Page 1

Pakvimpa skanėstais namai, kai ruošia Ragainės meistrai!

Telefonas užsakymų priėmimui bei pasiteiravimui: 8 61831555

Užsakymus priimame ir mūsų Mažosios Ragainės kavinėse - parduotuvėse Vilniuje: PC Panorama, Saltoniškių g. 9, PC VCUP, Konstitucijos pr. 16, Švitrigailos g. 11 k. / Naugarduko g. 41 , Įsruties g. 22, S. Žukausko g. 26 Arba rašykite mums e-paštu : eduardas@mazojiragaine.lt (maitinimo užsakymai, konsultacija) uzsakymai@mazojiragaine.lt (konditerijos gaminių užsakymai, konsultacija)


PYRAGĖLIAI, PYRAGAI

1 kg

Mėsos tortas (su vištiena arba jautiena) Pyragėliai su pievagrybiais Pyragėliai su kopūstais Pyragėliai su daržovėmis Pyragėliai su vištiena Pyragėliai su rūk. lašinukais Pyragėliai su obuoliais Pyragėliai su k/r kumpiu ir sūriu Pyragėliai su š/r lašiša


PYRAGĖLIAI, PYRAGAI Prancūziškas pyragas ,,Kišas“ su lašiša Prancūziškas pyragas ,,Kišas“ su vištiena ir mangais Prancūziškas pyragas ,,Kišas“ su k/r kumpiu ir daržovėmis Prancūziškas pyragas ,,Kišas“ su marcipanu ir pelėsiniu sūriu Prancūziškas pyragas ,,Kišas“ su kalakutiena , kons. mandarinais ir mocarela Prancūziškas pyragas ,,Kišas“ su vištiena ir baravykais Prancūziškas pyragas ,,Kišas“ su vištiena, mangais ir pelėsiniu sūriu


KARŠTIEJI PATIEKALAI

1 vnt.

(garnyras užsakomas atskirai, kepsnių kainos - be garnyro)

,,Kijevo“ kepsnys Kepsnys ,,Svaja“

(Vištienos filė su sūrio, sviesto ir česnakų įdaru)

Vištienos kumpelis įdarytas žaliosiomis alyvuogėmis ir k/r šonine (120 g) Kiaulienos suktinukas su daržovių įdaru ir sūrio padažu Kiaulienos kepsnys įdarytas miško grybais ir sūriu (Kiaulienos nugarinė, miško grybai, sūris)

,,Pokylio“ kepsnys

(Įdaras: grybai, sūris, k/r kumpis, priesk.)

Majonezo - krienų padažas su marinuotais agurkėliais ( 200 g) Žaliasis ,,Pesto“ padažas (200 g) ,,Bešamelio“ padažas su grietinėle ir krapais (200 g) Miško grybų padažas (200 g)


VYNIOTINIAI

(viename gabale, nepjaustyti)

1 kg

Vištienos natūralus Vištienos su špinatų įdaru Vištienos, kiaul. liežuvių Vištienos su dž. slyvomis Vištienos su vytintais pomidorais ir Feta sūriu Kiaulienos natūralus Kiaulienos su dž. slyvomis Kiaulienos su česnakų ir kmynų įdaru Kiaulienos su š/r šonine ir žaliosiomis alyvuogėmis Įdaryta ,,Kaimiška karka“ (Virta kiaulienos kulninė be kaulo. Įdaras: malta kiauliena, kmynai, česnakai)


MĖSOS PATIEKALAI

1 kg/vnt.

Kepta, įdaryta višta (Morkos, svogūnai,obuoliai, malta vištienos filė, grietinėlė, kiaušinis, prieskoniai, citrina)

Kepta, įdaryta višta su dž. slyvomis ir obuoliais (Morkos, svogūnai, malta vištienos filė, dž. slyvos, obuoliai, grietinėlė, kiaušinis, prieskoniai, citrina)

Kepta, įdaryta višta su obuoliais ir graikiškais riešutais (Morkos, svogūnai, malta vištienos filė, obuoliai, graikiški riešutai, grietinėlė, kiaušinis, prieskoniai, citrina)

Kepta, įdaryta antis (Morkos, svogūnai, malta vištienos filė, obuoliai, grietinėlė, kiaušinis, prieskoniai, citrina)

Kepta, įdaryta antis su dž. slyvomis ir obuoliais (Morkos, svogūnai, malta vištienos filė, dž. slyvos, obuoliai, grietinėlė, kiaušinis, prieskoniai, citrina)

Kepta antis kimšta obuoliais Keptos, įdarytos vištienos kulšelės


ŽUVIES PATIEKALAI Įdarytas lašišinis upėtakis su krevetėmis ir otu

iki 3 kg

(Lašiša, krevetės, „mocarellos“ sūris, špinatų įdaras) nuo 3 kg

Lašiša įdaryta miško grybais ir marinuotais vyne svogūnais Įdaryta lydeka … nuo 1,3 kg (Įdaras: malta lydekos filė, morkos, svogūnai, citrina, prieskoniai)

Įdarytas starkis……nuo 1,8 kg (Įdaras: malta starkio filė, morkos, svogūnai, citrina, prieskoniai)

