Page 321

Svatební centrum CAXA Olomoucká 67, Velký Týnec tel: +420 585 393 003 email: info@caxa.cz www.caxa.cz

Magická Svatba Karlova 12, Praha 1 tel: +420 603 141 792 email: info@magickasvatba.cz www.magickasvatba.cz

GreenYacht Hotel & Restaurant U Libeňského mostu 1, Praha 8 tel: +420 270 004 150 email: info@greenyachthotel.com www.greenyachthotel.com

Svatební dům Zbraslav Milevská 1105/22 140 00 Praha 4 email: info@svatebnidumzbraslav.cz tel.: +420 257 313 288 www.svatebnidumzbraslav.cz

Naive s.r.o. Kateřinská 21, Praha 2 tel.: +420 222 518 517 Masarykova 37, Brno tel.: +420 248 242 202 www.svatebni-saty-naive.cz

Hotel Ambassador Zlatá Husa Václavské náměstí 5-7, 111 24 Praha 1 tel: +420 224 193 876 email: reservation@ambassador.cz www.ambassador.cz

Svatební agentury Wedding angencies

Agentura Thalia Dolní 32, Žďár nad Sázavou tel: +420 732 920 059 www.agenturathalia.cz Agentura Váš Den Havlíčkova 689, Litovel tel: +420 585 343 124 www.vasden.cz

Baječná Svatba Puškinovo náměstí 2, Praha 6 tel.: +420 724 074 754 email: info@bajecnasvatba.cz www.bajecnasvatba.cz Dokonalé Svatby Ke Škále 220, 331 51 Kaznějov tel.: +420 777 922 367 email: kaznejov@dokonalesvatby.cz www.dokonalesvatby.cz EasyWedding Údolní 5, 602 00 Brno tel.: +420 604 376 909 email: info@easywedding.cz www.easywedding.cz Exclusive Weddings in Prague tel.: +420 777 845 845 www.exclusiveweddinginprague.com Klára Pecháčková tel: +420 606 456 525 email: info@svatby-party-oslavy.cz www.svatby-party-oslavy.cz

Romantik Paris Žitná 17, Praha 1 tel.: +420 222 221 632 www.romantikparis.cz

Hotel Rakovec Rakovecká 13, Brno tel: +420 515 908 620 email: recepce@hotelrakovec.cz www.hotelrakovec.cz

Svatby Amelie Litvínovice 32 , 370 01 České Budějovice tel: +420 774 742 048 email: info@svatby-amelie.cz www.svatby-amelie.cz

Hotel Savannah Chvalovice-Hatě 198, Znojmo tel: +420 515 284 084 email: hotel@hotel-savannah.com www.hotel-savannah.com

Svatby Juliana Moravská 3232, 767 01 Kroměříž tel: +420 603 258 604 email: svatbyjuliana@email.cz www.svatbyjuliana.cz

Hotel Villa Romantica Zborovská 600, Kolín tel: +420 321 623 844 email: hotel@villaromantica.cz www.villaromantica.cz

V.I.P. svatba – Petra Čiháková Michelská 29, Praha 4 tel: +420 777 749 586 email: cihakova@vipsvatba.cz www.vipsvatba.cz

Hotel Villa Voyta K Novému Dvoru 124/54 Praha 4 tel: 241 049 401 email: info@villavoyta.cz www.villavoyta.cz

Hotely místa a restaurace, na svatbu

Hotels and restaurants, place for the Wedding Augustiniánský Dům A. Václavíka 241, 763 26 Luhačovice tel.: +420 577 113 666 email: recepce@augustian.cz www.augustian.cz Golemův Restaurant Praha Na Hlavní 21, 182 00 Praha 8 tel: +420 283 910 213 email: golem@golem-praha.cz www.golem-praha.cz

Hliněná Bašta restaurant Újezdská ulice č.p. 619, Průhonice u Prahy info@hlinenabasta.cz tel.: +420 272690700 www.hlinenabasta.cz Hotel Esplanade spa & golf resort Karlovarská 438, 353 01 Mariánské Lázně tel: +420 354 676 111 email: hotel@esplanade-marienbad.cz www.esplanade-marienbad.cz Chateau Herálec Herálec 1 tel: +420 569 669 111 email: reception@chateauheralec.com www.chateauheralec.com

podzim – autumn

319

Marriage Guide - wedding podzim 2013  

Svatební magazín pro svatbu, s výběrem svatebních šatů, snubních a zásnubních prstenů. Wedding magazine, bridal, bride, jewelry, chateau, .....

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you