Page 1

Otwarta Platforma E-Learningowa


IDEA Otwarta Platforma E-Learningowa  Każda firma szkoleniowa może sprzedawać on-line swoje szkolenia, kursy e-learningowe i inne produkty informacyjne bez wstępnych inwestycji.  Każda firma szkoleniowa może prowadzić szkolenia na żywo lub dostarczać wiedzę w formie kursów e-learningowych i innych produktów informacyjnych bez wstępnych inwestycji  Każdy niezależny trener, nie mający własnej firmy, może robić to samo z wyłączeniem sprzedaży produktów fizycznych i szkoleń stacjonarnych bez wstępnych inwestycji.

Pierwszy taki projekt w Polsce i jeden z pierwszych na świecie.


Usługi Oferujemy:  Promocję i sprzedaż produktów i usług edukacyjnych dowolnych firm szkoleniowych i niezależnych trenerów w MODELU PROWIZYJNYM.  Tworzenie zamkniętych, ale darmowych, kursów oraz całych "mini platform e-learningowych” w MODELU ABONAMENTOWYM.


E-Market Szkoleniowy Umożliwiamy sprzedaż i kupno on-line (natychmiastowe płatności i przelewy) dowolnych produktów i usług edukacyjnych:  Szkolenia i Konferencje stacjonarne  E-learning synchroniczny i asynchroniczny  E-Booki  Kursy multimedialne  Serwisy abonamentowe  CD i DVD  Quizy i Fora dyskusyjne


Internet

Proces sprzedaży

Katalog szkoleń lub wyszukiwarka

Oferta kursu z formularzem

Podzielony na kategorie produktowe i tematyczne katalog szkoleń z opcją przeszukiwania po słowach lub cenie.

Obok oferty znajduje się formularz zamówienia. Jeśli użytkownik jest zalogowany. Formularz będzie wypełniony.

Płatność on-line przez Platnosci.pl

Natychmiastowy dostęp do wiedzy

Klient płaci poprzez zintegrowane z Ekademią konto w Platnosci.pl należące do organizatora kursu.

Natychmiast po opłaceniu klient otrzymuje dostęp do kursu i jego zawartości.


Automatyczny System Sprzedażowy Ekademia zapewnia:

Oraz:

 Natychmiastową integrację systemu płatności błyskawicznych z nowo wprowadzonymi do oferty produktami .

 Powiadamianie na e-mail o każdym złożonym i każdym opłaconym zamówieniu z pełnymi danymi do wystawienia FV lub paragonu,

 Jeden panel ekademia.pl/historia z historią zamówień wszystkich kursów danego organizatora z opcją filtrowania po kilkunastu parametrach. Dostosowany do przeglądania w telefonach komórkowych.

 Możliwość wysyłania pełnych danych zamówienia na wskazany przez organizatora skrypt (API do integracji z systemami księgowymi, e-commerce i innymi platformami e-learningowymi),

 Automatyczny system śledzenia źródeł pozyskiwania klientów. Opcją podania własnych parametrów w celu śledzenia własnych kampanii reklamowych. Dane znajdują się w panelu zamówień.

 System opłat abonamentowych, składający zamówienie w imieniu klienta. Po upływie okresu abonamentu i przypominający klientowi o tym fakcie. [W TRAKCIE PRAC]


Zintegrowany System Marketingowy Wsparcie promocji sprzedaży poprzez:

Powiadomienia:

 5 kodów rabatowych z różnymi cenami.

 API – system wysyła wszystkie dane o nowych i opłaconych zamówieniach na wskazany przez organizatora skrypt.

 "Jednorazowa Oferta", która pokaże się klientowi po zakupie tylko jeden raz. Doskonały sposób na upselling (współgra z kodami rabatowymi).  Wiadomość od organizatora, wysyłana do klienta. Wiadomość taka może zawierać treści promocyjne (up-selling).  Przedziały czasowe, w których produkt będzie dostępny w sprzedaży.

 Automatyczne przypomnienia po 24, 48 i 72h o nieopłaconym zamówieniu. (w ciągu 72h jest opłaconych 96% zamówień, które będą podtrzymane) [W TRAKCIE PRAC].  Automatyczne powiadamianie organizatora o nieopłaconym zamówieniu po 96h od momentu złożenia zamówienia, z danymi umożliwiającymi bezpośredni kontakt z klientem albo wysłanie faktury do zapłaty. [W TRAKCIE PRAC].


Marketing wirusowy W promocji kursów pomagają:  8000 niezależnych partnerów, którzy promują kursy w zamian za prowizję od wygenerowanej sprzedaży, ustalaną samodzielnie przez organizatora.  Każdy użytkownik Ekademii może być partnerem i pomóc w promocji kursów. Może to robić aktywnie na dowolny legalny sposób albo pasywnie publikując blog na Ekademii.  Tagi (słowa kluczowe), opisujące kurs, są automatycznie linkowane do oferty, jeśli system znajdzie je w blogach na Ekademii,  System blogów wspierających promocję kursów poprzez automatycznie linkowanie słów, wsparcie przy budowie listy adresowej oraz unikalną funkcjonalność auto-odpowiedzi na komentarze, która ułatwia aktywizację czytelników bloga.


