katalog ROCK MACHINE 2018

Page 1

R O C K M AC H I N E 2 0 1 8 K ATA L O G


OBSAH 18 /

FLASH | ELEKTROKOLA

30 /

EDGE | FULL & HT 27+

38 /

PEAK | CARBON

42 /

XC PERFORMANCE | MTB 29“

48 /

XC FUN | MTB 29/27,5/26“

60 /

WMN | DÁMSKÁ KOLA

68 /

ANYROAD | GRAVEL

72 /

ROAD | SILNIČNÍ KOLA

76 /

CROSS | KROSOVÁ KOLA

86 /

TEENS&KIDS | DĚTSKÁ KOLA

98 /

KOMPLETNÍ SPECIFIKACE

112 / PŘÍSLUŠENSTVÍ 132 / TEST CENTRA

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

COLLECTION


T O H L E J E P R O S T Ě F A K T: Milujeme kolo a vše kolem něj. Zábava díky řidítkům v rukou - to je to, co nás pohánělo při stavění kola v první garáži a žene nás to stále i v dnešní době plné nejmodernějších technologií. Samozřejmě, jsou tu měsíce prosezené u monitoru a ano, nalétali jsme tisíce vzdušných mil a stejný počet hodin jsme strávili nad každým detailem nových rámů. A přes to všechno se opět nemůžeme dočkat okamžiku, kdy vypustíme naše rané prototypy do terénu. Sestavit prototyp, nasadit helmu a z kanceláře vyrazit otestovat kolo, které před vámi nikdo nikdy nejezdil, to je vyjímečný pocit. Objevovat jeho limity a vystavit ho nejextrémnějším situacím, to je ta nejpříjemnější část výzkumu a vývoje. Tento proces poskytuje závodníkům možnost bojovat o pódium na světové scéně, ale především umožňuje každému z nás zažít ten pocit na trailu, kdy kolo a jezdec splyne v jedno. Uvidíme se na trailu!

Vojtěch Bláha a Blizzard 90-27 na cestě k pódiu v rámci 3. kola EWS 2017 na Madeiře.


Advanced Chamber Tubing

Integrated Motor Mount

TA J E M S T V Í P Ě T I K O M O R & JINÉ PŘÍBĚHY

P Ř I D Á N Í B A T E R I E A M O T O R U do stávající a osvědčené platformy je velká výzva i v případě, že netrváte na zachování totožných vlastností rámu a jeho charakteristiky. Podívali jsme se na koncept moderního elektrokola z nového úhlu a díky komplexnímu přepracování rámového trouhelníku jsme vyvinuli e-Blizzard & e-Blizz, kteří sdílejí až 99,9 % geometrie svého uznávaného neelektrického bratrance. Díky jedné z nejktratších dostupných zadních staveb na trhu nabízí model 2018 e-Blizzard a e-Blizz s integrovanou baterií skutečný zážitek z jízdy s důrazem na trakci, citlivé ovládání a jistotu ve vysokých rychlostech.

4/5

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

COLLECTION

SplitBox

Smart Cable Routing

Sestava spodní rámové trubky

Nylonový kryt IMM


Je zřejmé, že existuje mnoho různých způsobů, jak navrhnout rám elektrokola. Po zvážení všech výhod a nevýhod jsme nakonec zvolili robustní, ale lehkou sestavu spodní rámové trubky spojenou s naší konstrukcí Sharkspine EVO.

Split Box je dvoudílné prodloužení navržené speciálně pro spojení střední části dolní rámové trubky s horní rámovou / hlavovou trubkou - toto technologicky náročné řešení zaručuje extrémní pevnost předního trouhelníku.

74° úhel sedlové trubky 66° úhel hlavové trubky

434,4 mm délka řetězové vzpěry

Inteligentní směrování kabelů překlenuje mezeru mezi IMM a zadní stavbou pro zajištění bezproblémového výkonu komponentů nezávisle na chodu zadní stavby. Snažíme se navrhnout i ty nejmenší detaily s maximální péčí. Kryt pohonné jednotky a baterie jsou vytvořeny jako perfektní protějšky IMM a ACT.

Středový úsek dolní části je dalším důležitým dílem našich nových rámů e-Blizzard a e-Blizz. Námi vyvinutý pokročilý systém komorové dolní rámové trubky umožňuje navrhnout extrémně pevnou konstrukci pro uložení baterie při zachování hmotnosti v rozumných mezích.

Srdce kola, integrované uchycení motoru, nám umožňilo pracovat s 434,4 mm krátkou zadní stavbou (425 mm na e-Blizz hardtailu). Tento CNC frézovaný slitinový odlitek poskytuje bezztrátový přenos výkonu a zvyšuje tuhost kritické části rámu.


N E J N O V Ě J Š Í V E R Z E platformy Blizzard se zaměřuje na ty, kteří touží po výhodách 29ti palcových kol, ale nechtějí se vzdát lehkého a přesného řízení. Se 120 mm vpředu i vzadu a super krátkou zadní stavbou je nový Blizzard 29 připravený vypořádat se se vším, co mu příjde do cesty - od technických výjezdů až po doposud nesjízdné kamenité traily.

N E V Z D ÁV E J S E S T A R Ý C H Z V Y K Ů . Kompaktní a extrémně tuhá zadní stavba v kombinaci s nízkým tlakem v tlumiči znamená výjimečnou akceleraci a sametový chod i za rychlé jízdy v náročném terénu.

1×12 SRAM GX Eagle řazení s 10-50 kazetou.

6/7

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

COLLECTION


Kromě navýšení torzní tuhosti rámů při zachování skvělé schopnosti absorbovat vibrace, nabízí i vysokou ovladatelnost kola díky maximálně nízko položené horní rámové trubce. Síla z vahadla se přenáší na tlumič prostřednictvím prvku Smart Link, který umožňuje maximální využití odpružení bez nežádoucího „zavírání” tlumiče v poslední třetině zdvihu.

Metrické tlumiče jsou díky delšímu pístu méně náchylné k prohýbání. To vede k hladšímu chodu a delší životnosti tlumiče.

69° hlavový úhel 74° úhel sedlové trubky

ISCG05 úchyty jsou standardem na všech modelech Blizzard. 437 mm délka řetězové vzpěry


P O Z N E J T E B L I Z Z C R B , náš nový hardtail s neutuchající touhou zdolat kopec nahoru i dolů. Nasaďte rychlá 29ti palcová kola a máte pod sebou seriózní raketu pro nejeden XC závod. Nebo obujte 27,5 plus kola s neuvěřitelnou trakcí a máte trailovou šelmu, která proletí les nadzvukovou rychlostí! Kombinace nejnovějších průmyslových standardů na lehkém karbonovém rámu s ultra krátkou zadní stavbou a delší horní rámovou trubku. To je unikátní kombinace, díky které nový Blizz CRB nabízí vyváženou polohu při jízdě, okamžité zrychlení a vynikající ovladatelnost.

8/9

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

B E Z O D M L O U VÁ N Í N A H O R U . BEZ KOMPROMISŮ DOLŮ.


Použitím vnějších ložisek ve spodní části hlavové trubky došlo ke zvýšené tuhosti v kritické oblasti spojení hlavové a spodní rámové trubky.

Integrací prodloužených zadních vzpěr spolu s ikonickým Sharkspine EVO řešením zajišťuje maximální tuhost specifickým částem rámu, které jsou vystaveny extrémním silám a zároveň umožňuje absorbovat nežádoucí vibrace.

430 mm reach (L)

69° hlavový úhel (29“ verze) 68° hlavový úhel (27,5+ verze)

73° úhel sedlové trubky

429,4 mm délka řetězové vzpěry

Kombinací rozšířené spodní rámové trubky, kónické sedlové trubky a snížené zadní stavby jsme získali velmi pevnou a odolnou část v okolí středu a extrémně jsme tak zefektivnili každý záběr do pedálů.

2018 Blizz CRB přichází ve dvou variantách: dva 29ti palcové modely se zdvihem vidlice 120 mm a agresivnější, 27,5+ verze, se zdvihem vidlice 130 mm.

Blizz CRB je vybaven standardními adaptéry ISCG05 pro montáž vodítka nebo chrániče převodníku.


DV Ě N OV I N K Y P RO K A Ž D É D O B R O D R U Ž S T V Í vyplňují další mezeru v naší produktové řadě. Opět jsme těžili z osvědčeného Sharkspine EVO designu a Anyroad série je naše odpověď na to, jak má vypadat správný gravel bike. Nabízí vše, co čekáte od kola této kategorie. Kotoučové brzdy a teleskopickou sedlovku, rám připravený pro road plus pneumatiky, 1×11 převody, pevné osy a mnoho dalšího. Gravelride se narodil na silnici, ale vyrostl v lese. Bez obav tedy můžete sjet ze staré dobré asfaltky kdykoliv budete chtít a najet na lesní cestu s jistotou jako nikdy předtím.

VŠUDE DOMA.

Integrací prodloužených zadních vzpěr spolu s ikonickým Sharkspine EVO řešením zajišťuje maximální tuhost specifickým částem rámu, které jsou vystaveny extrémním silám a zároveň umožňuje absorbovat nežádoucí vibrace.

Kotoučové brzdy pro maximální brzdný účinek s minimem síly na brzdové páce.

Řazení s 1×11 převody neznamená pouze nižší frekvenci řazení - umožňuje zároveň kratší konstrukci zadní stavby.

10/11

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

COLLECTION


Teleskopická sedlovka s vnitřním dálkovým ovládáním poskytuje větší jistotu ve strmých sjezdech.

Gravelride je připraven na montáž dalších nezbytných doplňků pro nekonečná dobrodružství. Vidlice a zadní stavba je navržena tak, aby umožňovaly širokou škálu kombinací ráfků a pneumatik včetně 27,5“ kol.

12×142 zadní a 12×100 přední pevné osy zvyšují celkovou tuhost kola.


Z N Á M Á J M É N A , N O V É Z Á Ž I T K Y: Pro rok 2018 jsme aplikovali Sharkspine EVO také na modely Torrent, Heatwave, Catherine & Crossride 500. Díky kratší zadní stavbě, delší horní rámové trubce a zvýšené celkové tuhosti přináší tyto inovované biky prvotřídní zážitek z jízdy ještě většímu okruhu bikerů a bikerek.

Jednou z klíčových vlastností designu Sharkspine EVO je schopnost snížit počet velikostí rámu díky nízké poloze horní rámové trubky u spoje se sedlovou trubkou. Díky správné délce kokpitu a jednoduchému snížení výšky sedla už cyklisté s menší postavou nemusí volit extrémně malé velikosti rámu.

2018 Heatwave 70-29

2018 Torrent 50-29

2018 Catherine 90-27

2018 Crossride 500

12/13

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

COLLECTIONZ Á Ž I T E K Z P R V N Í J Í Z D Y je něco, co by mělo v každém zůstávat ještě mnoho let. Někdy i celý život. A proto jsme vytvořili kola, která dětem přinášejí stejnou úroveň zábavy, jakou poskytujeme dospělým jezdcům. Využíváním designu Sharkspine EVO nabízejí maximálně jednoduché nasedání i vysedání, působivou stabilitu a skvělou trakci. To vše, spolu s výkonnými a lehce ovladatelnými brzdami, dává mladým bikerům větší pocit jistoty a důvěry při jízdě.

C L I M B - F R I E N D LY. D O W N H I L L - F R I E N D LY.

Z Á B AVA Z A Č Í N Á P R ÁV Ě T A D Y .

14/15

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN


Pro rok 2018 máme dva nové přírůstky do naší série Teens & Kids. Méně než 10ti kilový Thunder je připravený pro delší rodinné dobrodružství, kde se počítá každý gram. Neprůstřelný Blizz se může pochlubit DNA svého většího bratra a zaměřuje se na malé divočáky s trochu více ambicióznějším jízdním stylem.

Integrací prodloužených zadních vzpěr spolu s ikonickým Sharkspine EVO řešením zajišťuje maximální tuhost specifickým částem rámu, které jsou vystaveny extrémním silám a zároveň umožňuje absorbovat nežádoucí vibrace.

Gripy a brzdové páky navržené pro menší dětské ruce. Specificky přizpůsobená délka klik a velikost převodníku s chráničem nám umožnila použítí kratšího ramínka zadního měniče.

Kotoučové brzdy pro maximální brzdný účinek s minimem síly na brzdové páce.

Vysokoobjemové pláště s nízkým valivým odporem pro lepší stabilitu.


2018 TECHINFO.

16/17

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

COLLECTION


Dvoudílné prodloužení navržené speciálně pro spojení středního úseku dolní rámové trubky s horní a hlavovou rámovou trubkou, která zajišťuje maximální pevnost předního trojúhelníku.

Síla z vahadla se přenáší na tlumič prostřednictvím prvku Smart Link, který umožňuje maximální využití odpružení bez nežádoucího „zavírání” tlumiče v poslední třetině zdvihu.

Spojuje uložení pohonné jednotky a hlavního otočného čep. CNC opracované odlitky poskytují bezztrátový přenos výkonu a zvyšují tuhost v kritické části rámu.

Kromě navýšení torzní tuhosti rámů při zachování skvělé schopnosti absorbovat vibrace, nabízí i vysokou ovladatelnost kola díky maximálně nízko položené horní rámové trubce.

Námi vyvinuté řešení inovované profilace trubek za pomocí pěti komor nám umožňuje navrhnout extra tuhé uložení baterie při zachování hmotnosti v rámci mezí.

Systém odpružení s plovoucím uložením tlumiče specificky modifikovaný pro vyšší zdvihy a charakteristikou optimalizovanou pro jízdu nejen po náročných trailech.

Kónická hlavová trubka s over-sized spodním ložiskem hlavového složení zajišťuje vysokou tuhost přední části rámu, dlouhou životnost a přesné vedení stopy.

Širší přední a zadní osy, které umožňují větší rozteč příruby náboje a tím pádem stabilnější, pevnější a odolnější výplet, zvyšují tuhost až o 35 %, čímž přispívají k bleskové akceleraci a preciznímu řízení.

Specifické tvarování horní rámové trubky hardtailů Rock Machine zvyšuje torzní tuhost rámu při zachování vysoké míry absorpce vibrací.

Prohnutí sedlových vzpěr umožňuje vertikální flexi zadní stavby, čímž absorbuje vibrace a radikálně zvyšuje jízdní komfort.

Hydroforming umožňuje optimalizovat trubky s ohledem na nerovnoměrné rozložení sil působících na rám.

Proměnný průřez spodní rámové trubky optimálně rozkládá síly v kriticky namáhaných místech a přispívá k vysoké pevnosti a dlouhé životnosti rámu.

Spojení středu se spodní rámovou trubkou a řetězovými vzpěrami je klíčové pro dosažení maximální tuhosti.

Umístění brzdového třmene uvnitř zadního trojúhelníku snižuje vibrace při brzdění a chrání třmen před poškozením kameny.

ISCG05 je označení pro úchyty určené k montáži napínáku, vodítka řetězu nebo ochrany převodníku na rám.

Optimalizuje funkčnost komponentů díky ideálnímu vedení, které se vyhýbá extrémním ohybům řadících lanek a brzdových hadic.

Vedení kabelů uvnitř rámu zajišťuje čistý vzhled kola a chrání kabely před znečištěním - výsledkem je dlouhodobě přesné řazení s minimálními požadavky na údržbu.

Tímto řešením dojde ke zvětšení styčných ploch mezi horní a sedlovou trubkou a sedlovými vzpěrami. Jejich těsným provázáním vzniká konstrukční vazba vykazující zvýšenou odolnost vůči silám působícím za jízdy.

Elektrický systém Shimano STePS poskytuje vysoký výkon a dlouhou výdrž baterie pro širokou škálu cyklistických vyjížděk. Nízká hmotnost motoru a baterie umožňuje výrazně jednodušší ovládání kola a přináší úžasné zážitky z jízdy.


ELEKTRO

KOLA

NABIJ ZÁŽITKY ENERGIÍ.

18/19

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

FLASH

SERIES


TECHNOLOGIE

GEOMETRIE MODEL VELIKOST RÁMU (“)

BLIZZ

21 (XL)

17 (M)

19 (L)

21 (XL)

17 (M)

19 (L)

21 (XL)

456

500

415

460

500

415

460

500

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

605

630

650

605

630

650

605

630

650

STACK (MM)

626

626

626

621

621

621

625

625

639

REACH (MM)

426

451

471

427

452

472

425

450

466

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

74

74

74

74

74

74

74

74

74

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

66

66

66

67

67

67

67

67

67

434.4

434.4

450

450

450

434.4

431.5

431.5

431.5

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

123

123

123

120

120

120

120

120

135

DÉLKA VIDLICE (MM)

564

564

564

541

541

541

543

543

543

51

51

51

51

51

51

51

51

51

1185

1210

1230

1161

1186

1206

1180

1205

1227

20

20

20

35

35

35

35

35

35

7

7

7

7

7

7

13.1

12.1

11.2

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

DÉLKA TLUMIČE (MM)

210

210

210

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM)

• Sharkspine EVO rámový koncept • eBlizzard zdvih P/Z 150/140 mm • eBlizz zdvih vidlice 130 mm • Metrický tlumič Rock Shox Deluxe • Shimano XT Di2 1×11 • Přední vidlice SR Suntour Aion & Raidon s integrovaným blatníkem • TRP & Tektro 4 pístkové brzdy • WTB Scraper i35 tubeless ready ráfky • Pláště WTB Vigilante 27,5×2,65“

BLIZZ INT

19 (L)

415

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

H L AV N Í P R V K Y

BLIZZARD INT 17 (M)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

ROZVOR KOL (MM) PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM) DRIVE UNIT ANGLE (°)

HARDWARE TLUMIČE (MM)

55 55 55 Body HW 12,7x8, Shaft HW 20x6

ROZMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

IHS 1-1/8”-1.5” FSA No.9M/cup/TH/No.7B IHS 1-1/8”-1.5” FSA No.9M/cup/TH/No.7B IHS 1-1/8”-1.5” FSA No.9M/cup/TH/No.7B

ZDVIH TLUMIČE (MM)

780/760

760/780

760/780

760

760

760

760

760

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

40

40

45

45/40

45/40

45/40

45

45

45

DÉLKA KLIK (MM)

175

175

175

175

175

175

175

175

175

385/350

350/385

350/385

350/385

350/385

350/385

350/400

350/400

350/400

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

760


20/21

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

FLASH

SERIES


B L I Z Z A R D I N T E LT D -27+

matná černá/Öhlins zlatá/temně šedá

Shimano STePS E8000 středová hnací jednotka

RÁM ZDVIHY (P/Z) VIDLICE TLUMIČ KLIKY S PŘEVODNÍKEM

BATERIE REŽIMY EL. PODPORY DOJEZD HNACÍ JEDNOTKA MAX. RYCHLOST EL. PODPORY MAX. NAVÝŠENÍ EL. PODPORY DOSTUPNOST KAPACITY BATERIE DOBA DOBÍJENÍ

PŘEVODY, ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted PR-04 150/140 mm Öhlins RXF 36, 27,5+“, Boost, TTX Damping Technology Öhlins STX 22 Air Universal STX Damping Technology Shimano FC-E8000-HOLLOWTECH 34 zubů, 170 mm / CL 53 mm Di2 1×11, Shimano XT Di2 SW-M8050 Firebolt Shimano XT Di2 RD-M8050-DGS Shadow Plus hydraulické čtyřpístkové Shimano BR-M820, kotouč 203/180 mm Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm WTB Ci31 karbon 27,5“ bezdušové WTB Convict TCS Light High grip 27,5×2,5“ Tough Fast Rolling 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 239 990 Kč

BT-E8020 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh BOOST, TRAIL, ECO + WALK až 125 km (ECO mód) BLDC* 36 V / 250 W / 70 Nm 25 km/h 300 % k vlastní síle po 1 000 cyklech 60 % původní kapacity 80 % za 2,5 h, 100 % za 5 h

* BLDC - bezkartáčový motor, stejnosměrný proud

Celoodpružená trailová elektrokola Rock Machine Blizzard jsou pro zdvihy 150/140 mm, široký rozsah převodů a pohon SHIMANO STePS e8000 s navýšením až 300% k vlastní síle určené pro extrémně zábavnou jízdu v nejtěžším terénu.


22/23

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

FLASH

SERIES

B L I Z Z A R D I N T e 90- 2 7 +

matná břidlicově šedá/neonová oranžová/černá Celoodpružené trailové elektrokolo Rock Machine Blizzard INT e90-27+ je zdvihy 150/140 mm, řazením Di2 a pohonem SHIMANO STePS e8000 určené pro jízdu v nejtěžším terénu.

středový, Shimano STePS E8000 Alu 6061.T6 Multibutted PR-04 150/140 mm vzduchová Rock Shox Revelation RC Tapered, 15 mm Boost TLUMIČ Rock Shox Deluxe RT DebonAir KLIKY S PŘEVODNÍKEM FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm / CL 53 mm PŘEVODY, ŘAZENÍ Di2 1×11, Shimano XT Di2 SW-M8050 Firebolt MĚNIČ Shimano XT Di2 RD-M8050-DGS Shadow Plus BRZDY (P/Z) hydraulické 4-pístkové TRP Slate G-Spec HD-M820, kotouč 203/180 mm NÁBOJE (P/Z) Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB Scraper i35 32 děr PLÁŠTĚ WTB Vigilante 27,5×2,65“ TCS LHG VELIKOSTI RÁMU 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CENA 129 990 Kč POHONNÝ SYSTÉM RÁM ZDVIHY (P/Z) VIDLICE


B L I Z Z A R D I N T e50 -27 +

matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá středový, Shimano STePS E8000 Alu 6061.T6 Multibutted PR-04 150/140 mm vzduchová SR Suntour Aion 35 LOR Tapered, 15 mm Boost Rock Shox Deluxe RT DebonAir TLUMIČ KLIKY S PŘEVODNÍKEM FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm / CL 53 mm 1×11, Shimano SLX SL-M7000 Rapidfire Plus PŘEVODY, ŘAZENÍ Shimano XT RD-M8000-DGS Shadow Plus MĚNIČ hydraulické 4-pístkové Tektro HD-M745, BRZDY (P/Z) kotouč 203/180 mm Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm NÁBOJE (P/Z) WTB Scraper i35 32 děr RÁFKY WTB Vigilante 27,5×2,65“ TCS LHG PLÁŠTĚ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) VELIKOSTI RÁMU 117 990 Kč CENA POHONNÝ SYSTÉM RÁM ZDVIHY (P/Z) VIDLICE

B L I Z Z I N T e 9 0 -27 +

lesklá oranžová/radioaktivní žlutá/černá středový, Shimano STePS E8000 Alu 6061.T6 Multibutted RM-12 vzduchová SR Suntour Raidon 34 LOR Tapered, 15 mm Boost 130 mm ZDVIH VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm / CL 53 mm 1×11, Shimano SLX SL-M7000 Rapidfire Plus PŘEVODY, ŘAZENÍ Shimano XT RD-M8000-DGS Shadow Plus MĚNIČ hydraulické 4-pístkové Tektro HD-M745, BRZDY (P/Z) kotouč 180/180 mm Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm NÁBOJE (P/Z) WTB Scraper i35 32 děr RÁFKY WTB Vigilante 27,5×2,65“ TCS LHG PLÁŠTĚ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) VELIKOSTI RÁMU 104 990 Kč CENA POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE

Shimano STePS E8000 středová hnací jednotka BATERIE REŽIMY EL. PODPORY DOJEZD HNACÍ JEDNOTKA MAX. RYCHLOST EL. PODPORY MAX. NAVÝŠENÍ EL. PODPORY DOSTUPNOST KAPACITY BATERIE DOBA DOBÍJENÍ

BT-E8020 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh BOOST, TRAIL, ECO + WALK až 125 km (ECO mód) BLDC* 36 V / 250 W / 70 Nm 25 km/h 300 % k vlastní síle po 1 000 cyklech 60 % původní kapacity 80 % za 2,5 h, 100 % za 5 h

* BLDC - bezkartáčový motor, stejnosměrný proud


24/25

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

FLASH

SERIES

B L I Z Z I N T e 5 0- 2 7 +

matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá Trailové elektrokolo Rock Machine Blizz INT e50-27+ je pro svou odolnost, zdvih vidlice 130 mm, pohon SHIMANO STePS e8000 s 300% navýšením k vlastní síle a plně integrovanou baterii určené pro zábavnou jízdu v těžkém terénu.

středový, Shimano STePS E8000 Alu 6061.T6 Multibutted RM-12 pružinová SR Suntour XCM 34 LO Tapered, 15 mm Boost ZDVIH VIDLICE 130 mm KLIKY S PŘEVODNÍKEM FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm / CL 53 mm PŘEVODY, ŘAZENÍ 1×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus MĚNIČ Shimano XT RD-M772-GS Shadow BRZDY (P/Z) hydraulické, Shimano BR-M365, kotouč 180/180mm NÁBOJE (P/Z) Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB Scraper i35 32 děr PLÁŠTĚ WTB Vigilante 27,5×2,65“ TCS LHG VELIKOSTI RÁMU 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CENA 89 990 Kč POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE


