Page 323

Štěpán Hon tel: +420 777 234 733 email: info@svatebnifotografie.cz www.svatebnifotografie.cz Štěpán Vláčil tel: +420 776 705 337 email: info@svatebni-fotografie-brno.cz www.svatebni-fotografie-brno.cz T13 music – foto & music tel.: +420 777 233 753, tel.: +420 777 233 754 email: t13@seznam.cz www.t13.cz

Svatební hudba Wedding music

Akce Hladce – Viktor Štěpánek V Hájku 320, Konárovice tel: +420 775 967 194 www.akcehladce.cz Soft Sofa tel: +420 604 919 354 email: softsofa@email.cz www.softsofa.cz T13 music – foto & music tel.: +420 777 233 753, tel.: +420 777 233 754 email: t13@seznam.cz www.t13.cz

Květinářství a dekorace-design Florist and Decoration-Design Flowers & Living Dejvická 42, Praha 6 tel: +420 737 151 368 www.flowers-living.cz

Frezia Fleur 28. Pluku č. 9 101 00, Praha 10 tel.: +420 733 734 000 email: kvetiny@frezia.cz www.freziafleur.cz

MojeParty.cz Tupolevova 747, Praha 9 Pod Rapidem 3, Praha 10 tel: +420 725 094 699 www.mojeparty.cz

Svatební dorty Wedding cake

Andělské pralinky Zelený pruh 99, Praha 4 tel: +420 739 046 910 www.andelskepralinky.cz

Anna Magdalena Národní třída 23, 110 00 Praha 1 tel: +420 604 645 083 email: annamagdalena@annamagdalena.cz www.annamagdalena.cz Lemon Dorty Hošťálkova 20, 169 00 Praha 6 tel: +420 233 350 654 email: lemoncafe@seznam.cz www.lemon-dorty.eu Luxusní dorty – Jaroslava Kasálková tel: +420 777 231 359 email: info@luxusni-dorty.cz www.luxusni-dorty.cz

Svatební cesty Honeymoon

Bluecity.cz s.r.o. Dvouletky 18, Ostrava tel: +420 777 057 048 email: info@bluecity.cz www.bluecity.cz

Blue Marlin K sídlišti 1728/31, 140 00 Praha 4 tel.: +420 777 811 821 email: info@bluemarlin.cz www.bluemarlin.cz Travel & Business CenTre Praha, Na Příkopě 9/11 Brno, Vídeňská 55 Bratislava, Vajnorská 8/A tel.: +420 724 065 777 - 8 email: svatba@svatba-v-raji.cz www.svatba-v-raji.cz True Travel Ltd. tel: +420 230 234 444 email: info@truetravel.cz www.truetravel.cz

Limuzíny The Limousines

Simix Revoluční 25, Praha 1 tel.: +420 608 282 181 email: autosalon@simix.cz www.simix.cz Svatební Rolls - Royce tel.: +420 776 739 865 www.svatebni-rollsroyce.cz

Mat Flowers Design Štítová 283, Praha 4 tel: +420 777 314 675 email: info@mat-flowers.cz www.mat-flowers.cz

podzim – autumn

321

Marriage Guide - wedding podzim 2013  

Svatební magazín pro svatbu, s výběrem svatebních šatů, snubních a zásnubních prstenů. Wedding magazine, bridal, bride, jewelry, chateau, .....