Page 1

SAVAITGALIAIS

Gegužė

15%

2011 05 01 – 2011 05 31

VISAI KOSMETIKAI

VEIDO, KŪNO, PLAUKŲ Pasiūlymas galioja tik su kortele

40 % 15

Nuolaidos nesumuojamos*

11

19

TOPPASIŪLYMAI JAUTRIOS IR SUDIRGUSIOS ODOS PRIEŽIŪRAI

18

70

EUCERIN® pH 5 prausiamasis losjonas jautriai odai (200 ml)

RUTULINIS DEZODORANTAS

24

89

SEBAMED pH 5,5 24h rutulinis dezodorantas (50 ml)

Pirminis jautrios odos priežiūros etapas yra prausimas, o jautri ir sudirgti linkusi oda norėtų, kad jis būtų kuo švelnesnis. Šis prausiamasis losjonas sukurtas atsižvelgiant į specifinius jautrios odos poreikius, naudojant sistemą „pH5 EnzymeProtection™“, kuri skatina natūralią odos apsaugą. Tai specialus pH5 citratinio buferio tirpalas, stiprinantis natūralią odos apsauginę funkciją ir palaikantis drėgmės bei riebalų pusiausvyrą. Be šarminio muilo, todėl tinka net sudirgusiai odai. Rezultatas: oda apsaugoma nuo išsausėjimo, tampa švelni net dažnai prausiantis. Klinikinės studijos patvirtino, kad losjonas puikiai toleruojamas, nes sudėtyje nėra šarminio muilo. Veiksmingas net ant sudirgusios odos.

SUTAUPOTE

14

89

25

79

PLAUKŲ PRIEŽIŪRAI

Šampūnas ALTERMED PANTHENOL 2 % (230 ml)

Ypač jautriai odai. Užtikrina ilgalaikį kūno gaivumą, tausoja odą. Neleidžia daugintis bakterijoms. Nedirgina odos netgi po pažastų skutimosi. Švelnaus citrinų kvapo. Be alkoholio ir konservantų.

Šampūnas su D-pantenoliu, ženšenių ir žaliosios arbatos ekstraktais. Ypatinga bešarmė sudėtis saugo plaukus nuo išorinės aplinkos poveikio ir pagerina jų augimą bei išvaizdą. D-pantenolis žinomas kaip viena efektyviausių jautrios odos priežiūros ir kosmetikos priemonių sudedamųjų medžiagų. Tinka naudoti kiekvieną dieną. Be parabenų!

51

00

10

7

-20%

49

SUTAUPOTE

SVEIKATA – TAI GROŽIS

„VICHY“ kosmetikai naudojamas vienas seniausių terminio šaltinio vandenų – „Lucas“. Sunkdamasis pro vulkaninius sluoksnius jis natūraliai pasipildo mineralais ir mikroelementais. Šiame vandenyje yra 17 mineralų ir 13 mikroelementų. „Vichy Laboratories“ patobulino tai, ką žmogui davė pati gamta: sukūrė unikalius receptus, pagal kuriuos gaminamos odos priežiūros priemonės su terminio šaltinio vandeniu patenkina visus odos poreikius ir šalina fiziologinius trūkumus (sausumą, senėjimą, spuogelius ir kt.).

-30%

Išskirtiniai pasiūlymai kortelių

30 0 1

SUTAUPOTE

DOLIVA kosmetikos priemonės su alyvuogių aliejumi.

„Doliva“ – odą maitinančios kosmetikos priemonės su vertingu Toskanos alyvuogių aliejumi. Priemonės kuriamos remiantis šiuolaikinėmis mokslo žiniomis ir technikos laimėjimais. Tai antikos laikų ir dabarties, mokslo ir gamtos, grožio ir sveikatos harmonija.

turėtojams

1

EUROVAISTINĖ gegužės mėn.  
EUROVAISTINĖ gegužės mėn.  

EUROVAISTINĖ gegužės mėn.

Advertisement