Swoboda i Branding Ułatwiamy budowanie własnej marki:  Możliwość dowolnego kształtowania treści oferty oraz informacji dodatkowych przed, w i za formularzem zamówienia.  Łatwe umieszczanie multimediów dzięki „Kodom Ekademii”  Kilkanaście opcji kolorystycznych oraz kilka formatów kursów do wyboru.  Możliwość zdefiniowania własnego nagłówka graficznego i własnego pliku aby upodobnić kurs do własnej strony www.  Swoboda co do czasu trwania lub daty rozpoczęcia i zakończenia kursu.


Platforma E-Learningowa W pełni funkcjonalna platforma e-learningowa umożliwiająca:  Przeprowadzenie sprzedanego właśnie kursu (na żywo lub w trybie asynchronicznym).  Dostarczenie produktu informacyjnego (e-booka, kursu multimedialnego).  Uzupełnienie szkolenia stacjonarnego o pożądane przez duży procent uczestników takich szkoleń materiały do pobrania oraz forum umożliwiające kontakt z pozostałymi uczestnikami.  Możliwość łatwego przeprowadzenia audycji na żywo (video lub audio) w ramach kursu. (W TRAKCIE PRAC: Własny serwer streamingowy zintegrowany z platformą)


Wypełniamy lukę W przeciwieństwie do konkurencji:  Umożliwiamy sprzedaż on-line, dzięki czemu możemy zaproponować model prowizyjny zamiast pakietów promocyjnych (szkolenia.nf.pl, edustacja.pl).  Możemy wydzielić Prywatną Platformę E-Learningową z indywidualnym brandingiem w ciągu 2 tygodni dla dużych klientów. Bez brandingu w ciągu 5 minut.  Dajemy pełną swobodę w kształtowaniu oferty i wyglądu kursu.  Dajemy możliwość testowania różnych kombinacji z użyciem Google Website Optimizer.  Własna platforma do streamingu video – znacznie tańsza od dostępnych na rynku ofert, sprawdzona architektura [W PRZYGOTOWANIU].


Zespół Ekademii Posiadamy doświadczony Zespół:  Dwóch Product Managerów – szkolą się w najnowszych technikach sprzedaży wiedzy on-line. Mają umiejętności copywriterskie i udane kampanie reklamowe za sobą.  Product Manger / AdWords Manager / Programista Flash – umiejętności, jak powyżej plus zdolności programistyczno-webmasterskie.  Administrator / Programista / Specjalista od dźwięku – pracował przy tworzeniu Ekademii od początku jej istnienia. Współtworzył impleBOT.pl i impleSITE.pl. Nadzoruje obsługę techniczną klientów i partnerów. Z wykształcenia, pasji i doświadczenia specjalista ds. dźwięku.  Specjalista od video / Lektor – sprawny montażysta video z doświadczeniem radiowym. Swobodnie porusza się po programach do produkcji multimedialnych.  Specjalista od streamingu / PR – doskonale znający przepisy prawa autorskiego dot. muzyki, doświadczony specjalista od streamingu audio, błyskawicznie poradził sobie też ze streamingiem video. Nieugięty w rozmowach z instytucjami. Zdobywa doświadczenie jako redaktor działu newsów.


Pomysłodawca i Właściciel Piotr Majewski:  Od 9 lat redaguje Płatny CzasNaE-Biznes – 50 000 czytelników, kilka tysięcy klientów.  Sprzedawca wiedzy – 100 000 zł w 7 dni i kilka razy 50 000 zł w 10-21 dni na rynku SMB. Projektował wszystkie elementy tych kampanii.  Organizator – wymyślił i zorganizował (niektóre z partnerami) kilka konferencji od 60 do 400 osób.  Mówca, moderator i trener – występował „na żywo” przed grupami od 10 do 400 osób, moderował i prowadził dziesiątki wykładów przez Internet.  Autor – napisał bestseller „Czas na e-biznes” (Helion, +5000 egzemplarzy) oraz podręcznik i plan szkolenia RozwijamyEBiznes.pl (1900 uczestników, dotowane)  Programista PHP/MySQL – napisał większość kodu systemów impleBOT.pl, impleSITE.pl, modyfikacji Ekademia.pl  Administrator – skonfigurował i zarządza serwerami dedykowanymi firmy.


Zapraszamy do darmowej rejestracji:

www.ekademia.pl/login/signup.php

Ekademia.pl - prezentacja 1.0  

Prezentacja Otwartej Plaformy E-Learningowej Ekademia.pl

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you