Page 1

NEWS

SUNSET 1.Číslo / 25.November

Zrodenie nového Sims Magazínu !

NOVÁ KOLEKCIA UŽ 25.JANUÁRA 2013


OBSAH ČÍSLA ►EDITORIAL

►NOVÁ KOLEKCIA ►DODATOK „ROČNÍ OBDOBÍ“ ►NOVÉ OBJEKTY V STORE ►MONTE VISTA ►VARÍME S AGNES ►PREMENA SNOV ►ŠPECIÁLNY ROZHOVOR ►MÓDNE TIPY/JESEŇ ►ROZHOVORY ►ZÁVER A POĎAKOVANIE


EDITORIAL Vitajte u prvého čísla nášho Sims Magazínu ! V dnešnom čísle si preberieme dodatok „Roční Období“, uvedieme pár informácií o novej kolekcii „Styl 70.,80. a 90. Let“ a nových sadách v The Sims STORE. Keďže sa toto číslo bude týkať obdobím medzi jeseňou a zimou, tak vám prinesieme aj pár downloadov do hry ! Nebudú chýbať ani rozhovory, nové rubriky a kopa iných informácii !

Pohodlné čítanie Vám praje tým SUNSET NEWS !


REDAKCIA ŠÉFREDAKTOR Marek Benian KOREKTOR Marek Benian REDAKTORI Emi Zacharová Viki Hotáryová Kristína Maliková Ma Ťuš Peter Martin Kubinský Marek Benian SPOLUPRÁCA Sims News Za chyby sa vopred ospravedlňujeme !


NOVÁ KOLEKCIA Štve vás nedostatok nábytku a oblečenia v hre ? To Vás potom nadchne nová kolekcia The Sims 3 „Styl 70.,80. a 90. Let“ !

Nová Kolekcia zo série The Sims 3 - Styl 70.,80. A 90. let bude zameraná na 3 časové obdobia a prinesie Vám výber toho najpestrejšieho oblečenia a nábytku ! Zažite skvelú párty s najlepšími priateľmi a užite si kopu zábavy, ktorá Vám prinesie táto Kolekcia ! Relaxujte a užite si tieto KOLEKCIA VYCHÁDZA 25.JANUÁRA 2013 ! TRAILER


VIAC INFORMテ,II O KOLEKCII : http://simsnews1.webnode.cz/kolekce/styl-70-80-a-90-let/


ROČNÍ OBDOBÍ Nový dodatok "Roční Období“ poskytne vaším simíkom štyri ročné obdobia, sviatky, športové činnosti, a kopu iných dobrodružstiev v každom počasí ! Vaši simíci si môžu kúpiť lehátko a ísť odpočívať do k moru. Ale nesmiete ich tam nechať dlho ! Pri dlhom odpočívaní na lehátku môžu byť vaši simíci spálení. Pokiaľ je im moc teplo, môžu si ísť ochladiť do ľadového salónu, kde si môžu ľahnúť na ľadové lehátko. Leto je v dodatku pre simíkov veľmi záživné obdobie, môžu ho stráviť hraním futbalu, či chodením na festivaly ! Jeseň v dodatku býva veľmi daždivá, ale simíci sa môžu ochrániť dáždnikmi, no krúpy ich im môžu veľmi ľahko pretrhnúť. Preto musia tráviť celý čas doma ale nudiť sa tiež nemusia ! Môžu komunikovať s priateľmi na počítači alebo nájsť si známosť. Halloween môžu stráviť vyrezávaním dyne a prezliekaním sa do kostýmov. Kostýmov je fakt veľa a majú si z čoho vyberať ! Zima vašim simíkov ponúka válanie sa v snehu, gulovanie sa, snowboardovanie sa. Pre vašim simíkov to je raj, pre iných možno nie. Keď je simíkov na zimnom festivale zima, horká čokoláda im prospeje ! Stavanie iglu, či korčulovanie im dodá radosť. A kam poslať simíkov na dovolenku ? No predsa do Lucky Palms, kde si užijú pobyt v luxuse a pohode. A čo s Vianociami ? K Vianociam patrí najmä obdarovávanie sa darčekmi, pečenie koláča a po skvelom dni bodne páru aj milovanie sa pod imelím ! Viac sa dozviete v recenzii dole.

