Page 1

--------------------- --- -------------

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--


hakkımızda Antalya da yerleşik Matrix Travel, profesyonel, dinamik ve tecrübeli ekibi ile 2000 yılından beri faaliyet göstermektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile hareket eden acentemiz gerek yurt içinde gerekse yurtdışında bulunan müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Koşulsuz memnuniyet ilkesi ile, bireysel ve kurumsal müşterilerine dünyanın her yerinde tatil yapma imkanı sunarak, iş gezileri, transferler, toplantı organizasyonları, spor, kültür ve eğlence turizmi alanlarında birinci sınıf hizmet verir. Yaklaşık 50 kişilik kadrosu ile müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı ilke edinmiş Matrix Travel, Antalya şehir merkezinde ve Belek de olmak üzere 2 adet şubesi ile hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul da irtibat ofisi bulunmaktadır.


vizyonumuz İş ortaklarımızın ilk tercihi olmak, müşterilerimize sunduğumuz kalite ve güvenirliğinin devamlılığını sağlamak, sürdürülebilir ve uzun vadeli bir büyüme elde etmektir.

misyonumuz Geleceği planlamak, zamanı verimli kullanmak, yeniliklere ve eğitime açık olmak, personelimizi eğitmek ve desteklemek.

sözümüz *Profesyonel, güvenilir ve güler yüzlü hizmet *24 saat içinde hızlı geri dönüş *Taleplerinize yardımcı olacak uzman ekip *Size özel, çeşitli seçenekler ile detaylı yanıtlar *Mükemmel organizasyon ve planlama hizmetl*eri *En iyi kaliteye en uygun fiyat *Şeffaflık ve dürüstlük *Yüksek kalitede müşteri hizmetleri


lisanslarımız TURSAB Türk Seyahat Acenteleri Birliği üyesiyiz. Tüm seyahat acentelerinin, Seyahat acentesi hizmetlerini yürütebilmesi için TURSAB lisansı olmalıdır.

IATA Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği üyesi olan acentemiz, bu birliğe üye ulusal ve uluslararası tüm havayollarının biletlerini en uygun şartlarla misafirlerine sunar.

IAGTO Golf turizmi endüstrisi küresel ticaret örgütü olan Golf Tur Operatörleri Birliği üyesiyiz.


hizmetlerimiz Yurtiçi Turlar Kültürel turlarımız ile ülkemizin pek çok hazinesini görme fırsatına sahipsiniz, profesyonel şekilde hazırlanan tur programlarımız, tecrübeli rehber kadromuz ve seçtiğimiz seçkin oteller ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Bizans, Helenistik, Roma ve Osmanlı dönemlerinden çoğu hala sağlam olan birçok kalıntı bulunan ülkemiz inanılmaz bir zengin bir tarihe sahiptir. Türkiye; Pamukkale’deki olağanüstü termal kaplıcalar, görkemli Toros Dağı, Kapadokya’daki Peri bacaları gibi seçkin doğal güzelliklere sahip bir ülke olarak kültür, sanat, tarih, doğa, iyi yemek, spor alanlarında zengin ziyaret yerleri seçimi sunmaktadır.

Yurtdışı Turlar Gerek yurt dışı paket turlarımız gerekse tamamen isteklerinize göre hazırlanabilen kişiye özel seyahat programlarımız tüm detaylara özen gösterilerek oluşturulur. Münferit yada grup tatil organizasyonlarınızda yurt dışı tatil paketleri konusunda kalitesi tartışılmaz Setur güvencesi ile yanınızdayız.


Uçak Bileti Uluslararası Hava Taşımacılığı (IATA) üyesi olan Matrix Travel yerli ve yabancı tüm hava yollarının biletlerini en rekabetçi fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Ayrıcalıklı uçuş programları ve fiyatları ile Kurumsal müşterileri için büyük avantajlar sağlamaktadır.

Gemi Turları Dünyanın tüm denizlerinde yüzen birbirinden güzel ve modern gemi turlarının yetkili satıcısı olan Matrix Travel deneyimli kadrosu ile bütçenize en uygun turu size önermeye hazırdır.


