Page 1

LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2010

MAGAZYN MODNESIMSY.PL

KONKURS z nagrodami! Czy Wredna naprawdę jest wredna? Nasze typy—SimLook poleca

Zdjęcie wykonała: kawfeczka


3 Opiekun: WrednaKozica

WSTĘP

B

Naczelny: aika Redaktorzy: Bimbo Invisible kawfeczka HardCandy Gościnnie: WrednaKozica Korekta: aika Grafika: Zespół NT Złożenie gazetki: aika Szablon grafiki: greennoodle/niewidka

Aby skontaktowad się z redakcją należy skorzystad z systemu PW. SimLook powstało specjalnie z myślą o użytkownikach forum modnesimsy.pl Zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści oraz grafiki.

ardzo dziękuję tym, bez których kolejny numer gazetki by nie powstał – czwórce wspaniałych redaktorów, WrednejKozicy oraz Wam, drodzy czytelnicy. Dziękuję również Greennoodle za udostępnienie nam szablonu grafiki. W drugim numerze znajdziecie poradniki dotyczące zarówno wyposażenia wnętrz, jak i kilka porad dotyczących mody. Wielbiciele krzyżówek i rozrywki także znajdą coś dla siebie. Ponadto będziecie mieli niepowtarzalną okazję, by dowiedzieć się czegoś o Moderatorach forum. Wspólnie ustaliliśmy, że wywiad z Bimbo również ukaże się w tym numerze gazetki — na pytania odpowiadała przed swoją rezygnacją z funkcji Junior Moda. Dodatkowo począwszy od tego numeru, regularnie pojawiać się będzie rubryka "tajny projekt". Jest to niespodzianka zarówno dla użytkowników, jak i redaktorów. W tym numerze: „Czy Wredna naprawdę jest wredna?”! Wciąż poszukujemy grafika. Oczekujemy od Ciebie sumienności, zmysłu plastycznego i umiejętności zarządzania czasem. Zgłoś się do opiekuna frakcji (WrednaKozica) ze swoją kandydaturą, a sprawdzimy Twoje umiejętności. Może to właśnie Ciebie szukamy. Korzystając z okazji. W imieniu całej redakcji życzę Wam: szalonego Sylwestra, udanego Nowego Roku oraz spełnienia wszelkich marzeń.

aika


SIMLOOK

4

SPIS TREŚCI ZAPOWIEDZI EA Impreza w plenerze

4

TAJNY PROJEKT Czy Wredna jest wredna?

6

PORADY Po co Ci kody —nadeszła moda na mody!

8

Triki poradniki – sposoby na bajeczny ogród

10

Świąteczna moda i dodatki — simowy stylista radzi

18

Inspiracje: Sezonowy Styl

20

ROZRYWKA Od rudery do willi

22

Simowy pamiętnik— częśd II

26

Krzyżówka

30

Różnice i rozsypanka

31

Z FORUM Wywiad z Bimbo

32

Poznajmy moderatorów — MarikaYa odpowiada na pytania

33

Nasze typy— SimLook poleca

34

Konkurs!

35


5

The Sims 3 Impreza w plenerze — nowy pakiet akcesoriów

„Po raz pierwszy Simowie mogą cieszyd się prawdziwym luksusem w swoich ogródkach przydomowych. Twoi podopieczni udekorują patio, przygotują nastrojową kąpiel w nowej wspaniałej wannie z hydromasażem oraz rozpalą nowoczesny grill. Ogródek Twoich Simów będzie teraz wyglądał lepiej niż kiedykolwiek. Podaruj im wszystko, czego potrzebują, by stworzyd stylowe i wygodne miejsce do zabawy w The Sims™ 3: Impreza w plenerze! CECHY • Zbuduj idealne miejsce pod gołym niebem, gdzie Twoi Simowie mogą cieszyd się stylowym wyposażeniem, elektroniką do użytku poza domem oraz przytulnymi paleniskami i kominkami. • Podaruj swoim Simom unikalne i stylowe wanny z hydromasażem, w których mogą relaksowad się z przyjaciółmi lub romansowad z ukochaną osobą. • Podkręd temperaturę za pomocą nowego wbudowanego w blat grilla, stanowiącego częśd ogrodowej kuchni Twoich Simów. Wprowadź ich osiągnięcia kuchenne na nowy poziom. • Wybieraj spośród dwóch nowych stylów. „Taras ogrodowy” to eleganckie elementy z kutego żelaza, podczas gdy „Zachód na werandzie” zapewnia ciepło i komfort poza domem. • Ubieraj swoich Simów w eleganckie, ale jednocześnie swobodne stroje, doskonałe na piękny słoneczny dzieo lub wieczorny relaks pod gwiazdami.”

Takie słowa mogliśmy przeczytad na oficjalnej stronie The Sims™ 3. Muszę przyznad, że jestem wielką fanką urządzania ogrodów i przestrzeni podwórkowej. Mogłabym mieszkad na jednej wielkiej werandzie z widokiem na ogród, więc dodatek jest jak najbardziej w moim stylu. Lecz znając EA możemy się niemile rozczarowad. Ostatnie akcesoria wzbudziły mieszane uczucia, którymi były głównie rozczarowanie i zdumienie… nie te pozytywne. Kilka pojazdów, ubrao (na dodatek nie za ciekawych) za cenę 40 zł nie zachwyciły graczy. Jednak ten pack zapowiada się o niebo lepiej! Na oficjalnej stronie poświęconej The Sims™ 3 możemy się dowiedzied że będziemy mieli do wyboru dwa style : „Taras ogrodowy”, w którym znajdziemy eleganckie meble z kutego żelaza oraz „Zachód na werandzie”, który będzie bardziej ciepły i przytulny. Dostaniemy też paczkę ubrao, które będą idealne na słoneczny dzieo w ogrodzie. Cena gry to około 40 zł, a przewidywana data wydania gry to luty 2011r. Miejmy nadzieje, że tym razem unikniemy rozczarowao i nowe akcesoria przypadną nam do gustu. Nowoczesny apartament był według mnie naprawdę udany. Trzymam kciuki za to aby meble i w tym wypadku były tak samo dobre. HardCandy


TAJNY PROJEKT

6

Czy Wredna naprawdę jest taka wredna? SimLook: Kim jesteś? Opisz siebie w kilu słowach.

WrednaKozica: Kobietą,

SimLook: Skąd pomysł na taki nick?

