Bytysladkovicovo.sk

Page 1

UNIKÁTNE MIESTO PRE „BÝVANIE POD LIPOU“ www.bytysladkovicovo.sk


„Bývanie pod lipou“ Sládkovičovo ,,Bývanie pod lipou“ Sládkovičovo Vám ponúka v dvoch blokoch (Blok A a Blok B) celkom 29 nových 1- až 3-izbových bytov. Spolu na troch podlažiach (prízemie, prvé a druhé poschodie) napriek nízkej výške bytového domu netradične obsluhovaného výťahom, si tak obyvatelia môžu užívať dokonalé pohodlie a komfort s tým spojený. Blok A je tvorený úplnou rekonštrukciou a dostavbou bývalého zdravotného strediska. Prepojený Blok B vyrastá na mieste asanovaného zadného krídla bývalého zdravotného strediska


Obľúbené miesto

Projekt prináša unikáte miesto pre život pre svojich obyvateľov v meste Sládkovičovo a svojím charakterom a typológiou presahuje hranice regionality.

Kompletne oplotený areál bytového domu, tichý vnútroblok s komfortným privátnym parkovaním, množstvo okolitej zelene, detské ihrisko pre Vaše ratolesti je len časť konkurenčných východ tohto projektu.


Dôraz na zeleň Projekt sa maximálne prispôsobuje existujúcej zeleni a všetky hodnotné dreviny sa zachovali. Ako napomína aj názov projektu ,,Bývanie pod lipou“, areálu dominuje 100ročná lipa v spojitosti s 30 metrovými elegantnými ihličnanmi. Celý vnútroblok je doplnený o sadové úpravy, aby vzniknuté prostredie malo jedinečný charakter. Riešenie je komplexné, exteriérové úpravy a špeciálne večerné nasvietenie vytvárajú príjemné prostredie plné pokoja.

Atmosféra Celý komplex má vlastnú pokojnú atmosféru typickú pre vnútroblokové bývanie. Tehlové obklady sú použité na Bloku A a na elegantnom vonkajšom oplotení. Pre interiéry bytov je pripravený zaujímavý štandard vybraných produktov, všetky byty zároveň majú možnosť individuálneho interiérového stvárnenia.


Lokalita

Širšie vzťahy: Mesto Sládkovičovo má výbornú strategickú polohu s výborným cestným spojením a jednoduchým dochádzaním do okolitých miest. Orientačné vzdialenosti do: Galanta 7km (6 minút autom) Priame napojenie mesta Sládkovičovo na hlavnú železničnú trať smer Sereď 12 km (12 minút autom) Bratislava- Nové Zámky- Budapešť Senec 18km (16 minút autom) Trnava 21km (21 minút autom) Nitra 40km (27 minút autom) Bratislava 40km(30minút autom) Dunajská Streda- 29km (30 minút autom)


Užšie vzťahy Bývanie v pešej dostupnosti od centra mesta a od všetkých spoločenských, kultúrnych a sociálnych aktivít, ktoré mesto ponúka.

Mesto Sládkovičovo - malé provinčné mesto (do 6000 obyv., mimochodom jedno z najlepšie hospodáriacich miest na Slovensku) s výbornou polohou. Kompletná občianska vybavenosť, materské školy, slovenská, maďarská základná škola, stredná škola, Vysoká škola, kultúrny dom s množstvom predstavení v priebehu roka, široká škála obchodov a služieb , 3 obchody Coop Jednota, Tesco supermarket, hotel, penzióny, viaceré kvalitné reštaurácie, kultúrne a relaxové vyžitie, na celom Slovensku známe termálne kúpalisko Vincov les, mestský park, poliklinika, lekáreň, banky, Daňový úrad.

Mesto ponúka mnohé možnosti práce. Veľké renomovane firmy ako zamestnávatelia – belgická spoločnosť Bekaert, Koam, Mlyn Pohronský Ruskov, Syngenta Seeds, Fekollini, Polytec Composites a iný.


Ponuka bytov

B.1.01

B.1.02 B.1.03 B.1.04

B.1.05

B.1.06

A.1.04

A.1.03

A.1.02

A.1.01


B.2.04

B.2.05

B.2.03

B.2.02

B.2.01

A.2.04

A.2.03 A.2.02

A.2.01

Ponuka bytov


Ponuka bytov

B.3.01

B.3.02

B.3.03

B.3.04

B.3.05

A.3.06

A.3.05 A.3.03

A.3.02

A.3.01


Komfortné bývanie Projekt je pripravený pre klientov, ktorí očakávajú komfortné bývanie, komplexný areál s citlivým výberom prírodných materiálov na vysokej úrovni spracovania detailov so zameraním na ekológiu a trvale udržateľný rozvoj v súlade so smerovaním SKGBC, ktorej je naša materská spoločnosť Klub3, s.r.o. riadnym členom. V neposlednom rade Vás očakávajú príjemné starosti pri úsporách za extrémne nízke platby energií, nakoľko vykurovanie bytového domu bude riešené mimoriadne úspornými tepelnými čerpadlami.


Financovanie Štruktúra platieb je stanovená na 15% pri podpise zmluvy, 35% po ukončení HSV (hrubej stavby) prác a 50% po kolaudácii. Rezervačná zmluva je zabezpečená sumou 3.000,- Eur, ktorá bude započítaná v zmluvných platbách.

Štartovacia zľava a výhody Pre prvých 8 klientov sú ponúknuté nasledovné zľavy:

-1.000,- EUR pre byty formou POUKAZU NA NÁKUP KUCHYNSKEJ LINKY PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU Ku každému bytu 1 parkovacie miesto zdarma ! Ku každému bytu 1 pivničná kobka zdarma ! Prví klienti možnosť výberu vlastného parkovacieho miesta!


SPOZNAJTE PROJEKT „BÝVANIE POD LIPOU“ Developerom projektu ,,Bývanie pod lipou“ je spoločnosť Klub Refinancing Company s.r.o. Zhotoviteľom projektu je spoločnosť B&P Properties, s.r.o., Hoste 70, 92570 Hoste, okr.Galanta (www.bpproperties.sk) Projekt vypracovalo Architektonické štúdio RULES architekti Ing.arch. Rudolf Lesňák a jeho tím (www.rules.sk) V prípade záujmu o podrobnejšie informácie alebo rezerváciu bytu nás neváhajte kontaktovať. Radi sa vám ozveme.

+421 905 151 700

info@bytysladkovicovo.sk

Košútska cesta 895, 925 21 Sládkovičovo