Page 1

Kandidáti do boardu JA Alumni pro rok 2014/2015 Medailonky uchazečů do Alumni boardu Stanislav Riger | Matěj Kapošváry | Tuan Doan Duy | Jakub Smolík | Dalibor Branný | Monika Jabůrková | Kristýna Jandová | Dominika Havranová | Jan Randus | Viktorie Petříková | Rostislav Stoklásek Hlasujte zde! Stanislav Riger aka Standa 18 let, STUCO 2012/2013 Když jsem poprvé poznal programy JA, obdivoval jsem, s jakou ochotou a pílí se snažili Alumni pomoci každému, kdo to aktuálně potřeboval. A to opravdu s čímkoli. JA mi dala hodně - od naučení základů podnikání až po změnu způsobu myšlení, a proto budu rád pracovat na tom, abych jí to náležitě oplatil. A pokud při tom mohu získat cenné zkušenosti a zajímavé kontakty, líbí se mi tato pozice o to více.

Matěj Kapošváry aka Captain M 21 let, STUCO 2010/2011, současný člen boardu Alumni Během posledního roku se stalo JA Alumni nepostradatelnou součástí mého života. Společně s ostatními se nám podařilo nasměrovat Alumni skvělým směrem a moc rád bych byl u jeho další cesty vstříc novým akcím, projektům, výzvám a úspěchům. V JA Alumni cítím velký potenciál, mám v hlavě pár projektů a nápadů a těším se, že je společně s dalšími alumňáky zrealizujeme! Tento klub už pro mě dávno není jenom zdrojem kontaktů, zkušeností, motivace a zážitků, je to pro mě srdcová záležitost! :)

Tuan Doan Duy aka Tuanek 20 let, STUCO 2011/2012 Chci tento klub posunout aspoň o 2 schodky výše a chci se podílet na zvýšení povědomí o činnosti a vizi JA Alumni. Doufám, že mě v Americe napadne nápad na nový koncept pro Alumni projekty jak je např. Coffee Talks (dříve Alumni Coffee), abychom tak rozšířili portfolio činností. Hlavní role při organizaci Sci-Preneurshipu mě také namotivovala, nebát se větších výzev.


Jakub Smolík aka Silver James 20 let, STUCO 2011/2012, současný člen boardu Alumni Přihlášení se do programu STUCO od JA bylo jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí. JA Alumni po ní byla přirozeně dalším krokem. Byl to krok perfektní! JA Alumni je organizace s jejíchž vizemi jsem se naprosto ztotožnil. Zvolil jsem si cestu vzdělání a VÍM, že mi toho post v Boardu ještě mnoho dá a naopak i já mám pořád co dávat do fungování JA Alumni a proto chci být i nadále jeho součástí. Věřím v JA Alumni a chci jej dále budovat!

Dalibor Branný aka The Big D 18 let, STUCO 2013/2014 Ahoj, důvodů, proč být jeden z JA Alumni crew, je hodně. Na něco takového opravdu pouhých 500 znaků nestačí :(. Každopádně osobně mě nejvíce lákají pestré možnosti zlepšování svých dovedností, různorodé challenge ve formě organizace (nejen) workshopů, prezentování před lidmi, výpomoc jako jeden z Alumni na akcích (Junior Business Camp 2014), spolupráce se zahraničními Alumni. A v neposlední řádě bavit se a užívat si skvělých příležitostí, které JA Alumni nabízí. Děkuji :)

Monika Jabůrková aka Zatím není, ale až bude, tak prý bude stát za to ;) 22 let, STUCO 2009/2010, zakládající člen, současný člen boardu Alumni JA Alumni jsme založili v roce 2011. Pamatuji si, jak jsme naivně napsali na kus papíru, že Alumni zakládáme a zapili to šampaňským :D Musím říct, že jsem na všechny Alumni co se podíleli na našem rozvoji nesmírně pyšná. Z Alumni se stala organizace, o které je slyšet a která opravdu pomáhá. Proto bych si přála být v boardu i další rok. Zkušenosti a motivaci, kterou získávám pořádáním Alumni akcí a setkáváním se s inspirativními lidmi a mými skvělými kolegy jsou nenahraditelné. #ilovealumni

Kristýna Jandová aka Týnka 17 let, STUCO 2013/2014 Součástí boardu JA Alumni se chci stát z důvodů: Chodit v "podnikatelské sféře" (naučit se myslet jako podnikatel), získat kontakty, naučit se novým dovednostem. Zdokonalit se v jednání s lidmi, zkusit si založit vlastní firmu a pohybovat se na trhu.


Dominika Havranová aka Domča 17 let, STUCO 2013/2014 Chtěla bych získat co nejvíce kontaktů a zkušeností, které mi v životě určitě hodně pomůžou. Moje hlavní priorita je, abych toho v životě dosáhla co nejvíce a pokud možno tak i nejdál. Proto si myslím, že stát se součástí boardu JA je velmi dobrá příležitost.

Jan Randus aka říkejte mi Izmael 21 let, STUCO 2010/2011 Jelikož vidím v této mladé organizaci velký potenciál. Za poslední půlrok proběhlo několik zajímavých akcí, které mi otevřely nové možnosti a přinesly zajímavé kontakty. Chci tuto možnost předat dalším absolventům, proto se chci zapojit větší měrou na chodu JA Alumni. Rád bych pracoval po boku svých kamarádů, rozvíjel se a získával s nimi nové zkušenosti v oblasti event managementu nebo na různých projektech. Chci si za pár let říct, že jsem byl u samotných začátků velmi úspěšné absolventské organizace!

Viktorie Petříková aka Vikuňa 22 let, STUCO 2009/2010, zakládající člen, současný člen boardu Alumni Protože jsem s JA Alumni Czech Republic od samého začátku,vidím jeho vývoj a chci u jeho vývoje také zůstat.Board mi umožní být v blízkosti všeho skvělého dění, které JA Alumni organizuje a také se na organizaci podílet.Vidět,jak Alumni za poslední rok rozkvetlo mi dělá jakožto zakládající člence nesmírnou radost a v nadcházejícím roce bych se na náš ještě větší boom nechtěla dívat zvenčí.Taky bych chtěla v Boardu udržet zastoupení něžného pohlaví,Girls Power!My heart beats for JA Alumni!

Rostislav Stoklásek aka Rostič 22 let, STUCO 2009/2010, zakládající člen, současný člen boardu Alumni S JA Alumni jsem od začátku a vím, čím vším jsme si museli projít. A díky tomu mám taky plno nápadů a obrovskou motivaci JA Alumni dále rozvíjet, vymýšlet nové programy a akce. Za poslední půlrok se JA Alumni podařilo pořádně se nakopnout a já věřím, že i v příštím roce bych byl důležitá součást týmu, která pomůže JA Alumni na nastartované cestě udržet.

JA Alumni - kandidáti do boardu  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you