to, czego szukałem – i artykuły o nowych technologiach, i firmy prezentujące nowoczesny sprzęt, i aktualności z branży medycznej. Jednym słowem – wszystko w jednym miejscu! Patrycja Szlosek Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „KRYSTYNA”

Janusz Wasilewicz, Draeger Sp z o.o. Wśród serwisów o tematyce sprzętu medycznego MedicalOnline.pl wyróżnia się kompleksowością oferty i nowatorskim podejściem do prezentacji firmy w Internecie. Ciekawe rozwiązania i mnogość funkcji dostępnych dla firmy współpracującej z portalem sprawiają, że według mnie MedicalOnline.pl jest najlepszym miejscem na prezentację i promocję naszej firmy i produktów.

Często korzystam z portalu MedicalOnline.pl, bo znajduję to wszystko, czego potrzebuje osoba zarządzająca placówką ochrony zdrowia: specjalistyczne artykuły, nowości i aktualności z branży, prezentacje firm i łatwą możliwość komunikacji z nimi, informacje o najnowszych wydarzeniach i planowanych szkoleniach. A gdy chcę kupić sprzęt dla swojego szpitala – korzystam z zapytań ofertowych. Z czystym sumieniem polecam wszystkim zabieganym zarządzającym – to działa i pozwala na duże oszczędności!


e-Biuletyn

firmowy

Oferta na kwartalnik elektroniczny

kreuj wizerunek buduj relacje zwiększaj sprzedaş


Cele wydawania biuletynu: Dotarcie do grupy potencjalnych klientów Zwiększenie zainteresowania firmą Promowanie produktów Budowanie lojalności klientów wobec firmy, produktu, usługi

Biuletyn firmowy jest to regularnie

wydawane pismo, tematycznie powiązane z produktami i usługami oferowanymi przez firmę, która publikuje biuletyn. Zawarte w nim treści (artykuły, wywiady, opinie, felietony) sprawiają, że klient chętnie sięga po kolejne wydania, a firma staje się mu bliższa. Budowanie relacji z klientem jest dzisiaj podstawą udanej sprzedaży. Inwestycja w magazyn firmowy to inwestycja w długofalowe relacje z klientem. Przestaje on być jednorazowym nabywcą a staje się stałym partnerem firmy.

Korzyści z biuletynu: Większa sprzedaż Większy udział w rynku Więcej klientów Większe zyski firmy Pozytywne relacje z klientami, mediami, środowiskami opiniotwórczymi Znaczna wiedza klientów i potencjalnych klientów o firmie


Propozycje działów biuletynu Prezentacja firmy, czyli jaka jest jej pozycja na rynku, jakie ma osiągnięcia i czym może się pochwalić.

artykuł ma pokazać korzyści dla lekarza i pacjenta wynikające z wykorzystania sprzętu danej firmy. Dorzucimy kilka krótkich doniesień ze świata nauki.

Nowości to dział poświęcony opisom wprowadzanych na rynek nowych produktów i innowacyjnym technologiom stosowanym przez firmę. Kładziemy nacisk na ich praktyczne zastosowanie i przydatność dla klientów.

Wydarzenia, czyli krótki przegląd działalności firmy – targi, konferencje, akcje sponsorowane, zjazdy, czyli wszędzie tam, gdzie było o niej głośno.

Przegląd medyczny to opis panujących standardów i parametrów, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze produktów. To także komentarz do sytuacji na rynku i przypuszczalnych kierunków rozwoju branży. Komentarze to dział, w którym przedstawimy opinię uznanego autorytetu z branży. Poprosimy o krótki felieton przedstawicieli nauki, biznesu, niezależnych doradców i konsultantów. Dla zdrowia to dział, który przedstawi możliwe zastosowanie produktów firmy w świetle epidemiologii chorób i standardów leczenia. Ten

Opinie to dział poświęcony relacjom z placówek, które korzystają z produktów firmy. Pokazujemy, jak sprzęt się sprawdza, pytamy o opinię osoby zarządzające i proponujemy możliwe usprawnienia. Nasi ludzie to krótki wywiad z przedstawicielem firmy, rozmowa o jego życiowej i zawodowej strategii, o celach i pasjach – o tym wszystkim, co pokaże, że jest nie tylko świetnym pracownikiem, ale i wspaniałym człowiekiem. Artykuł pomocniczy to opis rozwiązań wspomagających działalność firmy, np. drogi pozyskiwania dodatkowych środków finansowych na zakup sprzętu z funduszów Unii Europejskiej.


Prezentacja na portalu MedicalOnline.pl Powierzając nam zadanie stworzenia unikalnego biuletynu mają Państwo pewność, iż dokonamy wszelkich starań aby dotarł on do jak najszerszego grona odbiorców.

Państwa biuletyn znajdzie się w atrakcyjnym miejscu na stronie głównej portalu.

Treści z wydania zostaną również opublikowane w dziale Aktualności ...

… oraz w rozsyłanym Newsletterze MedicalOnline.pl

Biuletyn dostępny będzie także z pozycji wizytówki firmy.


Zakres oferowanych usług Opieka merytoryczna

 lanowanie układu wydania p ustalanie harmonogramów i koordynacja prac proponowanie tematyki gazety propozycje nowych rubryk, rozwiązań spełniających oczekiwania czytelnika analiza merytoryczna tekstów dobór form dziennikarskich: artykuł, felieton, wywiad, news

Prace graficzne s kład i łamanie DTP projektowanie graficzne obróbka edytorska zdjęć i grafiki dobór zdjęć ilustrujących teksty wykonywanie zdjęć

Pisanie tekstów a utorskich, zgodnie z ustalonym tematem nadzór nad tekstami zleconymi autorom zewnętrznym przeprowadzanie wywiadów redakcja i korekta tekstów pod względem językowym, stylistycznym, ortograficznym i interpunkcyjnym

Prezentacja na MedicalOnline.pl Jednorazowy koszt wydania biuletynu to 3500 zł netto

Jesteś klientem portalu MedicalOnline.pl? Zapytaj naszego przedstawiciela handlowego o specjalny RABAT.

Oferta Medicalonline.pl  

Oferta Medicalonline.pl

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you