RECENZIA NA „ROČNÍ OBDOBÍ“ OD GAMESIMS : GAMESIMS - ROČNÍ OBDOBÍ


MONTE VISTA Preskúmajte svet nadýchaným Talianskom a zažite oddych a Talianskú kultúru v meste MONTE VISTA ! Krásny výhľad, skvelá atmosféra, skvelí susedia. Preskúmajte známe pamiatky, či múzeá, zájdite do miestnych kaviární. Vychutajte si čerstvo upečenú pizzu, chlieb alebo pečivo priamo z pece, ktorá bude patriť medzi prémiový obsah mesta MONTE VISTA ! Navštívte známe Coloseum a doprajte vašim Simíkov kultúru a veľkolepé predstavenia ! Nesmú chýbať ani pravé talianské nápoje z miestnych kaviarní !

SVET VYCHÁDZA 6.DECEMBRA

VIAC INFORMÁCII O VYSIELANÍ: http://www.facebook.com/events/175727652568739/


STORE Čo sa v STORE objavilo za posledné dni ? To si prezradíme hneď teraz ! Sada ITADAKIMASU vám ponúka jedáleň Japonského nádychu ! K sade dostanete gril, na ktorom upečiete jedlá, ktoré si vaši simíci zamilujú ! Skleník CO BY KAMENEM DOHODIL sa postará vám vypestuje tie najlepšie a najchutnejšie plodiny, aké vaši simíci jedli ! Nechajte vašich simíkov ospievať ich slnečnicou ako prémiový obsah z Plants VS. Zombies !

PREDMETY ZAKÚPITE TU: ITADAKIMASU CO BY KAMENEM DOHODIL


VARÍME S A NES V rubrike „Varíme s Agnes“ Vám budeme prinášať známe simie recepty a ich recepty ! Snáď Vám bude táto rubrika chutiť ! Dnes si uvaríme JESENNÝ ŠALÁT ! Potrebujeme : Hlávkový šalát, paradajky, reďkovku a ďalšiu zeleninu podľa chuti ! Ako postupujeme : Zeleninu podľa seba nakrájame, zmiešame, pridáme trocha bylinkového korenia a pravý Jesenný Šalát je na Svete ! Dobrú Chuť ! 


SNOV

PREMENA ROČNÍ OBDOBÍ Rubrika „Premena snov“ je hlavne o životnej premene svojej menej peknej a užitočnej miestnosti. Dnes sme sa vybrali za rodinkou Alvi ! Ich obývacia miestnosť a kuchyňa s jedálňou potrebovali nové „ošatenie“, tak sme sa pustili do vysnenej renovácie ! A ako to dopadlo ? Obývačku sme zladili do farby čiernej, bielej farby, do ktorej sme položili oranžové parkety. Nesmie chýbať ani zeleň ! Do kuchyne sme dali tie najlepšie kuchynské spotrebiče a chladničku kvalitnej značky. Sporák je zaručene kvalitný a jedlá z neho budú skvelé ! Nápady na renováciu nám posielajte na náš FB !


EXKLUZÍVNE Dnes Vám prinášame Exkluzívny rozhovor s Vlastou Drábkovou, známou staviteľkou ! 1.Kto ťa priviedol ku tvorbe v The Sims ? Ke hře jako takové, jsem se dostala původně přes konzoli PS2. Tehdy mě zaujala jakási reklama na tuto hru, tak jsem si ji pořídila. Nějakou dobu jsem hrála a zjistila že platforma na PC je daleko lepší a hlavně v češtině. Vzhlédla jsem se ve stavění. To mě baví a jinak si myslím, že je stále co zlepšovat. 2.Ako dlho tvoríš neoficiálny obsah do The Sims ? Neoficiální obsah do hry mě lákal už za éry The Sims 2, ale troufla jsem si na to až nedávno. Musím napsat, že mě to stálo hodně moc práce a úsilí. Zabývám se tím více jak rok a stále to ještě vylepšuji. 3.Ako dlho tvoríš svety ? Je nejaký, s ktorým si menej spokojná, prípadne by si ho teraz nejako vylepšila ? Světy tvořím podle nálady a času. Ty malé mám v podstatě za 2 až 3 dny. Větší tvořím např. i měsíc. Moc dlouho u toho nevydržím, takže spíše vytvořím krajinu a stavění se simíkama nechám na případných fanoušcích. Který bych změnila ? Asi všechny.


