Page 1

Laimėk vyrų krepšinio rinktinės aprangą!

„Heineken Open'er" festivalio bilietai laukia laimėtojų!


3

A. Mamontovas apie spontaniškas atostogas ir kūrybinius planus „Kas vyksta?“ vasaros numerio svečias – žmogus, kurio pristatyti tikriausiai nereikia. Tai - Andrius Mamontovas. Su juo kalbamės apie vasaros malonumus, kūrybą ir netgi futbolą. Andriau, kaip žadate praleisti šią vasarą? Gal jau turite atostogų planą? Kol kas planuoju savo vasarą. Atostogauju dažniausiai spontaniškai, todėl šiuo metu dar nežinau savo kelionių plano. Papasakokite, kokios buvo Jūsų visų laikų geriausios atostogos. Visos mano atostogos su šeima buvo geros ir įsimintinos. Pernai aplankėme Islandiją ir Škotiją. Kol kas tai įspūdingiausia kelionė. Ar daug kūrybinių planų turite vasarai? Kokie jie? Turiu suplanavęs kelis akustinius koncertus Lietuvoje ir užsienyje, vis dar dirbu prie filmo muzikos. Pastaruoju metu daug laiko praleidote užsienyje, ką ten veikėte? 2009-ųjų pabaigoje kelias savaites praleidau Meksikoje su E.Nekrošiaus „Hamleto“ gastrolėmis. Po šio turo sekė kita darbinė kelionė. Daugiau nei mėnesį svečiavausi Honkonge, kur filmavausi Mario Martinsono filme „Amaya“. Beje, jo premjera Vilniuje vyks jau visai netrukus – rugsėjo viduryje.

Kam pastaruoju metu skiriate daugiausiai laiko - muzikai, kinui ar teatrui? Kaip jau ir minėjau, nuo metų pradžios visas mano laikas yra skirtas filmo „Amaya“ garso takeliui.

Birželį visų futbolo gerbėjų akys kryps į Pietų Afrikos respubliką, kur vyks pasaulio futbolo čempionatas. Ar domitės šia sporto šaka? Nesuprantu šios sporto šakos. Man geriau sportuoti pačiam, nei žiūrėti kaip tai daro kiti (juokiasi).

Andrių Mamontovą išgirsti galėsite jau liepos 8 d. Jo koncertas vyks nuostabioje aplinkoje – „Obuolių salos“ kempinge. Bilietus galite įsigyti „Tiketos“ kasose arba internete www.tiketa.lt.

Leidėjas: UAB „Tiketa“, Ukmergės g. 283 B, LT-06313 Vilnius, tel.: (8–5) 239 4935, info@tiketa.lt Dėl reklamos kreipkitės telefonu (8–656) 05681 Nuotraukos: Leidinyje naudojamos renginių organizatorių pateiktos nuotraukos. Leidėjas neatsako už tai, kad dėl organizatorių kaltės leidinyje aprašyti renginiai gali būti atšaukti, pakeistos jų datos, ar bilietų kainos. Už reklamos turinį leidėjas neatsako. Nuolaidos su šio numerio nuolaidų kuponais ir kodais galioja iki 2010 m. rugpjūčio 31 d. Leidinio „Kas vyksta?“ koncepcija, turinys, stilius bei maketas yra UAB „Tiketa” nuosavybė, saugoma LR įstatymų. Norėdami panaudoti leidinyje spausdinamą medžiagą, turite gauti rašytinį leidėjo sutikimą. © UAB „Tiketa“, 2010


