Page 1

PADĖS IŠLIKTI SVEIKIEMS

19

TOP 99 PASIŪLYMAS

Sklandžiai virškinimo veiklai -24%

SUTAUPOTE

920 ŽARNYNUI

KEPENIMS

ESSENTIALE FORTE N 300 mg (30 kapsulių) Vaistinis preparatas Vienoje kapsulėje yra 300 mg fosfolipidų, sudarytų iš natūralių fosfatidilcholinodigliceridinių esterių, kuriuose daugiausia yra nesočiųjų riebalų rūgščių: linolio (apie 70 proc.), linoleno ir oleino. Terapinės indikacijos. Skiriamas simptomams, susijusiems su apetito stoka, spaudimu dešinėje pošonkaulinėje srityje, atsiradusiems dėl toksinio ir mitybos kepenų pažeidimo bei sergant hepatitu, mažinti. Dozavimas ir vartojimo būdas. Suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams gerti po 2 kietas kapsules 3 kartus per parą (1 800 mg sojų fosfolipidų). Kapsules gerti valgant, nekramtytas, užgerti dideliu kiekiu skysčio (pvz., stikline vandens).Vartojimo trukmė neribojama. Specialūs įspėjimai, kontraindikacijos.Essentiale forte N vartoti negalima:jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) fosfatidilcholinui ir/arba bet kuriai pagalbinei Essentiale forte N medžiagai. Nepageidaujamas poveikis. Retais atvejais didesnės dozės gali sukelti virškinimo sutrikimų (viduriavimą). Labai retais atvejais gali atsirasti alerginių reakcijų, tokių kaip egzantema ar bėrimai ir dilgėlinė. Niežulys (dažnis nežinomas). Kad Jūsų kepenys būtų sveikos!

-30%

SUTAUPOTE

342

12 69

VIDURIUOJANT

VIRŠKINIMUI

LEPICOL 5+ Maisto papildas

GASTROVAL® (15 kietų kapsulių) Maisto papildas

IMODIUM 2 mg kietos kapsulės (6 kapsulės) Vaistinis preparatas

Lepicol 5+ – natūralios medžiagos sklandžios žarnyno veiklos palaikymui. Maisto užsilaikymas organizme, nuolatinis pilnumo jausmas verčia jausti diskomfortą ir trukdo pilnavertiškam gyvenimui. Lepicol 5+ – puiki priemonė sklandžiam žarnyno funkcionavimui bei gerai savijautai palaikyti. Lepicol 5+ – papildo mitybą net 5 rūšių gerosiomis bakterijomis, maistinėmis skaidulomis bei prebiotikais. Natūralios smiltyninių gysločių skaidulos - palaiko spartesnį nesuvirškintų medžiagų slinkimo žarnynu procesą; Gerosios bakterijos (probiotikai) - palaiko gerųjų bakterijų pusiausvyrą žarnyne; Fruktozės oligosacharidai (prebiotikai), - palaiko gerųjų bakterijų augimą ir dauginimąsi storojoje žarnoje.

Natūralių aktyviųjų fermentų ir augalinių ekstraktų gaminys geram virškinimui. Vartojimas: rekomenduojama suaugusiems žmonėms gerti ne daugiau kaip 2 kapsules per dieną valgant. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitas. „Gastroval“ – patikima pagalba virškinimui sutrikus.

Veiklioji medžiaga – loperamido hidrochloridas. Indikacijos: ūminio viduriavimo simptominis gydymas. Dozavimas: suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams iš pradžių reikia iš karto išgerti 2 kapsules (4 mg), o vėliau gerti po 1 kapsulę (2 mg) po kiekvieno tuštinimosi. Neviršyti 6 kapsulių per dieną. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas loperamido hidrochloridui ar bet kuriai sudedamajai vaisto medžiagai; ūminė dizenterija; ūminis opinis kolitas; pseudomembraninis kolitas; bakterinis enetrokolitas. Nerekomenduojama vartoti žmonėms, kuriems draudžiama slopinti peristaltiką. Prasidėjus vidurių užkietėjimui, išsipūtus pilvui arba atsiradus žarnų nepraeinamumui, preparato vartojimą būtina tuoj pat nutraukti. „Imodium“ negalima gydyti jaunesnių nei 6 metų vaikų. Specialūs įspėjimai: jei vaistas per 48 valandas nesustabdo ūminio viduriavimo, jo vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją. Tais atvejais, kai „Imodium“ nuo viduriavimo vartojantis pacientas serga AIDS, pastebėjus pirmuosius pilvo išpūtimo simptomus, vaisto vartojimą reikia nedelsiant nutraukti.