4.Nedávno vyšiel dodatok "Roční Období". Ako hodnotíš celý dodatok ? Využiješ stavebné prvky na tvorbu domov ? Roční období je krásný dodatek spíše na focení. Protože moc nehraji, tak nemůžu objektivně posoudit. Určitě využiju objekty z tohoto dodatku. 5.Priala by si Kolekciu "IKEA" ? Alebo inšiu kolekciu ? Čo by mala podľa teba obsahovať ? Ikea jako taková by mě asi moc nezaujala, protože jde o moderní styl, který se mi prostě nelíbí. Spíše bych brala kolekci, která obsahuje historické objekty. 6. Zaujal ťa dodatok Obludárium ? Aké "príšery" najviac rada tvoríš ? Dodatek Obludárium je podle mě nejlepší dodatek z celé série, nejen k vůli nádhernému nábytku, ale celkově propracovanost mě prostě vzala za srdce. Příšery moc netvořím. kdybych přece jen nějakou tvořila, tak by to byla čarodejnice. Vlaste ďakujeme za exkluzívny rozhovor a tu Vám prinášame pár kúskov z jej tvorby !


MÓDNE TIPY Aké módne kúsky letia na jeseň ? Za čo by sa simíci nemuseli hanbiť ? Dnes Vám predstavujeme Módny Tip mesiaca November ! Aké jesenné topánky sú teraz IN ? Skúste tieto ! Budú sa páčiť Vám, aj vašim simíkom ! Nebojte sa využiť vyšší podpätok. Tieto topánky sú tá najlepšia voľba ! Na vychádzky s kamarátmi to najlepšie !

A čo zvoliť k topánkam s vyšším podpätkom ? No predsa legíny z pekným vzorom a pletený kabát ! Práve tá vaša siminka sa dostane do oka každého nezadaného, či zadaného simíka !


ROZHOVORY ROZHOVOR S MIOU CROFTCULLEN POTTER 1. Kúpila si si dodatok "Roční Období" ? Ešte nie, ale na narodeniny ho dostanem. 2. Čo hovoríš na kolekcie ? Aká je tá najlepšia ? Hm, no v kolekciách by toho mohlo byť aj viac.. keby v každej bol aspoň jeden prémiový predmet aké bývajú na Store. A podľa mňa sú najlepšie Prepychové ložnice a Záhradný mejdan. 3. Priala by si The Sims 4 ? Prečo ? Nechcem TS4, aspoň nie teraz. Možno o 2-3 roky. Páči sa mi ako to je teraz s TS3. Na fórach, na oficiálnej FB stránke proste už vznikla taká TS3 rodinka :D Nechcem aby sa všetci "prepli" na štvorku, a o trojke by sa už nehovorilo. A môj PC by nezvládol mať nainštalovanú trojku a štvorku naraz. 4.Rada sťahuješ neofficiálne downloady ? Čo presnejšie ? Samozrejme. A čo sťahujem najradšej ? Účesy a oblečenie od Anubis, nejaké tie doplnky a topánky, make-up, očné šošovky, 3D riasy a skiny. Z nábytku mám iba niekoľko downloadov, a to hlavne vankúše, huňaté koberce a priesvitné závesy. A z módov mám pózy a upravenú kameru. A ešte nejaké veci zo Store.


ROZHOVOR S KAMI CHOVALDOVOU 1.Aký dodatok je podľa teba ten najlepší ? Domáci mazlíčci. 2. Ako hodnotíš dodatok "Roční Období" ? Veľmi sa mi páči ... Vytkla by som len to že nie je k nemu mesto. 3.Priala by si kolekciu "The Sims 3 - IKEA" ? Áno. 4.Sťahuješ často downloady ? Keď sa dá tak stále. 5.Aký by si chcela dodatok, ak by si si mala vybrať ? Showtime (ten jediný nemám).

Obom ľudom veľmi ďakujeme za rozhovor a môžete očakávať ďalšiu súťaž o 4 rozhovory do Vianočného čísla SUNSET NEWS !


Tak, a sme na konci 1.čísla nášho časopisu ! V 2.čísle bude veľa rozhovorov, vianočná súťaž, a kopa nových a skvelých informácii !

Naše Webovky : Stránka SUNSET NEWS

Profile for SN MAGAZINE

Sunset News (1)  

PRVÉ VYDANIE /NOVEMBER/ 2012

Sunset News (1)  

PRVÉ VYDANIE /NOVEMBER/ 2012

Advertisement