Page 1

WINTER 17


Voděodolnost 30.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h

Voděodolnost 15.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h

Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h

Nejde jen o ochranu před silným větrem a nepříjemnými podmínkami v kombinaci s vodou ve všech jejich formách - déšť, led, vlhkost. Jde také o teplo a vlhkost, které vytváří Vaše tělo při pohybu a vzniká tak nepříjemný pocit uvnitř Vašeho oblečení. Pro MEATFLY speciálně vyvinutý materiál KRYPTONITE, veškeré tyto problémy řeší díky unikátní kombinaci vysokých parametrů voděodolnosti a prodyšnosti.

Nejde jen o ochranu před silným větrem a nepříjemnými podmínkami v kombinaci s vodou ve všech jejich formách - déšť, led, vlhkost. Jde také o teplo a vlhkost, které vytváří Vaše tělo při pohybu a vzniká tak nepříjemný pocit uvnitř Vašeho oblečení. Pro MEATFLY speciálně vyvinutý materiál KRYPTONITE, veškeré tyto problémy řeší díky unikátní kombinaci vysokých parametrů voděodolnosti a prodyšnosti.

Materiál KRYPTONITE 30.000 zajišťuje Vaše pohodlí i za extrémních povětrnostních podmínek. Nezaměřili jsme se pouze na vysoký vodní sloupec definující voděoolnost, ale především na prodyšnost, která pomahá ventilovat nahromaděné teplo Vašeho těla a obnovuje tím přirozený proces ochlazování Vašeho těla. Díky správné funkci materiálu se tak můžete soustředit pouze na radost z jízdy a pohybu.

Materiál KRYPTONITE zajišťuje Vaše pohodlí za všech povětrnostních podmínek. Nezaměřili jsme se pouze na vysoký vodní sloupec definující voděoolnost, ale především na prodyšnost, která pomahá ventilovat nahromaděné teplo Vašeho těla a obnovuje tím přirozený proces ochlazování Vašeho těla. Díky správné funkci materiálu se tak můžete soustředit pouze na radost z jízdy a pohybu.

KRYPTONITE 30.000 disponuje vodním sloupcem o hodnotě 30.000 mm a prodyšností 10.000g/m2/24. Tyto nadstandartní parametry jsou zárukou, že ve Vašem oblečení budete vždy v maximálním pohodlí.

KRYPTONITE 15 000 disponuje vodním sloupcem o hodnotě 15.000 mm a prodyšností 10.000g/m2/24h. Tyto vyvážené parametry jsou ideální pro většinu podmínek na horách a zaručují maximální pohodlí při Vašem ježdění a toulkách přírodou.

KRYPTONITE přináší vyváženou kombinaci voděodolnosti a prodyšnosti nejen pro městské použití. 3.000 mm zátěr zaručuje solidní ochranu před větrem sněhem i deštěm. Prodyšnost 3.000g/m2/24h umožňuje ventilovat nahromaděné teplo a obnovuje tím přirozený proces ochlazování Vašeho těla.

MOUNTAIN DIVISION

URBAN DIVISION

Technické oblečení nejen na hory Funkční materiály s optimálními parametry Technické detaily a komfort při pohybu

Kvalitní materiály Umírněné barvy a střídmý design Důraz na komfort a optimální zateplení

Jednotlivé produkty využívají různé úrovně zateplení, které určuje jejich optimální použití


MEN’S

WINTER 17 |

RIDGE JACKET

S, M, L, XL, XXL FIT: SNB LOOSE PARAMETRY: Voděodolnost 30.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, twill Materiál s dvouvrstvou konstrukcí + voděodpudivý DWR film na svrchní straně. Prodyšná hydrofilní laminovaná membrána ze spodní strany svrchního materiálu chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka.

A/ GREY HEATHER

B/ BLACK, GREY HEATHER

C/ RED

B/ BLACK

C/ RED

TECHNICKÉ DETAILY: - všechny švy podlepené - voděodolné zipy - laminované zipy u kapes - dvoucestný hlavní zip - prodloužený zadní díl - větrání v podpaží - jemný trikot v kapsách a podšívce kolem krku + chránítko brady - sněhový pás s elastickým panelem a poutky pro připojení ke kalhotům - vnitřní elastické manžety s otvorem pro palec - stahování v dolním kraji - stahování pro úpravu šířky kapuce a otvoru pro hlavu - vnitřní audio kapsa - multifunkční vnitřní kapsa

D/ BLACK

LORD 2 PANTS

S, M, L, XL, XXL FIT: SNB LOOSE PARAMETRY: Voděodolnost 30.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, twill Materiál s dvouvrstvou konstrukcí + voděodpudivý DWR film na svrchní straně. Prodyšná hydrofilní laminovaná membrána ze spodní strany svrchního materiálu chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka.

A/ GREY HEATHER

TECHNICKÉ DETAILY: - všechny švy podlepené - voděodolné zipy - laminované zipy u kapes - větrání na vnitřní straně nohavic - podšívka: jemný trikot + nylon taffeta - odnímatelný sněhový pás s elastickým panelem - vnitřní nohavice s elastickým panelem a nepromokavým zátěrem - stahování v pase (z vnitřní strany) - popruh pro úpravu délky nohavic - zip pro rozšíření spodní části nohavic - kapsa na příslušenství (v dolní části nohavice)

2


MEN’S

WINTER 17 |

SHOWTIME 2 JACKET

XXS, XS, S, M, L, XL, XXL FIT: SNB REGULAR PARAMETRY: Voděodolnost 15.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, twill Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým DWR filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka. TECHNICKÉ DETAILY: - všechny švy podlepené - dvoubarevné voděodolné zipy - větrání v podpaží - logo potisk na předním díle a rukávu - optimální zateplení + plyš v zadním panelu - jemný trikot v kapsách a podšívce kolem krku + chránítko brady - sněhový pás s poutky pro připojení ke kalhotům - vnitřní elastické manžety s otvorem pro palec - stahování v dolním kraji - stahování pro úpravu šířky kapuce a otvoru pro hlavu - vnitřní audio kapsa

A/ GREEN HEATHER, LIGHT GREEN HEAT.

B/ GREY HEATHER

C/ BLACK, GREY HEATHER

D/ BLUE HEATHER

E/ BLACK

F/ BLACK, BLUE HEATHER

G/ BLACK, RASTA

3


MEN’S

WINTER 17 |

TRICK 2 JACKET

S, M, L, XL FIT: SNB REGULAR PARAMETRY: Voděodolnost 15.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, twill Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým DWR filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka.