2979 3899

797 1139

11 50 11 79

7 99

Nosies purškalas XYMELIN 1 mg/ml (15 ml tirpalas) Nosies purškalas XYMELIN MENTHOL 1 mg/ml (10 ml tirpalas) Vaistiniai preparatai

LORATIN EXPRESS 10 mg (10 tablečių) Vaistinis preparatas

10ml

15 ml

LENGVESNIAM KVĖPAVIMUI

1 ml tirpalo yra 1 mg ksilometazolino hidrochlorido. Indikacijos: rinito ar sinusito sukelto nosies gleivinės paburkimo mažinimas. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai vaisto medžiagai; uždaro kampo glaukoma; sausasis nosies gleivinės uždegimas; jei hipofizės ar smegenų operacija yra atlikta per nosį arba burną. Specialūs įspėjimai: ilgiau kaip 7 paras šio vaisto vartoti draudžiama. Dažnai ir ilgai vartojant „Xymelin“, gali atsinaujinti nosies gleivinės paburkimas, susilpnėti jo slopinimas bei atsirasti nosies užgulimas. „Xymelin 1 mg/ml nosies purškalas, tirpalas, 15 ml.“ dozavimas: vyresniems kaip 10 metų vaikams ir suaugusiesiems – įpurkšti 1 dozę į kiekvieną nosies landą 2 arba 3 kartus per parą. „Xymelin Menthol 1 mg/ml nosies purškalas, 10 ml.“ dozavimas: vyresniems kaip 7 metų. vaikams ir suaugusiesiems – į abi nosies landas įpurkšti po 1 dozę ne daugiau kaip 3 kartus per dieną. Xymelin/005 „Xymelin“ – greita slogos pabaiga!

11 49 12 99 12 tablečių

NUO ALERGIJOS

Veiklioji medžiaga – loratadinas. Nuo alerginės slogos. Simptominis alerginės slogos ir lėtinės idiopatinės dilgėlinės gydymas. vartojimas: suaugusiesiems ir vaikams nuo 2 iki 12 metų reikia gerti 1 tabletę 1 kartą per parą. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai vaistinio preparato pagalbinei medžiagai. Specialūs įspėjimai: vaistą reikia vartoti atsargiai pacientams, kuriems yra sunkus kepenų veiklos sutrikimas.

Išskirtiniai pasiūlymai kortelių

12 tirpinamųjų tablečių NUO SKAUSMO

SOLPADEINE (12 tablečių arba 12 tirpinamųjų tablečių) Vaistiniai preparatai Sudėtis: 1 tabletėje (taip pat tirpinamojoje tabletėje) yra 500 mg paracetamolio, 8 mg kodeino fosfato hemihidrato, 30 mg kofeino. Terapinės indikacijos: silpno ir vidutinio skausmo (sąnarių, nugaros, galvos ir migreninio, menstruacinio, neuralginio bei dantų) malšinimas, peršalimo ir gripo simptomų lengvinimas. Dozavimas ir vartojimo būdas: suaugusiesiems (ir senyvo amžiaus žmonėms) bei 12 metų ir vyresniems vaikams 2 tabletes (tirpinamąsias tabletes ištirpinti ne mažiau kaip pusėje stiklinės vandens) gerti 3 ar 4 kartus per parą (pagal poreikį). Vaisto negalima gerti dažniau kaip kas 4 valandas ir ne daugiau kaip 8 tablečių per 24 valandas. Jaunesniems kaip 12 metų vaikams vaisto vartoti negalima. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai vaisto medžiagai, skausmą malšinantiems opioidams, bronchų astma, fruktozės netoleravimas. Nevartoti krūtimi maitinančioms moterims, vaikams iki 12 metų. Specialūs įspėjimai ir atsargumo priemonės: paklauskite gydytojo patarimo, jei sergate sunkia inkstų ar kepenų liga, jei sutrikusi žarnų veikla, padidėjusi prostata, pašalinta tulžies pūslė, esate nėščia, vartojate vaistų nuo depresijos arba kvėpavimo sutrikimų, pykinimo, vėmimo arba padidėjusios cholesterolio kiekio kraujyje, ribojate suvartojamo natrio kiekį. Nevartokite per daug produktų, kuriuose yra kofeino. Nevartokite ilgiau kaip 3 dienas. Vartojant ilgai ir reguliariai, gali išsivystyti priklausomybė. Sergantiesiems necirozine alkoholio sukelta kepenų liga perdozavimo pavojus didesnis. Kartu nevartoti kitų preparatų, kurių sudėtyje yra paracetamolio. „Solpadeine“ – stiprus smūgis skausmui! LT/CHSOLP/0001/10

