Page 1

WY D A NI E 1/2010

AUREUS NEWSLETTER Witamy W tym numerze

1

Konkurs

2

Produkt miesiąca

3

Z życia firmy

4

Komis miesiąca

5

Nowa oferta Aureus Leasing

Oddajemy w Państwa ręce nr 1 Aureus Newsletter. Dzięki niemu będą mogli Państwo zapoznać się z naszą firmą oraz jej pracownikami. Na stronach Newslettera będziemy informowali o konkursach oraz nowościach produktowych oferowanych przez firmę Aureus. Znajdzie się miejsce także dla Was, naszych partnerów. W każdym numerze będziemy prezentowali jednego z Was. W tym numerze o nowym konkursie organizowanym przez Aureus S.J. Przedstawimy nowy produkt kredytowy „Prosta hipoteka” będący hitem na obecnym rynku finansowania działalności gospodarczej. Zapoznamy Państwa z Dyrektorem COK Tomaszem Szotem, który opowiem nam o działaniu Zespołu Uruchomień. Zaprezentujemy osobę Pana Piotra Dudka właściciela Komisu Samochodowego w Pabianicach.

Zapraszamy do lektury! Redakcja Aureus Newsletter

Aureus Newsletter Aureus S.Króliczek, G.Pietraszewski Sp.J.

31-155 Kraków, ul. Warszawska 20/6 12-633-03-57


STRONA 2

Nagrody główne:

AUREUS NEWSLETTER

Konkurs!

1.

2. Odpalarka samochodowa

3. 1.

1. 2.

1. Myjka ciśnieniowa

1.

§1 Organizatorem konkursu jest Aureus S.J. z siedzibą przy ul. Fabrycznej 3b, 34-120 Andrychów, Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd rejonowy w Krakowie pod numerem KRS 0000309170. Konkurs prowadzony jest przez Organizatora na zasadach niniejszego Regulaminu. Konkurs ma charakter motywacyjny. §2 Uczestnikami konkursu są partnerzy sprzedażowi AURESU. §3 Konkurs trwa od 1 lutego do 31 marca 2010. Podsumowanie wyników zostanie. przedstawione najpóźniej do 10 kwietnia. Laureaci zostaną powiadomieni o osiągniętych wynikach i uzyskanych nagrodach pocztą elektroniczną. §4 W konkursie oceniana będzie wysokość obrotów w kredycie lub leasingu. §5 W konkursie będą przyznawane nagrody rzeczowe w postaci: Pierwsze miejsce: myjka ciśnieniowa Drugie miejsce; odpalarka samochodowa Trzecie miejsce: zestaw narzędzi

ŻYCZYMY POWODZENIA ! Zestaw narzędzi

Aureus Newsletter Aureus S.Króliczek, G.Pietraszewski Sp.J.

31-155 Kraków, ul. Warszawska 20/6 12-633-03-57,newsletter@dkaureus.pl


AUREUS NEWSLETTER

STRONA 3

Produkt miesiąca W tym miesiącu pod lupę bierzemy produkt Getin Noble Banku – Prosta Hipoteka. Jest to kredyt hipoteczny z uproszczoną ścieżką przyznawania przez GETIN NOBLE Bank ( nie mylić z DomBankiem! ). Prosta hipoteka to kredyt na oświadczenie pod zastaw hipoteczny aż do miliona złotych! Zabezpieczeniem kredytu może być każda nieruchomość (w tym osoby trzeciej), np. lokal lub dom nawet taki z częścią użytkową, działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, oraz lokal użytkowy o powierzchni nie większej niż 500 m2. Maksymalna wartość kredytu: 1 milion zł, jednak nie więcej niż 50% wartości nieruchomości (w przypadku kredytów do 100 tys. zł. zaciąganych na okres powyżej 12 miesięcy, możliwość uzyskania kredytu do 65% wartości nieruchomości). Kredyt ten może być przeznaczony na dowolny cel, w tym rozwój lub rozbudowę firmy ( klient nie jest z tego rozliczany). Skorzystać z kredytu mogą osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki osobowe (cywilna, jawna, partnerska, z o.o.) oraz przedstawiciele wolnych zawodów.