A/ RED, GREY HEATHER, BLACK

B/ GREEN HEATHER, GREY HEATHER, BLACK

C/ GREY HEATHER, BLUE HEATHER

D/ BLUE HEATHER, GREY HEATHER, GREEN HEATHER

E/ BLACK, BLUE HEATHER, LEMON

F/ WALNUT, BLUE HEATHER, BLACK

TECHNICKÉ DETAILY: - všechny švy podlepené - logo tisk na předním díle - větrání v podpaží - optimální zateplení + plyš v zadním panelu - jemný trikot v kapsách a podšívce kolem krku + chránítko brady - sněhový pás s poutky pro připojení ke kalhotům - vnitřní elastické manžety s otvorem pro palec - stahování v dolním kraji - stahování pro úpravu šířky kapuce a otvoru pro hlavu - vnitřní audio kapsa - multifunkční vnitřní kapsa

G/ GREY HEATHER, BLACK

4


MEN’S

WINTER 17 |

GHOST 2 PANTS

S, M, L, XL, XXL FIT: SNB SLIM PARAMETRY: Voděodolnost 15.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, twill Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým DWR filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka. TECHNICKÉ DETAILY: - všechny švy podlepené - voděodolné zipy u kapes - větrání na vnitřní straně nohavic - podšívka: jemný trikot + nylon taffeta - odnímatelné šle - vnitřní nohavice s nepromokavým zátěrem - stahování v pase - popruh pro úpravu délky nohavic - zip pro rozšíření spodní části nohavic - kapsa na příslušenství (v dolní části nohavice) - zpevnění dolního kraje v zadní časti nohavic

A/ GREY HEATHER

B/ BLACK

E/ BLUE HEATHER

F/ WALNUT

A/ BLACK

B/ BLUE HEATHER

C/ GREEN HEATHER

GNAR 2 PANTS

S, M, L, XL, XXL FIT: SNB LOOSE PARAMETRY: Voděodolnost 15.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, twill Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým DWR filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka. TECHNICKÉ DETAILY: - všechny švy podlepené - větrání na vnitřní straně nohavic - podšívka: jemný trikot + nylon taffeta - odnímatelné šle - vnitřní nohavice s nepromokavým zátěrem - stahování v pase - popruh pro úpravu délky nohavic - zip pro rozšíření spodní části nohavic - kapsa na příslušenství (v dolní části nohavice) - zpevnění dolního kraje v zadní časti nohavic

5

C/ GREY HEATHER

D/ LEMON


MEN’S

WINTER 17 |

DIEGO JACKET

S, M, L, XL FIT: REGULAR PARAMETRY: Voděodolnost 15.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Nylon Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým W/R filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka

A/ BLUE, OCHRE

B/ BLACK

C/ ARMY

B/ BLACK, OLIVE

C/ BLACK, OCHRE HEATHER

TECHNICKÉ DETAILY: - náprsní kapsa na zip - kožené detaily - optimální zateplení + plyš v zadním panelu - stahování v dolním kraji - stahování kapuce - dvě vnitřní kapsy - sněhový pás s poutky pro připojení ke kalhotům - větrání v podpaží - jemný trikot v kapsách a podšívce kolem krku + chránítko brady - vnitřní elastické manžety s otvorem pro palec

D/ WINE

DANDY JACKET

S, M, L, XL FIT: PARKA PARAMETRY: Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h MATERIÁL: Směs bavlny a polyestru Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým W/R filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka.

A/ BLACK, CHARCOAL HEATHER

TECHNICKÉ DETAILY: - krytické švy podlepené - měkká flanelová podšívka v těle, plyš v kapuci - kožené detaily - stahování v dolním kraji - stahování kapuce - vnitřní náprsní kapsa

D/ BLACK

6


MEN’S

WINTER 17 |

RODNEY 2 JACKET

S, M, L, XL FIT: PARKA PARAMETRY: Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h MATERIÁL: Směs bavlny a polyesteru Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým W/R filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka.

A/ YELLOW

B/ BLACK HEATHER

C/ OCHRE HEATHER

D/ OLIVE

E/ NAVY

F/ CHARCOAL HEATHER

A/ PETROL HEATHER

B/ LIGHT GREY HEATHER

TECHNICKÉ DETAILY: - krytické švy podlepené - měkká plyšová podšívka v těle i kapuci - dvojité spodní kapsy (otvor shora i ze strany) - kožené detaily - stahování v pase - stahování v dolním kraji - stahování kapuce - vnitřní náprsní kapsa

CHUBBY 2 JACKET

S, M, L, XL FIT: PUFF/ PARKA PARAMETRY: Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester Materiál s dvouvrstvou konstrukcí + voděodpudivý W/R film na svrchní straně. Prodyšná hydrofilní laminovaná membrána ze spodní strany svrchního materiálu chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka. TECHNICKÉ DETAILY: - kožené detaily - stahování v dolním kraji - stahování kapuce - vnitřní kapsa na zip

7


MEN’S

WINTER 17 |

WEST 2 VEST

S, M, L, XL FIT: PUFF PARAMETRY: Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester Materiál s dvouvrstvou konstrukcí + voděodpudivý W/R film na svrchní straně. Prodyšná hydrofilní laminovaná membrána ze spodní strany svrchního materiálu chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka.

A/ PETROL HEATHER

B/ LIGHT GREY HEATHER

A/ BLACK

B/ GREY, BLACK

TECHNICKÉ DETAILY: - kožené detaily - stahování v dolním kraji - vnitřní kapsa na zip

INTERPOLAR 2 SOFTSHELL

S, M, L, XL, XXL FIT: SOFTSHELL PARAMETRY: Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, softshell (3 vrstvý materiál s membránou) + voděodpudivý W/R film na svrchní straně. TECHNICKÉ DETAILY: - vnitřní hřejivý fleece - kapuce se stahováním - voděodolné zipy - větrání v podpaží, - logo potisk na hrudi a rukávu, - manžety se stahováním na suchý zip - stahování dolního okraje v bocích.

8


MEN’S

WINTER 17 |

FINN WINDBREAKER

XS, S, M, L, XL FIT: WINDBREAKER PARAMETRY: Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester Materiál s dvouvrstvou konstrukcí + voděodpudivý W/R film na svrchní straně. Prodyšná hydrofilní laminovaná membrána ze spodní strany svrchního materiálu chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka.