4

Dosjė: Stingas

Apie Stingą Kas jis? Gordon Matthew Sumner, pasaulyje geriau žinomas Stingo (liet. – geluonis) slapyvardžiu. Kur? Stingas gimė ir užaugo Wallsend mieste Anglijoje. Jo mama – kirpėja, o tėtis – inžinierius ir pienininkas. Vaikystėje dainininkas dažnai padėdavo tėčiui išvežioti pieną. Tuo metu niekas nežinojo, kad jiems šį gėrimą į namus pristato būsimoji pasaulinė žvaigždė. Pirmieji darbai. Buvo anaiptol ne iš muzikinės srities. Jaunystėje Stingas dirbo konduktoriumi, statybininku bei mokesčių inspektoriumi. Vėliau universitete jis įgijo mokytojo išsilavinimą. Grojo tik vakarais ir savaitgaliais savo malonumui. Dažniausiai jo partneriais buvo vietinė džiazo grupė „Phoenix Jazzmen“. Pravardė. „Geluonies“ pravardė jam prilipo dėl pomėgio groti vilkint juodais bei geltonais dryžiais išmargintą megztinį. Beje, dainininkas turi savo bendrapavardį sunkiasvorį imtynininką iš JAV. Tiesa, daugkartinis amerikietiškų imtynių čempionas Stingas savo gerbėjus pavergia ne balsu, o triuškinančiais manevrais kovos ringe. Muzikinė karjera ir laisvalaikis „The Police“. Taip vadinosi grupė, atvedusį Stingą į muzikos Olimpą. Prie jos prisijungęs 1977 m., per kitus septynerius metus dainininkas kartu su partneriais išleido penkis milžinišku populiarumu pasižymėjusius albumus, už kuriuos nusipelnė šešių „Grammy“ apdovanojimų. 1983. Stingas nusprendė palikti „The Police“ kai grupė jau pasiekė muzikinį Everestą. Nuo to laiko jis ir kiti „policininkai“ koncentravosi ties soliniais pasirodymais. Vis dėlto 2007 m. „The Police“ buvo trumpam atsikūrusi ir netgi surengė pasaulinį turą. Apdovanojimai. Dainininkas pelnė net 16 „Grammy“ statulėlių. Pagrindiniams pasaulio muzikos apdovanojimams jis buvo nominuotas 28 kartus. Visame pasaulyje parduota per 100 mln. Stingo albumų kopijų. Kino karjera. Nuo pat 1979 m. Stingas pasirodydavo epizodiniuose vaidmenyse įvairiuose kino filmuose bei TV laidose. Dainininkas nominuotas net 3 Oskarų apdovanojimams. Žymiausios juostos, kuriose yra nusifilmavęs dainininkas:


5

„SEL“ koncertinis turas per Lietuvą

„Bruno“, „Bee Movie“, „The Simpsons“ (vienoje serijoje įgarsino pats save) ir kt. Asmeninis gyvenimas. Pirmą kartą Stingas vedė 1976 m., tačiau po aštuonerių metų išsiskyrė. Iš pirmos santuokos du vaikus turintis atlikėjas dabar yra vedęs aktorę Trudie Styler. Su ja turi keturias atžalas. Pomėgiai ir laisvalaikis. Stingas yra aistringas šachmatų gerbėjas. 2000 m. Stingas sužaidė parodomąją partiją su G. Kasparovu. Dainininkas, kaip ir dauguma britų, mėgsta futbolą. Jo mylimiausia komanda – „Newcastle United“. Norėdamas išlaikyti puikią formą, atlikėjas kasdien nubėga po 8 km, anksčiau užsiiminėjo aerobika bei joga. Beje, įdomus ir dar ne daugeliui žinomas faktas – Stingas daugiau nei 10 metų laisvalaikiu ūkininkauja savo valdose Toskanoje. Be to, atlikėjas yra aistringas aktyvistas, kovojantis už aplinkosaugą.

Koncertas Lietuvoje Stingo koncertas. Stingo pasirodymas rugsėjo 17 d. Vilniuje bus išties įspūdingas, atlikėjui akomponuos Karališkasis filharmonijos orkestras iš Didžiosios Britanijos. Apie „Royal Filharmonic Orchestra“. Kartu su Stingu į Lietuvą atvyks 45 Karališkojo filharmonijos orkestro muzikantai. Koncerto metu orkestrui diriguos maestro S. Mercurio. Šis simfoninis orkestras iš Didžiosios Britanijos garsėja savo pasirodymais su L. Pavarotti, A. Bocelli ir kitomis pasaulinėmis muzikos žvaigždėmis. „Aš džiaugiuosi galimybe gastroliuoti su „Royal Filharmonic Orchestra“ orkestru, nes dirbdami kartu mes sukuriame visiškai naujų muzikos spalvų paletę ir iš naujo išrandame dainas, kurias gyvai atlieku jau trisdešimt metų“, – teigia Stingas. Koncerto kūriniai. Stingo koncerto metu „Siemens“ arenoje visiškai naujai skambės garsiausios atlikėjo dainos: „Roxanne“, „Next To You, „Every Little Thing She Does Is Magic“ ir „Every Breath You Take“. Atlikėjo gerbėjai taip pat galės išgirsti daugelį muzikanto solinės karjeros dainų, tokių kaip: „Englishman in New York“, „Fragile“, „If I Ever Lose My Faith in You“, „Fields of Gold“, „Desert Rose“. Ribotas skaičius. Garsaus rokerio ir simfoninio orkestro pasirodymą žiūrovai stebės iš sėdimų vietų, todėl bilietų skaičius bus ribotas.

