Page 1

KATALOG PRODUKTŮ VYBAVENÍ PRO MASÉRY, FYZIOTERAPEUTY A WELLNESS ZAŘÍZENÍ VÍCE NEŽ 1 500 PRODUKTŮ V NABÍDCE


Úvod a obsah

Co vše najdete na portálu www.maseri.cz Internetový obchod

Nabízíme široký sortiment masérských a wellnes produktů pro usnadnění a zároveň zvýšení profesionality Vámi poskytovaných služeb. Většinu produktů máme skladem, abychom zboží mohli doručit co nejdříve. Najdete zde vše, co by nemělo chybět v žádném masážním studiu nebo wellnes centru.

Katalog masérů

Katalog Vám pomůže zviditelnit Vaši firmu. Vyhledávání je velmi jednoduché a přehledné, proto si Vás potencionální klienti snadno a rychle najdou. Výběr probíhá prostřednictvím definovaných kritérií poskytujících možnost vyhledávání podle místa podnikání, v celé České republice a zároveň podle druhu poskytovaných služeb.

Kompletní katalog masérských škol a jejich kurzů

V katalogu najdete masérské školy z celé České republiky. Každý profil zobrazuje detailní informace o masérské škole. Máte tak možnost vyhledávat školu nebo jen konkrétní kurzy podle jednotlivých krajů. Jednotlivé kurzy obsahují všechny důležité informace – cenu, data konání kurzu, dokonce i online přihlášky na jednotlivé kurzy.

Články

Publikované články jsou různorodé. Dozvíte se víc o různých masážních technikách, stejně jako tu najdete různé užitečné informace, zkušenosti a nápady. Články jsou primárně určeny pro širokou veřejnost, ale obsahují i specializované odborné texty, určené přímo masérům. Články obsahují informace o novinkách ze světa wellnes a poznatky týkající se masáží, zdravého životního stylu a marketingu pro masérskou činnost.

Videa

Videoukázky jsou určeny pro ty, kteří chtějí vidět mistry svého oboru při práci a rádi se jimi nechají motivovat či inspirovat. Ukázky videí jsou zaměřené na podrobnou instruktáž různých masérských technik, které Vás nasměrují na různé nové možnosti a nápady pro Vaše masáže.

Odběr novinek

V levé části obrazovky webových stránek je možnost zaslat Váš mail do databáze a my Vás rádi budeme pravidelně informovat o novinkách na webu.

Inzerce

Nabízíme profesionální reklamu v podobě PR článků, na které lze upozornit bannerem na úvodní stránce webu, odeslání upoutávky mailem našim zákazníkům.

Obsah katalogu Masážní lehátka - Skládací

3-4

Kineziologické tejpy

19

Masážní lehátka - Elektrické

5-6

Oblečení pro maséry, dezinfekční prostředky

20

Masážní lehátka - Stacionární, podložka na masáž

7

Moxování, náplasti, ušní a tělové svíčky

21

Masážní lehátka - Příslušenství, židle

8

Vyhřívací podložky, dečky, masážní přístroje

22

Gymnastické míče , posturomed, propriomed, cvičební gumy,...

23

Židle

9 - 10

Papírové ručníky a mýdlo

10

Terapeutické přístroje

24

Jednorázové podhlavníky a prostěradla

11

Wellness masáže, parafín a příslušenství

25

Ručníky a osušky, prostěradla, jednorázové oblečení

12

Tepelná terapie, přístroje, suché teplo, chladová aplikace

26

Župany, ohřívače ručníků

12

Plakáty, modely

27

Lávové kameny

13

Knihy, masérské kurzy - DVD

28

Lávové kameny a ohřívače

14

Hudba, Namman Muay

28

Masážní baňky

15

Tejpy, obvazy, bandáže, medic tašky, pivní kosmetika

29

Paravány

16

Infrasauny

30

Masážní emulze, oleje

17

Vířivky

31

Masážní oleje, éterické oleje, láhve a pomůcky

18

Všechny ceny v katalogu jsou včetně DPH. 2 720 540 422


Masážní lehátka - Skládací 3 290 Kč

Masážní lehátko Lipt D-05 Dřevěné skládací masážní lehátko vyrobené z tvrdého bukového dřeva.

Díky příznivé ceně si lehátko mohou dovolit i příležitostní maséři. Je velmi praktické a skladné, systém lanek zajišťuje složení a rozložení do 30 sekund. Maséři, kteří často cestují za zákazníky, ocení jeho skladnost a nízkou hmotnost. Může se využívat i jako kosmetické lehátko nebo vyšetřovací lůžko. Výška je nastavitelná pomocí dřevěných matic. Nová konstrukce lehátka má desky mezi nohami stolu vyřezávané, což poskytuje masérům více prostoru, a tím i lepší podmínky pro masáž, zejména při masáži obličeje. Také se dá velice snadno nastavovat sklon a výška hliníkového podhlavníku pomocí rychloupínáku pro nejvyšší komfort. Druhá možnost opěrky je otvor na obličej v konstrukci, který otevřete vytažením zátky. Koženka je vystlaná 4 cm hrubým molitanem s vysokou hustotou. Všechny nohy mají gumovou podložku, díky níž lehátko neklouže po podlaze a má vysokou stabilitu. V ceně lehátka je zahrnuto veškeré příslušenství, které je na fotografii – držák podhlavníku, podhlavník, opěrka rukou, postranní opěrky rukou. Příslušenství je odnímatelné a dá se uschovat do nitra lehátka. Záruka 2 roky. K lehátku doporučujeme koupit ochrannou tašku, která je praktická při přenášení a předejdete tím mechanickému poškození koženky.

Složené lehátko

Rozložené lehátko Šířka

Šířka

70 cm

Šířka s opěrkami rukou

Výška

97,5 cm

Nastavitelná výška

62 - 84,5 cm

Délka

195 cm

Délka s podhlavníkem

226 cm

130 kg

Statická

250 kg

70 cm

Tloušťka

17,5 cm

Váha

Nosnost Dynamická

97,5 cm

Bez příslušenství

14,2 kg

S příslušenstvím

15,9 kg

oranžová krémová modrá tyrkysová

Molitan Tloušťka molitanu

4 cm

Masážní lehátko Lipt D-05V

černá

3 990 Kč

Profesionální dřevěné skládací masážní lehátko určené pro maséry, rehabilitační pracovníky, fyzioterapeuty, kosmetičky... Lehátko je vyrobeno z tvrdého

bukového dřeva. Je velmi praktické a skladné, systém lanek zajišťuje složení a rozložení do 30 sekund. Výška je nastavitelná pomocí dřevěných matic. Nová konstrukce lehátka má desky mezi nohami stolu vyřezávané, což poskytuje masérům více prostoru, a tím i lepší podmínky pro masáž, zejména při masáži obličeje. Také se dá velice snadno nastavovat sklon a výška hliníkového podhlavníku pomocí rychloupínáku pro nejvyšší komfort. Tento model má ve výbavě nový komfortní podhlavník, díky němuž má klient ještě větší pohodlí. Střih a švy podhlavníku jsou řešeny tak, aby masírovaného netlačili do tváře a nepůsobily tak rušivě při masáži. Druhá možnost opěrky je otvor na obličej v konstrukci, který otevřete vytažením zátky. Tento model má i nastavitelnou sekci - v případě potřeby lze lehátko nastavit do polohy polosedu. Úhel náklonu v nastavitelné části je maximálně 60°. Polohování může zlepšit kontakt maséra s klientem. Čalounění je z velmi kvalitní a hebké koženky - tzv. soft touch, která je vystlaná hrubým molitanem s vysokou hustotou. Všechny nohy mají gumovou podložku díky níž lehátko neklouže po podlaze a má vysokou stabilitu. V ceně lehátka je zahrnuto veškeré příslušenství, které je na fotografii – držák podhlavníku, podhlavník, opěrka rukou, postranní opěrky rukou. Příslušenství je odnímatelné a lze uschovat do nitra lehátka. Záruka 2 roky. K lehátku doporučujeme koupit ochranou tašku, která je praktická při přenášení a předejdete tak mechanickému poškození koženky. Složené lehátko

Rozložené lehátko Šířka

Šířka

70 cm

Šířka s opěrkami rukou

97,5 cm

Nastavitelná výška

62 - 84,5 cm

Délka

195 cm

Délka s podhlavníkem

226 cm

140 kg

Statická

260 kg

3

Výška

70 cm

Tloušťka

18 cm

oranžová

krémová

Váha

Nosnost Dynamická

97,5 cm

Bez příslušenství

16,5 kg

S příslušenstvím

18,4 kg

Molitan Tloušťka molitanu

4 cm

modrá

tyrkysová

www.maseri.cz


Masážní lehátka - Skládací 3 990 Kč

Masážne lehátko Lipt H-03 (hliníkové) Hliníkové skládací masážní lehátko je ideální pro ty, kteří často cestují za svými zákazníky. Váží jen 12,8 kg. Je velmi praktické a skladné, systém lanek zajišťuje

složení a rozložení do 30 sekund. Výška je nastavitelná od 60cm do 81cm v rozmezí 8 poloh po 3cm. Také se dá velice snadno nastavovat sklon a výška hliníkového podhlavníku pomocí rychloupínáku pro nejvyšší komfort. Tento model má ve výbavě nový komfortní podhlavník, díky kterému má klient ještě větší pohodlí. Střih a švy podhlavníku jsou řešeny tak, aby masírovaného netlačily do tváře a nepůsobily tak rušivě při masáži. Druhá možnost opěrky je konstrukce s otvorem pro obličej, který se vytvoří vytažením zátky. Čalounění je z velmi kvalitní a hebké koženky - tzv. soft touch, která je vystlaná 4cm hrubým molitanem s vysokou hustotou. V ceně lehátka je zahrnuto veškeré příslušenství které je na fotografii: držák podhlavníku, podhlavník, opěrka rukou. Příslušenství je odnímatelné a lze je uschovat do nitra lehátka. Záruka 2 roky. K lehátku doporučujeme koupit ochrannou tašku, která je praktická při přenášení a předejdete tím mechanickému poškození koženky.

Složené lehátko

Rozložené lehátko Šírka

93 cm

60 - 81 cm

Výška

68 cm

186 cm

Tloušťka

18 cm

68 cm

Nastavitelná výška Délka Délka s podhlavníkem

217 cm

Nosnost Dynamická

130 kg

Statická

250 kg

Šířka

Váha Bez příslušenství

12,8 kg

S příslušenstvím

13,9 kg

oranžová krémová modrá tyrkysová

Molitan Tloušťka molitanu

4 cm

Masážní lehátko Lipt DT-03 (těhotenské)

4 990 Kč

Profesionální dřevěné skládací masážní lehátko určené pro maséry, rehabilitační pracovníky, fyzioterapeuty...

Lehátko má čalounění z velmi kvalitní a hebké koženky - tzv. soft touch, která je vystlaná až 7cm hrubým molitanem s vysokou hustotou, což poskytuje mimořádné pohodlí. Lehátko je vhodné i k masírování budoucích maminek, díky odnímatelným otvorům v oblastech prsou a břicha. Lehátko je vyrobeno z tvrdého bukového dřeva. Je velmi praktické a skladné, systém lanek zajišťuje složení a rozložení do 30 sekund. Výška je nastavitelná od 65,5 do 88cm v rozmezí 8 poloh po 3,2cm pomocí dřevěných matic. Také se dá velice snadno nastavovat sklon a výška hliníkového podhlavníku pomocí rychloupínáku pro nejvyšší komfort. Nová konstrukce lehátka má desky mezi nohami stolu vyřezávané, což poskytuje masérům více prostoru, a tím i lepší podmínky pro masáž, zejména při masáži obličeje. Tento model má ve výbavě nový podhlavník, který přispívá k většímu pohodlí klienta. Střih a švy podhlavníku jsou řešeny tak, aby masírovaného netlačily do tváře a nepůsobily tak rušivě při masáži. Všechny nohy mají gumovou podložku, díky níž lehátko neklouže po podlaze a má vysokou stabilitu. V ceně lehátka je zahrnuto veškeré příslušenství, které je na fotografii – držák podhlavníku, podhlavník, opěrka rukou, postranní opěrky rukou. Příslušenství se dá oddělovat a uschovat dovnitř lehátka.Záruka 2 roky. K lehátku doporučujeme koupit ochrannou tašku, která je praktická při přenášení a předejdete tím mechanickému poškození koženky.

Složené lehátko

Rozložené lehátko Šířka

70 cm

Šířka

97,5 cm

97,5 cm

Výška

70 cm

Nastavitelná délka

65,5 - 88 cm

Tloušťka

24 cm

Délka

195 cm

Délka s podhlavníkem

226 cm

Šířka s opěrkami rukou

Nosnost Dynamická

140 kg

Statická

260 kg

Váha Bez příslušenství

17,7 kg

S příslušenstvím

19,6 kg

oranžová krémová modrá tyrkysová

Molitan Tloušťka molitanu

7 cm

4 720 540 422


Masážní lehátka - Elektrická

Elektrické lehátko Lipt C-02

21 224 Kč

Profesionální elektrické lehátko Lipt C-02 patří k nové generaci masérských lehátek vlastní výroby. Díky tomu umíme zajistit rychlý servis a

různé modifikace výroby na míru, pro vaši maximální spokojenost. Můžete si tak sestavit lehátko na míru, dokonale přizpůsobené potřebám masérů, rehabilitačních pracovníků, fyzioterapeutů, lékařů, kosmetiček... Kvalitní a moderní kovová konstrukce lehátka disponuje speciálními gumovými protiskluzovými nožkami, které zajistí dokonalou stabilitu. Výška lehátka se jednoduše nastavuje pomocí ručního nebo nožního ovladače. Šířku lehátka Vám vyrobíme dle Vámi zadaného rozměru, případně Vám můžeme udělat i výřezy po bocích lehátka pro lepší přístup k zákazníkovi. (výřez můžete vidět na lehátku Lipt E-02). Čalounění je z kvalitní koženky, která je vystlaná dvouvrstvým molitanem s vysokou hustotou. K tomuto modelu nabízíme komfortní podhlavník, jehož švy a střih jsou řešeny tak, aby co nejméně zanechávaly stopy na tváři klienta a nepůsobily rušivě při masáži. Pro vyšší komfort se sklon a výška hliníkového podhlavníku nastavuje velmi jednoduše pomocí rychloupínacího systému. Pokud podhlavník nepotřebujete, je možné jej vytáhnout z konstrukce. Lehátko disponuje i druhou opěrkou hlavy s otvorem na obličej přímo v konstrukci, který snadno vytvoříte vyjmutím zátky. Čalounění

Rozměry a specifikace lehátka Délka Délka s podhlavníkem

Výška molitanu

4 cm v ceně (každý další cm +132 Kč)

226 cm

Barva konstrukce

bílá (RAL 9010) v ceně, jiné barvy – příplatek 280 Kč

Šířka

od 60 do 80 cm (od 71 cm příplatkem 140 Kč)

Šířka

od 81 do 100 cm (příplatek 1 092 Kč)

Výřezy na bocích lehátka Nastavitelná výška

koženka v ceně

195 - 200 cm

140 Kč 47,5 – 88 cm

Nosnost

Výřez na obličej v konstrukci

dle přání zákazníka bez příplatku

Držák podhlavníku a podhlavník

638 Kč

Ruční ovladač

v ceně

Ruční ovladač s magnetickým zámkem

175 Kč

Nožní ovladač

289 Kč

(v případě že se bere i ruční - samostatná cena nožního ovladače 812 Kč)