A/ PETROL, BLACK

B/ GREY, BLACK

D/ ORANGE, BLUE

E/ BLUE

A/ BLACK

B/ HEATHER GREY, BLACK

C/ BLACK

TECHNICKÉ DETAILY: - kožené detaily - stahování v dolním kraji - stahování kapuce

NED WINDBREAKER

S, M, L, XL, XXL FIT: WINDBREAKER PARAMETRY: Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester Materiál s dvouvrstvou konstrukcí + voděodpudivý W/R film na svrchní straně. Prodyšná hydrofilní laminovaná membrána ze spodní strany svrchního materiálu chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka. TECHNICKÉ DETAILY: - kožené detaily - stahování v dolním kraji - stahování kapuce

9

C/ HEATHER GREY


MEN’S

WINTER 17 |

TWITCH 2 TECHNICAL HOODIE S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 65% Bavlna 35% Polyester TECHNICKÉ DETAILY: - dvouvrstvá látka - flís z vnitřní strany - kapuce se stahováním - voděodolné zipy v kapsách - logo potisk na hrudi a rukavu - manžety s otvorem pro palec

A/ BLACK, CHARCOAL HEATHER

B/ BLUE, CHARCOAL HEATHER

C/ BLACK, BLUE

B/ CHARCOAL HEATHER

C/ BLACK

D/ CHARCOAL HEATHER, GREY HEATHER

SPOTLIGHT 2 TECHNICAL HOODIE S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 65% Bavlna 35% Polyester TECHNICKÉ DETAILY: - dvouvrstvá látka - flís z vnitřní strany - kapuce se stahováním - voděodolné zipy - logo potisk na hrudi a rukavu - manžety s otvorem pro palec

A/ BLUE

10


MEN’S

WINTER 17 |

POLYGON 2 TECHNICAL HOODIE S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Polyester Voděodpudivý polyester z vnější strany + hřejivý fleece z vnitřní strany. TECHNICKÉ DETAILY: - logo potisk na hrudi a rukávu - kapsy na zip - kapuce se stahováním - otvor pro palec v manžetě rukávu

A/ HEATHER GREY

B/ BLACK

C/ LIME, HEATHER GREY

D/ BLACK, HEATHER GREY

E/ DUOTONE GREY

F/ VEGAN BLACK

TERMO MENS S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Polyester

A/ BLACK

11


WOMEN’S

WINTER 17 |

SARLA JACKET

XS, S, M, L, XL FIT: SNB SLIM PARAMETRY: Voděodolnost 15.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, twill / microstripes Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým DWR filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka.

A/ BLACK

B/ PINK NEON

A/ PINK NEON

B/ BLACK HEATHER

C/ ROSE HEATHER

D/ DARK GREY HEATHER, APRICOT HEATHER, MINT HEATHER

E/ APRICOT HEATHER, DARK GREY HEATHER, MINT HEATHER

F/ RAINBOW DOT PRINT

TECHNICKÉ DETAILY: - všechny švy podlepené - voděodolné zipy - větrání v podpaží - zip pro rozšíření kapuce ve předu - optimální zateplení + plyš v zadním panelu - jemný trikot v kapsách a podšívce kolem krku + chránítko brady - sněhový pás s poutky pro připojení ke kalhotům - vnitřní elastické manžety s otvorem pro palec - stahování v dolním kraji - stahování pro úpravu šířky kapuce a otvoru pro hlavu - vnitřní audio kapsa - multifunkční vnitřní kapsa

NIM 2 JACKET

XXS, XS, S, M, L FIT: SNB REGULAR PARAMETRY: Voděodolnost 15.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, twill / microstripes Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým DWR filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka. TECHNICKÉ DETAILY: - všechny švy podlepené - voděodolné zipy - logo potisk na předním díle - zip pro rozšíření kapuce ve předu - větrání v podpaží - optimální zateplení + plyš v zadním panelu - jemný trikot v kapsách a podšívce kolem krku + chránítko brady - sněhový pás s poutky pro připojení ke kalhotům - vnitřní elastické manžety s otvorem pro palec - stahování v dolním kraji - stahování pro úpravu šířky kapuce a otvoru pro hlavu - vnitřní audio kapsa - multifunkční vnitřní kapsa

12


WOMEN’S

WINTER 17 |

CHELSEA 2 JACKET

XS, S, M, L, XL FIT: SNB REGULAR PARAMETRY: Voděodolnost 15.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, twill Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým DWR filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka. TECHNICKÉ DETAILY: - všechny švy podlepené - voděodolné zipy - logo výšivka na předním díle - odepínatelná kožešina kolem kapuce - dvojité spodní kapsy - větrání v podpaží - optimální zateplení + plyš v zadním panelu - jemný trikot v kapsách a podšívce kolem krku + chránítko brady - sněhový pás s poutky pro připojení ke kalhotům - vnitřní elastické manžety s otvorem pro palec - stahování v dolním kraji - stahování pro úpravu šířky kapuce a otvoru pro hlavu - vnitřní audio kapsa - multifunkční vnitřní kapsa

A/ TURQUOISE TRIANGLE PRINT, TURQUOISE HEATHER

B/ GREY TRIANGLE PRINT, BLACK

C/ ROSE TRIANGLE PRINT, ROSE HEATHER

D/ FEATHER PRINT, BLACK

E/ DARK GREY HEATHER, ROSE HEATHER

F/ BLACK

G/ TURQUOISE HEATHER, ROSE HEATHER

13


WOMEN’S

WINTER 17 |

FLUFFY 2 JACKET

XS, S, M, L, XL FIT: PUFF PARAMETRY: Voděodolnost 15.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, twill / microstripes Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým DWR filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka.

A/ ROSE HEATHER

B/ DARK GREY HEATHER

D/ MINT HEATHER

E/ BLACK HEATHER

A/ MINT HEATHER

B/ ROSE HEATHER

D/ PINK NEON

E/ DARK GREY HEATHER

C/ PINK NEON

TECHNICKÉ DETAILY: - logo potisk na předním díle - odepínatelná kapuce - odepínatelná kožešina kolem kapuce - optimální zateplení + plyš v zadním panelu - jemný trikot v kapsách a podšívce kolem krku + chránítko brady - stahování v dolním kraji - stahování pro úpravu šířky kapuce a otvoru pro hlavu - vnitřní audio kapsa

PIXIE 2 PANTS

XS, S, M, L, XL FIT: SNB SLIM PARAMETRY: Voděodolnost 15.000 mm Prodyšnost 10.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester, twill / microstripes Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým DWR filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka. TECHNICKÉ DETAILY: - všechny švy podlepené - větrání na vnitřní straně nohavic - podšívka: jemný trikot + nylon taffeta - vnitřní nohavice s nepromokavým zátěrem - stahování v pase - popruh pro úpravu délky nohavic - zip pro rozšíření spodní části nohavic - kapsa na příslušenství (v dolní části nohavice) - zpevnění dolního kraje v zadní časti nohavic

14

C/ BLACK


WOMEN’S

WINTER 17 |

RUBY JACKET

S, M, L FIT: PARKA PARAMETRY: Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h MATERIÁL: Směs bavlny a polyestru Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým W/R filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka.