WrednaKozica: To nie po-

ce cechy Twojego charakteru?

mysł-to absolutna prawda i do tego koniecznośd. Mój K nazywa mnie Kozicą, a też Wredną (np. babą, czy zołzą :p) - moje pierwsze konto na jego kompie właśnie tak sam nazwał. Później rejestrując się tu i ówdzie okazywało się, ze Kozica bywa zajęte - WrednaKozica już nie. Ogólnie nick to żart i kpina z samej siebie. Ale skądinąd wiem, że niektórych przeraża-nie wiedzied czemu… :P

WrednaKozica: Ha! Dobre

SimLook: Jak wspominasz

matką, żoną… Nazywam się Małgosia i mam 35 lat. Mam dzieci-Aniołka Szymonka-który był z nami tylko półtora roku, Kubusia -ma 9 lat i Michałka, który ma 3 latka. Pracuję w sporej firmie produkującej d ( tu papier z wywiadem zalała kawa Aiki :p)

SimLook: Jakie są dominują-

pytanie. Jestem straszliwie uparta i wybuchowa - a to już katastrofa sama w sobie :P Typowy choleryk-wiec cechy dominujące są chyba zależne od sytuacji. Szybko się wkurzam, ale równie szybko daję się ugłaskad. Zdecydowanie daję się lubid, ale na wszystko mam własne widzi mi się i co myślę to mówię- co akurat wiemy wszyscy-nie zawsze pasuje temu co słucha :P

SimLook: Jak trafiłaś na forum?

WrednaKozica: Jak zapewne wszyscy tutaj - przez grę. Chciałam znaleźd moda na duże cycki:D

swoje pierwsze chwile spędzone na forum?

WrednaKozica: Wydawało mi sie taaaakie duże(a bylo 23x mniejsze od obecnego) i bałam się straszliwie Adminów:D Pierwsze ostrzeżenie od Borsuka w wysokości 10% na 2 tyg-do dziś to pamiętam i dzielnie je nosiłam już nawet będąc stażystą. ( dla ciekawskich za co-za pyskówkę z Ann jaką sobie ucięłyśmy na forum - oberwałyśmy obie:))

SimLook: Planujesz jakieś zmiany na forum?

WrednaKozica: Dużo zmian

już jest wdrożonych - domena jest moja, serwer przeszedł też na mnie - czekam tylko na Slawka i uregulowanie do kooca naszej umowy, bo jeszcze pewne sprawy trzeba dopiąd. Na forum planowana jest mała rewolucja-z wielkimi efektami ale o tym ciii... na razie to plany.

SimLook: Na czym polega praca administratora?

WrednaKozica: To nie praca...to plakietka jakich wiele tyle, że mogę zajrzed tam gdzie Wy nie możecie. Edytuję, kasuję, przenoszę, banuję opornych na tłumaczenie, robię to samo co robiłam będąc Moderatorem plus kilka opcji mam więcej niż Mod. Technicznie(skrypt i serwer itp) nie jestem wcale w tym dobra i częściowo korzystam z pomocy kogoś kto się na tym zna.

SimLook: Czy były chwile, w których zastanawiałaś się nad rezygnacją z funkcji?

WrednaKozica: Zastanawiałam? Nie! Ja kilka razy rzucałam już to wszystko w cholerę! Było kilka ciężkich chwil kiedy to forum zszarpało mojego nerwa. Kiedy miałam dośd pogrywania ze mną jak z idiotką, za która sie wcale, a wcale nie


7 uważam, chod wyraźnie czasem pozwalam komuś tak myśled - wyłazi wtedy szybko szydło z worka i czyjaś prawdziwa twarz.SimLook: Czym zajmujesz się w życiu prywatnym?

WrednaKozica: Dziedmi-w tej chwili sama wychowuję synów, plus pracuję na pełnym etacie.

SimLook: Jak wygląda Twój zwykły dzieo?

WrednaKozica: Znaczy tak od...Wstawaj k..a!Wstawaj! Nie,nie wyłączaj budzika!-to mnie budzi:) Wyłączam - zawsze. I myślę-jeszcze 5 minut... Dzieo zaczynam o 4,30.Pomiędzy 6-14 jestem w pracy. A tuż po powrocie do domu, jak już wygrzebie się spod progu gdzie mnie skotłują dzieciaki - czekają mnie zwykłe domowe sprawy i obowiązki: gotuję, piorę, sprzątam, robię z Kuba lekcje, klocki układam z Michałkiem, czasem wyskoczymy na jakieś sanki, czy latem nad jezioro. Ogólnie tworzymy zgraną paczkę-ja i moi synowie, nawet 'mój' K do nas pasował idealnie. Jesteśmy gadżeciarzami, lubimy gry, muzykę, komputery, filmy. Niedziela to u nas ZAWSZE "Dzieo lenia":) Spaghetti na szybko na obiad lub zamówiona pizza, żarcie w łóżku przed TV - tragedia wychowawcza wiem, ale nam tak fajnie i już.

WrednaKozica: Oczywiście.

WrednaKozica: Kurcze wyj-

Uwielbiam spad. Nawet myślę, że musiałam byd w poprzednim życiu jakimś misiem - nie, żebym taka przytulna była, ale chętnie spałabym pól roku:) Tak na serio największą frajdą dla mnie są dzieciaki-to jak rosną jak się kształtują z nich małe faceciki. I nie,że gadam jak Matka Polka:) Po prostu cieszy mnie zaufanie jakie do siebie mamy i to,że pomimo braku wzorca rodziny, bo takowego nie posiadam udaje mi się jakoś z nimi porozumied. Chod zdaję sobie sprawę z tego, że popełniam błędy, bo bywam np. mało konsekwentna i przyjdzie mi z tym zmierzyd się za parę lat gdy synowie dorosną.

dę na kretynkę ,ale napiszę moim nałogiem jest forum :D I wyżej czytaj o Dniu Lenia.

Dyskusja z życia wzięta:

SimLook: Masz jakieś ulubione motto życiowe?

WrednaKozica: A to coś co najczęściej powtarzam...? a to u mnie będzie: "K****! zaraz mnie szlag trafi!" hihi Lubię, baardzo lubię to: "Jeśli już nie masz dla kogo żyd, żyj na złośd tym którzy Cię nie lubią." "Kobieta bez mężczyzny jest jak ryba bez roweru", a ci co mają moje gg mogą zaobserwowad taki oto opis (jeden z wielu): " bądź Bamboocha!"

Kuba wpada ze szkoły: „maaaamoooo pałę dostałem!”

SimLook: Co jest dla Ciebie

Ja z kuchni- „no to co?”

Zdrowie. Resztę zawsze jakoś da sie poukładad.

Kuba- „ale i tak chyba nieźle, bo z plusem!" I to mnie cieszy - to, że młody nie trzęsie spodniami idąc z pałą do domu - jak ja kiedyś. On wie, że razem usiądziemy i przegadamy tę pałę, czy inna katastrofę na miarę apokalipsy w jego Małym Dziewięcioletnim Świecie. I zawsze ale to zawsze znajdziemy jakieś rozwiązanie -i to bardziej pasujące jemu niż mi.

SimLook: Czy jest coś, co

SimLook: Jak najmilej spę-

sprawia Ci szczególną przyjemnośd?

dzasz wolny czas? Twoje hobby?

w życiu najważniejsze?