Dynamická

150 kg

Statická

300 kg

Rozdvojka pro použití obou ovladačů

491 Kč

Elektrické lehátko Lipt P-02

24 304 Kč

Profesionální dvoudílné elektrické lehátko Lipt P-02 patří k nové generaci masérských lehátek vlastní výroby. Díky tomu umíme zajistit rychlý servis a

různé modifikace výroby na míru, pro vaši maximální spokojenost. Můžete si tak sestavit lehátko na míru, dokonale přizpůsobené potřebám masérů, rehabilitačních pracovníků a kosmetiček,... Nastavitelná část lehátka se dá vyklopit do sklonu +45° nebo -45°. Vyklopení této části do požadovaného úhlu je velice snadné díky plynové vzpěře, která je v ceně lehátka. Kvalitní a moderní kovová konstrukce lehátka disponuje speciálními gumovými protiskluzovými nožkami, které zajistí dokonalou stabilitu. Výška lehátka se jednoduše nastavuje pomocí ručního nebo nožního ovladače. Šířku lehátka Vám vyrobíme dle Vámi zadaného rozměru, případně Vám můžeme udělat i výřezy po bocích lehátka pro lepší přístup k zákazníkovi. (výřez můžete vidět na lehátku Lipt E-02) Čalounění je z kvalitní koženky, která je vystlaná dvouvrstvým molitanem s vysokou hustotou. K tomuto modelu nabízíme komfortní podhlavník, jehož střih a švy jsou řešeny tak, aby zanechávaly co nejméně stop na tváři klienta a nepůsobily rušivě při masáži. Pro vyšší komfort se sklon a výška hliníkového podhlavníku nastavují velmi jednoduše pomocí rychloupínacího systému. Pokud podhlavník nepotřebujete, je možné jej vytáhnout z konstrukce. Lehátko disponuje i druhou opěrkou hlavy, a to v podobě otvoru na obličej v konstrukci, který otevřete jednoduchým vyjmutím zátky. Rozměry a specifikace lehátka Délka Délka s podhlavníkem Délka nastavitelné části

Čalounění Výška molitanu

4 cm v ceně (každý další cm +132 Kč)

226 cm

Barva konstrukce

bílá (RAL 9010) v ceně, jiné barvy – příplatek 280 Kč

43 cm

Šířka

od 60 do 80 cm (od 71 cm příplatek 140 Kč)

Šířka

od 81 do 100 cm (příplatek 1 092 Kč)

Výřezy na bocích lehátka Nastavitelná výška

koženka v ceně

195 - 200 cm

140 Kč 47,5 – 88 cm

Nosnost

Výřez na obličej v konstrukci: Držák podhlavníku a podhlavník:

150 kg

Statická

300 kg

638 Kč

Ruční ovladač

v ceně

Ruční ovladač s magnetickým zámkem

175 Kč

Nožní ovládač

289 Kč

(v případě že se bere i ruční - samostatná cena nožního ovladače 812 Kč) Rozdvojka pro použití obou ovladačů:

Dynamická

dle přání zákazníka bez příplatku

491 Kč

5 www.maseri.cz


Masážní lehátka - Elektrická

Elektrické lehátko Lipt E-02

20 692 Kč

Profesionální masážní lehátko určené pro maséry, rehabilitační pracovníky, fyzioterapeuty, kosmetičky...

Lehátko je 195 cm dlouhé, 72 cm široké, prostřední zúžená část měří 62 cm. Součástí je moderní kvalitní kovová konstrukce s elektricky nastavitelnou výškou 49 - 86 cm, která se snadno nastavuje pomocí nožního ovladače. Také se dá velmi snadno nastavovat sklon a výška hliníkového podhlavníku pomocí rychloupínáku pro nejvyšší komfort. Tento model má ve výbavě nový komfortní podhlavník, díky čemu má klient ještě větší pohodlí. Střih a švy podhlavníku jsou řešeny tak, aby masírovaného netlačily do tváře a nepůsobily tak rušivě při masáži. Druhá možnost opěrky je otvor na obličej v konstrukci, který otevřete vytažením zátky. Čalounění je z velmi kvalitní a hebké koženky - tzv. soft touch, která je vystlaná 7 cm hrubým molitanem s vysokou hustotou. Přesouvání lehátka usnadňují kolečka, která se snadno vysouvají a zasouvají nožní brzdou. V ceně lehátka je zahrnuto veškeré příslušenství, které je na fotografii – držák podhlavníku, podhlavník, opěrka rukou. Příslušenství lze odnímat. Záruka 2 roky. Rozměry a specifikace lehátka

Čalounění

Délka

195 - 200 cm

Délka s podhlavníkem

226 cm

Šířka

od 60 do 80 cm (od 71 cm příplatek 140 Kč)

Šířka

od 81 do 100 cm (příplatek 1 092 Kč)

Výřezy na bocích lehátka

140 Kč

Nastavitelná výška

49 – 86 cm

Nosnost

koženka v ceně

Výška molitanu Barva konstrukce

4 cm v ceně (každý ďalší cm +132 Kč) bílá (RAL 9010) v ceně, jiné barvy – příplatek 280 Kč

Výřez na obličej v konstrukci Držák podhlavníku a podhlavník

dle přání zákazníka bez příplatku 638 Kč

Ruční ovladač

v ceně

Ruční ovladač s magnetickým zámkem

175 Kč

Nožní ovládač

289 Kč

(v případě že se bere i ruční - samostatná cena nožního ovladače 812 Kč)

Dynamická

150 kg

Statická

300 kg

Rozdvojka pro použití obou ovladačů

491 Kč

Masážní stůl stacionární Barva koženky: krémová Statická nosnost: 790 kg Šířka: 70 cm Nastavitelná výška: 64 cm - 90 cm Čalounění: Comfort Soft-touch PU Cena dopravy v rámci České republiky: 999 Kč Příslušenství: - ultra měkký deluxe podhlavník - opěrka rukou

12 292 Kč Dynamická nosnost: 270 kg Délka: 190 cm Hmotnost: 50 kg Tloušťka molitanu: 7 cm Lehátko je vyrobeno z bukového dřeva

- nastavitelný hliníkový držák podhlavníku

Vlastnosti: - vyklápěcí jedna strana lehátka - 11-poloh nastavitelné části - zaoblené rohy - otevřená odkládací plocha - otvory na držák podhlavníku na obou stranách - dvojitý zámek nohy pro větší bezpečnost

Elektrická vyhřívací podložka CDR1 -230EU

980 Kč

Tato elektrická vyhřívací podložka Vaše klienty udrží v teple během masáží. Teplotu můžete regulovat od nízkého, přes střední, až po vysoký stupeň zahřívání, to rozšiřuje tomuto produktu možnosti využití, manipulace je velmi snadná. Podložku jednoduše zajistíte na masérském stole pomocí elastických pásků. A co je nejdůležitější, když se podložka zahřeje na požadovanou teplotu, zahřívání se automaticky samo vypne.

Více lehátek v nabídce na www.maseri.cz/elektricka/ 6 720 540 422


Masážní lehátka - stacionární a podložka na masáže 5 376 Kč

Zdravotnické lehátko jednodílné Zdravotnické lehátko jednodílné s výškou 60 cm. - rozměry 197x70 cm (délka x šířka) - pevná a stabilní kovová konstrukce - čalounění z čisté a dezinfikovatelné koženky - výběr barvy dle vzorkovníku koženek - možnost úpravy délky, šířky, výšky lehátka a tloušťky molitanu dle individuálního požadavku

5 712 Kč

Zdravotnické lehátko dvoudílné Odpočinkové lehátko s výškou 60 cm. - rozměry 70x197 cm - pevný sklon hlavového dílce - výběr barvy dle vzorkovníku koženek - možnost úpravy délky, šířky, výšky lehátka a tloušťky molitanu dle individuálního požadavku

7 056 Kč

8 064 Kč

Masážní lehátko dvoudílné

Rehabilitační lehátko dvoudílné Rehabilitační lehátko s výškou 60 cm, určeno pro aplikaci elektroléčby

- rozměry: 197x70 cm - mechanické polohování hlavového dílce - výběr barvy dle vzorkovníku koženek - možnost úpravy délky, šířky, výšky lehátka a tloušťky molitanu dle individuálního požadavku

Dvoudílné masážní lehátko s nastavitelným hlavovým dílem a dýchacím otvorem s krytkou.

- výška standardně 75 cm, případně dle objednávky - rozměry 197x70 cm (délka x šířka) - výběr barvy dle vzorkovníku koženek - možnost úpravy délky, šířky, výšky lehátka a tloušťky molitanu dle individuálního požadavku

7 224 Kč

Lehátko na cvičení (Kenny stůl) Lehátko na cvičení.

- kenny stůl - jednodílné lehátko - rozměry 197x75 cm (délka x šířka) - pevná výška 75 cm - 3x upevňovací otvory - výběr barvy dle vzorkovníku koženek

2 492 Kč

Podložka na masáž 200 x 120 cm Komfortní masážní podložka vhodná zejména na Thajskou masáž, Shiatsu, ale i na jiné masážní techniky.

Potah je vyroben z velmi kvalitní a hebké koženky - tzv. soft touch, příjemné na dotek. Podložka je vystlaná 4cm hrubým molitanem s vysokou hustotou. Rozměry v rozloženém stavu jsou 200 x 120 cm, což poskytne klientovi i masérovi dostatek prostoru na masáž. Podložka se dá složit na tři části a ve složeném stavu má rozměry jen 120 x 67 x 12 cm. Pro snadnější manipulaci a přenášení dodáváme s taškou. Taška je zdarma. oranžová

krémová

modrá

tyrkysová

černá

7 www.maseri.cz


Masážní lehátka - Příslušenství, židle

308 Kč

oranžová

417,20 Kč

oranžová

krémová

krémová

modrá

modrá

tyrkysová

tyrkysová

Půlválec

Válec

Slouží jako podložka pod kolena, kotníky nebo hlavu.

Cvičební pomůcka je vyrobena z velmi kvalitního molitanu s vysokou hustotou, čalounění je z velmi kvalitní, hebké koženky tzv. soft touch, tento materiál usnadňuje čištění. Rozměry: 55cm x 7,5cm.

Slouží jako podložka pod kolena, kotníky nebo hlavu.

Válec je vyroben z velmi kvalitního molitanu s vysokou hustotou, čalounění je z velmi kvalitní, hebké koženky tzv. soft touch, potah z koženky umožňuje snadné čištění. Rozměry: 55cm x 15cm.

417,20 Kč

290 Kč

Molitan soft-touch pro podhlavníky

Taška na lehátko Taška na skládací masážní lehátka Lipt D-05, D-05V, H-03, DT-03. Případně pro jiná masážní lehátka s rozměry ve složeném stavu 98cm x 70cm x 17cm. Je vyrobena z pevného materiálu, který chrání koženku lehátka před mechanickým poškozením. Umožňuje snadné přenášení lehátka pomocí popruhů.

417,20 Kč

Měkký podhlavník vyrobený z molitanu soft-touch.

Tento materiál s tzv. paměťovým efektem se dokonale přizpůsobí obličeji masírovaného a poskytne tak Vašemu klientovi maximální komfort. Tento molitan je bez návleku (koženky).

417,20 Kč

oranžová krémová modrá tyrkysová

Podhlavník

Držák podhlavníku Jednoduché nastavení sklonu a výšky podhlavníku pomocí rychloupínáku. Lehká hliníková konstrukce, uchycení podhlavníku pomocí suchého zipu. Rozteč výběžků držáku je 20cm. Kompatibilní s masážními stoly Lipt D-05, Lipt D-05V, Lipt H-03, Lipt DT-03, Lipt E-02, Lipt C-02, Lipt P-02.

1 792 Kč

oranžová

Podhlavník z kvalitní a hebké koženky - tzv. soft touch poskytne masírované osobě maximální komfort.

Vnitřek podhlavníku je vystlán 6 cm hrubým molitanem s vysokou hustotou. Střih a švy podhlavníku jsou řešeny tak, aby se co nejméně otiskovaly masírovanému do tváře a nepůsobily tím rušivě při masáži. Doporučujeme zakoupit i s držákem.

krémová

krémová

modrá

modrá

tyrkysová

tyrkysová

černá

černá

Židle V-01 Praktická výškově nastavitelná židle se sedlovým sedákem.

Stabilní kovová konstrukce s pětiramenným podstavcem s kolečky. Čalounění je z velmi kvalitní a hebké koženky - tzv. soft touch, která je vystlaná 4 cm hrubým molitanem s vysokou hustotou. Nastavení výšky od 48 cm do 62 cm. Pohodlná sedací část s průměrem 40 cm.

1 372 Kč

oranžová

Židle G-01 Praktická výškově nastavitelná židle.

Stabilní kovová konstrukce s pětiramenným podstavcem s kolečky. Čalounění je z velmi kvalitní a hebké koženky - tzv. soft touch, která je vystlaná 4 cm hrubým molitanem s vysokou hustotou. Nastavení výšky od 47 cm do 65 cm. Pohodlná sedací část je kruhového tvaru s průměrem 35 cm.

8 720 540 422


Židle

3 332 Kč

oranžová

277,20 Kč

krémová modrá tyrkysová

Masážní židle Lipt Z-02 Profesionální kovová skládací masážní židle určená pro maséry, rehabilitační pracovníky, fyzioterapeuty...

Vhodná do masážního salónu, ale i pro maséry, kteří často cestují za klienty. Robustní kovová konstrukce zajišťuje maximální stabilitu a komfort. Na židli je možné nastavit výšku a sklon podhlavníku, výšku opěrky hrudi, sklon opěrky rukou a sedadla. Čalounění je vystlané 4cm hrubým molitanem s vysokou hustotou. Nastavitelná výška: 99cm - 128cm. Dynamická nosnost 130kg, statická 230kg. Hmotnost židle je 8,5 kg.

1 372 Kč

oranžová

Taška na židli Lipt Taška na skládací masážní židli. Je vyrobena z pevného materiálu, chrání koženku židle před mechanickým poškozením. Umožňuje snadné přenášení židle pomocí popruhů.

873,60 Kč

oranžová

krémová

krémová

modrá

modrá

tyrkysová

tyrkysová

černá

černá

Židle S-01

Židle K-01 Praktická, výškově nastavitelná židle.

Stabilní kovová konstrukce s pětiramenným podstavcem s kolečky. Čalounění je z velmi kvalitní a hebké koženky - tzv. soft touch, která je vystlaná 4cm hrubým molitanem s vysokou hustotou. Nastavení výšky od 48cm do 63cm. Pohodlná sedací část je kruhového tvaru s průměrem 35cm.

Jednoduchá a lehká židle. Stabilní dřevěná konstrukce.

Čalounění je vystláno 8 cm hrubým molitanem s vysokou hustotou. Výška židle je 54 cm a rozměr sedáku 33 cm x 33 cm.

3 192 Kč

1 652 Kč

oranžová krémová modrá tyrkysová černá

Židle C-01 Praktická, výškově nastavitelná židle.

Stabilní kovová konstrukce s pětiramenným podstavcem s kolečky. Čalounění je z velmi kvalitní a hebké koženky - tzv. soft touch, která je vystlaná 4 cm hrubým molitanem s vysokou hustotou. Nastavení výšky od 47 cm do 65 cm. Pohodlná sedací část je kruhového tvaru s průměrem 35 cm.