Toplantılar Yıllara dayanan tecrübesi ve yenilikçi personeli ile pek çok toplantı ve kongre organizasyonuna imza atmış olan şirketimiz, deneyimlerini yeni projelerde paylaşmaktan ve dünya çapında birinci sınıf hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Ulusal ve uluslararası büyük küçük onlarca organizasyona imza atmış olan firmamız ihtiyaç duyacağınız otel rezervasyonu, transfer, günlük tur, teknik ekipman ve personel tedarik hizmetlerini en iyi şekilde karşılar. Kongre ve toplantı konusunda uzmanlaşmış oteller ile olan sıkı işbirliğimiz ve bu konuda uzman ve tecrübeli ekibimiz organizasyonların yüksek memnuniyet ile sonuçlanmasını sağlamaktadır. Bölgemizdeki 5 yıldızlı oteller her şey dahil konseptleri ve modern kongre merkezleri ile standardın üzerinde hizmet sunmaktadırlar. Matrix Travel sahip olduğu uluslararası network sayesinde dünyanın her yerinde toplantı organizasyonu yapabilme imkanına sahiptir.

Düğün Organizasyonları Türkiye’nin Akdeniz kıyıları özel günlerinizi rüya gibi sahillerde düzenleme imkanı sağlıyor. Gerek sade bir tören gerekse tam donanımlı bir kutlama, nikah töreni ve balayı organizasyonu için sizlere ideal teklifler sunuyoruz. Antalya iklimi sebebiyle son dönemlerde sahil düğünleri için çok popüler bir bölge haline gelmiştir. Matrix Travel olarak biz sizlere canlı müzikten çiçeklere organizasyonun her adımında ihtiyaç duyacağınız hizmetleri sağlıyoruz. Her gelin ve damadın hayali farklı olacağından, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız.


Golf Seyahatleri Yurt içindeki misafirlerimize verdiğimiz hizmetlere ilave olarak Belek'de bulunan ofisimizde, yurt dışından gelen golf oyuncusu misafirlerimize hizmet veren uzman ve çalışkan bir ekibimiz bulunmaktadır.

Golf turizminin Avrupa'da ki gözbebeği Belek'e Avrupa'nın hemen hemen tüm ülkelerinden, Hindistan'dan ve Uzakdoğu'dan her yıl binlerce golfçü misafir getirebilmenin gururunu taşıyoruz. Golf Tours Turkey Matrix Travel’ın golf turizmindeki dünya markasıdır. Uluslararası Golf Tur Operatörleri birliği (IAGTO) üyesi olan acentemiz gerek Golf Tours Turkey markası ile gerekse dünyanın dört bir yanında bulunan partnerleri ile her yıl 12,000 golf oyuncusunu Belek de ağırlamaktadır. Ladies European Tour gibi büyük ölçekli uluslararası turnuvalara sponsor olup golf turizminin gelişmesinde katkı sağlayan Matrix Travel, Türkiye lisansı kendisine uluslararası World Corporate Golf Challenge turnuvası ile şirketler arası turnuvalar düzenleyerek golf sporunun daha geniş kitlelere ulaşması için çaba harcamaktadır.


Futbol Antrenman Kampları Antalya Bölgesi hakkındaki tartışmasız bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde Dünya çapında amatör ve profesyonel futbol takımlarına antrenman kampları için cazip teklifler sunuyoruz. Her bütçeye uygun bir otel seçeneğinin yanı sıra, ideal hava koşullarına sahip Antalya bölgesi yerli ve yabancı futbol takımlarının kış antrenmanları için dünyanın en popüler yerleri arasındadır. Genellikle her şey dahil konsepti ve özel sağlık paketleri bulunan bölge otellerinin aynı zamanda UEFA standartlarında futbol sahaları ve yüksek kalitede fitness salonları da bulunmaktadır.

Tenis Grupları Bu spora olan ilgimiz ve uzman anlayışımız ile her ayrıntıyı organize eden birinci sınıf hizmet bir sunuyoruz.

