Page 4

Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców o inwestycjach Spółdzielni, ale także o olbrzymich inwestycjach miejskich, związanych chociażby z infrastrukturą szkolną, wypoczynkową, czy kulturalną. Tam gdzie pojawią się nowi mieszkańcy, tam miasto stara się im zapewnić dostęp do usług oświatowych, kulturalnych i sportowych. To musi iść w parze. Działalność Spółdzielni często wyprzedza inwestycje miasta i motywuje do rozwoju jego infrastruktury. Myślę, że ten dynamiczny rozwój to olbrzymi sukces Spółdzielni.

Co może być największą przeszkodą jeśli chodzi o rozwój osiedli? - Jeżeli chodzi o budowę, to można przewidzieć bardzo dużo, ale niestety nie wszystko. Zawsze pojawiają się rzeczy nieprzewidywalne. Jest to normalne przy tak wielkich inwestycjach. Mieszkańcy zauważają pewne drobne minusy i natychmiast je zgłaszają. Wszystkie te wnioski są na bie-

Spółdzielnia po godzinach Grzegorz Budzik

Rzeszów cenię za: komfort życia i bezpieczeństwo Autorytet: Nie mam jednego autorytetu. W różnych ludziach podobają się mi się ich niektóre cechy. Największy sukces: fantastyczna rodzina pozwalająca na samorealizację i osiąganie sukcesów w pracy zawodowej i społecznej Zaleta: pracowitość U ludzi cenię: słowność Ulubiony film/książka: Miś/Władca Pierścieni Najchętniej wypoczywam: nad morzem żąco rozpatrywane i prowadzą do konkretnych działań - oczywiście jeżeli są to sprawy, które pozostają w kompetencji Spółdzielni. Zdarza się, że wnioski dotyczą kwestii niezwiązanych z naszym funkcjonowaniem. Jednak zawsze staramy się je przekazywać odpowiednim instytucjom, aby wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców.

Jak przebiega realizacja nowych inwestycji? - Wciąż zakupywane są nowe tereny a wszelkie prace związane z realizacją inwestycji idą zgodnie z planem. Co ważne, Projektant nie ma problemów ze sprzedażą mieszkań. Już to świadczy o trafności prowadzonych przez Spółdzielnię inwestycji. (md, wm)

Jolanta Kaźmierczak - Radna Miasta Rzeszowa, Przewodnicząca Rady Osiedla, przyjmuje strony w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, w biurze przy ul. Krynickiej 1 (I piętro) w godz. 17:00 - 18:00.

4

Projektant nr 2 (Wiosna 2011)  

Informator osiedlowy