B L I Z Z e 7 0-27 +

matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/černá středový, Shimano STePS E8000 Alu 6061.T6 STePS Multibutted vzduchová SR Suntour Raidon 34 LOR Tapered, 15 mm Boost ZDVIH VIDLICE 130 mm KLIKY S PŘEVODNÍKEM FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm / CL 53 mm PŘEVODY, ŘAZENÍ 1×11, Shimano SLX SL-M7000 Rapidfire Plus MĚNIČ Shimano XT RD-M8000-DGS Shadow Plus BRZDY (P/Z) hydraulické, Shimano BR-M365, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB Scraper i35 32 děr PLÁŠTĚ WTB Vigilante 27,5×2,65“ TCS LHG VELIKOSTI RÁMU 16“ (M), 18“ (L), 20“ (XL) CENA 89 990 Kč POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE

B L I Z Z e 50-27 +

matná radioaktivní žlutá/neonová červená/černá středový, Shimano STePS E8000 Alu 6061.T6 STePS Multibutted pružinová SR Suntour XCM 34 LO Tapered, 15 mm Boost ZDVIH VIDLICE 130 mm KLIKY S PŘEVODNÍKEM FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm / CL 53 mm PŘEVODY, ŘAZENÍ 1×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus MĚNIČ Shimano XT RD-M772-GS Shadow BRZDY (P/Z) hydraulické, Shimano BR-M365, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB Scraper i35 32 děr PLÁŠTĚ WTB Vigilante 27,5×2,65“ TCS LHG VELIKOSTI RÁMU 16“ (M), 18“ (L), 20“ (XL) CENA 78 990 Kč POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE

Shimano STePS E8000 středová hnací jednotka BATERIE REŽIMY EL. PODPORY DOJEZD HNACÍ JEDNOTKA MAX. RYCHLOST EL. PODPORY MAX. NAVÝŠENÍ EL. PODPORY DOSTUPNOST KAPACITY BATERIE DOBA DOBÍJENÍ

BT-E8020 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh BOOST, TRAIL, ECO + WALK až 125 km (ECO mód) BLDC* 36 V / 250 W / 70 Nm 25 km/h 300 % k vlastní síle po 1 000 cyklech 60 % původní kapacity 80 % za 2,5 h, 100 % za 5 h

* BLDC - bezkartáčový motor, stejnosměrný proud


T O R R E N T e 90 -29

GEOMETRIE

matná šedá/radioaktivní žlutá/noční modrá

MODEL VELIKOST RÁMU (“)

POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY, ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA 26/27

ROCK

MACHINE

středový, Shimano STePS E6000 Alu 6061.T6 STePS Multibutted vzduchová SR Suntour Epixon-9 LO-R, Tapered 120 mm FC-E6000 38 zubů / 170 mm 1×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano XT RD-M772-GS Shadow hydraulické, Shimano BR-M365, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX23 32 děr WTB Ranger Comp 29×2,25“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 64 990 Kč

TWENTY/EIGHTEEN

FLASH

SERIES

TORRENT

CROSSRIDE G

CROSSRIDE L

17 (M)

19 (L)

21 (XL)

18 (M)

20 (L)

22 (XL)

17 (M)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

432

473

533

457

508

559

431

483

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

602

623

640

580

590

610

580

590

STACK (MM)

638

648

657

614

614

637

633

633

REACH (MM)

404

425

439

404

403

415

398

417

73

73

73

74

73

73

74

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°) ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

19 (L)

73

71

71

71

70

70

71

70

70

475

475

475

465

465

465

465

465

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

120

130

140

140

140

160

160

160

DÉLKA VIDLICE (MM)

513

513

513

460

460

460

460

460

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM) ROZVOR KOL (MM) PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM) DRIVE UNIT ANGLE (°) PRŮMĚR SEDLOVKY (MM) PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM) ROZMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

46

46

46

45

45

45

45

45

1128

1150

1167

1112

1111

1115

1114

1111

55

55

55

65

65

65

65

65

33,7

32,3

31,6

41,3

41,3

41,3

41,3

41,3

30,9

30,9

30,9

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

34,9

34,9

34,9

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

IHS 1-1/8”-1,5” (FSA No.57B-1)

IHS 1-1/8” (FSA No.10 )

IHS 1-1/8” (FSA No.10 )

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

720

720

720

660

660

660

660

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

80

100

110

90

110

110

70

90

DÉLKA KLIK (MM)

175

175

175

170

175

175

170

175

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

350

350

350

300

350

350

300

350

660


T O R R E N T e70 -29

matná černá/neonová červená/temně šedá POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY, ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

středový, Shimano STePS E6000 Alu 6061.T6 STePS Multibutted pružinová SR Suntour XCM-ATB LO 100 mm FC-E6000 38 zubů / 170 mm 1×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano Deore RD-M591-SGS Shadow hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX23 32 děr WTB Ranger Comp 29×2,25“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 59 990 Kč

T O R R E N T e30 -29

břidlicově šedá/radioaktivní zelená/černá POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY, ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

středový, Shimano STePS E6000 Alu 6061.T6 STePS Multibutted pružinová SR Suntour XCM-ATB LO 100 mm FC-E6000 38 zubů / 170 mm 1×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano Acera RD-M360-SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX23 32 děr WTB Ranger Comp 29×2,25“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 53 990 Kč

Shimano STePS E6000 středová hnací jednotka BATERIE REŽIMY EL. PODPORY DOJEZD HNACÍ JEDNOTKA MAX. RYCHLOST EL. PODPORY MAX. NAVÝŠENÍ EL. PODPORY DOSTUPNOST KAPACITY BATERIE DOBA DOBÍJENÍ

BT-E8010 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh HIGH, NORMAL, ECO + WALK až 125 km (ECO mód) BLDC* 36 V / 250 W / 50 Nm 25 km/h 230 % k vlastní síle po 1 000 cyklech 60 % původní kapacity 80 % za 2 h, 100 % za 4 h

* BLDC - bezkartáčový motor, stejnosměrný proud


C R O S S R I D E e 50 0

matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY, ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

středový, Shimano STePS E6000 Alu 6061.T6 STePS Multibutted pružinová SR Suntour NEX-E25 P LO 63 mm FC-E6000 38 zubů / 170 mm 1×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano XT RD-M772-GS Shadow hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX21 32 děr WTB Riddler Comp 700×45C 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 53 990 Kč

C R O S S R I D E e 50 0 L

matná mentolově zelená/bílá/šedá POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY, ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

středový, Shimano STePS E6000 Alu 6061.T6 STePS Multibutted pružinová SR Suntour NEX-E25 P LO 63 mm FC-E6000 38 zubů / 170 mm 1×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano XT RD-M772-GS Shadow hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX21 32 děr WTB Riddler Comp 700×45C 17“ (M), 19“ (L) 53 990 Kč

Shimano STePS E6000 středová hnací jednotka BATERIE REŽIMY EL. PODPORY DOJEZD HNACÍ JEDNOTKA MAX. RYCHLOST EL. PODPORY MAX. NAVÝŠENÍ EL. PODPORY DOSTUPNOST KAPACITY BATERIE DOBA DOBÍJENÍ

BT-E6010 Li-Ion 36 V / 11,6 Ah / 418 Wh HIGH, NORMAL, ECO + WALK až 125 km (ECO mód) BLDC* 36 V / 250 W / 50 Nm 25 km/h 230 % k vlastní síle po 1 000 cyklech 60 % původní kapacity 80 % za 2 h, 100 % za 4 h

* BLDC - bezkartáčový motor, stejnosměrný proud

28/29

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

FLASH

SERIES


C R O S S R I D E e350

matná černá/světle šedá/temná stříbrná POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY, ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

zadní, BFI Sport Drive Alu 6061.T6 Multibutted pružinová SR Suntour NEX-E25 P 50 mm Shimano FC-TY701 48/38/28 zubů / délka dle vel. rámu 1×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano Acera RD-M360-SGS hydraulické, Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX19 36 děr WTB All Terrain 700×37C 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 39 990 Kč baterie 504 Wh + rychlonabíječka 34 990 Kč baterie 418 Wh + nabíječka

C R O S S R I D E e350 Lady

matná černá/bílá/temná stříbrná POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY, ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

zadní, BFI Sport Drive Alu 6061.T6 Multibutted pružinová SR Suntour NEX-E25 P 50 mm Shimano FC-TY701 48/38/28 zubů / délka dle vel. rámu 1×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano Acera RD-M360-SGS hydraulické, Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX19 36 děr WTB All Terrain 700×37C 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 39 990 Kč baterie 504 Wh + rychlonabíječka 34 990 Kč baterie 418 Wh + nabíječka

BFI Sport Drive hnací jednotka v zadním náboji Li-Ion 36 V / 504 Wh-14 A / 418 Wh-11,6 Ah Dapu M155, 36 V / 250 W / 40 Nm / torzní senzor 25 km/h MAX. RYCHLOST EL. PODPORY DOSTUPNOST KAPACITY BATERIE po 1 000 cyklech 80 % původní kapacity 2,5 h / 4A – 7,5 h / 2A (dle nabíječky a baterie) DOBA DOBÍJENÍ BATERIE HNACÍ JEDNOTKA


30/31

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

FLASH

SERIES

CAT H E R I N E e60-29

matná černá/bílá/temná stříbrná matná černá/petrolejově modrá/tmavě šedá Dámské horské elektrokolo Rock Machine Catherine e60-29 se středovým motorem BFI Sport Drive s dojezdem až 125 km je určeno pro dlouhé vyjížď ky po asfaltu i ve středně těžkém terénu.

POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY, ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

středový, BFI Sport Drive Alu 6061.T6 DAPU Multibutted pružinová SR Suntour XCM-ATB DS 100 mm WheelTop 38 zubů / délka dle velikosti rámu 1×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano Altus RD-M2000-SGS Shadow hydraulické, Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX19 32 děr Freedom Dual 29×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 44 990 Kč baterie 504 Wh + rychlonabíječka 39 990 Kč baterie 418 Wh + nabíječka


S T O R M e60-29

matná černá/bílá/temná stříbrná matná černá/petrolejově modrá/tmavě šedá POHONNÝ SYSTÉM RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY, ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

středový, BFI Sport Drive Alu 6061.T6 DAPU Multibutted pružinová SR Suntour XCM-ATB DS 100 mm WheelTop 38 zubů / délka dle velikosti rámu 1×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano Altus RD-M2000-SGS Shadow hydraulické, Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX19 32 děr Freedom Dual 29×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 44 990 Kč baterie 504 Wh + rychlonabíječka 39 990 Kč baterie 418 Wh + nabíječka

BFI Sport Drive středová hnací jednotka Li-Ion 36 V / 504 Wh - 14 A / 418 Wh - 11,6 Ah / 317 Wh - 8,8 Ah Dapu M250S, 36 V / 250 W / 60 Nm HNACÍ JEDNOTKA 25 km/h MAX. RYCHLOST EL. PODPORY DOSTUPNOST KAPACITY BATERIE po 1 000 cyklech 80 % původní kapacity 2,5 h / 4 A – 7,5 h / 2A (dle volby nabíječky a baterie) DOBA DOBÍJENÍ BATERIE


7+

FULL & HT 2

D ÁV E J . J E T O V T O B Ě .

32/33

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

EDGE

SERIES


TECHNOLOGIE

GEOMETRIE MODEL VELIKOST RÁMU (“)

• Boost 15×110 přední náboj, 12×148 zadní náboj | WTB ráfky & pláště SRAM Eagle 1 x 12 řazení | metrické tlumiče Rock Shox Deluxe • Blizzard 29: vidlice Rock Shox Reba 120 mm • Blizzard 27: RS Lyrik & Yari 170 mm | TRP & Tektro 4pístkové brzdy • Blizzard 27+: vidlice Rock Shox Revelation 140 mm • Blizz 27+: vidlice SR Suntour AION 130 mm

BLIZZARD 27+

BLIZZARD 27

BLIZZ 27+

19 (L)

21 (XL)

17 (M)

19 (L)

21 (XL)

17 (M)

19 (L)

21 (XL)

16 (M)

18 (L)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

432

473

533

415

460

500

415

460

500

406

457

508

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

602

623

640

602

630

650

602

630

650

612

633

650

STACK (MM)

604

613

618

598

607

611

591

600

609

618

618

627

REACH (MM)

429

447

462

431

456

474

433

458

474

423

424

444

74

74

74

74

74

74

74

74

74

73

73

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

H L AV N Í P R V K Y

BLIZZARD 29 17 (M)

20 (XL)

73

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

69

69

69

67

67

67

66

66

66

67

67

67

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

437

437

437

433

433

433

425

425

425

427

427

427

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

105

115

120

105

115

120

110

120

130

115

115

125

DÉLKA VIDLICE (MM)

531

531

531

551

551

551

552

552

552

540

540

540

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM) ROZVOR KOL (MM) PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

51

51

51

51

51

51

42

42

42

51

51

51

1142

1163

1180

1167

1196

1216

1167

1195

1216

1149

1150

1174

30

30

30

15

15

15

5

5

5

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

DÉLKA TLUMIČE (MM)

210

210

210

210

210

210

230

230

230

ZDVIH TLUMIČE (MM)

50

50

50

55

55

55

65

65

65

HARDWARE TLUMIČE (MM) ROZMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

Body HW 12,7x8, Shaft HW 20x6 Body HW 12,7x8, Shaft HW 20x6 Body HW 12,7x8, Shaft HW 20x6 BC 1-1/8” *1.5” FIT FSA NO.57

BC 1-1/8” *1.5” FIT FSA NO.57

BC 1-1/8” *1.5” FIT FSA NO.57

BC 1-1/8”×1.5” FIT FSA SX no.9/cup/TH/No.7B

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

760

760

760

760

760

760

760

760

760

760

760

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

60

60

60

40

40

40

40

40

40

45

45

55

DÉLKA KLIK (MM)

175

175

175

175

175

175

175

175

175

170

175

175

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

385

385

385

385

385

385

385

385

385

385

385

385

760


34/35

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

EDGE

SERIES

B L I Z Z A R D LT D -27

matná černá/Öhlins zlatá/temně šedá RÁM ZDVIHY (P/Z) VIDLICE TLUMIČ KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY, ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted BF-1606 160/160 mm Öhlins RXF 34, 27,5“ TTX Damping Technology Öhlins STX 22 Air Universal STX Damping Technology SRAM XX1 EAGLE Boost 32 zubů 1×12, SRAM XX1 EAGLE Trigger Shifter SRAM XX1 EAGLE hydraulické SRAM Guide Ultimate Carbon Lever, kotouč 180/180 mm Bitex 15×110/12×148 mm WTB Ci31 karbon 27,5“ bezdušové WTB Vigilante 27,5×2,3“ TCS Light Fast Rolling 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 199 990 Kč

UNIKÁTNÍ PROPOJENÍ DVOU ZNAČEK ZAMĚŘENÝCH NA VÝVOJ A VÝKON. Limitovaná edice celoodpruženého kola určená pro enduro a trailové ježdění. Unikátní geometrie je výsledkem vývoje konstruktérů Rock Machine využívající plovoucího čepu „Floating Pivot Suspension“ navrženého českým inženýrem Zdeňkem Urbanem. Nekompromisní výbava zaručuje odolnost, pevnost a vytrvalost i v těch netěžších podmínkách. Pružení a tlumení Öhlins, řazení, převody a brzdy Sram – to vše přináší jezdci nesrovnatelné zážitky z jízdy v jakémkoli terénu.


B L I Z Z A R D 90- 2 7

matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/černá Trailové elektrokolo Rock Machine Blizz INT e90-27+ je pro svou odolnost, zdvih vidlice 130 mm, pohon SHIMANO STePS e8000 s 300% navýšením k vlastní síle a plně integrovanou baterii určené pro zábavnou jízdu v těžkém terénu.

Alu 6061.T6 Multibutted BF-1604 170/160 mm vzduchová Rock Shox Lyrik RC, Tapered, 15 mm Boost TLUMIČ Rock Shox Super Deluxe RC3 DebonAir KLIKY S PŘEVODNÍKEM SRAM GX Eagle Boost 32 zubů MĚNIČ SRAM GX Eagle X-Horizon PŘEVODY, ŘAZENÍ 1×12, SRAM GX Eagle Trigger Shifter BRZDY (P/Z) hydraulické 4 pístkové, TRP Slate G-Spec HD-M820, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) Bitex 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB STP i29 32 děr PLÁŠTĚ WTB Vigilante TCS LFR 27,5×2,3“ VELIKOSTI RÁMU 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CENA 79 990 kč RÁM ZDVIHY (P/Z) VIDLICE


36/37

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

EDGE

SERIES

B L I Z Z A R D 50 - 2 7

matná radioaktivní žlutá/neonová červená/černá Alu 6061.T6 Multibutted BF-1604 170/160 mm vzduchová Rock Shox Yari RC, Tapered, 15 mm Boost TLUMIČ Rock Shox Deluxe RT DebonAir KLIKY S PŘEVODNÍKEM Race Face Aeffect Boost 32 zubů MĚNIČ SRAM NX Long Cage PŘEVODY, ŘAZENÍ 1×11, SRAM NX Trigger Shifter BRZDY (P/Z) hydraulické 4 pístkové, Tektro HD-M745, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB STP i29 32 děr PLÁŠTĚ WTB Vigilante Comp 27,5×2,3“ VELIKOSTI RÁMU 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CENA 59 990 Kč RÁM ZDVIHY (P/Z) VIDLICE


B L I Z Z A R D 90 -27 +

matná břidlicově šedá/neonová oranžová/černá Alu 6061.T6 Multibutted BF-1605 140/140 mm vzduchová Rock Shox Revelation RC Tapered, 15 mm Boost Rock Shox Deluxe RT DebonAir TLUMIČ KLIKY S PŘEVODNÍKEM SRAM GX Eagle Boost 32 zubů SRAM GX Eagle X-Horizon MĚNIČ 1×12, SRAM GX Eagle Trigger Shifter PŘEVODY, ŘAZENÍ hydraulické, Shimano BR-M6000, BRZDY (P/Z) kotouč 180/180 mm ONE KT CL 15×110/12×148 mm NÁBOJE (P/Z) WTB Scraper i35 32 děr RÁFKY WTB Vigilante TCS LHG / Trail Boss TCS LFR PLÁŠTĚ 27,5×2,65“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) VELIKOSTI RÁMU 74 990 Kč CENA RÁM ZDVIHY (P/Z) VIDLICE

B L I Z Z A R D 50 -27 +

matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá Alu 6061.T6 Multibutted BF-1605 140/140 mm vzduchová Rock Shox Recon RL, Tapered, 15 mm Boost TLUMIČ Rock Shox Deluxe RT DebonAir KLIKY S PŘEVODNÍKEM Race Face Aeffect Boost 32 zubů MĚNIČ SRAM NX Long Cage PŘEVODY, ŘAZENÍ 1×11, SRAM NX Trigger Shifter BRZDY (P/Z) hydraulické, Shimano BR-M396, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB Scraper i35 32 děr PLÁŠTĚ WTB Vigilante TCS LHG / Trail Boss TCS LFR 27,5×2,65“ VELIKOSTI RÁMU 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CENA 53 990 Kč RÁM ZDVIHY (P/Z) VIDLICE

Celoodpružená trailová kola Rock Machine Blizzard 27+ jsou pro skvělou přilnavost širokých pláštů a zdvihy 140/140 mm určená pro zábavnou jízdu v extrémním terénu.


38/39

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

EDGE

SERIES

B L I Z Z A R D 7 0-29

matná šedá/radioaktivní žlutá/noční modrá Alu 6061.T6 Multibutted BF-1606 120/120 mm vzduchová Rock Shox Reba RL Tapered, 15 mm Boost TLUMIČ Rock Shox Deluxe RT DebonAir KLIKY S PŘEVODNÍKEM SRAM GX Eagle Boost 32 zubů MĚNIČ SRAM GX Eagle X-Horizon PŘEVODY, ŘAZENÍ 1×12, SRAM GX Eagle Trigger Shifter BRZDY (P/Z) hydraulické, Shimano BR-M6000, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) Bitex 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB STP i29 32 děr PLÁŠTĚ WTB Nine Line Race DNA 29×2,25“ VELIKOSTI RÁMU 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CENA 66 990 Kč RÁM ZDVIHY (P/Z) VIDLICE

B L I Z Z A R D 30 -29

matná černá/neonová červená/temně šedá Alu 6061.T6 Multibutted BF-1606 120/120 mm vzduchová Rock Shox Recon RL Tapered, 15 mm Boost TLUMIČ Rock Shox Deluxe RT DebonAir KLIKY S PŘEVODNÍKEM Race Face Aeffect Boost 32 zubů MĚNIČ SRAM NX Long Cage PŘEVODY, ŘAZENÍ 1×11, SRAM NX Trigger Shifter BRZDY (P/Z) hydraulické, Shimano BR-M396, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB STP i29 32 děr PLÁŠTĚ WTB Nine Line Comp 29×2,25“ VELIKOSTI RÁMU 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CENA 47 990 Kč RÁM ZDVIHY (P/Z) VIDLICE

Celoodpružená XC kola Rock Machine Blizzard 29 jsou pro zdvihy 120/120 mm a řazení SRAM GX Eagle 1×12 určená pro radost z rychlé jízdu v náročném terénu.


B L I Z Z 7 0- 27 +

matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/černá Alu 6061.T6 Multibutted vzduchová SR Suntour Aion 35 LOR Tapered, 15 mm Boost ZDVIH VIDLICE 130 mm KLIKY S PŘEVODNÍKEM Race Face Aeffect Boost 32 zubů MĚNIČ SRAM GX Eagle X-Horizon PŘEVODY, ŘAZENÍ 1×12, SRAM GX Eagle Trigger Shifter BRZDY (P/Z) hydraulické, Shimano BR-M396, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) ONE KT CL 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB Scraper i35 32 děr PLÁŠTĚ WTB Vigilante TCS LHG / Trail Boss TCS LFR 27,5×2,65“ VELIKOSTI RÁMU 16“ (M), 18“ (L), 20“ (XL) CENA 44 990 Kč RÁM VIDLICE

B L I Z Z 4 0-27 +

matná radioaktivní žlutá/neonová červená/černá Alu 6061.T6 Multibutted pružinová SR Suntour XCR 34 LO, Tapered, 15 mm Boost ZDVIH VIDLICE 130 mm KLIKY S PŘEVODNÍKEM SR Suntour Zeron-S Boost 32 zubů MĚNIČ SRAM NX Long Cage PŘEVODY, ŘAZENÍ 1×11, SRAM NX Trigger Shifter BRZDY (P/Z) hydraulické, Shimano BR-M365, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB Scraper i35 32 děr PLÁŠTĚ WTB Vigilante TCS LHG / Trail Boss TCS LFR 27,5×2,65“ VELIKOSTI RÁMU 16“ (M), 18“ (L), 20“ (XL) CENA 27 990 Kč RÁM VIDLICE

Trailová kola Rock Machine Blizz 27+ jsou pro snadnou ovladatelnost, skvělou přilnavost a zdvih 130 mm určená pro zábavnou jízdu v jakémkoli terénu.


CARBON

DOSÁHNI NOVÝCH VÝŠEK.

40/41

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

PEAK

SERIES


TECHNOLOGIE

GEOMETRIE MODEL VELIKOST RÁMU (“)

• • • • • •

Shark Spine EVO rámový koncept Boost standard – 15×110 přední náboj, 12×148 zadní náboj Vidlice Rock Shox Reba se zdvihem 120 mm WTB ráfky & pláště Race Face teleskopická sedlovka (Blizz CRB 27,5+) SRAM Eagle 1×12 řazení

BLIZZ CRB 27+

19 (L)

21 (XL)

17 (M)

19 (L)

21 (XL)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

432

473

533

432

473

533

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

602

623

640

602

623

640

STACK (MM)

624

634

643

624

634

643

REACH (MM)

411

430

443

411

430

443

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

73

73

73

73

73

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

69

69

69

68

68

68

429.4

429.4

429.4

429.4

429.4

429.4

ZADNÍ OSA OD STŘEDU (MM)

428

428

428

428

428

428

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

110

120

130

110

120

130

DÉLKA VIDLICE (MM)

531

531

531

541

541

541

51

51

51

51

51

51

1135

1157

1175

1145

1167

1185

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

H L AV N Í P R V K Y

BLIZZ CRB 29 17 (M)

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM) ROZVOR KOL (MM) PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

73

35

35

35

45

45

45

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

30.9

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

34.9

FSA DX PRO2, 1.5/1-1/8”/36, 45ACB, deeper cup

ROZMĚR HLAVOVÉ TRUBKY ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

760

760

760

760

760

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

60

60

60

45

45

45

DÉLKA KLIK (MM)

175

175

175

175

175

175

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

385

385

385

385

385

385

760


42/43

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

PEAK

SERIES

B L I Z Z C R B 70 - 2 9

matná šedá/radioaktivní žlutá/noční modrá Karbonový hardtail Rock Machine Blizz CRB 70-29 je pro nízkou hmotnost, komfort zdvihu 120 mm a široký rozsah převodů SRAM GX Eagle 1×12 určen pro rychlé a dlouhé vyjížď ky středně těžkým terénem.