WrednaKozica: Spokój.

SimLook: Masz jakieś marzenie?

WrednaKozica: (Marzę po cichu o tym żeby chłopaki byli dobrymi ludźmi.) Marzę o największej wygranej w totka-a że kupony wysyłam rzadkoraczej mi to nie grozi:) Marzę o spotkaniu dwóch bliskich mi osób, ale to mało realne. W sumie to tyle, bo mam wszystko czego mi w życiu trzeba, zdrowie względne, dach nad głową, jakieś tam pobory, nie muszę mied luksusów jak moi Simowie:)

WrednąKozicę przepytały: Bimbo i aika


PORADY

Po co Ci kody— nadeszła moda na mody! Słów kilka o przewadze modów nad kodami-z perspektywy zwykłego gracza :p Wracając czasem myślą do serii The Sims 2 ogarnia mnie pusty śmiech. Pierwsze moje spotkanie z tą grą: simy ledwo żywe, często głodne i wykooczone fizycznie po prostu padały. Wpisywałam potem mozolnie kody, żeby zwyczajnie móc się pobawid , żeby móc poznad grę .W The Sims 3 ta chęd stała się jeszcze większa-gra ma mnóstwo tzw. bajerów i sporo nowych możliwości do sprawdzenia. Wkurzało mnie ciągłe wpisywanie kodów, a i ciągłe: ”maaaamooo wpisz mi koda, bo Sim siku zrobił:)’ Mój synek nie umiał dośd dobrze czytad-więc nie mógł wiedzied, co simom potrzeba. W poszukiwaniu sposobu na te wszystkie problemy odkryłam mody. Nie będę opisywad modów do serii The Sims

2-ale używałam ich sporo. Skupmy się na obecnej The Sims 3. Sama używam awesome moda –w zależności od własnych potrzeb i naszego widzi mi się wybieramy najbardziej pasującą nam konfigurację. Używam też Nraas Supercomputer przydaje się do edycji sima jeśli chcemy coś poprawid w CASie. Całkiem ciekawym modem jest Chaos Mod- możemy trochę poznęcad się nad Simami fundując im pożar wszystkiego i inne katastrofy życiowe. Przydaje się też do póz jakich niektórzy poszukują. Można ‘kazad’ Simowi np. taoczyd . Dodatkowo pakuję do gry(zawsze)-parcele z roślinkami niewymagającymi pielęgnacji + Ogród plazmowy od Tenshiak- roślinki w obu przypadkach są ZAWSZE doskonałej jakości. Kiedyś poszłam za radą Tenshiak i skonfigurowałam awesome moda częściowo wg jej porady. Wypowiedź Tenshiak na temat jej ulubionych i przez nią używanych modów: „Awesome Mod Mod posiadający wiele funkcji, między innymi: - zniesienie limitu suwaków - większy zakres suwaków do twarzy - usunięcie cenzury - zniesienie limitu członków rodziny - simowie będą rozsądniejsi np przy wyborze samochodu, którym mają jechad czy krzesła, na którym mają usiąśd - możliwośd sadzenia roślin na wszystkich parcelach - automatyczny zapis


9 oraz wiele innych. Mod można konfigurowad na oficjalnej stronie, wybierając, które opcje mają się pojawid. Uwaga! jest to core mod i wymaga pliku d3dxd3dx9_31.dll w folderach Game/Bin każdego dodatku, do tego zawsze trzeba mied aktualną wersję. Inaczej nie zadziała, albo spowoduje, że gra się nie włączy. Nraas Supercomputer Kolejny mod posiadający wiele opcji, w tym: - możliwośd powrotu sima do CAS (ekranu tworzenia sima) - uzyskanie szczegółowych informacji o mieście i jego mieszkaocach - edycję umiejętności sima i sporo innych Podobnie jak Awesome Mod wymaga pliku d3dx9_31.dll oraz najnowszej wersji modu. Dodatkowe suwaki Do najpopularniejszych należą zestaw suwaków do ciała, suwaki do edycji biustu oraz twarzy. Dzięki nim można tworzyd postacie o bardziej zróżnicowanych twarzach i sylwetkach. Niektóre mogą wymagad modu na zniesienie limitu suwaków (np. Awesome Mod), inaczej mogą pojawid się problemy z edycją niektórych części twarzy. Skrzynia Skarbów Malutka skrzyneczka, za pomocą której możemy wygenerowad wszystkie kamienie szlachetne, oszlifowane lub nie, małe i duże. Coś dla leniuchów, którym nie chce się chodzid po mieście w poszukiwaniu kamieni. Wymaga pliku d3dx9_31.dll oraz najnowszej wersji modu. Księga Talentu Książka, która umożliwia nam zmianę poziomu umiejętności naszego sima (także tych ukrytych, jak np. taniec czy zaklinanie węży) Wymaga pliku d3dx9_31.dll oraz najnowszej wersji modu. Ciągle jestem otwarta na nowości-czekam na nowe mody-oby ciekawsze. Na pewno wypróbuję.”

sterController: „Jednym z moich ulubionych modyfikacji gry The Sims 3 jest Nraas Master Controller (pol.Super Komputer) stworzona przez Twallana z Nraas Industries. Modyfikacja ta dodaje nam dodatkowy panel z obszernym menu, który umożliwia nam dowolną manipulacje w grze. Menu jest dostępne w pełni w języku polskim od wersji V24. Modyfikacja praktycznie daje nam możliwośd ingerencji w każdy aspekt życia Simów i otaczający ich świat. Zastępuje, a raczej zawiera w sobie wszystkie modyfikacje dostępne na necie ,a na pewno większośd. Jest to wygodne gdyż nie trzeba szukad i ładowad wielu plików do gry. Wystarczy ten jeden, aby zaspokoid większośd, jeśli nie wszystkie wymagania przeciętnego gracza. Opisywad każdą funkcje tego modu nie ma tu większego sensu gdyż nie starczyłoby na to miejsca. Zresztą każdy gracz powinien przekonad się sam. Nie jest to skomplikowany mod, a zaleta zapewne jest to, że menu jak już wspomniałem jest dostępne w wielu językach, w tym i w j. polskim. Kilka najważniejszych zalet to to, że można dowolnie manipulowad rodziną dodając lub usuwając Simów, powrót Sima w każdej chwili do CASu i dowolna zmiana wybranego Sima podczas rozgrywki, manipulacja punktami szczęścia , funduszami rodzinnymi, czy tez umiejętnościami Simów. To tylko kropla w morzu możliwości tej modyfikacji. Wszystko to możemy robid podczas rozgrywki przy pomocy kliknięcia na wybranego Sima czy parcele gdyż mamy też możliwośd manipulacji parcelami. Mod wykorzystuje grając na podstawie gry ze wszystkimi dodatkami i najnowszymi aktualizacjami. Szczerze polecam fanom modyfikacji i userom, którzy chcą urozmaicad sobie rozgrywkę, a i też takim, którzy chcą sobie parę rzeczy podczas rozgrywki ułatwid. Dla mnie modyfikacja ta jest numerem jeden w świecie modów. Lekka, bezpieczna, nie kolidująca z innymi modyfikacjami. Gorąco polecam i życzę milej zabawy.” Podsumowując od siebie -cóż warta jest gra bez modów, gdy się ma dzieci lub lenia :) Pozdrawiam, WrednaKozica