A/ AVOCADO

B/ CARAMEL

D/ NAVY

E/ BLACK

A/ PURPLE

B/ DEEP RUBY HEATHER

D/ OLIVE

E/ YELLOW

C/ YELLOW

TECHNICKÉ DETAILY: - krytické švy podlepené - měkká plyšová podšívka v těle i kapuci - kožené detaily - stahování v pase - stahování v dolním kraji - stahování kapuce - vnitřní náprsní kapsa - rukávy zakončeny nápletem - fishtail

RAINY 2 JACKET

XS, S, M, L, XL FIT: PARKA PARAMETRY: Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h MATERIÁL: Směs bavlny a polyestru Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým W/R filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka. TECHNICKÉ DETAILY: - krytické švy podlepené - měkká plyšová podšívka v těle i kapuci - odnímatelná kožešina kolem kapuce - dvojté spodní kapsy (otvor shora i ze strany) - kožené detaily - stahování v pase - stahování v dolním kraji - stahování kapuce - vnitřní náprsní kapsa

15

C/ BLACK HEATHER


WOMEN’S

WINTER 17 |

MIA JACKET

S, M, L FIT: PARKA PARAMETRY: Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým W/R filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka.

A/ GREY HEATHER

B/ BLACK HEATHER

TECHNICKÉ DETAILY: - krytické švy podlepené - měkká plyšová podšívka v těle i kapuci - odnímatelný plyš kolem kapuce - odnímatelná kapuce - kožené detaily - stahování v pase - stahování v dolním kraji - stahování kapuce - vnitřní náprsní kapsa - plastové knoflíky

SYLVA JACKET

S, M, L FIT: PARKA PARAMETRY: Voděodolnost 3.000 mm Prodyšnost 3.000g/m2/24h MATERIÁL: 100% Polyester

A/ BRICK HEATHER

16

B/ BLACK


WOMEN’S

WINTER 17 |

BELLA 2 JACKET

XS, S, M, L, XL FIT: PUFF MATERIÁL: 100% Polyester TECHNICKÉ DETAILY: - zateplení umělým mikrovláknem - kapsy na zip - stahování v dolním kraji - kapuce se stahováním - logo výšivka na předním díle A/ BLACK

B/ PINK

D/ ASH GREY HEATHER, PINK

TINY 2 SOFTSHELL PANTS

S, M, L, XL FIT: SUPER SLIM - STRETCH MATERIÁL: 86% Polyester 12% Elastan, soft shell, funkční materiál s dvouvrstvou konstrukcí: voděodpudivý film na svrchní straně + měkký hřejivý microfleece z vnitřní strany chrání před proníknutím vody a zároveň zaručuje maximalní prodyšnost a odvod tělesného vlhka, elastický material umožňuje super slim fit a současně pohodlí při jakémkoli pohybu TECHNICKÉ DETAILY: - klasický ”5 pocket” střih - zadní kapsy na zip - vnitřní nohavice s nepromokavým zátěrem - zip pro rozšíření spodní části nohavic

A/ BLACK

17

C/ ASH GREY HEATHER, SKY BLUE


WOMEN’S

WINTER 17 |

FUZZY VEST

S, M, L FIT: PUFF VEST MATERIÁL: 100% Polyester, microstripes Materiál s prodyšným hydrofilním zátěrem ze spodní strany a voděodpudivým DWR filmem na svrchní straně chrání před proniknutím vody a zároveň zaručuje maximální prodyšnost a odvod tělesného vlhka. TECHNICKÉ DETAILY: - logo potisk na předním díle - odepínatelná kapuce - odepínatelná kožešina kolem kapuce - optimální zateplení + plyš v zadním panelu - jemný trikot v kapsách a podšívce kolem krku + chránítko brady - stahování v dolním kraji - stahování pro úpravu šířky kapuce a otvoru pro hlavu - vnitřní audio kapsa

A/ BLACK

B/ SAFETY PINK

A/ ASH GREY HEATHER, SKY BLUE

B/ PINK

SISTA 2 VEST

S, M, L FIT: PUFF VEST MATERIÁL: 100% Polyester TECHNICKÉ DETAILY: - zateplení umělým mikrovláknem - kapsy na zip - stahování v dolním kraji - kapuce se stahováním - logo potisk na předním díle

18


WOMEN’S

WINTER 17 |

MUTINI PARKA JACKET

XS, S, M, L, XL FIT: PARKA MATERIÁL: 100% Bavlna TECHNICKÉ DETAILY: - Nezateplená parka

A/ NAVY

B/ OLIVE

A/ NAVY DOT

B/ OLIVE

VICTORY WINDBREAKER

XS, S, M, L, XL FIT: PARKA MATERIÁL: 100% Polyester TECHNICKÉ DETAILY: - Nezateplená parka

19

B/ YELLOW


WOMEN’S

WINTER 17 |

OMNI 2 TECHNICAL HOODIE XS, S, M, L MATERIÁL: 65% Bavlna 35% Polyester TECHNICKÉ DETAILY: - dvouvrstvá látka - flís z vnitřní strany - kapuce se stahováním - voděodolné zipy v kapsách - logo potisk na hrudi a rukavu - manžety s otvorem pro palec

A/ MINT

B/ CHARCOAL HEATHER

C/ BLACK, PINK

D/ RAINBOW DOT PRINT

B/ BLACK HEATHER, AQUA HEATHER

C/ BLUE, CORAL HEATHER

D/ BLUE

ALISHA 2 TECHNICAL HOODIE XS, S, M, L, XL MATERIÁL: 100% Polyester Voděodpudivý polyester z vnější strany + hřejivý fleece z vnitřní strany. TECHNICKÉ DETAILY: - kožené detaily - kapsy na zip - kapuce se stahováním - otvor pro palec v manžetě rukávu - výšivka na hrudi a rukávu

