Page 1

BESTVINA GOLF ACADEMY Skúšobná e-kniha v MS PPT 01/2011


CHARAKTERISTIKA Profi Golf ¢ V nádhernom prostredí podhoria Vysokých Tatier spoločnosť Profi Golf s.r.o. už vyše päť rokov poskytuje komplexné služby začínajúcim i profesionálnym milovníkom golfu. Spoločnosť v súčasnosti zastupuje deväť najvýznamnejších svetových značiek golfových potrieb a oblečenia na Slovensku i v Čechách, a úspešne rozširuje okruh svojich obchodných partnerov. Klienti 120-hektárový golfový areál Black Stork vo Veľkej Lomnici vyhľadávajú najmä kvôli profesionálnemu golfovému poradenstvu a individuálnemu prístupu k potrebám každého zákazníka. Okrem na Slovensku najväčšieho profesionálneho 27-jamkového ihriska tu nájdete i najväčšiu golfovú predajňu so širokým sortimentom tovaru a raritou je i u nás najväčšie kryté odpalisko dlhé 350 m, ktoré uspokojí i najnáročnejšieho golfistu. Hráči majú k dispozícii trávnaté odpalisko a jedenásť krytých pozícií. V prípade nepriaznivého počasia oceníte golfové simulátory, ktoré sú vynikajúcou pomôckou pre začiatočníkov i pokročilých – umožňujú nácvik základného postoja, golfového švihu, odpalov i hry na greene. Priamo v areáli Black Stork vo Veľkej Lomnici nájdete i golfovú školu Bestvina Golf Academy, kde vás do tajov hry zasvätia profesionálni tréneri. Golfová akadémia ponúka kurzy a skúšky zelenej karty i individuálne tréningové programy.


PRODUKTY ¢

Portfólio značiek, ktoré zastupujeme: Rukka je renomovaná fínska značka, ktorá bola založená ako rodinná firma v roku 1950. Dnes svoje výrobky expanduje do 32 krajín. Patrí medzi najväčších výrobcov športovej módy v Európe. Novinkou je nový materiál Cocona, ktorá sa vyrába z vlákien získavaných z kokosových orechov. Naša spoločnosť je výhradným agentom Rukky pre Slovensko, Českú republiku, Maďarsko, Poľsko, Ukrajinu a Slovinsko. Abacus je švédsky výrobca golfového oblečenia. Firma sídli neďaleko mesta Lund. Od roku 1991, kedy bola založená, rýchlo rastie. Produkty značky Abacus sa predávajú v dvadsiatich krajinách. Modely z dielne Abacus nosia najlepšie európske a americké golfistky. Firma tiež oblieka európsky tím Solheim Cup 2009 v Chicagu. Profigolf je výhradným distribútorom značky Abacus na slovenskom a maďarskom trhu. Sunderland of Scotland zo Škótska vyrába nepremokavé oblečenie a klobúky, windstoperové bundy a dáždniky. Firma vznikla v roku 1940. Šesť rokov za sebou značka Sunderland vyhrala titul najlepšieho výrobcu nepremokavého oblečenia v časopiseToday´s Golfer Magazine. Veľkej obľube sa teší najmä vo Veľkej Británii, kde má až 18% podiel na trhu. Nosia ju napr. i bývalí americkí prezidenti George Bush a Bill Clinton. Profigolf je výhradným distribútorom značky na Slovensku, Poľsku a Maďarsku.


PRODUKTY ¢

Lyle&Scott má s výrobou golfového oblečenia 130ročné skúsenosti. Táto škótska firma sídli v mestečku Hawick na hranici s Anglickom. Oblečenie šijú z čistej ovčej vlny, z luxusnej akostnej kožušiny vačice a divokého hodvábu. Nájdete ho v najprestížnejších obchodoch po celom svete. Profigolf je výhradným distribútorom značky na Slovensku. Cross je ďalším švédskym výrobcom golfového oblečenia. Štýl považujú za spôsob života. Od znovuzrodenia firmy Cross v roku 2003 rastie nie len na škandinávskom, no i svetových trhoch. Modely Cross dnes predávajú v dvadsiatich krajinách. Cross vsádza na kombináciu vysokej funkčnosti a severanského dizajnu. Ich svetoznámy FTX™ Full Stretch™ vodovzdorný materiál bol dva roky po sebe ocenený ako najlepší materiál do dažďa v Austrálii. Modely Cross sú vzrušujúce, moderné a funkčné. Motocaddy je britský výrobca digitálnych golfových vozíkov na bagy s palicami. Firma bola založená v auguste 2004. Novinkou roku 2008 sú dva typy Motocaddy S1 a S3, ktoré kvalitou, cenou i moderným dizajnom predčia konkurenciu. Motocaddy S3 vyhral prestížnu cenu Today´s Golfer Gold Award ako najlepší testovaný elektrický golfový vozík. Profigolf je výhradným distribútorom značky na Slovensku. Asbri je sesterskou firmou Asbri Design, ktorá si za desať rokov svojej existencie vytvorila portfólium klientov ako Puma, Umbro, Kappa a Fila. Asbri Golf sa predáva v Írsku, Európe, Amerike, Kanade, Austrálii a Južnej Afrike. Mnoho svetoznámych športovcov nosí práve doplnky Asbri. Profigolf je výhradným distribútorom značky na Slovensku a v Českej republike.