Klekačka Klekačka s pneumatickým nastavením výšky.

- plynulé pneumatické nastavení výšky - možnost přenastavení výšky při zatížení díky dvěma kolečkům - rozkládá váhu při sezení a snižuje zátěž na páteř - alternativa k sezení na židli - výběr barvy dle vzorkovníku koženek

9 www.maseri.cz


Židle, Papírové utěrky a mýdlo

Lavička do čekárny Kovová konstrukce, barevné plastové díly. Nabízíme 3 druhy laviček: 2-místné, 3-místné a 4-místné. Možnost výběru barvy plastových dílů: modrá, zelená, červená, oranžová, žlutá. Lavička do čekárny 2-místná (šířka 105 cm) Lavička do čekárny 3-místná (šířka 156 cm) Lavička do čekárny 4-místná (šířka 207 cm)

4 200 Kč 5 376 Kč 6 552 Kč

Papírové ručníky a mýdlo Papírové utěrky zelené

19,60 Kč

Papírové utěrky 2vrstvé

Papírové ručníky

23,80 Kč

Utěrka Tissue

52,90 Kč

Papírový ručník PK MIDI

498,40 Kč

Papírový ručník PK MAXI

529,20 Kč

Papírová utěrka AIRLAID 2x

529,20 Kč

Papírová utěrka AIRLAID

82,60 Kč

Kosmetické kapesníčky

24,90 Kč

Mýdlo Mikano Kas 1 l

236,30 Kč

Mýdlo Mikano Kas 0,5 l

119 Kč

Tekuté mýdlo Mikano 1 l

53,20 Kč

Skládané papírové utěrky Z-Z zelené barvy, 250 kusů v balení.

Papírový ručník odtrhávací. 50 listů. Rozměr útržků: 25 x 32 cm.

Papírová utěrka dvouvrstvá, š. 19 cm, návin 55 m, průměr role 13 cm, vnitřní odvíjení, průměr dutinky 6 cm. Role s perforací. 12 ks v balení.

Pojme až 800% tekutiny ve vztahu ke své hmotnosti. Role š. 20 cm, návin 350 útržků, perforace. Materiál: čistá celulóza, jednovrstvá. Balení: 2 rolky.

Jemné kosmetické kapesníčky v boxu. Materiál 100% celulóza. Dvouvrstvé, bílé. Počet kusů v boxu - 100 ks.

Vysoce účinné tekuté mydlo s antibakteriální přísadou.

35 Kč

Skládané papírové utěrky Z-Z. Materiál 100% celuloza. 160 kusů v balení.

Papírová utěrka bílá. Šíře role 20 cm. Délka návinu 100 m, jednovrstvá. Vyrobeno ze 100% celulózy.

Papírová utěrka dvouvrstvá, š. 19 cm, návin 110 m, průměr role 19 cm, vnitřní odvíjení, průměr dutinky 6 cm. Role s perforací. 6 ks v balení.

Role š. 20 cm, návin 50 útržků, perforace. Materiál: čistá celulóza, jednovrstvá. Balení: 1 rolka

Vysoce účinné tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou.

Tekuté mýdlo šetrně umyje a ošetří Vaše ruce. PH výrobku je přizpůsobeno Vaší pokožce, čímž zabraňuje nadměrnému vysoušení pokožky.

10

720 540 422


Jednorazové podhlavníky a prostěradla

Jednorázové podhlavníky - tvar U Jednorázové podhlavníky jsou vyrobeny z celulózy - hebký materiál, který je příjemný na dotek. Podhlavníky jsou vhodné pro masážní lehátka a židle s podhlavníkem ve tvaru U. Jednorázové podhlavníky zvyšují hygienický standard a nahrazují dosud používané ručníky. Rozdělují se podle gramáže a počtu kusů v balení.

Gramáž: 15g/m2

Gramáž: 40g/m2

Jednorázový podhlavník U 50ks Jednorázový podhlavník U 100ks

125,70 Kč 248,60 Kč

Jednorázový podhlavník U 50ks Jednorázový podhlavník U 100ks

165,20 Kč 327,60 Kč

Jednorázové podhlavníky - tvar X Jednorázové podhlavníky se vyrábí z celulózy - hebký materiál, který je příjemný na dotek. Podhlavníky jsou vhodné pro masážní lehátka s otvorem na obličej, který je přímo v jeho konstrukci lehátka. Jednorázové podhlavníky jsou vysokým hygienickým standardem a nahrazují dosud používané ručníky.

Gramáž: 15g/m2

Gramáž: 40g/m2

Jednorázový podhlavník X 50ks Jednorázový podhlavník X 100ks

125,70 Kč 248,60 Kč

Jednorázový podhlavník X 50ks Jednorázový podhlavník X 100ks

165,20 Kč 327,60 Kč

Jednorázová prostěradla Jednorázová prostěradla jsou hygienickou a ekonomičtější alternativou oproti klasickým prostěradlům. Všechna jednorázová prostěradla jsou vyrobena z hygienické hydrofilní netkané textilie. Nabízíme různé rozměry a balení jednorázových prostěradel.

Šířka: 70 cm

Gramáž: 15g/m2

Jednorázová prostěradla 100 m Jednorázová prostěradla 100 m (perforované) Jednorázová prostěradla 250 m Jednorázová prostěradla 250 m (perforované) Jednorázová prostěradla 500 m Jednorázová prostěradla 500 m (perforované)

Šířka: 80 cm

Šířka: 70 cm 249,20 Kč 266 Kč 557,20 Kč 602 Kč 1 005,20 Kč 1 089,20 Kč

Gramáž: 15g/m2

Jednorázová prostěradla 100 m Jednorázová prostěradla 250 m Jednorázová prostěradla 500 m

Gramáž: 30g/m2

Jednorázová prostěradla 100 m Jednorázová prostěradla 100 m (perforované)

Nařezaná jednorázová prostěradla 200cm x 80 cm 278,90 Kč 613,20 Kč 1089,20 Kč

Jednorázová prostěradla 20ks 200cm x 80cm Jednorázová prostěradla 50ks 200cm x 80cm

445,20 Kč 473,20 Kč

Gramáž: 15g/m2 111,70 Kč 278,90 Kč

Papírová prostěradla Papírové prostěradlo 2vrstvé 50cm x 50m s perforací Papírové prostěradlo 1vrstvé 50cm x 50m s perforací Papírové prostěradlo 1vrstvé 60cm x 50m s perforací Papírové prostěradlo 1vrstvé 70cm x 50m s perforací

98 Kč 89,60 Kč 114,80 Kč 130,20 Kč

11 www.maseri.cz


Ručníky a osušky, prostěradla, jednorázové oblečení, župany,...

Ručníky / Osušky Gramáž 400g/m2 (biela farba) Ručník 30x50cm Ručník 50x100cm Osuška 70x140cm

27,70 Kč 83,70 Kč 173,30 Kč

Barevné - gramáž 400g/m2

Gramáž: 450g/m2 (bílá barva)

Ručník 30x50cm 31,10 Kč Barva: krémová, bleděmodrá, meruňková, tmavě modrá, zelená, žlutá

Osuška 100x150cm

Ručník 50x100cm Barva: krémová, bleděmodrá, meruňková, tmavě modrá, zelená, žlutá, terracotta, čokoládová

91,30 Kč

Osuška 70x140cm Barva: krémová, bleděmodrá, meruňková, tmavě modrá, zelená, žlutá, terracotta, čokoládová

182,30 Kč

24,90 Kč

Gramáž: 550g/m2 (bílá barva)

32,20 Kč

Lymfotričko Dámská tanga - bílá Pánská tanga - modrá Čelenka Vyšetřovací sukně, jednorázová Kraťasy, jednorazové šortky - modré Dámské kalhotky 6ks Dámská tanga 12ks Podprsenka 6ks

Gramáž: 500g/m2 (bílá barva) Ručník 30x30cm BARIS

Jednorázové oblečení Lymfokalhoty

223,70 Kč

42 Kč 12,80 Kč 12,80 Kč 8,10 Kč 24,90 Kč 37,80 Kč 69,70 Kč 109,20 Kč 69,70 Kč

Ručník 50x100cm COMFORT Osuška 70x140cm COMFORT

114,80 Kč 222,60 Kč

Pánské slipy 6ks Pánská tanga 12ks Čelenka 6ks Síťka na vlasy 1ks

69,70 Kč 109,20 Kč 41,70 Kč 4,20 Kč

Masérská / Saunová prostěradla Gramáž: 145g/m2 Materiál: 100% bavlna Barva: bílá Masérské / Saunové prostěradlo 110x240cm Masérské / Saunové prostěradlo 125x150cm

139,70 Kč 125,70 Kč

Župan STELLLA

Župan vaflový (set)

Přezuvky

- gramáž 400g/m2 - různé velikosti

Balení obsahuje župan, přezuvky a vak na tuto soupravu. - gramáž 220g/m2 625,80 Kč - různé velikosti

Univerzální velikost, protiskluzové.

Kvalitní hotelový župan

Kvalitní hotelový župan

630 Kč

Ohřívač na ručníky 12 l

Otevřené pantofle

47,30 Kč

2 996 Kč

Ohřívač je výborný na nahřívání ručníků v jakémkoliv wellnes provozu. Přístroj, ve kterém jednoduše ohřejete ručníky pro maximální komfort Vašich zákazníků. Teplotu udržuje v rozmezí 70 - 80 stupňů. Vložte mokré ručníky do ohřívače, zapněte jej a po pár minutách si užívejte jejich teplý a příjemný pocit. Příkon 200 W. Vnější rozměry: šířka 45 cm, hloubka 34,5 cm, výška 29,5 cm. Vnitřní rozměry: šířka 34,5 cm, hloubka 26 cm, výška 13 cm.

Ohřívač na ručníky 32 l

4 452 Kč

Ohřívač je výborný na nahřívání ručníků v jakémkoliv wellnes provozu. Přístroj, ve kterém jednoduše ohřejete ručníky pro maximální komfort Vašich zákazníků. Teplotu udržuje v rozmezí 70 - 80 stupňů. Je rozdělen na dvě části, z nichž ta vrchní obsahuje UV lampu, která spolehlivě ničí bakterie. Obě části lze používat zároveň, ale i nezávisle na sobě. Vložte mokré ručníky do ohřívače, zapněte jej a po pár minutách si užívejte jejich teplý a příjemný pocit. Příkon 360 W. Vnější rozměry: šířka 41 cm, hloubka 44 cm, výška 45 cm. Vnitřní rozměry vrchní části ohřívače s UV lampou a spodní části jsou totožné: šířka 34 cm, hloubka 31,5 cm, výška 15 cm.

12 720 540 422


Lávové kameny

Lávové kameny Lipt 33-ks

2 212 Kč

Sada čedičových kamenů, sopečného původu.

Kameny jsou přírodně obroušené a sbírané na plážích Jižní Ameriky. Lávové kameny mají vysokou tepelně akumulační schopnost, čímž přispívají k rychlejšímu uvolnění a regeneraci tkání. Sada obsahuje: 1 kámen pod krk (7,62 cm – 10,16 cm) 2 kameny na spouštěcí body (7,62 cm – 10,16 cm) 6 velkých kamenů (7,62 cm – 8,89 cm)

8 spinálních kamenů (5,08 cm – 6,35 cm) 8 středních kamenů (6,35 cm – 7,65 cm) 8 meziprstních kamenů

Lávové kameny Lipt 71-ks Deluxe

4 452 Kč

Komplexní profesionální sada čedičových kamenů, sopečného původu.

Kameny jsou přírodně obroušené a sbírané na plážích Jižní Ameriky. Lávové kameny mají vysokou tepelně akumulační schopnost, čímž přispívají k rychlejšímu uvolnění a regeneraci tkání. Sada obsahuje: 12 velkých kamenů (7,62 cm – 8,89 cm) 12 středních kamenů (6,35 cm – 7,65 cm) 8 spinálních kamenů (5,08 cm – 6,35 cm) 8 malých kamenů (5,08 cm – 6,35 cm) 1 kámen na kříže / břicho (11,43 cm - 12,7 cm) 1 kámen na kontury (10,16 cm – 12,7 cm) 1 kámen pod krk (7,62 cm – 10,16 cm)

2 dlaňové kameny (8,25 cm – 9,52 cm) 2 kameny na spouštěcí body (7,62 cm – 10,16 cm) 2 kameny na chodidla (9,53 cm - 11,43 cm) 8 obličejové kameny (3,81 cm – 5,08 cm) 8 malých meziprstních kamenů 6 velkých meziprstních kamenů

Lávové kameny Lipt 20-ks B

999 Kč

Sada čedičových kamenů, sopečného původu.

Lávové kameny mají vysokou tepelně - akumulační schopnost, čímž přispívají k rychlejšímu uvolnění a regeneraci tkání. Sada obsahuje: 4 velké kameny (7,5 cm x 5,5 cm x 2,75 cm) 4 střední kameny (6,5 cm x 4,5 cm x 1,75 cm)

8 malých oválných kamenů (2,5 cm x 3,0 cm x 0,8 cm) 4 malé kameny (4 cm x 3 cm x 1,75 cm)

Lávové kameny Lipt 20-ks W

1 092 Kč

Sada čedičových kamenů, sopečného původu.

Lávové kameny mají vysokou tepelně - akumulační schopnost, čímž přispívají k rychlejšímu uvolnění a regeneraci tkání. Cena je včetně elegantní dřevěné krabičky. Sada obsahuje: 4 velké kameny (7,5 cm x 5,5 cm x 2,75 cm) 4 střední kameny (6,5 cm x 4,5 cm x 1,75 cm)

8 malých oválných kamenů (2,5 cm x 3,0 cm x 0,8 cm) 4 malé kameny (4 cm x 3 cm x 1,75 cm)

Lávové kameny Lipt 60-ks B

2 492 Kč

Komplexní profesionální sada čedičových kamenů, sopečného původu.

Lávové kameny mají vysokou tepelně - akumulační schopnost, čímž přispívají k rychlejšímu uvolnění a regeneraci tkání. Sada obsahuje: 3 extra velké kameny na kříže a krk (11 cm x 7 cm x 3 cm) 6 kamenů na záda a nohy (7,5 cm x 5,5 cm x 2,75 cm) 2 kameny na kontury (8 cm x 3 cm x 1,75 cm) 10 středních kamenů (6,5 cm x 4,5 cm x 1,75 cm) 8 malých kulatých kamenů (4,25 cm x 0,8 cm)

6 malých obličejových kamenů (3,6 cm x 3 cm x 1,6 cm) 6 malých kulatých obličejových kamenů (2,2 cm x 0,8 cm) 8 meziprstních kamenů (3,7 cm x 2,8 cm x 0,8 cm) 4 mramorové kulaté kameny (4 cm x 0,8 cm) 7 čakrových kamenů

13 www.maseri.cz


Lávové kameny a ohřívače

Lávové kameny Lipt 60-ks W

2 660 Kč

Komplexní profesionální sada čedičových kamenů, sopečného původu.

