Page 1


ed nisidem Hügiee Invisible e Libress

Libresse Invisible SecureFit tehnoloogia järgi loodud hügieeniside järgib perfektselt sinu kehakuju- sideme esimene ja tagumine pool on erinevad. Nad on kujundatud sinu kehakuju ja -liikumist arvestades ning seetõttu on nad mugavad ja pakuvad kindlat kaitset igas olukorras, mida iganes sa teed. Libresse Invisible sidemed sisaldavad erilist materjali Efficapt, millel on eriti head vedelikku imavad omadused. Efficapt lukustab endasse kindlalt vedeliku ja ebameeldiva lõhna. Samuti suudab Efficapt kiht jaotada ühtlaselt vedeliku kogu pinna ulatuses, et tunneksid end kauem värskemana. Libresse Invisible sarjas on neli erinevat hügieenisidet: Libresse Invisible Normal Clip, Libresse Invisible Super Clip, Libresse Invisible Goodnight ja Libresse Invisible String. Libresse Invisible sarja tooted on pehme tekstiilisarnase pealispinnaga, kiire imavusega ja eriti õhukesed.

Normal Clip 10tk pakis

Normal Clip Duopakk 20tk pakis

Super Clip 8tk pakis

Super Clip Duopakk 16tk pakis

Normal String Clip 12tk pakis

Goodnight Clip 7tk pakis


ed nisidem Hügiee e Maxi Libress

Libresse Maxi hühieenisidemed on paksemad kuid ka need sidemed on loodud kasutades SecureFit tehnoloogiat. Maxi Goodnight on pikem side, mis annab sulle kindlustunde ka öisel ajal, et saaksid nautida rahulikku und. Kuna nendel sidemetel on suur imamisvõime, sobivad need hästi kasutamiseks ka sünnitusjärgsel ajal. Sideme hoiavad kindlalt paigal pehmed tiivakesed. Maxi sarjas on kolm erinevat hügieenisidet: Libresse Maxi Normal, Libresse Maxi Super ja Libresse Maxi Goodnight.

Maxi Normal Clip 10tk pakis

Maxi Super Clip 9tk pakis

Maxi Goodnight Clip 10tk pakis

emed ieenisid Natural g ü h , itsed resse Pesuka salvrätid Lib d u t iisuta

ja n

Libresse Natural hügieenisidemed sisaldavad antibakteriaalse ja seenhaigusi ennetava toimega kummelit ning aaloed. Need komponendid mitte üksnes ei neutraliseeri ebameeldivat lõhna vaid omavad ka õrnale nahale vajalikku pehmendavat hooldavat toimet. Samuti aitavad aaloe ja kummel vähendada naha ärritust, muutes Libresse Natural tootesarja ideaalselt sobivaks tundliku nahaga naistele. Kummel on tugeva põletikuvastase ja ülitundlikkust vähendava toimega. Aaloe sisaldab palju antioksüdante (C ja E vitamiinid) ja on tugeva põletikuvastase toimega. Libresse Natural sarja kuuluvad kummeli ja aaloega rikastatud hügieenisidemed, pesukaitsed ja niisutatud salvrätikud. Libresse niisutavad salvrätikuid tasub alati hoida oma käekotis, et olenemata olukorrast saaksid hoolitseda oma hügieeni eest ja tunda end värskena.

Natural Normal 20tk pakis

Natural String 18tk pakis

Natural Normal 40tk pakis

Natural niisutatud salvrätikud

Natural Ultra Normal 10tk pakis

Natural Ultra Duopakk 20tk pakis


d just Kuna püksikute lõige võib olla väga erinev, on oluline, et valiksid aisted. Õ aalse õige kujuga pesukaisted. Õige kuju tagab maksimaalse ustunde ja pesukaitse püsi mugavustunde püsib kindlalt oma kohal.

itsed Pesuka tring r&S Hipste

Kas tead, et kuum pesutrend on hipster lõikega püksikud. Selleks, et saaksid kaitsta oma kaunist pesu ja tunneksid end alati värskena, on Libresse loonud uued pesukaitsed, mis sobivad ideaalselt sinu hipsterite ja bokserite kujuga.

