Page 1


П Е РЕВАГИ P I CASSO : ВИСОТА КВАРТИР 3 м.

Одна з головних переваг нашої будівлі – повітря! Висота кваритири робить будь-яке приміщення просторим та світлим. В такому місці приємно знаходитись, воно дійсно надихає на творчість. Таке планування - чудовий вибір для тих, хто прагне до максимальної функціональності помешкання.


П Е Р Е В А Г И P I C ASS O : НЕЗВИЧАЙНА АРХІТЕКТУРА

Архітектура будівлі не просто має незвичний та футуристичний вигляд, це також зручність, комфорт, розумне планування простору, енергоефективність. Високоякісні панорамні вікна створюють атмосферу натхнення, наповнюють приміщення світлом, але не руйнують домашнього затишку та не викликають


ПЕ Р Е В А Г И P I C ASS O : ФОЙЄ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми створюємо не просто будинок як конструкцію, ми створюємо будинок як сервіс. Для нас важливо, щоб ви та ваші гості мали якісне обслуговування та могли в будь-який момент звернутись по допомогу. Наявність фойє не тільки спрощує побут, але і підкреслює елітний статус вашої оселі.


ПЕРЕ В А Г И P I C ASSO : СУЧАСНИЙ ПАРКІНГ

АБСОЛЮТНА БЕЗПЕКА

ЕЛЕКТРО ЗАПРАВКИ

ЛОГІСТИЧНА ЗРУЧНІСТЬ

СУЧАСНИЙ СЕРВІС


П Е Р Е В А Г И P I C ASS O : ВІДЕО СПОСТЕРЕЖЕННЯ

Безпеку в Picasso забезпечує мережа камер спостереження, які об’єднанні в комплексну систему. На відміну від більшості випадків, коли відео спостереження виконує більше формальну роль, Picasso обладнаний дійсно дієвою системою, яка турбуватиметься про захист вас та вашого майна в режимі 24/7.


П ЕРЕВА Г И P I C ASSO: КОМЕРЦІЙНА ЗОНА

Сучасний простір з вільним плануванням дає можливість створити ідеальний офіс, як для маленьких компаній, так і для компанії з сотнями співробітників. Бездоганим доповненням до офісу стане зона відпочинку Picasso.


Profile for Mark Sosulya

Picasso - Ultra black  

Picasso - Ultra black  

Advertisement