Lávové kameny mají vysokou tepelně - akumulační schopnost, čímž přispívají k rychlejšímu uvolnění a regeneraci tkání. Elegantní dřevěná krabička v ceně. Sada obsahuje: 3 velké kameny na kříže a krk (11 cm x 7 cm x 3 cm) 6 kamenů na záda a nohy (7,5 cm x 5,5 cm x 2,75 cm) 2 kameny na kontury (8 cm x 3 cm x 1,75 cm) 10 středních kamenů (6,5 cm x 4,5 cm x 1,75 cm) 8 malých kulatých kamenů (4,25 cm x 0,8 cm)

6 malých obličejových kamenů (3,6 cm x 3 cm x 1,6 cm) 6 kulatých obličejových kamenů (2,2 cm x 0,8 cm) 8 meziprstních kamenů (3,7 cm x 2,8 cm x 0,8 cm) 4 mramorové kulaté kameny (4 cm x 0,8 cm) 7 čakrových kamenů

Ohřívač kamenů Lipt střední

1 790 Kč

Profesionální ohřívač lávových kamenů včetně regulátoru teploty.

Přístroj je vybaven inovativní funkcí předehřátí. Objem nádoby cca 6 litrů. K ohřívači doporučujeme koupit příslušenství (teploměr, lžíce, sítko na malé kameny) pro lepší manipulaci. Ohřívač se skládá ze tří částí. Samotný ohřívač s regulátorem teploty a světelnou kontrolkou, vnitřní nádoba na ohřev kamenů a kovová poklice. Napájení 230 V/50 Hz. Výkon 750 W.

Digitální ohřívač kamenů střední

1 999 Kč

Profesionální ohřívač lávových kamenů včetně regulátoru teploty.

Přístroj je vybaven inovativní funkcí předehřátí. Objem nádoby cca 6 litrů. Tento přístroj nové generace má zabudovaný digitální displej který ukazuje reálnou teplotu a zároveň nastavenou teplotu ohřevu. Teplotu lze nastavit v rozmezí od 40 do 70 stupňů. Po nastavení teploty termostat udržuje zvolenou teplotu. Ohřívač se skládá ze tří částí. Samotný ohřívač s regulátorem teploty a digitálním displejem, vnitřní nádoba na ohřev kamenů a poklice. K ohřívači dodáváme zdarma dřevěnou lžíci pro lepší manipulaci s kameny. Napájení 230 V/60 Hz. Výkon 750 W.

Ohřívač kamenů Lipt velký

2 490 Kč

Profesionální ohřívač lávových kamenů včetně regulátoru teploty, ve kterém můžete ohřívat nejenom kameny, ale i např. nosiče tepla.

Přístroj je vybaven inovativní funkcí předehřátí. Objem nádoby cca 18 litrů. K ohřívači doporučujeme koupit příslušenství (teploměr, lžíce, sítko na malé kameny) pro lepší manipulaci. Ohřívač se skládá ze tří částí. Samotný ohřívač s regulátorem teploty a světelnou kontrolkou, vnitřní nádoba na ohřev kamenů a kovová poklice. Napájení 230 V/50 Hz. Výkon 1450 W.

Digitální ohřívač kamenů velký

3 590 Kč

Profesionální ohřívač lávových kamenů včetně regulátoru teploty.

Přístroj je vybaven inovativní funkcí předehřátí. Objem nádoby cca 18 litrů. Tento přístroj nové generace má zabudovaný digitální displej, který ukazuje reálnou teplotu a zároveň nastavenou teplotu ohřevu. Teplotu lze nastavit v rozmezí od 40 do 70 stupňů. Po nastavení teploty termostat udržuje zvolenou teplotu. Ohřívač se skládá ze tří částí. Samotný ohřívač s regulátorem teploty a digitálním displejem, vnitřní nádoba na ohřev kamenů a poklice. K ohřívači dodáváme zdarma dřevěnou lžíci pro lepší manipulaci s kameny. Napájení 230 V/50 Hz. Výkon 1200 W.

Teploměr

166,60 Kč

Teploměr pro ohřívače lávových kamenů. Stupnice od -10 ° C do 110 ° C.

14 720 540 422


Baňky na baňkování

Vákuové baňky

532 Kč

Sada obsahuje 18 ks plastových baněk v různých velikostech + pumpičku.

Výborná aplikace u dětí, odpadá strach z ohně. Vhodné jako náhrada za klasické skleněné baňky. Jednoduchou manipulací pomocí pumpičky můžete během baňkování regulovat podtlak, čímž lépe přizpůsobíte terapii klientům. Přikládáním baněk působíme na krevní oběh, což aktivuje proces detoxikace organismu. Vhodné zejména k odbourávání celulitidy a zlepšení lymfatického toku. Baňkování výrazně napomáhá prokrvení a odstranění bolesti ztuhlého svalstva. Počet a vnitřní průměr vakuových baněk: 3 x 22mm 3 x 26mm 3 x 35mm 3 x 42mm 2 x 50mm 2 x 60mm 2 x 65mm

Gumové baňky

266 Kč

Tato sada gumových masážních baněk je vhodná hlavně pro maséry, ale i pro domácí použití.

Na rozdíl od skleněných masážních baněk je není nutno před aplikací nahřívat, aby došlo ke vzniku podtlaku, stačí je pouze zmáčknout a přiložit na kůži. Výborná aplikace u dětí, odpadá strach z ohně. Tento set baněk obsahuje 4 ks masážních baněk o rozměrech 25 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm.

Silikónové baňky

364 Kč

Tato sada silikonových masážních baněk je vhodná hlavně pro maséry, ale i pro domácí použití.

Na rozdíl od skleněných masážních baněk je není nutno před aplikací nahřívat, aby došlo ke vzniku podtlaku, stačí je pouze zmáčknout a přiložit na kůži. Výborná aplikace u dětí, odpadá strach z ohně. Tento set baněk obsahuje 4 ks masážních baněk o rozměrech 25mm, 40mm, 50mm, 60mm.

Skleněné baňky Tradiční masivní skleněné baňky. - oblé ústí

- mají silný podtlak

- baňky jsou průhledné, kvůli pozorování

Baňka skleněná 1 - vnitřní Ø 26 mm, vnější Ø 48 mm, výška 62 mm, váha 115 g Baňka skleněná 2 - vnitřní Ø 33 mm, vnější Ø 50 mm, výška 70 mm, váha 112 g Baňka skleněná 3 - vnitřní Ø 41 mm, vnější Ø 60 mm, výška 82 mm, váha 195 g Baňka skleněná 4 - vnitřní Ø 47 mm, vnější Ø 65 mm, výška 88 mm, váha 235 g Baňka skleněná 5 - vnitřní Ø 50 mm, vnější Ø 70 mm, výška 96 mm, váha 302 g

46,50 Kč 56 Kč 64,40 Kč 73,30 Kč 89,30 Kč

Tenkostěnné baňky Jedinečné borosilikátové baňky, které se vyznačují svou pevností a lehkostí.

Jsou vyrobeny z borokřemičitého skla SIMAX. Sklo je velmi odolné mechanicky i chemicky. Je možné je čistit a sterilizovat i ve sterilizačním přístroji. Baňky jsou po výrobě temperované, proto má sklo vysokou odolnost a po rozbití se roztříští na malé a neostré kousky. Tyto baňky je možné používat stejně jako silnostěnné. Tenkostěnná baňka - vnitřní Ø 20 mm, vnější Ø 25 mm, výška 26 mm, váha 10 g Tenkostěnná baňka - vnitřní Ø 25 mm, vnější Ø 32 mm, výška 36 mm, váha 16 g Tenkostěnná baňka - vnitřní Ø 40 mm, vnější Ø 48 mm, výška 58 mm, váha 30 g Tenkostěnná baňka - vnitřní Ø 45 mm, vnější Ø 56 mm, výška 69 mm, váha 40 g Tenkostěnná baňka - vnitřní Ø 50 mm, vnější Ø 67 mm, výška 73 mm, váha 48 g

Peán rovný, délky 14cm

59,90 Kč 66,60 Kč 92,40 Kč 101,60 Kč 123,70 Kč

121 Kč

Velmi kvalitní peán z chirurgické oceli.

Používá se při medicínských výkonech realizovaných odbornými pracovníky a také při nahřívání vzduchu v bance pomocí kousku buničité vaty namočené v alkoholu.

15 www.maseri.cz


Paravány

Paravány Paravány slouží v masážních salonech na vytvoření soukromí pro klienty a mohou být i vkusným doplňkem interiéru. V této kategorii naleznete třídílné i čtyřdílné paravány v různých velikostech a barevných provedeních. Paravány mají většinou dřevěnou konstrukci a jsou vyrobeny z přírodních materiálů - dřevo, bambus, mořská tráva. Tato stránka obsahuje pouze vybrané typy paravánů. Aktuální ceny se pohybují od 1 538 Kč kompletní nabídku, více než 30 paravánů, najdete na stránce www.maseri.cz/paravany/

16 720 540 422


Masážní emulze, oleje

Sportovka

Masážní emulze

Sportovka je díky svým specifickým účinkům - hřejivý nebo chladivý, proti bolesti a únavě svalstva, je vhodný pro jiné typ masáží i pro automasáže.

Tomfit

Největší výhodou emulzí je dobrý skluz a přilnavost, nemastí a snadno se vymývají, nevysušují ani nedráždí pokožku, ale naopak ji chrání před infekcí. Dávkovač - emulze 1 litr Masážní emulze Základní bez parfemace 300 ml Masážní emulze Základní bez parfemace 1 l Masážní emulze Základní s parfemací 300 ml Masážní emulze Základní s parfemací 1 l Masážní emulze Hřejivá 300 ml Masážní emulze Hřejivá 1 l Masážní emulze Chladivá 300 ml Masážní emulze Chladivá 1 l Masážní emulze Kafrová 300 ml Masážní emulze Kafrová 1 l

24,90 Kč 57 Kč 104 Kč 57 Kč 104 Kč 63 Kč 110 Kč 63 Kč 110 Kč 63 Kč 110 Kč

Emspoma

Je značka kvalitních masážních emulzí. Tyto emulze mají univerzální hřejivé nebo chladivé účinky a působí i proti bolesti. EMSPOMA masážní emulze jsou vhodné na různé masáže a automasáže. EMSPOMA základní bílá 950 g EMSPOMA speciál růžová 950 g EMSPOMA speciál zelená 950 g EMSPOMA speciál modrá 950 g Pumpička

137,20 Kč 165,20 Kč 165,20 Kč 165,20 Kč 72,80 Kč

SPORTOVKA základní žlutá 550 ml SPORTOVKA speciál červená 550 ml SPORTOVKA speciál modrá 550 ml SPORTOVKA speciál bílá 550 ml

117,60 Kč 127,70 Kč 127,70 Kč 123,20 Kč

Rival masážní krémy

Vynikají speciálním přírodním složením látek a pomáhají potlačit únavu, regeneraci svalů a kloubů, uvolnění a ochlazení svalstva, ale také jeho prohřátí, záleží na konkrétním typu krému. Masážní krém Fitness 950 g Masážní krém Herbal 950 g Masážní krém Relax 950 g Masážní krém Aktiv 950 g

140,50 Kč 155,10 Kč 150,40 Kč 150,40 Kč

Betys

Kosmetické emulze Betys s přírodními extrakty a aktivními látkami pomáhají při prokrvení a regeneraci pokožky, únavě a bolestech končetin. Již nemusíte trpět rozpraskanou a vysušenou pokožkou. Kosmetická emulze na ruce 300 ml Kosmetická emulze na ruce 1 l Kosmetická emulze na nohy 300 ml Kosmetická emulze na nohy 1 l Kosmetická emulze odličovací a tělová

69 Kč 143 Kč 69 Kč 143 Kč 69 Kč

Masážní oleje Tomfit - minerální oleje

Složení minerálních masážních olejů Tomfit je velmi důležité a je třeba je vybírat podle účelu masáže. Při nervovém vyčerpání, podráždění či depresi můžeme zvolit levandulový olej, pokud trpíte svěděním, otoky, bolestmi, pálením a celkově podrážděním pokožky je vhodný olej s příměsí aloe vera. Dávkovač - oleje 1 litr Masážní olej Základní 1 l Masážní olej Heřmánek 1 l Masážní olej Mentol 1 l Masážní olej Břečťan 1 l Masážní olej Měsíček 1 l Masážní olej Kafr 1 l Masážní olej Kopřiva 1 l Masážní olej Jitrocel 1 l Masážní olej Citron 1 l Masážní olej Orchidej 1 l Masážní olej Chmel 1 l Masážní olej Borovice 1 l Masážní olej Pomeranč 1 l Masážní olej Rozmarýn 1 l Masážní olej Tea tree 1 l Masážní olej Čokoláda 1 l Masážní olej Růže 1 l Masážní olej Levandule 1 l Masážní olej Zelený čaj 1 l Masážní olej Aloe vera 1 l

24,90 Kč 156 Kč 161 Kč 161 Kč 161 Kč 161 Kč 161 Kč 161 Kč 161 Kč 194 Kč 194 Kč 194 Kč 194 Kč 194 Kč 217 Kč 217 Kč 217 Kč 217 Kč 217 Kč 217 Kč 217 Kč

Masážní olej Šalvěj 1 l Masážní olej Skořice 1 l Masážní olej Jasmín 1 l Masážní olej Základní 5 l Masážní olej Heřmánek 5 l Masážní olej Kafr 5 l Masážní olej Měsíček 5 l Masážní olej Mentol 5 l Masážní olej Jitrocel 5 l Masážní olej Kopřiva 5 l Masážní olej Břečťan 5 l Masážní olej Borovice 5 l Masážní olej Citron 5 l Masážní olej Pomeranč 5 l Masážní olej Orchidej 5 l Masážní olej Chmel 5 l Masážní olej Rozmarýn 5 l Masážní olej Levandule 5 l Masážní olej Šalvěj 5 l Masážní olej Aloe vera 5 l Masážní olej Růže 5 l Masážní olej Čokoláda 5 l Masážní olej Tea tree 5 l Masážní olej Skořice 5 l Masážní olej Jasmín 5 l

242 Kč 278 Kč 448 Kč 670 Kč 695 Kč 695 Kč 695 Kč 695 Kč 695 Kč 695 Kč 695 Kč 911 Kč 911 Kč 902,40 Kč 911 Kč 911 Kč 1 003 Kč 1 003 Kč 1 069 Kč 1 003 Kč 1 003 Kč 1 003 Kč 1 003 Kč 1 305 Kč 1 980 Kč

17 www.maseri.cz


Masážní oleje, éterické oleje, láhve a pomůcky

Rival - masážní olej

Masážní olej pro dlouhotrvající relaxační a sportovní masáže a masáže obzvlášť ochlupených ploch těla. Doporučuje se i pro kosmetické masáže pleti a dekoltu. Rival masážní olej 1 l

203 Kč

Atok - masážní oleje

Vynikají svým přírodním složením a regeneračními účinky. Působí protizánětlivě a protibolestivě. Masážní olej Anticella 100 ml 260,40 Kč Masážní olej čokoládový 150 ml 378 Kč Masážní olej levandulový 100 ml 193,20 Kč Masážní olej mandlovo-trezalkový 100 ml 189,30 Kč Masážní olej Marathon 100 ml 358,40 Kč Masážní olej na bolesti zad 100 ml 277,20 Kč Masážní olej na jizvy 50 ml 330,40 Kč Masážní olej neutrální 100 ml 170,20 Kč Masážní olej skořicový 100 ml 193,20 Kč Masážní olej z mořských řas s arganovým olejem 100 ml 247,80 Kč