A/ GREY HEATHER, CORAL HEATHER

GEMA TECHNICAL HOODIE S, M, L, XL MATERIÁL: 100% Polyester Voděodpudivý polyester z vnější strany + hřejivý fleece z vnitřní strany. TECHNICKÉ DETAILY: - kožené detaily - kapsy na zip - kapuce se stahováním - otvor pro palec v manžetě rukávu - prodloužený díl

A/ BLACK HEATHER

B/ CORAL HEATHER

20


WOMEN’S

WINTER 17 |

JANICE SECOND LAYER S-M, L-XL

WOMENS SECOND LAYER MATERIÁL: 100% Polyester

A/ PINK

TERMO WOMENS S-M, L-XL

MATERIÁL: 100% Polyester

A/ PINK

21

B/ GREY


ACCESSORIES/ SNOW

WINTER 17 |

AGENT GLOVES XXS, XS, S, M, L, XL MATERIÁL: Vnější rukavice: 100% Polyester Dlaňová část: 100% Polyuretan Vnitřní rukavice: 100% Polyuretan TECHNICKÉ DETAILY: - voděodolný větruodolný prodyšný materiál - vnitřní vyjímatelná rukavice - syntetická kůže pro čištění brýlí - vyšité logo MEATFLY - stahovací pásek na suchý zip - stahovací šňůrka na konci rukavice

A/ GREY, BLACK, BLUE

B/ BLACK, GREY

A/ BLACK, BLUE

B/ BLACK, GREY

C/ GREY HEATHER

A/ RAINBOW DOT PRINT

B/ GREY TRIANGLE PRINT

C/ BLACK, PINK NEON

CYCLONE GLOVES S, M, L, XL MATERIÁL: Vnější rukavice: 100% Polyester Dlaňová část: Kůže Vnitřní rukavice: 100% Polyuretan TECHNICKÉ DETAILY: - voděodolný větruodolný prodyšný materiál - vnitřní vyjímatelná rukavice - gumová stěrka pro čištění brýlí - vyšité logo MEATFLY - stahovací pásek s logem na zápěstí - stahovací šňůrka na konci rukavice

DESTINY GLOVES XXS, XS, S, M, L MATERIÁL: Vnější rukavice: 100% Polyester Dlaňová část: Kůže Vnitřní rukavice: 100% Polyuretan TECHNICKÉ DETAILY: - voděodolný větruodolný prodyšný materiál - vnitřní vyjímatelná rukavice - gumová stěrka pro čištění brýlí - vyšité logo MEATFLY - stahovací pásek s logem na zápěstí - stahovací šňůrka na konci rukavice

D/ BLACK HEATHER, GREY HEATHER

22


ACCESSORIES/ SNOW

WINTER 17 |

FROSTY MASK UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: POLYESTER

A/ MONSTER GREEN

B/ MONSTER BLUE

C/ CLAUN

D/ SAMURAI

E/ CHIMP

F/ HOCKEY

G/ DOG

H/ CAT

SNB SOCKS 3-5, 6-8, 9-11 MATERIÁL: xxx

A/

B/

23

C/


ACCESSORIES/ SNOW

WINTER 17 |

RUDE BEANIE UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: 100% AKRYL

A/ BLUE

B/ GREEN

A/ BLACK

B/ RED

A/ TURQUOISE

B/ GREY

A/ BLACK

B/ PINK

A/ PURPLE

B/ BLACK

DOPE BEANIE UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: 100% AKRYL

BLEACH BEANIE UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: 100% AKRYL

TILDA BEANIE UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: 100% AKRYL

DOT BEANIE UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: 100% AKRYL

24


ACCESSORIES/ SNOW

WINTER 17 |

BRADY 2 UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: 100% AKRYL

A/ OCHRE

B/ BLACK

C/ BLUE

A/ BLACK

B/ GREY, BLACK

C/ GREEN

A/ BLACK, GREY

B/ NAVY, BROWN

C/ GREEN, BLACK

D/ GREY, PINK

E/ ORANGE, BLACK

F/ RED, WHITE

CINCH BEANIE UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: 100% AKRYL

DELTA BEANIE UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: 100% AKRYL

25


ACCESSORIES/ SNOW

WINTER 17 |

SCOUT 3 GOGGLES UNIVERSAL SIZE TECHNICKÉ DETAILY: - pěna složená ze tří vrstev pro lepší odvod potu a komfort - dvojté sklo typu “REVO” - jednoduchý systém výměny skla pomocí “zacvaknutí” do vnějšího rámu brýlí - vnitřní protimlžící “antifog” vrstva - vnější “antiscratch” vrstva proti poškrábání - silikon vrstva na strapu pro lepší přilnavost k přilbě - součástí balení je pytlík na brýle, který je ideální k jejich čištění - součástí balení náhradní sklo “persimmon” zabarvení

A/

B/

C/

D/

SPHERE 3 GOGGLES UNIVERSAL SIZE TECHNICKÉ DETAILY: - pěna složená ze tří vrstev pro lepší odvod potu a komfort - dvojté sklo typu “REVO” - vnitřní protimlžící “antifog” vrstva - vnější “antiscratch” vrstva proti poškrábání - silikonová vrstva na strapu pro lepší přilnavost k přilbě - součástí balení je pytlík na brýle, který je ideální k jejich čištění - součástí balení náhradní sklo v “persimmon” zabarvení

A/

B/

C/

D/

26


ACCESSORIES/ SNOW

WINTER 17 |

MAGGE GOGGLES UNIVERSAL SIZE TECHNICKÉ DETAILY: - pěna složená ze tří vrstev pro lepší odvod potu a komfort - dvojté sklo typu “REVO” - vnitřní protimlžící “antifog” vrstva - vnější “antiscratch” vrstva proti poškrábání - silikon vrstva na strapu pro lepší přilnavost k přilbě - součástí balení je pytlík na brýle, který je ideální k jejich čištění

A/

B/

BECCA GOGGLES UNIVERSAL SIZE TECHNICKÉ DETAILY: - pěna složená ze tří vrstev pro lepší odvod potu a komfort - dvojté sklo typu “REVO” - vnitřní protimlžící “antifog” vrstva - vnější “antiscratch” vrstva proti poškrábání - silikon vrstva na strapu pro lepší přilnavost k přilbě - součástí balení je pytlík na brýle, který je ideální k jejich čištění