turėtojams

7


GERAI SAVIJAUTAI KASDIEN

-19%

SUTAUPOTE

727 MOTERIMS

-23%

SUTAUPOTE

590

-50%

* HIGIENAI

ŠLAPIMO TAKAMS

TENA Wash Cream prausimo kremui (1 000 ml)

MENOPACE (30 tablečių) Maisto papildas

UROSAFE (30 kapsulių) Maisto papildas

„Menopace“ maisto papildas puikiai moterų savijautai palaikyti menopauzės laikotarpiu. Tai subalansuotas net 22 biologiškai aktyvių medžiagų kompleksas, papildytas sojų izoflavonais. „Menopace“: rpadeda palaikyti gerą savijautą menopauzės metu; rsudėtyje esančios medžiagos palaiko kalcio absorbciją ir utilizaciją; rneturi įtakos svoriui; rpatogu vartoti; rpagaminta laikantis aukščiausių farmacinės kokybės standartų.

Spanguolių ekstraktas nuo seno vartojamas kaip priemonė, palaikanti šlapimo pūslės ir šlapimo takų funkciją. Maisto papildas „Urosafe“ specialiai sukurtas ypatingai šlapimo takų priežiūrai. Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštą jo kokybę. Tinka vegetarams.

1959 2549

rkeičiant sauskelnes, skirtas tarpvietės odai valyti ir visam kūnui prausti; rmuilo ir vandens pakaitalas, kurio nereikia nuplauti; ršvelniai valo, drėkina ir saugo net itin gležną odą.

Perkantiems 2 pakuotes TENA Flex juostinių sauskelnių arba 2 pakuotes TENA Pants kelnaičių suteikiama 50 % nuolaida* TENA Wash Cream prausimo kremui (1 000 ml)

3169 3896

*Nuolaida netaikoma perkantiesiems su kompensuojamųjų vaistų pasu.

-23%

SUTAUPOTE IKI

810

SVEIKATOS ŠALTINIS

ŠALTALANKIŲ ALIEJUS PLUS (50 arba 100 ml) Maisto papildas Nuo seno žinoma šaltalankio nauda organizmui. Sunku būtų rasti kitą vaisių, savo sudėtyje turintį ne tik beta karoteno, bet ir tiek riebalų rūgščių omega. Vokiškame šaltalankių aliejuje „Plus“ (100 g) yra net 180 mg beta karoteno. Aliejaus sudėtyje gausu riebalų rūgščių omega-3, omega- 6, omega-7 ir omega-9. Šaltalankių aliejus – Jūsų šeimos draugas!

1999 2599 50 ml 2649 3459 100 ml

-17%

SUTAUPOTE

340

ENERGIJOS ŠALTINIS

OILEVEGAN OMEGA 3 MIXTURA (250 ml) Maisto papildas „Oilevegan Omega 3 Mixtura“ – augalinės kilmės riebalų rūgščių kompleksas, kuriame gausu nepakeičiamųjų rūgščių omega-3, omega-6, omega-7 ir omega-9. Šios rūgštys, esančios preparate, išgaunamos iš natūralių šaltinių – augalų. „Oilevegan“ skirtas vartoti visai šeimai, yra malonaus skonio ir kvapo.

