Marinus oferta

Page 1Marinus Sp. z o.o. jest regionalnym liderem w produkcji szerokiego asortymentu mrożonych ryb i owoców morza, zaopatrującym największe rynki europejskie. Posiadający swą siedzibę w Świnoujściu, Marinus dziedziczy bogatą tradycję zakładu „Odra”, firmy z 50 letnią tradycją w połowie, przetwórstwie i handlu produktami przemysłu rybnego. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów produkcji z wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu mrożonej żywności, którzy zapewniają najwyższe standardy procesu produkcyjnego i pozwalają sprostać ścisłym wymaganiom rynku międzynarodowego. Działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości, czego potwierdzeniem są uzyskane certyfikaty BRC, IFS, MSC. Dzięki temu zachowujemy pewność, że nasi klienci otrzymują produkt wytworzony z zachowaniem surowych norm higienicznych i produkcyjnych. Od samego początku istnienia firmy olbrzymi nacisk kładziemy na elastyczność, która pozwala nam dostosować się do wymagań i zaspokajać wszelkie potrzeby naszych klientów. Jednocześnie wsłuchujemy się w głosy i poznajemy oczekiwania naszych kontrahentów, co motywuje nas do nieustannego rozwoju i usprawniania każdego aspektu naszego biznesu. Cenimy nasze długoletnie partnerstwo z Royal Greenland, jednym z największych światowych przetwórców owoców morza, podobnie jak z naszymi dostawcami i partnerami logistycznymi, z którymi współpraca przynosi obustronne korzyści i nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby być postrzeganymi jako solidny sojusznik w biznesie. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości usług dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Realizując nasze cele wychodzimy także poza sferę gospodarczą. Czujemy się odpowiedzialni i nieustannie wspieramy lokalną społeczność, wśród której żyjemy i pracujemy. Wierzymy, że rozwój musi dokonywać się z zachowaniem troski o naszych pracowników i partnerów biznesowych, a umacnianie pozycji rynkowej naszej firmy powinno odbywać się w oparciu o wartości etyczne. Jesteśmy dumni z zaopatrywania się u najbardziej renomowanych dostawców, co pozwala nam wspierać kontrahentów reprezentujących podobne standardy biznesowe i wyznających te same wartości. Zachęcając Państwa do współpracy zapraszamy do zapoznania się z gamą naszych produktów. Prezes Jacek Brzdęk


CATERING Elastyczność dla Twojej wygody

Liczne gatunki ryb w niezliczonych kombinacjach cięć.

Główne produkty cateringowe jakie oferuje Marinus to kostki cięte ze standardowego bloka rybnego (7,5 kg). Dzięki modyfikacjom ustawień ręcznie obsługiwanych pił, jesteśmy w stanie oferować szerokie spektrum produktów: kubiki (od 12 gram), różnej wagi oraz wielkości kostki oraz duże (do 610 gram) porcje cateringowe. W zakres przetwarzanych przez nas surowców wchodzą nie tylko popularne gatunki ryb, takie jak mintaj, dorsz, morszczuk czy miruna, lecz także bardziej wymagające materiały, w tym halibut i łosoś. Dzięki współpracy z czołowymi dostawcami opakowań, możemy dostosować parametry logistyczne produktów do potrzeb klienta, przy zachowaniu atrakcyjnych cen usług.


CATERING Kubiki Oferujemy kubiki z ryby w wielu różnych przedziałach wagowych. Pozwala to na ich wygodne porcjowanie w trakcie procesów produkcyjnych, do których są wykorzystywane. Kubiki 25 g znajdują także szerokie zastosowanie w cateringu i handlu detalicznym.


Kostki Kostki wycinane są z zamrożonych bloków rybnych. W naszym asortymencie znajdują się takie gatunki jak mintaj, dorsz, morszczuk, miruna, halibut czy łosoś. Produkty dostępne są w dowolnym kształcie, wadze i rozmiarze, jaki można uzyskać ze standardowego bloka rybnego.


IQF Różnorodność dopasowana do twoich potrzeb

Używane przez nas opakowania produkowane są z najwyższej jakości laminatów PET/PE i dostępne w szerokim wachlarzu rozmiarów i pojemności. Worki mogą być wyposażone w zamknięcia strunowe (zip-lock), a także opatrzone etykietami typu „rider”. W zależności od rodzaju wykorzystanego surowca (IQF, SHP, ILVD), produkt może być pokryty warstwą glazury stanowiącej od 3% do 20% masy wyrobu. W procesie produkcyjnym stosujemy wagi wielogłowicowe oraz wagi manualne, a każde opakowanie gotowego produktu poddajemy kontroli za pomocą wykrywacza metali. Zarówno standardowe produkty, dostarczane do największych sieci handlowych, jak i oferowane przez nas wyroby typu premium, niezmiennie cieszą się wysokim uznaniem wśród naszych europejskich kontrahentów.