Carbon UD BF-MB05 vzduchová Rock Shox Reba RL, Tapered, 15 mm Boost ZDVIH VIDLICE 120 mm, lock-out s ovládáním na řidítkách KLIKY S PŘEVODNÍKEM SRAM GX Eagle Boost 34 zubů PŘEVODY/ŘAZENÍ 1×12, SRAM GX Eagle Trigger Shifter MĚNIČ SRAM GX Eagle X-Horizon BRZDY (P/Z) hydraulické, Shimano BR-M6000, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) Bitex 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB STP i29 32 děr PLÁŠTĚ WTB Nine Line Race DNA 29×2,25“ VELIKOSTI RÁMU 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CENA 54 990 Kč RÁM VIDLICE


B L I Z Z C R B 30 -29

matná černá/neonová červená/temně šedá Carbon UD BF-MB05 vzduchová Rock Shox Recon RL, Tapered, 15 mm Boost ZDVIH VIDLICE 120 mm KLIKY S PŘEVODNÍKEM Race Face Aeffect Boost 32 zubů PŘEVODY/ŘAZENÍ 1×11, SRAM NX Trigger Shifter MĚNIČ SRAM NX Long Cage BRZDY (P/Z) hydraulické, Shimano BR-M396, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) Shimano M6010-B 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB STP i29 32 děr PLÁŠTĚ WTB Nine Line Comp 29×2,25“ VELIKOSTI RÁMU 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CENA 39 990 Kč RÁM VIDLICE

B L I Z Z C R B 50 -27 +

matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá Carbon UD BF-MB05 vzduchová SR Suntour Aion 35 LOR Tapered, 15 mm Boost ZDVIH VIDLICE 130 mm KLIKY S PŘEVODNÍKEM Race Face Aeffect Boost 32 zubů PŘEVODY/ŘAZENÍ 1×12, SRAM GX Eagle Trigger Shifter MĚNIČ SRAM GX Eagle X-Horizon BRZDY (P/Z) hydraulické, Shimano BR-M396, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P/Z) ONE KT CL 15×110/12×148 mm RÁFKY WTB Scraper i35 32 děr PLÁŠTĚ WTB Vigilante TCS LHG / Trail Boss TCS LFR 27,5×2,65“ VELIKOSTI RÁMU 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CENA 52 990 Kč RÁM VIDLICE


MTB 29“

B O K P O B O K U , L O K E T N A L O K E T.

44/45

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

XCP

SERIES


TECHNOLOGIE

GEOMETRIE MODEL VELIKOST RÁMU (“)

H L AV N Í P R V K Y • • • • •

Shark Spine EVO rámový koncept Přední odpružená vidlice Rock Shox Recon se zdvihem 120 mm WTB SX23 ráfky Pláště WTB Ranger Race DNA 29×2,25“ Shimano SLX side swing zadní měnič & Shimano 2 x 11 řazení

TORRENT 17 (M)

19 (L)

21 (XL)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

432

473

533

584

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

602

623

640

655

STACK (MM)

639

648

657

667

REACH (MM)

406

425

437

451

23 (XXL)

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

73

73

73

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

69

69

69

69

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

435

435

435

435

ZADNÍ OSA OD STŘEDU (MM)

431

431

431

431

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

110

120

130

140

DÉLKA VIDLICE (MM)

530

530

530

530

45

45

45

45

1110

1132

1150

1166

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM) ROZVOR KOL (MM) PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

73

55

55

55

55

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

30.9

30.9

30.9

30.9

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

34.9

34.9

34.9

34.9

ROZMĚE STŘEDOVÉ MUFNY

BSA BC 1.37×24 / 73

ROZMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

BC 1-1/8”×1.5” FIT FSA NO.57

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

720

720

720

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

60

80

100

720 110

DÉLKA KLIK (MM)

175

175

175

175

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

400

400

400

400


46/47

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

XCP

SERIES


T O R R E N T 90 - 2 9

matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/noční modrá Horské kolo Rock Machine Torrent 90-29 se zdvihem 120 mm, širokým rozsahem převodů 2×11 a skvělou ovladatelností je určeno pro dlouhé vyjížď ky po asfaltu i ve středně těžkém terénu.

RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO vzduchová Rock Shox Recon RL Tapered, 15 mm 120 mm, lock-out s ovládáním na řidítkách 2×11, Shimano SLX SL-M7000 RapidFire Plus Shimano SLX- FD-M7020 Shimano XT RD-M8000 SGS Shadow Plus hydraulické, Shimano BR-M396, kotouč 180/160 mm Shimano HB-M6010 CL 15×100 mm/FH-M4050 CL QR WTB SX23 32 děr WTB Ranger Race DNA Compound 29×2,25“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 31 990 Kč


48/49

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

XCP

SERIES

TORRENT 70-29

matná černá/neonově červená/temně šedá matná černá/matná antracitová/matná světle šedá RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO vzduchová SR Suntour Epixon RL-R, Tapered 120 mm, lock-out s ovládáním na řidítkách 2×10, Shimano Deore SL-M6000 RapidFire Plus Shimano Deore FD-M6020 Shimano Deore RD-M6000 GS Shadow hydraulické, Shimano BR-M365, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX23 32 děr WTB Ranger Comp 29×2,25“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL), 23“ (XXL) 26 990 Kč


T O R R E N T 50 -29

lesklá oranžová/radioaktivní žlutá/černá matná černá/matná antracitová/neonově zelená RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO vzduchová Rock Shox 30 Silver TK, Tapered 100 mm, lock-out s ovládáním na řidítkách 3×9, Shimano Acera SL-M3000 RapidFire Plus Shimano Altus FD-M2000 Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow hydraulické, Shimano BR-M365, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX23 32 děr WTB Ranger Comp 29×2,0“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 22 990 Kč

T O R R E N T 30 -29

břidlicově šedá/radioaktivní zelená/černá matná černá/matná antracitová/matná bílá RÁM VIDLICE ZDVIH VIDLICE PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO vzduchová SR Suntour XCR 32 Air LO-R 100 mm 3×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano Altus FD-M2000 Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX23 32 děr WTB Ranger Comp 29×2,0“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 18 990 Kč


/26“

MTB 29/27,5

N E C H H L U K M Ě S TA Z A Z Á D Y.

50/51

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

XC

FUN

SERIES


TECHNOLOGIE

GEOMETRIE HEATWAVE 29 / STORM 29

MODEL VELIKOST RÁMU (“)

19 (L)

21 (XL)

23 (XXL)

17 (M)

19 (L)

21 (XL)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

431

483

533

584

431

483

533

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

593

612

623

634

564

590

610

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

72,3

73

73

73

73

73

73

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

71

70

70

70

71

71

71

450

450

450

450

445

445

445

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM) ZADNÍ OSA OD STŘEDU (MM)

H E A T WAV E & S T O R M H L AV N Í P R V K Y • Shark Spine EVO rámový koncept • WTB SX21 ráfky • WTB Ranger Comp 29×2,25“ / 27,5×2,25“ pláště • Nové kliky Shimano

HEATWAVE 27 / STORM 27

17 (M)

446

446

446

446

442

442

442

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

110

120

140

140

120

130

140

DÉLKA VIDLICE (MM)

503

503

503

503

490

490

490

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM) ROZVOR KOL (MM) PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

45

45

45

45

42

42

42

1 084

1124

1136

1147

1059

1085

1106

53

53

53

53

45

45

45

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

ROZMĚE STŘEDOVÉ MUFNY

BSA BC 1.37×24 / 73

BSA BC 1.37×24 / 73

ROZMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

1 1/8-1.5” Taper(44/55.95mm)

1 1/8-1.5” Taper(44/55.95mm)

740/700

740/700

740/700

740/700

740/700

740/700

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

70

70

90

90

70

70

90

DÉLKA KLIK (MM)

170

175

175

175

170

175

175

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

300

350

350

350

300

350

350

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

740/700


52/53

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

XC

FUN

SERIES

H E AT WAV E 90 - 2 9

matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/noční modrá Horské kolo Rock Machine Heatwave 90-29 je pro zábavnou geometrii, 29“ kola, dostupnou cenu a atraktivní design ideální volbou pro aktivní cyklisty na cesty po asfaltu i lehkým terénem.

RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm 3×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano Altus FD-M2000 Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow hydraulické, Shimano BR-M396, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX21 32 děr WTB Ranger Comp 29×2,25“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 17 490 Kč


H E AT WAV E 70 -29

matná černá/neonově červená/temně šedá matná černá/neonově modrá/temně šedá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M360 SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX21 32 děr WTB Ranger Comp 29×2,25“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL), 23“ (XXL) 15 990 Kč

H E AT WAV E 60 -29

lesklá oranžová/radioaktivní žlutá/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M360 SGS mechanické, Tektro Novela, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX21 32 děr Freedom Transition 29×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 14 490 Kč


54/55

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

XC

FUN

SERIES

H E AT WAV E 90 - 2 7

matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/noční modrá Horské kolo Rock Machine Heatwave 90-27 je pro skvělou ovladatelnost, odolnost, dostupnou cenu a atraktivní design ideální volbou pro aktivní cyklisty na cesty po asfaltu i lehkým terénem.

RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm 3×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano Altus FD-M2000 Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow hydraulické, Shimano BR-M396, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX21 32 děr WTB Ranger Comp 27,5×2,25“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 17 490 Kč


H E AT WAV E 70 -27

matná černá/neonově červená/temně šedá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M360 SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX21 32 děr WTB Ranger Comp 27,5×2,25“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 15 990 Kč

H E AT WAV E 60 -27

lesklá oranžová/radioaktivní žlutá/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M360 SGS mechanické, Tektro Novela, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX21 32 děr Freedom Transition 27,5×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 14 490 Kč


56/57

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

XC

FUN

SERIES

ST O R M 90-2 9

matná břidlicově šedá/neonově oranžová/černá neonově zelená/neonově červená/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 EVO pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M360 SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX21 32 děr Freedom Transition 29×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 14 490 Kč

ST O R M 60-2 9

matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 EVO pružinová SR Suntour XCT/100 mm 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm ONE KT Disc QR WTB SX21 32 děr Freedom Transition 29×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 12 490 Kč

Horská kola Rock Machine Storm 29 s hravou geometrií, vysokou spolehlivostí a provokativním designem jsou skvělou volbou pro mladé aktivní cyklisty na cesty městem i lehkým terénem.


S T O R M 90 -27

matná břidlicově šedá/neonově oranžová/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 EVO pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M360 SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX21 32 děr Freedom Transition 27,5×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 14 490 Kč

S T O R M 60 -27

matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 EVO pružinová SR Suntour XCT/100 mm 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm ONE KT Disc QR WTB SX21 32 děr Freedom Transition 27,5×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 12 490 Kč


M A N H AT TA N 90 -29

M A N H AT TA N G E O M E T R I E

matná černá/oranžová/červená

MODEL VELIKOST RÁMU (“)

RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M360 SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Impac SmartPac 29×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 13 490 Kč

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

XC

FUN

SERIES

MANHATTAN 27

MANHATTAN 26

19 (L)

21 (XL)

23 (XXL)

17 (M)

19 (L)

21 (XL)

14 (XS)

17 (M)

19 (L)

21 (XL)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

419

483

533

584

419

483

533

355

419

483

533

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

593

612

623

634

564

590

610

545

564

590

610

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

72,3

73

73

73

73

73

73

73.3

72

72

72

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

71

70

70

70

71

71

71

70

71

71

71

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

450

450

450

450

445

445

445

425

430

430

430

ZADNÍ OSA OD STŘEDU (MM)

446

446

446

446

442

442

442

422

428

428

428

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

110

120

140

140

120

130

140

110

120

120

150

DÉLKA VIDLICE (MM)

503

503

503

503

490

490

490

470

470

470

470

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM) ROZVOR KOL (MM) PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

45

45

45

45

42

42

42

40

40

40

40

1 087

1123

1135

1146

1059

1085

1105

1035

1035

1060

1080

53

53

53

53

45

45

45

35

35

35

35

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

ROZMĚE STŘEDOVÉ MUFNY

BC 1.37×24 / 68

BC 1.37×24 / 68

BC 1.37×24 / 68

ROZMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

1 1/8-1.5” Taper(44mm/55.95mm)

1 1/8-1.5” Taper(44/55.95mm)

1 1/8-1.5” Taper(44mm/55.95mm)

680

680

680

680

680

680

680

640/660

640/660

640/660

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

70

90

110

110

70

90

110

70

70

90

110

DÉLKA KLIK (MM)

170

175

175

175

170

175

175

170

170

175

175

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

300

350

350

350

300

350

350

300

300

350

350

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

58/59

MANHATTAN 29 17 (M)

640/660


M A N H AT TA N 70 -29

matná černá/bílá/temná stříbrná RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCT/100 mm 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY700 Shimano RD-TX800 SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Impac SmartPac 29×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL), 23“ (XXL) 12 490 Kč

M A N H AT TA N 40-29

matná černá/radioaktivní žlutá/neonově zelená matná černá/radioaktivní žlutá/červená RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour M3030/75 mm 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D ráfkové Tektro BR-855 V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac SmartPac 29×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 9 750 Kč

Horská kola Rock Machine Manhattan jsou pro svou odolnost, kvalitní komponenty SHIMANO a atraktivní design výtečnou volbou pro rychlou jízdu městem, po cyklostezce i lehkým terénem.


60/61

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

XC

FUN

SERIES

M A N H AT TA N 90 -27

matná černá/oranžová/červená RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M360 SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Impac SmartPac 27,5×2,10“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 13 490 Kč

M A N H AT TA N 70 -27

matná černá/modrá/temně šedá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCT/100 mm 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY700 Shimano RD-TX800 SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Impac SmartPac 27,5×2,10“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 12 490 Kč

M A N H AT TA N 40 -27

matná černá/radioaktivní žlutá/neonově zelená matná černá/oranžová/modrá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour M3030/75 mm 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D ráfkové Tektro BR-855 V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac SmartPac 27,5×2,1“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 9 750 Kč


M A N H AT TA N 60 -26

lesklá černá/žlutá/modrá černá/oranžová/modrá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCT/100 mm 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm ONE KT Disc QR Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Impac CrossPac 26×2,0“ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 10 490 Kč

M A N H AT TA N 50-26

matná černá/radioaktivní žlutá/červená lesklá černá/žlutá/modrá modrá/červená/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCT/100 mm 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 26×2,0“ 14“ (XS), 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 8 990 Kč

M A N H AT TA N 30-26

matná černá/neonově zelená/temně šedá lesklá černá/červená/neonově zelená RÁM VIDLICE/ZDVIH PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour M3030/75 mm 3×7, Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 26×2,0“ 14“ (XS), 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) 8 490 Kč


DÁMSKÁ

KOLA

PROBUĎ V SOBĚ ŠELMU.

62/63

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

WMN

SERIES


TECHNOLOGIE

GEOMETRIE MODEL VELIKOST RÁMU (“)

• Sharkspine EVO rámový koncept • WTB SX19 ráfky • WTB Wolverine Comp 27×2,00“ pláště • Nové kliky Shimano

5TH AVENUE

16 (S)

18 (M)

16 (S)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

355

406

457

406

457

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

545

560

580

560

580

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

73.3

73.3

73.3

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

H L AV N Í P R V K Y

CATHERINE 27 14 (XS)

72

18 (M)

72

70

70

70

71

71

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

430

430

430

430

430

ZADNÍ OSA OD STŘEDU (MM)

428

428

428

428

428

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

110

110

120

150

150

DÉLKA VIDLICE (MM)

490

490

490

445

445

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM) ROZVOR KOL (MM) PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

42

42

42

40

40

1042

1055

1078

1030

1050

41

41

41

35

35

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

ROZMĚE STŘEDOVÉ MUFNY

BC 1.37×24 / 73

ROZMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

1 1/8-1.5” Taper(44mm/56mm)

BC 1.37×24 / 68 IHS 1-1/8” ID44.0/OD50.0 mm

660

660

660

660

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

70

70

90

70

70

DÉLKA KLIK (MM)

170

170

175

170

170

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

300

300

350

300

300

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

660


64/65

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

WMN

SERIES


CAT H E R I N E 90 - 2 7

matná šedá/mentolově zelená/temná šedá matná temně šedá/fialová/temně šedá Dámské horské kolo Rock Machine Catherine 90-27 je pro komfort speciální geometrie přizpůsobené ženské anatomii výtečnou volbou pro dlouhé vyjížďky po asfaltu i v lehkém terénu.

RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, vícenásobně zeslabovaný pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů 3×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano Acera FD-T3000 Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX19 32 děr WTB Wolverine Comp 27,5×2,0“ 14“ (XS), 16“ (S), 18“ (M) 15 990 Kč


66/67

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

WMN

SERIES

CAT H E R I N E 70 - 2 7

lesklá tyrkysově modrá/růžová/tmavě modrá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, vícenásobně zeslabovaný pružinová SR Suntour XCM HLO/100 mm Shimano FC-TY701 42/34/24 zubů 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M360 SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 180/160 mm Shimano TX505 CL QR WTB SX19 32 děr WTB Wolverine Comp 27,5×2,0“ 14“ (XS), 16“ (S), 18“ (M) 13 990 Kč


CAT H E R I N E 60 -27

lesklá bílá/modrá/bronzová mentolově zelená/bílá/temná šedá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, vícenásobně zeslabovaný pružinová SR Suntour XCT/100 mm Shimano FC-TY501 42/34/24 zubů 3×8, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M310 mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm ONE KT Disc QR WTB SX19 32 děr WTB Wolverine Comp 27,5×2,0“ 14“ (XS), 16“ (S), 18“ (M) 12 490 Kč

CAT H E R I N E 40 -27

matná tmavě modrá/růžová/světle modrá lesklá bílá/fialová/šedá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, vícenásobně zeslabovaný pružinová SR Suntour XCT/100 mm Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů 3×7, Shimano ST-EF510 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY300D mechanické, Tektro MD-M280, kotouč 160/160 mm ONE KT Disc QR WTB SX19 32 děr WTB Wolverine Comp 27,5×2,0“ 14“ (XS), 16“ (S), 18“ (M) 10 990 Kč


68/69

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

WMN

SERIES

5 T H AV E N U E 60 - 2 6

lesklá tyrkysově modrá/růžová/tmavě modrá Dámské horské kolo Rock Machine 5th Avenue 60-26 se sníženou rámovou trubkou pro snadné nastupování a komfortní geometrií je dobrou volbou pro jízdu městem, po cyklostezce i v lehkém terénu.

RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT/80 mm Shimano FC-TY501 42/34/24 zubů 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm ONE KT Disc QR Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Impac CrossPac 26×2,0“ 16“ (S), 18“ (M) 10 990 Kč


5 T H AV E N U E 50-26 lesklá bílá/modrá/růžová RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT//80 mm Shimano FC-TY501 42/34/24 zubů 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 26×2,0“ 16“ (S), 18“ (M) 9 750 Kč

5 T H AV E N U E 30-26

matná tmavě modrá/růžová/světle modrá lesklá bílá/modrá/růžová RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour M3030/75 mm Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů 3×7, Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 26×2,0“ 16“ (S), 18“ (M) 8 490 Kč


G R AV E L

ZROZEN NA SILNICI. V Y C H O VÁ N V L E S Í C H .

70/71

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ANYROAD

SERIES


TECHNOLOGIE

GEOMETRIE MODEL XS

S

M

L

XL

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

480

500

530

560

580

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

535

550

565

580

600

STACK (MM)

566

577

596

615

629

REACH (MM)

373

379

383

392

402

74

73,5

73

73

72,5

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°) ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

H L AV N Í P R V K Y • Shark Spine EVO rámový koncept • SRAM Apex s převody 1×11 • Hydraulické kotoučové brzy SRAM Apex • WTB STP i23 Tubeless Ready ráfky & WTB ByWay Road Plus 650×47 pláště • Kind Shock 65 mm teleskopická sedlovka • KMC X11EL Black Orange řetěz

GRAVELRIDE

VELIKOST RÁMU (“)

71

71,5

71,5

71,5

71,5

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

430

430

430

430

430

ZADNÍ OSA OD STŘEDU (MM)

425

425

425

425

425

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

130

140

160

180

195

DÉLKA VIDLICE (MM)

415

415

415

415

415

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM)

45

45

45

45

45

1018

1023

1033

1049

1063

ROZVOR KOL (MM) PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

65

65

65

65

65

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

460

ROZMĚE STŘEDOVÉ MUFNY

BSA 68

ROZMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

TH-No42/ABC-MT

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM) DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM) DÉLKA KLIK (MM) DÉLKA SEDLOVKY (MM)

440

440

460

460

75

75

75

75

90

172,5

172,5

175

175

175

350

350

350

350

350


72/73

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ANYROAD

SERIES


G RAV E L R I D E 700

matná břidlicově šedá/neonově oranžová/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ KAZETA BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU (CM) CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO Custom Alu 6061.T6 SRAM Apex XSYNC 40T 1×11, SRAM Apex Hydro R11 SRAM Apex 1 SRAM XG-1130-11 11-42T hydraulické, SRAM Apex, kotouč 160/140 mm ONE KT Disc 12×100/12×142 mm WTB STP i23 32 děr WTB ByWay Road Plus TCS Tan Side Wall 650×47C 48 (XS), 50 (S), 53 (M), 56 (L), 58 (XL) 47 490 Kč

G RAV E L R I D E 200

matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKEM PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ KAZETA BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU (CM) CENA

Alu 6061.T6 Multibutted EVO Custom Alu 6061.T6 FSA Vero Pro 1X 40T 1×8, Microshift SB-R480 Shimano Claris RD-2000 GS Shimano Claris CS-HG50-8 11-34 mechanické, Tektro MD-C510, kotouč 160/140 mm ONE KT Disc 12×100/12×142 mm WTB SX21 32 děr WTB Nano Comp 700×40C 48 (XS), 50 (S), 53 (M), 56 (L), 58 (XL) 22 990 Kč

Stylové univerzální kolo určené pro náročné expedice, ale i velkou porci zábavy při rychlé jízdě lesem, po silnici i městem - to je Gravel bike od tvůrců značky Rock Machine.


SILNIČNÍ

KOLA

L E H KO S T, RYC H L O S T, E L E G A N C E .

74/75

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ROAD

SERIES


TECHNOLOGIE

GEOMETRIE MODEL VELIKOST RÁMU (“)

H L AV N Í P R V K Y • Carbon UD BF-RB02 rám a vidlice • Shimano Ultegra 6800 s převody 2×11 • Hydraulické kotoučové brzdy Shimano BR-RS785 140/140 mm • Fulcrum Racing Sport ráfky & Schwalbe Durano 70×25C pláště • KMC X11 řetěz

1200, 700 500

300, 200

520

540

570

480

510

540

570

600

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

460

480

500

520

540

480

510

540

570

600

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

523

535

547

570

590

535

550

565

580

589

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

74,3

73,8

73,5

73

73

73,3

73

73

73

73

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

72,5

73

73

73

72,7

72,3

72,3

72,3

73

73

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

405

405

405

405

405

407

407

407

407

407

600

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

125

135

145

160

170

140

165

180

195

210

ROZVOR KOL (MM)

965

968

977

996

1018

970

977

994

1000

1015

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

31,6

31,6

31,6

31,6

31,6

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

ROZMĚR STŘEDOVÉ MUFNY

68 mm (SRAM PF BB30)

ROZMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

BC 1.37*24/68

FSA TH-No.42/ABC-MT

FSA TH-No.42/ABC-MT

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

420

420

420

440

440

420

420

420

440

440

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

90

90

110

110

120

90

90

110

110

120

172,5

172,5

175

175

175

172,5

172,5

175

175

175

350

350

350

350

350

350

350

350

350

350

DÉLKA KLIK (MM) DÉLKA SEDLOVKY (MM)


76/77

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ROAD

SERIES

RA C E R I D E 1 2 00

lesklá oranžová/bílá/černá Silniční kolo Rock Machine RaceRide 1200 je pro komfort, nízkou hmotnost karbonového rámu a špičkovou výbavu SHIMANO určeno pro rychlé a opravdu dlouhé vyjížďky po kvalitním asfaltu.