Hotroxy777 opisuje zalety modu Nraas Ma-


PORADY

Triki – poradniki SPOSOBY NA BAJECZNY OGRÓD Nie masz pomysłów na simowy ogród? W 2 numerze formowej gazetki możesz poznad różne sposoby. Mamy nadzieję, że nasz poradnik Ci pomoże! Bukiet kwiatów schowany w deskach. Rzadko spotykany w ogrodach a może naprawdę wyglądad pięknie. Wystarczy idealny dobór kwiatów, elegancka mieszanka, pasujące do siebie kolory. W tym sezonie wśród barw królują jaskrawe kolory więc postaw na takie także w swoim roślinnym królestwie. Pomożemy Ci!

Wybierz jeden z najmniejszych płotków udostępnionych w grze. Połącz go w niewielki kwadrat lub w inne kształty które uważasz za ciekawe.


11

Przejdź do kwiatów - wybierz rozsypane listki i połóż je na całej powierzchni przedtem postawionego płotu.

Aby bukiet nie wydawał się nudny dodaj małe skały. Postaw je na krawędziach lub tak jak sam wolisz.


PORADY

W tym punkcie wybierzemy rośliny - czyli kwiaty i krzaki. Tak jak wyżej wspominałam postaw na jaskrawe kolory kwiatów. Do nich dodaj np. paprocie.

Jeżeli teraz już wiesz jak to się robi, możesz poeksperymentowad! Dodawaj różne elementy do własnego gustu i zobacz co z tego wyjdzie.


13

Skalniak Jest świetną dekoracją, a także elementem wzbogacającym każdy ogród. Nie jest trudny do zrobienia. Jednak jeżeli nie masz pojęcia jak go zrobid pomożemy Ci! WSTĘP 1. Wybierz niewielki teren gdzie stworzysz skalniak. Na początku musisz podnieśd teren. Aby było ładniej i ciekawiej nie będziemy robid tego równo. Pamiętajmy także o tym aby nasz teren ogrodzid niewielkim płotkiem. 2. Ważne jest wygładzenie terenu. Jest to potrzebne min. do tego, aby nie otrzymad efektu kanciastego terenu. 3. Wyrównaj ziemię dookoła, aby uzyskad równą ścieżkę.


PORADY

KŁADZIEMY SKAŁY Pierwsze co zrobimy to pomalujemy górkę. Wybierz jeden z pokryd terenów i do dzieła! Teraz położymy skały. Wybierajcie różnych wielkości i kładźcie je po kolei za pomocą kodu moveobjects on. Dzięki niemu będziemy mogli kłaśd skały gdzie nam się będzie podobad! Możecie robid z nimi wszystko, obracajcie je i kładźcie tak, aby wyglądały naturalnie.

DODAJMY ZIELENI Czas na kwiaty, czyli decydujący element naszego skalniaczka! :P Skalniak raczej nie dysponuje wysokimi roślinami, ani dużymi. Dlatego też o to zadbamy. Jak wcześniej pisałam modne są jaskrawe kolory, więc nie rezygnujmy z nich! Wybierajcie kwiaty te które wam się podobają, jednak pamiętajcie o ich wielkości i o tym, aby wyglądały jakby przytulały się do kamieni! Muszą byd nieduże. Do efektu dodamy krzaczki. Najładniej będą prezentowad się na środku. Ts3 fakt, faktem nie posiada dużo kwiatów, dlatego możemy wykorzystad także kwiaty doniczkowe! Musimy zadbad o to, aby kwiat postawid tak, aby całkowicie nie było widad doniczki.


15

OZDOBY 1. Nie lubisz nudy? My też nie! Dlatego teraz pokażemy jaki wspaniały efekt mogą zdziaład różne elementy „utopione” w skalniaczku. Fontanna, różne posągi itp. Wybierz to co Ci się najbardziej podoba. My przykładowo wykorzystamy posąg. Teksturę elementu dopasujcie do skał. Posąg postawcie na najwyższej skale. Gotowe! Jeżeli chcesz jeszcze coś dodad dookoła może to byd np. ścieżka z kamieni itp.

ALTANKA czyli… z pewnością coś dla kobietek! Skoro lubimy posiadad kącik wypoczynkowy w domu to dlaczego mielibyśmy go nie mied w ogrodzie? W tym punkcie zbudujemy altankę dla naszych simek/ simów. Nie wiesz jak to zrobid? Pomożemy Ci! Najpierw kładziemy niewielką powierzchnię fundamentów. Możemy zrobid to na ukos lub prosto. Jak kto woli


PORADY Teraz wybieramy dowolne kolumny po czym stawiamy je na naszej powierzchni, tak aby można było utworzyd następnie dach altanki. Proponuję postawid 4. Pierwszą na krawędzi po czym stawiając kolejne dośd blisko siebie. Tak samo robimy z drugiej strony. Najważniejsze jest to aby utworzyd całą siatkę na dach.

No to skoro mamy siatkę postawmy więc dach! Ustawiamy samodzielny tryb budowania dachu i do dzieła! Zacznij od początku siatki do kooca.


17

Schodki, schodki..w koocu jakoś nasz sim musi wejśd do altanki! Wybieramy dowolne schodki i stawiamy je w wybranym przez nas miejscu.

Elementy i różne pierdółki.. teraz oddajcie się wyobraźni i umeblujcie swoją altankę. A i jeszcze coś! Nie zapomnijcie o tym aby dookoła altanki rodziła się bujna roślinnośd. A jak o to zadbad już się o tym dowiedzieliście. Skalniak i bukiet kwiatów czekają do wykonania!

Bimbo


PORADY

TRENDY SEZONU - NAJMODNIEJSZE SUKIENKI NA ŚWIĘTA 2010 Na święta zadbaj głównie o to, by wyglądad kobieco i elegancko. Pomimo, że jest dostępnych dużo sukienek w eleganckiej czerni, nie musisz się do niej ograniczad – śmiało sięgaj po kolor, ale w przygaszonej zimowej edycji. W tym sezonie modny jest kolor stalowy, ciemne turkusy, granaty, śliwka. Bardzo na miejscu jest także czerwieo i zieleo – barwy odwiecznie kojarzone z Bożym Narodzeniem. W tym sezonie modna jest koronka i sukienki z delikatnymi 6 szyfonowymi wstawkami. Kreacje miękko opływają sylwetkę, a w wielu z nich cięcia lub wąskie paski pod3 kreślają talię.