Bölgemizde bulunan oteller her amaca uygun kortları ile antrenman grupları için genellikle bir haftadan oluşan paketleri ile idealdir. Matrix Travel olarak daha çok İskandinav ülkelerinden gelen grupları ağırlamaktayız. Türkiye iklimi sebebiyle bahar ve kış aylarında yetişkinler ve gençler için oldukça popülerdir.


Yurtiçi Transferler Araçlarımızın tümü sigortalı olup, şoförlerimizin tümü deneyimlidir. Eğitimli profesyonel bir operasyon kadromuz bulunmaktadır. Transferleriniz her zaman özel yapılmaktadır. Oteltransferi.com markamız güvenilirliği, ve konforu ile bilinen bir marka haline gelmiştir. Bakımları düzenli olarak yapılan filomuzda 2 yaşın üzerinde araç bulunmamaktadır. Tüm büyük havaalanlarından kaldığınız otellere VIP araçlar ile ve en uygun fiyatlarla transferler imkanına sahipsiniz.


gayemiz Matrix Travel olarak sürdürülebilir bir turizm için çevremizi ve gelecek nesillerin yararı için doğal hazinelerimizi korumanın görevimiz olduğuna inanıyoruz. Türk Deniz Çevre Koruma Derneği (Turmepa) ve The Friends of Conservation (FOC) faaliyetlerine destek verdiğimiz çevre koruma örgütlerindendir.


bayiliklerimiz Clubstohire İrlanda merkezli olan, dünya genelinde 17 adet temsilcisi bulunan ve sayısı gün geçtikçe artan Clubstohire.com um Türkiye’deki temsilcisiyiz. Golf tatiliniz sırasında golf ekipmanlarınızı yanınızda taşımaya artık gerek kalmadı. Online olarak rezervasyon yapabilir ve indiğiniz havalimanında golf clublarınızı teslim alabilirsiniz. Belek bölgesinde tüm otellerde ücretsiz teslimi yapılabilen clubstohire kiralama sistemi aynı zamanda müşterilerine en makul fiyatlarla en iyi clubları deneme/kullanma fırsatını sunuyor.

World Corporate Golf Challenge World Corporate Golf Challenge, Dünya Kurumsal Golf Turnuvası bir dünya markası olup 1993 yılında İngilteredeki “The Times” dergisinin işbirliği ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana 19 milyon golfçünün yer aldığı Dünyanın en büyük kurumsal golf organizasyonudur. Şu anda Dünya genelinde Hindistan, Yeni Zelanda, Dominik Cumhuriyeti ve Finlandiya gibi ülkelerde franchisingleri bulunmaktadır. Matrix Travel Türkiye’de organizasyonun tek lisans sahibidir. Her ülke kendi ulusal turnuvasını düzenlemektedir. Dünya Finali ise farklı ülkeleri bir araya getirir. Time ve Fortune dergileri ve Golfing World televizyonu turnuvanın medya sponsorlarındandır ve turnuvaya geniş yer vermektedirler.


Setur Antalya Bölgesinde uzman olan acentemiz Setur’un bu bölgedeki temsilcisidir. Setur Türkiye’nin en büyük turizm acentelarından biridir. 1965 yılından bu yana sektörde hizmet vermektedir. Mükemmel hizmet kalitesi ile bilinen Setur, Skal International tarafından 2008 yılında "En İyi Turizm Acentası" ödülüne layık görülmüştür. Setur ayrıca BCD Travel, Virgin Limited, Abercrombie & Kent ve Orient Express in Türkiye temsilcileridir. 2001 yılında Bookinturkey.com ülke çapında online rezervasyon portali olarak Setur tarafından kurulmuştur. Koç Holding in bir parçası olan Setur, Türkiye’nin en büyük holding yatırımı olup Fortune dergisinin ilk 500 firması arasına giren tek Türk firmasıdır. Setur, yurt içinde ve yurt dışında sunduğu sınırsız tatil seçenekleri ile siz değerli müşterilerinin 50 yıldır hizmetindedir.


-----

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

- -- -

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

-

MATRIX TRAVEL  

Matrix Travel Turkish

MATRIX TRAVEL  

Matrix Travel Turkish

Advertisement