Page 1

Акцијата трае од 01.06. до 22.06.2013

Здравје Радово мешано сирење вакуум 1кг.

Meggle чоколадно млеко 4х200мл.

3+1

Extra сладолед 500гр.

-16%

62,-

249,-

84,-

269,-

стара цена за сет

стара цена

Nila течен детергент 2л. (1500мл.+500мл. подарок)

Крали Марко пиво 1,5л.

149,-

-22%

стара цена

209,-

65,-

269,-

стара цена

69,-

стара цена

125,-


Пекабеско чаден свински врат 1кг.

Солета чадена свинска печеница 1кг.

Златиборац чаен колбас 310гр.

157,-

315,-

377,177,-

43,-

Cekin смрзнат пилешки стек 1кг.

43,46,-

Yupik смрзнат грашок 450гр.

-19%

269,46,-

стара цена

47,58,-

Riscossa

макарони 27 / шпагети 2

500гр.

44,-

стара цена

99,97,-

74,-

105,-

стара цена

стара цена

Dijamant сончогледово масло 1л.

77,-

39,стара цена

стара цена

Шампињони сецкани во тегла 720гр.

Argeta кокошкина / јуниор паштета 95гр.

66,-

40,-

Polimark благ кечап 1кг.

стара цена

Baduco цела туна 185гр.

89,-

стара цена

99,-

стара цена

Fantasy помфрит 10мм. 1кг.

78,-

85,-

92,-

стара цена

295,-

стара цена

Dijamant мајонез деликатес 750гр.

369,-

стара цена

стара цена

Здравје Радово млеко 1,5% 1л.

Идеал Шипка јогурт 1,5% 1л.

343,349,-

414,-

стара цена

Здравје Радово мешан кашкавал вакуум 1кг.

42,-

стара цена

82,-

стара цена


м

Banini смоки + подарок соленки переци party mix 500гр. 225гр.+45гр.

Soko Štark

Aleva сладолед во прав 75гр.

Vincinni чоколаден крем Almi 400гр.

-20%

22,-

69,-

45,56,-

Dorina чоколадо со кекс 100гр.

26,-

80,-

стара цена за сет

67,-

стара цена

стара цена

Bambi златен пек 750гр.

60,-

Bravo кафе premium 100гр.

стара цена

Inkafe инстант кафе premium 200гр.

-26%

42,57,-

Ladna изворска негазирана вода 1,5л.

-40%

35,50,-

45,-

стара цена

стара цена

Vademecum паста за заби 75мл.

Paloma кујнски бришачи 23см. 2сл. 2/1

-22%

52,-

20,-

стара цена

Vileda сунѓераста крпа 3/1

Sinetta негазиран сок 1,5л.

44,-

45,-

19,-

стара цена

стара цена

стара цена

Fructal негазиран сок од боровинка и грозје 1л.

199,-

40,-

81,-

стара цена

177,-

36,-

71,-

Wilkinson жилет за бричење 3 x 1/1

стара цена

Dove дезодоранс 150мл.

-15%

2+1

106,-

68,-

75,123,-

стара цена

125,-

стара цена

157,102,-

стара цена за сет

185,-

стара цена


Schauma шампон за коса 400мл.

Garnier боја за коса

-19%

-20%

Pampers пелени во кутија+подарок влажни марамици 64/1

ПОДАРОК

125,-

1359,-

124,154,-

стара цена

стара цена

Ornel омекнувач за алишта Chocolate&Vanilla/ sunny day 2л.

Merix детергент за перење алишта+подарок Mer сјај за садови 2кг.+500мл.

-15%

1649,-

155,-

-44%

179,-

159,187,-

стара цена

Попустите важат за сите објекти. Бесплатен CMC број 070 142 202 за сите ваши критики и сугестии. За можните печатни грешки Tinex маркетите однапред ви се извинуваат. Количините на производите се ограничени.

320,-

-19%

185,229,-

стара цена за сет

стара цена

Domestos Hit средство за санитарии храна за кучиња 750мл. 10кг.

-16%

115,стара цена за сет

Paloma тоалетна хартија 3сл. 12+4

-15%

645,138,-

стара цена

759,-

стара цена

Можност за плаќање со кредитни картички

Test2  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you