1 2

5

4

1. Czerwona sukienka – PeggyZone 2. asymetryczna, krótka sukienka - AnAkondA 3. srebrna satynowa sukienka – RedCat @ TSR 4. czarna sukienka ze srebrnymi detalami – LianaSims3 5. szara sukienka wiązana w pasie – TSR Frozen and Iced @ TSR 6. czarna sukienka na ramiączkach – gra podstawowa The Sims 3 7. Dodatki—TSR


19

ŚWIĄTECZNY MAKIJAŻ W wyjątkowym okresie świątecznym, który spędzacie z rodziną, zapewne każda z Was chciałaby wyglądad olśniewająco, szczególnie podczas świątecznych spotkao, na których będziecie się fotografowad. Warto więc poświęcid odrobinę czasu na doskonały makijaż-powinien on byd widoczny, ale niekontrastujący z naturalnym kolorytem naszej skóry. Dla blondynki Pierwszy krok to nałożenie podkładu. Następnie użyj niewielkiej ilości różu w chłodnym różowym odcieniu. Nakładaj go zgodnie z kształtem twojej twarzy. Obrysuj oczy granatową kredką. Wewnętrzne kąciki oczu pokryj białym cieniem. W miarę zbliżania się do zewnętrznego kącika, nakładaj coraz ciemniejsze odcienie granatowego cienia. Wytuszuj rzęsy maskarą wydłużającą. Na koniec pomaluj usta różowym, transparentnym błyszczykiem. Nie przesadzaj jednak z jego nadmiarem- makijaż ma wyglądad naturalnie.

Dla rudowłosej Piegi są twoim atutem, będziemy starad się nieco je podkreślid naturalnym makijażem. Najpierw zastosuj bazę rozświetlającą, a potem na policzki nałóż róż w kolorze ciepłej brzoskwini. Cielistym cieniem pokryj całą górną powiekę, aż po łuk brwiowy. Górną powiekę do załamania pomaluj szarobrązowym cieniem. Wytuszuj rzęsy brązową maskarą - podkreśli to twój kolor oczu. Na usta nałóż pomadkę. Ważne jest, aby była w odcieniu zbliżonym do odcienia różu na policzkach.

Dla brunetki Oprusz twarz, szyję i dekolt pudrem rozświetlającym. Następnie nałóż róż – powinien byd w ciepłym oranżowym odcieniu. Zależy nam na naturalnym wyglądzie, więc nie przesadzaj z jego nadmiarem, uważaj aby nie stworzyd sztucznej plamy na policzkach. Całą górną powiekę pokryj jasnym rozświetlającym cieniem, najlepiej w odcieniu beżowo-złotym. Rzęsy bardzo dokładnie wytuszuj maskarą pogrubiającą. Szminka powinna mied odcieo podobny do odcienia różu. kawfeczka


PORADY

Nawet sezonowy styl nie obejdzie się bez kilku „bibelotów” ! ;)

Wszyscy zaczynamy się odpowiednio wcześnie przygotowywad do świąt. Ale co z simami? Co z ich własnymi świętami? Nawet EA dostarczyło nam kilka prezentów, którymi są dwa darmowe zestawy, dzięki którym nasz dom będzie bardziej świąteczny. Nie wspominając o stronach z pracami fanów! Ale gigantyczne kokardki, złote dzwonki, bogato zdobione choinki, jemioła i upokarzające czerwone sweterki z dzianiny w połączeniu dają ogromną bombę atomowo - kiczową, której wybuchu nie prze-

żyłyby nawet Twoje simy! Postanowiłam więc udzielid wam kilku rad, które pomogą wam urządzid świąteczne wnętrze tradycyjnie, ale z gustem.

Nie bądźmy przesadnie oddani tradycji, ale czerpmy z niej inspirację. Lekko wyprana czerwieo doda wigoru pomieszczeniu. Na podłogę nałożyłam panele w kolorze mlecznej czekolady. Można je zastąpid wykładziną w podobnym kolorze. Kanapy są w tym samym kolorze co ściany. Pod żadnym pozorem nie używajmy metalu! Chcemy uzyskad miłe, przytulne pomieszczenie. Kominek? To podstawa! Nie ma to jak ogrzad się przy nim śpiewając kolędy ;). Ustawiłam też na nim kilka świątecznych ozdóbek.

Salon – malutki, ale przytulny


21

W jadalni, liczbę „bibelotów” ograniczamy do minimum.

Choinka - skromna czy bogata? Skromnych nie ma! Powinna byd piękna i bogata! W jadalni powinno byd bardziej uroczyście. Urządzamy ją odwrotnie proporcjonalnie do salonu, czyli skromnie, ale elegancko, jasno i spokojnie. Świece i biały obrus dodadzą świątecznego klimatu. Żadnych dzwoneczków i innych bibelotów. No cóż, to na tyle. Mam nadzieję że moje wskazówki pomogą wam urządzid ciekawe, świąteczne wnętrze. HardCandy


ROZRYWKA

22

Witamy w pierwszej odsłonie "Domu nie do poznania"! Dziś całkowicie odmienimy dom pani Hortensji Kwiatek. Pani Hortensja samotnie wychowuje dwie pary bliźniaków. Starsze dzieci – Joanna i Emil – mają 10 lat, młodsze zaś (Karolina i Maciej) 3 latka. Mąż naszej bohaterki zmarł dwa lata temu na zawał serca. Od tego czasu jest ona sama, a skromna pensja pokojówki nie wystarczała na opłacenie bieżących rachunków, w związku z czym rodzina została zmuszona do zamieszkania w małym baraku na przedmieściach SimCity. Nasi producenci wzruszeni historią Pani Hortensji postanowili pomóc jej rodzinie! Ekipa z Mikem Budowniczym na czele przyjechała do Oceanii, aby stworzyć im nowy dom. Ekipa składa się z:  prowadzącego i mentora składu – Mike’a Budowniczego  rockmana z ambicjami – murarza Joe’go  racjonalnego Boba  pięknej pani architekt i dekorator wnętrz – Lisy  zabawnego i dowcipnego budowlańca Carla. Rodzina Kwiatek udała się na tygodniową wycieczkę do Disneylandu, a nasza drużyna ostro wzięła się do roboty. 1 dzień. Całkowicie rozebrano barak i uprzątnięto podwórze. Była na nim sterta niepotrzebnych rzeczy – stare opony, zardzewiałe łopaty, wyschnięte krzew i stogi siana. Płot liczył sobie chyba ze sto lat, był cały zmurszały i gdzie niegdzie zaczął się rozwalać. Dzień 2. Dzisiaj postawiliśmy ściany i wstawialiśmy okna. Pani Kwiatek mówiła, że bardzo ceni sobie przestronność i jasność wnętrz, dlatego zdecydowaliśmy się na duże okna. Z racji tego, że ogród będzie małych rozmiarów, wygospodarowaliśmy spory obszar na balkon. Dzień 3. Nasza dekoratorka wnętrz została wpuszczona do domu! Oznacza to, że zacznie dobierać podłogi, tapety, meble i dodatki. Projektowanie zajęło Lisie cały dzień. W tym czasie budowlańcy kładli tynk. Zamontowali także balustrady na balkonie, położyli płytki, dokończyli również pewne sprawy kosmetyczne.