Roman Grzyb

Bank wymaga jedynie: - zaświadczenia o prowadzeniu działalności gosp. lub wykonywaniu wolnego zawodu/ wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub wypisu z krajowego Rejestru Sądowego (zależnie od formy prawnej prowadzonej działalności) oraz - oświadczenia o wysokości uzyskiwanych dochodów i przychodów, - oświadczenia o nadaniu numeru statystycznego REGON i NIP(w przypadku produktów wymagających założenia rachunku bankowego), - kwestionariusza osobistego właścicieli lub wspólników, - zaświadczenia potwierdzającego terminowość regulowania zobowiązań obligatoryjnych wobec budżetu i ZUS lub deklaracje podatkowe i ZUS, łącznie z dowodami płatności za min. 3 ostanie miesiące. Roman Grzyb rgrzyb@dkaureus.pl Aureus Newsletter Aureus S.Króliczek, G.Pietraszewski Sp.J.

31-155 Kraków, ul. Warszawska 20/6 12-633-03-57 newsletter@dkaureus.pl


STRONA 4

AUREUS NEWSLETTER

Z życia firmy W tym dziale będziemy prezentowali Państwu sylwetki pracowników Firmy Aureus S.J. Na pierwszy ogień idzie Dyrektor Centrum Obsługi Kredytów Tomasz Szot. Tomasz Szot związany jest z firmą Aureus S.J. od początku jej istnienia. Swoje doświadczenie zbierał pracując w Centrum Akceptacji i Administracji Kredytów Getin Bank w Krakowie, gdzie dał się poznać jako bardzo szczegółowy i skrupulatny analityk. Te cechy towarzyszą mu do dnia dzisiejszego. Każdy kto go zna wie, że niczego nie przeoczy, co daje się zauważyć podczas uruchamiania kredytów. Podczas krótkiej rozmowy Tomasz Szot udzielił nam paru cennych wskazówek; Redakcja: Tomku jakie błędy są najczęściej popełniane podczas podpisywania umów kredytowych; Tomasz Szot: W głównej mierze są to błędnie złożone podpisy klientów jak i przedstawicieli. R.: Jak zapobiec takim błędom? T.SZ.: Stare przysłowie mówi: „Kto pyta, ten nie błądzi”. Podczas podpisywania dokumentów kredytowych należy zwrócić szczególną uwagę na zgodność danych znajdujących się na umowie kredytowej względem dokumentów tożsamości.

Dyrektor COK Tomasz Szot

Hobby: piłka nożna, żużel Ulubiony samochód: Alfa Romeo 156 Marzenie; wycieczka na Kubę Znak zodiaku: Koziorożec

R.: To chyba nie jedyne problemy z jakim stykasz się podczas uruchamiania kredytów? T.SZ.: Niestety tych błędów pojawia się sporo. Poczynając od błędnego nr VIN, roku produkcji samochodu kończąc na błędach w adresach klientów. Dlatego tak ważne jest przesyłanie wraz z wnioskiem skanów dokumentów osobistych klientów, dokumentów firmowych i dowodu rejestracyjnego pojazdu. R.: Wynika z tego, iż taka praca wymaga od Ciebie skrupulatności i bardzo dużej dokładności? T.SZ.: Każdy z nas jest człowiekiem, więc nie ukrywam, że błędy zdarzają się również po stronie zespołu Uruchomień. Jednakże coraz lepsza współpraca pomiędzy przedstawicielami handlowymi a Zespołem Uruchomień firmy Aureus S.J. powoduje, że tych błędów jest coraz mniej R.: Tomku dziękuje za rozmowę. SZ.T.: Ja również dziękuję. Pozdrawiam!

Aureus Newsletter Aureus S.Króliczek, G.Pietraszewski Sp.J.

