Page 1

Marek Czyż & Marek Poniedziałek Graphic design & Art Direction Zestawienie wybranych publikacji wydawniczych 2009/2010


Marek Czyż & Marek Poniedziałek Graphic design & Art Direction

All rights reserved ©


Portfolio praktyki zawodowej Marka Czyża, oraz Marka Poniedziałka. Portfolio zawiera zestawienie wybranych projektów wydawniczych nad, którymi pracowaliśmy na przestrzeni niecałych dwóch lat. Projektowaliśmy dla szerokiej gamy sektorów zawodowych. Od publikacji lifestylowych dla młodzieży po książki, albumy, foldery produktowe, foldery reklamowe, promocyjne etc. Projekty zawsze staramy się prowadzić od początku do samego końca – taki tryb pracy najbardziej lubimy. Od projektu makiety, po wypuszczenie publikcji do druku i jej nadzór podczas tego procesu. Biegle władamy najświeższym softem na którym pracujemy, oczywiście mowa o pakiecie Adobe Creative Suite. Posiadamy także solidny zbiór fontów, którymi nadajemy smaku oraz wynosimy ponad przeciętną materiały nad jakimi pracujemy. Na stałe współpracujemy przy projektach wydawniczych ze studiami fotograficznymi, korektorami, nie ograniczamy się tylko do składu materiałów.


Verona Italy Folder produktowy, oferta marki.

KOLEKCJA 2010 / 2011

ATELIER VERONA ITALY

Verona Italy, marka projektująca oraz sprzedająca swoje suknie ślubne. Katalog prezentuje kolekcję, markę oraz ich warsztat krawiecki. Opowiada klientowi także małą historię powstania marki. W ramy projektu, po ukończeniu prac nad systemem identyfikacji, przystąpiliśmy do zaprojektowania makiety, opracowania graficznego, przygotowania zdjęć, oraz przygotowania projektu do druku.


ATELIER VERONA ITALY W Kolekcja 2010 / 2011

lor贸w stylist贸w.


P Atelier V bogatej gamie kolorystycznej, tkaninowej, fasonowej i rozmiarowej. Stosujemy unikatowe zdobienia koronkowe, kamienie Swarovskiego, pi贸ra, klientke, w Terminy r expresowe.

r

y. W


Polski Outdoor Album, publikacja materiałów fundacji

Polski Outdoor, to album przedstawiający reklamę w przestrzenii zewnętrznej. Ma on szokować, pokazać przeciętnemu odbiorcy tragiczną sytuację oraz „samowolkę” potentatów reklamy zewnętrzenej. Album zaprojektowany dla warszawskiej fundacji Moje Miasto A w Nim. Album charakteryzuje się pozornym chaosem jeżeli chodzi o projekt layoutu, ale po bliższym zapoznaniu się z materiałem znajdziemy porządek, oraz zgrabnie dobrane detale. Na naszych barkach spoczęło zaprojektowanie makiety, oprawa graficzna, przygotowanie zdjęć oraz wybór techniki druku, złożenia albumu jak i wybór papierów dla publikacji.


tak, jak

sztuki, aktor贸w, ludzi pi贸ra,

reklamami,

-

znej. Czym rzuca taka grupa? -

-

-

naszego

PATRZCIE, PATRZCIE!!! -

telskiego, bo materia prawna jest zbyt skomplikow-

album. Chaos w przestrzeni publicznej nie jest problemem e贸w.


zwana

akterystyczne dla reklamy systemowej, jednak starannie wykonane tablice ze stosownym Nieco mniejsze formy przybiera tak zwana przypomina nam

miast, na osiedlowych pawilonach handlowych czy na

-

2 do blisko 200 metrów kwadratowych.

bilboardów

to rodzaj reklamy niesystemowej umieszczany w przestrzeni publicznej z

-

-

z

-

-

znych czy skrzynkach sterowniczych.

otoczeniu – Marcin Rutkiewicz

lamowej bez zezwolenia na zabytkowym budynku w centrum Warszawy powoduje

adzeniu nielegalnych kampanii reklamz przystanków, lamp czy barierek. Plakacipo nich, wywieszone w ten sposób reklamy

czym… wywiesza w tym samym miejscu

taki proceder, z rekczy ulotki, zleceniodawca podpisany na lamie pozostaje bezkarny. Marcin Rutkiewicz


Everything Żurnal

Projekt stworzony dla grupy znajomych, edytowany, projektowany, w pełni prowadzony własnymi siłami. Prezentuje on nowinki ze świata mody, designu, lecz nie skupia się tylko do tych sektorów życia. Możemy w nim znaleść wiele innych ciekawych materiałów. Całkowita swoboda w projektowaniu przynosi największą satysfakcję. Tak właśnie jest z tą publikacją. Zabawa typografią oraz składem, bez granic.


Sizeer Magazyn czasu wolnego

Maj 2010 Marzec – K ISSN: 2080-3141 Cena: 4,90pln (w tym 7% Vat) Numer: 04

Sizeer mag. to pismo lifestylowe, poświęcone szeroko pojętej kulturze młodzieżowej, modzie, muzyce, nowinkom technicznym oraz innym zgadnieniom. W skład projektu wchodził redesign makiety, ubranie zdjęć oraz treści w grafikę, przygotowanie wybranych zdjęć, i na samym końcu wypuszczenie materiału do druku i jego nadzór.


Econo Folder informacyjny

Econo zajmują się propagowaniem zdrowej żywności. Lekka przyjemna linia projektowania, to główne cechy tego folderu, Projekt folderu był końcowym elementem projektowania identyfikacji wizualnej dla Econo. Na tym etapie także zajęliśmy się projektem makiety, przygotowaniem zdjęć, opracowaniem grafiki na podstawie wcześniej przygotowanego key visualu dla marki. Końcowy etap obejmował wyuszczenie materiału do druku, jak i jego nadzór.


Kontakt: Marek Czyż +48 796 848 992 Marek Poniedziałek +48 692 404 396

Prezentowane materiały są objęte prawami autorskimi wyznaczonymi przez ich właścicieli. Posiadamy pełne prawo do prezentowania ich fragmentów jak i całości w celach reklamowych naszej praktyki zawodowej.

Portfolio  

Portfolio, graphic design

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you