Kultinė šalies grupė „SEL“ šią vasarą organizuoja vienintelį koncertinį turą Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Jo metu be puikiai visiems pažįstamų kūrinių „SEL“ gerbėjams pristatys ir savo naujas dainas. Koncertinėje programoje numatyta keletas premjerų, kartu su grupe pasirodys būrys šokėjų. „SEL“ lyderis E. Dragūnas šiems ambicingiems pasirodymams ruošia išskirtinę programą, pasitelkdamas naujausių technologijų vaizdo instaliacijas, lazerių efektus, įspūdingą apšvietimo dizainą ir aukščiausios kokybės garso techniką. Iki šiol Lietuvoje tokio techniškai sudėtingo projekto, kuris būtų skirtas vienai lietuviškai grupei, dar nėra buvę! „SEL“ koncertuos liepos 1 d. Vilniaus Kalnų parke, liepos 4 d. Palangos paplūdimyje prie centrinės gelbėjimo stoties, o liepos 9 d. alėjoje prie Dariaus ir Girėno stadiono Kaune.


6

Pajusk muzikinę vasarą! Daugybę draugų muzikos pasaulyje turintis gyvos muzikos klubas „Tamsta“ liepos mėnesį ruošia antrą grandiozinį linksmybių, geros muzikos ir aktyvios veiklos užtaisą. Šiltas, jaukus ir supermuzikalus festivalis „Tamsta“ muzika“ visus į Dzūkiją sukvies liepos 30-31 d. Tarp muzikuosiančių – ir „InCulto“ vyrai Šiųmečiame festivalyje kartu su lietuvaičiais šėls ir savo muziką dovanos nepakartojami švedai „Little Dragon“. Jų vokalistės Yukimi Nagano balsas užburia, o jausmingos dainos skamba tarsi margaspalvės sumišusių soul, pop, džiazo, elektronikos ir ritmenbliuzo muzikos stilių simfonijos. Jau žinoma, kad gera nuotaika

ir muzika festivalio lankytojus apdovanos nutrūktgalviai „InCulto“. Ne ką mažiau ryžtingai nei Jurgis Didžiulis, nusiteikęs Algirdas Kaušpėdas, festivalyje atskleis visą „Anties“ didybę. Gerokai pasipurtyti privers tūkstantines minias lengvai išjudinantys „G&G Sindikato“ vyrai. Romantiški ir elegantiški Leon Somov ir Jazzu dalinsis savo meilę muzikai, o humoro dozę klausytojams įteiks pašėlę „BIX“. Gausų gerbėjų būrį jau turintys „Freaks On Floor“ dovanos dainas iš savo vos pasirodžiusio debiutinio albumo „Freaky Wonder“. Svajokliai „Empti“ išmaudys susirinkusius jausmų jūroje, o „Svastikos Sukitės Greitai (arba tiesiog SSG) su Algiu Ramanausku – Greitai čia pat surengs „kontrastinį dušą“ su sodrios ironijos doze.

Dar daugiau pramogų Prieš metus „Tamsta“ muzikos“ linksmybėse aktyviai dalyvavę šokėjai šiemet sugrįžta su nauja jėga. Sukurta gatvės šokių scena festivalyje atskleis didžiausios gatvės šokių turnyro Baltijos šalyse „Urban dance“ šokėjų gabumus ir pristatys pašėlusių lindyhoperių iš Lindyhop.lt komandą. Tie, kas mėgsta aktyvų poilsi, tačiau pavargs nuo šokių, galės išmėginti jėgas žaisdami muzikalų kapoeros judesių ir paplūdimio tinklinio mišinį – nuotaikingą „Bossabolą“. Kaip visuomet aistras kurstys ir stalo žaidimai. Pasivaikščioti vandeniu ir nesušlapti kiekvienas norintis galės įlipęs į pripučiamą burbulą. Šiemet „Tamsta muzika“ įrengusi tikrą pirtį nudžiugins ir karščio gerbėjus.

Laimėkite 2 bilietus į festivalį! Siųskite nuotrauką tema „Reikalingiausias festivalio daiktas“ el. paštu dalyvauk@tiketa.lt, parašykite savo vardą, pavardę, ir tel.nr. Liepos 16 d. paskelbsime, kas laimės 2 bilietus į 2 dienas truksiantį festivalį.