1609 1949

18

89

MAGNE B6 (50 tablečių) Vaistinis preparatas Dažni magnio trūkumo simptomai: rnuolatinis fizinio ar protinio nuovargio pojūtis; rdirglumas, nervingumas, prasta koncentracija, atminties pablogėjimas, galvos skausmas, migrena; ršlaunų, blauzdų, kitų raumenų mėšlungis; rširdies skausmai, ritmo sutrikimai. Prancūziškas „Magne B6“ įveikia magnio trūkumą! Sudėtyje yra 470 mg magnio laktato dihidrato ir 5 mg piridoksino (INN) hidrochlorido (vitamino B6). Vartojamas esant magnio trūkumui. Vartojimas: suaugusiesiems paros dozė yra 6–8 tabletės, jas reikia išgerti per 2 ar 3 kartus valgant; vaikams paros dozė – 10–30 mg/kg kūno svorio (0,4–1,2 mmol/kg kūno svorio). Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai, sutrikusi inkstų funkcija, vartojant levodopą. Labai retai kai kuriems žmonėms gali sukelti viduriavimą ir pilvo skausmą, alerginę odos reakciją. Specialūs įspėjimai. Jei yra sumažėjęs ir magnio, ir kalcio kiekis, magnio trūkumą būtina šalinti pirmiau nei kalcio. Jeigu yra vidutinio sunkumo inkstų funkcijos nepakankamumas, medikamentą reikia vartoti atsargiai, kadangi gali pasireiksti hipermagneziemija. Preparatas skirtas suaugusiems zmonems ir vyresniems nei 6 metų vaikams. informacija cukriniu diabetu sergantiems pacientams: plėvėle dengtoje tabletėje gali būti sacharozes.

-39%

SUTAUPOTE

2194 ENERGIJAI

JAMIESON Q10 kofermentas 30 mg (60 kapsulių) Maisto papildas

rEnergijos gauname su maistu. Kad ši energija virstų žmogaus organizmo energija, turi vykti cheminė reakcija. Ji galima tik dalyvaujant kofermentui Q10. Ši medžiaga yra natūralus žmogaus organizmo fermentas, gyvybiškai būtinas energijos gamybai. Kofermentas Q10 būtinas efektyviai širdies ir kepenų veiklai, teigiamai veikia aerobinius ir raumenų pajėgumus. r„Jamieson“ kofermentas Q10 pateikiamas minkštomis kapsulėmis, taip užtikrinant jo efektyvumą ir apsaugant nuo maistinių medžiagų suirimo. rBe cukraus, druskos, krakmolo, mielių, glitimo, laktozės. rPakuotės užtenka 1–2 mėnesiams.

34 56 09

8

NERVŲ SISTEMAI

03

Daugiau informacijos www.eurovaistine.lt

-25%

SUTAUPOTE

490 VITAMINAS C

VIT C-LONG (30 tablečių) Maisto papildas Ilgiau veikiantis vitaminas C. Vitaminas C palaiko imuninę sistemą, padeda peršalus. „Vit C-long“ sudėtyje yra 500 mg vitamino C. Maisto papildas „Vit C-long“ skirtas organizmui vitaminu C papildyti. Speciali technologija, panaudota gaminant šį preparatą, vitaminui C leidžia išsiskirti iš tabletės po truputį (t. y. lėčiau, o ne iš karto), todėl užtikrinamas ilgesnis preparato veikimas. Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštą jo kokybę.

1479 1969

-20%

SUTAUPOTE IKI

1590

ORGANIZMO ATSPARUMUI

FOLKEPILLEN™ (60 ir 120 tablečių) Maisto papildas Gamtos dovanos jūsų organizmo atsparumui! „Folkepillen“ – tai kompleksinis augalinis preparatas, kurio sudėtyje esantys natūralūs ekstraktai stiprina organizmo atsparumą, šalina nuovargį, suteikia žvalumo ir energijos. „Folkepillen“ sudėtyje derinamas visas organizmui reikalingas vitaminų ir mineralų kompleksas su trylika ypatingų vaistinių augalų ekstraktų. Kininis citrinvytis – tai tik vienas iš unikalių „Folkepillen“ sudėtyje esančių augalų. Šviežios ir džiovintos šio augalo uogos nuo seno vartojamos kaip organizmą stiprinanti ir tonizuojanti priemonė.

