Page 269

Svatební pohádka v Průhonicích Wedding Fairytale in Průhonice

Okouzlete své svatební hosty pohádkovou atmosférou romantického zámku a zámeckého parku v Průhonicích. Průhonice jsou vyhledávány zejména kvůli svatbám v parku, kde voní tisíce květů a vítr pohupuje větvemi exotických stromů, ale nemusíte se bát ani nepřízně počasí – vždy je možné přesunout obřad do historických sálů zámku. Průhonický zámek byl kulisou pro mnoho pohádek – i ta vaše může začít právě zde.

Enchant your wedding guests with the fairytale atmosphere of a romantic chateau and chateau park in Průhonice. The city Průhonice is visited especially because of holding weddings in the park where thousands of blossoms smell and the branches of exotic trees are swaying in the wind. But you needn’t worry about weather – it is always possible to move the ceremony into the historical chateau halls. Chateau Průhonice was used as a backdrop for many movie fairytales – your own fairytale can start right here.

bot.cas.cz i @ y k s n i s u bor.mat i l a d : l i a 3 073 m 0 e 6 2 0 6 www.svatbypruhonice.cz 0 2 el.: +4

t

Marriage Guide - wedding podzim 2013  

Svatební magazín pro svatbu, s výběrem svatebních šatů, snubních a zásnubních prstenů. Wedding magazine, bridal, bride, jewelry, chateau, .....

Advertisement