7

Neįtikėtini „Tiketos“ klubo pasiūlymai Teatro klubas Palangoje Trys kabaretinės komedijos – „Meilė Paryžiuje“, „Šeimos patarėjas“ ir „Brendžio trims!“ – puiki proga rūpesčių raukšles ištiesinti juoko ašaromis. Kaip atsiranda neišsprendžiami šeimyniniai konfliktai ar draugių skleidžiamos paskalos? Pasirodo, jų priežastys visada be galo komiškos. Šeimyniniai aktorių Rido ir Ugnės Žirgulių, Aušros Pukelytės ir Alekso Kazanavičiaus, Aldonos Bendoriūtės ir Nerijaus Gadliausko duetai scenoje meistriškai sujungia gyvenimišką ir profesinę patirtį. Moteriškai lakios logikos perlus žarsto aktorių Ievos Zelionkaitės, Birutės Prekevičiūtės ir Miglės Pauliukaitytės trio. Liepos 27–29 d. Palangos klube „Ramybė“.

„Tiketos“ klubo nariai bilietus į spektaklius „Meilė Paryžiuje“, „Šeimos patarėjas“ ir „Brendžio trims!“ gali įsigyti 30 proc. pigiau.

„Omnitel“ Europos vaikinų (iki 18 m.) krepšinio čempionatas Jonas Valančiūnas

Liepos 22 - rugpjūčio 1 d. Lietuvije vyks Europos vaikinų (iki 18 m.) čempionatas. Tai – antras pagal prestižą, susidomėjimą ir reitingus „FIBA Europe“ renginys (po vyrų čempionatų). Į šias pirmenybes dažniausiai suvažiuoja patys perspektyviausi Europos krepšininkai. Todėl tai – geriausia proga patiems pamatyti perspektyviausius Europos žaidėjus ir, žinoma, palaikyti savuosius!

„Tiketos“ klubo nariai varžybų bilietus ir abonementus gali įsigyti net 20 proc. pigiau.

Mėnuo Juodaragis Šiemet tradicinis festivalis „Mėnuo Juodaragis“ vyks 2010 m. rugpjūčio 27-29 dienomis Aukštadvario regioniniame parke. Tryliktasis festivalis bus ypatingas - pakvies visus nuolatinius MJR lankytojus ir gerbėjus prie žymiosios Velnio duobės! Tryliktojo festivalio scenos ir marga stovykla įsikurs prie velniškai gražių ir padavimais apipintų Škilietų ežerų, kur trys Juodaragio dienos ir naktys stebins mus naujomis baltų žiniomis bei gaivins ugninga muzika. Taip pat klegės gausus senųjų amatų kiemas, suksis šokiai, lankytojus stebins išplėsta kultūrinė festivalio programa - paskaitos, kinas, meno ir ekologiniai projektai, bei pažintiniai žygiai po nuostabiai paslaptingas Aukštadvario apylinkes.

„Tiketos“ klubo nariai bilietus į festivalį „Mėnuo Juodaragis“ gali įsigyti 10 Lt pigiau.


8

Renginių tvarkaraštis 2010 vasara

Renginys

Data 2010 06 12,19, 26, 27, 07 09, 07 18 2010 08 29 2010 06 12, 18, 19, 25, 26 2010 06 12 2010 07 03 2010 06 12, 26 2010 06 16 2010 06 16 2010 06 22 2010 06 30 2010 06 18 2010 07 16

Laikas Vieta 18:00

Kauno valstybinė filharmonija

18:00

Pažaislio vienuolynas, Kaunas

21:00

Prie Mindaugo paminklo, Vilnius

18:30 18:30 20:00 19:00 19:00 18:00 19:00 18:00 17:00

Paežerių dvaro rūmų parkas, Vilkaviškio r. Paežerių dvaro rūmų parkas, Vilkaviškio r. Girulių (Kukuliškių) baterija, Klaipėdos r. Restoranas „Sadutė“, Kaunas Klaipėdos m. kultūros centras Žvejų rūmai „Girstučio“ kultūros rūmai, Kaunas Keistuolių teatras, Vilnius Sovietinis bunkeris, Naujasodės kaimas Sovietinis bunkeris, Naujasodės kaimas

2010 06 18

20:00

Kavinė-klubas „Migdolas“, Kaunas

2010 2010 2010 2010 2010 2010

18 19 20 20 23 25

22:00 22:00 9:00 19:00 21:00 16:00

Klubas „Tarantino”, Vilnius „Pop Star Bar”, Kaunas Išvykimas nuo Lukiškių aikštės, Vilnius „Siemens“ arena, Vilnius Lietuvos teatro, kino ir muzikos kiemas, Vilnius Šalčininkų r., Norviliškių pilis

2010 06 26

18:00

Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

Elektroninės muzikos festivalis „Tundra’10“ Tarptautinis festivalis „Bliuzo naktys 2010“ Andriaus Mamontovo gyvo garso koncertas Miroslav Kultyšev