A/

B/

27


ACCESSORIES/ SNOW

WINTER 17 |

SNOW 17 HELMET XS, S, M, L, XL TECHNICKÉ DETAILY: - pevný kšilt - 5 větracích otvorů - nastavitelný obvod hlavy kolečkem v zadní části přilby - poutko na uchycení brýlí

A/ WHITE

B/ BLACK MATT

C/ PINK

D/ BLUE MATT

MATHEW HELMET S, M, L, XL TECHNICKÉ DETAILY: - pevný kšilt - 5 větracích otvorů - nastavitelný obvod hlavy kolečkem v zadní části přilby - poutko na uchycení brýlí

A/ BLACK, GREY

SUNDY WIND MASK S-M, L-XL TECHNICKÉ DETAILY:

A/ BLACK, GREY

28


ACCESSORIES/ SNOW

WINTER 17 |

PRO BINDINGS S-M, L-XL TECHNICKÉ DETAILY: - vázání s kovovou zadní patkou - lehké vázání s nastavitelnou patkou - nastavitelné strapy bez použití nářadí - nastavitelná kovová patka - tvarované výstelky na strapech - kovové ráčny na vnitřní straně strapu

A/ BLACK

NORRIS SHORTS S, M, L, XL TECHNICKÉ DETAILY: - Vyrobeno z flexibilního polyesteru - Zapínání na suchý zip

A/ BLACK

GEARBOY BASIC BACK PROTECTOR XS, S, M, L, XL TECHNICKÉ DETAILY: - Chránič páteře

A/ BLACK

GEARGBOY G-FORM BACK PROTECTOR XS, S, M, L, XL TECHNICKÉ DETAILY: - Chránič páteře se speciální tlumící vrstvou

A/ BLACK, BLUE

29


ACCESSORIES/ STREETWEAR

WINTER 17 |

FORM HOODIE XS, S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 80% Bavlna 20% Polyester

A/ BLACK

B/ HEATHER CONCRETE

C/ LIME

A/ BLACK

B/ LIME

D/ HEATHER CONCRETE

A/ BLACK, LIME

B/ HEATHER CONCRETE, BLACK

C/ HEATHER JADE, HEATHER CONCRETE

FLAW HOODIE XS, S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 80% Bavlna 20% Polyester

BARRICADE HOODIE S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

30


ACCESSORIES/ STREETWEAR

WINTER 17 |

JOY 2 MENS PANTS S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 80% Bavlna 20% Polyester

A/ BLACK

B/ HEATHER DARK GREY

A/ BLACK

B/ HEATHER DARK GREY

TOY 2 WOMENS PANTS XS, S, M, L MATERIÁL: 80% Bavlna 20% Polyester

31

C/ DOODLE PRINT


ACCESSORIES/ STREETWEAR

WINTER 17 |

PULSE S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

A/

B/

C/

A/

B/

C/

A/

B/

A/

D/

E/

C/

D/

E/

B/

C/

D/

A/

B/

C/

D/

A/

B/

C/

SPEED S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

FLUX S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

KICKSTART S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

FRAGMENT S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

BUGLER S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

32

E/


ACCESSORIES/ STREETWEAR

WINTER 17 |

SHAPER S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

A/

B/

C/

D/

E/

F/

SPILL S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

A/

B/

C/

D/

TRIP

CARPLATE

S, M, L, XL, XXL

S, M, L, XL, XXL

MATERIÁL: 100% Bavlna

MATERIÁL: 100% Bavlna

A/

B/

A/

B/

E/

A/

B/

C/

RULE S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

C/

D/

LOGO S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

A/

B/

C/

D/

RIKKER S, M, L, XL, XXL MATERIÁL: 100% Bavlna

A/

B/

C/

33

E/

F/

G/


ACCESSORIES

WINTER 17 |

ECLIPSE17 BELT UNIVERSAL SIZE

A/ GREY

MATERIÁL: 100% NYLON KOVOVÁ SPONA TECHNICKÉ DETAILY: - Pásek s kovovou sponou

B/ BLACK

C/ CRANBERRY

D/ ORANGE

E/ BLUE, GREEN

BINGO BELT UNIVERSAL SIZE

A/ FIREWORKS

MATERIÁL: 100% NYLON KOVOVÁ SPONA TECHNICKÉ DETAILY: - Pásek s kovovou sponou

B/ PINE

C/ ATOM

FUSION BELT UNIVERSAL SIZE

A/ GREY

MATERIÁL: 100% NYLON KOVOVÁ SPONA B/ BLACK

TECHNICKÉ DETAILY: - Pásek s kovovou sponou

C/ GREEN

MOSH BELT UNIVERSAL SIZE

A/ BLACK

MATERIÁL: 100% NYLON KOVOVÁ SPONA TECHNICKÉ DETAILY: - Pásek s kovovou sponou

B/ BLUE

C/ RED, BLACK

34


ACCESSORIES

WINTER 17 |

SQUAD BELT UNIVERSAL SIZE

A/ BLACK

MATERIÁL: 100% NYLON KOVOVÁ SPONA TECHNICKÉ DETAILY: - Pásek s kovovou sponou

B/ GREEN

C/ BROWN

ADVENTURE BELT UNIVERSAL SIZE

A/ BLACK

MATERIÁL: 100% NYLON KOVOVÁ SPONA TECHNICKÉ DETAILY: - Pásek s kovovou sponou - Kožená nášivka na konci pásku

B/ GREY

DOCK BELT UNIVERSAL SIZE

A/ GREY

MATERIÁL: 100% NYLON KOVOVÁ SPONA TECHNICKÉ DETAILY: - Pásek s kovovou sponou

B/ BLACK

35


ACCESSORIES

WINTER 17 |

TROOP 17 SNAPBACK UNIVERSAL SIZE

A/ HEATHER GREY

B/ BLACK

C/ NAVY, BLACK

D/ BLACK

A/ BLACK

B/ HEATHER GREY

DISTRICT 17 SNAPBACK UNIVERSAL SIZE

EXCHANGE SNAPBACK UNIVERSAL SIZE

36

E/ HEATHER GREY


ACCESSORIES

WINTER 17 |

SPRINT 17 FLEXFIT S-M, L-XL

B/ BLUE

C/ GREY

E/ BLACK

A/ BLUE

B/ GREY

C/ BLACK

A/ BLACK

B/ BLUE, HEATHER GREY

B/ WHITE, BLUE, RED

C/ BLACK

A/ GREEN

B/ BLACK

TRADEMARK FLEXFIT S-M, L-XL

DROP FLEXFIT S-M, L-XL

GARAGE 17 TRUCKER UNIVERSAL SIZE

DUST TRUCKER UNIVERSAL SIZE

GONZALES TRUCKER UNIVERSAL SIZE

A/ WHITE, BLACK, RED

SCOUT TRUCKER

PHANTOM TRUCKER

UNIVERSAL SIZE

UNIVERSAL SIZE

A/ BLACK

A/ BLACK, WHITE

37


ACCESSORIES

WINTER 17 |

VEGA WALLET UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: POLYESTER TECHNICKÉ DETAILY: - Peněženka na suchý zip - Kapsa na mince na zip - Hlavní kapsa na bankovky - Menší kapsy na doklady - Potisk na přední straně - Poutko na karabinu - Průhledná kapsa na fotografie A/ BLUE, BROWN