23 Dzień 4. Zaczynamy malować i meblować! Na pierwszy ogień poszła kuchnia z jadalnią. Pani Hortensja Kwiatek uwielbia gotować, dlatego postanowiliśmy stworzyć jej kuchnie marzeń! Pomieszczenie jest duże, jasne i zapewnia całkowity komfort pracy. Dzięki ogromnym oknom do pomieszczenia wpada dużo światła, ale mamy też wspaniały widok na morze.

Następnie przeszliśmy do salonu. Musi być przytulny, ale zarazem nowoczesny. Joanna i Emil uwielbiają oglądać telewizje i grać w gry wideo, natomiast pani Hiacynta jest molem książkowym, co oznacza, że musi mieć sporą biblioteczkę. Nie może zabraknąć także czegoś dla najmłodszych. Na sam koniec warto dodać, że Asia jest utalentowana plastycznie, dlatego do salonu wstawiliśmy sztalugę. Po ustawieniu mebli w salonie przeszliśmy do pralni. Zamontowaliśmy kanalizację i odpływy, wstawiliśmy najnowszą, ekologiczną pralkę i suszarkę. W łazience ustawiliśmy dużą wannę, a pomieszczenie ozdobiliśmy masą dodatków. Nie jest ono zbyt wielkie, ale jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń. Dzień 5. 2 dni do końca prac. Ekipa uwija się w pocie czoła. Zostało nam urządzenie przedpokoju, całe piętro i ogród. Lisa biega z projektami i pojedynczymi dodatkami próbując ożywić wnętrza i nadać im niepowtarzalny wygląd. Nareszcie położyliśmy boazerię i podłogę w przedpokoju. Czas wnosić meble! Zajęliśmy się także piętrem. Szybko uwinęliśmy się z farbą i dywanami, wnieśliśmy meble do pokoi Karoliny, Macieja i pani Kwiatek. Jutro dokończymy pracę w sypialni młodszych bliźniaków oraz w łazience na piętrze.

Niestety nadal nie wiemy jak zagospodarować podwórze. Do tego trzeba jeszcze otynkować dom! Jest problem z kolorem ściany zewnętrznej- Lisa szuka czegoś pasującego do koloru dachu.


ROZRYWKA

24

Dzień 6. Postanowiliśmy zrobić dzieciakom frajdę i na balkon wstawiliśmy... trampolinę! Na pewno się ucieszną, w końcu są bardzo żywiołowe. Składanie tego cacka zajęło nam sporo czasu, na szczęście Carl i Bob zaczęli wnosić meble i nadgonili z pracą. Cóż, czego się nie robi dla szczęścia dziecka? Lisa od rana jeździła po sklepach ogrodniczych szukając inspiracji do ogrodu. Postanowiła zasięgnąć porady swojej przyjaciółki – ogrodniczki Vanessy. Wspólnie wymyśliły wspaniałą kombinację kwiatów, drzew i krzewów oraz kostki brukowej prowadzącej do domu. Niestety, zabierzemy się za to dopiero po urządzeniu reszty pomieszczeń i otynkowaniu frontu. W tym drugim pomóc ma nam ekipa Davida Johnsona, co więcej, zgodzili się zrobić to ZA DARMO. Jak mówił David: „ To dla mnie przyjemność zrobić coś pożytecznego, sprawiającego radość i niosącego pomoc. W takich sprawach pieniądze schodzą na boczny tor. " Wieczorem tynk był położony, a reszta pokoi umeblowana. Jutro od samego rana urządzamy ogród, musimy się z tym uporać do godziny 12! Rośliny zostaną przywiezione o 6 rano. Dzień 7. Dzisiaj wraca rodzina! Od rana pracujemy nad ogrodem. Nie jest on duży, musimy zasadzić tylko kilka roślin, wyrównać trawnik i położyć kostkę. Godzina 11.40, wszystko jest gotowe. Pozostaje nam czekać na przyjazd rodziny! Rodzina pojawiła się dokładnie w południe. Byli zachwyceni nowym domem! Cały czas powtarzali: "Jakie to cudowne! Jaki duży dom! Jak tu pięknie. Jaki mam wspaniały pokój”. Pani Kwiatek płakała z zachwytu. Dzieciom najbardziej podobał się wielki telewizor, trampolina, no i oczywiście własne pokoje.

Na koniec zobaczmy jak wyglądał ich dom PRZED i PO naszym programie.:)

PRZED:


25 PO:

Invisible


ROZRYWKA

26

1.10.2010 Nienawidzę swojej pracy! Jestem tu już miesiąc, a nadal siedzę cały dzień na placu zab aw i pilnuję dzieciaków. Dyrektor stwierdził, że najpierw musi mnie "sprawdzić". Oczywiście, mój dyplom ukończenia pedagogiki na prestiżowej uczelni SimYale nic mu nie daj e. Chyba, że poznał prawdę... Ale wtedy nie siedziałabym na placu zabaw tylko w więzieniu. Eh.. W takim tempie nigd y nie zgromadzę fortuny! 2.10.2010 Nadal martwię się o pieniądze, mo ja pensja jest po prostu skandalicznie niska! Jednak że dzisiaj wydarzyło się coś, co być może już wkrótce odm ieni moje życie na zawsze. Poznałam wspaniałego człowie ka, Denisa Rocketsa! Jaki on jest cudny! Te mięśnie, fryzur a, ach.. sama męskość! I, co najważniejsze, jest multimilion erem, śpi na pieniądzach i pewnie jeszcze mu mało. Do tego duży dom, samochody... Ach, pani Audrey Rockets. Pasuje ! 3.10.2010 Dzisiaj poszłam odwiedzić Denisa w domu. Chciałam zrobić mu niespodziankę. Założyłam najlepsze ciuchy, przeczesałam włosy, umalowałam się i pojechałam do najbardziej ekskluzywnej dzielnicy Twinbr ook.

Dom zaparł mi dech w piersiach. Wie lki, dwupiętrowy, na


27

pewno wspaniale umeblowany! Nieste ty, drzwi nie otworzył mi obiekt moich westchnień, tylko jakaś chuda starowinka w przedziwnej sukience.

Przestawiła się, jako mama Denisa . To on mieszka z matką! I z ojcem! Już planowałam jak by się ich pozbyć z domu. Przecież jest tyle luksusowych dom ów spokojnej starości. Jako pani bogata nie zamierz ałam opiekować się starymi prykami! Denisa nie było w domu. Za to zas tałam jego żonę, dzieci i brata. Żona i dzieci! A prz ecież ten przystojniak flirtował ze mną! Zaprosił mnie na kawę, drinka! Zaniemówiłam. Chciałam wyjść, gdy nagle w drzwiach stanął gruby, obleśny facet z brodą i wąsami upa pranymi sosem od pizzy.

