Page 1

Dátum vydania: .11.211

Najprv musí byť predstavene (mená)


Spike

Mark


Timmy

Linda


Všetko sa to začalo po príchode do Apalloosa Plains !! Mark sa snažil nájsť prácu aby uživil celú rodinu . Do toho mu ale prišlo platiť veľké účty , jedlo pre psov , zariadenie do domu . Mark sa musí neako uživiť a preto rozmýšlal , že si adoptuje koňa a začne cvičiť jazdenie na koňovi , bude chodiť na všeliaké turnaje . No toto bola len myseľ . Ale keby toto začal robiť , čo by bolo so psami ? Pozrime sa bližšie ako to prebiehalo .. :

Všetko sa to začalo nasťahovaním. Tento dom je dosť veľký takže Mark Už určite vie že účty nebudú malé. Zariadenie do bytu bolo tiež drahé Teraz majú iba okolo 300 Simoleonov.


…..

Hneď po prekročení prahu si Mark musel kúpiť počítač . Ten Ho vyšiel tiež draho . Našiel si Prácu . Bude pracovat ako lekár . „ Ach aspoň že ma tam prijali“.

…. Timmy ako aj ostatný psy sa hrali s hračkami. Zatiaľ medz sebou nemajú kamarádsky vzťah . Nemali čas na to aby sa viac zblížili . Určite sa to časom vylepší . „Ach ale keď si Mark adoptuje koňa na nás sa Vykašle“ , a to mi nechceme . Ale na druhej Stránke by to bolo aj dobré . Mali by sme sa Lepšie , lebo s peniazmi sme na tom najlepšie Neni .


….. „Ja nemám rád kačičky“. „Ja Nemám rád vtákov“. Týto dvaja sa nám už začali Zbližovať .

Prezradím vám , že v ďalších častiach by Linda so Spikeom mali Mať šteniatka …....... Uvidíme

Naši psíkovia s astále hrajú . TIMMY: „jééj“ . SPIKE: „Neber mi hračku“.


HAF!!

Mark má svojich psov veľmi rád a stará Sa o nich . No ale aj to stojí veľké Peniaze . „Našťastie už zajtra nastupujem Do práce“.

Mark si aspoň nachvíľu oddýchol . Pozeral detský kanál a dozvedel sa , Že deti sú veľmi hravé . Preto rozmýšľaľ , že si nájde manželku .


….. Deň v Appaloosa Plains pokračoval Ďalej

Koniec prvej časti :)

Prepáčte mi , táto prvá časť mala byť dlhšia ale vyskytli sa problémy s rodinou , ktorá sa mi nechtiac vymazala . Prepáčte mi ale 2. diel komiksu by ste mohli očakávať až niekedy v decembri … Prepáčte mi to :)

Komiks Psia rodinka  

Komiks rodiny Gibson

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you