2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010

30 01 01 01 04 09 02 02 08 12

18:00 19:00 16:00 22:00 22:00 22:00 19:00 20:00 20:00 20:00

Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius

2010 07 14

19:00

2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010 2010

15:00 15:00 15:00 12:00 17:00

„Girstučio“ kultūros rūmai, Kaunas Ūkio banko teatro arena, Vilnius Kosakovo oro uostas, Gdynė Kalnų parkas, Vilnius Prie centrinės gelbėjimo stoties, Palanga Aikštė prie Dariaus ir Girėno paminklo, Kaunas Avilio ežero pusiasalis, Zarasų r. Lūkšto ežeras, Varniai Kempingas „Obuolių sala“, Molėtų r. M. K. Čiurlionio menų mokyklos šokio teatras, Vilnius P.Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejaus kiemas, Kaunas Palangos - Kretingos - Klaipėdos sankryža Palangos - Kretingos - Klaipėdos sankryža Palangos - Kretingos - Klaipėdos sankryža Dainuvos slėnis, Anykščiai Salacgriva, Sporta g. 6, Salacgriva

14:30

„Siemens“ arena, Vilnius

14:30

„Lietuvos ryto“ krepšinio arena, Vilnius

17:00 17:00 20:00 20:00 18:00

Arvydo sodyba, Valiukiškių km., šalia Kernavės Sala „Dainų slėnis”, Varėnos r. Kruizinių laivų terminalas, Klaipėda Zaraso sala, Zarasai Klubas „New York“, Vilnius

XV Pažaislio muzikos festivalis

Ekskursija „Vaiduokliška naktis“ Paežerių dvaro festivalio atidarymo koncertas Paežerių dvaro festivalio uždarymo koncertas Juodoji tvirtovė prabyla („Karas ir jūra“) Komedija „Meilė Paryžiuje“ Premjera! „Ša, kalba mamos!“ „1984. Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje” Kaukių pasimatymas (didysis „Speed Dating” renginys) „Playboy Party Lithuania” Ekskursija „Grafų Tiškevičių dvarai“ Vyrų rankinio rungtynės: Lietuva - Norvegija Labdaringas koncertas „Nedelsk!” projektui Muzikos ir meno festivalis „Be2gether“ „Mastersingers USA“ ir „Ąžuoliuko” chorų koncertas Komedija „Boeing Boeing“ „Heineken Open`er Festival 2010” SEL koncertinis turas

„Omnitel” 1000 km lenktynių klubas Muzikos festivalis „Velnio akmuo“ „Positivus” festivalis „Omnitel“ Europos vaikinų (iki 18 m.) krepšinio čempionatas „Baltic Prog Fest” Festivalis „Tamsta Muzika 2010” „MIKA World Tour 2010“ Jūros šventės metu Tarptautinis festivalis „Roko naktys - 2010“ „Cannibal Corpse” koncertas

06 06 06 06 06 06

06 07 07 07 07 07 07 07 07 07

07 07 07 07 07 07 08 07 08 07 07 08 08 08

15 16 17 16 16 22 01 22 01 30 30 01 06 17

Informacija apie renginius ir bilietų rezervavimas visą parą (2 Lt/min.)

Vasarą keičiamas „Tiketos“ kasų darbo laikas. Visa naujausia informacija internete www.tiketa.lt


10

Festivaliai

Pažaislio muzikos festivalis Penkioliktasis festivalis ypatingas savo retrospektyvumu. Jame tarsi bandoma apžvelgti jau nueitą kelią, prisimenant jau girdėtus muzikinius kolektyvus bei ryškias muzikos pasaulio asmenybes. Tad festivalyje ir bus visko: nuo populiariosios muzikos iki barokinės operos, nuo aistringų flamenko ritmų iki užliūliuojančios romantikos. Klausytojai galės mėgautis net šešių Lietuvos bei užsienio orkestrų pasirodymais, žinomų ir garsių solistų interpretacijomis. Festivalis vyks visą vasarą. Su šiuo kuponu pirkdami bilietus į Pažaislio muzikos festivalio koncertus gausite 20 proc. nuolaidą. Nuolaida taikoma pateikus kuponą „Tiketos“ kasose.

„Be2gether”

„Heineken Open‘er“

Griausmingiausiame meno ir muzikos festivalyje šiemet išgirsime „Empire of the Sun”, „Skunk Anansie”, „Roots Manuva”, „Ruble”, „Antį”, „Happyendless”, „Skamp”, „Paskutinius Brėmeno muzikantus“, „Poliarizuotus stiklus“, „Bix”, „Žas”, Aliną Orlovą ir begalę kitų užsienio bei Lietuvos žvaigdžių.