Atok - rostlinné masážní oleje

Vynikají svou kluzností a dobrou vstřebatelností. Díky svým zjemňujícím, hydratačním a regenerující vlastnostem jsou vhodné i pro kosmetické masáže. Kokosový rostlinný olej 100 ml Mandlový rostlinný olej 100 ml Olivový extra panenský rostlinný olej 100 ml Sezamový rostlinný olej 100 ml Sojový rostlinný olej 1 000 ml Rostlinný olej z meruňkových pecek 100 ml

190,40 Kč 151,20 Kč 98 Kč 100,50 Kč 389,80 Kč 210 Kč

Tomfit - rostlinné oleje

Složení masážních olejů je velmi důležité a je potřeba je vybírat podle účelu masáže. Naše rostlinné masážní oleje mají antioxidační a antidepresivní účinky, pokožku ošetřují, regenerují, vyhlazují a pomáhají v péči o problematickou pleť. Masážní olej Kokosový 300 ml Masážní olej Natural 250 ml Masážní olej Hřejivý 250 ml Masážní olej Posilující 250 ml Masážní olej Relaxační 250 ml Masážní olej Zklidňující 250 ml Masážní olej Jitřící smysly 250 ml Masážní olej Mandlový 500 ml

282 Kč 127 Kč 166 Kč 166 Kč 166 Kč 166 Kč 166 Kč 283 Kč

Masážní olej Natural 500 ml Masážní olej Hřejivý 500 ml Masážní olej Posilující 500 ml Masážní olej Relaxační 500 ml Masážní olej Zklidňující 500 ml Masážní olej Jitřící smysly 500 ml Masážní olej Mandlový 1 l Masážní olej Mandlový 5 l

315 Kč 413 Kč 413 Kč 413 Kč 413 Kč 413 Kč 454 Kč 2 007 Kč

Éterický olej máta peprná 10 ml Éterický olej pomeranč 10 ml Éterický olej rozmarýn extra 10 ml Éterický olej tea tree 10 ml Éterický olej Ylang-ylang 10 ml

167,70 Kč 89,60 Kč 137,20 Kč 176,40 Kč 213,60 Kč

Éterické oleje Éterické oleje nabízené v našem obchodě jsou čistě přírodní a lze je používat k inhalaci, jako přídavek do koupelových a masážních preparátů, ale také v kosmetice. Atok - éterické oleje Éterický olej borovice - jehličí 10 ml Éterický olej citron extra 10 ml Éterický olej eukalyptus 10 ml Éterický olej eukalyptus - klokan 50 ml Éterický olej levandule extra 10 ml Éterický olej mateřídouška 10 ml

121 Kč 128,80 Kč 94,90 Kč 109,20 Kč 210 Kč 264,60 Kč

Láhve a pomůcky Láhve a pomůcky Láhev s rozstřikovačem 200 ml Láhev s rozstřikovačem 500 ml Láhev s rozprašovačem 500 ml Laboratorní miska 1,7 l Lopatka PP - 250 ml Lopatka PP - 500 ml

50,40 Kč 53,20 Kč 134,40 Kč 151,20 Kč 151,20 Kč 212,80 Kč

18 720 540 422


Kineziologické tejpy

Kineziologický tejp - bledomodrý Materiál: 100% bavlna

Rozměry: 5 cm x 5 m

224 Kč Elasticita: 150-170%

Tejp je tenký, lehký, prodyšný, vodě odolný. Lepidlo je citlivé na teplo - nevhodné do sauny nebo vysušování pomocí fénu. Používání kinesiologických tejpů je rozšířeno po celém světě. Odlišuje se od běžných fixačních tejpů. Kinesiotaping se využívá ve fyzioterapii, ortopedii, pediatrii, neurologii, preventivní medicíně a také ve sportu jako prevence, urychlení léčby, rychlý návrat do tréninku. Kinesiologický tejp urychluje hojení, zachovává rozsah pohybu, podporuje lymfatický a cévní systém, fascie, svaly, klouby, snižuje bolest, redukuje otoky a záněty. Využívá se na korekci postavení kloubů, jako podpora svalů při pohybu, facilitaci oslabených a inhibici přetížených svalů.

TEMTEX tape Classic Jihokorejský TEMTEX kinesiotape.

Až na 150-160% roztažitelný TEMTEX knesio tape se přikládá na bolestivý sval, nadzvedává pokožku, zmírňuje citlivost vůči bolesti, zvyšuje lymfatickou drenáž. TEMTEX kinesio tape je prodyšný a voděodolný. Nosným materiálem je 100% bavlna, obsahující speciální zdravotnické lepidlo bez přídavku léčiv. TEMTEX kinesio tape Classic je skladný až 2 roky při teplotě 10-25 °C a 40-70% vlhkosti. TEMTEX tape Classic 2 x 2,5 cm x 5 m (barva: béžová) TEMTEX tape Classic 5 cm x 5 m (barva: béžová, oranžová, růžová, zelená, žlutá, modrá, černá, červená, bílá, fialová) TEMTEX tape Classic 7,5 cm x 5 m (barva: béžová)

TEMTEX tape Tourmaline 5 cm x 5 m

545 Kč 273 Kč 338 Kč

293 Kč

Jihokorejský TEMTEX kinesiotape.

Až na 150-160% roztažitelný TEMTEX kinesio tape se přikládá na bolestivý sval, nadzvedává pokožku, zmírňuje citlivost vůči bolesti, zvyšuje lymfatickou drenáž. TEMTEX kinesio tape je prodyšný a voděodolný. Nosným materiálem je 100% bavlna, obsahující speciální zdravotnické lepidlo bez přídavku léčiv. TEMTEX kinesio tape Tourmaline obsahuje jemně rozemletý tourmalinový polodrahokam jako prášek v lepidle, čistící krev, uklidňující nervy, zvyšující aktivitu buněk, redukující bolest svalu a sterilizující. Kromě toho mají tourmalinové tejpy zvýšenou lepící sílu, přilnavost. TEMTEX kinesio tape Tourmaline je skladný až 2 roky při 10-25 °C a 40-70% vlhkosti. Dostupné barvy: béžová, oranžová, růžová, zelená, žlutá, modrá, černá, červená, bílá, fialová

TEMTEX tape Classic XL 5 cm x 32 m

1 469 Kč

Jihokorejský TEMTEX kinesiotape.

Až na 150-160% roztažitelný TEMTEX kinesio tape se přikládá na bolestivý sval, nadzvedává pokožku, zmírňuje citlivost vůči bolesti, zvyšuje lymfatickou drenáž. TEMTEX kinesio tape je prodyšný a voděodolný. Nosným materiálem je 100% bavlna, obsahující speciální zdravotnické lepidlo bez přídavku léčiv. TEMTEX kinesio tape Classic XL je skladný až 2 roky při teplotě 10-25 °C a 40-70% vlhkosti. Dostupné barvy: béžová, červená, modrá, zelená

TEMTEX Cross tape 2,1x2,7 cm – 160 ks

545 Kč

Jihokorejský Cross tape od TOWATEK Korea.

Cross tape je malá neelastická mřížka, kterou přikládáme na tzv. spouštěcí body. Svaly jsou ovládány nejen somatomotorickými a somatosenzitivními nervy, ale také vegetativními nervy mající vliv na svaly a kůži. Kůže a svaly jsou tedy ústřední tkáně pro přenos nervových vzruchů. Cross tape může pomoci vyřešit nejen svalové, ale i cévní problémy. Obsahuje hypoalergenní lepidlo, neobsahuje latex, je voděodolný. TEMTEX Cross tape je skladný až 2 roky, při 10-25 °C a 40-70% vlhkosti.

TEMTEX nůžky na kinezio tejpy

344 Kč

Ergonomický design nůžek umožňuje pohodlné uchopení. Ostré břity z nerez-oceli s kvalitou Solingen vám zaručují profesionální podmínky pro práci s kineziologickými tejpy.

19

www.maseri.cz


Oblečení pro maséry, dezinfekční prostředky

Oblečení pro maséry Kvalitní bavlněné oblečení pro maséry je důležitým doplňkem, bez kterého se neobejde žádný masážní salon. V našem obchodě nabízíme kvalitní bavlněné kalhoty a trička pro maséry i masérky v různých velikostech. Velikostní tabulku najdete na www.maseri.cz v popisu v produktu. Pánské / Dámské bílé tričko Gramáž: 155g/m2 Materiál: 100% bavlna Velikosti: S, M, L, XL, XXL

139,70 Kč

Bílé dámské kalhoty

419,70 Kč Bílé dámské kalhoty ze 100% bavlny. Kalhoty mají gumičku, boční zapínání, kapsy vpředu. Velikosti: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60

Pánská / Dámská polokošile Bílé tričko - polokošile. Gramáž: 180g/m2 Materiál: 100% bavlna Velikosti: S, M, L, XL, XXL

Bílé pánské kalhoty

223,70 Kč

419,70 Kč

Bílé pánské kalhoty ze 100% bavlny. Kalhoty mají gumičku, poutka na pásek, kapsy vpředu a jedno vzadu. Velikosti: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64

Hygiena - dezinfekční prostředky Každý masér musí ve svém masážním salonu dbát na správnou hygienu, a proto v jeho výbavě nemohou chybět kvalitní dezinfekční prostředky.

Incidin foam 750ml

318,60 Kč Rychle účinný přípravek k okamžitému použití určený pro pěnové čištění a dezinfekci masážních lehátek / zdravotnických pomůcek.

Incidin M sprej extra 350 ml

Dezinfekční prostředek určený k prevenci nohou proti plísním, k dezinfekci punčoch, ponožek a obuvi. Neředí se a rychle schne, zabraňuje opakované infekci i po zaschnutí.

Mikasept sprej 0,125 l

Alkoholový dezinfekční prostředek pro rychlou dezinfekci, malých ploch různých povrchů a předmětů i nedostupných míst, postřikem.

Mikaster Endo 1 l

Dezinfekce endoskopů a jiných nástrojů s optikou a předmětů z termolabilních materiálů, předmětů z kovu, skla a plastu.

Čistič na podlahy Efekt 1 l

Čistič na podlahy pro všechny povrchy. Vysoký lesk, maximální účinek bez drhnutí a oplachování.

Mikasoft rozprašovač 0,125 l

Vysoce účinný alkoholový dezinfekční prostředek k hygienické, chirurgické dezinfekci rukou.

256,20 Kč

83,70 Kč

333,20 Kč

63 Kč

74,80 Kč

Sani-Cloth Active 125ks

Vlhké čistící a dezinfekční utěrky bez alkoholu na ošetření masážních lehátek, zdravotnických pomůcek a jiných ploch včetně povrchů citlivých vůči alkoholu.

311,10 Kč

Incidur 2 l

688,80 Kč Koncentrovaný čistící prostředek slouží pro povrchovou dezinfekci a čištění všech omyvatelných ploch a předmětů. Je vhodný na podlahy, stěny, obkládačky, nábytek a podobně. Mikasept sprej 0,5 l

Alkoholový dezinfekční prostředek s rozprašovačem pro rychlou dezinfekci, malých ploch různých povrchů a předmětů i nedostupných míst, postřikem.

Mikasoft gél 50 ml

Gelový alkoholový dezinfekční prostředek pro hygienickou dezinfekci rukou a pokožky. Láhev s pumpičkou.

117,30 Kč

23,80 Kč

Mikasept Grand 1 l

211,70 Kč Kapalný koncentrovaný dezinfekční a čistící prostředek pro plošnou dezinfekci, čištění podlah, omyvatelných stěn a předmětů, dlaždic, obkladů a nábytku. Destix MK75 dezinfekčné utierky

Dezinfekční utěrky, dóza 115 ks. Na čištění ploch a zařízení zdravotnických středisek, lékařských ordinací, nemocnic.

166,60 Kč

20 720 540 422


Moxování, náplasti, ušní a tělové svíčky

Moxování Moxování vychází z filozofie tradiční čínské medicíny a v podstatě jde o přehřívání akupunkturních bodů nebo určitých míst na těle moxovacími doutníky, horkou jehlou či kužely. U nás najdete kvalitní tradiční moxy. Krátke nekouřící moxy

Moxy Roll dlouhé s bylinkami

Moxy Jiu Tiao - nekouřící

Černé moxy nekouřící

139,40 Kč Rozměr tyčinky: 9 x 1,5 cm (5 kusů v balení). Každou moxa tyčinku můžete rozlámat na 6 kousků s délkou 1,5 cm.

Kvalitní tradiční moxy. Rozměr: 20 x 1,7 cm Obsah: 10 ks po 24 g

167,20 Kč Vákuovo balené, nejžádanější uhlíkové moxy. Rozměr 12 x 1,3 cm, obsah 5 ks po 15 g.

Rozměr jedné moxy: 9,5 x 1,5 cm (5 kusov v balení)

139,40 Kč

139,40 Kč

Bylinná kapsa a čajová svíčka Bylinný kapsa 2 ks

Čajová svíčka

377,70 Kč Pomáhá při bolestech hlavy, problémech s dutinami a při nachlazení, odbourává únavu a stres. Je vhodná při výronech, artritidě a chronické bolesti zad. Stimuluje růst kožních buněk a krevní oběh, vůně levandulového květu může zmírnit nespavost.

3,10 Kč Osvěží vzduch a uvolní tělo. Složení: 70% sójový olej, 30% parafínový vosk Průměr: 3,7 cm, Barva: bílá, Vlastnosti: 12 g/ks, neparfémované, Doba hoření: cca 3,5 hodiny

Náplasti ACE Detoxikační náplasti / polštářky 8 ks

Aplikují se na chodidla, kde pohlcují škodlivé 164,90 Kč látky s těla. Prostřednictvím pokožky jsou tak odstraňovány toxiny. Náplasti mají také stimulační účinky na akupresurní reflexní zóny. Je možné je aplikovat i na jiné bolestivé a oteklé části těla, nejlépe však v kombinaci s chodidly.

ACE náplasti proti bolesti 6 ks

Vhodné při bolesti kloubů a šlach, 52,90 Kč revmatických a poúrazových bolestech a při bolesti z přetížení. Aplikace: Náplast aplikujeme na čistou a dobře vysušenou pokožku, necháme působit 12 hodin. Vhodná pouze pro venkovní použití. Chraňte před stykem se sliznicemi. 6 ks náplastí v rozměrech 7x10 cm

Ušní / Tělové svíčky Ušní a tělové svíčky jsou bavlněné svíčky tvaru trychtýře, nasáklé směsí včelího vosku a léčivých bylin v podobě éterických olejů. Při hoření ušní resp. tělové svíčky dochází k uvolňování léčivých účinků z bylin (meduňka, eukalyptus, levandule, šalvěj, heřmánek, rozmarýn) a ty pomáhají léčit záněty ucha, rýmu, nespavost, mykózu, kandidózu, zažívací potíže a jiné problémy, v závislosti na druhu svíčky. Ušní svíčky Aromatická ušní svíčka - Máta Aromatická ušní svíčka - Rozmarýn Aromatická ušní svíčka - Levandule Aromatická ušní svíčka - Santalové dřevo Aromatická ušní svíčka - Růže Ušní svíčka eukalyptová Ušní svíčka jedlová Ušní svíčka meduňková

53,20 Kč 53,20 Kč 53,20 Kč 53,20 Kč 53,20 Kč 81,20 Kč 81,20 Kč 81,20 Kč

Barevné čakrové svíčky Barevné čakrové svíčky - velké balení (7 ks) Barevné čakrové svíčky - červené (2 ks) Barevné čakrové svíčky - oranžové (2 ks) Barevné čakrové svíčky - žluté (2 ks) Barevné čakrové svíčky - zelené (2 ks) Barevné čakrové svíčky - modré (2 ks)

265,70 Kč 81,60 Kč 81,60 Kč 81,60 Kč 81,60 Kč 81,60 Kč

Barevné čakrové svíčky - indigově modré (2 ks) Barevné čakrové svíčky - fialové (2 ks)

81,60 Kč 81,60 Kč

Voskové obklady Voskový obklad malý 12cm x 30cm Voskový obklad velký 20cm x 30cm

56,40 Kč 106,50 Kč

Tělové svíčky Tělové svíčky citrónové (5 ks) Tělové svíčky čajovníkové (5 ks) Tělové svíčky eukalyptové (5 ks) Tělové svíčky levandulové (5 ks) Tělové svíčky muškát-šalvěj (5 ks) Tělové svíčky rozmarýnové (5 ks) Tělové svíčky heřmánkové (5 ks) Tělové svíčky bez silic (5 ks)

21 www.maseri.cz

134,40 Kč 134,40 Kč 134,40 Kč 134,40 Kč 134,40 Kč 134,40 Kč 134,40 Kč 134,40 Kč


Vyhřívací podložky, dečky, masážní přístroje

Celou nabídku naleznete na stránce www.maseri.cz/vyhrivaci-podlozky/

Vyhřívací podložky Vyhřívací podložka poskytuje suché teplo a úlevu od bolesti. Vyhřívací poduška HK 25

828,50 Kč 3 stupně vyhřívání, BSS ochrana proti přehřátí, potah lze prát v pračce velikost 30 × 40 cm, 100 W,... Vyhřívací podložka TS 20

Velikost 130 × 75cm, 3 stupně ohřevu, 50W, ochrana BBS, podsvícené číslice,...

