Page 1

Грудень 2011

Стиль люди арт гаджети Гараж

Данiл Мартинов


СТИЛЬ культура ГАДЖЕТИ ГРРАЖ Найнеобхідніші речі для цієї зими Журнал ЗАГ склав список речей, необхідних взимку


Футболка (1) завжди потрібна, і зима не є виключенням. Незважаючи на те, що шапки не дуже добре виглядають, і модель, яка підходить саме вам, знайти досить важко (шапкивушанки йдуть тільки туристам, а "півники" або шапки з помпонами не псують тільки найвеселіших), необхідно мати просту шапку простої в'язки (2). Тепла куртка з капюшоном грає головну роль в зимовому гардеробі. Парка (3) здатна зберігати температуру тіла незалежно від того, що одягнено під курткою. Більше того, парку можна носити і з джинсами, і з костюмом. Ця річ допоможе не застудитися в найхолодніші дні.


Здавалося б, фланелеві сорочки (4) давно вийшли з моди. Але зараз вони переживають друге народження. Матеріал такої сорочки м'який і приємний на дотик, а, крім того, теплозберігаючий. Тому вона зайняла місце необхідної речі взимку. Головна зимова альтернатива джинсів-корди(6). Основних аргументів на їх користь два: щільна цікава фактура і можлива гра кольору, адже корди, на відміну від джинсів, можуть бути і б, і зеленими, і червоними. Дуже відповідально варто ставитися до вибору взуття. Зимове взуття повинне не тільки зберігати тепло, а ще й добре виглядати. Тому ми обрали черевики челсі(7), які будуть доречними до всіх стилів одягу. Цікавих аксесуарів на зиму теж дуже багато. Це і шарфи(5), і рукавички, і в'язані краватки. Головне, щоб вони не здавалися дитячими або недоречними.

Сервіс Nike ID Основна інформація про майстерню взуття

У фірми NIKE є дуже популярна система зі зміни оригінальних моделей кросівок Nike. Система передбачає зміну матеріалу і кольору, а також додавання тексту. Зараз ця


функція дуже актуальна, адже кожний прагне бути оригінальним. «Кастомізація» кросівок обійдеться вам у 20-25 $. На фото модель Air Max 1, створена редакцією журналу в Nike ID


СТИЛЬ культура ГАДЖЕТИ ГРРАЖ Виставка сучасного мистецтва у Донецьку Журнал ЗАГ склав список речей, необхідних взимку

На 20-му поверсі ТЦ «Green Plaza» проходить виставка сучасного мистецтва під назвою «Donetsk goes contemporary», яка організована компанією «СКМ». Кураторами цієї події стали Андрей Логінов та Стів Схепенс.

ZAG UKR  

zag-журнал о моде, культуре. первая пробная версия. е. е. е. е.