Carbon UD BF-RB02 Full Carbon UD Shimano Ultegra FC-6800 50/34 zubů 2×11, Shimano BR-RS685 hydraulic disc brake Shimano Ultegra RD-6800 SS Shimano Ultegra FD-6800 hydraulické Shimano BR-RS785, kotouč 140/140 mm NÁBOJE (P/Z) Fulcrum Racing Sport DB 15×100/12×142 mm RÁFKY Fulcrum Racing Sport DB PLÁŠTĚ Schwalbe Durano 700×25C VELIKOSTI RÁMU (CM) 50/52/54/56/58 cm CENA 59 990 Kč RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z)


RA C E R I D E 700

lesklá radioaktivní žlutá/modrá/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU (CM) CENA

Carbon UD BF-RB01 Carbon UD Shimano 105 FC-5800 50/34 zubů 2×11, Shimano 105 ST-5800 Shimano 105 RD-5800 SS Shimano 105 FD-5800 ráfkové Shimano 105 BR-5800 Fulcrum Racing Sport QR Fulcrum Racing Sport Schwalbe Lugano 700×25C 50/52/54/56/58 44 990 Kč

RA C E R I D E 300

lesklá bílá/červená/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU (CM) CENA

Alu 6061.T6 Multibutted Carbon UD Shimano Tiagra FC-4700 50/34 zubů 2×10, Shimano Tiagra ST-4700 Shimano Tiagra RD-4700 GS Shimano Tiagra FD-4700 ráfkové Tektro R312 ONE KT QR/Sport Light QR Weinmann Flier 24 děr Schwalbe Lugano 700×25C 48/51/54/57/60 26 990 Kč

RA C E R I D E 200

lesklá modrá/bílá/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE (P/Z) RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU (CM) CENA

Alu 6061.T6 Multibutted Carbon UD Shimano Claris FC-2450 50/34 zubů 2×8, Shimano Claris ST-2400 Shimano Claris RD-2400 SS Shimano Claris FD-2400 ráfkové Tektro R312 ONE KT QR/Sport Light QR Weinmann Flier 24 děr Schwalbe Lugano 700×25C 48/51/54/57/60 19 990 Kč


K R O S O VÁ

KOLA

S TÁ L E V P O H Y B U . S TÁ L E V E F O R M Ě .

78/79

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

CROSS

SERIES


TECHNOLOGIE

GEOMETRIE MODEL VELIKOST RÁMU (“)

H L AV N Í P R V K Y • Shark Spine EVO rámový koncept • Kliky Shimano s chráničem převodníku na všech modelech

CROSSRIDE (500, 350, 300)

CROSSRIDE (200, 100, 75, 50)

18 (M)

20 (L)

22 (XL)

17L (M)

19L (L)

18 (M)

20 (L)

22 (XL)

17L (M)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

457

508

558

431

483

457

508

558

431

483

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

580

590

610

580

590

567

586

606

570

580

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

73

73

73

74

73,3

73

73

73

73

73

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

71

71

71

70

70

71

71

71

71

71

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

450

450

450

450

450

450

450

450

450

450

ZADNÍ OSA OD STŘEDU (MM)

445

445

445

445

445

447

447

447

447

447

19L (L)

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

140

140

160

160

160

140

140

160

140

140

DÉLKA VIDLICE (MM)

475

475

475

475

475

475

475

475

475

475

1083

1093

1114

1106

1108

1080

1083

1103

1063

1080

45

45

45

45

45

45

45

45

45

45

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

ROZVOR KOL (MM) PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

31.8

31.8

ROZMĚE STŘEDOVÉ MUFNY

BC 1.37*24 / 68

BC 1.37*24 / 68

ROZMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

IHS 1-1/8” ID44.0/OD50.0 mm

IHS 1-1/8” ID44.0/OD50.0 mm

660

660

660

660

660

620

620

620

620

620

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

90

110

110

70

90

105

105

125

105

105

DÉLKA KLIK (MM)

170

175

175

170

175

170

175

175

170

175

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

350

350

350

300

300

350

350

350

300

300

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)


80/81

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

CROSS

SERIES

C R O S S R I D E 500

matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá Krosové kolo Rock Machine CrossRide 500 je pro snadnou ovladatelnost, komfortní posed a kvalitní výbavu SHIMANO skvělou volbou pro delší vyjížď ky po cyklostezkách i v lehkém terénu.

RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, vícenásobně zeslabovaný pružinová SR Suntour NEX-DS HLO/63 mm Shimano Nexave FC-M3010 48/38/28 zubů 3×9, Shimano Acera SL-M3000 RapidFire Plus Shimano Acera FD-T3000 Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow hydraulické, Shimano BR-M365, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Schwalbe Silento 700×35C Kevlar Guard 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 16 990 Kč


C R O S S R I D E 350

matná černá/bílá/temná stříbrná lesklá černá/bílá/modrá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, vícenásobně zeslabovaný pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm Shimano FC-M371 48/36/26 zubů 3×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano Altus FD-M370 Shimano Alivio RD-M4000 SGS Shadow ráfkové Tektro BR-855 V-brake Shimano TX500 QR Weinmann X Star 19 Race 32 děr Impac CrossPac 700×35C Reflective 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 13 990 Kč

C R O S S R I D E 350 L

matná černá/růžová/modrá černá/temná stříbrná/žlutá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, vícenásobně zeslabovaný pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm Shimano FC-M371 48/36/26 zubů 3×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano Altus FD-M370 Shimano Alivio RD-M4000 SGS Shadow ráfkové Tektro BR-855 V-brake Shimano TX500 QR Weinmann X Star 19 Race 32 děr Impac CrossPac 700×35C Reflective 17“ (M), 19“ (L) 13 990 Kč


82/83

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

CROSS

SERIES

C R O S S R I D E 7 50

matná černá/modrá/temně šedá Krosové kolo Rock Machine CrossRide 750 je pro nízkou hmotnost, komfortní vzduchovou vidlici a kvalitní výbavu SHIMANO skvělou volbou pro delší vyjížďky po cyklostezkách i v lehkém terénu.

RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, vícenásobně zeslabovaný vzduchová SR Suntour NCX-D-AIR LO-P/ 63 mm Shimano Alivio FC-M4060 48/36/26 zubů 3×9, Shimano Alivio ST-T4000 Shimano Alivio FD-T4000 Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow ráfkové Shimano Alivio BR-T4000 V-brake Shimano TX800 CL QR Weinmann X Star 19 Race 32 děr Schwalbe Silento 700×40C Kevlar Guard 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 18 990 Kč


C R O S S R I D E 300

matná oranžová/modrá/černá červená/černá/modrá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, vícenásobně zeslabovaný pružinová SR Suntour NEX-DS HLO /63 mm Shimano FC-TY701 48/38/28 zubů 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY710 Shimano Acera RD-M360 SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C Reflective 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 13 990 Kč

C R O S S R I D E 300 L

tyrkysově modrá/růžová/modrá temně modrá/růžová/modrá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, vícenásobně zeslabovaný pružinová SR Suntour NEX-DS HLO/63 mm Shimano FC-TY701 48/38/28 zubů 3×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano FD-TY710 Shimano Acera RD-M360 SGS hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 160/160 mm Shimano TX505 CL QR Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C Reflective 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 13 990 Kč


84/85

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

CROSS

SERIES

C R O S S R I D E 200

matná modrá/žlutá/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm Shimano FC-TY501 48/38/28 zubů 3×8, Shimano ST-EF65 EZ Fire Plus Shimano FD-TY710 Shimano Acera RD-M360 SGS ráfkové Tektro BR-855 V-brake Shimano TX500 QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 11 990 Kč

C R O S S R I D E 200 L

lesklá černá/bílá/červená RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm Shimano FC-TY501 48/38/28 zubů 3×8, Shimano ST-EF65 EZ Fire Plus Shimano FD-TY710 Shimano Acera RD-M360 SGS ráfkové Tektro BR-855 V-brake Shimano TX500 QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 17“ (M), 19“ (L) 11 990 Kč

C R O S S R I D E 200 E C C O

radioaktivní žlutá/modrá/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour NEX/63 mm Shimano FC-TY501 48/38/28 zubů 3×8, Shimano ST-EF65 EZ Fire Plus Shimano FD-TY710 Shimano Acera RD-M360 SGS ráfkové Tektro BR-855 V-brake Shimano TX500 QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 10 990 Kč


C R O S S R I D E 200 L E C C O

bílá/fialová/modrá

RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour M3010/50 mm Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7, Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano FD-TY510 Shimano RD-TY500D ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 17“ (M), 19“ (L) 10 990 Kč

C R O S S R I D E 100

matná radioaktivní žlutá/černá/červená RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY510 Shimano Altus RD-M310 ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 10 990 Kč

C R O S S R I D E 100 L

lesklá mentolově zelená/bílá/šedá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY510 Shimano Altus RD-M310 ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 17“ (M), 19“ (L) 10 990 Kč


86/87

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

CROSS

SERIES

C R O S S R I D E 100 E C C O

antracitová šedá/bílá/modrá modrá/červená/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour NEX/63 mm Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY510 Shimano Altus RD-M310 ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 9 990 Kč

C R O S S R I D E 100 L E C C O

matná červená/bílá/černá antracitová šedá/bílá/modrá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour NEX/63 mm Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY510 Shimano Altus RD-M310 ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 17“ (M), 19“ (L) 9 990 Kč

C R O S S R I D E 75

lesklá černá/bílá/oranžová bílá/černá/červená RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour M3010/50 mm Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7, Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano FD-TY510 Shimano RD-TY500D ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 9 750 Kč


C R O S S R I D E 75 L

lesklá černá/bílá/oranžová bílá/fialová/modrá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour M3010/50 mm Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7, Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano FD-TY510 Shimano RD-TY500D ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 17“ (M), 19“ (L) 9 750 Kč

C R O S S R I D E 50

lesklá černá/bílá/červená antracitová šedá/bílá/žlutá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Hi-ten Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7, Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano FD-TY510 Shimano RD-TY500D ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 18“ (M), 20“ (L), 22“ (XL) 7 990 Kč

C R O S S R I D E 50 L

lesklá červená/bílá/černá antracitová šedá/bílá/žlutá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ PŘESMYKAČ BRZDY (P/Z) NÁBOJE RÁFKY PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Hi-ten Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7, Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano FD-TY510 Shimano RD-TY500D ráfkové Saccon Alloy V-brake ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Impac CrossPac 700×35C 17“ (M), 19“ (L) 7 990 Kč


DĚTSKÁ

KOLA

N O VÁ G E N E R A C E N A T R A I L U .

88/89

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

TEENS&KIDS


TECHNOLOGIE

GEOMETRIE MODEL

STORM, CATHERINE

20

24

26

20

24

26

16

20

24

26

26

VELIKOST RÁMU (“)

9

10

12.5

14

10

12.5

14

9

10

12

14

16.5

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

230

255

320

355

255

320

355

225

255

300

355

419

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

400

460

510

545

460

510

545

382

450

465

545

564

72

73.5

73.5

73

73.3

73

71

71

73

73

69

68

68

67

70

70.5

71

71

71

70

70

71

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

280

355

410

430

350

400

415

280

345

410

430

430

ZADNÍ OSA OD STŘEDU (MM)

280

354

409

349

399

280

345

409

428

428

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

• Shark Spine EVO rámový koncept • Jednopřevodník • Zadní měnič s krátkým vodítkem • Brzdové páčky uzpůsobené pro úchop dětskou rukou

THUNDER

16

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

H L AV N Í P R V K Y

BLIZZ

ROZMĚR KOL (“)

73

72

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

100

100

100

115

110

115

115

100

100

105

110

110

DÉLKA VIDLICE (MM)

270

350

400

420

330

380

410

278

330

405

470

470

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM)

28

28

45

40

38

40

40

20

45

45

40

40

ROZVOR KOL (MM)

735

871

1008

1071

870

971

1007

682

852,5

940

1051

1043

5

15

25

40

10

20

40

5

0

25

35

35

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

27.2

27.2

27.2

30.9

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

27.2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

31.8

31.8

31.8

34.9

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

31.8

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

460

560

600

620

560

600

620

460

560

560

620

620

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

35

35

35

35

35

35

35

40

60

60

60

60

DÉLKA KLIK (MM)

102

127

140

160

127

140

160

102

140

160

170

170

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

220

230

300

350

230

300

350

220

300

300

300

300

PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)


90/91

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

TEENS&KIDS

BLIZZ 26

matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Alu slitina WheelTop M32 32 zubů 1×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano Altus RD-M2000 Shadow mechanické, Tektro MD-M280, kotouč 160/140 mm Schwalbe Crazy Bob 26×2,35“ 14“ (XS) 10 750 Kč

BLIZZ 24

matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Alu slitina WheelTop M32 32 zubů 1×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano Acera RD-M310 mechanické, Tektro MD-M280, kotouč 160/140 mm Schwalbe Crazy Bob 24×2,35“ 12,5“ 9 990 Kč

Dětská horská kola Rock Machine Blizz jsou pro nízkou hmotnost, skvělou ovladatelnost a vysokou přilnavost širokých plášťů určena pro zábavnou jízdu těžkým terénem.


BLIZZ 20

lesklá radioaktivní žlutá/neonově červená/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Alu slitina WheelTop M32 28 zubů 1×7, Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano RD-FT35AD mechanické, Tektro MD-M280, kotouč 140/140 mm Schwalbe Crazy Bob 20×2,1“ 10“ 8 990 Kč

BLIZZ 16

lesklá radioaktivní žlutá/neonově červená/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Hi-ten Lide DJ521 28 zubů 1×1 ráfková, Saccon Alloy V-brake / Coaster Deli SA 206 16×1,75“ 9“ 5 990 Kč


92/93

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

TEENS&KIDS

THUNDER 26

matná břidlicově šedá/neonově oranžová/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Alu slitina WheelTop M32 32 zubů 1×9, Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano Altus RD-M2000 Shadow ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Schwalbe Hurricane 26×2,0“ 14“ (XS) 9 990 Kč

THUNDER 24

matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Alu slitina WheelTop M32 28 zubů 1×8, Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano Acera RD-M310 ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Schwalbe Little Joe 24×1,85“ 12,5“ 8 990 Kč

THUNDER 20

matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Alu slitina WheelTop M32 28 zubů 1×7, Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano RD-FT35AD ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Schwalbe Little Joe 20×2,0“ 10“ 7 990 Kč

Dětská horská kola Rock Machine Thunder jsou pro nízkou hmotnost a široký rozsah řazení s jednoduchou obsluhou určena pro rychlou jízdu juniorských závodníků po asfaltu i lehkým terénem.


STORM 26 MD

lesklá černá/neonově zelená/temná šedá matná neonově zelená/neonově červená/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT/100 mm Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm Freedom Dual 26×2,1“ 14“ (XS), 16,5“ (S) 10 490 Kč

STORM 26

matná neonově zelená/neonově červená/černá matná modrá/žlutá/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT/100 mm Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TX55 mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm Impac SmartPac 26×2,1“ 14“ (XS), 16,5“ (S) 10 490 Kč


94/95

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

TEENS&KIDS

STORM 24 MD

lesklá černá/neonově zelená/temná šedá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT JR24/50 mm SR Suntour CW-XCCT202 22/32/42 zubů 3×7, Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano FD-TY300 Shimano RD-TY300D mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm Freedom Gangster 24×1,95“ 12“ 9 490 Kč

STORM 24

matná modrá/žlutá/černá matná oranžová/modrá/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT JR24/50 mm SR Suntour CW-XCCT202 22/32/42 zubů 3×7, Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano FD-TY300 Shimano RD-TX35D mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm Impac SmartPac 24×2,1“ 12“ 9 490 Kč

STORM 24 VB

lesklá oranžová/radioaktivní žlutá/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT JR24/50 mm SR Suntour CW-XCCT202 22/32/42 zubů 3×7, Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano FD-TY300 Shimano RD-TX35D mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm Impac SmartPac 24×2,1“ 12“ 7 990 Kč


STORM 20

lesklá tmavě červená/radioaktivní žlutá/černá lesklá černá/neonově oranžová/temně šedá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT JR20/40 mm WheelTop M32 28 zubů 1×6, Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano RD-FT35AD ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Freedom Challenger 20×1,95“ 10“ 7 490 Kč

STORM 20

lesklá modrá/červená/černá lesklá oranžová/modrá/černá lesklá žlutá/modrá/černá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT/40 mm WheelTop M32 28 zubů 1×6, Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano RD-FT35D ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Impac RidgePac 20×2,0“ 10“ 7 490 Kč


96/97

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

TEENS&KIDS

STORM 16

lesklá oranžová/modrá/černá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný Hi-ten rigid Lide DJ521 28 zubů 1×1 ráfková Saccon Alloy V-brake / Coaster Deli SA 206 16×1,75“ 9“ 5 750 Kč

SURGE 24

lesklá červená/modrá/černá lesklá černá/žlutá/modrá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT JR24/50 mm SR Suntour CW-XCCT202 22/32/42 zubů 3×7, Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano FD-TY10 Shimano RD-TX35D ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Schwalbe Black Jack 24×1,9“ 12“ 7 490 Kč

SURGE 24

matná modrá/červená/černá antracitová šedá/bílá/žlutá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT JR24/50 mm SR Suntour CW-XCCT202 22/32/42 zubů 3×7, Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano FD-TY10 Shimano RD-TX35D ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Schwalbe Black Jack 24×1,9“ 12“ 7 490 Kč


ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

TEENS&KIDS

S U R G E 2 4 LT D

černá/oranžová/modrá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný Hi-Ten rigid steel/50 mm Wheel Top M32 36T 1×7, Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano RD-TX35D ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Schwalbe Black Jack 24×1,9“ 12“ 6 990 Kč

SURGE 20

lesklá červená/modrá/černá lesklá černá/žlutá/modrá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný Hi-Ten rigid WheelTop M32 32T 3×6, Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano RD-FT35D ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Deli SA207 20x1,75“ 10“ 6 750 Kč

SURGE 20

matná modrá/červená/černá antracitová šedá/bílá/žlutá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný Hi-Ten rigid WheelTop M32 32T 3×6, Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano RD-FT35D ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Deli SA207 20x1,75“ 10“ 6 750 Kč


98/99

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

TEENS&KIDS

CAT H E R I N E 26

lesklá bílá/mentolově zelená/šedá matná tmavě modrá/růžová/světle modrá RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT/100 mm Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů 3×7, Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Impac Crosspac 26×2,0“ 14“ (XS), 16,5“ (S) 8 990 Kč

CAT H E R I N E 24

matná tmavě modrá/růžová/světle modrá lesklá bílá/mentolově zelená/šedá lesklá modrá/bílá/růžová RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOSTI RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pružinová SR Suntour XCT JR24/50 mm SR Suntour CW-XCCT202 22/32/42 zubů 3×7, Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano FD-TY300 Shimano RD-TY300D ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Impac Crosspac 24×2,0“ 12“ 7 990 Kč

Dívčí horská kola Rock Machine Catherine jsou pro skvělou ovladatelnost, nízkou hmotnost, komfort a atraktivní design výtečnou volbou pro jízdu městem, po cyklostezce i lehkým terénem.


CAT H E R I N E 20

lesklá mentolově zelená/bílá/šedá lesklá růžová/bílá/šedá lesklá modrá/bílá/růžová RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY/ŘAZENÍ MĚNIČ BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Hi-ten WheelTop M32 28 zubů 1×6, Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano RD-FT35AD ráfkové, Tektro BR-855 V-brake Impac Crosspac 20×1,75“ 10“ 6 750 Kč

CAT H E R I N E 16

lesklá růžová/bílá/šedá lesklá mentolově zelená/bílá/šedá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Hi-ten Lide DJ521 28 zubů 1×1 ráfková, Saccon Alloy V-brake / Coaster Deli SA 206 16×1,75“ 9“ 5 750 Kč

C O S M I C A D I N O 16

radioaktivní žlutá/modrá modrá/radioaktivní žlutá RÁM VIDLICE KLIKY S PŘEVODNÍKY PŘEVODY BRZDY (P/Z) PLÁŠTĚ VELIKOST RÁMU CENA

hliníková slitina, hydroformovaný pevná, Hi-ten Lide DJ521 28 zubů 1×1 ráfková, Saccon Alloy V-brake / Coaster Deli SA 206 16×1,75“ 9“ 5 750 Kč


100/101

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

FLASH

FULL

S P E C I F I C AT I O N S

SERIES

BLIZZARD INT eLTD-27+ BLIZZARD INT e90-27+ BLIZZARD INT e50-27+ BLIZZ INT e90-27+

BARVA 1 BARVA 2 RÁM ZDVIH (P/Z) VIDLICE TLUMIČ KLIKY S PŘEVODNÍKEM POČET RYCHLOSTÍ MĚNIČ ŘAZENÍ KAZETA ŘETĚZ BRZDY (P/Z) STŘEDOVÉ SLOŽENÍ HLAVOVÉ SLOŽENÍ PEDÁLY PŘEDNÍ NÁBOJ ZADNÍ NÁBOJ RÁFKY DRÁTY PLÁŠTĚ PŘEDSTAVEC ŘIDÍTKA GRIPY SEDLOVKA SEDLO VELIKOSTI

matná černá/Öhlins zlatá/ temně šedá -

matná břidlicově šedá/neonově matná petrolejově modrá/radio- lesklá oranžová/radioaktivní aktivní žlutá/černá oranžová/černá žlutá/černá -

BLIZZ INT e50-27+

BLIZZ e70-27+

BLIZZ e50-27+

matná petrolejově modrá/radio- matná břidlicově šedá/radioak- matná radioaktivní žlutá/neonaktivní žlutá/černá tivní žlutá/černá ově červená/černá -

Alu 6061.T6 Multibutted PR-04 Alu 6061.T6 Multibutted PR-04 Alu 6061.T6 Multibutted PR-04 Alu 6061.T6 Multibutted RM-12 Alu 6061.T6 Multibutted RM-12 Alu 6061.T6 STePS Multibutted Alu 6061.T6 STePS Multibutted 150/140 mm 150/140 mm 150/140 mm 130 mm 130 mm 130 mm 130 mm Öhlins RXF 36, 27,5+”, Boost, vzduchová Rock Shox Revela- vzduchová SR Suntour Aion 35 vzduchová SR Suntour Raidon pružinová SR Suntour XCM 34 vzduchová SR Suntour Raidon pružinová SR Suntour XCM 34 TTX Damping Technology tion RC Tapered, 15 mm Boost LOR Tapered, 15 mm Boost 34 LOR Tapered, 15 mm Boost LO Tapered, 15 mm Boost 34 LOR Tapered, 15 mm Boost LO Tapered, 15 mm Boost Öhlins STX 22 Air Universal Rock Shox Deluxe RT DebonAir Rock Shox Deluxe RT DebonAir STX Damping Technology Shimano FC-E8000-HOLL.TECH FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm FC-E8000-B 34 zubů / 170 mm / CL 53 mm 34 zubů, 170 mm / CL 53 mm / CL 53 mm / CL 53 mm / CL 53 mm / CL 53 mm / CL 53 mm 1×11 Di2 1×11 Di2 1×11 1×11 1×9 1×11 1×9 Shimano XT RD-M8000-DGS Shimano XT Di2 RD-M8050Shimano XT Di2 RD-M8050Shimano XT RD-M8000-DGS Shimano XT RD-M772-GS Shimano XT RD-M8000-DGS Shimano XT RD-M772-GS DGS Shadow Plus DGS Shadow Plus Shadow Plus Shadow Plus Shadow Shadow Plus Shadow Shimano XT Di2 SW-M8050 Shimano XT Di2 SW-M8050 Shimano SLX SL-M7000 Rapid- Shimano SLX SL-M7000 Rapid- Shimano Altus SL-M2000 Shimano SLX SL-M7000 Rapid- Shimano Altus SL-M2000 Firebolt Firebolt fire Plus fire Plus RapidFire Plus fire Plus RapidFire Plus Sunrace MS8-11 11-46 zubů Sunrace MS8-11 11-46 zubů Sunrace MS8-11 11-46 zubů Sunrace MS8-11 11-46 zubů Shimano CS-HG201-9 11-36 z. Sunrace MS8-11 11-46 zubů Shimano CS-HG201-9 11-36 z. KMC X11eT Turbo Power KMC X11eT Turbo Power KMC X11eS Sport Power KMC X11eT Turbo Power KMC X9e EPT KMC X11eS Sport Power KMC X9e EPT hydraulické čtyřpístkové Shima- hydraulické 4-pístkové TRP Slate hydraulické 4-pístkové Tektro hydraulické 4-pístkové Tektro hydraulické, Shimano BR-M365, hydraulické, Shimano BR-M365, hydraulické, Shimano BR-M365, no BR-M820, kot. 203/180 mm G-Spec HD-M820, kot. 203/180 mmHD-M745, kotouč 203/180 mm HD-M745, kotouč 180/180 mm kotouč 180/180 mm kotouč 180/180 mm kotouč 180/180 mm Shimano STePS E8000 Middle Shimano STePS E8000 Middle Shimano STePS E8000 Middle Shimano STePS E8000 Middle Shimano STePS E8000 Middle Shimano STePS E8000 Middle Shimano STePS E8000 Middle Drive Unit Drive Unit Drive Unit Drive Unit Drive Unit Drive Unit Drive Unit FSA No.9M/No.7B FSA No.9M/No.7B FSA No.9M/No.7B FSA No.9M/No.7B FSA No.9M/No.7B FSA No.9M/No.7B FSA No.9M/No.7B Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm WTB Ci31 karbon 27,5” bezduš. WTB Scraper i35 32 děr WTB Scraper i35 32 děr WTB Scraper i35 32 děr WTB Scraper i35 32 děr WTB Scraper i35 32 děr WTB Scraper i35 32 děr Sapim Stainless Black Sapim Stainless Black Sapim Stainless Black Sapim Stainless Black Sapim Stainless Black Sapim Stainless Black Sapim Stainless Black WTB Convict TCS 27,5×2,5” WTB Vigilante 27,5×2,65” TCS WTB Vigilante 27,5×2,65” TCS WTB Vigilante 27,5×2,65” TCS WTB Vigilante 27,5×2,65” TCS WTB Vigilante 27,5×2,65” TCS WTB Vigilante 27,5×2,65” TCS Race Face Aeffect 35 mm Race Face Aeffect 35 mm Alloy 35 mm Race Face Aeffect 35 mm Alloy 35 mm Alloy 35 mm Alloy 35 mm Race Face Aeffect 35 mm riser Race Face Aeffect 35 mm riser Race Face Ride 35 mm riser Race Face Ride 35 mm riser Alloy 35 mm riser Race Face Ride 35 mm riser Alloy 35 mm riser ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on teleskop, Race Face Aeffect 125 teleskop, Race Face Aeffect 125 ONE Sport teleskop, Race Face Aeffect 125 ONE Sport Race Face Aeffect 125 mm ONE Sport mm Dropped Post mm Dropped Post mm Dropped Post Dropped Post RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 16” (M), 18” (L), 20” (XL) 16” (M), 18” (L), 20” (XL)

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 21.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 23.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 23.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 23.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 25.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 25.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 25.