„Heineker Open‘er“ – didžiausias meno ir muzikos festivalis Lenkijoje. Sutraukiantis per 60 tūkst. dalyvių iš daugiau nei 30-ies valstybių, jis gali pasigirti neeilinėmis pasaulinio lygio žvaigždėmis.

Be muzikos čia laukia dar ir galybė kitų pramogų: molinis festivalio miestas, G. Ivanausko teatras, futbolas, „Bossaball“ turnyras, vasaros kino teatras „Pasaka“, kirpėjų ir stilistų komanda „M&N live design show”, pirtys su terapija ir masažais, „Foto Sąjūdžio“ rengiamos fotosesijos, interneto kavinė su „Apple“, „Įkrauk zona“, purvo baseinas ir kt. Festivalis vyks birželio 25-27 d.

Šie metai – ne išimtis, mat pasirodyti festivalyje jau sutiko „The Dead Weather“, Fatboy Slim, „Wild Beasts“, „Die Antwood“, „Pearl Jam“, „Massive Attack“, „Nas & Damian Marley“, „Hot Chip“, „Groove Armada“, „Cypress Hill“, „Gorillaz Sound System“ ir daugybė kitų. Festivalis vyks liepos 1-4 d.

Laimėkite net 4 bilietus į „Heineken Open‘er“! Viskas, ką turite padaryti, tai nusifotografuoti su visa „kovine“ apranga – guminiais batais, lietpalčiu, kepure ir kitais atributais. Smagiausių nuotraukų autoriams atiteks – visų keturių festivalio dienų bilietas! Nuotraukas siųskite adresu dalyvauk@tiketa.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, telefoną ir el. paštą. Konkursas vyks iki birželio 23 d.


Festivaliai „Naujosios muzikų kartos“ festivalis Muzikos virtuozus, sužavėjusius Londono, Paryžiaus, Maskvos ir Niujorko publiką, pirmajame vasaros festivalyje pristato „Naujoji muzikų karta“. Nuo J.S. Bacho, W.A Mozarto ir F. Chopino iki G.Gershwino, nuo klasikos iki džiazo, – originalios interpretacijos skambės liepos 7–17 d. 20 val. Vilniuje, „Šokio teatre“. Renginyje girdėsite pianistų M. Kultyševo, I. Wunderio, A. Grynyuko, I. Lovchinskio, K. Uinsko, D. Mažinto, A. Puodžiuko muziką. Taip pat pasirodys pasaulyje pripažinti smuikininkai D. Tkachenko, A. Gilmanas, džiazo virtuozas olandas W. den Herderis ir kiti. Šalia koncertų organizatoriai suteiks galimybę jauniesiems Lietuvos ir užsienio studentams dalyvauti festivalio akademijoje. Su šiuo kuponu pirkdami bilietus į „Naujosios muzikų kartos“ vasaros festivalį, gausite 15 proc. nuolaidą. Ji taikoma perkant internetu www.tiketa. lt ir „Tiketos“ kasose. Nuolaidos kodas KV21.

11

„Bliuzo naktys“ „Bliuzo naktys“ šią vasarą taps pirmuoju pilnametystės sulaukusiu tarptautiniu festivaliu Lietuvoje. Vieta tradicinė – Lūksto ežero pakrantė. Maža to, savo 18-ąjį gimtadienį festivalis paminės su ypatingu trenksmu sukviesdamas žymių JAV, Vakarų Europos, Baltijos ir kitų šalių bliuzmenų plejadą. Vieni tokių - vilkai iš Teksaso „Smokin Joe Kubek and Bnois King“, pelnę daugybę apdovanojimų, taip pat pernai geriausiu bliuzo armonikėlės virtuozu pripažintas Billy Gibson, jam akomponuos norvegų bliuzo pažibos JT. Lauritsen & The Buckchot hunter.

Su šiuo kuponu gausite 10 Lt nuolaidą vienam festivalio „Bliuzo naktys“ bilietui „Tiketos“ kasose ir internete www.tiketa.lt. Nuolaidos kodas KV21.

„Roko naktys“ Roko festivalių daug, o „Roko naktys“ – vienintelės, sutemsiančios jau rugpjūčio 6 – 7 d. Pagrindinės šio festivalio žvaigždės - melodingo death metalo chuliganai iš Skandinavijos „Sonic Syndicate“ ir indie roko herojai iš Didžiosios Britanijos “The Subways”. Roko naktyse taip pat aidės Gibraltaro mafijos vyrukų “Breed 77“ šūviai, pasirodys suomių rokeriai “Lapko” bei naujas roko žvaigždžių projektas “Killing Machine”, susidedantis iš net 7-ių grupių.