31-155 Kraków, ul. Warszawska 20/6 12-633-03-57,newsletter@dkaureus.pl


AUREUS NEWSLETTER

STRONA 5

Komis miesiąca Komisem miesiąca stycznia został Esco-Car z Pabianic! Właścicielem komisu jest Pan Piotr Dudek. Na pomysł otwarcia komisu wpadł 2 lata temu. Swoją działalność zaczynał na skromnym placu, na którym stało tylko kilka samochodów. W październiku 2009 komis przeniósł swoją siedzibę na ulice Łaską ,która znajduję się w pobliżu trasy wylotowej Pabianice-Wrocław. W swojej ofercie posiada około 40 samochodów osobowych. Od początku swojej działalności związał się z firmą Aureus, współpracując ze swoim opiekunem Maciejem Nowackim. Razem sfinalizowali już sprzedaż na około 25 samochodów. Liczba zainteresowanych klientów stale się powiększa, a co za tym idzie wniosków kredytowych przybywa, pozwalając spełnić marzenia na własne cztery kółka, nie jednemu klientowi. Komis Esco-car jest czynny od godziny 10 do 18, w swojej ofercie posiada przede wszystkim samochody osobowe i dostawcze. Jest w stanie "uszyć" samochód na miarę klienta, sprowadzając samochody na specjalne życzenie zainteresowanego. Pan Piotr ma bardzo duże ambicje co do rozwoju Swojego komisu. Chce ciągle poszerzać swoją ofertę, o różne formy finansowania zakupu pojazdów. Dlatego też współpraca z Aureusem, pozwala mu na rozwinięcie rożnych form kredytowania kupowanych pojazdów, od kredytu samochodowego poprzez leasing, a nawet kredyt gotówkowy. Prowadzenie komisu jest dla Piotra dużym wyzwaniem. Bardzo lubi to co robi, ma nadzieje iż lepsze czasy w sprzedaży samochodów szybko powrócą. Jego ogromnym marzeniem jest, aby wszystkie kupowane samochody były realizowane poprzez kredyt z udziałem firmy Aureus.

ZWYCIĘZCY GRATULUJEMY ! Auto Komis Esco-Car Ul. Łaska 67 95 – 200 Pabianice Godziny otwarcia: Codziennie do 10:00 do 18:00 Zapraszamy!

Aureus Newsletter Aureus S.Króliczek, G.Pietraszewski Sp.J.

31-155 Kraków, ul. Warszawska 20/6 12-633-03-57 newsletter@dkaureus.pl


STRONA 6

AUREUS NEWSLETTER

Nowa oferta Aureus Leasing Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Firma Aureus S.J. przygotowała specjalną ofertę leasingową. Aureus S.J. pod swoimi skrzydłami skupia obecnie 10 towarzystw leasingowych. Tak szeroki wachlarz pozwala na dopasowanie odpowiedniej oferty dla każdego klienta.

Towarzystwa leasingowe, z którymi współpracuje AUREUS:

Przedmiotami leasingu mogą być; samochody osobowe oraz ciężarowe. Maszyny i urządzenia budowlane, poligraficzne, biurowe, rolnicze, leśne oraz gastronomiczne W telegraficznym skrócie; Klient: osoba prowadząca działalność gospodarczą, spółka (cywilna, jawna z o.o., S.A., partnerska, komandytowa), osoba prowadząca gospodarstwo rolne, fundacja, spółdzielnia, przedsiębiorstwo państwowe - Przeznaczenie Leasingu: wszystkie ruchomości - Rodzaje Leasingu: operacyjny, finansowy lub zwrotny - Okres Leasingu: do 84 miesięcy - Wysokość Leasingu: nawet do 5 milionów złotych -Wymagane dokumenty: NIP, REGON, wpis do ewidencji lub KRS. PIT za ostatni rok, zestawienie przychodów oraz kosztów za rok bieżący Unikatowość oferty: - opłata wstępna od 0% - 49% - kwota wykupu już od 1% - atrakcyjne warunki ubezpieczenia - raty równe, degresywne, sezonowe - uproszczona procedura – brak weryfikacji w BIK-u, ZUS, US, KRD - możliwość wliczenia całej raty leasingowej w koszty prowadzenia działalności - możliwość skrócenia amortyzacji środka trwałego W razie jakichkolwiek pytań prosimy pisać na adres; cok-leasing@dkaureus.pl

Aureus Newsletter Aureus S.Króliczek, G.Pietraszewski Sp.J.

31-155 Kraków, ul. Warszawska 20/6 12-633-03-57,newsletter@dkaureus.pl

Aureus newsletter nr 1  

Aureus newsletter nr 1

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you