TORRENT e90-29

TORRENT e70-29

TORRENT e30-29

CROSSRIDE e500

CROSSRIDE e500L

matná šedá/radioaktivní žlutá/ matná černá/neonově červená/ břidlicově šedá/radioaktivní noční modrá temně šedá zelená/černá -

matná petrolejově modrá/radio- matná mentolově zelená/bílá/ aktivní žlutá/černá šedá -

FC-E6000 38 zubů / 170 mm

FC-E6000 38 zubů / 170 mm

CROSSRIDE e350/e350L STORM e60-29

CATHERINE e60-29

P: matná černá/světle šedá/ matná černá/bílá/temná matná černá/světle šedá/tmavě tmavě šedá stříbrná šedá D: matná černá/bílá/tmavě šedá matná černá/petrolejově modrá/tmavě šedá Alu 6061.T6 STePS Multibutted Alu 6061.T6 STePS Multibutted Alu 6061.T6 STePS Multibutted Alu 6061.T6 STePS Multibutted Alu 6061.T6 STePS Multibutted Alu 6061.T6 Multibutted Alu 6061.T6 DAPU Multibutted Alu 6061.T6 DAPU Multibutted 120 mm 100 mm 100 mm 63 mm 63 mm 50 mm 100 mm 100 mm vzduchová SR Suntour Epixon-9 pružinová SR Suntour XCMpružinová SR Suntour XCMpružinová SR Suntour NEX-E25 pružinová SR Suntour NEX-E25 pružinová SR Suntour NEX-E25 pružinová SR Suntour XCMpružinová SR Suntour XCMLO-R, Tapered ATB LO ATB LO P LO P LO P ATB DS ATB DS FC-E6000 38 zubů / 170 mm

FC-E6000 38 zubů / 170 mm

FC-E6000 38 zubů / 170 mm

DAPU ED2L 42 zubů, délka klik dle vel. rámu, kryt z slitiny Al 1×8 Shimano Acera RD-M360-SGS

1×9 1×8 1×8 1×9 1×9 Shimano XT RD-M772-GS Shimano Deore RD-M591-SGS Shimano Acera RD-M360-SGS Shimano XT RD-M772-GS Shimano XT RD-M772-GS Shadow Shadow Shadow Shadow Shimano Altus SL-M2000 Shimano SL-M310 RapidFire Shimano SL-M310 RapidFire Shimano Altus SL-M2000 Shimano Altus SL-M2000 Shimano SL-M310 RapidFire RapidFire Plus Plus Plus RapidFire Plus RapidFire Plus Plus Shimano CS-HG201-9 11-36 z. Shimano CS-HG31-8 11-34 z. Shimano CS-HG31-8 11-34 z. Shimano CS-HG201-9 11-36 z. Shimano CS-HG201-9 11-36 z. Shimano HG31-8 11-32 zubů KMC X9e EPT KMC X9e EPT KMC X9e EPT KMC X9e EPT KMC X9e EPT KMC X8 hydraulické, Shimano BR-M365, hydraulické, Shimano BR-M315, hydraulické, Shimano BR-M315, hydraulické, Shimano BR-M315, hydraulické, Shimano BR-M315, hydraulické, Shimano BRkotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm MT200, kotouč 160/160 mm Shimano STePS E6000 Middle Shimano STePS E6000 Middle Shimano STePS E6000 Middle Shimano STePS E6000 Middle Shimano STePS E6000 Middle NCTE w/ revolution sensor Drive Unit Drive Unit Drive Unit Drive Unit Drive Unit FSA Orbit 1.5B ZS No.57B-1 FSA Orbit 1.5B ZS No.57B-1 FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR DAPU Rear motor M155 WTB SX23 32 děr WTB SX23 32 děr WTB SX23 32 děr WTB SX21 32 děr WTB SX21 32 děr WTB SX19 36 děr Sapim Stainless Black Sapim Stainless Black Sapim Stainless Black Sapim Stainless Silver Sapim Stainless Silver Sapim WTB Ranger Comp 29×2,25” WTB Ranger Comp 29×2,25” WTB Ranger Comp 29×2,25” WTB Riddler Comp 700×45C WTB Riddler Comp 700×45C Freedom Wedge 700×38C ONE Sport R 31,8 mm ONE Sport R 31,8 mm ONE Sport 31,8 mm ONE Sport ONE Sport ONE Sport 31,8 mm ONE Sport R flat ONE Sport R flat ONE Sport flat ONE Sport flat ONE Sport flat Alloy rised ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on Ergo Lock-on dual density -gel Ergo Lock-on dual density -gel Ergo Lock-on dual density -gel ONE Sport R ONE Sport R ONE Sport R ONE Sport ONE Sport ONE Sport

DAPU Mid motor MD250S 38 zubů, kryt z hliníkové slitiny 1×9 Shimano Altus RD-M2000-SGS Shadow Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano CS-HG200-9 11-36 z. KMC X9e EPT hydraulické, Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm DAPU

DAPU Mid motor MD250S 38 zubů, kryt z hliníkové slitiny 1×9 Shimano Altus RD-M2000-SGS Shadow Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano CS-HG200-9 11-36 z. KMC X9e EPT hydraulické, Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm DAPU

FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 Shimano HB-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR WTB SX19 32 děr Sapim Freedom Dual 29×2,1” ONE Sport 31,8 mm Alloy rised Ergo Lock-on ONE Sport

FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 Shimano HB-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR WTB SX19 32 děr Sapim Freedom Dual 29×2,1” ONE Sport 31,8 mm Alloy rised Ergo Lock-on ONE Sport

RM XCP Race 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

RM XCP Race 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

RM XCP Race 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

Selle Royal Ariel 18” (M), 20” (L), 22” (XL)

Selle Royal Freccia 17” (M), 19” (L)

Selle Royal 3050 HRN 18” (M), 20” (L), 22” (XL) / Lady 17” (M), 19” (L)

RM XCF Sport 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

RM XCF Sport 17” (M), 19” (L)

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 27.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 27.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 27.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 28.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 28.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 29.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 29.

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 29.


102/103

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

EDGE

BARVA 1 BARVA 2 RÁM ZDVIHY (P/Z) VIDLICE TLUMIČ KLIKY S PŘEVODNÍKY POČET RYCHLOSTÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ ŘAZENÍ KAZETA ŘETĚZ BRZDY (P/Z) STŘEDOVÉ SLOŽENÍ HLAVOVÉ SLOŽENÍ PEDÁLY PŘEDNÍ NÁBOJ ZADNÍ NÁBOJ RÁFKY DRÁTY PLÁŠTĚ PŘEDSTAVEC ŘÍDÍTKA GRIPY SEDLOVKA SEDLO VELIKOSTI

FULL

S P E C I F I C AT I O N S

SERIES

BLIZZARD LTD-27

BLIZZARD 70-29

BLIZZARD 30-29

matná černá/Öhlins zlatá/ temně šedá -

matná šedá/radioaktivní žlutá/ matná černá/neonově červená/ matná břidlicově šedá/radioak- matná radioaktivní žlutá/neon- matná břidlicově šedá/neonově matná petrolejově modrá/radionoční modrá temně šedá tivní žlutá/černá ově červená/černá oranžová/černá aktivní žlutá/černá -

Alu 6061.T6 Multibutted BF-1606 160/160 mm

Alu 6061.T6 Multibutted BF-1606 120/120 mm

Öhlins RXF 34, 27,5” TTX Damping Technology Öhlins STX 22 Air Universal STX Damping Technology SRAM XX1 EAGLE Boost 32 z. 1×12 SRAM XX1 EAGLE

vzduchová Rock Shox Reba RL vzduchová Rock Shox Recon RL vzduchová Rock Shox Lyrik RC, Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost Rock Shox Deluxe RT DebonAir Rock Shox Deluxe RT DebonAir Rock Shox Super Deluxe RC3 DebonAir SRAM GX Eagle Boost 32 zubů Race Face Aeffect Boost 32 zubů SRAM GX Eagle Boost 32 zubů 1×12 1×11 1×12 SRAM GX Eagle X-Horizon SRAM NX Long Cage SRAM GX Eagle X-Horizon

Alu 6061.T6 Multibutted BF-1606 120/120 mm

BLIZZARD 90-27

Alu 6061.T6 Multibutted BF-1604 170/160 mm

BLIZZARD 50-27

Alu 6061.T6 Multibutted BF-1604 170/160 mm

BLIZZARD 90-27+

Alu 6061.T6 Multibutted BF-1605 140/140 mm

BLIZZARD 50-27+

Alu 6061.T6 Multibutted BF-1605 140/140 mm

vzduchová Rock Shox Yari RC, vzduchová Rock Shox Revela- vzduchová Rock Shox Recon RL, Tapered, 15 mm Boost tion RC Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost Rock Shox Deluxe RT DebonAir Rock Shox Deluxe RT DebonAir Rock Shox Deluxe RT DebonAir Race Face Aeffect Boost 32 zubůSRAM GX Eagle Boost 32 zubů 1×11 1×12 SRAM NX Long Cage SRAM GX Eagle X-Horizon

Race Face Aeffect Boost 32 zubů 1×11 SRAM NX Long Cage

SRAM XX1 EAGLE Trigger SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Trigger Shifter SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Trigger Shifter SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Trigger Shifter Shifter SRAM XX1 EAGLE 10-50 zubů SRAM XG-1275-12 Eagle 10-50 z. SRAM XG-1130-11 11-42 zubů SRAM XG-1275-12 Eagle 10-50 z. SRAM XG-1130-11 11-42 zubů SRAM XG-1275-12 Eagle 10-50 z. SRAM XG-1130-11 11-42 zubů SRAM XX1 EAGLE Gold SRAM GX Eagle KMC X11 SRAM GX Eagle KMC X11 SRAM GX Eagle KMC X11 hydraulické SRAM Guide hydraulické, Shimano BRhydraulické, Shimano BR-M396, hydraulické 4 pístkové, TRP Slate hydraulické 4 pístkové, Tektro hydraulické, Shimano BRhydraulické, Shimano BR-M396, Ultimate Carbon Lever, 180/180 mmM6000, kotouč 180/180 mm kotouč 180/180 mm G-Spec HD-M820, 180/180 mm HD-M745, kotouč 180/180 mm M6000, kotouč 180/180 mm kotouč 180/180 mm SRAM BB PF92 SRAM BB PF92 Race Face BB PF92 SRAM BB PF92 Race Face BB PF92 SRAM BB PF92 Race Face BB PF92 FSA Orbit 1.5E ZS No.57B FSA Orbit 1.5E ZS No.57B FSA Orbit 1.5E ZS No.57B FSA Orbit 1.5E ZS No.57B FSA Orbit 1.5E ZS No.57B FSA Orbit 1.5E ZS No.57B FSA Orbit 1.5E ZS No.57B Bitex 15×110 mm Bitex 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Bitex 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm ONE KT CL 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Bitex 12×148 mm Bitex 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Bitex 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm ONE KT CL 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm WTB Ci31 karbon 27,5” bezduš. WTB STP i29 32 děr WTB STP i29 32 děr WTB STP i29 32 děr WTB STP i29 32 děr WTB Scraper i35 32 děr WTB Scraper i35 32 děr Sapim Leader Black Butted Sapim Leader Black Butted Sapim Leader Black Sapim Leader Black Sapim Leader Black Sapim Leader Black Sapim Leader Black WTB Vigilante 27,5×2,3” TCS WTB Nine Line Race DNA WTB Nine Line Comp 29×2,25” WTB Vigilante TCS LFR WTB Vigilante Comp 27,5×2,3” WTB Vigilante TCS LHG / Trail WTB Vigilante TCS LHG / Trail Light Fast Rolling 29×2,25” 27,5×2,3” Boss TCS LFR 27,5×2,65” Boss TCS LFR 27,5×2,65” Race Face Turbine 35 mm Race Face Ride 35 mm Race Face Ride 35 mm Race Face Aeffect 35 mm Race Face Chester 35 mm Race Face Aeffect 35 mm Race Face Chester 35 mm Race Face Next karbon 35 mm riser Race Face Ride 35 mm riser Race Face Ride 35 mm riser Race Face Aeffect 35 mm riser Race Face Ride 35 mm riser Race Face Aeffect 35 mm riser Race Face Ride 35 mm riser WTB Padlock Thinline ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on teleskop Race Face Aeffect teleskop Race Face Aeffect Race Face Ride XC teleskop Race Face Aeffect teleskop Race Face Aeffect teleskop Race Face Aeffect teleskop Race Face Aeffect 125 mm Dropped Post 125 mm Dropped Post 125 mm Dropped Post 125 mm Dropped Post 125 mm Dropped Post 125 mm Dropped Post WTB High Tail karbon RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL)


PEAK

BLIZZ 70-27+

BLIZZ 40-27+

SERIES

BLIZZ CRB 70-29

XC

BLIZZ CRB 30-29

BLIZZ CRB 50-27+

PERFORMANCE

TORRENT 90-29

SERIES

TORRENT 70-29

TORRENT 50-29

matná břidlicově šedá/radioak- matná radioaktivní žlutá/neon- matná šedá/radioaktivní žlutá/ matná černá/neonově červená/ matná petrolejově modrá/radio- matná břidlicově šedá/radioak- matná černá/neonově červená/ lesklá oranžová/radioaktivní tivní žlutá/černá ově červená/černá noční modrá temně šedá aktivní žlutá/černá tivní žlutá/noční modrá temně šedá žlutá/černá matná černá/matná antracitová/matná černá/matná antracitová/ matná světle šedá neonově zelená Alu 6061.T6 Multibutted Alu 6061.T6 Multibutted Carbon UD BF-MB05 Carbon UD BF-MB05 Carbon UD BF-MB05 Alu 6061.T6 Multibutted EVO Alu 6061.T6 Multibutted EVO Alu 6061.T6 Multibutted EVO 130/- mm

130/- mm

vzduchová SR Suntour Aion 35 pružinová SR Suntour XCR 34 LOR Tapered, 15 mm Boost LO, Tapered, 15 mm Boost -

120/- mm, lock-out s ovládáním 120/- mm 130/- mm na řidítkách vzduchová Rock Shox Reba RL, vzduchová Rock Shox Recon RL, vzduchová SR Suntour Aion 35 Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost LOR Tapered, 15 mm Boost -

Race Face Aeffect Boost 32 zubůSR Suntour Zeron-S Boost 32 z. 1×12 1×11 SRAM GX Eagle X-Horizon SRAM NX Long Cage

SRAM GX Eagle Boost 34 zubů 1×12 SRAM GX Eagle X-Horizon

120/- mm, lock-out s ovládáním 120/- mm, lock-out s ovládáním 100/- mm, lock-out s ovládáním na řidítkách na řidítkách na řidítkách vzduchová Rock Shox Recon RL vzduchová SR Suntour Epixon vzduchová Rock Shox 30 Silver Tapered, 15 mm RL-R, Tapered TK, Tapered -

Race Face Aeffect Boost 32 zubůRace Face Aeffect Boost 32 zubůShimano SLX FC-M7000 38/28 z.Shimano FC-MT500 36/26 zubů Shimano FC-M4000 40/30/22 z. 1×11 1×12 2×11 2×10 3×9 Shimano SLX- FD-M7020 Shimano Deore FD-M6020 Shimano Altus FD-M2000 SRAM NX Long Cage SRAM GX Eagle X-Horizon Shimano XT RD-M8000 SGS Shimano Deore RD-M6000 GS Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow Plus Shadow Shadow SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Trigger Shifter SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Trigger Shifter SRAM GX Eagle Trigger Shifter Shimano SLX SL-M7000 Rapid- Shimano Deore SL-M6000 Shimano Acera SL-M3000 Fire Plus RapidFire Plus RapidFire Plus SRAM XG-1275-12 Eagle 10-50 z. SRAM XG-1130-11 11-42 zubů SRAM XG-1275-12 Eagle 10-50 z. SRAM XG-1130-11 11-42 zubů SRAM XG-1275-12 Eagle 10-50 z. Sunrace MS7-11 11-42 zubů Shimano HG500-10 11-42 zubů Shimano HG201-9 11-36 zubů SRAM GX Eagle KMC X11 SRAM GX Eagle KMC X11 SRAM GX Eagle KMC X11 KMC X10 KMC X9 hydraulické, Shimano BR-M396, hydraulické, Shimano BR-M365, hydraulické, Shimano BRhydraulické, Shimano BR-M396, hydraulické, Shimano BR-M396, hydraulické, Shimano BR-M396, hydraulické, Shimano BR-M365, hydraulické, Shimano BR-M365, kotouč 180/180 mm kotouč 180/180 mm M6000, kotouč 180/180 mm kotouč 180/180 mm kotouč 180/180 mm kotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm SRAM BB PF92 Shimano BB-MT500-PA SRAM BB PF92 Race Face BB PF92 Race Face BB PF92 Shimano SM-BB52 Shimano SM-BB52 Shimano BB-ES300 FSA No.9/No.7B FSA No.9/No.7B FSA DX PRO2 FSA DX PRO2 FSA DX PRO2 FSA Orbit 1.5E ZS No.57B FSA Orbit 1.5E ZS No.57B FSA Orbit 1.5E ZS No.57B Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 ONE KT CL 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Bitex 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm ONE KT CL 15×110 mm Shimano HB-M6010 CL 15×100 mm Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR ONE KT CL 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Bitex 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm ONE KT CL 12×148 mm Shimano FH-M4050 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR WTB Scraper i35 32 děr WTB Scraper i35 32 děr WTB STP i29 32 děr WTB STP i29 32 děr WTB Scraper i35 32 děr WTB SX23 32 děr WTB SX23 32 děr WTB SX23 32 děr Sapim Black Sapim Black Sapim Leader Black Butted Sapim Leader Black Sapim Leader Black Sapim Galvanized Black Sapim Galvanized Black Sapim Galvanized Black WTB Vigilante TCS LHG / Trail WTB Vigilante TCS LHG / Trail WTB Nine Line Race DNA WTB Nine Line Comp 29×2,25” WTB Vigilante TCS LHG / Trail WTB Ranger Race DNA Com- WTB Ranger Comp 29×2,25” WTB Ranger Comp 29×2,0” Boss TCS LFR 27,5×2,65” Boss TCS LFR 27,5×2,65” 29×2,25” Boss TCS LFR 27,5×2,65” pound 29×2,25” Race Face Chester 35 mm Alloy 35 mm Race Face Ride 35 mm Race Face Ride 35 mm Race Face Chester 35 mm ONE Sport R 31,8 mm ONE Sport R 31,8 mm ONE Sport R 31,8 mm Race Face Ride 35 mm riser Alloy 35 mm riser Race Face Ride 35 mm riser Race Face Ride 35 mm riser Race Face Ride 35 mm riser ONE Sport R flat ONE Sport R flat ONE Sport R flat ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on teleskop Race Face Aeffect Zoom Alloy Race Face Ride XC Race Face Ride XC Race Face Aeffect 125 mm ONE Sport R ONE Sport R ONE Sport R 125 mm Dropped Post Dropped Post RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race RM Peak Race RM XCP Race RM XCP Race RM XCP Race 16” (M), 18” (L), 20” (XL) 16” (M), 18” (L), 20” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL), 23” (XXL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL)


104/105

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

XC

FULL

PERFORMANCE

TORRENT 30-29

BARVA 1 BARVA 2 RÁM VIDLICE ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY POČET RYCHLOSTÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ ŘAZENÍ KAZETA ŘETĚZ BRZDY (P/Z) STŘEDOVÉ SLOŽENÍ HLAVOVÉ SLOŽENÍ PEDÁLY PŘEDNÍ NÁBOJ ZADNÍ NÁBOJ RÁFKY DRÁTY PLÁŠTĚ PŘEDSTAVEC ŘÍDÍTKA GRIPY SEDLOVKA SEDLO VELIKOSTI

S P E C I F I C AT I O N S

XC

FUN

SERIES

HEATWAVE 90-29

HEATWAVE 70-29

HEATWAVE 60-29

HEATWAVE 90-27

HEATWAVE 70-27

HEATWAVE 60-27

břidlicově šedá/radioaktivní matná břidlicově šedá/radioak- matná černá/neonově červená/ lesklá oranžová/radioaktivní zelená/černá tivní žlutá/noční modrá temně šedá žlutá/černá matná černá/matná antracitová/matná černá/neonově modrá/ matná bílá temně šedá Alu 6061.T6 Multibutted EVO Alu 6061.T6 Multibutted EVO Alu 6061.T6 Multibutted EVO Alu 6061.T6 Multibutted EVO vzduchová SR Suntour XCR pružinová SR Suntour XCM pružinová SR Suntour XCM pružinová SR Suntour XCM 32 Air LO-R HLO HLO HLO 100 mm 100 mm 100 mm 100 mm Shimano FC-M351 44/32/22 z. Shimano FC-MT100 40/30/22 z. Shimano FC-TY701 42/34/24 z. Shimano FC-TY501 42/34/24 z. 3×9 3×9 3×8 3×8 Shimano Altus FD-M2000 Shimano Altus FD-M2000 Shimano FD-TY700 Shimano FD-TY700 Shimano Deore RD-M592 SGS Shimano Deore RD-M592 SGS Shimano Acera RD-M360 SGS Shimano Acera RD-M360 SGS Shadow Shadow Shimano Altus SL-M2000 Shimano Altus SL-M2000 Shimano SL-M310 RapidFire Shimano SL-M310 RapidFire RapidFire Plus RapidFire Plus Plus Plus Shimano HG201-9 11-36 zubů Shimano HG201-9 11-36 zubů Shimano HG31-8 11-34 zubů Shimano HG31-8 11-34 zubů KMC X9 KMC X9 KMC Z51 KMC Z51 hydraulické, Shimano BR-M315, hydraulické, Shimano BR-M396, hydraulické, Shimano BR-M315, mechanické, Tektro Novela, kotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm Cartridge CH51 Square system Cartridge CH51 Square system Cartridge CH51 Square system Thun Topaz FSA Orbit 1.5B ZS No.57B FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR WTB SX23 32 děr WTB SX21 32 děr WTB SX21 32 děr WTB SX21 32 děr Sapim Galvanized Black Sapim Leader Sapim Leader Sapim Leader WTB Ranger Comp 29×2,0” WTB Ranger Comp 29×2,25” WTB Ranger Comp 29×2,25” Freedom Transition 29×2,1” ONE Sport R 31,8 mm ONE Sport 31,8 mm ONE Sport 31,8 mm ONE Sport 31,8 mm ONE Sport R flat ONE Sport flat ONE Sport flat ONE Sport flat ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on

matná břidlicově šedá/radioak- matná černá/neonově červená/ lesklá oranžová/radioaktivní tivní žlutá/noční modrá temně šedá žlutá/černá matná černá/neonově modrá/ temně šedá Alu 6061.T6 Multibutted EVO Alu 6061.T6 Multibutted EVO Alu 6061.T6 Multibutted EVO pružinová SR Suntour XCM pružinová SR Suntour XCM pružinová SR Suntour XCM HLO HLO HLO 100 mm 100 mm 100 mm Shimano FC-MT100 40/30/22 z. Shimano FC-TY701 42/34/24 z. Shimano FC-TY501 42/34/24 z. 3×9 3×8 3×8 Shimano Altus FD-M2000 Shimano FD-TY700 Shimano FD-TY700 Shimano Deore RD-M592 SGS Shimano Acera RD-M360 SGS Shimano Acera RD-M360 SGS Shadow Shimano Altus SL-M2000 Shimano SL-M310 RapidFire Shimano SL-M310 RapidFire RapidFire Plus Plus Plus Shimano HG201-9 11-36 zubů Shimano HG31-8 11-34 zubů Shimano HG31-8 11-34 zubů KMC X9 KMC Z51 KMC Z51 hydraulické, Shimano BR-M396, hydraulické, Shimano BR-M315, mechanické, Tektro Novela, kotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm Cartridge CH51 Square system Cartridge CH51 Square system Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR WTB SX21 32 děr WTB SX21 32 děr WTB SX21 32 děr Sapim Leader Sapim Leader Sapim Leader WTB Ranger Comp 27,5×2,25” WTB Ranger Comp 27,5×2,25” Freedom Transition 27,5×2,1” ONE Sport 31,8 mm ONE Sport 31,8 mm ONE Sport 31,8 mm ONE Sport flat ONE Sport flat ONE Sport flat ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on