Okazało się, że to brat Denisa- Alf red. Jak taki przystojniak może mieć takiego brata? ! Jestem załamana. Mój


ROZRYWKA

28

genialny plan legł w gruzach. 6.10.2010 Denis nie odbiera moich telefonów . Nagrywałam się na pocztę, ale nadal nic. Jakby zapadł się pod ziemię! Co on sobie wyobraża? Że jestem pierwsz ą lepsza, z którą może sie umówić? Nie ma mowy! Poza tym jego żona zawsze może dostać anonimowy list na tem at jego poczynań! Nie ze mną takie numery. Kiedy już ochłonęłam, wpadłam na pewien pomysł. Wymagał on ode mnie wielkiego poświę cenia, ale chyba było to jedyne wyjście z sytuacji. Postan owiłam umówić się na spotkanie z Alfredem. Ten facet strasznie mnie odrzucał, ale widać, że podoba mu się prawie każda babka, dlatego nie powinnam mieć problemów z uwiedz eniem go. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już nied ługo zamieszkam w rezydencji Rocketsów! 8.10.2010 Wczoraj spotkałam się z Alfredem . Miało to miejsce w starym amfiteatrze na odludziu, nikt nigdy tam nie chodzi, bo jest nudny i ponury. Chodziło mi o dyskrecje, nie chciałam, żeby od razu całe miasto huc zało od plotek.

Tak jak myślałam, Alfred okazał się łatwym celem. Przy okazji dowiedziałam się, że jest dosyć wpływowym politykiem. Niestety, biedaczek nie zdawał sobie sprawy z tego, że jest tylko moim pionkiem w grze o uczucia i kasę Denisa.


29

10.10.2010 Mój szczęśliwy dzień! Dzisiaj odw iedziłam rezydencję Rocketsów. Przekroczyłam próg w momencie, gdy Silver, żona Denisa, wydzierała się na dzi eciaki. Nie wiem, o co poszło, ale i tak im współczuję. Nie dziwię się, że Denis zdradza taką jędzę. Gdy wychodziłam zaczepił mnie Den is. Czule pocałował i powiedział, że tęsknił, że wszystko wytłumaczy i ma nadzieje, że mu wybaczę. Dodał, że mnie kocha i chce być ze mną na zawsze. Mogłabym z nim uciec na koniec świata! Już chciałam rzucić się mu w ram iona, gdy nagle przyszedł Alfred i bezczelnie mnie pocałował !

Zaczął swoją gadkę o tym, jaka jestem piękna i cudowna. Denis bardzo się rozzłościł, widział am to w jego oczach, chociaż starał się tego po sobie nie okazywać. Cóż, z radością stwierdziłam, że mój plan powoli się realizuje. Denis będzie zazdrosny o Alfreda, a być może niedługo to ja zostanę panią Rockets i zamieszka m w rezydencji. Tylko żoną, którego z braci będę? Invisible


ROZRYWKA

30

1 2 3 4

5 6 7 8

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.

Gdy sim umiera można mu zrobid… W The Sims 2 można było ich zobaczyd, w The sims 3 jest tylko przyrząd do oglądania gwiazd. Te stworzenia to… Kolor pasa jaki można uzyskad po osiągnięciu czwartego poziomu umiejętności sztuk walki Niespotykany sim posługujący się magią. Zielony kamieo- pojawił się w Wymarzonych Podróżach W sztuce walki od 8 poziomu nasz sim otrzymuje pas koloru… Czasami jest urządzany pod ratuszem. Jeden z wynalazków jakie może stworzyd Sim-Wynalazca.


31

Znajdź różnice Znajdź 6 różnic na obrazku. Do dzieła!

Rozsypanka ułóż słowo z podanych liter

Bimbo


Z FORUM

32

WREDNAKOZICA: Kim jesteś? Określ siebie w kilku słowach.

w roli moda czuję się po prostu świetnie :).

BIMBO: Patrycja, 13 lat i 6 miesięcy. Normalna, zwyczajna dziewczyna. W ogóle to człowiek jest najgorszym źródłem informacji o sobie, więc podkreślam- normalna i zwyczajna :).

WREDNAKOZICA: Jak postrzegasz zmiany na forum z perspektywy czasu?

WREDNAKOZICA: Ile masz lat? BIMBO: 13 lat, 6 miesięcy. WREDNAKOZICA: Jaki masz charakter?

BIMBO: Duże zmiany, jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny forum, ale także nowe opcje i zmieniła się popularnośd modnych :). WREDNAKOZICA: Czy jest coś, co zmieniłabyś na forum?

jazdem do szkoły, codziennie jestem w szkole. Latem dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu, jeżdżę na rowerze, uwielbiam wycieczki rowerowe oraz bardzo lubię grad w TS3, co pochłania mi dużo czasu :P. Poza tym spotykam się z przyjaciółmi, rodziną. To są chyba takie główne zajęcia. WREDNAKOZICA: Czy masz jakieś ulubione motto życiowe? BIMBO: "Jeżeli życie daje Ci cytryny to zrób z nich lemoniadę."

WREDNAKOZICA: Jak trafiłaś na forum?

BIMBO: Trochę szkoda, że nie ma już podziękowao. Wiem, że zostały one usunięte, ponieważ sprawiały wiele problemów. Z jednej strony chciałabym, żeby wróciły, a z drugiej strony nie. Co bym zmieniła? Hm, wszystko mi się podoba i moim okiem nie trzeba żadnych zmian.

BIMBO: Na forum trafiłam chyba przypadkiem. Nie powiem, bo dokładnie nie pamiętam :P.

WREDNAKOZICA: Jakie masz plany na przyszłośd związane z forum, a jakie z życiem prywatnym?

WREDNAKOZICA: Co jest Twoją pasją? Co sprawia Ci prawdziwą przyjemnośd?

WREDNAKOZICA: Co skłoniło Cię, żeby zostad moderatorem?

BIMBO: Związane z forum? Em..jak na razie to nie mogę nic powiedzied ponadto, że mam zamiar starad się byd najlepszym moderatorem jak tylko mogę. Trochę za krótko jestem modem, żeby mied jakieś poważne plany związane z forum. Prywatnie? Nie jestem dorosła, więc ciągle szkoła.

BIMBO: Fotografowanie, które przyznam, sprawia mi wielką radośd :).

BIMBO: Ok..niech będzie, podam to, co powiedziała o mnie rodzina :) - stanowcza, prawdomówna, uparta, trochę skromna. Z negatywów to trochę niecierpliwa.