1 051,40 Kč

Biotermická podložka - Baby

Vyhřívá postel bez elektrické 417,20 Kč energie. Podložka dokáže teplo uvolňované z lidského organismu uchovávat...

Vyhřívací podložka UB-64

3 stupně ohřevu, možnost praní 1 833,10 Kč v pračce, 60 W, ochranný systém Beurer BSS, velikost 150 × 80cm,...

Vyhřívací dečky Vyhřívací dečky je možné používat na vyhřívání jakékoliv části těla v závislosti na místě bolesti. Vyhřívací dečka HK 45

Vyhřívací dečka HK 55 Easy Fix

Dečka na vyhřívání ramen HK 54

Vyhřívací dečka HK 63

Rozměr 44x33cm, 100W, extra 1 034,90 Kč jemný potah, BSS systém, možnost praní v pračce, 3 stupně vyhřívání,...

Speciální dečka na vyhřívání ramen, 1 367,80 Kč 3 stupně vyhřívání, podsvícený ovladač, 100W, rozměr 56 × 52 cm,...

Jednoduché upínání na suché 1 201,20 Kč zipy. Velikost 59 × 30cm, 100W, 3 stupně vyhřívání, BSS ochrana,...

1 397,20 Kč Vyhřívací dečka s magnety, 6 integrovaných magnetů, působení magnetků pole, velikost 40 × 30 cm,...

Deky, pantofle, koberce Vyhřívací pantofle a deky jsou v univerzální velikosti, s různými stupni teploty, některé nabízejí kombinaci masáže a ohřevu. Vyhřívací pantofle FW 20

Vyjímatelné futro s možností praní v 987,80 Kč pračce, ochranný systém Beurer BSS, 3 stupně ohřevu, 100W,...

Vyhřívací deka HD 50 cosy

Vyhřívací deka z příjemného materiálu, se 6 nastaveními teploty, BSS ochrana proti přehřátí, 100 W,...

Vyhřívací pantofle FWM 50

Ohřívač chodidel s funkcí shiatsu 1 425,20 Kč masáže, 1 stupeň ohřevu, 1 stupeň masáže, extra jemná látka potahu,...

Vyhřívací deka HD-100 1 677,20 Kč

Technologie SMART, pohodlná, 3 749,20 Kč měkká vyhřívací deka, osvětlený display s funkcemi, velikost 200x150cm,...

Masážní přístroje V kategorii Masážní přístroje naleznete přístroje na masáže hlavy, krku, ramen, zad, nohou a infračervené zářiče. Masážní přístroj MG-16

Masážní přístroj, vibrační masáž pomocí trojce LED podsvícených masážních hlavic, ideální pro krk,...

Infračervená lampa IL 21 361,20 Kč

Perličková koupel FB 14

Perličková koupel na nohy má 3 funkce: vibrační masáž, bublinky, udržování teploty; masážní nástavec.

Infračervená lampa s polohovací 781,20 Kč hlavicí. Lisované světlo baňky dodává intenzivní infračervené světlo v celkově jednoduchém designu.

Vyhřívací / masážní podložka MG 158 1 064 Kč

Příjemná relaxační masáž teplem 1 243 Kč ve dvou úrovních intenzity. K dispozici jsou 3 masážní programy.

22 720 540 422


Gymnastické míče, posturomed, propriomed, cvičební gumy,...

Gymnastické míče

Celou nabídku naleznete na stránce www.maseri.cz/rehabilitacni-pomucky/

Cvičební míč (Gymball) je zdravotní pomůcka, která poskytuje všestranné využití k upevnění Vašeho zdraví i k relaxaci. Cvičení s míčem snižuje napětí organismu, posiluje břišní a zádové svalstvo a aktivuje klouby. PEZZI GymBall MAX 65 cm

PEZZI SoffBall MAXAFE 15 cm

Originální cvičební míč, který má široký okruh uplatnění od gymnastiky až po rehabilitaci.

PEZZI GymBall MAX 75 cm

Míče Maxafe jsou dvouplášťové a 529,20 Kč mají větší odolnost proti opotřebení třením. Maximální zatížení míče je 400 kg.

Celou nabídku naleznete na stránce www.maseri.cz/rehabilitacni-pomucky/

Posturomed Compact

Aktivně působí a příznivě ovlivňuje komplexní 38 500 Kč systém regulace držení a zdravého pohybu lidského těla. Systém je založen na dvou kmitavých obvodech, z nichž jeden je dvojitě brzděn. Při cvičení dochází k minimálnímu zatížení kloubů. Propriomed se využívá ve zdravotnictví a ve fitness.

249,20 Kč „Skládací“ míč určený pro nejrůznější druhy cvičení. Šetří místem a může tak jít kamkoliv s Vámi.

167,20 Kč

Posturomed / Propriomed

Propriomed - délka 150 cm, pohyb 50 cm

Redondo míč, 26 cm červený

439,10 Kč

Jsou určeny především k dosažení správné a příjemné polohy těla při sezení doma, ve škole a v kanceláři.

11 140,90 Kč

Posturomed 202

Přispívá ke zlepšení posturálních reakcí. 46 256 Kč Aktivně působí a příznivě ovlivňuje komplexní systém regulace držení a pohybu lidského těla.

Propriomed - délka 170 cm, pohyb 60 cm Při cvičení dochází k minimálnímu zatížení kloubů. Propriomed se využívá ve zdravotnictví a ve fitness.

11 140,90 Kč

Cvičební pomůcky Senso balanční ježek, 16 cm

Balanční podložka

Podporuje koordinaci pohybu. 385,80 Kč Používá se na stabilizaci kloubů a masáž nohou. Ježek je opatřen tlakovým ventilem.

Pružná balanční pomůcka, 1 932 Kč která je podle potřeby pružnou trampolínou, ale i balanční plošinou.

MultiTrainer - závěsný posilovací systém

Multifunkční pomůcka pro profe1 344 Kč sionální sportovce, ale i pro úplné začátečníky. Umožňuje stupňovat zátěž i intenzitu tréninku.

Cvičební polštáře a sedací klíny

Celou nabídku naleznete na stránce www.maseri.cz/cvicebni-polstare-a-sedaci-kliny/

Sedací klín (bez potahu)

Dyn Air polštář, 33 cm

Přirozeným způsobem odlehčuje 266,50 Kč zádům. Je ideální při sedavém zaměstnání, na sezení doma i při jiných příležitostech.

Dyn Air míčový polštář. Vzpřímený 801,60 Kč sed zpevňuje svalstvo stabilizující páteř, břišní svalstvo a zlepšuje rovnováhu.

Cvičební gumy / Masážní ježci Cvičební gumy Torf Band Latex Free, žlutý 5,5 m Torf Band Latex Free, zelený 5,5 m Torf Band Latex Free, modrý 5,5 m Torf Band Latex Free, černý 5,5 m

Masážní ježci 249,20 Kč 305,20 Kč 378 Kč 473,20 Kč

Míček - ježek, růžový, 7 cm Míček - ježek, zelený, 9 cm Míček - ježek, modrý, 10 cm

76,70 Kč 120,10 Kč 165,20 Kč

23 www.maseri.cz


Terapeutické přístroje

Terapeutické přístroje Terapeutický přístroj GOU GONG®

Klíčovým prvkem je patentovaná mine13 944 Kč rální plotna, která je pokryta 33 minerály. Když se minerální plátna nahřeje na určitou teplotu (cca 280°), produkuje jedinečné bio spektrum elektromagnetických vln, které dokáže lidské tělo přijímat. Pozitivně působí na více než 100 nemocí.

Přenosný kyslíkový koncentrátor OXY ANION COMBI 24 920 Kč Nová spolehlivá a cenově dostupná technologie ionizovaného kyslíku! Moderní přenosný kyslíkový koncentrátor s integrovaným ionizátorem, s vysokým výkonem. Využívá novou úplně bezpečnou technologii PSA.

Biolaser L1

Pneuven Kosmetik

Sonoter 2SM

Fyzioter 2Sv

Neurodyn 2AD

Cryo - T Duo

Přístroj pro léčbu laserem, frekvence 20 160 Kč podle Nogiera a Clause. Laseroterapie pomocí červeného nebo infračerveného paprsku, vlnové délky 635, 670, 830 nm. Výkon hlavic v rozsahu 5 - 200 mW, automatický výpočet doby aplikace, manuální nastavení parametrů, vyměnitelné hlavice.

Přístroj pro léčbu ultrazvukem 43 344 Kč s multifrekvenční hlavicí 1 nebo 3 MHz. Kontrola kontaktu, impulsní režim, dva výstupní konektory, pro dvě hlavice, grafický displej, kartotéka pacientů a terapií. Příslušenství v ceně: hlavice 4 cm2, 1 a 3 MHz a sonogel.

Univerzální elektroléčba, dvoukanálové 50 400 Kč provedení. Proudy: galvanický, diadynamické, jednosměrné impulsní, TENS, středofrekvenční 2 - pólové, IF 4 - pólové, 4 - pólové s rotačním vektorem, 4 - pólové izopolární,... Příslušenství v ceně: elektrody 4x6 cm s návleky (4 ks), upínací pásy.

Plně automatický přístroj s intuitivním 25 555 Kč ovládáním pomocí dotykových tlačítek a LED displeje určený pro kosmetickou vakuovou masáž „baňkování“. Během masáží dochází k přerušovanému působení podtlaku na tu část těla, ke které je přiložen skleněný aplikátor.

Kombinovaný přístroj pro léčbu 88 704 Kč ultrazvukem a elektroléčbu s vakuovými elektrodami. Proudy: galvanický, diadynamické, jednosměrné impulsní, TENS, dvoupólové, středofrekvenční, měření I / t křivky, kartotéka pacientů a terapií, ultrazvuk 1 MHz a 3 MHz,...

Cryo-T je přístroj pro lokální kryoterapii. 121 111,20Kč Terapie je aplikována pomocí plynu oxidu uhličitého CO2. Tento plyn má na lidský organismus dvojitý účinek. Funguje jako chladicí prostředek (1. fáze procedury) a jako biochemické činidlo způsobuje rozpínání žil (2. fáze procedury).

Sestava na suché uhličité koupele

12 202,50 Kč

Kompletní sestava pro suché uhličité koupele. Jde o kvalitativně vysoce rehabilitační, regenerační, rekondiční a relaxační procedury rozpracována na základě nových vědeckých poznatků o účinku oxidu uhličitého na člověka. Kůra je vhodná ke snižování nadváhy, odstraňováním celulitidy, pomáhá řešit poruchy s prokrvením končetin, psoriasis, vysoký krevní tlak, sexuální disfunkce, likviduje stres, nespavost, svalové spasmy, zmírňuje psychickou zátež. Zlepšuje mozkové funkce, paměť a pozornost. Celkově zlepšuje prokrvení. Podstatou procedury je uzavření těla (mimo hlavy) do vaku, plněného čistým oxidem uhličitým. Procedura celkem trvá asi 60 minut. Podnětem spouštěcím zdravotní účinky procedury je zvýšení obsahu oxidu uhličitého v pokožce těla. Kysličník uhličitý se využívá jako inteligentní dráždič pokožky. Základnou fyziologickou reakcí na tento podnět je rozšíření všech cév až po vlásečnice se současným zvýšením obsahu kyslíku v krvi. To má za následek dokonalé prokrvení pokožky, svalstva a všech tělesných orgánu, včetně žláz a mozku dobře okysličenou krví, což vede ke všeobecnému posílení organismu a povzbuzení imunitního systému. Obsahuje: 1x - nezamrzající redukční ventil CO2 s ohřevem - průtok 3-30 l/min, 1x - síťový napájecí zdroj pro redukční ventil CO2, 1x - modrá spirálová hadice včetně rychlospojky pro snadnou manipulaci, 1x - ofukovací pistole na plnění vaků, 1x - otevřený stranový klíč 32 mm, 1x - návod k obsluze včetně certifikátu. Ve složené formě je délka 1 m, v nataženém stavu 10 m.

Příslušenství Vak pro suchou uhličitou koupel 1,6x0,9 m Vak pro suchou uhličitou koupel 2,0x0,9 m Vak pro suchou uhličitou koupel 2,2x0,9 m

28 Kč 28 Kč 42 Kč

Vak pro suchou uhličitou koupel 2,2x1,2 m Stahovací pásek na vaky CO2 koupele

54,60 Kč 511,40 Kč

Celou nabídku najdete na stránce: www.maseri.cz/terapeuticke-pristroje/

24

720 540 422


Wellness masáže, parafín a příslušenství

Čokoláda pro masáž Pravá čokoláda pro masáže 700 g Čokoládové pecičky z 96% kakaa lze použít na masáže celého těla včetně obličeje a dekoltu.

Wellness masáže

Masáž ze 100% čokolády. 1 817,20 Kč Horká čokoládová masáž prtří ve většině luxusních relaxačních wellness center ke špičce poskytovaných služeb.

