Page 1


İndex Visignage Teknoloji ve yazılım sektöründe öncü bir kuruluş olan epsilon grup firmasının geliştirmiş olduğu Dijital yayınlama ve reklamcılık alanlında da kalitesini ispatlamış; VISIGNAGE marka ismi ile bir çok farklı konfigürasyon paketinden oluşan ürünler bütünüdür. Kurumların bilgilendirme ve eğitici yayınları ile firmaların ihtiyaç duyduğu her türlü reklam, duyuru, tanıtım gibi gereksinimlerini kendilerine sunulmuş olan yönetim paneli ile en hızlı çözümlerle sonuca ulaştırarak başarı sağlamayı hedef edinmişitir.

Markamız Visignage ile göz alıcı dijital ekranlarda istenilen zamanda istenline kitleye bilgilerinizi ve reklamlarınızı gösterebilirsiniz .Gelişmiş web kullanıcı paneli ile internet olan heryerden istediğiniz zamanda istenilen kampanya ve bilgilerinizi oluşturabilir ,güncelleyebilir ve anında tüm dijital ekranlarda yayına verebilirsiniz.


Visignage Nedir ? Kurum, kuruluş veya firmaların ihtiyaç duyduğu haberleşme, bilgilendirme reklam gibi gereksinimlerini günümüz teknolojisinden faydalanarak hayata geçirmesi gerekliliği son derece açıktır. Bu gereklilik , kullanılmakta olan eski usul yazılı basın ,bilgilendirme ve reklam harcamaları açısından inanılmaz bir tasarruf, hız ve etkinlik kazandıracağı tartışılmaz bir gerçekliktir. Visignage de bu anlamda; Kullanıcılarına, teknolojinin son yeniliklerini kullanarak , istenilen zamanda ve mekanda yayınlayacakları reklam, bilgilendirme ve iletişim içeriklerinin hazırlanması ve hazırlanan bu görsellerin yüksek görüntü kalitesi ile dinamik bir yayın akısı sunan dijital bilgilendirme ve reklam platformudur.

Türkiye’deki dağılım ? Visignage’in Türkiyede’ki başlıca kullanım alanlarını şöyle sıralayabiliriz: 1- %10 Sağlık kurumları 2- %30 Eğitim Kurumları 3- %40 Özel sektör 4- %20 Devlet kurumları


Visignage Yazılımı Kolay kullanımlı web arayüzü Web tabanlı kullanıcı arayüzü ile herhangi bir tarayıcan hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapabilir, arayüzde bulunan sürükle bırak yöntemiyle de ekran tasarımlarını kolayca düzenleyebilir ve yükleyebilirsiniz. Kampanya ve reklam planlama yönetim paneli Gün tarih saat ve sürelerini planlayarak istediğiniz reklamları istediğiniz ekran ve ekran gruplarında oynatabilir bu esnek reklam planlamasıyla daha fazla kitleye istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Kullanıcı ekran tasarımı Kullanıcı kendisine sunulan ekranda görüntülencek örnek şablonlardan herhangi birisini seçebilmektedir.

Bölümler ve kullanıcılar Bu sistem ile kullanıcı oluşturabilir ve bu kullanıclara farklı haklar tanıyarak reklam sisteminizi daha efektif bir hale getirebilirsiniz.


Visignage Yazılımı İçerik oluşturma paneli Herhangi bir web browserdan panelinize bağlanarak herhangi bir kod yazmadan birkaç dakika içinde görüntüleyebilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde metinlerinizi,videolarınızı ,reklamlarınızı oluşturabilirsiniz. Desteklenen medya türleri Sistemlerimiz tüm popüler video,ses, ve görüntü formatlarını desteklemektedir.Bunlar: WMV, Quick Time, MPEG layer 1,2,4, H-264, H-263, AVI, m4v, FLV, Div-X Adobe Flash, PowerPoint, RSS, PDF, MP3 ve diğer medya türleri.

Güncelleme İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden visignage bağlanarak, sisteminizi kontrol edebilir vegüncel bir şekilde tutabilirsiniz.

Standart içerikler Günlük ava durumları,haberler, güncel bilgiler, saat, para durumu

Hız Sisteme optimize edilen ve güncellenen her öge anında görüntü panellerinde güncellenir.

Alanında profesyonel teknik ekip Visignage alanında uzman çalışanlarıyla ihtiyacınız olan her anda size en uygun çözümleri hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirir.


Sağlık Sektöründe Kullanım Alanları HASTANELER : KLİNİKLER: POLİKLİNİKLER VE GÜZELLİK MERKEZLERİ: ECZANELER:

DİŞ POLİKLİNİKLERİ:

Sağlık sektörüntedeki tüm ihtiyaçlar Visignage ile personel, hasta ve ziyaretçilerine :

AİLE HEKİMLİĞİ MERKEZLERİ:

- Eğitici ve bilgilendirici görüntülerin aktarılması, - Doktor ve personel çalışma durumları hakkında bilgilendirme - Yön bilgisi ve oda durum bilgileri gösterimi - Son dakika haber ve size ait kampanyaları bekleme salonunuzdaki personele ve hastalara iletebilme - Nöbetci eczane takibi


Eğitim Sektöründe Kullanım Alanları DEVLET ÜNİVERSİTELERİ ÖZEL VE VAKIF ÜNİVERSİTELERİ DERSHANELER İLK VE ORTA DERECELİ OKULLAR

KREŞLER

YURTLAR

Eğitim sektörüntedeki tüm ihtiyaçlar


Truzim Sektöründe Kullanım Alanları SEYEHAT ACENTALARI OTELLER VE SPALAR HAVA ALANLARI, GARLAR, TERMİNALLER DİNLENME VE KONAKLAMA TESİSLERİ

Truzim sektörüntedeki tüm ihtiyaçlar

TURİST VE REHBERLİK


Resmi Kurumlarda Kullanım Alanları BAKANLIKLAR GÜVENLİK VE EMNİYET TEŞKİLATI VALİLİKLER KAYMAKAMLIKLAR

MUHTARLIKLAR

Resmi kurumlardaki tüm ihtiyaçlar

BELEDİYELER


Pazarlama Sektöründe Kullanım Alanları AVM’LER GROSS MARKETLER MAĞAZALAR FUAR VE STAND ALANLARI

EMLAK VE RENT A CAR FİRMALARI KUAFÖRLER VE GÜZELLİK SALONLARI

İLETİŞİM FİRMALARI

Pazarlama sektörüntedeki tüm ihtiyaçlar


Finans Sektöründe Kullanım Alanları BANKALAR DÖVİZ BÜROLARI BORSA BÜROLARI SİGORTA ACENTALARI

Finans sektörüntedeki tüm ihtiyaçlar


Eğlence Sektöründe Kullanım Alanları SİNEMALAR TİYATRO SALONLARI RESTAURANTLAR KAFETERYALAR

KONSER ALANLARI

KLÜPLER VE BARLAR

Eğlence sektörüntedeki tüm ihtiyaçlar

visignage sunum 2011  

visignage sunum 2011

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you