Page 108

E Elegantní koncept sestával z arvy lé, krémové, světle oskvové, ůžové, ořicové a světle zelené/ šedé, z květin yly použity ůže David Austin, jiřiny (také na dou) a hoenzie.

106

Marriage Guide

va je velice krásná a má vytříbený vkus, takže zajištění květin a design bylo velkým potěšením pro floristku a svatební agenturu. Mnoho věcí bylo posláno do Prahy z USA, jako například dekorace dezertního baru, zasedací pořádek či holubice na dort. Elegantní koncept sestával z barvy bílé, krémové, světle broskvové, růžové, skořicové a světle zelené/šedé, z květin byly použity růže David Austin, jiřiny (také na dortu) a hortenzie. Obřad v zahradě nepotřeboval mnoho dekorací, takže byly jen použity vysoké podstavce s vázami s nevěstiným závojem a mnoho skleněných váz různých velikostí a výšek. Jelikož hotelové židle neladily s konceptem, byly použity dřevěné bílé žide v zahradním stylu, jak na obřad, tak i na hostinu. Pro oddělení arkád od restaurace byly dovezen vysoké vázy se stromečky, což přispělo k vytvoření romantické atmosféry. Jelikož hotel má pouze bílé ubrusy, nechal se užít dlouhý runner v barvě pískové. Vypadal velice dobře v kombinaci se zlatými proužky na bílých talířích.

Grafické studio pak vytvořilo další tiskoviny – cedulky na dezertní stůl, čísla na stoly, jmenovky a menu. Každý host také dostal jako dárek malou lahvičku tradičního Bohemia sektu, ovázanou stuhou a s brčkem. Eva nechtěl mít klasickou knihu přání na podpis, takže hosté mohli podepsat magnum lahev k jejich prvnímu výročí.

Marriage Guide - wedding podzim 2013  

Svatební magazín pro svatbu, s výběrem svatebních šatů, snubních a zásnubních prstenů. Wedding magazine, bridal, bride, jewelry, chateau, .....

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you