Peelingové soli

Tělová másla Body-Butter - Broskvový sen 200 ml Body-Butter - Čokoládový sen 200 ml Body-Butter - Medový sen 200 ml Body-Butter - Pomerančový sen 200 ml Body-Butter - Smetanový sen 200 ml

Čistá čokoláda 25 x 80 g

504 Kč

355,60 Kč 355,60 Kč 355,60 Kč 355,60 Kč 355,60 Kč

Fólie na zábal PE folie na zábaly, 10 ks 154 Kč FRISCH folie na zábaly 45 cm x 300 m 166,60 Kč FRISCH folie na zábaly 30 cm x 300 m 98 Kč Fól. na celotělové zábaly - 2 x 1,5 m 100 ks 2 364 Kč

Peelingová sůl - Aloe Vera 1 kg Peelingová sůl - Citrus 1 kg Peelingová sůl - Pomeranč 1 kg

271,60 Kč 271,60 Kč 271,60 Kč

Masážní svíce Vitaocéan - mas. svíčka “Ocean” 35 g Vitaocéan - mas. svíčka “Zelený čaj” 35 g Vitaocéan - mas. svíčka “Jasmín” 35 g Vitaocéan - mas. svíčka “Ocean” 150 g Vitaocéan - mas. svíčka “Zelený čaj” 150 g Vitaocéan - mas. svíčka “Jasmín” 150 g

271,60 Kč 271,60 Kč 271,60 Kč 568,90 Kč 568,90 Kč 568,90 Kč

Včelí med Včelí med 800g

218,40 Kč

Parafín a příslušenství Čistý parafín

Parafín s vůní

Par. pro terapie 48°C - deska á 0,5 kg 181,40 Kč Parafín tabulový 5 Kg 492 Kč Par. čistý - hypoalergenický 2,7 kg (perličky) 665 Kč Parafinový olej 748,60 Kč Parafín 50°C 5 kg 1 386 Kč Par. na zábaly rukou 48°C (5x5 kg) 3 721,20 Kč Par. na zábaly rukou 48°C (45x0,5 kg) 5 572 Kč

Parafín broskvový 2,7 kg (perličky) 657,70 Kč Parafín citrónový 2,7 kg (perličky) 657,70 Kč Parafín čokoláda s mátou 2,7 kg (perličky) 657,70 Kč Parafín grapefruit Tee Tree 2,7 kg (perličky) 657,70 Kč Parafín levandulový 2,7 kg (perličky) 657,70 Kč Parafín růžové květy 2,7 kg (perličky) 657,70 Kč Parafín šeříkový 2,7 kg (perličky) 657,70 Kč Parafín vanilkový 2,7 kg (perličky) 657,70 Kč

Parafín Tomfit Parafínový zábal Kafrový 500 g Parafínový zábal Mentolový 500 g Parafínový zábal Bylinný 500 g Parafín Základní 200 g Parafín Základní 800 g Parafín Kafrový 200 g Parafín Kafrový 800 g Parafín Bylinný 200 g Parafín Bylinný 800 g

149,80 Kč 149,80 Kč 149,80 Kč 54,90 Kč 154,80 Kč 54,90 Kč 154,80 Kč 54,90 Kč 154,80 Kč

Fangoparafín HYPERMIFANGO Fangoparafín 1 kg PROFLEX Fangoparafín 1 kg

151,20 Kč 159,60 Kč

Vonné koncentráty Vonný koncentrát - máta Vonný koncentrát - pomeranč

143,90 Kč 151,20 Kč

Parafínový ohřívač

Parafínový ohřívač Deluxe

RehabMedic bezprsté rukavice

Parafín - sáčky 100 ks

5 196,80 Kč Vysoká pevnost, má také termostat pro regulaci teploty, udržuje teplo uvnitř, zatímco vnější povrch zůstává chladný,... Pomáhají udržovat končetiny teplé během 354,70 Kč parafínové terapie, což prodlužuje čas relaxace. Balení obsahuje 2 rukavice.

6 988,80 Kč Ohřívač na teplé parafango, parafín, bahno, řasy nebo depilační vosk. Snadno se čistí, s termostatem pro regulaci teploty,... 322,60 Kč Průhledné plastové sáčky na parafínové lázně. Kapsa koncentruje teplo a zabraňuje odpařování.

Celou nabídku najdete na stránce: www.maseri.cz/parafinove-vany/ www.maseri.cz/doplnky-pro-fangoterapii/

25 www.maseri.cz


Tepelná terapie, přístroje, suché teplo, chladová aplikace

Tepelná terapie Příznivé účinky rašelinových zábalů na celý organismus jsou známy již dlouhá léta. Jednorázové rašelinové zábaly jsou kvalitní zábaly, které je vhodné používat při bolestech kloubů, revmatických onemocněních, artróze, chorobách trávicího ústrojí, dýchacích cest a mnoha dalších.

Jednorázové rašelinové zábaly Jednorázový rašelinový zábal Klasik - 30x40 cm (10 ks) Jednorázový rašelinový zábal Klasik - 30x40 cm (60 ks) Jednorázový rašelinový zábal Klasik - 15x40 cm (20 ks)

181,50 Kč 1 089 Kč 217,80 Kč

Rašelinové nosiče tepla Rašelinový nosič tepla - 15x40 cm Rašelinový nosič tepla - 30x40 cm Rašelinový nosič tepla - 60x40 cm Horký / studený gelový sáček

1 568,20 Kč 348,50 Kč 1 161,60 Kč

Rašelinové polštářky 218,40 Kč 355,60 Kč 640,10 Kč 165,20 Kč

Rašelinová tepelná láhev Rašelinový ledvinový polštářek Rašelinový krční polštářek Rašelinová tepelná láhev - karton 10 ks Rašel. ledvinový polštářek - karton 6 ks Rašelinový krční polštářek - karton 6 ks

Koupelová rašelina Rašelina koupelová 1 litr - TZ Rašelina koupelová 3 litry

Jednorázový rašelinový zábal Klasik - 15x40 cm (120 ks) Jednorázový rašelinový zábal Klasik - 60×40 cm (10 ks) Jednorázový rašelinový zábal Klasik - 60×40 cm (40 ks)

48,40 Kč 108,90 Kč

419,40 Kč 479,90 Kč 518 Kč 2 996 Kč 2 153,20 Kč 2 279,20 Kč

Jednorázové parafínové zábaly Jednorázový bio zábal z včelího vosku Jednoráz. parafínový zábal - ajurvédske bylinky Jednorázový parafínový zábal - med Jednorázový parafínový zábal - čokoláda

1 782 Kč 1 440 Kč 1 440 Kč 1 200 Kč

Jednorázový parafínový zábal - pomeranč Jednorázový parafínový zábal - konopí Jednorázový parafínový zábal - levandule Jednorázový parafínový zábal - kokos

1 440 Kč 1 440 Kč 1 440 Kč 1 200 Kč

Přístroje pro tepelnou terapii V kategorii přístroje pro tepelnou terapii najdete kvalitní přístroje, které slouží pro ohřev nosičů tepla, ale i parafínových zábalů. Kromě kombinovaných vodních lázní a parafinových přístrojů se zde nacházejí i podstavce na tyto přístroje.

Přístroje pro tepelnou terapii Kombinovaná vodní lázeň, E-2000 COMBI 200 Kombinovaná vodní lázeň, E-2000 COMBI 400 Parafínová lázeň, E-2000 PL 55 Podstavec pod E-2000 COMBI 200 Podstavec pod E-2000 COMBI 400

Parafínová lázeň 29 400 Kč 55 720 Kč 64 400 Kč 4 984 Kč 6 958 Kč

Parafínová lázeň Paraterm 8 litrů Parafínová lázeň Paraterm 12 litrů Parafínová lázeň Paraterm 20 litrů Parafínová lázeň Paraterm 28 litrů Parafínová lázeň Paraterm 56 litrů

17 640 Kč 21 840 Kč 21 168 Kč 24 864 Kč 38 640 Kč

Suché teplo a chladová aplikace Suché teplo Polštářek z třešňových pecek, modrý, 19 x 19 cm Polštářek z třešňových pecek, modrý, 23 x 26 cm Krční polšt. z třešňových pecek, noční obloha, 40 x 25 cm Tepelný polštářek 20 x 28 cm

210 Kč 274,40 Kč 512,10 Kč 341,60 Kč

Tepelný polštářek na krk a ramena Tepelný polštářek 30 x 40 cm Vulkan-Pack, 30x20 cm Vulkan-Pack, 40x30 cm

499,50 Kč 610,40 Kč 528,10 Kč 837,20 Kč

Chladová aplikace RÖWO tepelný a chladový polštářek

202,20 Kč

Kryopin-Pak®, velikost 1, 20x19 cm Kryopin-Pak®, velikost 2, 40x21 cm Kryopin-Pak®, velikost 3, 48x30 cm Fixační bandáže pro Kryopin Pak, 2 ks

294 Kč 528,90 Kč 725,20 Kč 445,20 Kč

26 720 540 422


Plagáty, modely

Plakáty Odbornými plakáty v masážních salonech pomůžete k lepší informovanosti klientů o jejich zdravotních problémech a umožníte jim tak rychleji pochopit jejich zdravotní situaci. Plakáty s tímto zaměřením jsou vhodné i pro masérské školy jako učební pomůcky, protože obsahují podrobný popis zkoumané oblasti.

Pro maséra Meridiány a Dornova terapie 32x47 cm Reflexologie nohy 47x63 cm Lymfatický systém člověka 47x63 cm Svalová soustava člověka 47x63 cm Tejpování pružnými tejpy 47x63 cm Topografie aku bodů 1,2,3 - 47x63 cm Kostra člověka 47x63 cm Kostra člověka - opěrná soustava 50,8x66 cm Svalová soustava 50,8x66 cm Nervový systém člověka 50,8x66 cm Autonomní nervový systém 50,8x66 cm Míšní nervy 50,8x66 cm Porozumění bolesti 50,8x66 cm Vaskulární systém človeka 50,8x66 cm

76,80 Kč 76,80 Kč 109,20 Kč 130,80 Kč 130,80 Kč 382,80 Kč 130,80 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč

Lymfatický systém člověka 50,8x66 cm Hlava a krk 50,8x66 cm Sada plakátů - Spouštěcí body těla Zranění ramene 50,8x66 cm Zranění ruky a zápěstí 50,8x66 cm

328,20 Kč 328,20 Kč 587,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč

Orgány Mozek 50,8x66 cm Mozek - 2 50,8x66 cm Oko 50,8x66 cm Ucho, nos a hrdlo 50,8x66 cm Ucho a sluchový systém 50,8x66 cm Vnitřní ucho - anatomie 50,8x66 cm Hltan a hrtan 50,8x66 cm Dýchací systém 50,8x66 cm Srdce 50x67 cm Trávicí systém 50,8x66 cm Játra 50,8x66 cm Reprodukční systém - ženy 50,8x66 cm Reprodukční systém - muži 50,8x66 cm Prostata 50,8x66 cm

328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč

Choroby Syndrom karpálního tunelu 50,8x66 cm Bedra - zranění 50,8x66 cm Zranění kolena 50,8x66 cm Zranění nohy a kotníku 50,8x66 cm Oko - choroby 50,8x66 cm Onemocnění kůže 50,8x66 cm Rýma - objasnění 50,8x66 cm Plicní lalok - onemocnění 50,8x66 cm Srdce - onemocnění 50x67 cm

328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč

Kardiovaskulární onemocnění 50,8x66 cm Nemoci trávicího traktu 50,8x66 cm Rakovina tlustého střeva a konečníku - vysvětlení 50,8x66 cm Gastroezofageální porucha a anatomie trávení 50,8x66 cm Vředy - objasnění 50,8x66 cm Močový trakt - onemocnění 50,8x66 cm Nejčastější gynekologické poruchy 50,8x66 cm Rakovina prsu 50,8x66 cm Erektilní dysfunkce 50,8x66 cm Rakovina prostaty 50,8x66 cm

328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč

Ostatní plakáty Lebka 50x67 cm Zub - anatomie 50,8x66 cm Lidský vlas 50,8x66 cm Endokrinní systém 50,8x66 cm Bok a koleno 50,8x66 cm Kloubové vazy 50,8x66 cm

328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč 328,20 Kč

Brožúra Kostra a svalstvo člověka

60,70 Kč

Modely Pro maséra Zmenšenina lebky Lebka v životní velikosti Lebka v životní velikosti s barevnými kostmi Lebka s krční páteří v životní velikosti Malá kostra, výška 42 cm Středně velká kostra, výška 85 cm Středně velká kostra s nervy a cévami, výška 85 cm Středně velká kostra s míšními nervy, výška 85 cm Rozebraná kostra v životní velikosti

403,20 Kč 1 383,20 Kč 1 232 Kč 1 391,60 Kč 667,60 Kč 1 720,60 Kč 2 100 Kč 1 808,80 Kč 3 640 Kč

Kostra v životní velikosti s výškou 180 cm Páteří s pánví a stehenní kostí v životní velikosti Akupunkturní model ucha Ramenní kloub v životní velikosti Loketní kloub v životní velikosti Kyčelní kloub v životní velikosti

6 784,40 Kč 2 385,60 Kč 1 362,50 Kč 952 Kč 621,60 Kč 621,60 Kč

Životní velikost kloubu ruky Ruka s vazivem v životní velikosti Noha s vazivem Životní velikost kloubu nohy

792,40 Kč 1 019,20 Kč 1 016,40 Kč 792,40 Kč

27 www.maseri.cz


Knihy, masérske kurzy - dvd, hudba

Knihy Pro ty, kteří mají chuť se vzdělávat nabízíme odborné knihy se zaměřením na různé druhy masáží - sportovní masáž, thajská masáž, reflexní masáž, masáž lávovými kameny, speciální masáže pro děti a miminka a mnoho jiných.

Knihy Bowenova masáž Thajská masáž nohou Sportovní masáže Meridiánová masáž Masáže nastávajících maminek a miminek Masáže dětí a kojenců Cvičíme na velkém míči Automasáž Aromaterapie od A do Z Detoxikační masáže medem Základy anatomie Shiatsu a základy tradiční čínské medicíny Masáž v sedě – Amma Reflexní terapie

341 Kč 290,40 Kč 260,70 Kč 380,60 Kč 135,30 Kč 167,20 Kč 267,30 Kč 298,10 Kč 348,70 Kč 198 Kč 399,30 Kč 229,90 Kč 178,20 Kč 188,10 Kč

Reflexní diagnostika Baňkování a moxování pro maséry Velká kniha aromaterapie Terapie reflexních zón na noze Učebnice reflexní terapie Encyklopedie Thajské masáže Klasické masáže Lymfa míza Spoušťové body a jejich odstraňování Léčení Dornovou metodou

228,80 Kč 370,70 Kč 268,40 Kč 380,60 Kč 398,20 Kč 380,60 Kč 251,90 Kč 198 Kč 358,60 Kč 198 Kč

Tejpování pevnými a pružnými tejpy Kinesiotaping pro sportovce Anatomie těla v pohybu Svalová medicína Fascie Reflexológie od A do Z Masáže od A do Z Technika masáže v rehabilitaci Ájurvedská masáž - Tradiční indické techniky Svalové funkční testy Tekuté slunce Automasáž pro zdraví Masáže na vaši bolest Reflexologie obličeje Kraniosakrální terapie Akupunktura v teorii a praxi Ťukáním ke zdraví a pohodě Cesta ke zdravé páteři a kloubům Celulitida Čínská masáž horkými kameny

190,30 Kč 189,20 Kč 260,70 Kč 350,90 Kč 480,70 Kč 330 Kč 330 Kč 529,10 Kč 180,40 Kč 458,70 Kč 248,60 Kč 319 Kč 158,40 Kč 248,60 Kč 159,50 Kč 497,20 Kč 289,30 Kč 148,50 Kč 278,30 Kč 417,20 Kč

Masérske kurzy / Hudba Masérske kurzy – DVD Indická masáž hlavy - instruktážní DVD Reflexní masáž chodidla - DVD Shiatsu masáž v sedě přes oblečení DVD Reflexní masáž zad - instruktážní DVD Baby masáž - masáž dětí a kojenců DVD Masáž v těhotenství - instruktážní DVD

700 Kč 980 Kč 700 Kč 700 Kč 700 Kč 980 Kč

Hudba Hudobné Wellness CD “Impressions Musik”

442,40 Kč

Namman Muay Thajský krém Namman Muay 100 g

Regenerační thajský krém je oblíbený 148 Kč zejména mezi sportovci. Svým unikátním složením napomáhá mírnit bolest.