29 35 4409 60 tablečių

69 63 7959 120 tablečių

Nuo šiol ir

Prisijunk!


MATAVIMŲ METU VAISTINĖJE YPATINGI PASIŪLYMAI JUMS!

ŠIRDŽIAI

3

4

04 ŠIRDŽIAI

Širdies lašai VALENTIS (40 ml tirpalas) Vaistinis preparatas Vartojami kaip pagalbinė priemonė nerimo sukeltam vegetacinių funkcijų sutrikimui ir mažo laipsnio širdies raumens nepakankamumui šalinti. Sudėtis: valerijonų šaknų tinktūra 1:5 (70 % (V/V) etanolio), sukatžolių žolės tinktūra 1:5 (70 % (V/V) etanolio), gudobelių vaisių skystojo ekstrakto 1:1 (70 % (V/V) etanolio). Vartoti per burną. Vartojimas: iš pradžių 3 arba 4 dienas reikia gerti 3 ar 4 kartus per dieną po 20–30 lašų, vėliau dozę sumažinti (gerti 2 ar 3 kartus per dieną po 15–20 lašų). Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas bent vienai iš sudedamųjų vaisto medžiagų. Specialūs įspėjimai: pacientą būtina įspėti, kad atsiradus širdies išeminės ligos ar kraujotakos nepakankamumo simptomų reikia kreiptis į gydytoją. Į jį būtina kreiptis ir tokiu atveju, jei vartojant vaisto ilgiau kaip 6 savaites ligos simptomai nemažėja. Vaisto sudėtyje yra ne mažiau kaip 61,5 % etanolio. Kenkia žmonėms, sergantiems kepenų ligomis, alkoholizmu, epilepsija, smegenų ligomis, pacientams, kurių smegenų veikla sutrikusi, nėščioms moterims ir vaikams.

Būtina išankstinė registracija vaistinėje, kurioje vyks matavimai. registruotis vaistinėje galima likus ne mažiau kaip 2 dienoms iki matavimų.

4

05

62

NERVINEI ĮTAMPAI MAŽINTI

Valerijonų tinktūra VALENTIS 1:5 (50 ml) Vaistinis preparatas 1 ml tirpalo yra 1 ml valerijonų (Valeriana officinalis L.s.l.) šaknų tinktūros (1:5). Ekstrakto tirpiklis – 70 % (V/V) etanolis. Vartojamas nestipriems nervinės įtampos simptomams malšinti ir kaip miegą gerinanti priemonė. Tai tradicinis augalinis vaistinis preparatas, kurio indikacijos pagrįstos tik ilgalaikiu vartojimu. Nervinės įtampos simptomams malšinti gerti iki 3 kartų per parą po 0,5–1 arbatinį šaukštelį. Miegui pagerinti gerti 1 arbatinį šaukštelį valandą ar pusę valandos prieš miegą. Jei reikia, galima gerti 2 kartus: vakare ir prieš miegą. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas veikliajai medžiagai. Specialūs įspėjimai: vaistinio preparato nerekomenduojama vartoti jaunesniems nei 12 metų vaikams. Šio vaistinio preparato sudėtyje yra nuo 65 iki 70 % (V/V) etanolio.