B/ BLACK

C/ GREY HEATHER, BLACK

D/ GREEN, BLACK

E/ GREY, ORANGE

F/ BINARY CAMO

A/ BLUE, BROWN, GREEN

B/ GREY HEATHER, BLACK

C/ BLACK WAVES

JULES WALLET UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: POLYESTER TECHNICKÉ DETAILY: - Peněženka na suchý zip - Kapsa na mince na zip - Hlavní kapsa na bankovky - Menší kapsy na doklady - Kožená nášivka na přední straně - Poutko na karabinu - Průhledná kapsa na fotografie

D/ CRANBERRY, BROWN

38


ACCESSORIES

WINTER 17 |

GIMP WALLET UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: POLYESTER TECHNICKÉ DETAILY: - Peněženka na suchý zip - Kapsa na mince na zip - Hlavní kapsa na bankovky - Menší kapsy na doklady - Potisk na přední straně - Poutko na karabinu - Průhledná kapsa na fotografie A/ BLUE, BLACK

B/ BLACK

D/ BLACK

E/ RASTA

C/ BLACK, TURQUOISE

MIA WALLET UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: KŮŽE, POLYESTER TECHNICKÉ DETAILY: - Zavírání pěněženky na cvoček - Kapsa na mince se zavíraním na cvoček - Průhledná kapsa na fotografie - Hlavní kapsa na bankovky - Menší kapsy na doklady

A/ BLACK

B/ BROWN, WHITE

C/ GREEN

D/ GREY, PINK

E/ BLACK, FEATHERS

F/ BLACK, DOTS

39


ACCESSORIES

WINTER 17 |

RIKKER LEATHER WALLET UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: KŮŽE TECHNICKÉ DETAILY: - Peněženka na coček - Kapsa na mince na zip - Hlavní kapsa na bankovky - Menší kapsy na doklady

A/ BLACK LEATHER

B/ BROWN LEATHER

A/ BLACK LEATHER

B/ BROWN LEATHER

HURRICANE LEATHER WALLET UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: KŮŽE TECHNICKÉ DETAILY: - Kapsa na mince na zip - Hlavní kapsa na bankovky - Menší kapsy na doklady

BISON LEATHER WALLET UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: KŮŽE TECHNICKÉ DETAILY: - Kapsa na mince na zip - Hlavní kapsa na bankovky - Menší kapsy na doklady - K velké peněžence navíc malá peněženka na doklady

A/ BROWN LEATHER

40


ACCESSORIES

WINTER 17 |

MACH SNB BAG UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: 100% Polyester

A/ BLACK

TRAVELER 2 BAG UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: 100% Polyester

A/ BLACK

GELLER BAG UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: 100% Polyester

A/ BLACK

41


ACCESSORIES

WINTER 17 |

BASEJUMPER 3 MATERIÁL: 100% POLYESTER OBJEM:

20l TECHNICKÉ DETAILY: - hlavní kapsa s polstrovanou přihrádkou na 13,3“ notebook - samostatná kapsa na zip s microfleecem uvnitř hlavní kapsy - postranní všitá security kapsa na zip - přední menší kapsa s organizérem na zip - dvě postranní kapsy - výztuha zad a ramenních popruhů - hrudní popruh podélně a výškově nastavitelný - bederní popruh podélně nastavitelný - na čelní straně 2 zacvakávací popruhy k uchycení skateboardu a security kapsa na zip

A/ Binary Camo Print

B/ Waves Print

C/ Heather Gray

D/ Black

E/ Rainbow Dot Black Print

F/ Rainbow Dot Black Print

G/ Tilt Blue Print

H/ Tilt Green Print

I/ Cross Magenta Print

J/ Cross Green Print

K/ Cross Cmyk Print

L/ Cross Mint Print

M/ Feather Grayscale Print

N/ Feather White Print

42


ACCESSORIES

WINTER 17 |

EXILE 2 MATERIÁL: 100% POLYESTER OBJEM:

22l TECHNICKÉ DETAILY: - hlavní kapsa s polstrovanou přihrádkou na 13,3“ notebook - horní kapsa na brýle s microfleecem - přední malá kapsa s organizérem na zip - dvě postranní sítové kapsy - výztuha zad a ramenních popruhů - ergonomicky tvarované popruhy - vypolstrované ruční madlo - hrudní popruh podélně a výškově nastavitelný - bederní popruh podélně nastavitelný - na čelní straně 2 popruhy na suchý zip k uchycení skateboardu

A/ Heather Gray, Black

B/ Black

C/ Tilt Gray Print, Black

D/ Tilt Green Print, Black

E/ Cross Check Print, Black

F/ Cross Pink Print, Black

G/ Rainbow Dot Black Print

H/ Feather White Print

A/ Herringbone Heather

B/ Pines Print

C/ Heather Gold

D/ Black

PIONEER 2 MATERIÁL: 100% POLYESTER OBJEM:

26l TECHNICKÉ DETAILY: - hlavní kapsa na stažení tkaničkou - uvnitř hlavní kapsy přihrádka na 13“ notebook a dvě malé samostatné kapsy - výztuha zad a ramenních popruhů - hrudní popruh podélně a výškově nastavitelný

E/ Waves Print, Black

43


ACCESSORIES

WINTER 17 |

WANDERER 3 MATERIÁL: 100% POLYESTER OBJEM:

30l TECHNICKÉ DETAILY: - hlavní kapsa s polstrovanou přihrádkou na 15“ notebook - horní kapsa na brýle s microfleecem - přední kapsa s organizérem na zip - tři postranní kapsy na zip - výztuha zad a ramenních popruhů - hrudní popruh podélně a výškově nastavitelný - pevný bederní popruh podélně nastavitelné - slot na sluchátka z vnitřní kapsy - z dna batohu pláštěnka přes celý batoh - na čelní straně 2 zacvakávací popruhy k uchycení skateboardu/snowboardu