Thajský krém Namman Muay 30 g

Regenerační thajský krém je oblíbený 74 Kč zejména mezi sportovci. Svým unikátním složením napomáhá mírnit bolest.

Masážní olej Namman Muay 450 ml

Hřejivý thajský olej. Svými účinky je totožný s Thajským olejem Namman Muay ve spreji. Rozdílný je jen způsob aplikace.

384 Kč

Thajský olej ve spreji 20 ml

Tento olej je určen nejen pro aktivní sportovce. Využít jej můžete na prohřátí svalů před výkonem i k regeneraci po námaze.

89 Kč

Celou nabídku najdete na stránce: www.maseri.cz/namman-muay/

28 720 540 422


Tejpy, obvazy, bandáže, medic tašky, pivní kosmetika

Pro sport

První pomoc při zraněních Chladivý sprej 400 ml RehabMedic maska na oči Sáček na led velikost M 23 cm Sáček na led velikost L 28 cm Flexall - gel pro úlevu od bolesti Instantní chladivý sáček-jednorázový Neoprenový pás na gelový sáček Gelové chladící/zahřívací sáček

Tejpy Athletic tape 2,5 cm 1 ks Athletic tape 3,8cm (2 ks v bal.) Athletic tape 5cm (1 ks v bal.) Podtape 1 ks Trainers tape 2,5 cm 1 ks Trainers tape 3,8 cm 1 ks Trainers tape 5 cm 1 ks ALL Strap Tape 3,8 cm 1 ks ALL Strap Tape 5 cm 1 ks Barevný tejp 3,8 cm (2 ks v bal.) (barvy: červená, černá, modrá, růžová, oranžová, zelená, žlutá)

47,60 Kč 139,70 Kč 92,40 Kč 58,80 Kč 35 Kč 50,40 Kč 70 Kč 81,20 Kč 109,20 Kč 212,80 Kč

Bandáže - Ortézy Elastická bandáž zápěstí Elastická bandáž loket Elastická bandáž koleno Elastická bandáž kotníku Bandáž zápěstí Neoprene sleeve RehabMedic bandáž kotník

Obvazy Stretch tape 5 cm x 4,6 m Stretch tape 7,5 cm x 4,6 m Superplast 5 cm x 4,5 m Superplast 7,5 cm x 4,5 m Cohesive tape 5 cm x 4,6 m

105,80 Kč 139,70 Kč 105,80 Kč 139,70 Kč 83,70 Kč

Cohesive tape 7,5 cm x 4,6 m Cohesive tape light 6 cm x 20 m Cohesive tape light 8 cm x 20 m Cohesive tape light 10 cm x 20 m

129,10 Kč 111,10 Kč 132,70 Kč 154 Kč

164,90 Kč 179,20 Kč 279,70 Kč 340,50 Kč 356,70 Kč 27,70 Kč 428,40 Kč 106,40 Kč 143,40 Kč 179,20 Kč 215 Kč 179,20 Kč 354,70 Kč 354,70 Kč 892,30 Kč

Medic tašky First aid kit Sports aid kit Trainers aid kit RehabMedic vozík Deluxe medical kit (prázdná) Heavy duty travel kit (prázdná)

445,20 Kč 529,20 Kč 627,20 Kč 878,10 Kč 5 544 Kč 15 052,80 Kč

Tomfit - Pivní kosmetika Obsahuje vitamíny skupiny B, stopové prvky a minerály, které výrazně zlepšují regeneraci pokožky. Pivní kosmetika je vyráběna ručně a obsahuje velké množství piva, chmelový extrakt a pivovarské kvasnice. Výrobky neobsahují žádné syntetické barvy. Pivní šampon 300 ml Pivní sprchový gel 300 ml Pivní tekuté mýdlo 500 ml Pivní tekuté mýdlo 1000 ml Pivní pěna do koupele 500 ml Pivní vlasový balzám 300 ml

109 Kč 109 Kč 109 Kč 129 Kč 109 Kč 129 Kč

Pivní olejová lázeň 500 ml Pivní relxační koupelová sůl 600 g Pivní tělový peeling 300 ml Pivní tělové mléko 500 ml Pivní glycerinové mýdlo 140 g Pivní hydratační pleťová maska 100 ​​ ml Dárková sada mini I. - pivní šampon plus balzám Dárková sada mini II. pivní šampon plus sprchový gel Dárková sada papírová malá 3x300 ml Dárková sada papírová velká 3x500 ml Dárkové balené - Pivní kosmetiky (dřevěná sada)

139 Kč 119 Kč 149 Kč 159 Kč 89 Kč 149 Kč 238 Kč 218 Kč 339 Kč 359 Kč 990 Kč

Esence pro sauny a parní lázně Dopřejte si esenciální vůni pro sauny nebo si připravte příjemnou parní lázeň díky různým druhům esencí. Wellness esence Silvapin® - Citrus 1000 ml Esence Citron/pomeranč 1 l Esence Conifera 1 l Esence Eukalyptus 1 l Esence Grapefruit 1 l Esence Lemongrass 1 l Esence Levandule 1 l Esence Máta 1 l Esence Sev. bříza1 l Esence Bambus - Lotus 1 l

672 Kč 691,30 Kč 691,30 Kč 691,30 Kč 691,30 Kč 691,30 Kč 691,30 Kč 691,30 Kč 691,30 Kč 744 Kč

Esence Jasmín 1 l Esence Med 1 l Esence - Silvapin, eukalyptus/mentol 1 l Esence - Silvapin, pomeranč/lemongrass 1 l Esence - Silvapin, citron/máta 1 l Esence - Silvapin, med/zázvor 1 l Esence - Silvapin, limetka/bambus 1 l Esence - Silvapin, papaya/mango/kolovník 1 l Esence - Silvapin, jedle bělokorá 1 l

29 www.maseri.cz

744 Kč 744 Kč 809,20 Kč 809,20 Kč 809,20 Kč 809,20 Kč 809,20 Kč 809,20 Kč 809,20 Kč


Infrasauny

O infrasaunách

Infrasauna narozdíl od klasické sauny nepracuje na principu jednoduchého ohřívání vzduchu, ale vytváří infračervené záření FIR o určité vlnové délce, které zahřívá lidské tělo bez nutnosti ohřívání vzduchu. Infračervené záření není ultrafialové záření, jeho účinky se spálit nemůžeme. Princip infrasaun byl nejdříve využíván výhradně v oblasti medicíny. Hlavní výhodou je, že infrasauny zvyšují rozpínavost tkáně, snižují ztuhlost končetin, kloubů a zad, snižují svalové napětí, mírní bolesti, stimulují krevní oběh, působí při léčbě chorobných zánětlivých procesů kůže, jsou výhodným doplňkem komplexního programu na redukci váhy (za 30 min. spálí až 600 cal.). Mění se i složení lidského potu, kdy se Vám z těla odplavuje nejen voda a sůl jako u klasické sauny, ale i toxiny. Infrasauna může být vyrobena jako bytová nebo pracovní. Doprava a montáž zdarma.

Infrasauna Grand De Luxe A2

23 990 Kč

Luxusní infrasauna pro 2 osoby Grande De Luxe A2 + Světelná terapie zdarma! Provedení dřeva: Hemlock (kanadská jedle) Rozměry (délka x hloubka x výška v cm): 120 x 105 x 190 Oboustranný kontrolní panel: ANO Nastavení teploty infrasauny: 18 - 60°C Počet osob: 2

Příkon Infrasauny: 1600W Ionizátor kyslíku: ANO Typ infrazářičů: keramické (5 zářičů) Provozní podmínky: od 18°C

Infrasauna Grand De Luxe B3

31 990 Kč

Luxusní infrasauna pro 3 osoby Grand De Luxe B3 + Světelná terapie zdarma! Provedení dřeva: Hemlock (kanadská jedle) Rozměry (délka x hloubka x výška v cm): 153 x 125 x 190 Oboustranný kontrolní panel: ANO Nastavení teploty infrasauny: 18 - 60°C Počet osob: 3

Příkon Infrasauny: 1900W Ionizátor kyslíku: ANO Typ infrazářičů: keramicke (6 zářičů) Provozní podmínky: od 18°C

Infrasauna Grand De Luxe CK3C

36 990 Kč

Luxusní infrasauna pro 3-4 osoby Grand De Luxe CK3C + Světelná terapie zdarma! Provedení dřeva: Hemlock (kanadská jedle) Rozměry (délka x hloubka x výška v cm): 150 x 65 x 120 x 190 Oboustranný kontrolní panel: ANO Nastavení teploty infrasauny: 18 - 60°C Počet osob: 3-4

Příkon Infrasauny: 2300W Ionizátor kyslíku: ANO Typ infrazářičů: keramické (6 zářičů) Provozní podmínky: od 18°C

Infrasauna Grand De Luxe CK4

37 990 Kč

Luxusní infrasauna pro 4 osoby Grand De Luxe CK4 + Světelná terapie zdarma! Provedení dřeva: Hemlock (kanadská jedle) Rozměry (délka x hloubka x výška v cm): 175 x 135 x 190 Oboustranný kontrolní panel: ANO Nastavení teploty infrasauny: 18 - 60°C Počet osob: 4

Příkon Infrasauny: 2300W Ionizátor kyslíku: ANO Typ infrazářičů: keramické (6 zářičů) Provozní podmínky: od 18°C

Kompletní nabídku najdete na stránce: www.maseri.cz/sauny/ (v nabídce najdete více než 60 modelů) 30 720 540 422


Vířivky

Účinky vířivky

Hydromasáž je známá blahodárnými účinky na lidský organismus - uvolnění svalů, zbavení stresu, odstranění celulitidy, navrácení zdravého spánku a mnoha jinými. U nás najdete vířivky Premium leisure a Freestyle spas v různých velikostech a provedeních - s vodopádem, aromaterapií, zabudovanými reproduktory a dalšími doplňky.

Vířivka - VL 413 Barva: dle vzorníku Materiál: akryl (USA ARISTECH) Konstrukce vany: nerezový rám

105 990 Kč Počet osob: 4-5 osob Opláštění vany: PVC (imitace dřeva) Tepelná izolace: pěnový nástřik skeletu vany (vysoká hustota pěny)

Venkovní vířivka pro čtyři osoby se skvěle hodí pro čtyřčlennou rodinu nebo pro pár, který by chvíle relaxace sdílel rád i se svými přáteli. Vířivky pro čtyři jsou dostupné v symetrickém i asymetrickém provedení. Vyráběné jsou tradičně z akrylu a jejich barvu si můžete vybrat libovolně dle vzorníku. Vířivá vana se rázem stane dominantou Vaší zahrady a závidět Vám ji bude nejeden soused. Shoďte zábrany a pořiďte si vířivku, která předčí Vaše očekávání.

Vířivka - VL 522 Barva: dle vzorníku Materiál: akryl (USA ARISTECH) Konstrukce vany: nerezový rám

105 990 Kč Počet osob: 5 Opláštění vany: PVC (imitace dřeva) Tepelná izolace: pěnový nástřik skeletu vany (vysoká hustota pěny)

Je libo kvalitní vířivka za rozumnou cenu? Pak jste u nás na správném místě. Širokou nabídku venkovních vířivých van u nás seženete i v provedení pro pět osob. Výběr je opravdu bohatý. Venkovní pětimístné vířivky nabízíme v kruhovém, čtvercovém i čtyřlístkovém tvaru. Pestrá je i barevná škála a nabízí se i možnost zakoupení různého příslušenství. Jestli chcete Vaše přátele skutečně ohromit, pořiďte si k vířivce také termokryt, bar se stoličkou nebo televizor s DVD přehrávačem.

Vířivka - VL 816 Barva: dle vzorníku Materiál: akryl (USA ARISTECH) Konstrukce vany: nerezový rám

129 990 Kč Počet osob: 6 Opláštění vany: PVC (imitace dřeva) Tepelná izolace: pěnový nástřik skeletu vany (vysoká hustota pěny)

Vířivá vana pro sympatický počet šest osob jistě naplní Vaše představy. Se svými přáteli a známými prožijete ve venkovní vířivce nejen příjemný odpočinek, ale také neskutečnou zábavu. Velká zábava nemusí být nutně spojená s nedostupnou a velmi vysokou cenou. V naší nabídce si může vybrat opravdu každý. Kdo hledá skutečný přepych, vybere si vířivku s bohatou výbavou trysek, vodopádem a aromaterapií. Skromnějšího zájemce potěší jednodušší typ, ve kterém se dá také skvěle relaxovat s přijatelnými pořizovacími náklady.

Vířivka - VL 17 Barva: dle vzorníku Materiál: akryl (USA ARISTECH) Konstrukce vany: nerezový rám

129 990 Kč Počet osob: 5 Opláštění vany: PVC (imitace dřeva) Tepelná izolace: pěnový nástřik skeletu vany (vysoká hustota pěny)

Je libo kvalitní vířivka za rozumnou cenu? Pak jste u nás na správném místě. Širokou nabídku venkovních vířivých van u nás seženete i v provedení pro pět osob. Výběr je opravdu bohatý. Venkovní pětimístné vířivky nabízíme v kruhovém, čtvercovém i čtyřlístkovém tvaru. Pestrá je i barevná škála a nabízí se i možnost zakoupení různého příslušenství. Jestli chcete Vaše přátele skutečně ohromit, pořiďte si k vířivce také termokryt, bar se stoličkou nebo televizor s DVD přehrávačem.

Pro přesnou cenovou nabídku a skladové zásoby nás kontaktujte. Kompletní nabídku najdete na stránce: www.maseri.cz/virivky/ (v nabídce najdete více než 80 modelů) 31 www.maseri.cz


Telefon:

720 540 422

E-mail:

info@maseri.cz

Internetový obchod

www.maseri.cz

Expresní doručení

Pokud si zboží objednáte do 12:00 v pracovní den, vaše objednávka Vám bude doručena následující pracovní den, pokud máme zboží skladem. V internetovém obchodě si můžete prověřit dostupnost a skladovou zásobu každého produktu.

Doprava:

Objednávka do 2 772 Kč - kurýr 96 Kč Objednávka nad 2 772 Kč - doprava zdarma Cena dopravy elektrických a stacionárních lehátek v rámci celé ČR 999 Kč.

Platební možnosti

- dobírka 29 Kč (platba v hotovosti při převzetí balíku) - platba předem převodem na účet

Výdejní místo

Vestibul metro, ul. Kolbenova (Motostop) 190 00 Praha 9 Výdejna slouží čistě jen na vydávání objednaného zboží, výdejna nemá skladové zásoby. PPL kurýr vás bude telefonicky informovat o doručení balíku na výdejní místo.

Kamenná prodejna

Lipt, s.r.o. Družstevná 491/58 (Areál PD Vlára) 914 42 Horné Srnie

48°59’02.5”N 18°06’09.1”E V tomto katalogu není zahrnuta kompletní nabídka našeho sortimentu. Kompletní nabídku najdete v internetovém obchodě www.maseri.cz Všechny ceny v tomto katalogu jsou včetně DPH.

* vyhrazujeme si právo na tiskové chyby a změnu cen 05/2015

maseri.cz  
maseri.cz  
Advertisement