264 99

NEMOKAMI AKISPŪDŽIO MATAVIMAI

ŠIRDŽIAI, KRAUJAGYSLĖMS

Gudobelių skystasis ekstraktas VALENTIS 1:1, geriamieji lašai (25 ml tirpalas) Vaistinis preparatas Preparatas tinka susilpnėjusiai širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai gerinti. Palaiko širdies veiklą ir kraujotaką, jei širdies veikla susilpnėjusi, bet dar nebūtina vartoti kitokių medikamentų (rusmenių preparatų, AKF inhibitorių ir diuretikų). Be to, preparatas kai kuriais atvejais tinka neurogeninei bradikardijai šalinti. 1 ml sudėtis: 1 ml gudobelių vaisių skystojo ekstrakto 1:1 (ekstrahentas 70 % (V/V) etanolis). Vartojimas: iš pradžių 3 ar 4 dienas reikia gerti 3 arba 4 kartus per dieną po 20–30 lašų, vėliau dozę sumažinti iki 15–20 lašų 2 arba 3 kartus per dieną. Kontraindikacijos: alergija erškėtinių šeimos augalams. Specialūs įspėjimai: atsiradus širdies išeminės ligos ar kraujotakos nepakankamumo simptomų ir jei vartojant vaisto negalavimai laikosi ilgiau kaip 6 savaites, reikia kreiptis į gydytoją. Preparato sudėtyje yra ne mažiau kaip 55 % (V/V) etanolio. Vaikams vartoti nerekomenduojama.

KRAUJOSPŪDŽIO MATUOKLIS

Automatinis kraujospūdžio matuoklis ir bekontaktis kaktos termometras tik už kraujospūdžio matuoklio kainą. MICROLIFE A100

rPopuliariausias iš „Microlife“ kraujospūdžio matuoklių rMatuoja kraujospūdį ir pulsą. rUniversalus 22–42 cm ilgio varžtis. rGarantija 5 metai.

Bekontaktis kaktos termometras MICROLIFE NC100

MICROLIFE RINKINYS: kraujospūdžio matuoklis A100 + bekontaktis termometras NC100

rTikslus, greitas ir higieniškas termometras. rTemperatūra matuojama nesiliečiant prie kūno. rMatavimo trukmė – 3 sekundės. rTinka kūno, aplinkos ar kitokių daiktų temperatūrai matuoti. rMatavimo diapazonas nuo 0 iki 100 laipsnių.

Miestas Utena Kaunas Švenčionėliai Ukmergė Švenčionys Vilnius

Vaistinės adresas Aušros g. 78 Raudondvario pl. 284A Priestočio g. 6 Kęstučio g. 4a Vilniaus g. 37 Liepkalnio g. 112

-19%

Miestas Vilnius Vilnius Vilnius Vilnius Vilnius Vilnius Vilnius Vilnius Vilnius Kaunas Kaunas Kaunas Kaunas Kaunas Kaunas Kaunas Kaunas Kaunas Kaunas Klaipėda Klaipėda Klaipėda Klaipėda Šiauliai Šiauliai Šiauliai Šiauliai Panevėžys Panevėžys Panevėžys Panevėžys Panevėžys

Vaistinės adresas Savanorių pr. 31 Sausio 13-os g. 2 Ozo g. 25 Mindaugo g. 11 Taikos g. 162A Ukmergės g. 282 Grybo g. 21 Ukmergės g. 369, Vilnius Ozo g. 25 V. Krėvės pr. 14b Šarkuvos g. 1A Karaliaus Mindaugo pr. 49 Pramonės pr. 29 Šarkuvos g. 1a Bajorų g. 10/A.Stulginskio g. 63 Savanorių pr. 255 Veiverių g. 150b Raudondvario pl. 284A Karaliaus Mindaugo pr. 49 Taikos pr. 61 Taikos pr. 141 Liepojos g. 10 Šilutės pl. 35 Tilžės g. 36 Vilniaus g. 206 Tilžės g. 109 Aido g. 8 Klaipėdos g. 92 Ukmergės g. 23 Ukmergės g. 23 Aukštaičių g. 88 Klaipėdos g. 92

Atliekamų matavimų data rugpjūčio mėn. 2 d. 3 d. 4 d. 5 d. 16 d. 17 d. 18 d. 19 d. 31 d. 9 d. 10 d. 11 d. 12 d. 18 d. 23 d. 24 d. 25 d. 26 d. 30 d. 16 d. 17 d. 18 d. 19 d. 22 d. 23 d. 24 d. 25 d. 22 d. 26 d. 29 d. 26 d. 30 d.

