Page 82

aktüel

matbaa&teknik

Packology 2013 Fuarı Yapıldı Packology 2013 Ended UCIMA ve Rimini Fiera tarafından düzenlenen Packology has come to a Packology, sektöre işleme ve ambalajlama close with excellent ratings. dünyasının profesyonellerini tanıttı.

Packology 2013, which was held in Rimini from the 11th to the 14th of June by UCIMA and Rimini Fiera, has come to an end with excellent ratings by the industry professionals who took place in it. The Rimini Expo Centre hosted the second edition of Packology. The fair spearheaded in 2010 by the leading Italian packaging equipment manufacturers. Rimini’de 11 – 14 Haziran tarihleri arasında UCIMA ve Rimini Fiera ortaklığıyla gerçekleştirilen Packology 2013, sektörün profesyonellerinden tam not aldı. Rimini Expo Centre Packology’ye ikinci kez ev sahipliği yaptı. Fuar’da 2010 senesinde önde gelen İtalyan ambalaj ekipmanları üreticileri başı çekmişti.

profesyonellerine en son yenilikleri tanıtma adına kaçırılmayacak bir fırsat sundu. Packology 2013’te ambalajlama ve işleme alanındaki son teknolojiler; etkinlikler, konferanslar ve en iyi uluslar arası satın almacıları cezbeden iş toplantıları ile bir araya geldi.

Packology 2013 yoğun aktiviteler ve inisiyatiflerle dolu takvimi sayesinde sektörün

Sosyal Sorumluluk Aynı zamanda açılış günü de olan 11 Haziran günü ambalajlama ve işleme sektöründe artan bir ilgi gören “Sosyal Sorumluluk” konusuna ayrıldı. Bu gün esas olarak 2 bölüme ayrıldı. Gündüz yapılan açılış seminerinde sürdürülebilir ambalaj trendleri tanıtıldı ve ambalajlama ve işleme makinesi üreticilerinin sektör performansının analizi yapıldı. Ardından da sürdürülebilir endüstriyel zincirlerin geliştirilebilmesi için katılımcı paylaşımın en iyi örnekleri sunuldu.

Olumlu Sonuçlar UCIMA ve Rimini Fiera tarafından düzenlenen Packology, sektöre işleme ve ambalajlama dünyasının profesyonellerini tanıttı. Bu yenilikçi etkinlik olumlu sonuçlar getirerek sona erdi. Katılımcıların da etkinlik hakkında söylediği gibi, “İyi ambalaj sergisi”, aslında yenilikçi bir 80

Packology 2013 was an invaluable opportunity for professionals to catch up on the latest innovations in the sector thanks to the extensive calendar of events and initiatives. Packology 2013 combined the latest technologies for packaging and processing with events, conferences and business meetings which attracted the attention of top international buyers.

Social Responsibility The opening day, 11 June, was dedicated to this subject which is of growing interest for business in the sector of processing and packaging. The day was divided into two main blocks. That day in the morning there was an opening seminar which illustrated the current sustainable packaging trends, analyse sector performance of packaging and processing machine manufacturers. The best practices in collaborative sharing for the development of sustainable industrial chains were described.

Positive Results Packology, the trade show-event organised by UCIMA and Rimini Fiera, which offered the industry professionals who revolve around the world of processing and packaging, an in-

Matbaa Teknik Ağustos'13  

matbaa-agustos13

Advertisement