BIMBO: Do zostania moderatorem skłoniło mnie to, że forum mi się meeega podobało (i dalej podoba) i chciałam mied jakiś ważniejszy udział w nim niż tylko niespostrzegany użytkownik:). WREDNAKOZICA: Jak czujesz sie w roli moderatora? BIMBO: Już od pewnego dnia miałam takie "marzenie", żeby zostad moderatorem forum, więc teraz

WREDNAKOZICA: Czym zajmujesz się w życiu prywatnym? BIMBO: Uczę się, codziennie (głównie zimą) zmagam się z do-

WREDNAKOZICA: Co jest dla Ciebie najważniejsze? BIMBO: Najważniejsze? W tej chwili nauka i staranie się (bo w tym okresie życia to normalne) dobrze panowad nad swoim życiem.

WREDNAKOZICA: Czy zmieniłabyś coś w swoim życiu? BIMBO: Na razie nie mam żadnych powodów do zmian w swoim życiu, może tylko mała dieta :P. WREDNAKOZICA: Dziękuję za wywiad. WrednaKozica


Z FORUM

WREDNAKOZICA: Kim jesteś? Określ siebie w kilku słowach. MARIKAYA: Nie potrafię. Bardziej potrafię określad innych ludzi, już taka jestem :). WREDNAKOZICA: Ile masz lat? MARIKAYA: 13. WREDNAKOZICA: Jaki masz charakter? MARIKAYA: Jestem roztrzepana, wrażliwa, uczuciowa, empatyczna, niecierpliwa, uparta i w mniejszym stopniu leniwa :P. WREDNAKOZICA: Jak trafiłaś na forum? MARIKAYA: Szukałam fryzur do simsów i o to jestem :D. WREDNAKOZICA: Co skłoniło Cię, żeby zostad moderatorem? MARIKAYA: Przede wszystkim to, że lubię przebywad na forum i jestem tu już naprawdę długo :). WREDNAKOZICA: Jak czujesz sie w roli moderatora? MARIKAYA: Dobrze. Czuję się odpowiedzialna za pewne rzeczy. Staram się wykonywad

33

swoją pracę jak najlepiej :).

lisz, tak się wyśpisz."

WREDNAKOZICA: Jak postrzegasz zmiany na forum z perspektywy czasu?

WREDNAKOZICA: Co jest dla Ciebie najważniejsze?

MARIKAYA: Dużo się zmieniło, ale na lepsze :). Jest więcej dodatków, fajniejsza szata graficzna i nasze forum staje się coraz bardziej znane :D. WREDNAKOZICA: Czy jest coś (ktoś), co (kogo) zmieniłabyś na forum? MARIKAYA: Nic i nikogo :P. Jest dobrze tak jak jest. WREDNAKOZICA: Jakie masz plany na przyszłośd związane z forum, a jakie z życiem prywatnym? MARIKAYA: Na pewno zostanę na forum przez długi czas. Za życiem prywatnym nie powiem, ale ci co mnie bardziej znają na forum to wiedzą :). WREDNAKOZICA: Czym zajmujesz się w życiu prywatnym? MARIKAYA: Szkołą :). WREDNAKOZICA: Czy masz jakieś ulubione motto życiowe? MARIKAYA: "Jak sobie poście-

MARIKAYA: Rodzina i przyjaciele. WREDNAKOZICA: Co jest Twoją pasją? Co sprawia Ci prawdziwą przyjemnośd? MARIKAYA: Moją pasją jest śpiewanie i malowanie. WREDNAKOZICA: Czy zmieniłabyś coś w swoim życiu? MARIKAYA: Dużo rzeczy, ale nie powiem :). WREDNAKOZICA: Dziękuję za wywiad.

WrednaKozica


Z FRORUM

34

Centrum tyskaa20

handlowe

Plaza

od

Jeżeli Wasi Simowie potrzebują wybrad się na zakupy lub zrelaksowad w weekendowe popołudnie, polecam jak najbardziej to miejsce. Autorka włożyła mnóstwo pracy projektując i urządzając tę parcelę – znajdują sie tam ekskluzywne butiki z ubraniami, sklepik z artykułami i zabawkami dla dzieci, sklep RTV i AGD, sportowy, a także spożywczy. Po zakupach możemy usiąśd i zamówid kawę i ciastko w kawiarni, a potem odwiedzid sferę rozrywki i umiejscowione tam kino lub bar. Centrum Plaza to doskonałe miejsce do spotkao z przyjaciółmi lub rodzinnych wypadów – każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wszystkie dodatki i dekoracje współgrają ze sobą pod każdym względem – jest to przemyślany i dopracowany projekt, obok którego nie można przejśd obojętnie. kawfeczka

Salon sukni ślubnych od Tynaa. Mały, skromny, ale piękny! Gdy zobaczyłam pierwsze zdjęcie nic mnie nie zaskoczyło. Dopiero kolejne zdjęcia pokazały prawdziwy potencjał parceli. Cudne beże, biele i gdzieniegdzie przemycona czerwieo ujęła mnie za serce. Idealnie dobrane meble podkreślają przytulny i elegancki klimat tego budynku. Panie, czas zapolowad na mężów! Gdy skooczycie, wstąpcie tutaj po tą niepowtarzalną sukienkę!

HardCandy


35

KONKURS! W Twojej głowie roi się od ciekawych pomysłów? Chciałbyś spróbowad swoich sił? Już dziś mamy dla Ciebie specjalny konkurs! Wystarczy, że wymyślisz chwytliwy slogan reklamujący forum modnesimsy.pl. Idealny slogan to taki, który już przy pierwszym rzucie oka, potrafi przyciągnąd uwagę. Dobre hasło musi byd przede wszystkim dopasowane i skierowane do użytkowników tego forum. Sama forma hasła nie jest najważniejsza - ważne jest to, by wzbudzało ono zainteresowanie, czymś różniło się od pozostałych oraz przede wszystkim było zgodne z tematem. W konkursie może wziąd udział każdy użytkownik forum (z wyjątkiem jury), ale oceniane jest tylko zgłoszenie, które zostało nadesłane jako pierwsze. Wyłoniony w konkursie slogan będzie wykorzystywany do reklamowania forum modnesimsy.pl. Prace można nadsyład do kooca stycznia (ostateczny termin to: 31 styczeo 2011) na PW WrednejKozicy. Ostateczny zwycięzca zostanie wybrany przez jury, w skład którego wejdą moderatorzy oraz uczestnicy frakcji NT. Ogłoszenie wyników nastąpi w następnym numerze gazetki. Uważasz, że warto spróbowad? W takim razie nie zwlekaj, a może już niedługo wchodząc na forum, ujrzysz właśnie swój slogan! Zwycięzca otrzyma także nagrodę niespodziankę. aika


Od użytkowników dla użytkowników

SimLook Magazyn stworzony z myślą o was Od modnesimsy.pl

SimLook grudzien 2010  

gazetka modnesimsy

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you