ONE Sport R RM XCP Race 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

ONE Sport RM XCF Sport 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

ONE Sport RM XCF Sport 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

ONE Sport ONE Sport RM XCF Sport RM XCF Sport 17” (M), 19” (L), 21” (XL), 23” (XXL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

ONE Sport RM XCF Sport 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

ONE Sport RM XCF Sport 17” (M), 19” (L), 21” (XL)


STORM 90-29

STORM 60-29

STORM 90-27

STORM 60-27

MANHATTAN 90-29

MANHATTAN 70-29

matná břidlicově šedá/neonově oranžová/černá neonově zelená/neonově červená/černá Custom Alu 6061.T6 EVO pružinová SR Suntour XCM HLO 100 mm Shimano FC-TY701 42/34/24 z. 3×8 Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M360 SGS

matná petrolejově modrá/radio- matná břidlicově šedá/neonově matná petrolejově modrá/radio- matná černá/oranžová/červená matná černá/bílá/temná aktivní žlutá/černá oranžová/černá aktivní žlutá/černá stříbrná -

MANHATTAN 40-29

MANHATTAN 90-27

matná černá/radioaktivní žlutá/ matná černá/oranžová/červená neonově zelená matná černá/radioaktivní žlutá/ červená Custom Alu 6061.T6 EVO Custom Alu 6061.T6 EVO Custom Alu 6061.T6 EVO Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCT pružinová SR Suntour XCM pružinová SR Suntour XCT pružinová SR Suntour XCM pružinová SR Suntour XCT pružinová SR Suntour M3030 pružinová SR Suntour XCM HLO HLO HLO 100 mm 100 mm 100 mm 100 mm 100 mm 75 mm 100 mm Shimano FC-TY501 42/34/24 z. Shimano FC-TY701 42/34/24 z. Shimano FC-TY501 42/34/24 z. Shimano FC-TY701 42/34/24 z. Shimano FC-TY501 42/34/24 z. Shimano FC-TY301 42/34/24 z. Shimano FC-TY701 42/34/24 z. 3×7 3×8 3×7 3×8 3×8 3×7 3×8 Shimano FD-TY500 Shimano FD-TY700 Shimano FD-TY500 Shimano FD-TY700 Shimano FD-TY700 Shimano FD-TY500 Shimano FD-TY700 Shimano RD-TY500D Shimano Acera RD-M360 SGS Shimano RD-TY500D Shimano Acera RD-M360 SGS Shimano RD-TX800 SGS Shimano RD-TY500D Shimano Acera RD-M360 SGS

Shimano SL-M310 RapidFire Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano SL-M310 RapidFire Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano SL-M310 RapidFire Shimano SL-M310 RapidFire Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano SL-M310 RapidFire Plus Plus Plus Plus Plus Shimano HG31-8 11-34 zubů Shimano TZ21-7 14-28 zubů FW Shimano HG31-8 11-34 zubů Shimano TZ21-7 14-28 zubů FW Shimano HG31-8 11-34 zubů Shimano HG31-8 11-34 zubů Shimano TZ21-7 14-28 zubů FW Shimano HG31-8 11-34 zubů KMC Z51 KMC Z50 KMC Z51 KMC Z50 KMC Z51 KMC Z51 KMC Z50 KMC Z51 hydraulické, Shimano BR-M315, mechanické, Tektro Novela, hydraulické, Shimano BR-M315, mechanické, Tektro Novela, hydraulické, Shimano BR-M315, hydraulické, Shimano BR-M315, Tektro BR-855 V-brake hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA Orbit 1.5B ZS No.57B FSA Orbit 1.5B ZS No.57B FSA Orbit 1.5B ZS No.57B FSA Orbit 1.5B ZS No.57B Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 Shimano HB-TX505 CL QR ONE KT Disc QR Shimano HB-TX505 CL QR ONE KT Disc QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR ONE KT QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR ONE KT Disc QR Shimano FH-TX505 CL QR ONE KT Disc QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR ONE KT QR Shimano FH-TX505 CL QR WTB SX21 32 děr WTB SX21 32 děr WTB SX21 32 děr WTB SX21 32 děr Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Freedom Transition 29×2,1” Freedom Transition 29×2,1” Freedom Transition 27,5×2,1” Freedom Transition 27,5×2,1” Impac SmartPac 29×2,1” Impac SmartPac 29×2,1” Impac SmartPac 29×2,1” Impac SmartPac 27,5×2,10” ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport HX 31,8 mm Alloy rised Alloy rised Alloy rised Alloy rised ONE Sport flat ONE Sport flat ONE Sport flat ONE Sport flat ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB Lock-on ONE MTB dual density ONE MTB dual density ONE MTB dual density ONE MTB dual density kraton-gel kraton-gel kraton-gel kraton-gel ONE Sport ONE Sport ONE Sport ONE Sport ONE Sport ONE Sport HL Corp Steel ONE Sport RM XCF Sport RM XCF Sport RM XCF Sport RM XCF Sport RM XCF Sport RM XCF Sport RM XCF Sport RM XCF Sport 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL), 23” (XXL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL) 17” (M), 19” (L), 21” (XL)


106/107

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

XC

FUN

FULL

SERIES

MANHATTAN 70-27

BARVA 1 BARVA 2 BARVA 3 RÁM VIDLICE ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY POČET RYCHLOSTÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ ŘAZENÍ KAZETA ŘETĚZ BRZDY (P/Z) STŘEDOVÉ SLOŽENÍ HLAVOVÉ SLOŽENÍ PEDÁLY PŘEDNÍ NÁBOJ ZADNÍ NÁBOJ RÁFKY DRÁTY PLÁŠTĚ PŘEDSTAVEC ŘÍDÍTKA GRIPY SEDLOVKA SEDLO VELIKOSTI

S P E C I F I C AT I O N S

WMN

MANHATTAN 40-27

MANHATTAN 60-26

MANHATTAN 50-26

MANHATTAN 30-26

matná černá/modrá/temně šedá matná černá/radioaktivní žlutá/ lesklá černá/žlutá/modrá neonově zelená černá/oranžová/modrá matná černá/oranžová/modrá -

matná černá/radioaktivní žlutá/ matná černá/neonově červená/ červená temně šedá lesklá černá/žlutá/modrá lesklá černá/červená/neonově zelená modrá/červená/černá Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCT pružinová SR Suntour M3030 pružinová SR Suntour XCT pružinová SR Suntour XCT pružinová SR Suntour M3030 100 mm 75 mm 100 mm 100 mm 75 mm Shimano FC-TY501 42/34/24 z. Shimano FC-TY301 42/34/24 z. Shimano FC-TY501 42/34/24 z. Shimano FC-TY501 42/34/24 z. Shimano FC-TY301 42/34/24 z. 3×8 3×7 3×7 3×7 3×7 Shimano FD-TY700 Shimano FD-TY500 Shimano FD-TY500 Shimano FD-TY500 Shimano FD-TY500 Shimano RD-TX800 SGS Shimano RD-TY500D Shimano RD-TY500D Shimano RD-TY500D Shimano RD-TY500D Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano HG31-8 11-34 zubů

Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano SL-RS35 Revoshift

SERIES

CATHERINE 90-27

CATHERINE 70-27

matná šedá/mentolově zelená/ lesklá tyrkysově modrá/růžová/ temná šedá tmavě modrá matná temně šedá/fialová/ temně šedá Alu 6061.T6 Multibutted EVO Alu 6061.T6 Multibutted EVO pružinová SR Suntour XCM HLOpružinová SR Suntour XCM HLO 100 mm 100 mm Shimano FC-MT100 40/30/22 z. Shimano FC-TY701 42/34/24 z. 3×9 3×8 Shimano Acera FD-T3000 Shimano FD-TY700 Shimano Deore RD-M592 SGS Shimano Acera RD-M360 SGS Shadow Shimano Altus SL-M2000 Shimano SL-M310 RapidFire RapidFire Plus Plus Shimano HG201-9 11-36 zubů Shimano HG31-8 11-34 zubů

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z51 KMC Z50 hydraulické, Shimano BR-M315, Tektro BR-855 V-brake kotouč 160/160 mm Thun Topaz Thun Topaz FSA Orbit 1.5B ZS No.57B FSA Orbit 1.5B ZS No.57B Marwi SP-610 Marwi SP-610 Shimano HB-TX505 CL QR ONE KT QR Shimano FH-TX505 CL QR ONE KT QR Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Sapim Galvanized Sapim Galvanized Impac SmartPac 27,5×2,10” Impac SmartPac 27,5×2,1”

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 ONE KT Disc QR ONE KT Disc QR Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Sapim Galvanized Impac CrossPac 26×2,0”

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 Saccon Alloy V-brake

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 Saccon Alloy V-brake

ONE Sport OV 31,8 mm ONE Sport flat ONE MTB dual density kraton-gel ONE Sport

ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport flat ONE MTB dual density kraton-gel HL Corp Steel

ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport flat ONE MTB dual density kraton-gel ONE Sport

ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport flat ONE MTB dual density kraton-gel ONE Sport

HL Corp Alloy 31,8 mm Alloy rised Herrmans 89A

ONE Sport 31,8 mm ONE Sport flat ONE MTB Lock-on

ONE Sport 31,8 mm ONE Sport flat ONE MTB Lock-on

HL Corp Steel

ONE Sport SL

ONE Sport SL

RM XCF Sport 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

RM XCF Sport 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

RM XCF Sport 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

RM XCF Sport 14” (XS), 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

RM XCF Sport 14” (XS), 17” (M), 19” (L), 21” (XL)

ONE WXC 14” (XS), 16” (S), 18” (M)

ONE WXC 14” (XS), 16” (S), 18” (M)

KMC X9 KMC Z51 hydraulické, Shimano BR-M315, hydraulické, Shimano BR-M315, kotouč 180/160 mm kotouč 180/160 mm Thun Topaz Thun Topaz Cartridge CH51 Square system Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 Marwi SP-872N Marwi SP-610 Marwi SP-610 ONE KT QR ONE KT QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR ONE KT QR ONE KT QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Weinmann X Star 19 Sport 32 děr WTB SX19 32 děr WTB SX19 32 děr Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Leader Sapim Leader Impac CrossPac 26×2,0” Impac CrossPac 26×2,0” WTB Wolverine Comp 27,5×2,0” WTB Wolverine Comp 27,5×2,0”


ANYROAD

CATHERINE 60-27

CATHERINE 40-27

5TH AVENUE 60-26

lesklá bílá/modrá/bronzová

matná tmavě modrá/růžová/ světle modrá Alu 6061.T6 Multibutted EVO pružinová SR Suntour XCT 100 mm Shimano FC-TY301 42/34/24 z. 3×7 Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY300D

mentolově zelená/bílá/temná šedá Alu 6061.T6 Multibutted EVO pružinová SR Suntour XCT 100 mm Shimano FC-TY501 42/34/24 z. 3×8 Shimano FD-TY700 Shimano Acera RD-M310

5TH AVENUE 50-26

ROAD

GRAVELRIDE 700

lesklá tyrkysově modrá/růžová/ lesklá bílá/modrá/růžová tmavě modrá -

matná tmavě modrá/růžová/ světle modrá -

matná břidlicově šedá/neonově matná petrolejově modrá/radio- lesklá oranžová/bílá/černá oranžová/černá aktivní žlutá/černá -

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCT 80 mm Shimano FC-TY501 42/34/24 z. 3×7 Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour M3030 75 mm Shimano FC-TY301 42/34/24 z. 3×7 Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D

Alu 6061.T6 Multibutted EVO Custom Alu 6061.T6 SRAM Apex XSYNC 40 zubů 1×11 SRAM Apex 1

Alu 6061.T6 Multibutted EVO Custom Alu 6061.T6 FSA Vero Pro 1X 40 zubů 1×8 Shimano Claris RD-2000 GS

Carbon UD BF-RB02 Full Carbon UD Shimano Ultegra FC-6800 50/34 z. 2×11 Shimano Ultegra FD-6800 Shimano Ultegra RD-6800 SS

SRAM Apex Hydro R11

Microshift SB-R480

Shimano BR-RS685 hydraulic disc brake Shimano CS-5800-11 11-28 z.

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCT 80 mm Shimano FC-TY501 42/34/24 z. 3×7 Shimano FD-TY500 Shimano RD-TY500D

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel Freewheel KMC Z51 KMC Z50 KMC Z50 mechanické, Tektro Novela, mechanické, Tektro MD-M280, mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-610 ONE KT Disc QR ONE KT Disc QR ONE KT Disc QR ONE KT Disc QR ONE KT Disc QR ONE KT Disc QR WTB SX19 32 děr WTB SX19 32 děr Weinmann U28 Disc Sport 32 děr Sapim Leader Sapim Leader Sapim Galvanized WTB Wolverine Comp 27,5×2,0” WTB Wolverine Comp 27,5×2,0” Impac CrossPac 26×2,0”

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 ráfkové Saccon Alloy V-brake

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 ráfkové Saccon Alloy V-brake

GRAVELRIDE 200

SERIES

5TH AVENUE 30-26

Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano ST-EF510 EZ Fire Plus Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano HG31-8 11-34 zubů

SERIES

ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport flat ONE MTB Lock-on

ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport flat ONE MTB Lock-on

SRAM XG-1130-11 11-42 zubů Shimano Claris CS-HG50-8 11-34 zubů KMC X11EL KMC Z51 hydraulické, SRAM Apex, mechanické, Tektro MD-C510, kotouč 160/140 mm kotouč 160/140 mm Thun Topaz Thun Topaz SRAM GXP XR FSA RPM BB7420 BSA FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA Orbit C-40 No.42/ACB FSA Orbit C-40 No.42/ACB Marwi SP-610 Marwi SP-872N ONE KT QR ONE KT QR ONE KT Disc 12×100 mm ONE KT Disc 12×100 mm ONE KT QR ONE KT QR ONE KT Disc 12×142 mm ONE KT Disc 12×142 mm Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Weinmann X Star 19 Sport 32 děr WTB STP i23 32 děr WTB SX21 32 děr Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Leader Black Sapim Leader Black Impac CrossPac 26×2,0” Impac CrossPac 26×2,0” WTB ByWay Road Plus TCS Tan WTB Nano Comp 700×40C Side Wall 650×47C ONE Sport HX 31,8 mm ONE Sport HX 31,8 mm HL Corp Steel 31,8 mm ONE Sport SL 31,8 mm ONE Sport SL 31,8 mm ONE Sport flat ONE Sport flat Alloy rised Alloy Compact Alloy Compact ONE MTB Ultralight Foamgrip ONE MTB Ultralight Foamgrip Herrmans 89A Velo StickyGel Velo StickyGel

ONE Sport

HL Corp Steel

ONE Sport

ONE Sport

HL Corp Steel

ONE WXC 14” (XS), 16” (S), 18” (M)

ONE WXC 14” (XS), 16” (S), 18” (M)

ONE WXC 16” (S), 18” (M)

ONE WXC 16” (S), 18” (M)

ONE WXC 16” (S), 18” (M)

RACERIDE 1200

KMC X11 hydraulické Shimano BR-RS785, kotouč 140/140 mm FSA PF30 FSA No.42/ACB-A Fulcrum Racing Sport DB 15×100 mm Fulcrum Racing Sport DB 12×142 mm Fulcrum Racing Sport DB Fulcrum Racing Sport DB Schwalbe Durano 700×25C ONE Race 31,8 mm Alloy Compact Velo StickyGel

Kind Shock Lev-Integra 65 mm ONE Sport ONE Race Dropped Post RM Peak Race RM Peak Race Selle Royal Seta Performa 48 cm (XS), 50 cm (S), 53 cm (M), 48 cm (XS), 50 cm (S), 53 cm (M), 500/520/540/560/580 mm 56 cm (L), 58 cm (XL) 56 cm (L), 58 cm (XL)


108/109

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ROAD

FULL

S P E C I F I C AT I O N S

SERIES

RACERIDE 700

CROSS

RACERIDE 200

CROSSRIDE 500

lesklá radioaktivní žlutá/modrá/ lesklá bílá/červená/černá černá Carbon UD BF-RB01 Alu 6061.T6 Multibutted Carbon UD/Carbon UD/-

lesklá modrá/bílá/černá

MĚNIČ

Shimano 105 FC-5800 50/34 zubů 2×11 Shimano 105 FD-5800 Shimano 105 RD-5800 SS

Shimano Tiagra FC-4700 50/34 zubů 2×10 Shimano Tiagra FD-4700 Shimano Tiagra RD-4700 GS

Shimano Claris FC-2450 50/34 zubů 2×8 Shimano Claris FD-2400 Shimano Claris RD-2400 SS

ŘAZENÍ

Shimano 105 ST-5800

Shimano Tiagra ST-4700

Shimano Claris ST-2400

KAZETA

Shimano CS-5800-11 11-28 zubů KMC X11 ráfkové Shimano 105 BR-5800

Shimano HG500-10 11-32 zubů Shimano HG50-8 11-28 zubů

matná petrolejově modrá/radio- matná černá/modrá/temně šedá matná černá/bílá/temná aktivní žlutá/černá stříbrná lesklá černá/bílá/modrá Alu 6061.T6 Multibutted EVO Alu 6061.T6 Multibutted Alu 6061.T6 Multibutted pružinová SR Suntour NEX-DS vzduchová SR Suntour NCX-D- pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm AIR LO-P/63 mm HLO/63 mm Shimano Nexave FC-M3010 Shimano Alivio FC-M4060 Shimano FC-M371 48/38/28 zubů 48/36/26 zubů 48/36/26 zubů 3×9 3×9 3×9 Shimano Acera FD-T3000 Shimano Alivio FD-T4000 Shimano Altus FD-M370 Shimano Deore RD-M592 SGS Shimano Deore RD-M592 SGS Shimano Alivio RD-M4000 SGS Shadow Shadow Shadow Shimano Acera SL-M3000 Shimano Alivio ST-T4000 Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus RapidFire Plus Shimano HG200-9 11-32 zubů Shimano HG300-9 11-32 zubů Shimano HG200-9 11-32 zubů

KMC X10 ráfkové Tektro R312

KMC Z51 ráfkové Tektro R312

FSA PF30 FSA No.42/ACB-A Fulcrum Racing Sport QR Fulcrum Racing Sport QR Fulcrum Racing Sport

Shimano BB-RS500 FSA Orbit C-40 No.42/ACB ONE KT QR ONE Sport Light QR Weinmann Flier 24 děr

Shimano BB-ES300 FSA Orbit C-40 No.42/ACB ONE KT QR ONE Sport Light QR Weinmann Flier 24 děr

Fulcrum Racing Sport Schwalbe Lugano 700×25C

Sapim Race Black Schwalbe Lugano 700×25C

Sapim Race Black Schwalbe Lugano 700×25C

ONE Race 31,8 mm Alloy Compact Velo StickyGel

ONE Sport SL 31,8 mm Alloy Compact Velo StickyGel

ONE Sport SL 31,8 mm Alloy Compact Velo StickyGel

ONE Race Selle Royal Seta Performa 500/520/540/560/580 mm

ONE Sport Selle Royal Seta Performa 480/510/540/570/600 mm

ONE Sport Selle Royal Seta Performa 480/510/540/570/600 mm

BARVA 1 BARVA 2 RÁM VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY POČET RYCHLOSTÍ PŘESMYKAČ

ŘETĚZ BRZDY (P/Z) STŘEDOVÉ SLOŽENÍ HLAVOVÉ SLOŽENÍ PEDÁLY PŘEDNÍ NÁBOJ ZADNÍ NÁBOJ RÁFKY DRÁTY PLÁŠTĚ PŘEDSTAVEC ŘÍDÍTKA GRIPY SEDLOVKA SEDLO VELIKOSTI

RACERIDE 300

SERIES

Alu 6061.T6 Multibutted Carbon UD/-

CROSSRIDE 750

KMC X9 KMC X9 hydraulické, Shimano BR-M365, ráfkové Shimano Alivio BRkotouč 160/160 mm T4000 V-brake Cartridge CH51 Square system Shimano SM-BB52 FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 Marwi SP-610 Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX800 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX800 CL QR Weinmann U28 Disc Sport Weinmann X Star 19 Race 32 děr 32 děr Sapim Leader Sapim Leader Schwalbe Silento 700×35C Schwalbe Silento 700×40C Kevlar Guard Kevlar Guard ONE Sport OV 31,8 mm ONE Sport OV 31,8 mm ONE Sport flat ONE Sport flat Ergo Lock-on dual density Ergo Lock-on dual density kraton-gel kraton-gel ONE Sport SL ONE Sport SL Selle Royal 3050 HRN Selle Royal 3050 HRN 18” (M), 20” (L), 22” (XL) 18” (M), 20” (L), 22” (XL)

CROSSRIDE 350

CROSSRIDE 350L

matná černá/růžová/modrá černá/temná stříbrná/žlutá Alu 6061.T6 Multibutted pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm Shimano FC-M371 48/36/26 zubů 3×9 Shimano Altus FD-M370 Shimano Alivio RD-M4000 SGS Shadow Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano HG200-9 11-32 zubů

KMC X9 KMC X9 ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfkové Tektro BR-855 V-brake Cartridge CH51 Square system FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 Shimano HB-TX500 QR Shimano FH-TX500 QR Weinmann X Star 19 Race 32 děr Sapim Leader Impac CrossPac 700×35C Reflective ONE Sport OV 31,8 mm ONE Sport flat Ergo Lock-on dual density kraton-gel ONE Sport SL Selle Royal 3050 HRN 18” (M), 20” (L), 22” (XL)

Cartridge CH51 Square system FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 Shimano HB-TX500 QR Shimano FH-TX500 QR Weinmann X Star 19 Race 32 děr Sapim Leader Impac CrossPac 700×35C Reflective ONE Sport OV 31,8 mm ONE Sport flat Ergo Lock-on dual density kraton-gel ONE Sport SL Selle Royal 3050 DRN 17” (M), 19” (L)


CROSSRIDE 300

CROSSRIDE 300L

matná oranžová/modrá/černá

CROSSRIDE 200

CROSSRIDE 200L

CROSSRIDE 200 ECCO

tyrkysově modrá/růžová/modrá matná modrá/žlutá/černá

lesklá černá/bílá/červená

radioaktivní žlutá/modrá/černá bílá/fialová/modrá

červená/černá/modrá Alu 6061.T6 Multibutted pružinová SR Suntour NEX-DS HLO /63 mm Shimano FC-TY701 48/38/28 zubů 3×8 Shimano FD-TY710 Shimano Acera RD-M360 SGS

temně modrá/růžová/modrá Alu 6061.T6 Multibutted pružinová SR Suntour NEX-DS HLO/63 mm Shimano FC-TY701 48/38/28 zubů 3×8 Shimano FD-TY710 Shimano Acera RD-M360 SGS

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm Shimano FC-TY501 48/38/28 zubů 3×8 Shimano FD-TY710 Shimano Acera RD-M360 SGS

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm Shimano FC-TY501 48/38/28 zubů 3×8 Shimano FD-TY710 Shimano Acera RD-M360 SGS

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm Shimano FC-TY501 48/38/28 zubů 3×8 Shimano FD-TY710 Shimano Acera RD-M360 SGS

Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano HG31-8 11-32 zubů

Shimano SL-M310 RapidFire Plus Shimano HG31-8 11-32 zubů

Shimano ST-EF65 EZ Fire Plus Shimano ST-EF65 EZ Fire Plus Shimano ST-EF65 EZ Fire Plus Shimano ST-EF65 EZ Fire Plus Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano HG31-8 11-32 zubů