IQF Opakowania o małej pojemności (300– 600g)

Wykorzystujemy wytrzymałe, hermetyczne i nietoksyczne plastikowe opakowania, jako najwygodniejszy i najbardziej higieniczny sposób przechowywania mrożonej żywności.


IQF Opakowania o średniej pojemności (600 – 1100g)

Materiały, z których wykonane są nasze opakowania zapewniają doskonałą szczelność i ochronę zawartości przed wysuszką, zjełczeniem, bakteriami i innymi mikroorganizmami.


IQF Opakowania o dużej pojemności (1100g <)

Opakowania o dużej pojemności pozwalają nam dostarczać całe filety szlachetnych gatunków ryb z zachowaniem ich świeżości i właściwości zdrowotnych.


IQF Opakowania Zip-Lock

Wypuściliśmy na rynek mrożone owoce morza pakowane w trwałe worki strunowe. Worek może być wielokrotnie otwierany i szczelnie zamykany pozwalając na wygodne porcjowanie i długie przechowywanie filetów.


MULTIVAC Bogactwo morza zachowane na dłużej

W procesie pakowania próżniowego posługujemy się maszynami Multivac, zapewniającymi dużą elastyczność w kwestii rodzaju i rozmiaru pakowanego asortymentu. Wykorzystujemy zarówno opakowania jednokomorowe, jak i typu chain-pack, pozwalające na pakowanie ryb w formie kostki, filetów i polędwic, a ponadto szerokiej gamy owoców morza takich jak krewetki czy eskalopki. Filety mogą zawierać dodatkowe przyprawy lub zioła i wciąż być pakowane z zachowaniem próżni. Paczki etykietowane są za pomocą ridera, bądź przy użyciu folii z trwałym nadrukiem fleksograficznym. Dzięki współpracy z czołowymi dostawcami opakowań, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość produkcji, przy zachowaniu optymalnej wydajności.


MULTIVAC Kostki Mrożone kostki pakowane próżniowo mogą być przechowywane przez długi okres czasu, z zachowaniem wszystkich wartość odżywczych, doskonałego smaku i delikatnej struktury mięsa.

Wykorzystujemy opakowania najwyższej jakości dla zachowania świeżości i walorów smakowych.


MULTIVAC Chain-pack

Używamy przeźroczystych opakowań typu chain-pack zapewniających dobrą widoczność produktu w opakowaniu i gwarantujących jego wysoką jakość.


MULTIVAC

Folia do pakowania próżniowego o zwiększonej grubości pozwala na właściwe zabezpieczenie produktów wrażliwych, takich jak krewetki.


KARTONIKI Ukierunkowanie na nowe produkty

Filety przechowywane są w środowisku chłodniczym w celu utrwalenia świeżości, oraz pakowane w najwyższej jakości materiały z zachowaniem wszelkich norm higienicznych.


KARTONIKI

Lubimy myśleć kreatywnie i dostarczać produkty zaspokajające potrzeby najbardziej wymagających klientów. Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu nieustannie opracowujemy oraz wdrażamy nowatorskie rozwiązania produkcyjne, wyznaczając przy tym nowe standardy w dziedzinie mrożonej żywności i znacząco umacniając swoją pozycję w tym sektorze. Dzięki zaangażowaniu i wysokim kompetencjom naszych specjalistów, jesteśmy w stanie zaopatrywać naszych klientów w innowacyjne produkty, takie jak łosoś w ziołach. Nasza autorska technologia produkcji, pomimo wykorzystania metody pakowania próżniowego zapewnia ścisłe przyleganie ziół i przypraw do fileta, przy zachowaniu soczystości i delikatności ryby.


MARINUS

Nasza linia produkcyjna oraz urządzenia monitorujące i pomiarowe, pozwalają nam na ścisłą kontrolę procesu produkcji na każdym jej etapie.


Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy produkcji wykonują swoją pracę z dbałością o każdy szczegół, aby zawsze dostarczać produkt najwyższej jakości.


Marinus Sp. z o.o. ul. N. Barlickiego 1A 72-602 Świnoujście tel. +48 91 321 60 09 tel. +48 91 322 06 03 fax +48 91 322 06 04 email marinus@marinus.pl