Atliekamų matavimų laikas valandomis 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00-12:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 10:00 - 15:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00-12:00 9:00-12:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00 9:00 - 14:00

NEMOKAMI KAULŲ MINERALINIO TANKIO MATAVIMAI Kaulų mineralinio tankio tyrimų metu reikia apnuoginti pėdą.

899 -19%

SUTAUPOTE

NERVŲ SISTEMAI

660

VYRAMS

TRIPTAN FORTE (30 kapsulių) Maisto papildas

VISTEROX N (30 kapsulių) Maisto papildas

Palaiko nervų sistemos funkciją. Gali padėti, kai vargina stresas, nuovargis, dirglumas, nerimas, įtampa, galvos skausmas, bloga nuotaika, nemiga. Vienoje kapsulėje yra 150 mg 5-hidroksitriptofano. Iš šios medžiagos organizme susidaro serotoninas, reguliuojantis nuotaiką, darbingumą, teigiamas emocijas, miego ritmą. Vartojimas: gerai nuotaikai palaikyti vartoti po 1 kapsulę per dieną valgant, miegui – po 1 kapsulę vakare.

Gali palaikyti testosterono kiekį vyro organizme ir lytinę bei prostatos funkciją. Padeda palaikyti širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją. Kompleksinis preparatas, kurio sudėtyje yra vyrams naudingų fitosterolių, ženšenių, oktakosanolio ir cinko. Fitosteroliai naudingi sergant širdies ir kraujagyslių ligomis, taip pat padeda palaikyti prostatos funkciją, mažina prostatos audinio pabrinkimą. Oktakosanolis ir ženšeniai išsiskiria energiją didinančiu poveikiu. Cinkas reikalingas gerai prostatos funkcijai palaikyti. Vartojimas: gerti po 1 kapsulę 2 ar 3 kartus per dieną. Pagaminta „Aconitum“. Mes siekiame, kad Jūs būtumėte sveiki!

3829 4728

Atliekamų matavimų laikas valandomis 9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-12:00

NEMOKAMI VENŲ VOŽTUVŲ NEPAKANKAMUMO MATAVIMAI EUROVAISTINĖSE

Miestas Pabradė Ignalina Vilnius Vilnius Kaunas Panevėžys

SUTAUPOTE

Atliekamų matavimų data rugpjūčio mėn. 8 d. 9 d. 10 d. 11 d. 16 d. 18 d.

Vaistinės adresas Vilniaus g. 96 Laisvės g. 60 Taikos g. 162 Sausio 13-osios g. 2 Šarkuvos g. 1a G.Petkevičaitės - Bitės g. 35,

Atliekamų matavimų data rugpjūčio mėn. 2 d. 4 d. 24 d. 26 d. 29 d. 30 d.

Atliekamų matavimų laikas valandomis 9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-12:00

-20% IKI

URGO pleistrai – profesionali ir kokybiška žaizdų priežiūra!

2869 3529

Papildomi eurolitai suteikiami tik kortelės Medus turėtojams ir patogiai kaupiami kortelėje. Sukauptais eurolitais negalima atsiskaityti už kompensuojamuosius vaistus ir medicinos pagalbos priemones. Nuolaidos nesumuojamos. Neradus akcijoje dalyvaujančių prekių vaistinėje, klauskite vaistininko dėl galimybės įsigyti ar artimiausios EUROVAISTINĖS, kur galėtumėte įsigyti. Akcijoje dalyvaujančių prekių kiekis ribotas. Jei leidinyje kainos ar kita informacija nesutampa su kainomis ar informacija, esančia vaistinėse, prašome tai vertinti kaip spaudos klaidą. Pasiūlymai galioja 2011 08 01 – 2011 08 31 kortelių MEDUS turėtojams. Leidinyje nurodytos vaistinių preparatų kainos galioja visiems. Daugiau informacijos EUROVAISTINĖSE, tel. 8 800 50005 arba www.eurovaistine.lt, www.medus.lt. Prieš vartodami vaistus prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Dėl vaistų vartojimo ar galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolimesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

9

Eurovaistinė - Gerai savijautai kasdien  

Gerai savijautai kasdien

Eurovaistinė - Gerai savijautai kasdien  

Gerai savijautai kasdien

Advertisement