Pikantiški žuvies suktinukai ……vnt. 110 g (Jūros lydekos filė, svogūnai, kaparėliai, sūris, prieskoniai, krapai)

Įdarytas karpis (Įdaras: malta karpio filė, morkos, svogūnai, citrina, prieskoniai)

Kepti lašišos filė gabalėliai, be kaulo Karpio vyniotinis Kepta karpio filė Karpio maltinukai „Žydiškai“


ŽUVIES PATIEKALAI

1 kg

Kepta tilapijos filė Kepta jūros lydekos filė su „Panko“ džiuvėsėliais Žuvies vyniotinis su žaluma Jūros lydekos kepsnys su miško grybų įdaru …vnt. Jūros lydekos suktinukas su daržovių įdaru …vnt. Lašišos kepsnys folijoje su daržovėmis , šampano padaže ...vnt. Oto kepsnys špinatų padaže, folijoje...(130 g/70 g/50 g) Kepti žuvies suktinukas…110g…vnt. (Žuvies filė, daržovių įdaras)

Oto terino suktinukas dumblių lape „Suši“...vnt-30 g. Jūros lydekos filė tešloje… Žuvis drebučiuose …vnt -100 g.


SILKIŲ PATIEKALAI Silkė su vyne marinuotais svogūnais (Silkės filė, svogūnai, pomidorų padažas, vynas)

Silkė su pievagrybiais ir saulėgrąžomis (Silkės filė, pievagrybiai, kepti svogūnai,saulėgrąžos, pomidorų padažas)

Silkė „Dzūkiškai“ (Silkės filė, porai, morkos, obuoliai, razinos, ananasai, citrina)

„Kalėdinė“ silkė (Silkės filė, kepti miško grybai su svogūnais)

Silkė su graikiškais riešutais (Kepti svogūnai, dž. slyvos, pakepinti graikiški riešutai, aliejus)

„Silkė patale“ (Silkės filė, bulvės, burokėliai, kiaušiniai, majonezas)

Silkė „Kaimiškai“ (Silkės filė, kepti svogūnai, morkos)

Silkė „Rusiškai“ (Silkės filė, porai, pupelės, grybai)

Silkė „Mozaika“


SALOTOS, MIŠRAINĖS „Valdorfo“ salotos (Obuoliai, salierų stiebai, mėlynosios vynuogės, citrina, majonezas, natūralus jogurtas, graikiški riešutai)

Sluoksniuotos salotos „Olivje“ su kepta lašišos file ( Bulvės, morkos, agurkai, lašiša, putpelių kiaušiniai, porai, alyvuogės, majonezas, brendis)

Jautienos salotos su saldžiarūgščiu užpilu Salotos su „Serano“ kumpiu (Salotų miksas, vytintas kumpis „Serano“, agurkėliai, pomidoriukai, kons. ananasai, „Džiugo“ sūris, majonezo ir pomidorų padažas )

Salotos su „Chorizos“ dešra (Virta jautiena, obuoliai virti vyne, salotų miksas, švž. agurkai, vyšniniai pomidoriukai, chorizos dešra, gaivus aliejinis užpilas)

Salotos su krevetėmis Burokėlių karpančio „Vila - RA“ (Burokėliai, svogūnai, kaparėliai, krienai, balzamiko actas, alyvuogių aliejus)


SALOTOS, MIŠRAINĖS „Dzūkiškas vinigretas“ (Raug. kopūstai, burokėliai, pupelės, aliejus)

„Naminės“ salotos (Bulvės, morkos, žirneliai, svogūnai, majonezas)

„Kumpio“ salotos ( K/r kumpis, sūris, žirneliai, šparagai, agurkai, pomidorai, majonezas)

Mišrainė su karštai rūkyta skumbre (Bulvės, svogūnai, k/r skumbrė, agurkai rauginti, švž. agurkai, majonezas)

„Itališkos" salotos su „feta“ sūriu (Salotų miksas, pomidorai, agurkai, paprika, sūris „feta“, alyvuogės, aliejinis užpilas)

„Graikiškos“ salotos (Pomidorai, agurkai, mėlynieji svogūnai, paprika, žalios bei juodos alyvuogės, graikiniai riešutai, aliejinis užpilas)

Salotos su tunu (Kons. tunas, salotų miksas, pek. kopūstas, pomidorai, mėlynieji svogūnai, citrina, kiaušiniai, alyvuogės, aliejinis užpilas)

Vištienos salotos su „Džiugo“ sūriu (Kepta vištiena, „Ledo“ salotos, pek. salotos, kons. agurkai, mėlynosios vynuogės, kons. ananasai, „Džiugo“ sūris, majonezas)


PC Panorama, Saltoniškių g. 9, tel. 861119568 PC VCUP, Konstitucijos pr. 16, tel. 865290055 Švitrigailos g. 11 k. / Naugarduko g. 41 , tel. 861032608 Įsruties g. 22, tel. 852707265

Užsakymų priėmimui bei pasiteiravimui tel.

861831555

Profile for manosvetaine

Mazoji ragaine meniu 2016  

Mazoji ragaine meniu 2016  

Advertisement