Su šiuo kuponu gausite 10 Lt nuolaidą vienam festivalio „Roko naktys“ bilietui „Tiketos“ kasose ir internete www.tiketa.lt. Nuolaidos kodas KV21.


12

Koncertai Skambi vasara „Vandenyje“ Palangos „Vandenio“ muzikos klubas šią vasarą pradės skaičiuoti šeštuosius gyvavimo metus. Tai – ištisus metus veikiantis „teisingos“ muzikos klubas, per penkerius metus surengęs virš 500 koncertų. Šią vasarą numatomas intensyvus koncertinis sezonas su populiariais Lietuvos ir užsienio atlikėjais. Lankytojai sulauks Andriaus Mamontovo, Kosto Smorigino, Nedos, Olego Ditkovskio, Aido Giniočio, Andriaus Kaniavos, Gyčio Paškevičiaus, Sashos Songo. Koncertuos ir publikos numylėtinis Algirdas Šuminskas su Latvių grupe „Keksi“, pasirodys ispaniško flamenko atlikėjas gitaristas iš Rusijos Valerijus Čaikinas ir daugelis kitų publikos pamėgtų ir visiškai naujų ir negirdėtų atlikėjų. Koncertų bilietus galite įsigyti „Tiketoje“.

„Mastersingers USA” pirmą kartą lankysis Lietuvoje Birželio pabaigoje į Lietuvą atvyksta unikalus vyrų choras „Mastersingers USA“. Jo nariai, išsibarstę po visas JAV valstijas, koncertiniam turui išsiruošia kas 2–3 metus. Vienas jų koncertų bus surengtas ir Vilniuje, birželio 26 d., 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, kartu su žymiuoju „Ąžuoliuko” choru. Advokatai, gydytojai ir sėkmingų firmų vadovai baigę prestižinius JAV universitetus kartą į metus renkasi dainuoti. Visi choristai anksčiau ar vėliau mokėsi

pas profesorių Bruce McInnes, kuris pagarsėjęs savo talentu valdyti didžiulius chorus. Vien jo dėka, užtenka vos vienos, bendros repeticijos per metus, kad choras „Mastersingers USA“ ne tik pelnytų prestižinius apdovanojimus, bet ir keliautų po Europą su savo muzikine programa. Nuo 1996 metų Europą lankančio choro repertuaras – labai įvairus. Šv. Kotrynos bažnyčioje skambės sakralinės muzikos kūriniai, skirtingų šalių folkloro dainos, spiričiueliai bei šiuolaikinės muzikos perlai, gyvuojantys daugiau nei penkis šimtmečius.

Su šiuo kuponu pirkdami bilietus į „Mastersingers USA“ koncertą gausite 20 proc. nuolaidą. Ji taikoma perkant internetu www.tiketa.lt ir „Tiketos“ kasose. Nuolaidos kodas KV21.


Sportas „Karšta“ rinktinės vasara Pailsėję po varžybų klubuose, jau liepos viduryje į pirmąją stovyklą susirinks Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatai. Visų jų ir naujojo rinktinės trenerio Kęstučio Kemzūros šį rudenį laukia rimtas ir svarbus išbandymas – Pasaulio vyrų krepšinio čempionatas, kuris vyks Turkijoje rugpjūčio 28 – rugsėjo 12 d. Pasirengimą šioms varžyboms pagrindinė Lietuvos rinktinė pradės liepos 15 d., o liepos 31 d. Šiauliuose Lietuvos rinktinės laukia pirmosios kontrolinės rungtynės su Suomija. Galimybę pamatyti šalies komandą prieš čempionatą turės progą ir Panevėžio bei Kauno krepšinio aistruoliai ir miestų svečiai. Panevėžyje rugpjūčio 2 d. Lietuva išmėgins jėgas su Čekija, o Kaune – rugpjūčio 24 d. susikaus su Iranu. Po poros dienų krepšininkai išvyks į Izmirą, kur pirmajame etape mūsiškių laukia akistatos su Ispanijos, Prancūzijos, Kanados, Libano ir Naujosios Zelandijos rinktinėmis.

Laimėkite Lietuvos rinktinės aprangą! Viskas, ką turite padaryti, tai nufotografuoti ar nufilmuoti, kaip ruošiatės sirgti už Lietuvos rinktinę Pasaulio čempionate Turkijoje ir atsiųsti mums adresu dalyvauk@tiketa.lt, neužmirškite parašyti vardo, pavardės, telefono ir el. pašto. Konkursas truks iki liepos 15 d.