A/ Heather Gray

B/ Black

A/ Black

B/ Heather Gray

A/ Feather Print

B/ Black Feather Print

A/ Binary Camo Print

B/ Rainbow Dot Black Print

BLACKBIRD MATERIÁL: 100% POLYESTER

PURITY MATERIÁL: 100% POLYESTER OBJEM:

28l TECHNICKÉ DETAILY: - hlavní kapsa s polstrovanou přihrádkou na netbook nebo tablet - samostatná zádová kapsa na 17“ notebook - přední polstrovaná kapsa s organizérem - dvě postranní kapsy na zip - výztuha zad a ramenních popruhů - hrudní popruh podélně a výškově nastavitelný

VAULT MATERIÁL: 100% POLYESTER OBJEM:

26l TECHNICKÉ DETAILY: - samostatná hlavní kapsa - dvě přední kapsy - samostatná kapsa na 16“ notebook - čelní kapsa s organizérem - dvě postranní sítové kapsy - výztuha zad a ramenních popruhů

44

C/ Waves Print


ACCESSORIES

WINTER 17 |

HANDY 2 MATERIÁL: 100% POLYESTER TECHNICKÉ DETAILY: - malá taška přes rameno - překlápěcí klopa na magnet - hlavní a přední kapsa na zip - nastavitelný popruh s plastovými přezkami

A/ Black

B/ Heather Gray

A/ Wine

B/ Black

RAVER DÁMSKÝ KOŽENKOVÝ BATŮŽEK MATERIÁL: měkká syntetická kůže podšívka - směs bavlny a polyesteru ROZMĚRY: výška - 35 cm šířka - 30 cm TECHNICKÉ DETAILY: - stahování v horním obvodu na koženou šňůrku s kovovými koncovkami - zpevněné dno - skryté zapínání na magnetický kovový druk ze spodní strany překladu - koženkové nastavitelné ramenní popruhy - vnitřní kapsičky na mobil a doklady - vyryté logo

ORPHAN DÁMSKÝ KOŽENKOVÝ VAK PŘES RAMENO S KOVOVÝMI DETAILY MATERIÁL: měkká syntetická kůže podšívka - směs bavlny a polyesteru ROZMĚRY: výška - 37 cm šířka - 44 cm TECHNICKÉ DETAILY: - stahování v horním obvodu na koženou šňůrku - zpevněné dno - ozdobné kovové detaily ve spodní části vaku - koženkový nastavitelný ramenní popruh - vnitřní kapsičky na mobil a doklady se zapínáním na zip - vyražené logo

A/ Black

NIKO DÁMSKÁ PROSTORNÁ KOŽENKOVÁ KABELKA MATERIÁL: syntetická kůže ROZMĚRY: výška - 31cm šířka dna - 37 cm, 1/2 horního obvodu - 52cm TECHNICKÉ DETAILY: - vnitřní rozdělovač - 2 vnitřní kapsičkyna doklady a mobil - zapínání na zip - kovové ozdobné přezky na popruzích - kožené logo A/ Black

45

C/ Binary Camo Print


ACCESSORIES

WINTER 17 |

INSANITY 2 MATERIÁL: 100% Polyester TECHNICKÉ DETAILY: - dámská kabelka s koženkovými detaily - nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh na kovové přezky - uzavíratelná na zip - uvnitř malá kapsa na zip a dvě samostatné - kapsa na tablet

A/ Herringbone Heather

B/ Sparkle Black

C/ Heather Gold

E/ Rainbow Dot Mint Print

ALMA DÁMSKÁ KOŽENKOVÁ KABELKA S VNITŘNÍ TAŠTIČKOU MATERIÁL: syntetická kůže ROZMĚRY: Kabelka: výška - 27cm, šířka - 40 cm Vnitřní taštička: výška - 13 cm, šířka TECHNICKÉ DETAILY: - nastavitelný a odnimatelný ramenní popruh - nastavitelný horní obvod kabelky - zapínání na zip - vnitřní taštička na zip s možností připnutí ramenního popruhu - kapsa na předním díle - vyražené logo na obou kabelkách

A/ Black

B/ Sky

46

D/ Rainbow Dot Black Print


ACCESSORIES

WINTER 17 |

DODGE BENCHED BAG UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: POLYESTER

A/ Rainbow Dot Black Print

B/ Feather Black Print

A/ Black, Lemon

B/ Blue, Orange, White

A/ Black

B/ Lemon

C/ Blue, Brown

BUCK BENCHED BAG UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: POLYESTER

MAURICE BENCHED BAG UNIVERSAL SIZE MATERIÁL: POLYESTER

47

C/ Burgundy


ACCESSORIES

WINTER 17 |

MELMEN CANVAS 41, 42, 43, 44, 45 MATERIÁL: 100% Bavlna Podrážka: Guma

A/ GREY

GROOVE CANVAS 40, 41, 42, 43, 44, 45 MATERIÁL: 50% Bavlna 50% Umělá kůže Podrážka: Guma A/ BROWN

B/ BLACK

A/ GREY

B/ BLACK

SNARE 40, 41, 42, 43, 44, 45 MATERIÁL: 50% Bavlna 45% Umělá kůže 5% Kůže Podrážka: Guma

ROSS 40, 41, 42, 43, 44, 45 MATERIÁL: 100% Bavlna Podrážka: Guma

A/ BLACK, GREY

BURK 40, 41, 42, 43, 44, 45 MATERIÁL: 100% Bavlna Podrážka: Guma

A/ BLACK, GREY

BECKER 40, 41, 42, 43, 44, 45 MATERIÁL: 100% Bavlna Podrážka: Guma

A/ GREY

48


ACCESSORIES

WINTER 17 |

RUSH SUNGLASSES UNIVERSAL SIZE

A/ BLUE, ORANGE

B/ LIME

D/ RED

E/ BLACK, WHITE

A/ BLACK

B/ PINK

C/ BLACK, LIME

CLASS SUNGLASSES UNIVERSAL SIZE

C/ PURPLE

D/ CLEAR

CRAFT SUNGLASSES UNIVERSAL SIZE

A/ BAMBOO

B/ WOOD BLACK

49

C/ WOOD BLACK, BROWN


HANZA SPORT plus, s.r.o. Dukelska 57c, 614 00 BRNO Czech Republic - EU meatfly@meatfly.cz www.meatfly.cz www.fb.com/meatflywear

MF Dealerbook W17  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you