Page 1

Strona |1

Bezpieczna i przyjemna podróż samolotem

Dostępność powietrznego podróżowania po świecie, łatwość i wygoda rezerwacji biletów, liczne propozycje promocyjne bądź last minute, intensywnie prześcigające się między sobą linie lotnicze, a przy tym nie tak szybki może jak chcielibyśmy, ale jednak, cykliczny i wyraźne, podwyższający się naszej zamożności powodują, że latanie przestało mieć charakter wyjątkowości.

TwojUrlop.net


Strona |2

Obraz świata w ostatnich latach dla większości z nas zmienił się radykalnie – ogromne przestrzenie, dalekie odległości i dalekie urlopy przestały być sprawą z niedostępnego dla nas zakresu – a przede wszystkim przedziwnie zmieniły się. Latanie nie jest już elitarnym przemieszczaniem się.

TwojUrlop.net


Strona |3

To, co z tej wyjątkowości pozostaje, to zwyczajnie nasza osobista konieczność i wiara wyjątkowego traktowania klienta i dostarczenia mu najpełniejszego zestawu usług towarzyszących. Może nasze oczekiwania dotyczące bezpiecznego latania wynikają z większej świadomości wszystkiego, co ma z lataniem związek, szybszym przepływem wiadomości medialnych wyróżniających nie tylko reklamy z promocjami w wyjątkowych stawkach czy promocje wyprzedaży ostatnich miejsc w last minute a także wyższą potrzebą bezpieczeństwa w każdych okolicznościach.

TwojUrlop.net


Strona |4

Oprócz potrzeby bezpieczeństwa, pragniemy również niespotykanych doznań. Czy to jeśli chodzi o klimat, krajobrazy, czy formę spędzania urlopu, takiego jak np. nurkowanie, windsurfing, pobyty w spa, czy jacuzzi. Polacy, którzy mieszkają na co dzień w umiarkowanym klimacie, jako wymarzone wakacje często wybierają na przykład wyspę Bora Bora.

TwojUrlop.net


Strona |5

Dobra cena biletów lotniczych to oczywiście jeszcze nieustabilizowana wartość – zbyt wiele różnych fluktuacji i wahań na rynkach związanych z wartością paliwa i opłatami lotniskowymi – pojawiło się też mnóstwo zawirowań związanych ze zjawiskami pogodowymi, których wcześniej w takiej skali nie napotkaliśmy. Do tego również dochodzi kwesta sytuacji politycznej danego kraju, co również ma znaczący wpływ na ceny biletów lotniczych i wartości wczasów. Czytaj również: Wakacje na Ibizie Kraj Kwitnącej Wiśni - Japonia Wakacje na Teneryfie Wakacje na wyspie Bora Bora TwojUrlop.net

Bezpieczna i przyjemna podróż samolotem  
Bezpieczna i przyjemna podróż samolotem  
Advertisement