„Omnitel 1000 km lenktynės“ „Omnitel 1000 km lenktynės“ – didžiausias renginys Lietuvos automobilių sporto padangėje. Šiemet organizatoriai žada kaip niekad daug siurprizų. Be „Battery Super Sprint“, „LNK žvaigždžių lenktynių“, tradicinio mechanikų bėgimo ar kitokių rungčių bei atrakcijų, po dvejų metų pertraukos į „Omnitel 1000 km lenktynes“ vėl sugrįžta nemenką susidomėjimą keliantis Lietuvos drag lenktynių čempionatas.

O kur geriausia klausytis svylančių padangų muzikos, jei ne lenktynių klube? Čia jūsų lauks įvairios pramogos, koncertai, žaidimai ir kitos atrakcijos – visa tai – jau liepos 14-17 d.

Drago čempionato dalyviai, tarp kurių, be abejonės, matysime greičiausius šalies ir užsienio sportininkus, varžysis pirmąją renginio dieną nuo 19 iki 24 val., todėl lenktynių finalas, vyksiantis jau sutemus, bus ypatingas. Dar viena karščiausia naujovė – šiemet pirmą kartą Palangoje rengiamos „Oldtimer“ (senų, antikvarinių automobilių) lenktynės. Su šiuo kuponu pirkdami bilietus į „Omnitel“ 1000 km lenktynes, gausite 20 proc. nuolaidą. Ji taikoma perkant internetu www.tiketa.lt ir „Tiketos“ kasose. Nuolaidos kodas KV21.

13


14

Teatras

1984. Išgyvenimo drama 25 kilometrai nuo Vilniaus, 5 metrai po žeme - ir jūs SSRS. Čia galėsite gauti šį tą geresnio nei traukinio bilietą - galimybę dviem valandoms persikelti į praeitį ir tapti totalitarinės valstybės piliečiu. Atvykusiuosius dalyvauti išgyvenimo dramoje pasitiks sargyba su šunimis. Atsisveikinę su savo daiktais, aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis, jūs dviem valandoms panirsite į įtampos ir socialinių keistenybių pilną sovietinį gyvenimą. Su šiuo kuponu pirkdami bilietus į „1984. Išgyvenimo dramą“ gausite 10 proc. nuolaidą. Ji taikoma perkant internetu www.tiketa.lt ir „Tiketos“ kasose. Nuolaidos kodas KV21.

Požeminis socializmo muziejus 25 kilometrai už Vilniaus uždaroje teritorijoje po žeme „įkalintas“ dingęs pasaulis, vieno iš JAV prezidentų vadintas blogio imperija – Sovietų Socialistinių Respublikų Sąjunga. Persirengę specialiais rūbais, patyrusio gido vedami požeminiame bunkeryje jūs pamatysite: propagandai skirtą Raudonąjį kampelį – Lenino kambarį, KGB tardymo kambarį, „beriozką“ – valiutinę parduotuvę ir kt. Su šiuo kuponu pirkdami bilietus į Požeminį socializmo muziejų gausite 10 proc. nuolaidą. Ji taikoma perkant internetu www.tiketa.lt ir „Tiketos“ kasose. Nuolaidos kodas KV21.

„Boeing Boeing“ Bernaras yra architektas. Jis jaunas, gyvena Paryžiuje. O kaip gyvena jaunas paryžietis, kuriam architektūra, tiesą sakant, nelabai terūpi? Teisingai – jis gyvena linksmai. Jokių buitinių rūpesčių, nes butą sutvarko namų šeimininkė. Laisvo laiko daug ir puikiausios sąlygos turėti meilužę. Ką ten meilužę – iš karto tris! Trys sužadėtinės. Na, tai jos taip mano. Vieną gražią dieną pas Bernarą į svečius atvažiuoja buvęs bendramokslis – paprastas vaikinukas iš provincijos. Ir staiga ima aiškėti, kad nuo šiol klasiokai jau nebegali nė iš tolo nuspėti, kas jų laukia kitą akimirką. Neregėtą spektaklio sėkmę įrodo tai, kad po premjeros Paryžiuje komedija „Boeing Boeing“ su vienintele neilga pertrauka buvo rodoma 44 metus. Kasdien! Su šiuo kuponu pirmiesiems 50 bilietų į birželio 30 ir liepos 1 d. vyksiančius „Boeing Boeing“ spektaklius gausite 70 proc. nuolaidą! Ji taikoma perkant internetu www.tiketa.lt ir „Tiketos“ kasose. Likusius bilietus įsigysite 25 proc. pigiau. Nuolaidos kodas KV21.


kas_vyksta2010vasara  
kas_vyksta2010vasara  

kas_vyksta2010vasara

Advertisement