Shimano HG31-8 11-32 zubů

Shimano HG31-8 11-32 zubů

CROSSRIDE 200L ECCO CROSSRIDE 100

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm Shimano FC-TY501 48/38/28 zubů 3×8 Shimano FD-TY710 Shimano Acera RD-M360 SGS

Shimano HG31-8 11-32 zubů

CROSSRIDE 100L

matná radioaktivní žlutá/černá/ lesklá mentolově zelená/bílá/ červená šedá Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour NEX pružinová SR Suntour NEX HLO/63 mm HLO/63 mm Shimano FC-TY301 Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 48/38/28 zubů 3×7 3×7 Shimano FD-TY510 Shimano FD-TY510 Shimano Altus RD-M310 Shimano Altus RD-M310

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z51 KMC Z51 KMC Z51 KMC Z51 KMC Z51 KMC Z51 KMC Z50 hydraulické, Shimano BR-M315, hydraulické, Shimano BR-M315, ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfkové Saccon Alloy V-brake kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 Marwi SP-610 Marwi SP-813 Non-Slip Marwi SP-813 Non-Slip Marwi SP-813 Non-Slip Marwi SP-813 Non-Slip Marwi SP-813 Non-Slip Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX505 CL QR Shimano HB-TX500 QR Shimano HB-TX500 QR Shimano HB-TX500 QR Shimano HB-TX500 QR ONE KT QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX505 CL QR Shimano FH-TX500 QR Shimano FH-TX500 QR Shimano FH-TX500 QR Shimano FH-TX500 QR ONE KT QR Weinmann U28 Disc Sport Weinmann U28 Disc Sport Weinmann X Star 19 Sport Weinmann X Star 19 Sport Weinmann X Star 19 Sport Weinmann X Star 19 Sport Weinmann X Star 19 Sport 32 děr 32 děr 32 děr 32 děr 32 děr 32 děr 32 děr Sapim Leader Sapim Leader Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Impac CrossPac 700×35C Impac CrossPac 700×35C Impac CrossPac 700×35C Impac CrossPac 700×35C Impac CrossPac 700×35C Impac CrossPac 700×35C Impac CrossPac 700×35C Reflective Reflective Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy rised Alloy rised Alloy rised Alloy rised Alloy rised Alloy rised Alloy rised Ergo Lock-on dual density Ergo Lock-on dual density Velo Ergo dual density Velo Ergo dual density Velo Ergo dual density Velo Ergo dual density Velo Ergo dual density kraton-gel kraton-gel kraton-gel kraton-gel kraton-gel kraton-gel kraton-gel ONE Sport ONE Sport ONE Sport ONE Sport ONE Sport ONE Sport ONE Sport Selle Royal 3050 HRN Selle Royal 3050 HRN Selle Royal 3050 HRN Selle Royal 3050 DRN Selle Royal 3050 HRN Selle Royal 3050 DRN Selle Royal 3050 HRN 18” (M), 20” (L), 22” (XL) 18” (M), 20” (L), 22” (XL) 18” (M), 20” (L), 22” (XL) 17” (M), 19” (L) 18” (M), 20” (L), 22” (XL) 17” (M), 19” (L) 18” (M), 20” (L), 22” (XL)

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 ráfkové Saccon Alloy V-brake Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-813 Non-Slip ONE KT QR ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Sapim Galvanized Impac CrossPac 700×35C Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy rised Velo Ergo dual density kraton-gel ONE Sport Selle Royal 3050 DRN 17” (M), 19” (L)


110/111

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

CROSS

FULL

S P E C I F I C AT I O N S

SERIES

TEENS&KIDS

SERIES

CROSSRIDE 100 ECCO

CROSSRIDE 100L ECCO CROSSRIDE 75

CROSSRIDE 75L

CROSSRIDE 50

CROSSRIDE 50L

BLIZZ 26

BARVA 1

antracitová šedá/bílá/modrá

matná červená/bílá/černá

lesklá černá/bílá/oranžová

lesklá černá/bílá/oranžová

lesklá černá/bílá/červená

lesklá červená/bílá/černá

BARVA 2

modrá/červená/černá

antracitová šedá/bílá/modrá

bílá/černá/červená

bílá/fialová/modrá

antracitová šedá/bílá/žlutá

antracitová šedá/bílá/žlutá

matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/černá -

RÁM

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour NEX/ 63 mm Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7 Shimano FD-TY510 Shimano Altus RD-M310

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour M3010/ 50 mm Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7 Shimano FD-TY510 Shimano RD-TY500D

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour M3010/ 50 mm Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7 Shimano FD-TY510 Shimano RD-TY500D

Custom Alu 6061.T6 pevná, Hi-ten/-

Custom Alu 6061.T6 pevná, Hi-ten/-

Custom Alu 6061.T6 pevná, Alu slitina/-

Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7 Shimano FD-TY510 Shimano RD-TY500D

Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7 Shimano FD-TY510 Shimano RD-TY500D

WheelTop M32 32 zubů

MĚNIČ

Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour NEX/ 63 mm Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů 3×7 Shimano FD-TY510 Shimano Altus RD-M310

ŘAZENÍ

Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano SL-RS35 Revoshift

Shimano SL-RS35 Revoshift

Shimano SL-RS35 Revoshift

Shimano SL-RS35 Revoshift

KAZETA

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 ráfkové Saccon Alloy V-brake

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 ráfkové Saccon Alloy V-brake

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 ráfkové Saccon Alloy V-brake

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 ráfkové Saccon Alloy V-brake

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 ráfkové Saccon Alloy V-brake

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 ráfkové Saccon Alloy V-brake

Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-813 Non-Slip ONE KT QR ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Sapim Galvanized Impac CrossPac 700×35C Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy rised Velo Ergo dual density kraton-gel ONE Sport Selle Royal 3050 HRN 18” (M), 20” (L), 22” (XL)

Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-813 Non-Slip ONE KT QR ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Sapim Galvanized Impac CrossPac 700×35C Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy rised Velo Ergo dual density kraton-gel ONE Sport Selle Royal 3050 DRN 17” (M), 19” (L)

Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-813 Non-Slip ONE KT QR ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Sapim Galvanized Impac CrossPac 700×35C Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy rised Velo Ergo dual density kraton-gel ONE Sport Selle Royal 3050 HRN 18” (M), 20” (L), 22” (XL)

Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-813 Non-Slip ONE KT QR ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Sapim Galvanized Impac CrossPac 700×35C Alloy Adjustable 25,4 mm Alloy rised Velo Ergo dual density kraton-gel ONE Sport Selle Royal 3050 DRN 17” (M), 19” (L)

Thun Topaz CH919 BW Marwi SP-813 Non-Slip ONE KT QR ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Sapim Galvanized Impac CrossPac 700×35C Alloy 25,4 mm Steel rised Velo Ergo dual density kraton-gel HL Corp Steel Selle Royal 3050 HRN 18” (M), 20” (L), 22” (XL)

Thun Topaz CH919 BW Marwi SP-813 Non-Slip ONE KT QR ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Sapim Galvanized Impac CrossPac 700×35C Alloy 25,4 mm Steel rised Velo Ergo dual density kraton-gel HL Corp Steel Selle Royal 3050 DRN 17” (M), 19” (L)

VIDLICE/ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY POČET RYCHLOSTÍ PŘESMYKAČ

ŘETĚZ BRZDY (P/Z) STŘEDOVÉ SLOŽENÍ HLAVOVÉ SLOŽENÍ PEDÁLY PŘEDNÍ NÁBOJ ZADNÍ NÁBOJ RÁFKY DRÁTY PLÁŠTĚ PŘEDSTAVEC ŘÍDÍTKA GRIPY SEDLOVKA SEDLO VELIKOSTI

1×9 Shimano Altus RD-M2000 Shadow Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus Shimano HG-201-9 11-36 zubů KMC X9 mechanické, Tektro MD-M280, kotouč 160/140 mm Thun Topaz CH290TBW Marwi SP-400 ONE KT Disc ONE KT Disc Weinmann ZAC 19, 24 děr Sapim Galvanized Schwalbe Crazy Bob 26×2,35” Alloy 25,4 mm Alloy rised Velo Junior grip HL Corp Alloy Velo Sport Junior 14” (XS)


BLIZZ 24

BLIZZ 20

BLIZZ 16

THUNDER 26

THUNDER 24

THUNDER 20

STORM 26 MD

STORM 26

matná břidlicově šedá/radioak- lesklá radioaktivní žlutá/neon- lesklá radioaktivní žlutá/neon- matná břidlicově šedá/neonově matná petrolejově modrá/radio- matná petrolejově modrá/radio- lesklá černá/neonově zelená/ matná neonově zelená/neonově tivní žlutá/černá ově červená/černá ově červená/černá oranžová/černá aktivní žlutá/černá aktivní žlutá/černá temná šedá červená/černá matná neonově zelená/neonově matná modrá/žlutá/černá červená/černá Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 pevná, Alu slitina/pevná, Alu slitina/pevná, Hi-ten/pevná, Alu slitina/pevná, Alu slitina/pevná, Alu slitina/pružinová SR Suntour XCT/ pružinová SR Suntour XCT/ 100 mm 100 mm WheelTop M32 32 zubů WheelTop M32 28 zubů Lide DJ521 28 zubů WheelTop M32 32 zubů WheelTop M32 28 zubů WheelTop M32 28 zubů Shimano FC-TY301 Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů 42/34/24 zubů 1×8 1×7 1×1 1×9 1×8 1×7 3×7 3×7 Shimano FD-TY500 Shimano FD-TY500 Shimano Acera RD-M310 Shimano RD-FT35AD Shimano Altus RD-M2000 Shimano Acera RD-M310 Shimano RD-FT35AD Shimano RD-TY500D Shimano RD-TX55 Shadow Shimano SL-M310 RapidFire Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano Altus SL-M2000 Shimano SL-M310 RapidFire Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Plus RapidFire Plus Plus Shimano HG-31-8 11-34 zubů Shimano HG-200-7 12-28 zubů 16 zubů Shimano HG-201-9 11-36 zubů Shimano HG-31-8 11-34 zubů Shimano HG-200-7 12-28 zubů Shimano TZ21-7 14-28 zubů Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel Freewheel KMC Z51 KMC Z50 KMC Z410 KMC X9 KMC Z51 KMC Z50 KMC Z50 KMC Z50 mechanické, Tektro MD-M280, mechanické, Tektro MD-M280, ráfková, Saccon Alloy V-brake ráfkové, Tektro BR-855 V-brake ráfkové, Tektro BR-855 V-brake ráfkové, Tektro BR-855 V-brake mechanické, Tektro Novela, mechanické, Tektro Novela, kotouč 160/140 mm kotouč 140/140 mm / Coaster kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm Thun Topaz Thun Topaz Thun GO Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz CH290TBW CH290TBW CH800B CH290TBW CH290TBW CH290TBW FSA No.10 Semi-Cartrige FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-400 Marwi SP-202 Marwi SP-201 Marwi SP-400 Marwi SP-400 Marwi SP-202 Marwi SP-610 Marwi SP-610 ONE KT Disc ONE KT Disc Steel 16H ONE KT ONE KT ONE KT ONE KT Disc QR ONE KT Disc QR ONE KT Disc ONE KT Disc Coaster 28 děr ONE KT ONE KT ONE KT ONE KT Disc QR ONE KT-TD7R Weinmann ZAC 19, 24 děr Weinmann ZAC 19, 24 děr Weinmann VP21 16/28 děr Weinmann ZAC 19, 24 děr Weinmann ZAC 19, 24 děr Weinmann ZAC 19, 20 děr Weinmann ZAC Disc Sport Weinmann U28 Disc Sport 32 děr 32 děr Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Schwalbe Crazy Bob 24×2,35” Schwalbe Crazy Bob 20×2,1” Deli SA 206 16×1,75” Schwalbe Hurricane 26×2,0” Schwalbe Little Joe 24×1,85” Schwalbe Little Joe 20×2,0” Freedom Dual 26×2,1” Impac SmartPac 26×2,1” Alloy 25,4 mm Alloy 25,4 mm Steel/Alloy 22,2 mm Alloy 25,4 mm Alloy 25,4 mm Alloy 25,4 mm Alloy 25,4 mm Alloy 25,4 mm Alloy rised Alloy rised Steel rised Alloy rised Alloy rised Alloy rised Steel rised Steel rised Velo Junior grip Velo Junior grip Widek Transparent Kids Velo Junior grip Velo Junior grip Velo Junior grip Velo Junior grip Velo Comfort Junior HL Corp Alloy Velo Sport Junior 12,5”

HL Corp Alloy Velo Junior 10”

HL Corp Steel Velo Junior 9”

HL Corp Alloy Velo Sport Junior 14” (XS)

HL Corp Alloy Velo Sport Junior 12,5”

HL Corp Alloy Velo Junior 10”

HL Corp Alloy Velo Sport Junior 14” (XS), 16,5” (S)

HL Corp Alloy Velo Sport Junior 14” (XS), 16,5” (S)


112/113

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

TEENS&KIDS

BARVA 1 BARVA 2 BARVA 3 BARVA 4 RÁM VIDLICE ZDVIH KLIKY S PŘEVODNÍKY POČET RYCHLOSTÍ PŘESMYKAČ MĚNIČ ŘAZENÍ KAZETA ŘETĚZ BRZDY (P/Z) STŘEDOVÉ SLOŽENÍ HLAVOVÉ SLOŽENÍ PEDÁLY PŘEDNÍ NÁBOJ ZADNÍ NÁBOJ RÁFKY DRÁTY PLÁŠTĚ PŘEDSTAVEC ŘÍDÍTKA GRIPY SEDLOVKA SEDLO VELIKOSTI

FULL

S P E C I F I C AT I O N S

SERIES

STORM 24 MD

STORM 24

STORM 24 VB

lesklá černá/neonově zelená/ temná šedá -

matná modrá/žlutá/černá

lesklá oranžová/radioaktivní žlutá/černá -

STORM 20

STORM 20

lesklá tmavě červená/radioak- lesklá modrá/červená/černá tivní žlutá/černá matná oranžová/modrá/černá lesklá černá/neonově oranžová/ lesklá oranžová/modrá/černá temně šedá lesklá žlutá/modrá/černá Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCT JR24 pružinová SR Suntour XCT JR24 pružinová SR Suntour XCT JR24 pružinová SR Suntour XCT JR20 pružinová SR Suntour XCT 50 mm 50 mm 50 mm 40 mm 40 mm SR Suntour CW-XCCT202 SR Suntour CW-XCCT202 SR Suntour CW-XCCT202 WheelTop M32 28 zubů WheelTop M32 32 zubů 22/32/42 zubů 22/32/42 zubů 22/32/42 zubů 3×7 3×7 3×7 1×6 1×6 Shimano FD-TY300 Shimano FD-TY300 Shimano FD-TY300 Shimano RD-TY300D Shimano RD-TX35D Shimano RD-TY300D Shimano RD-FT35AD Shimano RD-FT35D Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano TZ21-7 14-28 zubů Shimano TZ21-7 14-28 zubů Shimano TZ21-7 14-28 zubů Shimano TZ20-6 14-28 zubů Shimano TZ20-6 14-28 zubů Freewheel Freewheel Freewheel Freewheel Freewheel KMC Z50 KMC Z50 KMC Z50 KMC Z50 KMC Z50 mechanické, Tektro Novela, mechanické, Tektro Novela, ráfkové, Tektro BR-855 V-brake ráfkové, Tektro BR-855 V-brake ráfkové, Tektro BR-855 V-brake kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz Thun Topaz CH281TC CH281TC CH281TC CH281TC CH281TC Marwi SP-400 Marwi SP-400 Marwi SP-400 Marwi SP-202 Marwi SP-400 ONE KT Disc QR ONE KT Disc QR ONE KT QR ONE KT QR ONE KT QR ONE KT Disc QR ONE KT Disc QR ONE KT QR ONE KT QR ONE KT QR Weinmann ZAC 19, 24 děr Weinmann ZAC 19, 24 děr Weinmann ZAC 19, 24 děr Weinmann ZAC 19, 24 děr Weinmann ZAC 19, 24 děr Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Sapim Galvanized Freedom Gangster 24×1,95” Impac SmartPac 24×2,1“ Freedom Gangster 24×1,95” Freedom Challenger 20×1,95” Impac RidgePac 20×2,0” Alloy 25,4 mm Alloy 25,4 mm Alloy 25,4 mm Alloy 25,4 mm Alloy 25,4 mm Steel rised Steel rised Steel rised Steel rised Steel rised Velo Junior grip Velo Junior grip Velo Junior grip Widek Transparent Kids Widek Transparent Kids HL Corp Alloy HL Corp Alloy HL Corp Alloy HL Corp Alloy HL Corp Alloy Velo Sport Junior Velo Sport Junior Velo Sport Junior Velo Junior Velo Junior 12” 12” 12” 10” 10”

STORM 16

SURGE 24

oranžová/modrá/černá

lesklá červená/modrá/černá

-

lesklá černá/žlutá/modrá

Custom Alu 6061.T6 Hi-ten rigid Lide DJ521 28 zubů

matná modrá/červená/černá antracitová šedá/bílá/žlutá Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCT JR24 50 mm SR Suntour CW-XCCT202 22/32/42 zubů 3×7 Shimano FD-TY10 Shimano RD-TX35D Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel KMC Z50 ráfkové, Tektro BR-855 V-brake

1×1 16 zubů KMC Z410 ráfková Saccon Alloy V-brake / Coaster Thun Twist CH800B Marwi SP-201 Steel 16H Coaster 16T Weinmann VP21 16 děr Sapim Galvanized Deli SA 206 16×1,75“ Steel/Alloy 22,2 mm Steel rised Widek Transparent Kids HL Corp Alloy Velo Junior 9”

Thun Topaz 120K CH281TC Marwi SP-400 ONE Freewheel type ONE Freewheel type Weinmann ZAC 20, 24 děr Sapim Galvanized Schwalbe Black Jack 24×1,90“ HL Corp 25,4 mm Steel rised Velo Junior grip HL Corp Alloy Velo Sport Junior 12”


SURGE 24 LTD

SURGE 20

černá/oranžová/modrá

lesklá červená/modrá/černá

CATHERINE 26

CATHERINE 24

CATHERINE 20

lesklá bílá/mentolově zelená/ šedá antracitová šedá/bílá/radioak- matná tmavě modrá/růžová/ tivní žlutá světle modrá lesklá černá/žlutá/modrá matná modrá/červená/černá Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 Hi-Ten rigid steel Hi-Ten rigid pružinová SR Suntour XCT 50 mm 100 mm Wheel Top M32 36T WheelTop M32 32T Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů 1×7 3×6 3×7 Shimano FD-TY500 Shimano RD-TX35D Shimano RD-FT35D Shimano RD-TY500D Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano TZ21-7 14-28 zubů Shimano TZ21-7 14-28 zubů Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel Freewheel Freewheel KMC Z50 KMC Z50 KMC Z50 ráfkové, Tektro BR-855 V-brake ráfkové, Tektro BR-855 V-brake ráfkové, Tektro BR-855 V-brake

matná tmavě modrá/růžová/ lesklá mentolově zelená/bílá/ světle modrá šedá lesklá bílá/mentolově zelená/ lesklá růžová/bílá/šedá šedá lesklá modrá/bílá/růžová lesklá modrá/bílá/růžová Custom Alu 6061.T6 Custom Alu 6061.T6 pružinová SR Suntour XCT JR24 pevná, Hi-ten 50 mm SR Suntour CW-XCCT202 WheelTop M32 28 zubů 22/32/42 zubů 3×7 1×6 Shimano FD-TY300 Shimano RD-TY300D Shimano RD-FT35AD Shimano SL-RS45 Revoshift Shimano SL-RS35 Revoshift Shimano TZ21-7 14-28 zubů Shimano TZ20-6 14-28 zubů Freewheel Freewheel KMC Z50 KMC Z50 ráfkové, Tektro BR-855 V-brake ráfkové, Tektro BR-855 V-brake

Thun Topaz 120K CH281TC Marwi SP-400 ONE Freewheel type ONE Freewheel type Weinmann ZAC 20, 24 děr Sapim Galvanized Schwalbe Black Jack 24×1,90“ HL Corp 25,4 mm Steel rised Velo Junior grip HL Corp Alloy Velo Sport Junior 12”

Thun Topaz CH281TC Marwi SP-400 ONE KT QR ONE KT QR Weinmann ZAC 19, 24 děr Sapim Galvanized Impac Crosspac 24×2,0” Alloy 25,4 mm Steel rised Velo Junior grip HL Corp Alloy Velo Sport Junior 12”

Thun Topaz CH281TC Marwi SP-400 ONE Freewheel type ONE Freewheel type Weinmann ZAC 20, 24 děr Sapim Galvanized Deli SA207 20x1,75“ HL Corp 25,4 mm Steel rised Widek Transparent Kids HL Corp Alloy Velo Junior 10”

Thun Topaz FSA No.10 Semi-Cartrige Marwi SP-610 ONE KT QR ONE KT QR Weinmann X Star 19 Sport 32 děr Sapim Galvanized Impac Crosspac 26×2,0” Alloy 25,4 mm Steel rised Velo Comfort Junior HL Corp Alloy Velo Sport Junior 14” (XS), 16,5” (S)

Thun Topaz CH290TBW Marwi SP-202 ONE KT QR ONE KT QR Weinmann ZAC 19, 24 děr Sapim Galvanized Impac Crosspac 20×1,75” Alloy 25,4 mm Steel rised Widek Transparent Kids HL Corp Alloy Velo Junior 10”

CATHERINE 16

DINO A COSMIC 16

lesklá růžová/bílá/šedá

radioaktivní žlutá/modrá

lesklá mentolově zelená/bílá/ šedá Custom Alu 6061.T6 pevná, Hi-ten Lide DJ521 28 zubů

modrá/radioaktivní žlutá

1×1 -

1×1 -

16 zubů KMC Z410 ráfková, Saccon Alloy V-brake / Coaster Thun GO CH800B Marwi SP-201 Steel 16 děr Coaster 28 děr Weinmann VP21 16 /28 děr Sapim Galvanized Deli SA 206 16×1,75” Steel/Alloy 22,2 mm Steel rised Widek Transparent Kids HL Corp Steel Velo Junior 9”

16 zubů KMC Z410 ráfková, Saccon Alloy V-brake / Coaster Thun Twist JIS CH800B Marwi SP-201 Steel 16 děr Coaster 28 děr Weinmann VP21 16/28 děr Sapim Galvanized Deli SA 206 16×1,75” HL Corp Steel/Alloy 22,2 mm Steel rised Widek Transparent Kids HL Corp Steel Velo Junior 9”

Custom Alu 6061.T6 pevná, Hi-ten Lide DJ521 28 zubů

Výrobce elektrokol, kol a příslušenství značky Rock Machine své produkty neustále vyvíjí a vyhrazuje si právo měnit specifikace včetně barev i bez předchozího upozornění. Údaje a vyobrazení v tomto katalogu mají pouze informativní charakter, jsou zcela nezávazné a nevyvolávají žádné právní účinky. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o potvrzení obsahu smlouvy uzavřené v jiné než písemné formě. Uvedené informace a vyobrazení jsou platné v okamžiku vydání tohoto katalogu. O nejvhodnější specifikaci produktu se poraďte se svým prodejcem. Doporučujeme konkrétní podrobnosti prodiskutovat s prodejcem, zejména pokud výběr závisí na některé z nabízených funkcí. Důkladně si přečtěte návod k obsluze a dobře poznejte vlastnosti a schopnosti vybraného produktu.