¢

MacGregor je jednou z najstarších golfových firiem na svete so stodesaťročnou históriou. Sídli v meste Albany, v americkom štáte Georgia. MT driveri, fairwayové drevá, hybridy, železá, putre a wedges sú vyrábané pod značkou MacGregor. Zastrešuje tiež líniu Greg Norman Collection, výrobcu golfového oblečenia pre ženy a mužov. Profigolf značku zastupuje na Slovensku. Glenmuir vyrába golfovú módu už od roku 1891. Túto prestížnu škótsku značku dnes nosia hráči Ryder cupu už viac ako dvadsať rokov, a členovia elitných golfových klubov na celom svete. Vznikla v malebnej škótskej dedinke ako malá fabrička na výrobu pleteného oblečenia. Po letnej sezóne 2008 vzrástol objem predaja o 16%, čo spoločnosť považuje za veľký úspech. Glenmuir je partnerom PGAs of Europe, PGA, The European Tour, The Open Championship a The English Golf Union. Glenmuir je oficiálnym dodávateľom oblečenia Golf Foundation, Ryder Cup Wales 2010 a Golf Union of Wales.


TATRANSKÉ ŠTÍTY Z GOLFOVÉHO IHRSIKA BLACK STORK

Foto z pohľadu ihriska Black Stork, v pozadí najvyšší Lomnický štít.


GOLFOVÉ IHRISKO

Hráčom ponúkame hru v krásnom prostredí na 27 jamkách s kompletným zázemím - 3 možné kombinácie 18 jamkových ihrísk (International Course, Panorama Course a Village Course). Tiež sú pripravené tréningové plochy – driving range, chipping green, putting green a 3 PAR akadémia. 3 PAR je určená predovšetkým pre školy, ale využívajú ju aj hráčizačiatočníci alebo skúsení hráči na nácvik hry s obmezeným časom alebo na nácvik krátkych rán.


GOLFOVÁ ŠKOLA Bestvina Golf Academy ponúka

¢ ¢ ¢ ¢ ¢ ¢ ¢

- trojdňové golfové kurzy na získanie certifikátu Zelenej karty pre jednotlivcov a skupiny - skúšky Zelenej karty - individuálnu výuku pre všetky výkonnostné kategórie - blok s garanciou zníženia hendikepu Z 54 na 36 - analýzu golfového švihu - hru s PRO na deviatich alebo osemnástich jamkách - firemné hry PARTNER - Bestvina Golf Academy získala v decembri 2008 cenu Zlatý Albatros Golfový čin roka 2008 za seriál vysielaný v televízii TA3 nazvaný Golfová škola Bretta a Martina.

Zelená karta ¢

ak chcete začať hrať golf, je potrebné absolvovať kurz „Zelená karta“, na ktorom sa dozviete a naučíte všetko potrebné, aby ste sa tomuto športu mohli venovať aktívne. Profesionálni tréneri Vás zoznámia s golfovou etiketou, pravidlami aj samotnou hrou. Po absolvovaní skúšky získate certifikát. Kurzy sú spravidla 3-dňové: utorok-štvrtok, piatok – nedeľa, denne od 9:30 do 17:00, v skupinách od 3 do 8 osôb. Ak ste zorganizovaná skupina 4, 5 alebo 6-8 osôb, cena za kurz je nižšia (Final Four; Five FIngers; Six, seven, eight Senses). V prípade záujmu je možné pripraviť kurzy podľa individuálnych požiadaviek (Golf, Silver).


BGA  
BGA  

skusobna e kniha bga