Hipster 18tk pakis

Spetsiaalselt sinu stringidele. Proovi ka string lõikelisi pesukaitseid Libresse Natural tootesarjast.

String Light ght 30tk pakis is

ro

se Mic

it Pesuka

Libresse Micro on kõige väiksemad pesukaitsed maailmas, kõigest 9x4 cm suurused. Tänu väikestele mõõtmetele võid neid pesukaitseid kasutada mis iganes kujuga püksikuid kandes. Micro pesukaitsed on pakendatud kenasse väiksesse karbikesse, et saaksid nad hõlpsasti oma käekotis kaasas kanda, kus iganes sa ka ei viibiks.

Micro 22tk pakis


itse Pesuka ure ec S & Fresh

Libresse Fresh & Secure kõiki vedelikke imav pesukaitse E vitamiiniga hoolitseb sinu eest ja kindlustab värske tunde. Selle sarja pesukaitsetel on kõiki vedelikke imav pealispind, mis lukustab endasse kogu vedeliku ja lõhna. Pealmine kiht sisaldab E vitamiini, et kanda hoolt sinu tundliku naha eest. Sobib kasutamiseks ka kerge uriinipidamatus korral. Tunne end alati hästi ja enesekindlalt, sest sa väärid seda!

Normal al 30tk pakis

LLong 26tk pakis

Extra Long 22tk pakis

itse Pesuka ssic l & Cla Norma

Libresse Normal pesukaitsed on mõeldud eelkõige kandmiseks klassikalise lõikega püksikutes. Need on õhukesed ning lubavad nahal hingata. Pealiskiht on hea imavusega, mis lukustab vedeliku endasse ning hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke. Libresse Normal pesukaitsed on loodud SecureFit tehnoloogiat kasutates. Pesukaitse esimene ja tagumine pool on erinevad järgides sinu kehakuju ja liikumist, tagades nii pesukaitse parima kohalpüsivuse.

Normal Duopakk 40tk pakis

Soodsa hinnaga Classic pesukaitsed on klassikalise lõikega ja pehme pealispinnaga. Tootepakendis on 50 pesukaitset, seega võid üsna pikaks ajaks poesedelilt maha tõmmata pesukaitsete ostmise. Classic 40+10tk pakis


lt.

kindla ennast se`i Tunne r Lib es Kanna

Iga naine on unikaalne. Erineme üksteisest paljuski: silma- ja juuksevärv, näokuju, pikkus, kaal, hobid, elustiil. Samuti kulgevad erinevalt ka meie need päevad, millest me kõva häälega rääkida ei taha. Et päevade ajal tunneksime end võimalikult mugavalt ja saaksime kindlustundega tegeleda kõigega mis kuulub meie igapäeva elu hulka, on oluline valida sobiv toode, et mitte muretseda plekkide ja piinlike olukordade pärast. Tutvustame sulle Libresse tootevalikut, et saaksid piisava ülevaate nende eripäradest ja sobivusest erinevateks olukordadeks. Tunne end kindlalt. Kanna Libresse`i. Pealispind on kaetud pehme ja nahasõbraliku kangalaadse materjaliga.

Kehakuju järgiv esiosa tagab, et side püsiks kindlalt paigal ja ei nihkuks tahapoole.

Sidemetes olev kiht, mis kannab nime Efficapt, tagab Kehakuju järgiv tagaosa kiire vedeliku imavuse. side järgib perfektselt kehakumerusi. Suurus

Omadused Imavus

Invisible SecureFit vorm 3mm paksune

Natural

Maxi

SecureFit vorm 6-7mm paksune

String

Normal

Super

kasutamiseks päevade keskmisel perioodil string-lõikeliste püksikutega

kasutamiseks päevade keskmisel perioodil

suurema väga suure imamisvõimega imamisvõimega ja pikem side ja pikim side

Goodnight

http://margus.slegg.pri.ee/libweb_1  

http://margus.slegg.pri.ee/libweb_1.pdf

Advertisement