EDGE

IN -MOULD technologie, 2 vyměnitelné štítky v různých barevách, obvodový upínací systém HEAD LOCK, 3 nastavitelné polohy výšky, zapínání a jednoduchá úprava popruhů díky ROCK STRAP systému, 20 ventilačních otvorů, vel. S/M 54-60 cm a M/L 58-61 cm, bezpečnostní standart CE 1 290 Kč

Y B L I PŘ

114/115

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ACCESSORIES


PEAK

IN-MOULD technologie, 2 vyměnitelné štítky ve 2 barevách, road/MTB vzhled, obvodový upínací systém HEAD LOCK, 3 nastavitelné polohy výšky, zapínání ROCK STRAP, 24 ventilačních otvorů, vel. S/M 54-58 cm a M/L 58-61 cm, 230 g, bezpečnostní standart CE 990 Kč

C AT H E R I N E

IN-MOULD technologie, 2 vyměnitelné štítky ve 2 barevách, road/MTB vzhled, obvodový upínací systém HEAD LOCK, 3 nastavitelné polohy výšky, zapínání ROCK STRAP, 24 ventilačních otvorů, vel. S/M 54-58 cm a M/L 58-61 cm, 230 g, bezpečnostní standart CE 990 Kč


116/117

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

FLASH JUNIOR

ACCESSORIES

IN-MOULD technologie, 2 vyměnitelné štítky ve 2 barevách, obvodový upínací systém HEAD LOCK, 3 nastavitelné polohy výšky, zapínání ROCK STRAP, 12 ventilačních otvorů, reflexní prvky v zadní části, vel. S 50-54 cm, bezpečnostní standart CE 790 Kč

F L A S H K I D OUT-MOULD technologie, obvodový upínací systém HEAD LOCK, zapínání ROCK STRAP, 6 ventilačních otvorů, reflexní prvky v zadní části, vel.: XS 44-48 cm, bezpečnostní standart CE 390 Kč

BRÝLE E D G E P H O T O C H R O M AT I C

sportovní brýle s fotochromatickými skly - přechod z čirého do šedého skla, větrací otvory na skle zabraňují zamlžování, polykarbonátová skla jsou odolná vůči nárazům, kompozitní plast rámečku odolá velkému zatížení, grip na koncích nožiček a nosníku zabraňuje sklouznutí brýlí • stmívání 20 s., rozjasňování 45 s. • softcase • perfektně sedí v kombinace s přilbou Rock Machine Edge 1 590 Kč


E D G E skvělá ochrana před sluncem díky sklům REVO kat. 3, 100% UV filtr, větrací otvory na skle zabraňují zamlžování, polykarbonátová skla jsou odolná vůči nárazům, kompozitní plast rámečku odolá velkému zatížení, grip na koncích nožiček a nosníku zabraňuje sklouznutí brýlí • pevný ochranný obal s možností uskladnění náhradních skel • perfektně sedí v kombinaci s přilbou Rock Machine Edge 690 Kč

PEAK

skvělá ochrana před sluncem díky sklům REVO kat. 3, 100% UV filtr, polykarbonátová skla jsou odolná vůči nárazům, kompozitní plast rámečku odolá velkému zatížení, grip na koncích nožiček zabraňuje sklouznutí brýlí 290 Kč


F8

bezdrátový computer s multifunkčním displejem a voděodolným tělem. aktuální rychlost | denní vzdálenost | celková vzdálenost | hodiny 12/24 | průměrná rychlost | maximální rychlost | doba jízdy | speed pacer porovnávání rychlosti 769 Kč

Y R E T U P COM

NÁHRADNÍ DRŽÁK PRO F8 náhradní držák s bezdrátovým senzorem a magnetem 299 Kč

118/119

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ACCESSORIES


F 5 drátový computer s multifunkčním displejem a voděodolným tělem. aktuální rychlost | denní vzdálenost | celková vzdálenost | hodiny 12/24 | průměrná rychlost 395 Kč

K C A P A R D HY H Y D R A PA C K

Elegantní batoh s 2 l vodním rezervoárem, do kterého se vám vejdou základní věci a voda na delší bikové vyjížďky. Součástí batohu jsou 3 kapsy na zip, hrudní a bederní pás, úchyty na hadičku, praktický úchyt např. na pláštěnku, nebo bundu, reflexní poutko na blikačku a další reflexní prvky. Ve spodní zazipovací kapse je umístěna integrovaná pláštěnka. • Objem rezervoáru: 2 l • Úložný prostor: 10 l 990 Kč

É V O L D E S POD BRAŠNY SADDLE BAG

Podsedlová brašna s „T“ držákem pro jednoduchou a rychlou montáž. • kompatibilní držák s většinou klasických sedel malá 400 ml | střední 550 ml | velká 800 ml 330 Kč 349 Kč 399 Kč

NÁHRADNÍ DRŽÁK PRO F5 Náhradní držák s kabeláží a magnetem. 139 Kč


120/121

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ACCESSORIES

KOŠÍKY

S P O R T odolný materiál nylon fiber glass, pravostranné vkládání lahve, výborné uchycení, pro lahve o ø 73 - 74,5 mm, 38 g 199 Kč

TOUR

hliníkové tělo, pravostranné vkládání lahve, snadná manipulace, pro lahve o ø 73 74,5 mm, 45 g 230 Kč

PERFORMANCE

odolný materiál nylon fiber glass, výborné uchycení, pro lahve o ø 73 - 74,5 mm, 38 g 210 Kč

C A N I B A L 6 mm silné hliníkové tělo, pro lahve o ø 73 - 74,5 mm, 66 g 120 Kč


LAHVE F L A S H 0 , 6 l revoluční uzávěr od společnosti Tacx, snadné otevření i uzavření, certifikát BPA-Free, recyklovatelný materiál 199 Kč

P E R F O R M A N C E 0 , 6 l odolný materiál, snadné plnění, recyklovatelný BPA-Free plast od značky Tacx, vhodné pro mytí v myčce 110 Kč

P E R F O R M A N C E 0 , 8 5 l odolný materiál, snadné plnění, recyklovatelný BPA-Free plast od značky Tacx, vhodné pro mytí v myčce 120 Kč


E N D U R O délka 128 mm, povrch ze dvou směsí, hliníková objímka 289 Kč

Y P I R G

122/123

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ACCESSORIES

T E A M S I L I C O N E délka 130 mm, 100% silikon s paměťovým efektem, výborně pohlcuje otřesy, jednoduchá údržba 399 Kč


R A C E L O C K délka 128 mm, hliníková objímka, jednoduchá instalace 185 Kč

SOFTY

délka 128 mm, ergonomicky tvarované pěnové grypy 185 Kč

RACE

délka 128 mm, dvoubarevná směs

129 Kč

TOUR T O U R L O C K délka 125 mm, ergonomické tvarování, povrch ze dvou směsí, hliníková objímka 320 Kč

délka 125 mm, ergonomické tvarování, povrch ze dvou směsí 185 Kč

O N E L O C K délka 130 mm, plastová objímka, jednoduchá instalace 399 Kč


124/125

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ACCESSORIES

ROOKIE

ergonomické tvarování, hliníkové tělo, délka 110 mm, hmotnost 95 g/ks 399 Kč

ROHY

SVĚTLA FLASH

Přední hliníkové dobíjecí světlo. 3 Watt Super Bright White LED 200 lm, funkce: 100% výkon (1,5 hod.) | 50% výkon (2,5 hod.), flash (2,5 hod.), baterie Li-Pol (3.7V 480mAh), micro USB konektor 399 Kč

R A C E C A R B O N ergonomické tvarování, hliníková objímka, karbonové tělo, délka 120 mm, hmotnost 55/ks 990 Kč

T O U R I S T ergonomické tvarování, pogumované tělo, délka 126 mm, hmotnost 70 g/ks 249 Kč

S P O R T ergonomické tvarování, hliníkové tělo, délka 110 mm, hmotnost 85 g/ks 399 Kč ROCK

Přední dobíjecí světlo s 2 supersvítivými diodami. USB konektor, funkce: slabé svícení (9 hod.) | silné svícení (6 hod.) | blikání (12 hod.)

TOUR 62 g/ks 189 Kč

hliníkové tělo, délka 105 mm, hmotnost

249 Kč


R U B Y U S B Zadní USB blikačka vyrobená CNC technologií. Voděodolné tělo, červená vysocesvítivá dioda, 4 funkce: svícení | tlumené svícení | blikání | pomalé blikání, výdrž až 18 hod. 299 Kč

NÁŘADÍ M U LT I 1 4

CNC Al bočnice, obsahuje: nýtovač řetězu, imbusy 2/3/4/5/6/8 mm, torx T25, plochý a křížový šroubovák PH2, centrklíče 14/15/16G/T30 (mavic) 399 Kč

BELIZE

Přední bateriové světlo. 4 diody pro perfektní viditelnost, funkce: svícení (70 hod.) | blikání (120 hod.) | stroboskopický efekt 149 Kč

DOUBLE FLASH

RU BY A L U

Zadní blikačka vyrobená CNC technologií. Voděodolné tělo, červená dioda o výkonu 13 Lux, 2 funkce: trvalé svícení (50 hod.) | blikání (150 hod.) 199 Kč

Zadní blikačka s 2 extrémně svítivými diodami, funkce: svícení (30 hod.) | blikání (55 hod.) | stroboskop (90 hod.) 199 Kč

M U LT I 1 0

kompozitní bočnice, obsahuje: imbusy 2/2,5/3/4/5/6/8 mm, torx T25, plochý a křížový šroubovák PH2 199 Kč


F L O O R P L U S Profesionální nožní hustilka s duální hlavou. Tělo „Steel Technology“ vyrobené z kvalitní oceli. Manometr umístěn v horní části pumpy. Ergonomické pogumované T držadlo. Podstavec vyroben z oceli v kombinaci s technologií NYLON GLASS FIBER plněný skelnými vlákny. 1 170 Kč

Y K L I T S U H

126/127

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ACCESSORIES


FLOOR

univerzální hlava (av, dv, fv), tělo z nylonových vláken, ergonomické „T“ držadlo, podstavec vyroben technologií NYLON GLASS FIBER (plněné skelnými vlákny), max. tlak 120 psi, výška 60 cm, hmotnost 686 g 470 Kč

A L U D U A L M I N I dualní hlava (av, dv, fv), tělo z kvalitního hliníku 6063, výklopná ergonomicky tvarovaná rukojeť, max. tlak 120 psi, délka 25 cm, držák na rám 415 Kč ECO MINI PLUS

kompaktní, ultralehká, z odolného plastu, universální hlava (av, dv, fv), gumová krytka hlavy proti nečistotám, max. tlak 120 psi, hmotnost 18 cm, držák na rám 168 Kč

ALU MINI

univerzální hlava (av, dv, fv), tělo z eloxovaného hliníku 6063, gumová krytka hlavy proti nečistotám, max. tlak 120 psi, délka 22 cm, hmotnost 118 g, držák na rám 270 Kč

E C O M I N I kompaktní, ultralehká, z odolného plastu, universální hlava (av, dv, fv), prostor v rukojeti na nářadí, nebo lepení, max. tlak 80 psi, délka 23 cm, držák na rám 110 Kč

SHOCK

hustilka na vidlice a tlumiče s přesným manometrem, vybavená zpětným ventilem pro odpouštení tlaku a výkyvnou hlavou. Maximální tlak 300 psi. 199 Kč

A L U M T B M I N I P L U S teleskopický píst, univerzální hlava (av, dv, fv), gumová krytka hlavy proti nečistotám, tělo a aretační páčka z kvalitního hliníku 6063, max. tlak 120 psi, hmotnost 124 g 799 Kč


128/129

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ACCESSORIES

ZÁMKY

S P I R Á L A 1 8 0 0 × 8   M M vinylový potah lanka, držák pro uchycení na rám, nebo sedlovku, odsouvací kryt vložky zámku proti nečistotám, 4 bezpečnostní klíče, 1 led klíč 199 Kč

S P I R Á L A 6 5 0 × 1 2   M M vinylový potah lanka, držák pro uchycení na rám, nebo sedlovku, 4 bezpečnostní klíče 129 Kč

S P I R Á L A 6 5 0 × 8   M M vinylový potah lanka, odsouvací kryt vložky zámku proti nečistotám, držák pro uchycení na rám, nebo sedlovku, 4 bezpečnostní klíče 149 Kč

S P I R Á L A L O C K 1 5 0 0 × 1 0  M M vinylový potah lanka, držák pro uchycení na rám, nebo sedlovku, 4 bezpečnostní klíče 149 Kč

STOJÁNK

Y

F L E X I 2 6 - 2 8 “ tělo ze slitiny hliníku, vhodný pro většinu rámů jízdních kol 24“ - 29“ 299 Kč

S P I R Á L A 1 8 0 0 × 1 2   M M vinylový potah lanka, odsouvací kryt vložky zámku proti nečistotám, držák pro uchycení na rám, nebo sedlovku, 4 bezpečnostní klíče 240 Kč

M-MOUNT 26-29“

tělo ze slitiny hliníku, pro krosová kola, montáž přímo na rám, vhodný pro většinu rámů jízdních kol 24“ - 28“ 299 Kč


S L AV E 2 4 - 2 9 “

luxusní stojan s hliníkovým tělem s širokou plastovou podpěrou, vhodný pro většinu rámů jízdních kol 26“ - 28“ 220 Kč

B R Z D OV Ý KO TO U Č 1 6 0 / 1 8 0 m m

NEOPRENOVÝ CHRÁNIČ

zamezuje kontaktu řetězu a rámu, rozměry 9,5 - 10,5×26 cm 159 Kč

kotouč z vysoce tepelně odolné oceli 410 STAINLESS STEEL, povrchová úprava finish 42HRC, ultralight design, skvělé chlazení, hmotnost 92/112 g, šrouby součástí balení 299 / 350 Kč

QUICK 16-20“

tělo z hliníkové slitiny, nastavení velikosti bez použití nářadí, vhodný pro dětská kola 16“ - 20“ 175 Kč

B R Z D O V Ý K O T O U Č F L O AT I N G 1 6 0 / 1 8 0 m m unašeč z Al 7075, kotouč

A N A R H C O M T B lehké blatníky z tvrdého plastu, pro velikost kol 26“ - 29“ 220 Kč

z vysoce tepelně odolné oceli 410 STAINLESS STEEL, povrchová úprava finish 42HRC, ultra-light design, velime dobré chlazení, vysoká účinnost za všech podmínek, výborná tvarová stálost, hmotnost 106/146 g, šrouby součástí balení 869 / 1 125 Kč

BRZDOVÉ KOTOUČE


FREERIDE TRAIL DRES 90 % polyester, 10 % elastan 1 250 Kč

Í N E Č E L B O

T R A I L K R AŤA S Y pružný softshell 1 750 Kč

130/131

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ACCESSORIES


DRES XC FLASH

anatomické tvarování RACE fit, kombinace 3 materiálů pro nejlepší pocit při jízdě, 3 kapsy v zadní části, zakončení dresu silikonovými páskami 1 390 Kč

DRES FLASH WOMAN

K R A Ť A S Y X C F L A S H anatomické tvarování Race fit, 4D Body Map sedací výstelky, materiály Vega a Ceylon 1 690 Kč

K R AŤA S Y F L A S H W O M A N

anatomický dámský střih, materiál Micro-Modrian , 1 kapsa na zip v zadní části, volný spodní lem 1 390 Kč

anatomické tvarování Woman Race fit, 4D Body Map sedací výstelky, materiály Vega a Ceylon 1 690 Kč

SOFTSHELL BUNDA

prodyšný svršek, prošitá ergonomická dlaňová část kombinovaná s gelem absorbujícím vibrace a nárazy, pohodlné zakončení s pevnou manžetou na suchý zip 2 990 Kč


132/133

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

ACCESSORIES

CAMO TRUCKER

stavitelný obvod,

vel. L/XL 399 Kč

IN TRAIL WE TRUST TRIKO

P R O S P E E D R U K AV I C E

prodyšný svršek, prošitá ergonomická dlaňová část kombinovaná s gelem absorbujícím vibrace a nárazy, pohodlné zakončení s pevnou manžetou na suchý zip 359 Kč

100 % bavlna 399 Kč

ACTIVE COOL

stavitelný obvod,

vel. L/XL 399 Kč

L I F E S T Y L E K R AŤA S Y 83 % bavlna, 27 % polyester 1 750 Kč

BUFF ENDURO

multifunkční šátek, 100 % PES microfibre, antibakteriální, universální velikost 290 Kč

E N D U R O P O N O Ž K Y Vyšší cyklistická ponožka, je maximálně odvětraná, místa zesílená proti oděru. Antibakteriální střibré vlákno 80 % ClimaWell, 10 % Polypropylen, 5 % Polyamid, 5 %Elastic 149 Kč


Cykl

Asistence

nic vás nezabrzdí

Nehoda není náhoda a pro všechny „náhody“ je tady Cyklo Asistence.

Když vás během jízdy potká KARAMBOL

PORUCHA

NEHODA

Cyklo Asistence se postará o vás i vaše kolo. Stačí zavolat na jedno telefonní číslo a my: • zajistíme odvoz 3x do 50 km • zajistíme opravu drobného defektu na místě • proplatíme půjčení náhradního kola, koloběžky nebo elektrokola Vztahuje se na kola, elektrokola, koloběžky a elektro-koloběžky.

Ve variantách Jednotlivec • cena 379 Kč/rok

Rodina • cena 599 Kč/rok

• možnost připojištění vybité baterie u e-kola za 119 Kč/rok - pro jednotlivce a 199 Kč/rok - pro rodinu

Více informací u vašich prodejců nebo na webové stránce www.cykloasistence.cz

Pojišťovna AWP P&C Česká republika - odštěpný závod je Pojistitelem tohoto produktu. Asistenční společnost AWP Solutions ČR a SR, s. r. o. je zprostředkovatelem služeb Pojistitele, pro pojišťovnu vyřizuje likvidační služby a provoz asistenční platformy. Obě společnosti vystupují vůči koncovým zákazníkům pod značkou Allianz Assistance.


134/135

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

TEST

CENTRUM

T E S T C E N T R U M RO C K M AC H I N E ? K D E K O L I V N A D O S A H R U K Y. Lipno Centrum lipnocentrum.cz

Půjčovna, prodejna a servis sportovního vybavení Lipno Centrum nabízí kromě kol a elektrokol Rock Machine i široký sortiment kvalitního sportovního vybavení. Možnost rezervace sportovního vybavení předem.

Lipensko je doslova protkáno sítí cyklostezek a cyklotras. Půjčovna Lipno Centrum leží takřka přímo na trase jedné z nejzajímavějších, cyklostezky Jezerní. Poblíž najdeme také singletrail Frymburk, okruh s umělým i přírodním singletrailem, který se dá zkombinovat s lesními cestami na hřebenu mezi Frymburkem a Lipnem. Užijí si na něm děti i příležitostní cyklisté na běžném horském kole, ale i zkušení bikeři, kteří si zde najdou velké množství skoků.


Bikecentrum Libverda bikecentrumlibverda.cz

Bikecentrum Libverda nabízí k testování kompletní portfolio celoodpružených kol i trailové hardtaily Rock Machine. Využít můžete komplexních služeb pro cyklisty jako je občerstvení, sociální zázemí včetně sprch, základní servis a mytí kol, parkování, popř. úschovu Vašeho kola po dobu testování. Součásti Bikecentra je také stanice Horské služby.

Jedno ze tří nástupních míst na Singltrek pod Smrkem najdete na začátku lázeňského městečka ve směru od Hejnic na konci stezek Hejnického hřebenu. Patří jednoznačně k těm nejkrásnějším v celé destinaci. Singltrek pod Smrkem je unikátní místo pro vyznavače terénní cyklistiky. Koho lákají kvalitní vrstevnicové právě tak na kolo široké jednosměrné stezky, budované šetrně vůči přírodě a poskytující maximální požitek z jízdy, ten se tu prostě najde. Stezky Singltreku pod Smrkem vedou mezi skalami, bučinami, po krajích lesů i v jejich srdci, místy s krásnými výhledy. Žádné zdlouhavé stoupání následované prudkým sjezdem. Každý nastoupaný metr stezky odměňují dlouhými mírnými sjezdy při zachování dynamiky, rytmu a radosti z jízdy.

Singltrek Centrum - Singltrek pod Smrkem rentabike.singltrekpodsmrkem.cz

Zázemí Test Centra Rock Machine sídlícího v nastupním místě Singltreku na pláži přírodního koupaliště nabídne cyklistické zázemí včetně myčky kol, obchodu s cyklistickými potřebami a oblečením, sprchy, WC, ale také občerstvení s restaurací, dětské hříště s pumptrekem a kemp. Singltrek pod Smrkem je první destinací stezek značky Singltrek v ČR. Jedná se o nejrozsáhlejší síť stezek pro terénní cyklistiku v kontinentální Evropě. Singltrek pod Smrkem je zasazen pod majestátní horu Smrk do překrásné divoké přírody severních svahů Jizerských hor, vyprojektovaný velšským designérem stezek Dafyddem Davisem. Singltrek pod Smrkem v současné době nabízí trasy v úhrnné délce přes 80 kilometrů ve čtyřech stupních obtížnosti. Své si tu najde každý, od rodin s malými dětmi po zdatné a zkušené terénní cyklisty. Úzké stezky, které se vinou a vlní rozložitými úbočími horského masivu Smrku, přinášejí radost všem, kteří je vyzkoušejí.


136/137

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

TEST

CENTRUM

Půjčovna elektrokol - DR SPORT drsport.cz

Půjčte si elektrokola Rock Machine v centrální části Krkonoš. K dispozici jsou kola horská i trekingová pro všechny věkové kategorie dámské, pánské i dětské.

Objevte náš největší národní park Krkonoše z pohodlí sedla elektrokola. Díky propracovanému systému asistence si připadáte jako při jízdě na běžném kole. Elektrokola vám zajistí pomoc až na 60 kilometrů jízdy ve vysokohorském terénu. Při projížď kách v podhůří Krkonoš, kde je terén méně náročný, je dojezd až 110 kilometrů. Elektrokola tak mažou rozdíly mezi trénovaným a netrénovaným cyklistou a jsou také výborným řešením pro páry z nichž jeden je fyzicky méně zdatný a chce se druhému vyrovnat. Elektrokolo je zkrátka příležitost, jak si užít krásy hor. Dejte si pauzu od každodenního spěchu. Aktivní pobyt v přírodě má prokazatelně dobré účinky na vaše zdraví i psychickou pohodu. Zábava, příroda, zdraví. To chcete!

Bike Park Kyčerka kycerka-bikepark.cz

Testcentrum je vybavené kompletním portfoliem celoodpružených kol, trailovými hardtaily i elektrokoly značky Rock Machine. Půjčovna nabízí také dětská a turistická kola, koloběžky a terénní sjezdové koloběžky. Součástí Bike Parku je dřevěný pumptrek. Při výjezdu možno použít vlek s jednoduchým zachycením kola.

Bike Park Kyčerka je součástí, a zároveň centrálním zázemím Rock Machine Bike resortu Valašsko a nabízí velkou škálu cyklistických tras včetně unikátního projektu gravity trailů. Tento cyklistický resort je největším svého druhu v České republice a stabilně patří mezi největší bike resorty v ČR. Jedinečností parku je možnost vyžití rodin s dětmi, xc/enduro jezdců, ale i freeridových bikerů. Bike Park je umístěn na jižním svahu v údolí Pluskovec (700 m.n.m.) v krásném prostředí Beskyd v obci Velké Karlovice. Disponuje kotevním vlekem (905 m) a nabízí možnost stylového pohoštění v nově sroubené valašské hospůdce a s příjemným personálem, který neodmítne žádného bikera.


Testcentrum elektrokol - hotel DUO testujbike.cz

Největší testcentrum elektrokol Rock Machine v ČR se svojí flotilou 30 kol Rock Machine Blizz e70 27+ doplněných o celoodpružené pluskové modely Blizzard ležící uprostřed Chráněné krajinné oblasti Beskydy.

Testcentrum leží uprostřed Chráněné krajinné oblasti Beskydy s nejvyšším vrcholem Lysou horou (1 324 m n. m.) a nejnižším bodem Rožnovské Bečvy u Zubří (350 m n. m.). Výškový rozdíl téměř 1 000 m znamená pořádnou porci stoupání pro prověření výdrže elektrokol.

Půjčovna kol a elektrokol - Ruma Sport rumasport.cz

V cyklopůjčovně Ruma Sport si můžete vypůjčit a otestovat dostatek především horských kol a elektrokol Rock Machine, která skvěle vyhovují beskydským cyklostezkám. Využít můžete rezarvačního systému a s dostatečným předstihem si tak můžete kola zarezervovat.

Bikeresort Valašsko je cyklisty hojně vyhledáván pro více než 350 kilometrů MTB tras. Blízký Singletrail Bike park Kyčerka, Singletrails Bílá a Bike aréna Vsetín představují pro cyklistu doslova zemi zaslíbenou.

Půjčovna kol - Kola Kolman kolakolman.cz

Půjčovna a servis kol ve známé vinařské obci Dolní Dunajovice leží nedaleko Mikulova a kromě půjčení kol Rock Machine nabízí i cenné informace k vinařské cykloturistice.

Ze sedla kola objevíte krásu sluncem zalité krajiny vinařů s množstvím krásných cyklostezek vedoucích mezi vinicemi s četnými zastávkami u vinných sklípků kde zažijete přátelskou atmosféru při setkání s vinaři. Ať už si k vyjížďce vyberete horské, nebo krosové kolo, zážitek z akce je zaručený.


138/139

ROCK

MACHINE

TWENTY/EIGHTEEN

Jiří

Fikejz - Rock

Machine

Ambasador


worldwide na českém trhu

Nebojte se do toho pořádně šlápnout. Zaplatíme jakékoliv poškození kola i krádež! Naše pojištění kol a elektrokol vám pomůže

při krádeži kola z volného prostranství, auta či nosiče na kola

když kolo poškodíte následkem nehody nebo při přepravě

v případě, že vám kolo zničí neznámý vandal

Pojištění platí v České republice i po celém světě.

Doporučuje Pepa Dressler www.ervpojistovna.cz


# I N T R A I LW E T R U S T

Š Bike Fun International, 2017. All rights reserved. The producer reserves the right to change the here in described specifications in case of technical advance of the product. Typing errors reserved. rockmachine.us

CZ